banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز

از 1167 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل با قطعات فابریک

قیمت تعمیر چای ساز و کتری برقی در محل با قطعات فابریک

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و تعمیرات چای ساز

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چای ساز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چای ساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر چای ساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر چای ساز و کتری برقی

آموزش تعمیر چای ساز از دو جهت مورد اهمیت قرار گرفتهاست. یکی از جهت علاقه شدید ایرانیان به نوشیدنی چای و دیگری از بابت اینکه چایساز برقی سرعت تهیه این نوشیدنی گوارا را افزایش می دهد. در واقع هر کاری که کتریمعمولی شاید در نیم ساعت تا 45 دقیقه انجام می دهد. از این رو تعمیر کتری برقیبهترین انتخاب بجای خرید یک چای ساز می باشد. ایرادات چایساز و کتری برقی معمولابا تعویض قطعات با هزینه تعمیر چای ساز مناسب به راحتی رفع می شود. درادامه به راهکارهای عیب یابی و طریقه تعمیر کتری برقی، تعمیر چایساز لمسی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر کتری برقی می پردازیم.

عیب یابی و آموزش تعمیر چای ساز در محل

علت خاموش نشدنچای ساز بعد از جوش آمدن آب چیست؟

اگر دستگاه چایسازشما بعد ازجوش آمدن آب قطع نمی شود و کماکان فعال است. جهت عیب یابی و تعمیرکتری چای ساز برقی و چای ساز باید سنسور حرارتی چای ساز بررسی شود. سنسورحرارتی چای ساز یا ترموستات چای ساز اگر دچار ایراد شده باشد، نمی توانددمای آب داخل دستگاه را تشخیص بدهد و دستگاه را خاموش کند. باید این دو بررسی شوندو اگر نیاز باشد به تعمیر سنسور چای ساز و تعمیرترموستات چای ساز پرداخته شود.

علت گرم نشدنچای ساز چیست؟

گاهی با روشن کردنچای ساز، چراغ المنت چای ساز روشن می شود اما چای درون آن گرم نمی شود. در واقع یکچراغ برای اعلام روشن یا خاموش شدن المنت در دستگاه کارگزاری شده است. روشن نشدناین چراغ نشان دهنده ی این موضوع است که المنت سوخته است و باید با تعویض و تعمیرالمنت چای ساز مشکل حل شود. اما اگر چراغ روشن شود و چای گرم نشود بایداتصالات و پایانه چای ساز بررسی شود که قطع نشده باشند.

علت زود خاموششدن چای ساز چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیراتچای ساز در منزل برای رفع مشکل خاموش شدن چای ساز پیش از جوشآمدن آب، باید سنسور دمای دستگاه بررسی شود. سنسور معیوب دمای دستگاه را نمیتواند تشخیص دهد و اقدام به خاموش کردن چای ساز می کند. البته در مواردی با تعمیردرب کتری برقی  نیز مشکل رفع می شود. همچنین جمع شدن بیش ازاندازه رسوب بر روی المنت دستگاه نیز بر این موضوع بی تاثیر نیست. برای رسوبزدایی کتری برقی می توانید از جوهر لیمو، مخلوط آب و سرکه سفید و یا اسیدسیتریک استفاده کنید.

علت روشن نشدنچای ساز چیست؟

علت کار نکردن چایساز می تواند موارد زیادی باشد. در ابتدا باید بررسی کنید که برق به دستگاه می رسدیا خیر. پریز برق و دوشاخه را چک کنید که هر دو سالم باشند. مورد بعدی جهت تعمیرکتری برقی، کلید روشن خاموش دستگاه است. در نهایت اگر تمام موارد رابررسی کردید و مشکل در سیتم برق رسانی چای ساز نبود. اگر برد الکترونیکی دستگاه دچارایراد شده است که تعمیر برد چای ساز باید توسط تعمیرکار چای ساز انجامشود.

علت از کارافتادن صفحه لمسی کتری برقی چیست؟

تعمیر چای ساز لمسی در زمانی که دکمه های صفحه نمایشلمسی کار نمی کند، به قطعات الکترونیکی دستگاه بستگی دارد. اول اینکه باید بررسیکنید که صفحه نمایش سالم باشد و ضربه نخورده باشد. برد الکترونیکی دستگاه دقیقا درزیر صفحه لمسی قرار گرفته است برای اطلاع از طریقه تعمیر کتری برقی لمسی بایدبررسی شود که برد آسیب ندیده باشد.

نشتی کتری برقیو برطرف کردن آن در تعمیرات چای ساز

از شایع ترین موارد خرابیدر چای ساز مربوط به سوراخ شدن کف کتری برقی است. معمولا این ایراد به علت نشتی درکف کتری اتفاق می افتد که تنها با تعویض کف کتری برقی یا تعمیر درب چای سازمشکل برطرف می شود. همچنین اگر شیشه مشکل دارد با تعمیر شیشه چای ساز مشکلحل می شود.

پریدن فیوز برقبه محض روشن کردن چای ساز

اگر زمانی که کلیدکتری را می زنیم، فیوز برق ساختمان می پرد. این ایراد به علت اتصال کوتاه در چایساز است. اغلب برای عیب یابی و تعمیر چای ساز برقی این اتصالی در بین بردالکترونیکی و المنت ایجاد می شود و باید محل اتصالی و سیم کشی بررسی شود و قطعهمعیوب تعویض شود.

دلیل وجود رسوبدر چای ساز چیست؟

وجود رسوب در کفدستگاه چای ساز به دلیل استفاده از آب با املاح زیاد است. در آب شهری املاح زیادموجب ایجاد رسوب می شود. برای آموزش تعمیرات چای ساز در منزل و تعمیر چای ساز لمسی می توانید با استفاده از ترکیب آب و سرکه وهم چنین جوهر لیمو اقدام به رسوب زدایی کتری برقی کنید.

دلیل سردی چایدر چای ساز چیست؟

این مشکل تنها به تعمیرالمنت چای ساز مرتبط است. در صورت خرابی این قطعه دستگاه آب را گرم نگه نمیدارد. تعویض المنت چای ساز باید توسط تعمیرکار چای ساز انجام شود.

دلیل صدای زیاددر چای ساز چیست؟

در صورت شنیده شدنصدای غیرعادی زمانی که دستگاه را به تازگی راه اندازی کرده اید طبیعی است. در غیراین صورت فاصله بین المنت با بدنه دستگاه عامل ایجاد صدا است. برای آموزشتعمیرات چای ساز و طریقه تعمیر چای ساز بدانید که عامل اصلی صدا، ضربهخوردن به دستگاه عامل ایجاد صدا هستند.

تعمیر کتری چای ساز برقی در منزل

استفاده از خدمات تعمیر چایساز در منزلاز جمله خدماتی است که مزایای زیادی دارد. با استفاده از خدمات تعمیرات چای سازدر منزل، تعمیرکاران مجرب در محل حضور پیدا کرده و اقدام به تعمیر کتری برقی درمنزل می کنند. به این ترتیب اگر نیازی به انتقال به تعمیرگاه لوازم خانگینباشد در محل اقدام به تعمیر و تعویض قطعات می کنند و شما شاهد انجام روند کارهستید.

نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی هوم سرویز

همانطور که پیش تر اعلامکردیم در بیشتر موارد مشکلات کتری برقی، با تعویض قطعات و تعمیرات تخصصیقطعات رفع می شود. نمایندگی تعمیر کتری برقی هوم سرویز دارای کادر مجربدر زمینه تعمیرات انواع برندهای موجود مانند تعمیر چای ساز فلر، تعمیرچای ساز بلک اند دکر ، تعمیر چای ساز بوش  و غیره می باشد.

نکات نگهداری از کتری برقی و چای ساز

رعایت بسیاری ازموارد در هنگام استفاده از چایساز موجب می شود تا وسیله شما کمتر با مشکلات چایساز روبه رو شده و نیاز به تعمیر کتری برقی در منزل نباشد. زمانیکه چای ساز به برق متصل است، دستگاه را از روی سطح چای ساز برندارید. زیرا ممکناست موجب ایجاد جرقه می شود. اگر کتری رسوب گرفته است برای تعمیر کتری و قوریبرقی زود دست به کار شوید. زیرا ادامه پیدا کردن این مشکل موجب سوختن المنتچای ساز برقی می شود. بیش از حد در کتری آب نریزید که با جوش آمدن روی دستگاه آببریزد. زیرا ممکن است موجب سوختن برد شده و نیاز به تعمیر برد چای ساز میباشد.

هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر چای ساز به موارد متعددی بستگی دارد. به طور کلهزینه در هنگام تعمیرات باید بعد از عیب یابی اعلام شود. ولی استفاده از خدمات نمایندگی تعمیراتچای ساز این اطمینان را می دهند که دستمزد تعمیر چای ساز در محل براساس اتحادیه و منصفانه می باشد. البته مورد بعدی نیز که بر قیمت تعمیر کتریبرقی تاثیر دارد استفاده از قطعات باکیفیت و ارجینال می باشد. استفاده ازقطعات فیک شاید هزینه ها را کاهش دهد، اما مدت زمان کمی دوباره به تعمیرات نیازپیدا خواهید کرد. همچنین با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات در هزینه ها صرفه جوییمی شود.

تعمیرات تخصصی انواع چای ساز و کتری و سماور برقی توسط متخصصین هومسرویز

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی سماور برقی، کتری برقی و تعمیر چای ساز نیاز دارید میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصیلوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. متخصصینما جهت عیب یابی و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر انواع چای ساز و کتری برقی لمسی و کلید دار در محل
تعمیر درب چای ساز و تعمیر و تعویض شیشه چای ساز برقی
تعمیر المنت چای ساز برقی
تعمیر ترموستات چای ساز برقی
تعمیرات سنسور دمای چای ساز و تعمیرات برد الکتریکی چای ساز برقی
تعمیرات دکمه قطع و وصل چای ساز، تعویض سیم و سوکت چای ساز و ....

همیاران سرویس تعمیر چای ساز

 نظرات کاربران

profile picture
علی هدایتی

کارشون خیلی خوب بود خیلی با اخلاق بودن و مشکل و خوب تشخیص دادن

خدمات مرتبط

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 2,500,000 الی 2,500,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 200,000 الی 820,000 تومان
تعویض باتری گوشی
تعویض باتری گوشی
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان