نصب تلویزیون

نصب تلویزیون

از 1385 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب تلویزیون در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب تلویزیون به صورت سقفی یا روی سطح دیوار

160,000 الی 220,000 تومان

قیمت نصب تلویزیون روی پایه میز تلویزیون

100,000 الی 130,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب تلویزیون روی دیوار، ستون و ...

با پیشرفته شدن و هوشمند شدن تلویزیون ها و اضافه شدن تجهیزات مانند سینمای خانگی، آنتن و تقویت کننده و ... مراحل نصب نسبت به گذشته سخت تر شده است. از این رو باید این اقدامات توسط نصاب تلویزیون انجام شود. نصب تلویزیون به دیوار از مواردی است که معمولا برای تنوع در دکوراسیون انجام می دهند. خدمات نصب تلویزیون در هوم سرویز، شامل نصب نگهدارنده تلویزیون به دیوار تا راه اندازی انواع تلویزیون ال ای دی، HD و تلویزیون هوشمند سامسونگ، ال جی و دیگر برندها را شامل می‌شود. همچنین خدمات نصب تلویزیون روی دیوار، ستون و نصب پایه رومیزی تلوزیون را شامل می شود. در ادامه به موارد عوامل موثر بر هزینه نصب تلویزیون روی دیوار می پردازیم.

پیش از قراردادن تلویزیون به دیوار باید به این موارد دقت کنید

قرار دادن تلویزیون روی دیوار از جهات مختلفی پسندیده است. مورد اول اینکه موجب جذاب شدن دکوراسیون خانه می شود و فضای وسیع تری را در اختیار اعضای یک خانه قرار می دهد. اما قبل از انتخاب محل نصب تلویزیون باید به فاصله دید، محل قرار گیری مبلمان و سطح دید از جهات مختلف دقت نمود. محل مورد نظر نباید منعکس کننده نور باشد و یا روبه روی پنجره باشد.

ارتفاع استاندارد تلویزیون از زمین چقدر است؟

تعیین ارتفاع نصب تلویزیون به دیوار بسیار مهم است. تعیین ارتفاع باید متناسب با ابعاد تلویزیون باشد. به طور کلی ارتفاع تلویزیون نباید کمتر از 105 سانتی‌متر باشد. همچنین محلی باید در نظر گرفته شود که با سایر کاناپه ها حداقل 3 متر فاصله داشته باشد که میدان دید مناسبی در اختیار کاربران قرار دهد.

از مهمترین فوایدی که نصب تلویزیون به دیوار دارد استفاده مفیدتر و البته بیشتر از فضاهای محدود است. از مهارت های نصاب تلویزیون این مورد است که برای نصب تلویزیون به دیوار نباید فاصله ای بین دیوار و تلویزیون باشد.

اگر در مناطق مرطوب زندگی می کنید، کانال ها و کابل ها باید در فضای درستی قرار بگیرند. برای اتصال تلویزیون روی دیوار باید سیم ها به صورت کامل با کانال ها مخفی و کاور شوند و به این ترتیب سیمی در معرض دید قرار نمی گیرد. پس قبل از هر اقدمی باید از صحت کامل سیم ها اطمینان داشته باشید تا در مرور زمان دچار آتش سوزی و خسارات نشوند.

انواع پایه مورد نیاز برای اتصال تلویزیون به دیوار

  • پایه تلویزیون ثابت
  • پایه متحرک دیواری در یک جهت و تمام جهت
  • پایه های سقفی تلویزیون

مزایا و معایب نصب تلویزیون روی دیوار

نصب تلویزیون روی دیوار از دو جهت مورد بررسی قرار می گیرد. با نصب تلویزیون روی دیوار دیگر نیازی به خرید میز تلویزیون ندارید و هزینه ای باید خرید میز ندارید. در صورت رفت و آمد و یا بازی کودکان امکان بروز خطر سقوط و آسیب به تلویزیون وجود ندارد.

