تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز

از 1280 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چای ساز در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض ترموستات زیر و رو چای ساز

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن و خاموش چایی ساز

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر برد چایی ساز

700,000 الی 950,000 تومان

قیمت تعویض سیم برقی چایی ساز

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض المنت چایی ساز

650,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر چای ساز خواهید خواند

  • تعمیر چای ساز و کتری برقی
  • عیب یابی و تعمیر چای ساز
  • تعمیر چای ساز برقی در منزل
  • نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی هوم سرویز
  • نکات نگهداری از کتری برقی و چای ساز
  • هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیرات چای ساز و تعمیر کتری و سماور برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر چای ساز و کتری برقی

تعمیر چای ساز یا تعمیر کتری برقی از دو جهت مورد اهمیت قرار گرفته است. یکی از جهت علاقه شدید ایرانیان به نوشیدنی چای و دیگری از بابت اینکه چای ساز برقی سرعت تهیه این نوشیدنی گوارا را افزایش می دهد. در واقع هر کاری که کتری معمولی شاید در نیم ساعت تا 45 دقیقه انجام می دهد چای سازهای برقی در مدت زمان بسیار کوتاه تری انجام خواهند داد. از این رو تعمیر کتری برقی بهترین انتخاب می باشد. ایرادات چایساز و کتری برقی معمولا با تعویض قطعات با هزینه تعمیر چای ساز مناسب به راحتی رفع می شود. در ادامه به راهکارهای عیب یابی و تعمیر کتری برقی، تعمیر چای ساز لمسی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر کتری برقی و هزینه تعمیر چای ساز می پردازیم.

عیب یابی و تعمیر چای ساز

در ادامه به بررسی مشکلات چای ساز، آموزش تعمیر چای ساز، تعمیر چای ساز لمسی، تعمیر کتری برقی، تعمیر المنت چای ساز برقی، آموزش تعمیر چای ساز فلر، تعمیر درب چای ساز، و تعمیر کتری چای ساز تفال می پردازیم.

· تعمیر چای ساز : علت خاموش نشدن چای ساز بعد از جوش آمدن آب چیست؟

اگر دستگاه چایساز شما بعد ازجوش آمدن آب قطع نمی شود و کماکان فعال است. جهت عیب یابی و تعمیر کتری چای ساز برقی و چای ساز باید سنسور حرارتی چای ساز بررسی شود. سنسور حرارتی چای ساز یا ترموستات چای ساز اگر دچار ایراد شده باشد، نمی تواند دمای آب داخل دستگاه را تشخیص بدهد و دستگاه را خاموش کند. باید این دو بررسی شوند و اگر نیاز باشد به تعمیر سنسور چای ساز و تعمیر ترموستات چای ساز پرداخته شود.

· تعمیر المنت چای ساز : علت گرم نشدن چای ساز چیست؟

گاهی با روشن کردن چای ساز، چراغ المنت چای ساز روشن می شود اما چای درون آن گرم نمی شود. در واقع یک چراغ برای اعلام روشن یا خاموش شدن المنت در دستگاه کارگزاری شده است. روشن نشدن این چراغ نشان دهنده ی این موضوع است که المنت سوخته است و باید با تعویض و تعمیر المنت چای ساز مشکل حل شود. اما اگر چراغ روشن شود و چای گرم نشود باید اتصالات و پایانه چای ساز بررسی شود که قطع نشده باشند.

· تعمیر کتری برقی : علت زود خاموش شدن چای ساز چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیرات چای ساز در منزل برای رفع مشکل خاموش شدن چای ساز پیش از جوش آمدن آب، باید سنسور دمای دستگاه بررسی شود. سنسور معیوب دمای دستگاه را نمی تواند تشخیص دهد و اقدام به خاموش کردن چای ساز می کند. البته در مواردی با تعمیر درب کتری برقی نیز مشکل رفع می شود. همچنین جمع شدن بیش از اندازه رسوب بر روی المنت دستگاه نیز بر این موضوع بی تاثیر نیست. برای رسوب زدایی کتری برقی می توانید از جوهر لیمو، مخلوط آب و سرکه سفید و یا اسید سیتریک استفاده کنید.

