تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز

از 1167 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چای ساز در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض سوکت زیر و رو

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن و خاموش چایی ساز

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر برد چایی ساز

550,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض سیم برقی چایی ساز

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض المنت چایی ساز

300,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره تعمیر چای ساز خواهید خواند

  • تعمیر چای ساز و کتری برقی
  • عیب یابی و تعمیر چای ساز
  • تعمیر چای ساز برقی در منزل
  • نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی هوم سرویز
  • نکات نگهداری از کتری برقی و چای ساز
  • هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیرات چای ساز و تعمیر کتری و سماور برقی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعمیر چای ساز و کتری برقی

تعمیر چای ساز یا تعمیر کتری برقی از دو جهتمورد اهمیت قرار گرفته است. یکی از جهت علاقه شدید ایرانیان به نوشیدنی چای ودیگری از بابت اینکه چای ساز برقی سرعت تهیه این نوشیدنی گوارا را افزایش می دهد.در واقع هر کاری که کتری معمولی شاید در نیم ساعت تا 45 دقیقه انجام می دهد چایسازهای برقی در مدت زمان بسیار کوتاه تری انجام خواهند داد. از این رو تعمیرکتری برقی بهترین انتخاب می باشد. ایرادات چایساز و کتری برقی معمولا با تعویضقطعات با هزینه تعمیر چای ساز مناسب به راحتی رفع می شود. در ادامه بهراهکارهای عیب یابی و تعمیر کتری برقی، تعمیر چای ساز لمسی وعوامل موثر بر قیمت تعمیر کتری برقی و هزینه تعمیر چای ساز میپردازیم.

عیب یابی و تعمیر چای ساز

در ادامه به بررسیمشکلات چای ساز، آموزش تعمیر چای ساز، تعمیر چای ساز لمسی،تعمیر کتری برقی، تعمیر المنت چای ساز برقی، آموزشتعمیر چای ساز فلر، تعمیر درب چای ساز، و تعمیر کتری چای سازتفال می پردازیم.

· تعمیر چای ساز :علت خاموش نشدن چای ساز بعد از جوش آمدن آب چیست؟

اگر دستگاه چایسازشما بعد ازجوش آمدن آب قطع نمی شود و کماکان فعال است. جهت عیب یابی و تعمیرکتری چای ساز برقی و چای ساز باید سنسور حرارتی چای ساز بررسی شود.سنسور حرارتی چای ساز یا ترموستات چای ساز اگر دچار ایراد شدهباشد، نمی تواند دمای آب داخل دستگاه را تشخیص بدهد و دستگاه را خاموش کند. بایداین دو بررسی شوند و اگر نیاز باشد به تعمیر سنسور چای ساز و تعمیرترموستات چای ساز پرداخته شود.

· تعمیر المنت چایساز :علت گرم نشدن چای ساز چیست؟

گاهی با روشن کردنچای ساز، چراغ المنت چای ساز روشن می شود اما چای درون آن گرم نمی شود. در واقع یکچراغ برای اعلام روشن یا خاموش شدن المنت در دستگاه کارگزاری شده است. روشن نشدناین چراغ نشان دهنده ی این موضوع است که المنت سوخته است و باید با تعویض و تعمیرالمنت چای ساز مشکل حل شود. اما اگر چراغ روشن شود و چای گرم نشود بایداتصالات و پایانه چای ساز بررسی شود که قطع نشده باشند.

· تعمیر کتری برقی:علت زود خاموش شدن چای ساز چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیراتچای ساز در منزل برای رفع مشکل خاموش شدن چای ساز پیش از جوشآمدن آب، باید سنسور دمای دستگاه بررسی شود. سنسور معیوب دمای دستگاه را نمیتواند تشخیص دهد و اقدام به خاموش کردن چای ساز می کند. البته در مواردی با تعمیردرب کتری برقی نیز مشکل رفع می شود. همچنین جمع شدن بیش ازاندازه رسوب بر روی المنت دستگاه نیز بر این موضوع بی تاثیر نیست. برای رسوب زداییکتری برقی می توانید از جوهر لیمو، مخلوط آب و سرکه سفید و یا اسید سیتریک استفادهکنید.

· تعمیر چای سازبرقی :علت روشن نشدن چای ساز چیست؟

علت کار نکردن چایساز می تواند موارد زیادی باشد. در ابتدا باید بررسی کنید که برق به دستگاه می رسدیا خیر. پریز برق و دوشاخه را چک کنید که هر دو سالم باشند. مورد بعدی جهت تعمیرکتری برقی، کلید روشن خاموش دستگاه است. در نهایت اگر تمام موارد رابررسی کردید و مشکل در سیتم برق رسانی چای ساز نبود. اگر برد الکترونیکی دستگاهدچار ایراد شده است که تعمیر برد چای ساز باید توسط تعمیرکار چای ساز انجامشود.

· تعمیر کتری وسماور برقی :علت از کار افتادن صفحه لمسی کتری برقی چیست؟

تعمیر چای ساز لمسی در زمانی که دکمه های صفحه نمایشلمسی کار نمی کند، به قطعات الکترونیکی دستگاه بستگی دارد. اول اینکه باید بررسیکنید که صفحه نمایش سالم باشد و ضربه نخورده باشد. برد الکترونیکی دستگاه دقیقا درزیر صفحه لمسی قرار گرفته است برای اطلاع از طریقه تعمیر کتری برقی لمسیباید بررسی شود که برد آسیب ندیده باشد.

· تعمیر کتری برقی:نشتی کتری برقی و برطرف کردن آن در تعمیرات چای ساز

از شایع ترین مواردخرابی در چای ساز مربوط به سوراخ شدن کف کتری برقی است. معمولا این ایراد به علتنشتی در کف کتری اتفاق می افتد که تنها با تعویض کف کتری برقی یا تعمیر درب چایساز مشکل برطرف می شود. همچنین اگر شیشه مشکل دارد با تعمیر شیشه چای ساز مشکلحل می شود.

· تعمیر سماوربرقی :پریدن فیوز برق به محض روشن کردن چای ساز

اگر زمانی که کلیدکتری را می زنیم، فیوز برق ساختمان می پرد. این ایراد به علت اتصال کوتاه در چایساز است. اغلب برای عیب یابی و تعمیر چای ساز برقی این اتصالی در بین بردالکترونیکی و المنت ایجاد می شود و باید محل اتصالی و سیم کشی بررسی شود و قطعهمعیوب تعویض شود.

· تعمیر درب کتریبرقی :دلیل وجود رسوب در چای ساز چیست؟

وجود رسوب در کفدستگاه چای ساز به دلیل استفاده از آب با املاح زیاد است. در آب شهری املاح زیادموجب ایجاد رسوب می شود. برای آموزش تعمیرات چای ساز در منزل و تعمیر چای ساز لمسی می توانید با استفاده از ترکیب آب و سرکه وهم چنین جوهر لیمو اقدام به رسوب زدایی کتری برقی کنید.

· تعمیر ترموستاتکتری برقی :دلیل سردی چای در چای ساز چیست؟

این مشکل تنها به تعمیرالمنت چای ساز مرتبط است. در صورت خرابی این قطعه دستگاه آب را گرم نگه نمی دارد.تعویض المنت چای ساز باید توسط تعمیرکار چای ساز انجام شود.

· تعمیر المنت کتری برقی :دلیل صدای زیاد در چای سازچیست؟

در صورت شنیده شدنصدای غیرعادی زمانی که دستگاه را به تازگی راه اندازی کرده اید طبیعی است. در غیراین صورت فاصله بین المنت با بدنه دستگاه عامل ایجاد صدا است. برای آموزشتعمیرات چای ساز و طریقه تعمیر چای ساز بدانید که عامل اصلی صدا، ضربهخوردن به دستگاه عامل ایجاد صدا هستند.