البته این اقدامات همیشه هم بدون ایراد هم نیست. در خانه هایی که ابعاد کوچکی دارند و شومینه در آن نصب شده است نباید تلویزیون روی دیوار قرار داده شود. زیرا هوای گرم در فضای بالای خانه جریان دارد و موحب آسیب به تلویزیون خواهد شد و عمر مفید دستگاه کاهش پیدا می کند. در صورت نصب غیر استاندارد در ارتفاع نامناسب ممکن است موجب آسیب به ستون فقرات و چشم می شود.

نصب تلویزیون به چه مواردی مرتبط است؟

قیمت نصب تلویزیون به خدمات همراه نصب تلویزیون مانند نصب آنتن، سایر تجهیزات تلویزیون (سینمای خانگی) و محل مناسب قرار گیری مرتبط است. میزان سختی کار و مدت زمان مورد نیاز برای نصب بر هزینه نصب تلویزیون به دیوار تاثیر دارد. به طور کل نصاب تلویزیون با بررسی جوانب قیمت را اعلام می کند.

مراحل قرار دادن تلویزیون روی دیوار

اگر قصد انجام اینکار را دارید پیشنهاد می‌ شود این اقدامات را به نصاب تلویزیون ماهر بسپارید. در صورتی که خودتان دست به آچار هستید این تجهیزات را فراهم کنید. قلاب دیواری، پیچ و رول پلاک، تراز، دریل، متر، پیچ گوشتی

مرحله اول

اول باید محل قرار دادن تلویزیون بر اساس المان هایی که پیش تر گفتیم باید تعیین شود. سپس به کمک دو نفر تلویزیون در محل مورد نظر نگه داشته شود و از همه جهات محل تلویزیون ارزیابی شود. سپس محل قرار دادن قلاب دیواری مشخص شود.

مرحله دوم

محل نصب قلاب ها باید دریل شوند و نباید سیمی یا تجهیزات دیگری از زیر آن بگذرد. با استفاده از سر مته ی متناسب با پیچ روپلاک انتخاب شود.

مرحله آخر

پس از قرار دادن رول پلاک، قلاب دیواری باید روی آن محکم شود سپس تلویزیون روی آن قرار بگیرد. پیج ها باید کاملا محکم شده باشند.

خدمات نصب و راه اندازی انواع تلویزیون هوشمند با متخصصین هوم سرویز

امروزه امکان قرار دادن انواع تلویزیون های دیجیتال و هوشمند روی دیوار فراهم شده است و با استفاده از پایه ها، براکت ها و بست ها این اقدامات انجام می شود. نصب تلوزیون به روش استاندارد، راه‌اندازی تجهیزات جانبی، تنظیمات کانال ها و دریافت تصویر و صدا از آنتن ها و تنظیمات وای فای و ارسال تصاویر تلویزیون‌های هوشمند روی گوشی و لپ تاپ از جمله مواردی است که نصاب تلویزیون در محل ارائه می دهد.

در صورت نیاز به این خدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب تلویزیون روی دیوار با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب تلویزیون و همچنین ارایه خدمات نصب تلویزیون روی دیوار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات صوت و تصویر ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی، اسمارت، پلاسما و 4k در محل, نصب، تنظیم و تعمیرات انواع سینمای خانگی، ساندبار و .. در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب تلویزیون

نصب تلویزیون روی دیوار

نصب تلویزیون روی پایه میز

اتصال تلویزیون به سایر دستگاههای صوتی و تصویری

تنطیمات تلویزیون برای دریافت تصویر روی گوشی و اتصال گوشی و لپ تاپ به تلویزیون اسمارت از طریق اینترنت

راه اندازی کنترل دیجیتال در تلویزیون‌های هوشمند

نصب تجهیزات تلویزیون های دیجیتال مانند آنتن و ....

نظرات کاربران

profile picture
شیما شریفی

خیلی عالی خوب بودند من از سایت های دیگه هم اقدام کردم ولی هوم سرویز کارهای منو به سرعت انجام دادند

profile picture
محمد مظلوم

عااالی بودند متشکرم از هوم سرویز

شرایط نصب تلویزیون روی دیوار، ستون و پایه میز

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت نصب تلویزیون توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

نصب تلویزیون را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
نصب و تعمیر آنتن مرکزی
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان

خدمات نصب تلویزیون در این شهرها ارائه می شود: