user
تعمیر ماشین لباسشویی
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

از 1193 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض فیلتر ماشین لباسشویی به همراه جرمگیری و شستشو

120,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی

400,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی

450,000 الی 1,900,000 تومان

قیمت تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

130,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی

165,000 الی 290,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض هیدرو استارت ماشین لباسشویی

175,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی

155,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض میکرو سوییچ ماشین لباسشویی

190,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض موتور ماشین لباسشویی

180,000 الی 320,000 تومان

قیمت تعویض دیگ ماشین لباسشویی

500,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعویض خرطومی ماشین لباسشویی

130,000 الی 220,000 تومان

قیمت تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی

150,000 الی 230,000 تومان

قیمت تعویض المنت ماشین لباسشویی

130,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض سنسور ماشین لباسشویی

120,000 الی 200,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

سرویس و تعمیر لباسشویی

ماشین لباسشویی از لوازمخانگی محسوب می شود که بدون آن کیفیت زندگی به طرز بدی کاهش پیدا می کند. ازاین رو تعمیر لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین کارخانه هایزیادی اقدام به تولید این وسیله کرده اند و هرکدام آپشن های متعددی به آن اضافهکرده اند از این رو عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی به تخصصبالای تعمیرکار لباسشویی نیاز دارد. سرویس لباسشویی موجب می شودایرادات سطحی این وسیله کارآمد رفع شود و نیازی به تعمیرات اساسی آن نباشد. درادامه به نکات عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی و عوامل موثر بر قیمتتعمیر ماشین لباسشویی در محل می پردازیم.

تعمیرگاه لباسشویی را فراموش کنید!!

کمی قبل تر اگر اینوسیله ها دچار مشکل می شدند شما باید به دنبال تعمیرگاه لباسشویی می گشتیدو با مشقت این وسیله را به تعمیرکار ماشین لباسشویی می رساندید. اما دیگر تعمیرگاهماشین لباسشویی منزل شماست! دیگر تنها کاری که باید انجام دهید با سرویسکارلباسشویی تماس بگیرید تا کلیه خدمات در منزل انجام شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

برندهای مختلف داخلیو خارجی انواع ماشین لباسشویی دو قلو را تولید کرده اند. حتی بهترین برندها هم تاابد سالم و بی نقص باقی نمی مانند. کارکرد زیاد هر وسیله برقی می تواند به مرورمشکلاتی را ایجاد کند. لباسشویی های دوقلوی نیمه اتوماتیک هم جدا از این ماجرانیستند. در واقع هر لحظه امکان دارد یکی از قطعات داخلی و یا قطعات موتوری دستگاهبا مشکل مواجه شود. در ادامه با برخی از رایج ترین مشکلات ماشین های لباسشوییدوقلو آشنا می شویم.

 • لباسشوییدوقلو روشن نمی شود.
 • موتور ماشینلباسشویی دوقلو استارت نمی زند
 • تعمیرماشین لباسشویی دوقلو وقتی پروانه نمی چرخد
 • پاره و نخکش شدن لباس ها در ماشین لباسشویی دوقلو
 • ماشینلباسشویی دوقلو وقتی از کف آن، آب می چکد و...

آموزش تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

معمولا لاستیک دربآسیب دیده قابل تعمیر نیست و باید به کل این قطعه عوض شود. برای تعویض لاستیکدرب ماشین لباسشویی لازم است تا پنل جلویی را به طور کامل خارج شود. اول پیچهای پنل بالایی را با بازکرده، سپس نوبت به در آوردن محفظه مواد شوینده است. اینمحفظه کنترل پنل با پیچ های مخصوص و ضد زنگ به خوبی محکم شده است. پس از باز کردنکنترل پنل نوبت به خارج کردن پنل پایین ماشین لباسشویی است. این پنل را در دریچهفیلتر در قسمت جلوی ماشین لباسشویی می توانید ببینید.

اگر تا اینجای کار راطبق راهنمایی ها انجام داده باشید، به راحتی می توانید لاستیک فرسوده را خارجکنید. اکنون جای دست کافی وجود دارد و می توانید فنر نگهدارنده لاستیک به بدنه راآزاد کنید. با آزاد کردن فنر، واشر دور درب هم آزاد می شود. یادتان باشد این فنرتعویض نمی شود و برای نصب مجدد لاستیک به آن نیاز دارید. به طور کلی هر پیچ یاقطعه ای را که باز می کنید در یک جای امن قرار دهید تا موقع مونتاژ قطعات با مشکلروبرو نشوید. پس از تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویینوبت به بستن پنل های جلویی و پیچ های نگهدارنده پنل ها است. درست به همان ترتیبیکه یکی یکی پیچ های پنل ها را باز کردید می بایست همه قطعات را سر جای خود قراردهید و پیچ ها را محکم کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی

در این قضیه که تعمیرماشین لباس شویی کار تخصصی است، شکی نیست. اما داشتن پیش زمینه و اطلاعاتاولیه در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی، به شما کمک می کند، که در تماساولیه و قبل از حضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتردستگاهتان تعمیر شود. در خیلی از موارد با آشنا بودن به عیبیابی ماشین لباسشویی تنها با یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر لباسشویی:علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی از ایرادات رایجروشن نشدن لباسشویی است. اولین قسمتی که باید در وسیله برقی چک شود منبع تغذیه یاپریز برق است. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی شیر آب است. ممکن استشیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد. در بعضی موارد به علت انباشته شدنلباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمی شود.همچنین مواردی مانند برد لباسشویی، خازن، سیم کشی، تایمر و حتی موتور لباسشوییممکن است عامل ایجاد این مشکل باشند. برای عیب یابی دقیق باید تعمیرکار ماشینلباسشویی دستگاه را بررسی و عیب یابی کند. تمام این ایرادات به جز تعمیربرد لباسشویی به صورت تعمیر ماشین لباسشویی در خانه انجام می شود.

تعمیر لباسشوییدر محل:علت کار نکردن لباسشویی

اگر لباسشویی روشن میشود اما در صورت انتخاب نحوه شستشو شروع به کار نمی کند. ایراد به قسمت های مختلفیممکن است مرتبط باشد. ساده ترین انها، خرابی قفل درب لباسشویی و خراب شدن زبانه درباست. در صورت ایراد موتوری نیز مربوط به خرابی برد الکترونیکی، خراب شدن دکمه پاورو یا تمام شدن ذغال موتور لباسشویی است که باید به صورت تخصصی عیب یابی شوند.

تعمیراتلباسشویی در منزل:علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟

گاهی حتما پیش آمدهکه بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان می رسد، که اصلا خوشایندنیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای دربلباسشویی است. بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصفاستکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشوییبریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تماملباسشویی را بشورد.

سرویس ماشینلباسشویی در منزل :علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از شایع ترین وخطرناکترین ایرادات در هنگام تعمیر لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشویی هست.قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی، لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب ایناتفاق می شود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگلباسشویی موجب این اتفاق می شود.

تعمیر ماشینلباسشویی در خانه :چرا ماشین لباسشویی صدای زیادی می دهد؟

صدای یکباره و زیاددر لباسشویی اگر بدون هیچ دلیلی ایجاد شود، نشانه خرابی در پمپ تخلیه است. اما اگراین صداها به مرور زمان ایجاد شده باشند عواملی مانند بلبرینگ ها می تواند علت اینمشکلات باشند. اگر ایرادات از سمت کاسه نمد و بلبرینگ باشد حتما باید تعمیراتماشین لباسشویی در تعمیرگاه لباسشویی انجام شود و امکان تعمیراتلباسشویی در محل وجود ندارد.

سرویس لباسشوییدر محل:لباسشویی آبگیری نمی کند

تنها با ورود آب بهمخزن عملیات شستشو شروع می شود. جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی در خانه اول ورودیشیلنگ باید بررسی شود. از موارد دیگر فیلترهای شیربرقی، سنسورها و برد الکترونیکیهستند که باید توسط سرویسکار لباسشویی در محل بررسی شوند.

تعمیر لباسشویی:علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟

خیلی از افراد به علتسرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو، ترجیح می دهند، زمانی لباسشویی راروشن کنند که منزل نباشند. در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها باتراز کردن ماشین لباسشویی رفع می شود. فقط کافیست بررسی کنید که کفی زیر لباسشوییساییده نشده باشد و سطح زیر ماشین لباسشویی سر و لغزنده نباشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر لباسشویی به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب وتعویض قطعات مورد نظر بستگی دارد. بنابراین قیمت تعمیرات لباسشویی را نمیتوان به صورت ثابت اعلام نمود.

قیمت سرویس و تعمیرماشین لباسشویی بر اساس نوع مکانیزم و حجم پیچیدگی دستگاه متفاوت است. طبعا نمیتوان قیمت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو را با تعمیر لباسشویی مجهز یکسانشمرد. همچنین سطح تخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی و مدت زمانی که طول می‌کشدتا عملیات تعمیر انجام شود و قطعات یدکی و ارجینال بودن و کیفیت قطعه درتعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اثرگذار هستند.

قطعاتی که در سرویس ماشین لباسشویی تعویض یا تعمیر می‌شوند :

 • تعمیر یاتعویض برد الکترونیکی
 • تعمیر موتورماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمرلباسشویی
 • تعویض فنرها،بلبرینگ‌ها و تعمیر دیگ
 • تعمیر میکروسوئیچ
 • تعویض لاستیک‌درب ماشین لباسشویی
 • تعویض شیربرقی
 • تعمیر پمپتخلیه، خرطومی
 • تعمیر وتعویض کاسه نمد، بلبرینگ و ...

خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در محل با تعمیرکار ماشینلباسشویی هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی و اطلاع از هزینه سرویس لباسشویی تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهتمشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ماشین لباسشویی و همچنین ارایه خدمات تعمیرانواعلباسشوییایرانیوخارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر انواع اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر انواع بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر انواع لباسشویی ایرانی و خارجی

تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو‌، سطلی‌ و در از جلو

تعمیرات تخصصی برد ماشین لباسشویی ، میکروسوییچ و ...

تعمیر موتور لباسشویی

عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی

سرویس لباسشویی به همراه جرم گیری

نظرات کاربران

profile picture
پروانه نجفی
4 ماه پیش |فرهاد افکاری

خیلی کارشون خوب بود سر وقت اومدن خیلی تمیز کار کردن بسیار با اخلاق و حرفه ای در کار بودن از این به بعد هر کاری داشته باشم به هوم سرویز حتما مراجعه میکنم

profile picture
عمار اشرفی

خیلی خوب و فهمیده عمل کردن و خیلی منصف بودن

profile picture
خانم ناصری
10 ماه پیش |محمد رضا عطری

خیلی کارشون خوب بود و با کمترین قیمت کارمون انجام شد

شرایط سرویس ماشین لباسشویی با استفاده از قطعات فابریک

همیار می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 330,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 250,000 الی 950,000 تومان

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در این شهرها ارائه می شود:

تعمیر ماشین لباسشویی تهران
تعمیر ماشین لباسشویی کرج
تعمیر ماشین لباسشویی شیراز
تعمیر ماشین لباسشویی مشهد