تعویض باتری گوشی

تعویض باتری گوشی

از 1416 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض باتری گوشی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض باتری گوشی

100,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت790,000 تومانکمینه قیمت790,000 تومانبیشینه قیمت790,000 تومان

آنچه درباره تعویض باتری گوشی خواهید خواند

 • تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی
 • بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟
 • تعویض باتری گوشی های پلمپ
 • تعویض باتری گوشی ضد آب
 • آیا تعویض باتری آیفون و اندروید باعث آسیب به گوشی می شود؟
 • قبل از تعویض باتری موبایل به چه مواردی باید توجه شود؟
 • بعد از تعویض باتری گوشی چه مواردی باید رعایت شود؟
 • خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز
 • هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟
 • تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی

تعویض باتری گوشی از پردرخواست ترین خدمات مربوط به تعمیراتگوشی های همراه است. زیراکه امروزه دیگر کمتر افرادی هستند که از گوشی های تلفنهمراه استفاده نکنند و موبایل ها به اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز افراد تبدیل شدهاند. گوشی های هوشمند نیز به واسطه باتری هایشان، حداکثر کارایی را از خود نشان میدهند. باتری گوشی بعد از مدت زمان های متفاوتی ممکن است کارایی اولیه خود را ازدست بدهند. مواردی مانند استفاده نادرست و عدم شارژ کردن کردن صحیح موجب می شوندتا باتری گوشی ها به تدریج ظرفیت خود را از دست بدهند و نیاز به تعمیرباتری خراب گوشی و تعویض باتری موبایل در محل باشد.اغلب باتری گوشی ها از نوع لیتیوم یونی هستند. این خاصیت موجب می شود که ظرفیتباتری گوشی های هوشمند به طور شگفت آوری بالا برود. تعمیر باتری گوشیهوشمند تنها با استفاده از نرم افزار انجام می شود. کالیبره کردن گوشیتنها راه تعمیر باتری خراب گوشی است.

در ادامه در ارتباطبا بهترین زمان برای تعویض باتری آیفون و اندروید،دلایل تعویض باتری موبایل، روش های تعویض باتری آیفون و اندروید وغیره می پردازیم. اگر ایراد باتری به این وسیله از بین نرود باید به فکر تعویضباتری موبایل خود باشید. هزینه تعویض باتری گوشی اولین موردیاست که اغلب افراد متقاضی این قطعه به آن توجه می کنند. در ادامه به توضیح دربارهی انواع باتری گوشی ها و عوامل موثر بر قیمت تعویض باتری گوشی خواهیمپرداخت.

بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟

باتری های لیتیومیونی به مرور زمان قدرت اولیه خود را از دست می دهند. البته این اشکال امری اجتنابناپذیر است و کم شدن ظرفیت باتری موبایل در واقع یک نوع استهلاک جدانشدنی از گوشیهای موبایل محسوب می شود. طبیعی است که باتری گوشی شما در هفته های اولیه کهخریداری کرده اید بسیار باکیفیت تر از ماههای بعدتر باشد. بروز یک سری ایرادات درگوشی به شما اعلام می کند که باید به فکر عوض کردن باتری گوشی تلفنهمراه خود باشید. اگر شارژ گوشی شما به یکباره بدون استفاده از برنامه خاصیتخلیه می شود احتمالا زمان تعویض باتری گوشی پرسی است. موردبعدی باد کردن باتری گوشی است. اگر قاب پشت موبایل شما کمی دفرمه شده است احتمالاباتری گوشی باد کرده است و به زودی قابلیت خود را به کلی از دست می دهد. عموما باگذشت عمر مفید باتری موبایل ممکن است این اتفاقات پیش بیاید.

داغ شدن گوشی مورددیگری است که نشانه ی ایراد در باتری موبایل است و باید به فکر تعویض باتری موبایلخود باشد. البته گرم شدن گوشی وقتی در شارژ است مورد طبیعی است اما اگر در حیناستفاده گوشی به طور غیر طبیعی گرم می شود این ها همه به ایرادات باتری موبایلمربوط است و باید به فکر تعویض باتری گوشی خود باشید.

ریبوت شدن بی دلیلگوشی به باتری گوشی مربوط است. اگر گوشی بدون هیچ دلیلی روشن و خاموش می شود،خرابی باتری دلیل این مشکل است. زیرا که باتری موبایل اگر ضعیف باشد و نتواندجریان برق را انتقال بدهد گوشی خاموش می شود و باید به فکر تعمیر باتری گوشیو یا در موارد حاد به فکر تعویض آن باشید.

تعویض باتری گوشی های پلمپ

امروزه بیشتر گوشیهای هوشمند دارای محفظه پرسی هستند و باتری های غیر قابل تعویضی دارند. البته اینتعریف به معنای غیر قابل تعویض برای عام محسوب می شود وگرنه هر قطعه در داخلموبایل قابل تعمیر است. تعویض باتری گوشی پلمپ باید توسط متخصصانجام شود و مانند نمونه های قدیمی تر نیست که فقط کافی بود گوشی را باز کنید وباتری را با نمونه جدید خود عوض کنید. از این رو هزینه تعویض باتری گوشیهای پلمپ بیشتر است.

خراب شدن باتری گوشیپرسی ممکن است برای تمامی برندها اتفاق بیوفتد و مختص به برند و مدل خاصی نمی شود.متاسفانه ایراد در باتری های پرسی این مورد است که بعد از مدتی باد می کنند و اینباد کردن و اضافه حجم ممکن است به سایر اجزای داخل گوشی آسیب برساند. پس سریعا قبلاز اینکه کار به جاهای باریک برسد برای تعویض باتری پرسی در این زمینه مشورتکنید. هزینه تعویض باتری گوشی پرسی بالاتر است زیرا مراحل بار کردن گوشیکمی زمانبرتر و تخصصی تر می باشد.

تعویض باتری گوشی ضد آب

همانطور که می‌دانیدخیلی از گوشی های جدید و پر طرفدار امروزی از جمله آیفون های جدید، به صورت ضد آبطراحی شده اند. این خاصیت یعنی بدنه قاب آنها به گونه ای است که امکان نفوذ آب درآنها وجود ندارد. تعویض باتری گوشی ضد آب از تمام گوشی ها سخت ترو تخصصی تر است. البته باید بگوییم که بعد از تعویض باتری موبایل ضد آب نمی توانخاصیت ضد آب اورجینال و کارخانه ای آنها را مجددا اجرا کرد ولی می توان تا حدی بهشرایط اولیه نزدیک نمود، به شرطی که فرآیند عوض کردن باتری گوشی آیفون،سامسونگ یا هر برند ضد آب دیگری توسط متخصصین کارآزموده در این زمینه انجام شود.

برای اینکه گوشی هایآیفون و دیگر گوشی های سامسونگ یا هواوی خاصیت ضد آب داشته باشند، در لبه های قابآنها از چسب و نوارهای خاص آببندی استفاده می شود که آنها خاصیت چسبندگی بسیار قویدارند از آن جایی که باتری گوشی در داخل این محفظه است برای تعویض باتریموبایل آیفون باید این محفظه باز شود و این اقدام یعنی از بین بردن این آببندی مستحکم!

البته همانطور که پیشتر هم گفتیم این موضوع به آن معنی نیست که نمی توان تعویض باتریموبایل آیفون را بدون از بین بردن خاصیت ضد آبی آن عوض کرد، اما بایدفردی که اقدام به انجام آن می کند نوارها و چسب های آب بندی را با همان ظرافتدوباره به کار ببرد تا بتواند قاب را با کیفیتی هم تراز با نمونه اولیه خود تحویلبدهد.

آیا تعویض باتری آیفون و اندروید باعث آسیب به گوشی می شود؟

جواب قطعا منفی است.اگر خدمات تعمیر باتری آیفون و اندروید به درستی انجام شود نهتنها هیچ آسیبی به گوشی وارد نمی شود بلکه موجب کارکرد بهتر هم می شود. در تصور خیلیاز افراد عوض کردن باتری گوشی کیفیت عملکرد باتری فابریک را ندارد. این طرزفکر در صورت استفاده ار باطری گوشی فیک و درجه سوم بازار ایجاد شده است. این باتریها قطعا کیفیت باتری های اورجینال آیفون و گوشی های را ندارند و کارایی خوبینخواهند داشت.

قبل از تعویض باتری موبایل به چه مواردی باید توجه شود؟

متاسفانه در بازارممکن است باتری های فیک زیاد باشند. از این رو برای تعویض باتری گوشی کمی کاربرانمستاصل شده اند. به طور مثال برای هزینه تعویض باتری آیفون بالاست و ممکناست شبهاتی از باتری های اورجینال وجود داشته باشد. از این رو پیشنهاد می کنید کهتعویض باتری گوشی را به مراکز معتبر در این زمینه بسپارید تا بتوانید از کیفیت تعمیرات گوشی، کیفیت قطعات تعویضی و همچنین منصفانهبودن هزینه تعمیرات اطمینان داشته باشید

بعد از تعویض باتری گوشی چه مواردی باید رعایت شود؟

اگر در فکر افزایشطول عمر باتری خود و جلوگیری از خرابی باتری موبایل هستید باید مواردی را رعایتکنید. انجلم موارد زیر بعد از تعویض باطری موبایل تاثیر زیادی در افزایشطول عمر باطری موبایل جدید دارد.

 • شارژاولیه درست و کامل
 • استفادهاز سارژهای اورجینال و باکیفیت
 • حدالامکاندوره های شارژ کردن گوشی را کمتر کنید
 • در مواقعیکه شارژ گوشب به زیر 20 درصد و بالای 80 درصد می رسد گوشی را از شارژر جدا کنید

خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز

یکی از خدماتی کهراستای تعمیرات گوشی های همراه هوم سرویز ارائه می شود خدمات تعویضباتری گوشی در محل است. تعویض انواع باتری گوشی با استفاده از باتری هایاورجینال موجود در بازار انجام می شود. بسته به نوع گوشی اگر برای تعویض باترینیاز به باز کردن و استفاده از تجهیزات خاص باشد گوشی به کارگاههای تخصصی تعمیراتموبایل انتقال داده می شوند و پس از تعویض به شما برگردانده خواهند شد. انواعبرندهای گوشی که در هوم سرویز تعویض باتری انجام می شوند عبارت اند از:

 • تعویض باتری گوشی سامسونگ
 • تعویض باتری موبایل آیفون
 • تعویض باتری موبایل هواوی
 • تعویض باتری گوشی سونی
 • تعویض باتری گوشی ال جی
 • تعویض باتری موبایل اچ تی سی
 • تعویض باتری گوشی شیائومی

هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟

هزینه تعویض باتریگوشی نسبتبه سایر موارد مبلغ کمتری است. البته قیمت تعویض باتری موبایل بهدو عامل بستگی دارد یک نوع باتری و دومی اجرت تعویض باتری گوشی تلفنهمراه. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعویض باتری موبایل میپردازیم.

· قیمت باتری گوشی

طبیعتا مدل گوشی هرچه بالاتر باشد قطعات آن نیز گرانتر خواهند بود. به همین دلیل قیمت تعویضباتری گوشی سامسونگ با هزینه تعویض باتری گوشی شیائومی یا هواوی قطعا برابرینمی کند.

· ظرفیت باتریموبایل هزینه تعویض باتری گوشی را تغییر می دهد

هر چه باتری بزرگترباشد قیمت بالاتری دارد و برای خرید نمونه جدید باید مبلغ بیشتری هزینه کنید.

· نوع گوشی ضد آبو یا گوشی های معمولی

هزینه تعویض باتریگوشی به نوع گوشی هم وابسته است. برای تعویض باتری گوشی ضد آب و پلمپ تعمیرکارباید مهارت ویژه ای در این زمینه داشته باشد تا بتواند بعد از عوض کردن باتریگوشی، دستگاه را نزدیک به حالت سابق پلمپ کند.

· قیمت باتریاورجینال و فیک

متاسفانه در بازارکنونی نمونه های فیک از باتری ها به وفور یافت می شوند پس اگر با هزینهتعویض باتری گوشی ارزان تعجب آوری مواجه شدید در کیفیت باتری حتما شککنید. تنها و تنها باید از باتری اورجینال برای جایگزینی باتری موبایل استفاده شودزیرا استفاده از نمونه های تقلبی در مواردی فاجعه آفرین خواهند بود.

تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

اگر قصد عوض کردنباتری موبایل دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. با درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت معرفی انواع باتری واعلام اجرت تعویض باتری با شما تماس گرفته و با شماوره رایگان و اعلامقیمت ها توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد سپس در کمترین زمان ممکنجهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض باتری گوشی و همچنین ارایه خدمات تعمیر باتری موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیرات موبایل و تبلت, تعویض ال سی دی گوشی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض باتری گوشی

تعمیر باتری موبایل

تعویض باتری موبایل

تعویض باتری تبلت

تعویض باتری موبایل پلمپ

تعویض باتری گوشی ضد آب

عوض کردن انواع باتری های اورجینال برای گوشی های آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط خدمات تعویض باتری موبایل و تبلت

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعویض باتری گوشی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعویض باتری موبایل را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گرفتن گوشی وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به تعویض باتری گوشی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه باتری موبایل دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعویض باتری گوشی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق عوض کردن گوشی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی گوشی قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعویض و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعویض باتری گوشی موبایل را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 400,000 الی 1,300,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان