تعمیر ماشین ظرفشویی در محل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

از 1083 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض المنت ماشین ظرفشویی

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی

200,000 الی 370,000 تومان

قیمت تعویض چاهک ماشین ظرفشویی

220,000 الی 420,000 تومان

قیمت سرویس چاهک ماشین ظرفشویی

130,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی

270,000 الی 390,000 تومان

قیمت تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی

120,000 الی 270,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض برد ماشین ظرفشویی

250,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض سنسور ماشین ظرفشویی

130,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعویض موتور ساعت ماشین ظرفشویی

190,000 الی 400,000 تومان

قیمت نشت یابی و رفع آبریزی از درب جلو ماشین ظرفشویی

130,000 الی 250,000 تومان

قیمت نشت یابی و رفع آبریزی از داخل ماشین ظرفشویی

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت جرم گیری ماشین ظرفشویی

140,000 الی 200,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی از جملهتجهیزاتی در خانه می باشند که در صورت خرابی دغدغه های زیادی را همراه خود ایجادمی کنند. ایراداتی مانند این که ماشین ظرفشویی ظرف ها را خوب نمی شوید، ظرفشوییظرف ها را خشک نمی کند، یا آب ظرفشویی به خوبی تخلیه نمی شود. همه و همه از مواردشایعی هستند که ممکن است افکار خانم های خانه دار را مکدر کنند. اما همه این اتفاقها هم نمی توانند از ارزش و اهمیت این وسیله کم کنند.تعدادی از افراد به دنبال آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی هستند. البته اینمنطقی است زیرا بسیاری از ایرادات و ارورها به راحتی رفع می شوند و نیازی به حضور تعمیرکارماشین ظرفشویی نیست. در صورتی که خرابی ماشین ظرفشویی شدیدتر باشد، عیب یابیظرفشویی باید توسط سرویسکار ماشین ظرفشویی انجام شده و قطعه یا قطعات معیوبشناسایی شوند. تفاوت چندانی ندارد که ماشین ظرفشویی شما از چه برندی است تقریباایرادات در همه برند ها مشابه می باشند و تعمیرات ماشین ظرفشویی تفاوتچندانی با هم ندارند. در ادامه به نکات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی در محلو عوامل موثر بر قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازیم.

مزایای سرویس ماشین ظرفشویی در محل

سرویس ماشین ظرفشویی در محل در کنار اینکه موجب تمیزشدن و کارکرد بهتر این دستگاه می شود، عیوب احتمالی که در آینده ممکن است هزینه تراشیکنند را نیز شناسایی می کند و از هزینه های بالای بعدی نیز جلوگیری می کند. درسرویس ماشین ظرفشویی موارد زیر انجام می شوند :

 • گردگیری وتمیز کردن ماشین ظرفشویی
 • تعویضواشر ماشین ظرفشویی
 • تعویضمحفظه ماده شوینده
 • تعویض قفلدرب ماشین ظرفشویی

انجام تمام این مواردموجب بهبود کارایی و کیفیت شستشوی ظرفشویی می شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل

زمانی که ماشینظرفشویی دچار اختلال می شود، بیشترین دغدغه در کنار پیدا کردن نمایندگی تعمیراتماشین ظرفشویی و پیدا کردن تعمیرکار ماهر، تصور جابجایی دستگاه به تعمیرگاهلوازم خانگی است!! از این رو تعمیر ماشین ظرفشویی در محل و یا سرویسماشین ظرفشویی در محل درصد بالایی از نگرانی های افراد را کم کرده است و تعمیرو تعویض قطعات ماشین ظرفشویی در حضور افراد در محل انجام می شود.

عیب یابی و نکات تعمیرات ظرفشویی

سرویس ماشینظرفشویی در محل :ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند

اگر پس از روشن کردنماشین ظرفشویی متوجه شدید که دستگاه شروع به کار نمی کند. در قدم اول مطمئن شویدکه دستگاه به برق متصل است. همچنین مطمئن شوید که درب به طور کامل بسته شده باشد.اگر پس از روشن کردن دستگاه هیچ چراغی روی پنل کنترل دستگاه نمایان نشده است قطعاایراد از سیستم برق رسانی به دستگاه است. اما اگر مطمئنید که برق به دستگاه می رسدایراد از سمت کلید برق و تایمر ماشین ظرفشویی است که باید حتما توسط سرویسکارماشین ظرفشویی بررسی شود.