· تعمیر چای ساز برقی : علت روشن نشدن چای ساز چیست؟

علت کار نکردن چای ساز می تواند موارد زیادی باشد. در ابتدا باید بررسی کنید که برق به دستگاه می رسد یا خیر. پریز برق و دوشاخه را چک کنید که هر دو سالم باشند. مورد بعدی جهت تعمیر کتری برقی، کلید روشن خاموش دستگاه است. در نهایت اگر تمام موارد را بررسی کردید و مشکل در سیتم برق رسانی چای ساز نبود. اگر برد الکترونیکی دستگاه دچار ایراد شده است که تعمیر برد چای ساز باید توسط تعمیرکار چای ساز انجام شود.

· تعمیر کتری و سماور برقی : علت از کار افتادن صفحه لمسی کتری برقی چیست؟

تعمیر چای ساز لمسی در زمانی که دکمه های صفحه نمایش لمسی کار نمی کند، به قطعات الکترونیکی دستگاه بستگی دارد. اول اینکه باید بررسی کنید که صفحه نمایش سالم باشد و ضربه نخورده باشد. برد الکترونیکی دستگاه دقیقا در زیر صفحه لمسی قرار گرفته است برای اطلاع از طریقه تعمیر کتری برقی لمسی باید بررسی شود که برد آسیب ندیده باشد.

· تعمیر کتری برقی : نشتی کتری برقی و برطرف کردن آن در تعمیرات چای ساز

از شایع ترین موارد خرابی در چای ساز مربوط به سوراخ شدن کف کتری برقی است. معمولا این ایراد به علت نشتی در کف کتری اتفاق می افتد که تنها با تعویض کف کتری برقی یا تعمیر درب چای ساز مشکل برطرف می شود. همچنین اگر شیشه مشکل دارد با تعمیر شیشه چای ساز مشکل حل می شود.

· تعمیر سماور برقی : پریدن فیوز برق به محض روشن کردن چای ساز

اگر زمانی که کلید کتری را می زنیم، فیوز برق ساختمان می پرد. این ایراد به علت اتصال کوتاه در چای ساز است. اغلب برای عیب یابی و تعمیر چای ساز برقی این اتصالی در بین برد الکترونیکی و المنت ایجاد می شود و باید محل اتصالی و سیم کشی بررسی شود و قطعه معیوب تعویض شود.

· تعمیر درب کتری برقی : دلیل وجود رسوب در چای ساز چیست؟

وجود رسوب در کف دستگاه چای ساز به دلیل استفاده از آب با املاح زیاد است. در آب شهری املاح زیاد موجب ایجاد رسوب می شود. برای آموزش تعمیرات چای ساز در منزل و تعمیر چای ساز لمسی می توانید با استفاده از ترکیب آب و سرکه و هم چنین جوهر لیمو اقدام به رسوب زدایی کتری برقی کنید.

· تعمیر ترموستات کتری برقی : دلیل سردی چای در چای ساز چیست؟

این مشکل تنها به تعمیر المنت چای ساز مرتبط است. در صورت خرابی این قطعه دستگاه آب را گرم نگه نمی دارد. تعویض المنت چای ساز باید توسط تعمیرکار چای ساز انجام شود.

· تعمیر المنت کتری برقی : دلیل صدای زیاد در چای ساز چیست؟

در صورت شنیده شدن صدای غیرعادی زمانی که دستگاه را به تازگی راه اندازی کرده اید طبیعی است. در غیر این صورت فاصله بین المنت با بدنه دستگاه عامل ایجاد صدا است. برای آموزش تعمیرات چای ساز و طریقه تعمیر چای ساز بدانید که عامل اصلی صدا، ضربه خوردن به دستگاه عامل ایجاد صدا هستند.

تعمیر چای ساز برقی در منزل

استفاده از خدمات تعمیر چایساز در منزل از جمله خدماتی است که مزایای زیادی دارد. با استفاده از خدمات تعمیرات چای ساز در منزل، تعمیرکاران مجرب در محل حضور پیدا کرده و اقدام به تعمیر کتری برقی در منزل می کنند. به این ترتیب اگر نیازی به انتقال به تعمیرگاه لوازم خانگی نباشد در محل اقدام به تعمیر و تعویض قطعات می کنند و شما شاهد انجام روند کار هستید.

نمایندگی تعمیر چای ساز و کتری برقی هوم سرویز

همانطور که پیش تر اعلام کردیم در بیشتر موارد مشکلات کتری برقی، با تعویض قطعات و تعمیرات تخصصی قطعات رفع می شود. نمایندگی تعمیر کتری برقی هوم سرویز دارای کادر مجرب در زمینه تعمیرات انواع برندهای موجود مانند تعمیر چای ساز فلر، تعمیر چای ساز بلک اند دکر ، تعمیر چای ساز بوش و غیره می باشد.

نکات نگهداری از کتری برقی و چای ساز

رعایت بسیاری از موارد در هنگام استفاده از چایساز موجب می شود تا وسیله شما کمتر با مشکلات چای ساز روبه رو شده و نیاز به تعمیر کتری برقی در منزل نباشد. زمانی که چای ساز به برق متصل است، دستگاه را از روی سطح چای ساز برندارید. زیرا ممکن است موجب ایجاد جرقه می شود. اگر کتری رسوب گرفته است برای تعمیر کتری و قوری برقی زود دست به کار شوید. زیرا ادامه پیدا کردن این مشکل موجب سوختن المنت چای ساز برقی می شود. بیش از حد در کتری آب نریزید که با جوش آمدن روی دستگاه آب بریزد. زیرا ممکن است موجب سوختن برد شده و نیاز به تعمیر برد چای ساز می باشد.

هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر چای ساز به موارد متعددی بستگی دارد. به طور کل هزینه در هنگام تعمیرات باید بعد از عیب یابی اعلام شود. ولی استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز این اطمینان را می دهند که دستمزد تعمیر چای ساز در محل بر اساس اتحادیه و منصفانه می باشد. البته مورد بعدی نیز که بر هزینه تعمیر کتری برقی تاثیر دارد استفاده از قطعات باکیفیت و ارجینال می باشد. استفاده از قطعات فیک شاید هزینه ها را کاهش دهد، اما مدت زمان کمی دوباره به تعمیرات نیاز پیدا خواهید کرد. همچنین با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات در هزینه تعمیر کتری برقی صرفه جویی می شود.

تعمیرات چای ساز و تعمیر کتری و سماور برقی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت بروز مشکل در دستگاه چای ساز یا کتری برقی در قسمت هایی مانند سنسور دما یا سنسور جوش، تعمیر المنت چای ساز برقی، تعمیر چای ساز لمسی، تعمیر کتری برقی، تعمیر چای ساز فلر، تعمیر درب چای ساز، تعمیر کتری چای ساز تفال و رفع مشکلات چای ساز می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. متخصصین ما جهت عیب یابی و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر چای ساز و همچنین ارایه خدمات تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر چای ساز

تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار

تعمیر درب چای ساز و تعمیر و تعویض شیشه چای ساز برقی

تعمیر المنت چای ساز برقی

تعمیر ترموستات چای ساز برقی

تعمیرات سنسور دمای چای ساز و تعمیرات برد الکتریکی چای ساز برقی

تعمیرات دکمه قطع و وصل چای ساز، تعویض سیم و سوکت چای ساز و ....

نظرات کاربران

profile picture
زهرا قره باقی

بسیار منصف و کاربلد بودن آقای کلوندی واقعا رضایت بخش بود عملکردشون.

profile picture
حسین احسنی مقدم

اینکه متوجه میشی هنوز افراد منصف و درستکار هستن ،باعث خوشحالیست و جناب قائمی قطعا یکی از این نمونه هاست،پیگیری و دقت ایشون طوری بود که گویی در واقع وسیله منزل خودشان را تعمیر کردند.

profile picture
فرشید اباذری

دستشون درد نکنه کارمونو راه انداختند

profile picture
علی هدایتی

کارشون خیلی خوب بود خیلی با اخلاق بودن و مشکل و خوب تشخیص دادن

شرایط سرویس و تعمیرات چای ساز برقی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چای ساز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چای ساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر چای ساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

cofee-maker
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 850,000 الی 1,800,000 تومان
installation-repair-washing-machine
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 800,000 الی 1,280,000 تومان
replace-phone-battery
تعویض باتری گوشی
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
juicer
تعمیر آبمیوه گیری
قیمت از 670,000 الی 670,000 تومان