تعمیر شومینه

تعمیر شومینه

از 1297 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر شومینه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سرویس کامل و شست و شوی برنر

180,000 الی 370,000 تومان

قیمت تعویض ترموکوبل

120,000 الی 160,000 تومان

قیمت تعویض قطعه(هر عدد)

10,000 الی 120,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد

200,000 تومان

متوسط قیمت680,000 تومانکمینه قیمت680,000 تومانبیشینه قیمت680,000 تومان

آنچه درباره تعمیر شومینه خواهید خواند

  • تعمیر شومینه گازی، هیزمی و برقی
  • عیب یابی شومینه و آموزش تعمیر شومینه گازی
  • روش نصب ترموکوبل شومینه
  • آموزش سرویس شومینه گازی
  • هزینه تعمیر شومینه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات سرویس و تعمیرات شومینه برقی، گازی و هیزمی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر شومینه گازی، هیزمی و برقی

این وسایل گرمایشی ممکن است به دلایل مختلف دچار ایرادات و خرابی شوند. تعمیر شومینه و سرویس شومینه باید توسط تعمیرکار شومینه ماهر که مهارت کافی در این زمینه را دارد انجام شود. در واقع عیب یابی شومینه و یافتن دلایل مشکلاتی مانند علت خاموش شدن شدن شومینه یا علت صدای شومینه و یا انجام هواگیری شومینه تنها باید توسط سرویسکار شومینه انجام شود که تجربه و مهارت لازم در این زمینه را دارند، انجام شود. ممکن است ایرادات از قسمت های مختلف مانند ترموکوپل شومینه یا تعمیر رگلاتور شومینه، فندک، بوبین و .. باشد. قیمت لوازم شومینه مانند قیمت ترموکوپل شومینه بالا است. از این رو اگر به دنبال آموزش تعمیر شومینه گازی هستید و هیج سررشته ای در این زمینه ندارید پیشنهاد می کنیم اقدام به نصب ترموکوپل شومینه نکنید. در ادامه به عیب یابی و تعمیرات شومینه و معرفی برترین تعمیرکار شومینه و همچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر شومینه می پردازیم.

عیب یابی شومینه و آموزش تعمیر شومینه گازی

قبل از هر اقدامی مهمترین کار عیب یابی شومینه است. پیدا کردن علت خرابی شومینه باید توسط افراد ماهر انجام شود تا موجب هزینه تراشی های بیشتر بعدی نشود. زیرا این وسایل گرمایشی اگر به درستی عیب یابی و تعمیر نشوند ممکن است خطرساز شوند. در ادامه به ایرادات شایع شومینه و راهکارهای تعمیرات شومینه می پردازیم.

علت خاموش شدن شومینه گازی

قبل از هر کاری در تعمیر شومینه ببینید گاز کافی به شومینه می رسد یا خیر. پس از رها کردن پیج شعله، باید شعله 15 ثانیه روشن بماند. علت خاموش شدن شومینه گازی معمولا مربوط به ترموکوپل شومینه یا بوبین است. کلیه اقدامات مربوط به سرویس شومینه و نصب ترموکوپل شومینه باید توسط سرویسکار شومینه انجام شود. اگر ترموکوپل گرم نشود، بوبین نیز نمی تواند مسیر انتقال گاز به شمعک را فراهم آورد. در نتیجه علت خاموش شدن شومینه دیواری می تواند از سمت بوبین نیز باشد. خرابی بوبین موجب خاموش شدن شومینه دیواری می شود. البته در مواردی نیز مانند تعمیر شومینه سنگی ممکن است علت خاموش شدن مصدود شدن مسیر دودکش نیز باشد. پس همه این موارد برای عیب یابی و تشخیص صحیح باید توسط سرویسکار شومینه بررسی شوند.

تعمیرات شومینه جهت رفع صدای شومینه

صدای زیاد شومینه یکی از مشکلات فنی شایع در شومینه است. خرابی شمعک، علت صدای شومینه گازی است. همچنین گاهی صدای شومینه موجب خاموش شدن شومینه نیز می شود. همچنین با گذشت زمان گرد و غبارهای موجود در هوا روی قطعات شومینه تجمع می کنند و موجب مسدود شدن مسیر عبور گاز می شوند. با مسدود شدن جریان ورودی گاز و اکسیژن به شمعک یا پیلوت این صداهای غیر معمول ایجاد می شوند که با تمیز کردن و تعمیر شومینه توسط سرویسکار شومینه این مشکلات رفع می شوند.

تعمیر شومینه و تعمیر فندک شومینه

تعمیر فندک شومینه نیز از ایرادات شایعی است که در شومینه اتفاق می افتد. همانطور که می دانید این قطعه موجب ایجاد احتراق و روشن شدن شومینه می شود. اگر روشن شدن شومینه سریع انجام نمی شود و یا به سختی انجام می شود باید به به فکر سرویس شومینه و تعمیر فندک شومینه باشید. البته اگر فندک بسیار فرسوده باشد باید اقدام به تعویض فندک شومینه نمود.

تعمیر ترموکوپل شومینه

اگر قصد تعمیر ترموکوپل شومینه را دارید باید قبل از هر چیزی بدانید ترموکوپل چیست چه وظایفی دارد. این قطعه در واقع برای اندازه گیری دمای شومینه استفاده می شود. اگر به هر دلیلی شعله های شومینه خاموش شوند، ترموکوپل فرمان قطع شدن گاز را صادر می کند. به این ترتیب از نشت گاز جلوگیری می کند. از این رو نصب ترموکوپل شومینه دیواری باید با دقت و توسط سرویسکار مجرب انجام شود.

روش نصب ترموکوبل شومینه

برای نصب ترموکوپل شومینه یا تعویض ترموکوبل شومینه باید ابتدا جریان گاز به طور کامل رفع شود. این قطعه در میان پیلوت و بوبین قرار دارد و با استفاده از پیچ گوشتی و آچار می توان این قطعه را تعویض و نصب کرد. اگر بین تعمیر ترموکوبل یا تعویض ترموکوپل شک دارید می توانید از ولت متر میزان سلامت این قطعه را بررسی کنید.

آموزش سرویس شومینه گازی

چگونه شومینه گازی را سرویس کنیم؟ این عبارتی است که ممکن است کاربرانی که انواع شومینه گازی را دارند به دنبال آن باشند. در واقع سرویس شومینه تمیز کردن لوازم شومینه و همچنین بررسی ایمنی و سلامت این قطعات است. در نتیجه آموزش سرویس شومینه در واقع آشنایی با تمام قسمت های شومینه است که بررسی شود همه قسمت ها در کنار هم درست کار می کنند یا خیر. قطعاتی مانند ترموکوپل، بوبین، رگلاتور، دودکش و سایر قطعات بررسی می شوند تا هیج گونه مواردی مانند نشتی گاز و غیره ایجاد نشود. هر ساله متاسفانه افرادی دست به تعمیر شومینه گازی می زنند که آموزش سرویس شومینه را نگذرانده اند و دارای اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه نیستند و موجب بروز خطرات زیادی می شوند.

هزینه تعمیر شومینه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر شومینه به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت تعمیرشومینه وابسته به نوع خرابی شومینه است. بر اساس قطعه معیوب قیمت تعمیر ترموکوبل شومینه، تعمیر بوبین، قیمت رگلاتور شومینه و قیمت تعمیر شمعک تغییر دهنده ی هزینه تعمیر شومینه خواهد بود. مورد دیگر دستمزد تعمیرکار شومینه است که برای هر تعمیرکار شومینه متفاوت است. قیمت سرویس شومینه نیز متناسب با کارهایی که برای شومینه انجام می شود متغیر است. اگر هزینه سرویس شومینه شامل تعویض قطعات شومینه هم باشد نرخ تغییر خواهد کرد.

خدمات سرویس و تعمیرات شومینه برقی، گازی و هیزمی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیر شومینه برقی، گازی، هیزمی و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین و تعمیرکاران مجرب ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات شومینه و قیمت لوازم شومینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن از سرویس کاران مجرب قیمت بگیرید و درخواست خود را در کمترین زمان ممکن به مرحله انجام در آورید بدون آنکه بخواهید دنبال متخصصین دیگری بگردید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر شومینه و همچنین ارایه خدمات تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, تعمیرات حوله خشک کن, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر شومینه

تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ...

سرویس شومینه گازی

تعمیر فندک شومینه

نصب ترموکوبل شومینه گازی

تعویض جرقه زن شومینه

تعویض آجر نسوز و تعویض سایر قطعات شومینه

نظرات کاربران

profile picture
مونا نادری

فوق العاده کار بلد و دلسوز و خوش رفتار و با حوصله و بسیار منصف

profile picture
اقتصاد

خیلی راضی هستیم

profile picture
طیبه بابری

بسیار عالی بودن به وقت و قیمت بسیار عالی.ممنون ازشون

profile picture
محسن اعتماد

بسیار انسان مهربان و کاری ممنونم

شرایط تعمیر شومینه گازی و برقی با سرویسکار شومینه مجرب

همیار می بایست ابتدا شومینه را عیب یابی نموده و پیشنهاد خود را ارایه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام سرویس نماید.

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز برای تعمیرات شومینه، درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل قرارگیری شومینه برای تعمیرات نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

install-towel-dryer
نصب حوله خشک کن
قیمت از 225,000 الی 225,000 تومان
tea-maker
تعمیر چای ساز
قیمت از 800,000 الی 1,500,000 تومان
treadmill-repair
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 4,430,000 الی 4,850,000 تومان
install-tv
نصب تلویزیون
قیمت از 950,000 الی 1,600,000 تومان