تعمیر ماشینظرفشویی رومیزی :علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی

صدای بالای ماشینظرفشویی بسیار آزاردهنده است و می تواند علت های زیادی داشته باشد. به همینعلت آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی رومیزی و عیب یابی ماشینظرفشویی باید با دقت انجام شود تا دقیقا قطعه معیوب تعویض یا تعمیرشود. علت سر و صدای ماشین ظرفشویی می تواند از ناقص کار کردن فن، نشات بگیرد. همچنیناین ایراد می تواند به علت عدم کارایی صحیح موتور ظرفشویی نیزباشد. اگر ماشین ظرفشویی نو خریداری کرده اید و کمی احساس می کنید که صدای ظرفشوییزیاد است نباید نگران باشید. این نگرانی صرفا باید برای دستگاههایی باشد که مدتزمان زیادی از خرید آنها گذشته است.

گاهی صدای ماشینظرفشویی در هنگام شستشو به علت عدم چرخش صحیح بازوی اسپری می باشد. قبل از تماسبا تعمیرکار ماشین ظرفشویی ، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل درب ماشین را باز کنید و بررسی کنید که چیزی مانع چرخشبازوی اسپری نباشد.

تعمیرات ماشینظرف شویی :ماشین ظرفشویی آب تخلیه نمی‌کند

باقی ماندن مقدار کمیآب در انتهای کار طبیعی است اما تجمع مقدار زیادی از آب نشانه خرابی در پمپ، ایراددر شلنگ تخلیه است. بررسی کنید که شلنگتخلیه پیچ نخورده یا مسدود نشده باشد. اگر امکان دسترسی به صافی ظرفشویی فراهماست، صافی را پاک کنید و سپس در جای خود قرار دهید.

تعمیرات ظرفشویی:علت نشتی آب از ماشین ظرفشویی

جهت آموزش تعمیراتماشین ظرفشویی برای رفع نشتی ظرفشویی باید پمپ ظرفشویی را بررسی کنید. پمپماشین ظرفشویی یک نوع واشر لاستیکی دارد که وظیفه آب بندی کف پمپ را بر عهده دارد.ممکن است طی مرور زمان این واشر فرسوده شود و کارایی اولیه را نداشته باشد. پس جهتتعمیر ماشین ظرفشویی پنل زیرین ماشین ظرفشویی را چک کنید. اگر مرطوب استمعمولا ایراد به این قسمت بر می گردد. استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده نیزممکن است موجب این اتفاق شود. دستگاه را بدون ریختن مواد شوینده روشن کنید. اگرمشکل حل شد، در ریختن مواد شوینده اعتدال را رعایت کنید.

در هنگام قرار دادنماشین ظرفشویی باید دقت کنید دستگاه کاملا تراز باشد. در صورت بی توجهی به ترازبودن دستگاه، موجب ربزش آب ، نشتی و آسیب به دستگاه می شود. اگر قسمت های جلوی ماشینظرفشویی آب چکه می کند. ممکن است ایراد از واشر درب ظرفشویی باشد. جهت تعمیرماشین ظرفشویی در محل باید این قطعه بررسی شود که در صورت شکنندهیا پاره بودن این قطعه کاملا تعویض شود.

سرویس ماشینظرفشویی رومیزی :چرا ظروف پس از شستشو لکه هستند؟

وجود لکه های سفید پساز شستشو یکی از ایرادات شایع در ماشین ظرفشویی هست که گاهی افراد فکر می کنند کهمشکل از ایرادات فنی دستگاه است. اما ممکن است به عوامل زیادی بستگی داشته باشد.به طور مثال کیفیت پایین آب مصرفی و وجود منیزیم کلسیم بالا در آب ممکن است، موجباین اتفاق شود. راه حل این مشکل استفاده از آب تصفیه شده و مایع ظرفشویی حلال ومناسب است.

همچنین استفاده بیشاز حد از نمک در ماشین ظرفشویی نیز ممکن است موجب این اتفاق باشد. قرص ماشینظرفشویی تاریخ گذشته است نیز می تواند بر کیفیت شستشوی ظروف تاثیر بگذارد. درصورتیکه این موارد را امتحان کردید و ایراد حل نشد. المنت ظرفشویی را چک کنید کهایراد پیدا نکرده باشد. زیرا شستشوی ظروف با آب سرد نیز ممکن است عامل لک شدن ظروفباشد. در این صورت باید با تعمیرکار ماشین ظرفشویی تماس بگیرید.

تعمیرات ظرفشویی:علت جمع شدن آب کف ماشین ظرفشویی

همه ی ماشین هایظرفشویی روشی برای تخلیه آب دارند، که این عمل با استفاده از پمپ تخلیه انجام میشود. جهت آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی درهنگام عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی باید پروانه پمپ را بررسی کرد که گرفتگی نداشتهباشد.

