نصب پکیج دیواری و زمینی

نصب پکیج دیواری و زمینی

از 1370 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پکیج دیواری و زمینی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب پکیج دیواری

145,000 الی 235,000 تومان

قیمت نصب پکیج زمینی(بدون لوله کشی)

130,000 الی 190,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب پکیج را از ابتدا اصولی انجام دهید

یکی از پر درخواست ترین موارد در راستای راه اندازیه وسایل گرمایشی، پکیج است. این سیستم گرمایشی به علت مستقل بودن در هر واحد ساختمان بیشتر طرفدار پیدا کرده است. البته نحوه نصب پکیج دیواری بسیار تخصصی است و نیاز به مهارت نصاب پکیج دارد. از برندهای معروف نصب پکیج ایران رادیاتور، بوتان، لورچ و ... است. در ادامه در ارتباط با طریقه نصب پکیج و عوامل موثر بر هزینه نصب پکیج خواهیم پرداخت.

نحوه نصب پکیج دیواری و زمینی

اگر می خواهید خودتان دست به کار شوید. باید در ابتدای کار با این واقعیت روبه رو شوید که با مشاهده آموزش نصب پکیج و بر اساس نقشه نصب پکیج دیواری نمی توانید کار را به راحتی به اتمام برسانید. هزینه نصب پکیج در مقابل عواقبی که ممکن است از اجرای غیر صحیح پیش بیاید مبلغ ناچیزی است پس کار را به کاردان بسپارید. پکیج زمینی و دیواری از جهاتی شباهت و تقاوت هایی دارند. محل قرار دادن پکیج مانند نصب پکیج در بالکن و نصب پکیج در آشپزخانه باید به مواردی دقت نمود. به طور مثال برای قرار دادن پکیج در بالکن باید به عایق بندی لوله های پکیج دقت شود. اما از نظر استاندارد و مواردی ایمنی بالکن گزینه بهتری است.

فاصله از زمین و ارتقاع نصب پکیج باید رعایت شود. پکیج از زمین حداقل ۱ متر فاصله داشته باشد و زیر آن خالی باشد، این موضوع به این دلیل است که زیر پکیج باید اتصالات آن قرار بگیرد و همچنین هنگام سرویس پکیج با این قسمت، کار زیادی خواهید داشت و اگر پکیج به زمین چسبیده باشد، قطعا به مشکل بر می خورید.

مراحل نصب پکیج روی دیوار

برای شروع ابتدا باید پایه های نگهدارنده کاملا صاف روی دیوار پیچ شوند. این پیچ ها باید در فضای مناسبی از هر طرف نصب شود تا پکیج روی آن قرار بگیرد. محکم بودن پیچ ها مهمترین نکته است زیرا وزن پکیج پس از آبگیری زیاد می شود.

سپس نوبت به نصب لوله های گاز می رسد. توجه کنید که دودکش را با قطر مناسب انتخاب کنید تا گازها به طور کامل خارج شوند. پی از این مورد نوبت به اجرای برق پکیج می رسد و بهتر است از یک محافظ برق استفاده کنید. سپس شیرهای ورودی آب را باز کنید تا درجه فشاز روی پکیج به 1.5 تا نهایت 2 برسد.

نصب پکیج زمینی

زمان راه اندازی پکیج زمینی نسبت به نوع دیواری کمتر است. از پکیج زمینی برای ساختمان هایی با مساحت بالا استفاده می شود. این ها مصرف بالاتری دارند و مناسب برای فضاهایی هستند چندین سرویس بهداشتی و حمام دارند.

مزایا و معایب اجرای پکیج‌های دیواری

این تجهیزات فضای بسیار کمی اشغال می کند. مصرف انرژی کمی دارد و مناسب برای فضاهای محدود هستند. در کنار این مزایای دارای معایبی نیز می باشد که اگر چندین شیر آب باهم باز شوند پگیج نمی تواند پاسخگو باشد و فشار آب کاهش پیدا می کند و مورد دیگر اینکه در صورت قطعی برق استفاده از وسایل گرمایشی یا آب گرم امکان پذیر نیست.

اگر از سیستم گرماشی شوفاژ یا آبگرمکن استفاده می کنید و به فکر تغییرات هستید قطعا پکیج بهترین انتخاب است. اما بهتر است خودتان به تنهایی و بدون تجربه دست به کار نشوید. ابتدا اطلاعات کافی مربوطه خود مدل پکیج را به دست بیاورید و با آگاهی کامل انتخاب کنید. قیمت نصب پکیج یکی از مهم ترین مسائلی است که پیش از هر چیز باید مد نظر قرار بگیرد. کاملا طبیعی است که افراد بر اساس بودجه خود بخواهند بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

نصب پکیج در چه جاهایی ممنوع است؟

در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر

باید بدانید که پکیج در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر ممنوع است و نمی توان این کار را انجام داد. به این خاطر که پکیج گاز مونو اکسید کربن تولید می کند و این گاز ممکن است در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر به خوبی تخلیه نشود و باعث شود که افراد حاضر در آن محیط، دچار گاز گرفتگی شوند. همچنین پکیج برای سوختن به اکسیژن نیاز دارد و در ساختمان های کمتر از ۶۰ متر، ممکن است اکسیژن موجود در هوا را مصرف کرده و باعث کاهش اکسیژن محیط شود و این هم خطر دیگری است که ساکنین خانه را تهدید می کند.

حمام و مکان های مرطوب

حمام یکی از مکان های مرطوب در خانه است و به همین خاطر نصب پکیج در آنجا کار درست و اصولی نیست. چون رطوبت موجود در این مکان ها هم می تواند در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کند و هم احتمال گاز گرفتگی را افزایش خواهد داد، به همین دلیل توصیه می کنیم که به هیچ وجه این کار را انجام ندهید.

پکیج در مکان هایی که کاملا بسته اند

مکان هایی مانند انباری یا اتاق هایی که درب و پنجره دوجداره دارند و هیچگونه هوایی در آنها رد و بدل نمی شود، ممنوع است. چون این مکان ها در اثر سوختن پکیج اکسیژن خود را از دست می دهند و هم می توانند در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کنند و هم ممکن است باعث ایجاد گازگرفتگی در ساکنین خانه شوند.

دور بودن از سایر سیستم های گرمایشی و سرمایشی

محل پکیج دیواری نباید در نزدیکی وسایل سرمایشی یا گرمایشی دیگری مانند اجاق گاز، یخچال، کولر و… باشد، چون این وسایل ممکن است در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کنند و باعث شوند که پکیج به خوبی کار خود را انجام ندهد. همچنین احتمال ایجاد خطرات ناگوار هم در این حالت وجود خواهد داشت.

پکیج را در فضای باز نصب نکنید

محل نصب پکیج، نباید فضای باز مانند حیاط و… باشد. چون پکیج با برق کار می کند و بارش باران و یا ورزش باد می تواند در کارکرد آن اختلال ایجاد کند و حتی خطرساز باشد. به همین خاطر توصیه می کنیم که حتما پکیج را در محیطی بسته قرار دهید که سقف هم داشته باشد. اما اگر بالکن خانه شما به این صورت است که تنگ است و یک طرف آن باز و سه طرفش دیوار است، می توانید پکیج خودتان را در انتخاب بالکن نصب کنید و مشکلی برایش ایجاد نخواهد شد.

قیمت نصب پکیج به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب پکیج به موارد متعددی بستگی دارد. اولین مورد محل قرار دادن پکیج است. هرچه فضا محیا تر باشد هزینه های جانبی نیز کمتر می شود. در صورتی که نیاز به اجرای تاسیسات جدید باشد، قیمت نصب پکیج بالا می رود. نوع و برند پکیج مورد دیگری است که هزینه ها را تغییر می دهد. قیمت پکیج ها باهم تفاوت دارند و در همین راستا دستمزد نصاب پکیج نیز تغییر می کند. با همه این تفاسیر و مواردی مانند نصب لوله ها و تاسیسات جدید و موارد ایمنی باید جابجایی پکیج توسط متخصص انجام شود. مورد دیگر تاثیر گذار بر قیمت اجرای تاسیسات و لوله کشی است. اگر شرایط به گونه ای باشد که نیاز به تغییرات خاصی نباشد قیمت نصب پکیج زیاد نخواهد شد. اما در صورتی که نیاز به جا به جایی پکیج و اجرای تاسیسات جدید باشد قطعا هزینه ها بسیار بالاتر خواهند رفت. مورد آخر دستمزد نصاب پکیج است. هر چه مهارت فرد بالاتر باشد قطعا دستمزد نصب پکیج بیشتر می شود.

نصب و جابجایی انواع برندهای پکیج موجود در بازار توسط متخصصین هوم سرویز

  • نصب پکیج ایران رادیاتور
  • نصب پکیج بوتان
  • نصب پکیج بوتان
  • نصب پکیج بیتا
  • نصب پکیج الزان
  • نصب پکیج لورچ
  • نصب پکیج فرولی و ...

اجرای انواع پکیج های دیواری و زمینی توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به اجرای انواع پکیج و یا جا به جایی پکیج تنها کافیست به صورت رایگان ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با بررسی شرایط از نظر ایمنی و همچنین تاسیسات مورد نیاز و البته فضای در دسترس با معرفی انواع برند و مدل ها شما را در انتخاب بهترین پکیج بر اساس قیمت و کارایی یاری خواهند کرد. بدون پرداخت هزینه نصب و راه اندازی انواع پکیج دیواری و زمینی را برای منزل یا محل کارتان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید و از قیمت های منصفانه هوم سرویز بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پکیج دیواری و زمینی و همچنین ارایه خدمات نصب پکیج دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری، زمینی و مخزن دار, نصب آبگرمکن گازی ایستاده (زمینی)، نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, سرویس و تعمیر موتورخانه, نصب رادیاتور پره ای, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت انواع شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر انواع شومینه از جمله تعمیر شومینه گازی، سنگی، دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پکیج دیواری و زمینی

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج زمینی

نصب پکیج روی دیوار

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، بیتا و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط نصب و جابجایی پکیج دیواری

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز برای نصب پکیج در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

نصب پکیج را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات نصب پکیج دیواری و زمینی در این شهرها ارائه می شود: