تعمیر شومینه

تعمیر شومینه

از 1297 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر شومینه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت سرویس کامل و شست و شوی برنر

160,000 الی 320,000 تومان

قیمت تعویض ترموکوبل

90,000 الی 140,000 تومان

قیمت تعویض قطعه(هر عدد)

80,000 الی 110,000 تومان

قیمت تعمیر شومینه گازی

100,000 الی 150,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره تعمیر شومینه خواهید خواند

  • تعمیر شومینه گازی، هیزمی و برقی
  • عیب یابی شومینه و آموزش تعمیر شومینه گازی
  • روش نصب ترموکوبل شومینه
  • آموزش سرویس شومینه گازی
  • هزینه تعمیر شومینه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات سرویس و تعمیرات شومینه برقی، گازی و هیزمی را به متخصصین هومسرویز بسپارید

تعمیر شومینه گازی، هیزمی و برقی

این وسایل گرمایشی ممکناست به دلایل مختلف دچار ایرادات و خرابی شوند. تعمیر شومینه و سرویسشومینه باید توسط تعمیرکار شومینه ماهر که مهارت کافی در این زمینه رادارد انجام شود. در واقع عیب یابی شومینه و یافتن دلایل مشکلاتی مانند علتخاموش شدن شدن شومینه یا علت صدای شومینه و یا انجام هواگیری شومینه تنها بایدتوسط سرویسکار شومینه انجام شود که تجربه و مهارت لازم در این زمینه رادارند، انجام شود. ممکن است ایرادات از قسمت های مختلف مانند ترموکوپل شومینه یا تعمیررگلاتور شومینه، فندک، بوبین و .. باشد. قیمت لوازم شومینه مانند قیمت ترموکوپلشومینه بالا است. از این رو اگر به دنبال آموزش تعمیر شومینه گازی هستید وهیج سررشته ای در این زمینه ندارید پیشنهاد می کنیم اقدام به نصب ترموکوپل شومینهنکنید. در ادامه به عیب یابی و تعمیرات شومینه و معرفی برترین تعمیرکارشومینه و همچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر شومینه می پردازیم.

عیب یابی شومینه و آموزش تعمیر شومینه گازی

قبل از هر اقدامیمهمترین کار عیب یابی شومینه است. پیدا کردن علت خرابی شومینه باید توسط افرادماهر انجام شود تا موجب هزینه تراشی های بیشتر بعدی نشود. زیرا این وسایل گرمایشیاگر به درستی عیب یابی و تعمیر نشوند ممکن است خطرساز شوند. در ادامه به ایراداتشایع شومینه و راهکارهای تعمیرات شومینه می پردازیم.

علت خاموش شدنشومینه گازی

قبل از هر کاری در تعمیرشومینه ببینید گاز کافی به شومینه می رسد یا خیر. پس از رها کردن پیج شعله، بایدشعله 15 ثانیه روشن بماند. علت خاموش شدن شومینه گازی معمولا مربوط بهترموکوپل شومینه یا بوبین است. کلیه اقدامات مربوط به سرویس شومینه و نصبترموکوپل شومینه باید توسط سرویسکار شومینه انجام شود. اگر ترموکوپلگرم نشود، بوبین نیز نمی تواند مسیر انتقال گاز به شمعک را فراهم آورد. در نتیجهعلت خاموش شدن شومینه دیواری می تواند از سمت بوبین نیز باشد. خرابی بوبین موجبخاموش شدن شومینه دیواری می شود. البته در مواردی نیز مانند تعمیر شومینه سنگیممکن است علت خاموش شدن مصدود شدن مسیر دودکش نیز باشد. پس همه این موارد برای عیبیابی و تشخیص صحیح باید توسط سرویسکار شومینه بررسی شوند.

تعمیرات شومینه جهترفع صدای شومینه

صدای زیاد شومینه یکیاز مشکلات فنی شایع در شومینه است. خرابی شمعک، علت صدای شومینه گازیاست. همچنین گاهی صدای شومینه موجب خاموش شدن شومینه نیز می شود. همچنین با گذشتزمان گرد و غبارهای موجود در هوا روی قطعات شومینه تجمع می کنند و موجب مسدود شدنمسیر عبور گاز می شوند. با مسدود شدن جریان ورودی گاز و اکسیژن به شمعک یا پیلوتاین صداهای غیر معمول ایجاد می شوند که با تمیز کردن و تعمیر شومینه توسط سرویسکارشومینه این مشکلات رفع می شوند.

تعمیر شومینه و تعمیرفندک شومینه

تعمیر فندک شومینهنیز از ایرادات شایعی است که در شومینه اتفاق می افتد. همانطور که می دانید اینقطعه موجب ایجاد احتراق و روشن شدن شومینه می شود. اگر روشن شدن شومینه سریع انجامنمی شود و یا به سختی انجام می شود باید به به فکر سرویس شومینه و تعمیرفندک شومینه باشید. البته اگر فندک بسیار فرسوده باشد باید اقدام به تعویضفندک شومینه نمود.

تعمیر ترموکوپلشومینه

اگر قصد تعمیرترموکوپل شومینه را دارید باید قبل از هر چیزی بدانید ترموکوپل چیست چه وظایفیدارد. این قطعه در واقع برای اندازه گیری دمای شومینه استفاده می شود. اگر به هردلیلی شعله های شومینه خاموش شوند، ترموکوپل فرمان قطع شدن گاز را صادر می کند. بهاین ترتیب از نشت گاز جلوگیری می کند. از این رو نصب ترموکوپل شومینه دیواری بایدبا دقت و توسط سرویسکار مجرب انجام شود.

روش نصب ترموکوبل شومینه

برای نصب ترموکوپلشومینه یا تعویض ترموکوبل شومینه باید ابتدا جریان گاز به طور کامل رفع شود. اینقطعه در میان پیلوت و بوبین قرار دارد و با استفاده از پیچ گوشتی و آچار می تواناین قطعه را تعویض و نصب کرد. اگر بین تعمیر ترموکوبل یا تعویض ترموکوپل شک داریدمی توانید از ولت متر میزان سلامت این قطعه را بررسی کنید.

آموزش سرویس شومینه گازی

چگونه شومینه گازی راسرویس کنیم؟ این عبارتی است که ممکن است کاربرانی که انواع شومینه گازی رادارند به دنبال آن باشند. در واقع سرویس شومینه تمیز کردن لوازم شومینه و همچنینبررسی ایمنی و سلامت این قطعات است. در نتیجه آموزش سرویس شومینه در واقعآشنایی با تمام قسمت های شومینه است که بررسی شود همه قسمت ها در کنار هم درست کارمی کنند یا خیر. قطعاتی مانند ترموکوپل، بوبین، رگلاتور، دودکش و سایر قطعات بررسیمی شوند تا هیج گونه مواردی مانند نشتی گاز و غیره ایجاد نشود. هر ساله متاسفانهافرادی دست به تعمیر شومینه گازی می زنند که آموزش سرویس شومینه را نگذرانده اند ودارای اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه نیستند و موجب بروز خطرات زیادی می شوند.

هزینه تعمیر شومینه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر شومینه به عوامل زیادی بستگی دارد. قیمتتعمیرشومینه وابسته به نوع خرابی شومینه است. بر اساس قطعه معیوب قیمت تعمیرترموکوبل شومینه، تعمیر بوبین، قیمت رگلاتور شومینه و قیمت تعمیر شمعک تغییر دهندهی هزینه تعمیر شومینه خواهد بود. مورد دیگر دستمزد تعمیرکار شومینه است که برای هرتعمیرکار شومینه متفاوت است. قیمت سرویس شومینه نیز متناسب با کارهایی که برایشومینه انجام می شود متغیر است. اگر هزینه سرویس شومینه شامل تعویض قطعاتشومینه هم باشد نرخ تغییر خواهد کرد.

خدمات سرویس و تعمیرات شومینه برقی، گازی و هیزمی را به متخصصین هومسرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیرشومینه برقی، گازی، هیزمی و غیره تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین و تعمیرکاران مجرب ما جهت مشاوره رایگان واعلام قیمت تعمیرات شومینه و قیمت لوازم شومینه با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب می توانید در کمترینزمان ممکن از سرویس کاران مجرب قیمت بگیرید و درخواست خود را در کمترین زمان ممکنبه مرحله انجام در آورید بدون آنکه بخواهید دنبال متخصصین دیگری بگردید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر شومینه و همچنین ارایه خدمات تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, تعمیرات حوله خشک کن, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر شومینه

تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ...

سرویس شومینه گازی

تعمیر فندک شومینه

نصب ترموکوبل شومینه گازی

تعویض جرقه زن شومینه

تعویض آجر نسوز و تعویض سایر قطعات شومینه

نظرات کاربران

profile picture
محسن اعتماد

بسیار انسان مهربان و کاری ممنونم

profile picture
زیبا شاهسون

کارشون عالی بوووود😍

profile picture
فاطمه ازفنداک

خیلی خیلی عالی بودن و انسان شریف و محترم ، با اینکه من نیم ساعت دیر رسیدم به تکنسین ولی صبور بودند بدون هیچگونه اعتراضی کارشونو فوق العاده انجام دادند واقعا سپاسگذارم

profile picture
معین ایران منش

همه چی خوب بود

شرایط تعمیر شومینه گازی و برقی با سرویسکار شومینه مجرب

همیار می بایست ابتدا شومینه را عیب یابی نموده و پیشنهاد خود را ارایه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام سرویس نماید.

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز برای تعمیرات شومینه، درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل قرارگیری شومینه برای تعمیرات نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
قیمت از 3,500,000 الی 3,500,000 تومان
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 900,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 300,000 الی 2,800,000 تومان
نصب تلویزیون
نصب تلویزیون
قیمت از 400,000 الی 1,000,000 تومان