تعمیرات شومینه گازی و هیزمی

تعمیرات شومینه گازی و هیزمی

از 1297 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات شومینه گازی و هیزمی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت سرویس کامل و شست و شوی برنر

130,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض ترموکوبل

70,000 الی 100,000 تومان

قیمت تعویض قطعه(هر عدد)

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت تعمیر شومینه گازی

100,000 الی 150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر و سرویس شومینه را به متخصصین بسپارید

این وسایل گرمایشی بسیار زیبا ممکن است به دلایل مختلف دچار ایرادات و خرابی شوند. تعمیر شومینه و سرویس شومینه باید توسط تعمیرکار شومینه ماهر که مهارت کافی در این زمینه را دارد انجام شود. در واقع عیب یابی شومینه و یافتن دلایل مشکلاتی مانند علت خاموش شدن شدن شومینه یا علت صدای شومینه و یا انجام هواگیری شومینه تنها باید توسط افرادی انجام شود که تجربه و مهارت لازم در این زمینه را دارند، انجام شود. ممکن است ایرادات از قسمت های مختلف مانند ترموکوپل شومینه یا تعمیر رگلاتور شومینه، فندک، بوبین و .. باشد. قیمت لوازم شومینه مانند قیمت ترموکوپل شومینه بالا است. از این رو اگر به دنبال آموزش تعمیر شومینه گازی هستید و هیج سررشته ای در این زمینه ندارید پیشنهاد می کنیم اقدام به تعمیر و نصب ترموکوپل شومینه گازی نکنید. زیرا روش نصب ترموکوبل شومینه به تخصص نیاز دارد و اقراد مبتدی از پس آن بر نمی آیند.

در ادامه به عیب یابی و تعمیرات شومینه و معرفی برترین تعمیرکار شومینه و همچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر و سرویس شومینه می پردازیم.

عیب یابی شومینه و آموزش تعمیر شومینه گازی

قبل از هر اقدامی مهمترین کار عیب یابی شومینه است. پیدا کردن علت خرابی شومینه باید توسط افراد ماهر انجام شود تا موجب هزینه تراشی های بیشتر بعدی نشود. زیرا این وسایل گرمایشی اگر به درستی عیب یابی و تعمیر نشوند ممکن است خطرساز شوند. در ادامه به ایرادات شایع شومینه می پردازیم.

علت خاموش شدن شومینه گازی

قبل از هر کاری در تعمیر شومینه گازی ببینید گاز کافی به شومینه می رسد یا خیر. پس از رها کردن پیج شعله، باید شعله 15 ثانیه روشن بماند. علت خاموش شدن شومینه گازی معمولا مربوط به ترموکوپل شومینه یا بوبین است. کلیه اقدامات مربوط به سرویس شومینه و نصب ترموکوپل شومینه باید توسط سرویسکار شومینه انجام شود. اگر ترموکوپل گرم نشود، بوبین نیز نمی تواند مسیر انتقال گاز به شمعک را فراهم آورد. در نتیجه علت خاموش شدن شومینه دیواری می تواند از سمت بوبین نیز باشد. خرابی بوبین موجب خاموش شدن شومینه دیواری می شود. البته در مواردی نیز مانند تعمیر شومینه سنگی ممکن است علت خاموش شدن مصدود شدن مسیر دودکش نیز باشد. پس همه این موارد برای عیب یابی و تشخیص صحیح باید توسط سرویس کار شومینه بررسی شوند.

علت صدای شومینه گازی

صدای زیاد شومینه یکی از مشکلات فنی شایع در شومینه گازی است. خرابی شمعک، علت صدای شومینه گازی است. همچنین گاهی صدای شومینه موجب خاموش شدن شومینه نیز می شود. همچنین با گذشت زمان گرد و غبارهای موجود در هوا روی قطعات شومینه تجمع می کنند و موجب مسدود شدن مسیر عبور گاز می شوند. با مسدود شدن جریان ورودی گاز و اکسیژن به شمعک یا پیلوت این صداهای غیر معمول ایجاد می شوند که با تمیز کردن و تعمیر شومینه توسط سرویسکار شومینه این مشکلات رفع می شوند.

تعمیر فندک شومینه

تعمیر فندک شومینه نیز از ایرادات شایعی است که در شومینه اتفاق می افتد. همانطور که می دانید این قطعه موجب ایجاد احتراق و روشن شدن شومینه می شود. اگر روشن شدن شومینه سریع انجام نمی شود و یا به سختی انجام می شود باید به به فکر سرویس شومینه و تعمیر فندک شومینه باشید. البته اگر فندک بسیار فرسوده باشد باید اقدام به تعویض فندک شومینه نمود.

تعمیر ترموکوپل شومینه

اگر قصد تعمیر ترموکوپل شومینه را دارید باید قبل از هر چیزی بدانید ترموکوپل چیست چه وظایفی دارد. این قطعه در واقع برای اندازه گیری دمای شومینه استفاده می شود. اگر به هر دلیلی شعله های شومینه خاموش شوند، ترموکوپل فرمان قطع شدن گاز را صادر می کند. به این ترتیب از نشت گاز جلوگیری می کند. از این رو تعمیر ترموکوپل شومینه دیواری باید با دقت و توسط سرویسکار مجرب انجام شود.

روش نصب ترموکوبل شومینه

برای نصب ترموکوپل یا تعویض ترموکوبل شومینه باید ابتدا جریان گاز به طور کامل رفع شود. این قطعه در میان پیلوت و بوبین قرار دارد و با استفاده از پیچ گوشتی و آچار می توان این قطعه را تعویض و نصب کرد. اگر بین تعمیر ترموکوبل یا تعویض ترموکوپل شک دارید می توانید از ولت متر میزان سلامت این قطعه را بررسی کنید.

آموزش سرویس شومینه گازی

چگونه شومینه گازی را سرویس کنیم؟ این عبارتی است که ممکن است کاربرانی که انواع شومینه گازی را دارند به دنبال آن باشند. در واقع سرویس شومینه گازی تمیز کردن لوازم شومینه و همچنین بررسی ایمنی و سلامت این قطعات است. در نتیجه آموزش سرویس شومینه در واقع آشنایی با تمام قسمت های شومینه است که بررسی شود همه قسمت ها در کنار هم درست کار می کنند یا خیر. قطعاتی مانند ترموکوپل، بوبین، رگلاتور، دودکش و سایر قطعات بررسی می شوند تا هیج گونه مواردی مانند نشتی گاز و غیره ایجاد نشود. هر ساله متاسفانه افرادی دست به تعمیر شومینه گازی می زنند که آموزش سرویس شومینه را نگذرانده اند و دارای اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه نیستند و موجب بروز خطرات زیادی می شوند.

هزینه تعمیر شومینه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات شومینه به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمت تعمیرشومینه وابسته به نوع خرابی شومینه است. بر اساس قطعه معیوب قیمت تعمیر ترموکوبل شومینه، تعمیر بوبین، قیمت رگلاتور شومینه و قیمت تعمیر شمعک تغییر دهنده ی هزینه تعمیر شومینه خواهد بود. مورد دیگر دستمزد تعمیرکار شومینه است که برای هر تعمیرکار شومینه متفاوت است. قیمت سرویس شومینه نیز متناسب با کارهایی که برای شومینه انجام می شود متغیر است. اگر هزینه سرویس شومینه شامل تعویض قطعات شومینه هم باشد نرخ تغییر خواهد کرد.

خدمات سرویس و تعمیر شومینه برقی، گازی و هیزمی

در صورت نیاز به تعمیر شومینه برقی، گازی، هیزمی و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین و تعمیرکاران مجرب ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات شومینه و قیمت لوازم شومینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن از سرویس کاران مجرب قیمت بگیرید و درخواست خود را در کمترین زمان ممکن به مرحله انجام در آورید بدون آنکه بخواهید دنبال متخصصین دیگری بگردید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات شومینه گازی و هیزمی و همچنین ارایه خدمات تعمیر انواع شومینه از جمله تعمیر شومینه گازی، سنگی، دیواری، برقی و ... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری، زمینی و مخزن دار, نصب آبگرمکن گازی ایستاده (زمینی)، نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, سرویس و تعمیر موتورخانه, تعمیرات حوله خشک کن, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, طراحی و ساخت انواع شومینه مدرن و کلاسیک, نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات شومینه گازی و هیزمی

تعمیر انواع شومینه از جمله تعمیر شومینه گازی، سنگی، دیواری، برقی و ...

تعمیر و سرویس شومینه گازی

تعمیر فندک شومینه

نصب ترموکوبل شومینه گازی

تعویض جرقه زن شومینه

تعویض آجر نسوز و تعویض سایر قطعات شومینه

نظرات کاربران

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

شرایط تعمیر شومینه سنگی و آجری توسط سرویسکار شومینه

همیار می بایست ابتدا شومینه را عیب یابی نموده و پیشنهاد خود را ارایه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام سرویس نماید.

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز برای تعمیرات شومینه، درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل قرارگیری شومینه برای تعمیرات نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 400,000 الی 550,000 تومان
تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 2,200,000 الی 2,350,000 تومان
نصب تلویزیون
نصب تلویزیون
قیمت از 200,000 الی 470,000 تومان

خدمات تعمیرات شومینه گازی و هیزمی در این شهرها ارائه می شود: