تعمیر لباسشویی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی

از 1548 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر لباسشویی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض فیلتر ماشین لباسشویی به همراه جرمگیری و شستشو

180,000 الی 270,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی

700,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی

850,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

250,000 الی 380,000 تومان

قیمت تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی

270,000 الی 390,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض هیدرو استارت ماشین لباسشویی

300,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی

270,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض میکرو سوییچ ماشین لباسشویی

280,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض موتور ماشین لباسشویی

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض دیگ ماشین لباسشویی

700,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعویض خرطومی ماشین لباسشویی

190,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

280,000 الی 480,000 تومان

قیمت تعمیر صفحه دیجیتالی ماشین لباسشویی

220,000 الی 330,000 تومان

قیمت تعویض المنت ماشین لباسشویی

190,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض سنسور ماشین لباسشویی

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره تعمیر لباسشویی خواهید خواند

 • تعمیر لباسشویی در محل
 • برندهای تعمیر ماشین لباسشویی
 • تعمیرگاه لباسشویی را فراموش کنید!!
 • تعمیر لباسشویی دوقلو
 • آموزش تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی
 • عیب یابی و تعمیر لباسشویی
 • هزینه تعمیر لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • قطعاتی که در سرویس ماشین لباسشویی تعویض یا تعمیر می‌شوند :
 • خدمات سرویس لباسشویی و تعمیر لباسشویی در محل با تعمیرکار ماشینلباسشویی هوم سرویز

تعمیر لباسشویی در محل

تعمیر ماشین لباسشوییاز مواردی است که بدون آن کیفیت زندگی به طرز بدی کاهش پیدا می کند. همچنینکارخانه های زیادی اقدام به تولید این وسیله کرده اند و هرکدام آپشن های متعددی بهآن اضافه کرده اند از این رو عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی به تخصصبالای تعمیرکار ماشین لباسشویی نیاز دارد. سرویس لباسشویی موجب میشود ایرادات سطحی این وسیله کارآمد رفع شود و نیازی به تعمیرات اساسی آن نباشد. درادامه به نکات عیب یابی و تعمیر لباسشویی و عوامل موثر بر قیمت تعمیرماشین لباسشویی در محل می پردازیم.

برندهای تعمیر ماشین لباسشویی

 • تعمیر لباسشویی بوش
 • تعمیر لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر لباسشویی آریستون
 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت
 • تعمیر لباسشویی آاگ
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر لباسشویی زیرووات
 • تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
 • تعمیر ماشین لباسشویی بکو
 • تعمیر لباسشویی اسنوا
 • تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج
 • تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
 • تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس
 • تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس و...

تعمیرگاه لباسشویی را فراموش کنید!!

کمی قبل تر اگر اینوسیله ها دچار مشکل می شدند شما باید به دنبال تعمیرگاه لباسشویی می گشتیدو با مشقت این وسیله را به تعمیرکار ماشین لباسشویی می رساندید. اما دیگر تعمیرگاهماشین لباسشویی منزل شماست! دیگر تنها کاری که باید انجام دهید با تعمیرکار لباسشوییتماس بگیرید تا کلیه خدمات در منزل انجام شوند.

تعمیر لباسشویی دوقلو

برندهای مختلف داخلیو خارجی انواع ماشین لباسشویی دو قلو را تولید کرده اند. حتی بهترین برندها هم تاابد سالم و بی نقص باقی نمی مانند. کارکرد زیاد هر وسیله برقی می تواند به مرورمشکلاتی را ایجاد کند. لباسشویی های دوقلوی نیمه اتوماتیک هم جدا از این ماجرانیستند. در واقع هر لحظه امکان دارد یکی از قطعات داخلی و یا قطعات موتوری دستگاهبا مشکل مواجه شود. در ادامه با برخی از رایج ترین مشکلات ماشین های لباسشوییدوقلو آشنا می شویم.

 • لباسشوییدوقلو روشن نمی شود.
 • موتورماشین لباسشویی دوقلو استارت نمی زند
 • تعمیرماشین لباسشویی دوقلو وقتی پروانه نمی چرخد
 • پاره و نخکش شدن لباس ها در لباسشویی دوقلو
 • لباسشوییدوقلو وقتی از کف آن، آب می چکد و...

آموزش تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

معمولا لاستیک دربآسیب دیده قابل تعمیر نیست و باید به کل این قطعه عوض شود. برای تعویض لاستیک دربماشین لباسشویی لازم است تا پنل جلویی را به طور کامل خارج شود. اول پیچ های پنلبالایی را با بازکرده، سپس نوبت به در آوردن محفظه مواد شوینده است. این محفظهکنترل پنل با پیچ های مخصوص و ضد زنگ به خوبی محکم شده است. پس از باز کردن کنترلپنل نوبت به خارج کردن پنل پایین ماشین لباسشویی است. این پنل را در دریچه فیلتردر قسمت جلوی ماشین لباسشویی می توانید ببینید.

اگر تا اینجای کار راطبق راهنمایی ها انجام داده باشید، به راحتی می توانید لاستیک فرسوده را خارجکنید. اکنون جای دست کافی وجود دارد و می توانید فنر نگهدارنده لاستیک به بدنه راآزاد کنید. با آزاد کردن فنر، واشر دور درب هم آزاد می شود. یادتان باشد این فنرتعویض نمی شود و برای نصب مجدد لاستیک به آن نیاز دارید. به طور کلی هر پیچ یاقطعه ای را که باز می کنید در یک جای امن قرار دهید تا موقع مونتاژ قطعات با مشکلروبرو نشوید. پس از تعویض لاستیک درب لباسشویینوبت به بستن پنل های جلویی و پیچ های نگهدارنده پنل ها است. درست به همان ترتیبیکه یکی یکی پیچ های پنل ها را باز کردید می بایست همه قطعات را سر جای خود قراردهید و پیچ ها را محکم کنید.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی

در این قضیه که تعمیرماشین لباس شویی کار تخصصی است، شکی نیست. اما داشتن پیش زمینه و اطلاعاتاولیه در ارتباط با تعمیر لباسشویی، به شما کمک می کند، که در تماس اولیه و قبل ازحضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتر دستگاهتان تعمیر شود. درخیلی از موارد با آشنا بودن به عیب یابی و تعمیر لباسشویی تنهابا یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر ماشینلباس شویی :علت تخلیه نشدن آب لباسشویی چیست؟

از جمله موارد شایعدر تعمیر لباسشویی درخواست می شود به عدم تخلیه آب لباسشویی بر می گردد. این مشکلبه ایراد در سیکل تخلیه آب و پمپ آب بر می گردد. البته در تعمیر لباس شوییهای جدیدتر این ایراد به صورت یک کد روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود. همچنیندر مواقعی گرفتگی شیلنگ آب موجب عدم تخلیه آب در لباس شویی می شود.

تعمیر لباسشویی:علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی از ایرادات رایجروشن نشدن لباسشویی است. اولین قسمتی که در تعمیر لباس شویی باید در وسیله برقی چکشود منبع تغذیه یا پریز برق است. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی شیرآب است. ممکن است شیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد. در بعضی مواردبه علت انباشته شدن لباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمی شود. همچنین مواردی مانند برد لباسشویی، خازن،سیم کشی، تایمر و حتی موتور لباسشویی ممکن است عامل ایجاد این مشکل باشند. برایعیب یابی دقیق باید تعمیرکار ماشین لباسشویی دستگاه را بررسی و عیب یابی کند. تماماین ایرادات به جز تعمیر برد لباسشویی به صورت تعمیر ماشین لباسشویی درخانه انجام می شود.

تعمیر لباسشوییدر محل :علت کار نکردن لباسشویی

اگر لباسشویی روشن میشود اما در صورت انتخاب نحوه شستشو شروع به کار نمی کند. ایراد به قسمت های مختلفیممکن است مرتبط باشد. ساده ترین انها، خرابی قفل درب لباسشویی و خراب شدن زبانهدرب است. در صورت ایراد موتوری نیز مربوط به خرابی برد الکترونیکی، خراب شدن دکمهپاور و یا تمام شدن ذغال موتور لباسشویی است که باید به صورت تخصصی عیب یابی شوند.

تعمیراتلباسشویی در منزل :علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟

گاهی حتما پیش آمدهکه بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان می رسد، که اصلا خوشایندنیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای دربلباسشویی است. بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصفاستکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشوییبریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تماملباسشویی را بشورد.

سرویس ماشینلباسشویی در منزل :علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از شایع ترین وخطرناکترین ایرادات در هنگام تعمیر لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشوییهست. قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی، لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب ایناتفاق می شود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگلباسشویی موجب این اتفاق می شود.

تعمیر لباسشوییدر خانه :چرا ماشین لباسشویی صدای زیادی می دهد؟

صدای یکباره و زیاددر لباسشویی اگر بدون هیچ دلیلی ایجاد شود، نشانه خرابی در پمپ تخلیه است. اما اگراین صداها به مرور زمان ایجاد شده باشند عواملی مانند بلبرینگ ها می تواند علت اینمشکلات باشند. اگر ایرادات از سمت کاسه نمد و بلبرینگ باشد حتما باید تعمیراتماشین لباسشویی در تعمیرگاه لباسشویی انجام شود و امکان تعمیرات لباسشویی در محلوجود ندارد.

تعمیر لباسشوییدر محل :لباسشویی آبگیری نمی کند

تنها با ورود آب بهمخزن عملیات شستشو شروع می شود. جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی در منزل اولورودی شیلنگ باید بررسی شود. از موارد دیگر فیلترهای شیربرقی، سنسورها و بردالکترونیکی هستند که باید توسط سرویسکار لباسشویی در محل بررسی شوند.

تعمیر لباسشویی :علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟

خیلی از افراد به علتسرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو، ترجیح می دهند، زمانی لباسشویی راروشن کنند که منزل نباشند. در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها باتراز کردن لباسشویی رفع می شود. فقط کافیست بررسی کنید که کفی زیر لباسشویی ساییدهنشده باشد و سطح زیر لباسشویی سر و لغزنده نباشد.

هزینه تعمیر لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر لباسشویی به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب وتعویض قطعات مورد نظر بستگی دارد. بنابراین قیمت تعمیر لباسشویی را نمی توان بهصورت ثابت اعلام نمود.

قیمت تعمیر لباسشویی بر اساس نوع مکانیزم و حجم پیچیدگی دستگاهمتفاوت است. طبعا نمی توان قیمت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو را با تعمیرلباسشویی مجهز یکسان شمرد. همچنین سطح تخصص تعمیرکار لباسشویی و مدت زمانی که طولمی‌کشد تا عملیات تعمیر انجام شود و قطعات یدکی و ارجینال بودن و کیفیت قطعه درتعیین هزینه تعمیر لباسشویی اثرگذار هستند.

قطعاتی که در سرویس ماشین لباسشویی تعویض یا تعمیر می‌شوند :

 • تعمیرلباسشویی یا تعویض برد الکترونیکی
 • تعمیرموتور ماشین لباسشویی
 • تعمیرتایمر لباسشویی
 • تعویضفنرها، بلبرینگ‌ها و تعمیر دیگ
 • تعمیرمیکرو سوئیچ
 • تعویضلاستیک‌ درب ماشین لباسشویی
 • تعویض شیربرقی
 • تعمیر پمپتخلیه، خرطومی
 • تعمیر وتعویض کاسه نمد، بلبرینگ و...

خدمات سرویس لباسشویی و تعمیر لباسشویی در محل با تعمیرکار ماشینلباسشویی هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات تعمیر لباسشویی و اطلاع از هزینه سرویس لباسشویی تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهتمشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر لباسشویی و همچنین ارایه خدمات تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی

تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو‌، سطلی‌ و در از جلو

تعمیر برد ماشین لباسشویی ، تعمیر میکروسوییچ لباسشویی و ...

تعمیر ماشین لباس شویی و تعمیر موتور لباسشویی

عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی

سرویس لباسشویی به همراه جرم گیری

نظرات کاربران

profile picture
طاهره یزدانی

از خدمات زمانبندی و نوع ارائه خیلی راضی بودن

profile picture
شادی نظریان

کارشونو دقیق و خوب انجام دادند

profile picture
عقیل بیات

خوب بودند

profile picture
جواد حاتمی

قیمت در اخر همان چیزی بود که طی کرده بودیم بسیار خوش اخلاق و مهربان و هزینه اضافی دریافت نکردند

شرایط سرویس ماشین لباسشویی با تعمیرکار لباسشویی

همیار می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 280,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 200,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 500,000 الی 870,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 590,000 الی 3,200,000 تومان