نصب پکیج

نصب پکیج

از 1370 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پکیج در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب پکیج دیواری

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب پکیج زمینی(بدون لوله کشی)

220,000 الی 280,000 تومان

متوسط قیمت280,000 تومانکمینه قیمت140,000 تومانبیشینه قیمت420,000 تومان

آنچه درباره نصب پکیج خواهید خواند

 • نصب پکیج دیواری و زمینی
 • نحوه نصب پکیج دیواری و زمینی
 • مراحل نصب پکیج روی دیوار
 • نصب پکیج زمینی
 • نصب پکیج ایران رادیاتور چه تفاوتی با نصب پکیج بوتان دارد؟
 • مزایا و معایب نصب پکیج‌ دیواری
 • نصب پکیج دیواری در چه فضاهایی ممنوع است؟
 • قیمت نصب پکیج به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و جابجایی پکیج موجود در بازار توسط متخصصین هوم سرویز
 • نصب پکیج دیواری و زمینی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب پکیج دیواری و زمینی

یکی از پر درخواستترین موارد در راستای راه اندازیه وسایل گرمایشی، نصب پکیج است. این سیستمگرمایشی به علت مستقل بودندر هر واحد ساختمانبیشتر طرفدار پیدا کرده است. البته نحوه نصب پکیج دیواری بسیار تخصصی است ونیاز به مهارت نصاب پکیج دارد. از برندهای معروف نصب پکیج ایرانرادیاتور، نصب پکیج بوتان، لورچ و ... است. در ادامه در ارتباط با طریقهنصب پکیج و عوامل موثر بر هزینه نصب پکیج خواهیم پرداخت.

نحوه نصب پکیج دیواری و زمینی

اگر می خواهید خودتاندست به کار شوید. باید در ابتدای کار با این واقعیت روبه رو شوید که با مشاهده آموزشنصب پکیج و بر اساس نقشه نصب پکیج دیواری نمی توانید کار را به راحتیبه اتمام برسانید. هزینه نصب پکیج در مقابل عواقبی که ممکن است از اجرایغیر صحیح پیش بیاید مبلغ ناچیزی است پس کار را به کاردان بسپارید. نصب پکیج زمینیو دیواری از جهاتی شباهت و تقاوت هایی دارند. محل قرار دادن پکیج مانند نصبپکیج در بالکن و نصب پکیج در آشپزخانه باید به مواردی دقت نمود. به طورمثال برای نصب پکیج در بالکن باید به عایق بندی لوله های پکیج دقت شود. امااز نظر استاندارد و مواردی ایمنی بالکن گزینه بهتری است.

فاصله از زمین وارتقاع نصب پکیج باید رعایت شود. پکیج از زمین حداقل ۱ متر فاصله داشته باشد و زیرآن خالی باشد، این موضوع به این دلیل است که زیر پکیج باید اتصالات آن قرار بگیردو همچنین هنگام سرویس پکیج با این قسمت، کار زیادی خواهید داشت و اگر پکیجبه زمین چسبیده باشد، قطعا به مشکل بر می خورید.

مراحل نصب پکیج روی دیوار

برای شروع نصبپکیج بوتان ابتدا باید پایه های نگهدارنده کاملا صاف روی دیوار پیچ شوند. اینپیچ ها باید در فضای مناسبی از هر طرف نصب شود تا پکیج روی آن قرار بگیرد. محکمبودن پیچ ها مهمترین نکته در هنگام نصب پکیج روی دیوار است زیرا وزن پکیجپس از آبگیری زیاد می شود.

در مرحله بعد از نصبپکیج ایران رادیاتور، بوتان و ... نوبت به نصب لوله های گاز می رسد. توجه کنیدکه دودکش را با قطر مناسب انتخاب کنید تا گازها به طور کامل خارج شوند. پی از اینمورد نوبت به اجرای برق پکیج می رسد و بهتر است از یک محافظ برق استفادهکنید. سپس شیرهای ورودی آب را باز کنید تا درجه فشاز روی پکیج به 1.5 تا نهایت 2برسد.

نصب پکیج زمینی

زمان نصب پکیجزمینی نسبت به نوع دیواری کمتر است. از پکیج زمینی برای ساختمان هایی بامساحت بالا استفاده می شود. این ها مصرف بالاتری دارند و مناسب برای فضاهایی هستندچندین سرویس بهداشتی و حمام دارند.

نصب پکیج ایران رادیاتور چه تفاوتی با نصب پکیج بوتان دارد؟

در واقعیت تفاوتچندانی بین مراحل نصب پکیج ایران رادیاتور و نصب پکیج بوتان وجودندارد و مراحل نصب پکیج روی دیوار به یک صورت است. اما تنها موارد را بایددر هنگام انتخاب مدل پکیج باید دقت نمود که مدلی متناسب با فضای در دسترس انتخاب نمود.همچنین هیچگاه اقدام به نصب پکیج بوتان در فضاهای مرطوب ننمایید.

مزایا و معایب نصب پکیج‌ دیواری

این تجهیزات فضایبسیار کمی اشغال می کند. مصرف انرژی کمی دارد و مناسب برای فضاهای محدودهستند. در کنار این مزایای دارای معایبی نیز می باشد که اگر چندین شیر آبباهم باز شوند پکیج نمی تواند پاسخگو باشد و فشار آب کاهش پیدا می کند و مورد دیگراینکه در صورت قطعی برق استفاده از وسایل گرمایشی یا آب گرم امکان پذیر نیست.

اگر از سیستمگرماشی شوفاژ یا آبگرمکن استفاده می کنید و به فکر تغییرات هستید قطعا پکیج بهترینانتخاب است. اما بهتر است خودتان به تنهایی و بدون تجربه دست به کار نشوید. ابتدااطلاعات کافی مربوطه خود مدل پکیج را به دست بیاورید و با آگاهی کامل انتخاب کنید.قیمت نصب پکیج دیواری یکی از مهم ترین مسائلی است که پیش از هر چیز باید مدنظر قرار بگیرد. کاملا طبیعی است که افراد بر اساس بودجه خود بخواهند بهترین تصمیمرا اتخاذ نمایند.

نصب پکیج دیواری در چه فضاهایی ممنوع است؟

در ساختمان هایکمتر از ۶۰ متر

باید بدانید که پکیجدر ساختمان های کمتر از ۶۰ متر ممنوع است و نمی توان این کار را انجام داد. به اینخاطر که پکیج گاز مونو اکسید کربن تولید می کند و این گاز ممکن است در ساختمان هایکمتر از ۶۰ متر به خوبی تخلیه نشود و باعث شود که افراد حاضر در آن محیط، دچار گازگرفتگی شوند. همچنین پکیج برای سوختن به اکسیژن نیاز دارد و در ساختمان های کمتراز ۶۰ متر، ممکن است اکسیژن موجود در هوا را مصرف کرده و باعث کاهش اکسیژن محیطشود و این هم خطر دیگری است که ساکنین خانه را تهدید می کند.

حمام و مکان هایمرطوب

حمام یکی از مکان هایمرطوب در خانه است و به همین خاطر نصب پکیج دیواری در آنجا کار درست واصولی نیست. چون رطوبت موجود در این مکان ها هم می تواند در کارکرد پکیج اختلالایجاد کند و هم احتمال گاز گرفتگی را افزایش خواهد داد، به همین دلیل توصیه میکنیم که به هیچ وجه این کار را انجام ندهید.

پکیج درمکان هایی که کاملا بسته اند

مکان هایی مانندانباری یا اتاق هایی که درب و پنجره دوجداره دارند و هیچگونه هوایی در آنها رد وبدل نمی شود، ممنوع است. چون این مکان ها در اثر سوختن پکیج اکسیژن خود را از دستمی دهند و هم می توانند در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کنند و هم ممکن است باعثایجاد گازگرفتگی در ساکنین خانه شوند.

دور بودن ازسایر سیستم های گرمایشی و سرمایشی

محل نصب پکیجدیواری نباید در نزدیکی وسایل سرمایشی یا گرمایشی دیگری مانند اجاق گاز،یخچال، کولر و… باشد، چون این وسایل ممکن است در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کنند وباعث شوند که پکیج به خوبی کار خود را انجام ندهد. همچنین احتمال ایجاد خطراتناگوار هم در این حالت وجود خواهد داشت.

پکیج را در فضایباز نصب نکنید

محل نصب پکیجدیواری، نباید فضای باز مانند حیاط و… باشد. چون پکیج با برق کار می کند وبارش باران و یا ورزش باد می تواند در کارکرد آن اختلال ایجاد کند و حتی خطرسازباشد. به همین خاطر توصیه می کنیم که حتما پکیج را در محیطی بسته قرار دهید که سقفهم داشته باشد. اما اگر بالکن خانه شما به این صورت است که تنگ است و یک طرف آنباز و سه طرفش دیوار است، می توانید پکیج خودتان را در انتخاب بالکن نصب کنید ومشکلی برایش ایجاد نخواهد شد.

قیمت نصب پکیج به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب پکیج به موارد متعددی بستگی دارد. اولین موردمحل قرار دادن پکیج است. هرچه فضا محیا تر باشد هزینه های جانبی و قیمت نصب پکیج نیزکمتر می شود. در صورتی که نیاز به اجرای تاسیسات جدید باشد، قیمت نصب پکیج بالا میرود. نوع و برند پکیج مورد دیگری است که هزینه نصب پکیج را تغییر می دهد. هزینهنصب پکیج ایران رادیاتور با هزینه نصب پکیج بوتان متفاوتند. هزینه نصبپکیج بر اساس محل قرار گیری و نوع پکیج زمینی و دیواری تغییر می کند..

قیمت پکیج ها باهم تفاوت دارند و در همین راستا دستمزدنصاب پکیج نیز تغییر می کند. با همه این تفاسیر و مواردی مانند نصب لوله ها وتاسیسات جدید و موارد ایمنی باید جابجایی پکیج توسط متخصص انجام شود. مورد دیگرتاثیر گذار بر قیمت نصب پکیج، اجرای تاسیسات و لوله کشی است. اگر شرایط به گونه ایباشد که نیاز به تغییرات خاصی نباشد قیمت نصب پکیج زیاد نخواهد شد. اما درصورتی که نیاز به جابجایی پکیج و اجرای تاسیسات جدید باشد قطعا هزینه ها بسیاربالاتر خواهند رفت. مورد آخر دستمزد نصاب پکیج است. هر چه مهارت فرد بالاتر باشدقطعا دستمزد نصب پکیج بیشتر می شود.

نصب و جابجایی پکیج موجود در بازار توسط متخصصین هوم سرویز

 • نصب پکیج ایرانرادیاتور
 • نصب پکیج بوتان
 • نصب پکیج بیتا
 • نصب پکیج الزان
 • نصب پکیج لورچ
 • نصب پکیج فرولیو...

نصب پکیج دیواری و زمینی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به نصبپکیج و یا جابجایی پکیج تنها کافیست به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید. متخصصینما با بررسی شرایط از نظر ایمنی و همچنین تاسیسات مورد نیاز و البته فضای در دسترسبا معرفی انواع برند و مدل ها شما را در انتخاب بهترین پکیج بر اساس قیمت و کارایییاری خواهند کرد. نصب پکیج دیواری و زمینی را برای منزل یا محل کارتان را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید و از قیمت های منصفانه هوم سرویز بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پکیج و همچنین ارایه خدمات نصب پکیج دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, تعمیر شوفاژخانه, نصب رادیاتور پره ای, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پکیج

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج زمینی

نصب پکیج روی دیوار

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، بیتا و...

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط نصب پکیج دیواری و جابجایی پکیج دیواری

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز برای نصب پکیج در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

نصب پکیج را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لوله کشی پکیج و شوفاژ
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
قیمت از 350,000 الی 3,500,000 تومان
سرویس و تعمیر شومینه
سرویس و تعمیر شومینه
قیمت از 400,000 الی 1,350,000 تومان
تعمیر پمپ آب
تعمیر پمپ آب
قیمت از 350,000 الی 830,000 تومان