تعمیر لباسشویی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی

از 1822 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر لباسشویی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض فیلتر ماشین لباسشویی به همراه جرمگیری و شستشو

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی

850,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی

1,200,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

500,000 الی 750,000 تومان

قیمت تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض هیدرو استارت ماشین لباسشویی

350,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعویض میکرو سوییچ ماشین لباسشویی

350,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعویض موتور ماشین لباسشویی

500,000 الی 750,000 تومان

قیمت تعویض دیگ ماشین لباسشویی

1,500,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تعویض خرطومی ماشین لباسشویی

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی

550,000 الی 750,000 تومان

قیمت تعویض المنت ماشین لباسشویی

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض سنسور ماشین لباسشویی

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,280,000 تومان

آنچه درباره تعمیر لباسشویی خواهید خواند

 • تعمیر لباسشویی در محل
 • برندهای تعمیر ماشین لباسشویی
 • تعمیرگاه لباسشویی را فراموش کنید!!
 • تعمیر لباسشویی دوقلو
 • آموزش تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی
 • عیب یابی و تعمیر لباسشویی
 • هزینه تعمیر لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • قطعاتی که در سرویس ماشین لباسشویی تعویض یا تعمیر می‌شوند :
 • خدمات سرویس لباسشویی و تعمیر لباسشویی در محل با تعمیرکار ماشین لباسشویی هوم سرویز

تعمیر لباسشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشویی از مواردی است که بدون آن کیفیت زندگی به طرز بدی کاهش پیدا می کند. همچنین کارخانه های زیادی اقدام به تولید این وسیله کرده اند و هرکدام آپشن های متعددی به آن اضافه کرده اند از این رو عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی به تخصص بالای تعمیرکار ماشین لباسشویی نیاز دارد. سرویس لباسشویی موجب می شود ایرادات سطحی این وسیله کارآمد رفع شود و نیازی به تعمیرات اساسی آن نباشد. در ادامه به نکات عیب یابی و تعمیر لباسشویی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در محل می پردازیم.

برندهای تعمیر ماشین لباسشویی

 • تعمیر لباسشویی بوش
 • تعمیر لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر لباسشویی آریستون
 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت
 • تعمیر لباسشویی آاگ
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر لباسشویی زیرووات
 • تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
 • تعمیر ماشین لباسشویی بکو
 • تعمیر لباسشویی اسنوا
 • تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج
 • تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
 • تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس
 • تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس و...

تعمیرگاه لباسشویی را فراموش کنید!!

کمی قبل تر اگر این وسیله ها دچار مشکل می شدند شما باید به دنبال تعمیرگاه لباسشویی می گشتید و با مشقت این وسیله را به تعمیرکار ماشین لباسشویی می رساندید. اما دیگر تعمیرگاه ماشین لباسشویی منزل شماست! دیگر تنها کاری که باید انجام دهید با تعمیرکار لباسشویی تماس بگیرید تا کلیه خدمات در منزل انجام شوند.

تعمیر لباسشویی دوقلو

برندهای مختلف داخلی و خارجی انواع ماشین لباسشویی دو قلو را تولید کرده اند. حتی بهترین برندها هم تا ابد سالم و بی نقص باقی نمی مانند. کارکرد زیاد هر وسیله برقی می تواند به مرور مشکلاتی را ایجاد کند. لباسشویی های دوقلوی نیمه اتوماتیک هم جدا از این ماجرا نیستند. در واقع هر لحظه امکان دارد یکی از قطعات داخلی و یا قطعات موتوری دستگاه با مشکل مواجه شود. در ادامه با برخی از رایج ترین مشکلات ماشین های لباسشویی دوقلو آشنا می شویم.

 • لباسشویی دوقلو روشن نمی شود.
 • موتور ماشین لباسشویی دوقلو استارت نمی زند
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو وقتی پروانه نمی چرخد
 • پاره و نخ کش شدن لباس ها در لباسشویی دوقلو
 • لباسشویی دوقلو وقتی از کف آن، آب می چکد و...

آموزش تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

معمولا لاستیک درب آسیب دیده قابل تعمیر نیست و باید به کل این قطعه عوض شود. برای تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی لازم است تا پنل جلویی را به طور کامل خارج شود. اول پیچ های پنل بالایی را با بازکرده، سپس نوبت به در آوردن محفظه مواد شوینده است. این محفظه کنترل پنل با پیچ های مخصوص و ضد زنگ به خوبی محکم شده است. پس از باز کردن کنترل پنل نوبت به خارج کردن پنل پایین ماشین لباسشویی است. این پنل را در دریچه فیلتر در قسمت جلوی ماشین لباسشویی می توانید ببینید.

اگر تا اینجای کار را طبق راهنمایی ها انجام داده باشید، به راحتی می توانید لاستیک فرسوده را خارج کنید. اکنون جای دست کافی وجود دارد و می توانید فنر نگهدارنده لاستیک به بدنه را آزاد کنید. با آزاد کردن فنر، واشر دور درب هم آزاد می شود. یادتان باشد این فنر تعویض نمی شود و برای نصب مجدد لاستیک به آن نیاز دارید. به طور کلی هر پیچ یا قطعه ای را که باز می کنید در یک جای امن قرار دهید تا موقع مونتاژ قطعات با مشکل روبرو نشوید. پس از تعویض لاستیک درب لباسشویی نوبت به بستن پنل های جلویی و پیچ های نگهدارنده پنل ها است. درست به همان ترتیبی که یکی یکی پیچ های پنل ها را باز کردید می بایست همه قطعات را سر جای خود قرار دهید و پیچ ها را محکم کنید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی

در این قضیه که تعمیر ماشین لباس شویی کار تخصصی است، شکی نیست. اما داشتن پیش زمینه و اطلاعات اولیه در ارتباط با تعمیر لباسشویی، به شما کمک می کند، که در تماس اولیه و قبل از حضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتر دستگاهتان تعمیر شود. در خیلی از موارد با آشنا بودن به عیب یابی و تعمیر لباسشویی تنها با یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر ماشین لباس شویی : علت تخلیه نشدن آب لباسشویی چیست؟

از جمله موارد شایع در تعمیر لباسشویی درخواست می شود به عدم تخلیه آب لباسشویی بر می گردد. این مشکل به ایراد در سیکل تخلیه آب و پمپ آب بر می گردد. البته در تعمیر لباس شویی های جدیدتر این ایراد به صورت یک کد روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود. همچنین در مواقعی گرفتگی شیلنگ آب موجب عدم تخلیه آب در لباس شویی می شود.

تعمیر لباسشویی : علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی از ایرادات رایج روشن نشدن لباسشویی است. اولین قسمتی که در تعمیر لباس شویی باید در وسیله برقی چک شود منبع تغذیه یا پریز برق است. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی شیر آب است. ممکن است شیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد. در بعضی موارد به علت انباشته شدن لباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمی شود. همچنین مواردی مانند برد لباسشویی، خازن، سیم کشی، تایمر و حتی موتور لباسشویی ممکن است عامل ایجاد این مشکل باشند. برای عیب یابی دقیق باید تعمیرکار ماشین لباسشویی دستگاه را بررسی و عیب یابی کند. تمام این ایرادات به جز تعمیر برد لباسشویی به صورت تعمیر ماشین لباسشویی در خانه انجام می شود.

تعمیر لباسشویی در محل : علت کار نکردن لباسشویی

اگر لباسشویی روشن می شود اما در صورت انتخاب نحوه شستشو شروع به کار نمی کند. ایراد به قسمت های مختلفی ممکن است مرتبط باشد. ساده ترین انها، خرابی قفل درب لباسشویی و خراب شدن زبانه درب است. در صورت ایراد موتوری نیز مربوط به خرابی برد الکترونیکی، خراب شدن دکمه پاور و یا تمام شدن ذغال موتور لباسشویی است که باید به صورت تخصصی عیب یابی شوند.

تعمیرات لباسشویی در منزل : علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟

گاهی حتما پیش آمده که بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان می رسد، که اصلا خوشایند نیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای درب لباسشویی است. بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصف استکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشویی بریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تمام لباسشویی را بشورد.

سرویس ماشین لباسشویی در منزل : علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از شایع ترین و خطرناکترین ایرادات در هنگام تعمیر لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشویی هست. قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی، لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب این اتفاق می شود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگ لباسشویی موجب این اتفاق می شود.

تعمیر لباسشویی در خانه : چرا ماشین لباسشویی صدای زیادی می دهد؟

صدای یکباره و زیاد در لباسشویی اگر بدون هیچ دلیلی ایجاد شود، نشانه خرابی در پمپ تخلیه است. اما اگر این صداها به مرور زمان ایجاد شده باشند عواملی مانند بلبرینگ ها می تواند علت این مشکلات باشند. اگر ایرادات از سمت کاسه نمد و بلبرینگ باشد حتما باید تعمیرات ماشین لباسشویی در تعمیرگاه لباسشویی انجام شود و امکان تعمیرات لباسشویی در محل وجود ندارد.

تعمیر لباسشویی در محل : لباسشویی آبگیری نمی کند

تنها با ورود آب به مخزن عملیات شستشو شروع می شود. جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی در منزل اول ورودی شیلنگ باید بررسی شود. از موارد دیگر فیلترهای شیربرقی، سنسورها و برد الکترونیکی هستند که باید توسط سرویسکار لباسشویی در محل بررسی شوند.

تعمیر لباسشویی : علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟

خیلی از افراد به علت سرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو، ترجیح می دهند، زمانی لباسشویی را روشن کنند که منزل نباشند. در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها با تراز کردن لباسشویی رفع می شود. فقط کافیست بررسی کنید که کفی زیر لباسشویی ساییده نشده باشد و سطح زیر لباسشویی سر و لغزنده نباشد.

هزینه تعمیر لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر لباسشویی به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب و تعویض قطعات مورد نظر بستگی دارد. بنابراین قیمت تعمیر لباسشویی را نمی توان به صورت ثابت اعلام نمود.

قیمت تعمیر لباسشویی بر اساس نوع مکانیزم و حجم پیچیدگی دستگاه متفاوت است. طبعا نمی توان قیمت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو را با تعمیر لباسشویی مجهز یکسان شمرد. همچنین سطح تخصص تعمیرکار لباسشویی و مدت زمانی که طول می‌کشد تا عملیات تعمیر انجام شود و قطعات یدکی و ارجینال بودن و کیفیت قطعه در تعیین هزینه تعمیر لباسشویی اثرگذار هستند.

قطعاتی که در سرویس ماشین لباسشویی تعویض یا تعمیر می‌شوند :

 • تعمیر لباسشویی یا تعویض برد الکترونیکی
 • تعمیر موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمر لباسشویی
 • تعویض فنرها، بلبرینگ‌ها و تعمیر دیگ
 • تعمیر میکرو سوئیچ
 • تعویض لاستیک‌ درب ماشین لباسشویی
 • تعویض شیر برقی
 • تعمیر پمپ تخلیه، خرطومی
 • تعمیر و تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و ...

خدمات سرویس لباسشویی و تعمیر لباسشویی در محل با تعمیرکار ماشین لباسشویی هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر لباسشویی و اطلاع از هزینه سرویس لباسشویی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر لباسشویی و همچنین ارایه خدمات تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی

تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو‌، سطلی‌ و در از جلو

تعمیر برد ماشین لباسشویی ، تعمیر میکروسوییچ لباسشویی و ...

تعمیر ماشین لباس شویی و تعمیر موتور لباسشویی

عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی

سرویس لباسشویی به همراه جرم گیری

نظرات کاربران

profile picture
کاربر جدید

بسیار مورد اعتماد هستند با خیال راحت کار را به ایشان بسپارید

profile picture
غلامی غلامی

در سریع ترین زمان ممکن مشکل لباسشویی ما رو حل کردن و واقعا قیمتشون بسیار منصفانه بود. متشکرم از هوم سرویز

profile picture
طاهره یزدانی

از خدمات زمانبندی و نوع ارائه خیلی راضی بودن

profile picture
ارش فرود

سلام وقت بخیر جناب افکاری بسیار خوش اخلاق صبور و با ملاحضه وقت شناس بودند و سریع مشکل لباسشویی را تشخیص دادند و درست شد و خیلی سریع کار انجام شد از ایشان تشکر میکنم جا دارد از برنامه خوب هوم سرویس هم تشکر کنم بخاطر فراهم نمودن افراد مجرب و کاربلد.

شرایط سرویس ماشین لباسشویی با تعمیرکار لباسشویی

همیار می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 1,200,000 الی 3,500,000 تومان
dishwasher-installation-repair
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 1,000,000 الی 6,100,000 تومان
repair-oven-stove
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 640,000 الی 1,250,000 تومان
water-plumbing-sewerage
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان