banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

از 1162 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عیب یابی و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در منزل

قیمت نصب کامل ماشین لباسشویی

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب شیر ماشین لباسشویی

40,000 الی 60,000 تومان

قیمت تعویض فیلتربه همراه جرمگیری و شستشو

85,000 الی 115,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر مکانیکی

300,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعمیر تایمر الکترونیکی

350,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعویض لاستیک درب ماشین

95,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض کمک فنر

135,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض هیدرو استارت

125,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض شیر برقی

115,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض میکرو سوییچ

150,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض کاسه نمد، بلبرینگ

350,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض موتور

130,000 الی 220,000 تومان

قیمت تعویض دیگ ماشین

400,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض خرطومی

90,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعویض پمپ تخلیه

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر صفحه دیجیتالی

100,000 الی 140,000 تومان

قیمت تعویض المنت

90,000 الی 170,000 تومان

قیمت تعویض سنسور

80,000 الی 130,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس ماشین لباسشویی با استفاده از قطعات فابریک

همیار می بایست ابتدا ماشین لباسشویی عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله برقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین لباسشویی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین قطعات ماشین لباسشویی در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سرویس و تعمیر لباسشویی

ماشین لباسشویی از لوازم خانگی محسوب می شود که بدون آن کیفیت زندگی به طرز بدی کاهش پیدا می کند. از این رو تعمیر لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین کارخانه های زیادی اقدام به تولید این وسیله کرده اند و هرکدام آپشن های متعددی به آن اضافه کرده اند از این رو عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی به تخصص بالای تعمیرکار لباسشویی نیاز دارد. سرویس لباسشویی موجب می شود ایرادات سطحی این وسیله کارآمد رفع شود و نیازی به تعمیرات اساسی آن نباشد. در ادامه به نکات عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی و عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در محل می پردازیم.

تعمیرگاه لباسشویی را فراموش کنید!!

کمی قبل تر اگر این وسیله ها دچار مشکل می شدند شما باید به دنبال تعمیرگاه لباسشویی می گشتید و با مشقت این وسیله را به تعمیرکار ماشین لباسشویی می رساندید. اما دیگر تعمیرگاه ماشین لباسشویی منزل شماست! دیگر تنها کاری که باید انجام دهید با سرویسکار لباسشویی تماس بگیرید تا کلیه خدمات در منزل انجام شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

برندهای مختلف داخلی و خارجی انواع ماشین لباسشویی دو قلو را تولید کرده اند. حتی بهترین برندها هم تا ابد سالم و بی نقص باقی نمی مانند. کارکرد زیاد هر وسیله برقی می تواند به مرور مشکلاتی را ایجاد کند. لباسشویی های دوقلوی نیمه اتوماتیک هم جدا از این ماجرا نیستند. در واقع هر لحظه امکان دارد یکی از قطعات داخلی و یا قطعات موتوری دستگاه با مشکل مواجه شود. در ادامه با برخی از رایج ترین مشکلات ماشین های لباسشویی دوقلو آشنا می شویم.

 • لباسشویی دوقلو روشن نمی شود.
 • موتور ماشین لباسشویی دوقلو استارت نمی زند
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو وقتی پروانه نمی چرخد
 • پاره و نخ کش شدن لباس ها در ماشین لباسشویی دوقلو
 • ماشین لباسشویی دوقلو وقتی از کف آن، آب می چکد و...

آموزش تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی

معمولا لاستیک درب آسیب دیده قابل تعمیر نیست و باید به کل این قطعه عوض شود. برای تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی لازم است تا پنل جلویی را به طور کامل خارج شود. اول پیچ های پنل بالایی را با بازکرده، سپس نوبت به در آوردن محفظه مواد شوینده است. این محفظه کنترل پنل با پیچ های مخصوص و ضد زنگ به خوبی محکم شده است. پس از باز کردن کنترل پنل نوبت به خارج کردن پنل پایین ماشین لباسشویی است. این پنل را در دریچه فیلتر در قسمت جلوی ماشین لباسشویی می توانید ببینید.

اگر تا اینجای کار را طبق راهنمایی ها انجام داده باشید، به راحتی می توانید لاستیک فرسوده را خارج کنید. اکنون جای دست کافی وجود دارد و می توانید فنر نگهدارنده لاستیک به بدنه را آزاد کنید. با آزاد کردن فنر، واشر دور درب هم آزاد می شود. یادتان باشد این فنر تعویض نمی شود و برای نصب مجدد لاستیک به آن نیاز دارید. به طور کلی هر پیچ یا قطعه ای را که باز می کنید در یک جای امن قرار دهید تا موقع مونتاژ قطعات با مشکل روبرو نشویدپس از تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی نوبت به بستن پنل های جلویی و پیچ های نگهدارنده پنل ها است. درست به همان ترتیبی که یکی یکی پیچ های پنل ها را باز کردید می بایست همه قطعات را سر جای خود قرار دهید و پیچ ها را محکم کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی

در این قضیه که تعمیر ماشین لباس شویی کار تخصصی است، شکی نیست. اما داشتن پیش زمینه و اطلاعات اولیه در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی، به شما کمک می کند، که در تماس اولیه و قبل از حضور تعمیرکار لباسشویی اطلاعات درستی بدهید که زودتر دستگاهتان تعمیر شود. در خیلی از موارد با آشنا بودن به عیب یابی ماشین لباسشویی تنها با یک تغییر کوچک مشکل رفع خواهد شد.

 تعمیر لباسشویی : علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی از ایرادات رایج روشن نشدن لباسشویی است. اولین قسمتی که باید در وسیله برقی چک شود منبع تغذیه یا پریز برق است. اگر این موارد مشکل نداشت دومین مورد، بررسی شیر آب است. ممکن است شیر آب هرز شده باشد و یا شیلنگ گره خورده باشد. در بعضی موارد به علت انباشته شدن لباسها در یک قسمت از سبد شستشو ماشین لباسشویی روشن نمی شود. همچنین مواردی مانند برد لباسشویی، خازن، سیم کشی، تایمر و حتی موتور لباسشویی ممکن است عامل ایجاد این مشکل باشند. برای عیب یابی دقیق باید تعمیرکار ماشین لباسشویی دستگاه را بررسی و عیب یابی کند. تمام این ایرادات به جز تعمیر برد لباسشویی به صورت تعمیر ماشین لباسشویی در خانه انجام می شود.

تعمیر لباسشویی در محل: علت کار نکردن لباسشویی

اگر لباسشویی روشن می شود اما در صورت انتخاب نحوه شستشو شروع به کار نمی کند. ایراد به قسمت های مختلفی ممکن است مرتبط باشد. ساده ترین انها، خرابی قفل درب لباسشویی و خراب شدن زبانه درب است. در صورت ایراد موتوری نیز مربوط به خرابی برد الکترونیکی، خراب شدن دکمه پاور و یا تمام شدن ذغال موتور لباسشویی است که باید به صورت تخصصی عیب یابی شوند.

تعمیرات لباسشویی در منزل: علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟

گاهی حتما پیش آمده که بعد از بازکردن درب ماشین لباسشویی بوی بدی به مشامتان می رسد، که اصلا خوشایند نیست. گاهی این اتفاق به علت انباشته شدن پرز و رسوبات صابونی در شیارهای درب لباسشویی است. بهترین راهکار خانگی برای از بین بردن بوی بد، استفاده از نصف استکان جوش شیرین و 3 استکان سرکه سفید است. این محلول را در محفظه پودر لباسشویی بریزید و لباسشویی را در حالت دور آرام قرار دهید و بگذارید تا این محلول تمام لباسشویی را بشورد.

سرویس ماشین لباسشویی در منزل : علت ریزش آب از ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از شایع ترین و خطرناکترین ایرادات در هنگام تعمیر لباسشویی نفوذ آب به بیرون از لباسشویی هست. قبل از انجام هرکاری برای جلوگیری از نفوذ آب به برد و موتور ماشین لباسشویی،  لباسشویی را از برق بکشید. گاهی استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب این اتفاق می شود. همچنین ایراد در شیلنگ تخلیه و یا ترک برداشتن و یا شکستگی دیگ لباسشویی موجب این اتفاق می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در خانه : چرا ماشین لباسشویی صدای زیادی می دهد؟

صدای یکباره و زیاد در لباسشویی اگر بدون هیچ دلیلی ایجاد شود، نشانه خرابی در پمپ تخلیه است. اما اگر این صداها به مرور زمان ایجاد شده باشند عواملی مانند بلبرینگ ها می تواند علت این مشکلات باشند. اگر ایرادات از سمت کاسه نمد و بلبرینگ باشد حتما باید تعمیرات ماشین لباسشویی در تعمیرگاه لباسشویی انجام شود و امکان تعمیرات لباسشویی در محل وجود ندارد.

سرویس لباسشویی در محل: لباسشویی آبگیری نمی کند

تنها با ورود آب به مخزن عملیات شستشو شروع می شود. جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی در خانه اول ورودی شیلنگ باید بررسی شود. از موارد دیگر فیلترهای شیربرقی، سنسورها و برد الکترونیکی هستند که باید توسط سرویسکار لباسشویی در محل بررسی شوند.

تعمیر لباسشویی: علت لرزش ماشین لباسشویی چیست؟

خیلی از افراد به علت سرو صدا و لرزش زیاد لباسشویی در هنگام شستشو، ترجیح می دهند، زمانی لباسشویی را روشن کنند که منزل نباشند. در صورتی که گاهی تمام این لرزش ها و سرو صدا ها با تراز کردن ماشین لباسشویی رفع می شود. فقط کافیست بررسی کنید که کفی زیر لباسشویی ساییده نشده باشد و سطح زیر ماشین لباسشویی سر و لغزنده نباشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر لباسشویی به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب و تعویض قطعات مورد نظر بستگی دارد. بنابراین قیمت تعمیرات لباسشویی را نمی توان به صورت ثابت اعلام نمود.

قیمت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بر اساس نوع مکانیزم و حجم پیچیدگی دستگاه متفاوت است. طبعا نمی توان قیمت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو را با تعمیر لباسشویی مجهز یکسان شمرد. همچنین سطح تخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی و مدت زمانی که طول می‌کشد تا عملیات تعمیر انجام شود و قطعات یدکی و ارجینال بودن و کیفیت قطعه در تعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اثرگذار هستند.

قطعاتی که در سرویس ماشین لباسشویی تعویض یا تعمیر می‌شوند :

 • تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی
 • تعمیر موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمر لباسشویی
 • تعویض فنرها، بلبرینگ‌ها و تعمیر دیگ
 • تعمیر میکرو سوئیچ
 • تعویض لاستیک‌ درب ماشین لباسشویی
 • تعویض شیر برقی
 • تعمیر پمپ تخلیه، خرطومی
 • تعمیر و تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و ...

خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در محل با تعمیرکار ماشین لباسشویی هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی و اطلاع از هزینه سرویس لباسشویی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر انواع لباسشویی ایرانی و خارجی
تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو‌، سطلی‌ و در از جلو
تعمیرات تخصصی برد ماشین لباسشویی ، میکروسوییچ و ...
تعمیر موتور لباسشویی
عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی
سرویس لباسشویی به همراه جرم گیری

همیاران سرویس تعمیر ماشین لباسشویی

 نظرات کاربران

profile picture
پروانه نجفی
1 ماه پیش |فرهاد افکاری

خیلی کارشون خوب بود سر وقت اومدن خیلی تمیز کار کردن بسیار با اخلاق و حرفه ای در کار بودن از این به بعد هر کاری داشته باشم به هوم سرویز حتما مراجعه میکنم

profile picture
خانم ناصری
7 ماه پیش |محمد رضا عطری

خیلی کارشون خوب بود و با کمترین قیمت کارمون انجام شد

profile picture
عمار اشرفی

خیلی خوب و فهمیده عمل کردن و خیلی منصف بودن

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 350,000 الی 650,000 تومان
تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی
قیمت از 500,000 الی 2,700,000 تومان
تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 270,000 الی 525,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 350,000 الی 1,750,000 تومان