نصب پکیج

نصب پکیج

از 1370 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پکیج در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نصب پکیج دیواری

400,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب پکیج زمینی(بدون لوله کشی)

400,000 الی 500,000 تومان

متوسط قیمت111,110 تومانکمینه قیمت111,110 تومانبیشینه قیمت111,110 تومان

آنچه درباره نصب پکیج خواهید خواند

 • نصب پکیج دیواری و زمینی
 • نحوه نصب پکیج دیواری و زمینی
 • مراحل نصب پکیج روی دیوار
 • نصب پکیج زمینی
 • نصب پکیج ایران رادیاتور چه تفاوتی با نصب پکیج بوتان دارد؟
 • مزایا و معایب نصب پکیج‌ دیواری
 • نصب پکیج دیواری در چه فضاهایی ممنوع است؟
 • قیمت نصب پکیج به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و جابجایی پکیج موجود در بازار توسط متخصصین هوم سرویز
 • نصب پکیج دیواری و زمینی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب پکیج دیواری و زمینی

یکی از پر درخواست ترین موارد در راستای راه اندازیه وسایل گرمایشی، نصب پکیج است. این سیستم گرمایشی به علت مستقل بودن در هر واحد ساختمان بیشتر طرفدار پیدا کرده است. البته نحوه نصب پکیج دیواری بسیار تخصصی است و نیاز به مهارت نصاب پکیج دارد. از برندهای معروف نصب پکیج ایران رادیاتور، نصب پکیج بوتان، لورچ و ... است. در ادامه در ارتباط با طریقه نصب پکیج و عوامل موثر بر هزینه نصب پکیج خواهیم پرداخت.

نحوه نصب پکیج دیواری و زمینی

اگر می خواهید خودتان دست به کار شوید. باید در ابتدای کار با این واقعیت روبه رو شوید که با مشاهده آموزش نصب پکیج و بر اساس نقشه نصب پکیج دیواری نمی توانید کار را به راحتی به اتمام برسانید. هزینه نصب پکیج در مقابل عواقبی که ممکن است از اجرای غیر صحیح پیش بیاید مبلغ ناچیزی است پس کار را به کاردان بسپارید. نصب پکیج زمینی و دیواری از جهاتی شباهت و تقاوت هایی دارند. محل قرار دادن پکیج مانند نصب پکیج در بالکن و نصب پکیج در آشپزخانه باید به مواردی دقت نمود. به طور مثال برای نصب پکیج در بالکن باید به عایق بندی لوله های پکیج دقت شود. اما از نظر استاندارد و مواردی ایمنی بالکن گزینه بهتری است.

فاصله از زمین و ارتقاع نصب پکیج باید رعایت شود. پکیج از زمین حداقل ۱ متر فاصله داشته باشد و زیر آن خالی باشد، این موضوع به این دلیل است که زیر پکیج باید اتصالات آن قرار بگیرد و همچنین هنگام سرویس پکیج با این قسمت، کار زیادی خواهید داشت و اگر پکیج به زمین چسبیده باشد، قطعا به مشکل بر می خورید.

مراحل نصب پکیج روی دیوار

برای شروع نصب پکیج بوتان ابتدا باید پایه های نگهدارنده کاملا صاف روی دیوار پیچ شوند. این پیچ ها باید در فضای مناسبی از هر طرف نصب شود تا پکیج روی آن قرار بگیرد. محکم بودن پیچ ها مهمترین نکته در هنگام نصب پکیج روی دیوار است زیرا وزن پکیج پس از آبگیری زیاد می شود.

در مرحله بعد از نصب پکیج ایران رادیاتور، بوتان و ... نوبت به نصب لوله های گاز می رسد. توجه کنید که دودکش را با قطر مناسب انتخاب کنید تا گازها به طور کامل خارج شوند. پی از این مورد نوبت به اجرای برق پکیج می رسد و بهتر است از یک محافظ برق استفاده کنید. سپس شیرهای ورودی آب را باز کنید تا درجه فشاز روی پکیج به 1.5 تا نهایت 2 برسد.

نصب پکیج زمینی

زمان نصب پکیج زمینی نسبت به نوع دیواری کمتر است. از پکیج زمینی برای ساختمان هایی با مساحت بالا استفاده می شود. این ها مصرف بالاتری دارند و مناسب برای فضاهایی هستند چندین سرویس بهداشتی و حمام دارند.

نصب پکیج ایران رادیاتور چه تفاوتی با نصب پکیج بوتان دارد؟

در واقعیت تفاوت چندانی بین مراحل نصب پکیج ایران رادیاتور و نصب پکیج بوتان وجود ندارد و مراحل نصب پکیج روی دیوار به یک صورت است. اما تنها موارد را باید در هنگام انتخاب مدل پکیج باید دقت نمود که مدلی متناسب با فضای در دسترس انتخاب نمود. همچنین هیچگاه اقدام به نصب پکیج بوتان در فضاهای مرطوب ننمایید.

مزایا و معایب نصب پکیج‌ دیواری

این تجهیزات فضای بسیار کمی اشغال می کند. مصرف انرژی کمی دارد و مناسب برای فضاهای محدود هستند. در کنار این مزایای دارای معایبی نیز می باشد که اگر چندین شیر آب باهم باز شوند پکیج نمی تواند پاسخگو باشد و فشار آب کاهش پیدا می کند و مورد دیگر اینکه در صورت قطعی برق استفاده از وسایل گرمایشی یا آب گرم امکان پذیر نیست.

اگر از سیستم گرماشی شوفاژ یا آبگرمکن استفاده می کنید و به فکر تغییرات هستید قطعا پکیج بهترین انتخاب است. اما بهتر است خودتان به تنهایی و بدون تجربه دست به کار نشوید. ابتدا اطلاعات کافی مربوطه خود مدل پکیج را به دست بیاورید و با آگاهی کامل انتخاب کنید. قیمت نصب پکیج دیواری یکی از مهم ترین مسائلی است که پیش از هر چیز باید مد نظر قرار بگیرد. کاملا طبیعی است که افراد بر اساس بودجه خود بخواهند بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

نصب پکیج دیواری در چه فضاهایی ممنوع است؟

در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر

باید بدانید که پکیج در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر ممنوع است و نمی توان این کار را انجام داد. به این خاطر که پکیج گاز مونو اکسید کربن تولید می کند و این گاز ممکن است در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر به خوبی تخلیه نشود و باعث شود که افراد حاضر در آن محیط، دچار گاز گرفتگی شوند. همچنین پکیج برای سوختن به اکسیژن نیاز دارد و در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر، ممکن است اکسیژن موجود در هوا را مصرف کرده و باعث کاهش اکسیژن محیط شود و این هم خطر دیگری است که ساکنین خانه را تهدید می کند.

حمام و مکان های مرطوب

حمام یکی از مکان های مرطوب در خانه است و به همین خاطر نصب پکیج دیواری در آنجا کار درست و اصولی نیست. چون رطوبت موجود در این مکان ها هم می تواند در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کند و هم احتمال گاز گرفتگی را افزایش خواهد داد، به همین دلیل توصیه می کنیم که به هیچ وجه این کار را انجام ندهید.

پکیج در مکان هایی که کاملا بسته اند

مکان هایی مانند انباری یا اتاق هایی که درب و پنجره دوجداره دارند و هیچگونه هوایی در آنها رد و بدل نمی شود، ممنوع است. چون این مکان ها در اثر سوختن پکیج اکسیژن خود را از دست می دهند و هم می توانند در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کنند و هم ممکن است باعث ایجاد گازگرفتگی در ساکنین خانه شوند.

دور بودن از سایر سیستم های گرمایشی و سرمایشی

محل نصب پکیج دیواری نباید در نزدیکی وسایل سرمایشی یا گرمایشی دیگری مانند اجاق گاز، یخچال، کولر و… باشد، چون این وسایل ممکن است در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کنند و باعث شوند که پکیج به خوبی کار خود را انجام ندهد. همچنین احتمال ایجاد خطرات ناگوار هم در این حالت وجود خواهد داشت.

پکیج را در فضای باز نصب نکنید

محل نصب پکیج دیواری، نباید فضای باز مانند حیاط و… باشد. چون پکیج با برق کار می کند و بارش باران و یا ورزش باد می تواند در کارکرد آن اختلال ایجاد کند و حتی خطرساز باشد. به همین خاطر توصیه می کنیم که حتما پکیج را در محیطی بسته قرار دهید که سقف هم داشته باشد. اما اگر بالکن خانه شما به این صورت است که تنگ است و یک طرف آن باز و سه طرفش دیوار است، می توانید پکیج خودتان را در انتخاب بالکن نصب کنید و مشکلی برایش ایجاد نخواهد شد.

قیمت نصب پکیج به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب پکیج به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد محل قرار دادن پکیج است. هرچه فضا محیا تر باشد هزینه های جانبی و قیمت نصب پکیج نیز کمتر می شود. در صورتی که نیاز به اجرای تاسیسات جدید باشد، قیمت نصب پکیج بالا می رود. نوع و برند پکیج مورد دیگری است که هزینه نصب پکیج را تغییر می دهد. هزینه نصب پکیج ایران رادیاتور با هزینه نصب پکیج بوتان متفاوتند. هزینه نصب پکیج بر اساس محل قرار گیری و نوع پکیج زمینی و دیواری تغییر می کند..

قیمت پکیج ها باهم تفاوت دارند و در همین راستا دستمزد نصاب پکیج نیز تغییر می کند. با همه این تفاسیر و مواردی مانند نصب لوله ها و تاسیسات جدید و موارد ایمنی باید جابجایی پکیج توسط متخصص انجام شود. مورد دیگر تاثیر گذار بر قیمت نصب پکیج، اجرای تاسیسات و لوله کشی است. اگر شرایط به گونه ای باشد که نیاز به تغییرات خاصی نباشد قیمت نصب پکیج زیاد نخواهد شد. اما در صورتی که نیاز به جابجایی پکیج و اجرای تاسیسات جدید باشد قطعا هزینه ها بسیار بالاتر خواهند رفت. مورد آخر دستمزد نصاب پکیج است. هر چه مهارت فرد بالاتر باشد قطعا دستمزد نصب پکیج بیشتر می شود.

نصب و جابجایی پکیج موجود در بازار توسط متخصصین هوم سرویز

 • نصب پکیج ایران رادیاتور
 • نصب پکیج بوتان
 • نصب پکیج بیتا
 • نصب پکیج الزان
 • نصب پکیج لورچ
 • نصب پکیج فرولی و ...

نصب پکیج دیواری و زمینی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به نصب پکیج و یا جابجایی پکیج تنها کافیست به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با بررسی شرایط از نظر ایمنی و همچنین تاسیسات مورد نیاز و البته فضای در دسترس با معرفی انواع برند و مدل ها شما را در انتخاب بهترین پکیج بر اساس قیمت و کارایی یاری خواهند کرد. نصب پکیج دیواری و زمینی را برای منزل یا محل کارتان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید و از قیمت های منصفانه هوم سرویز بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پکیج و همچنین ارایه خدمات نصب پکیج دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, تعمیر شوفاژخانه, نصب رادیاتور پره ای, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پکیج

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج زمینی

نصب پکیج روی دیوار

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، بیتا و...

نظرات کاربران

profile picture
حسین نایب

مثل همیشه بسیار عالی بود. آقا علی قلی زاده خوش برخورد و حرفه ای بودند. من راضی هستم از هوم سرویز.

profile picture
پناه نژاد

بسیار حاذق و مسلط و وقت شناس

profile picture
احسان همت یار

از هر نظر عالی و بی نقص، بسیار محترم و با شخصیت بودن و بی نهایت حرفه ای و کاربلد. بسیار با حوصله و حرفه ای تمام مشکلات ر‌و رفع کردن

profile picture
امیر عبادتی

بسیار خوش برخورد و کاربلد بودند و به نحو احسن کارشون رو انجام دادند

شرایط نصب پکیج دیواری و جابجایی پکیج دیواری

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز برای نصب پکیج در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

نصب پکیج را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

boiler-plumbing
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 320,000 الی 3,500,000 تومان
install-towel-dryer
نصب حوله خشک کن
قیمت از 225,000 الی 225,000 تومان
repair-fireplace
سرویس و تعمیر شومینه
قیمت از 680,000 الی 680,000 تومان
repair-water-pump-and-source
تعمیر پمپ آب
قیمت از 850,000 الی 1,150,000 تومان