تعمیر چای ساز برقی در منزل

استفاده از خدمات تعمیر چایساز در منزل ازجمله خدماتی است که مزایای زیادی دارد. با استفاده از خدمات تعمیرات چای ساز درمنزل، تعمیرکاران مجرب در محل حضور پیدا کرده و اقدام به تعمیر کتری برقی در منزلمی کنند. به این ترتیب اگر نیازی به انتقال به تعمیرگاه لوازم خانگی نباشد در محلاقدام به تعمیر و تعویض قطعات می کنند و شما شاهد انجام روند کار هستید.

نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی هوم سرویز

همانطور که پیش تراعلام کردیم در بیشتر موارد مشکلات کتری برقی، با تعویض قطعات و تعمیراتتخصصی قطعات رفع می شود. نمایندگی تعمیر کتری برقی هوم سرویز دارایکادر مجرب در زمینه تعمیرات انواع برندهای موجود مانند تعمیر چای سازفلر، تعمیر چای ساز بلک اند دکر ، تعمیر چای ساز بوش وغیره می باشد.

نکات نگهداری از کتری برقی و چای ساز

رعایت بسیاری ازموارد در هنگام استفاده از چایساز موجب می شود تا وسیله شما کمتر با مشکلات چای ساز روبهرو شده و نیاز به تعمیر کتری برقی در منزل نباشد. زمانی که چای ساز بهبرق متصل است، دستگاه را از روی سطح چای ساز برندارید. زیرا ممکن است موجب ایجادجرقه می شود. اگر کتری رسوب گرفته است برای تعمیر کتری و قوری برقی زود دست به کارشوید. زیرا ادامه پیدا کردن این مشکل موجب سوختن المنت چای ساز برقی می شود. بیشاز حد در کتری آب نریزید که با جوش آمدن روی دستگاه آب بریزد. زیرا ممکن است موجبسوختن برد شده و نیاز به تعمیر برد چای ساز می باشد.

هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر چای ساز به موارد متعددی بستگی دارد. به طور کلهزینه در هنگام تعمیرات باید بعد از عیب یابی اعلام شود. ولی استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چایساز این اطمینان را می دهند که دستمزد تعمیر چای ساز در محل بر اساس اتحادیه ومنصفانه می باشد. البته مورد بعدی نیز که بر هزینه تعمیر کتری برقی تاثیردارد استفاده از قطعات باکیفیت و ارجینال می باشد. استفاده از قطعات فیک شایدهزینه ها را کاهش دهد، اما مدت زمان کمی دوباره به تعمیرات نیاز پیدا خواهید کرد.همچنین با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات در هزینه تعمیر کتری برقی صرفه جویی میشود.

تعمیرات چای ساز و تعمیر کتری و سماور برقی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورت بروز مشکل دردستگاه چای ساز یا کتری برقی در قسمت هایی مانند سنسور دما یا سنسور جوش، تعمیرالمنت چای ساز برقی، تعمیر چای ساز لمسی، تعمیر کتری برقی،تعمیر چای ساز فلر، تعمیر درب چای ساز، تعمیر کتری چایساز تفال و رفع مشکلات چای ساز می توانید به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی،تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. متخصصین ما جهت عیب یابی و اعلام هزینه هابا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر چای ساز و همچنین ارایه خدمات تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار

تعمیر درب چای ساز و تعمیر و تعویض شیشه چای ساز برقی

تعمیر المنت چای ساز برقی

تعمیر ترموستات چای ساز برقی

تعمیرات سنسور دمای چای ساز و تعمیرات برد الکتریکی چای ساز برقی

تعمیرات دکمه قطع و وصل چای ساز، تعویض سیم و سوکت چای ساز و ....

نظرات کاربران

profile picture
فرشید اباذری

دستشون درد نکنه کارمونو راه انداختند

profile picture
علی هدایتی

کارشون خیلی خوب بود خیلی با اخلاق بودن و مشکل و خوب تشخیص دادن

شرایط سرویس و تعمیرات چای ساز برقی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چای ساز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چای ساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر چای ساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 150,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 480,000 الی 2,000,000 تومان
تعویض باتری گوشی
تعویض باتری گوشی
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر آبمیوه گیری
تعمیر آبمیوه گیری
قیمت از 400,000 الی 650,000 تومان