اگر شلنگ تخلیهماشین ظرفشویی مسدود شده باشد نیز عمل تخلیه یا انجام نمی شود و یا به طورکامل انجام نخواهد و آب کف ظرفشویی باقی می ماند. انسداد شیلنگ معمولا در خروجیپمپ و یا ورودی سیستم تخلیه نیز عامل این اتفاق است.

علت بالا رفتنزمان شستشو ظروف در ماشین ظرفشویی

گاهی شاهد این هستیمکه علی رغم زمان نمایش داد شده بر روی پنل دستگاه ، شستشوی ظروف بسیار طولانی تراز زمان نشان داده شده میشود . بزرگترین عامل ایجاد این اتفاق، ایراد در تایمر وترموستات دستگاه است . که باید تعمیر ظرفشویی را به تعمیرکار ماشین ظرفشوییبسپارید.

تعمیرات ماشینظرف شویی :از کار افتادن دکمه های ماشین ظرفشویی

در بدترین حالت جهتتعمیر ماشین ظرفشویی ایراد به برد کنترل دستگاه مربوط می شود که باید تعویض شود .در صورتی که تعدادی از دکمه ها، نه همه آنها از کار بیافتد. ممکن است ایراد از سمتتاچ و کنترل پنل باشد. که برای هر دکمه به صورت جدا تعبیه می شود و قابل تعویض وجایگزینی است.

عدم آبگیریماشین ظرفشویی ( ماشین ظرفشویی پر نمی شود)

جهت آموزش تعمیراتماشین ظرفشویی در موارد این چنینی باید موارد زیادی مانند شیر آب وورودی آب داغ را بررسی کنید. که آب دارای فشار کافی باشد. همچنین دقت کنید که برقدستگاه قطع نشده باشد و در هنگام آبگیری ماشین ظرفشویی برق به شیر ورودی میرسد وقطعی ندارد. برای بررسی برق دستگاه باید قطعاتی مانند کلید شناور، تایمر و کلیدبرق را با مولتی متر چک کنید.

عیب یابیظرفشویی :ماشین ظرفشویی بی‌وفقه آب پُر می‌کند

اگر آبی ورودی بهدستگاه به صورت خودکار قطع نمی‌شود ایراد از شیر برقی، کلید شناور و یا تایمرظرفشویی است که روی زمان آبگیری قفل کرده است. برای عیب یابی، ظرفشویی را از برق کشیدهو کلید شناور پلاستیکی گنبدی را بررسی و بلند کنید، اگر بلند نشد، بدنه را کاملاتمیز نموده و سرجای خود قرار دهید. اگر ایراد رفع نشد باید به وسیله تعویض کلیدشناور این مشکل حل شود.

علت خاموش شدنماشین ظرفشویی در حین کار

خاموش شدن ماشین ظرفشویی می تواند به عوامل مختلفی برگردد. اولین قسمتی که که باید بررسی شود برقدستگاه است. به همین علت باید فیوز برق مربوط به ماشین را چک کنید که کابل دستگاهقطع نشده باشد. البته اگر چراغ ماشین ظرفشویی و صفحه نمایشگر فعال هستند ایرادازین قسمت نیست. درب دستگاه عامل دیگری در توقف ناگهانی دستگاه است. گاهی به علتباز شدن با کامل بسته نشدن دستگاه ماشین ظرف شویی خاموش می شود. لذا بررسی قفلدرب، زبانه درب و میکروسوییچ درب نیز می تواند عامل این اتفاق باشد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

تعمیر شیر برقیظرفشویی

تعمیر شیر برقی ماشینظرفشویی زمانیانجام می شود که تعمیرکار کل تجهیزات مانند بوبین، لاستیک دیافراگم، مجاری ورودیآب، فنر، لاستیک آب بندی، مجرای خروجی آب، سوراخ مجرای فشار، محفظه فشار، وزنپیستون، سیم پیچ، اهرم آهنی، فیلتر خروجی آب و در نهایت شیر برقی را عیب یابی و بررسیکند و در صورتی که ایراد از قطعات دیگر نباشد، باید متخصصین اقدام به تعویضشیربرقی کنند.

تعمیر تایمرماشین ظرفشویی

تایمر مسئولیت شستشوو تنظیم برنامه دستگاه را بر عهده دارد. عدم کارکرد درست این قطعه موجب به همریخته شدن برنامه های ماشین ظرفشویی می شود. به طور مثال ظروف خشک نمی شود و یاسایر آپشن های دستگاه به درستی کار نمی کند. حتی ممکن است خرابی تایمر موجب شود کهدرب ماشین قفل نشود و مواد شوینده وارد محفظه نشوند. که تنها با استفاده از تعمیریا تعویص تایمر ماشین ظرفشویی این مشکل حل می شود.

تعمیر پمپ تخلیهظرفشویی

در صورت شنیده شدنصدای وزوز در هنگام شستشو و یا عدم تخلیه صحیح و کامل احتمالا پمپ تخلیه ایرادپیدا کرده است. تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بر اساس شدت آسیب انجام میشود. اگر شدت ایرادات باشند باید اقدام به تعویض پمپ تخلیه لباسشویی نمود.

تعمیر المنتماشین ظرفشویی

کیفیت بیشتر شستشوظروف در گرو آب گرم است. تعمیر المنت نیز باید توسط متخصصین انجام شود. در صورتیکه ایرادات و خرابی زیاد نباشد می توان با تعمیر المنت ماشین ظرفشویی مشکل را حلنمود. اما در موارد بسیار محدود باید قطعه مورد نظر تعویض شود.

تعمیر موتورظرفشویی

هرگونه صدای غیر عادیکه در حین روشن شدن دستگاه شنیده شود می تواند نشانه ای برای سوختن موتور باشد.صداهایی شبیه به ناله، وز وز و یا جیغ شنیدن اصلا عادی نیست و به علت اصطکاک قطعاتبه یکدیگر اتفاق می افتد. امکان استهلاک و فرسودگی قطعات موتوری زیاد است.استشمام بوی سوختگی به طور قطع از علائم سوختگی موتور دستگاه میباشد. وقتی بازو های آب پاش، آب را اسپری نمی کنند هم از نشانه های تعمیر موتورظرفشویی است. پاشش آب و مواد شوینده روی ظروف از وظایف موتور است. در این موردابتدا شیر برقی و شیلنگ آب از نظر نشتی و ایراد، بررسی می شوند. در صورت سالم بودناین قطعات، احتمال سوختن موتور دستگاه بیشتر خواهد شد. اگر موتور سوخته باشد درحین کارکرد، عملیات شستشو قطع شده و دستگاه از کار می افتد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ماشینظرفشویی به مواردمتعددی بستگی دارد. محدوده این قیمت به نوع ایراد دستگاه و قطعه معیوب بستگی دارد.نوع قطعه معیوب تاثیر مستقیمی بر قیمت سرویس ماشین ظرفشویی دارد. به طورمثال قیمت تعمیر المنت ظرفشویی با قیمت تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی قطعابرابر نیستند. مورد دیگر تعمیر و یا تعویض قطعه مورد است. همیشه تعمیرات قطعاتظرفشویی هزینه کمتری در پی دارند. مورد دیگر کیفیت قطعات است. استفاده از قطعات باکیفیت و ارجینال قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی را بالا می برد.

انواع قطعاتی که توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی هوم سرویز تعمیر یاتعویض می کنند

 • تعمیر و تعویض المنت ظرفشویی
 • تعمیر یا تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 • تعمیر شیر برقی ورودی آب
 • تعویض واشر در ماشین ظرفشویی
 • تعویض نوار پلاستیکی دور درب
 • تعویض پمپ تخلیه
 • تعمیر فیلتر پمپ
 • تعویض ترموستات
 • تعویض محفظه مواد شوینده
 • تعمیر بازوهای آبپاش و...

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی توسط متخصصین هوم سرویز

برای دریافت تمامیخدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در تمامی برندها کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. در کمتر از یک ساعت متخصصین نصب وتعمیر ماشین ظرفشویی با شما تماس میگیرند و بهترین راهنمایی ها را در جهت هزینهتعمیر ماشین ظرفشویی را در اختیارتان قرار می دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محل و همچنین ارایه خدمات تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر انواع اتو بخار ایرانی و خارجی, تعمیر انواع بخارشوی خانگی و صنعتی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی

بررسی و رفع خطاهای مختلف روی دستگاه ظرفشویی

جرم گیری، شستشو و سرویس ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی و ایستاده

تعویض قفل در ماشین ظرفشویی و تعویض واشر دستگاه

تعمیر یا تعمیر برد دستگاه، هیتر، پمپ تخلیه و تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی و ....

تعمیرات انواع برندهای ظرفشویی همانند ؛ بوش، سامسونگ، ال جی، سونی، پاکشوما، و …

نظرات کاربران

profile picture
مرجان اسدی

خیلی عالی بود کارشون

شرایط تعمیر انواع برندهای ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده جهت تعمیر ماشین ظرفشویی توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 350,000 الی 1,300,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 400,000 الی 2,200,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 650,000 الی 1,100,000 تومان

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در این شهرها ارائه می شود: