تعویض باتری گوشی

تعویض باتری گوشی

از 1416 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض باتری گوشی در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض باتری گوشی

100,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت780,000 تومانکمینه قیمت780,000 تومانبیشینه قیمت850,000 تومان

آنچه درباره تعویض باتری گوشی خواهید خواند

 • تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی
 • بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟
 • تعویض باتری گوشی های پلمپ
 • تعویض باتری گوشی ضد آب
 • آیا عوض کردن باتری آیفون و اندروید به گوشی آسیب می‌رساند؟
 • خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز
 • هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟
 • تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی

امروزه دیگر کمترافرادی هستند که از گوشی های تلفن همراه استفاده نکنند. موبایل ها به اصلی ترینتجهیزات مورد نیاز افراد تبدیل شده اند. گوشی های هوشمند نیز به واسطه باتریهایشان، حداکثر کارایی را از خود نشان می دهند. باتری گوشی بعد از مدت زمان هایمتفاوتی ممکن است کارایی اولیه خود را از دست بدهند. مواردی مانند استفاده نادرستو عدم شارژ کردن کردن صحیح موجب می شوند تا باتری گوشی ها به تدریج ظرفیت خود رااز دست بدهند و به تعمیر باتری خراب گوشی و تعویض باتری موبایل درمحل انجام شود. اغلب باتری گوشی ها از نوع لیتیوم یونی هستند. این خاصیت موجبمی شود که ظرفیت باتری گوشی های هوشمند به طور شگفت آوری بالا برود. تعمیرباتری گوشی هوشمند تنها با استفاده از نرم افزار انجام می شود. کالیبرهکردن گوشی تنها راه تعمیر باتری خراب گوشی است.

در ادامه در ارتباطبا بهترین زمان برای تعویض باتری آیفون و اندروید، دلایل تعویض باتریموبایل، روش های تعویض باتری آیفون و اندروید و غیره می پردازیم. اگرایراد باتری به این وسیله از بین نرود باید به فکر تعویض باتری موبایلخود باشید. هزینه تعویض باتری گوشی اولین موردی است که اغلبافراد متقاضی این قطعه به آن توجه می کنند. در ادامه به توضیح درباره ی انواعباتری گوشی ها و عوامل موثر بر قیمت تعویض باتری گوشی خواهیمپرداخت.

بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟

باتری های لیتیومیونی به مرور زمان قدرت اولیه خود را از دست می دهند. البته این اشکال امری اجتنابناپذیر است و کم شدن ظرفیت باتری موبایل در واقع یک نوع استهلاک جدانشدنی از گوشیهای موبایل محسوب می شود. طبیعی است که باتری گوشی شما در هفته های اولیه کهخریداری کرده اید بسیار با کیفیت تر از ماههای بعدتر باشد. بروز یک سری ایرادات درگوشی به شما اعلام می کند که باید به فکر عوض کردن باتری گوشی تلفنهمراه خود باشید. اگر شارژ گوشی شما به یکباره بدون استفاده از برنامه خاصیتخلیه می شود احتمالا زمان تعویض باتری گوشی پرسی است. موردبعدی باد کردن باتری گوشی است. اگر قاب پشت موبایل شما کمی دفرمه شده است احتمالاباتری گوشی باد کرده است و به زودی قابلیت خود را به کلی از دست می دهد. عموما باگذشت عمر مفید باتری موبایل ممکن است این اتفاقات پیش بیاید.

تعویض باتری گوشی های پلمپ

امروزه بیشتر گوشیهای هوشمند دارای محفظه پرسی هستند و باتری های غیر قابل تعویضی دارند. البته اینتعریف به معنای غیر قابل تعویض برای عام محسوب می شود وگرنه هر قطعه در داخلموبایل قابل تعمیر است. تعویض باتری گوشی پلمپ باید توسط متخصصانجام شود و مانند نمونه های قدیمی تر نیست که فقط کافی بود گوشی را باز کنید وباتری را با نمونه جدید خود عوض کنید. از این رو هزینه تعویض باتری گوشی هایپلمپ بیشتر است.

خراب شدن باتری گوشیپرسی ممکن است برای تمامی برندها اتفاق بیوفتد و مختص به برند و مدل خاصی نمی شود.متاسفانه ایراد در باتری های پرسی این مورد است که بعد از مدتی باد می کنند و اینباد کردن و اضافه حجم ممکن است به سایر اجزای داخل گوشی آسیب برساند. پس سریعا قبلاز اینکه کار به جاهای باریک برسد برای تعویض باتری پرسی در این زمینه مشورتکنید. هزینه تعویض باتری گوشی پرسی بالاتر است زیرا مراحل بارکردن گوشی کمی زمانبرتر و تخصصی تر می باشد.

تعویض باتری گوشی ضد آب

همانطور که می‌دانیدخیلی از گوشی های جدید و پر طرفدار امروزی از جمله آیفون های جدید به صورت ضد آبطراحی شده اند. این خاصیت یعنی بدنه قاب آنها به گونه ای است که امکان نفوذ آب درآنها وجود ندارد. تعویض باتری گوشی ضد آب از تمام گوشی ها سخت ترو تخصصی تر است. البته باید بگوییم که بعد از تعویض باتری نمی توان خاصیت ضد آباورجینال و کارخانه ای آنها را مجددا اجرا کرد ولی می توان تا حدی به شرایط اولیهنزدیک نمود، به شرطی که فرآیند عوض کردن باتری گوشی آیفون، سامسونگ یا هربرند ضد آب دیگری توسط متخصصین کارآزموده در این زمینه انجام شود.

برای اینکه گوشی هایآیفون و دیگر گوشی های سامسونگ یا هواوی خاصیت ضد آب داشته باشند، در لبه های قابآنها از چسب و نوارهای خاص آببندی استفاده می شود که آنها خاصیت چسبندگی بسیار قویدارند از آن جایی که باتری گوشی در داخل این محفظه است برای تعویض باتریموبایل آیفون باید این محفظه باز شود و این اقدام یعنی از بین بردن اینآب بندی مستحکم!

البته همانطور که پیشتر هم گفتیم این موضوع به آن معنی نیست که نمی توان تعویض باتری موبایلآیفون را بدون از بین بردن خاصیت ضد آبی آن عوض کرد، اما باید فردی کهاقدام به انجام آن می کند نوارها و چسب های آب بندی را با همان ظرافت دوباره بهکار ببرد تا بتواند قاب را با کیفیتی هم تراز با نمونه اولیه خود تحویل بدهد.

آیا عوض کردن باتری آیفون و اندروید به گوشی آسیب می‌رساند؟

جواب قطعا منفی است.اگر خدمات تعمیر باتری آیفون و اندروید به درستی انجام شود نه تنها هیچآسیبی به گوشی وارد نمی شود بلکه موجب کارکرد بهتر هم می شود. در تصور خیلی ازافراد عوض کردن باتری گوشی کیفیت عملکردباتری فابریک را ندارد. این طرز فکر در صورت استفاده ار باطری گوشی فیک و درجه سومبازار ایجاد شده است. این باتری ها قطعا کیفیت باتری های اورجینال آیفون و گوشیهای را ندارند و کارایی خوبی نخواهند داشت.

خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز

یکی از خدماتی کهراستای تعمیرات گوشی های همراه هوم سرویز ارائه می شود خدمات تعویض باتریگوشی در محل است. تعویض انواع باتری گوشی با استفاده از باتری هایاورجینال موجود در بازار انجام می شود. بسته به نوع گوشی اگر برای تعویض باترینیاز به باز کردن و استفاده از تجهیزات خاص باشد گوشی به کارگاههای تخصصی تعمیراتموبایل انتقال داده می شوند و پس از تعویض به شما برگردانده خواهند شد. انواعبرندهای گوشی که در هوم سرویز تعویض باتری انجام می شوند عبارت اند از:

 • تعویضباطری گوشی سامسونگ
 • تعویضباتری موبایل آیفون
 • تعویضباتری موبایل هواوی
 • تعویضباتری گوشی سونی
 • تعویضباتری گوشی ال جی
 • تعویضباتری موبایل اچ تی سی
 • تعویضباتری گوشی شیائومی

هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟

هزینه تعویض باتریگوشی نسبتبه سایر موارد مبلغ کمتری است. البته قیمت تعویض باتری موبایل بهدو عامل بستگی دارد یک نوع باتری و دومی اجرت تعویض باتری گوشی تلفنهمراه. به طور مثال قیمت تعویض باتری گوشی سامسونگ با هزینهتعویض باتری گوشی شیائومی یا هواوی قطعا برابری نمی کند. متاسفانه در بازار کنونینمونه های فیک از باتری ها به وفور یافت می شوند پس اگر با هزینه تعویض باتریارزان تعجب آوری مواجه شدید در کیفیت باتری حتما شک کنید. تنها و تنها باید ازباتری اورجینال برای جایگزینی باتری موبایل استفاده شود زیرا استفاده از نمونه هایتقلبی در مواردی فاجعه آفرین خواهند بود.

تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

اگر قصد عوض کردنباتری موبایل دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما جهت معرفی انواع باتری و اعلام اجرت تعویض باتری با شماتماس گرفته و با شماوره رایگان و اعلام قیمت ها توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد سپس در کمترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض باتری گوشی و همچنین ارایه خدمات تعمیر باتری موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع تبلت و گوشی در برندهای مختلف, تعمیر صفحه لمسی موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض باتری گوشی

تعمیر باتری موبایل

تعویض انواع باتری موبایل

تعویض باتری تبلت

تعویض باتری موبایل پلمپ

تعویض باتری گوشی ضد آب

عوض کردن انواع باتری های اورجینال برای گوشی های آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی و ...

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شرایط خدمات تعویض باتری موبایل و تبلت

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 310,000 تومان