تعویض باتری گوشی

تعویض باتری گوشی

از 1416 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض باتری گوشی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعویض باتری گوشی

400,000 الی 700,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت200,000 تومان

آنچه درباره تعویض باتری گوشی خواهید خواند

 • تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی
 • بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟
 • تعویض باتری گوشی های پلمپ
 • تعویض باتری گوشی ضد آب
 • آیا تعویض باتری آیفون و اندروید باعث آسیب به گوشی می شود؟
 • قبل از تعویض باتری موبایل به چه مواردی باید توجه شود؟
 • بعد از تعویض باتری گوشی چه مواردی باید رعایت شود؟
 • خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز
 • هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟
 • تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی

تعویض باتری گوشی از پردرخواست ترین خدمات مربوط به تعمیرات گوشی های همراه است. زیراکه امروزه دیگر کمتر افرادی هستند که از گوشی های تلفن همراه استفاده نکنند و موبایل ها به اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز افراد تبدیل شده اند. گوشی های هوشمند نیز به واسطه باتری هایشان، حداکثر کارایی را از خود نشان می دهند. باتری گوشی بعد از مدت زمان های متفاوتی ممکن است کارایی اولیه خود را از دست بدهند. مواردی مانند استفاده نادرست و عدم شارژ کردن کردن صحیح موجب می شوند تا باتری گوشی ها به تدریج ظرفیت خود را از دست بدهند و نیاز به تعمیر باتری خراب گوشی و تعویض باتری موبایل در محل باشد. اغلب باتری گوشی ها از نوع لیتیوم یونی هستند. این خاصیت موجب می شود که ظرفیت باتری گوشی های هوشمند به طور شگفت آوری بالا برود. تعمیر باتری گوشی هوشمند تنها با استفاده از نرم افزار انجام می شود. کالیبره کردن گوشی تنها راه تعمیر باتری خراب گوشی است.

در ادامه در ارتباط با بهترین زمان برای تعویض باتری آیفون و اندروید، دلایل تعویض باتری موبایل، روش های تعویض باتری آیفون و اندروید و غیره می پردازیم. اگر ایراد باتری به این وسیله از بین نرود باید به فکر تعویض باتری موبایل خود باشید. هزینه تعویض باتری گوشی اولین موردی است که اغلب افراد متقاضی این قطعه به آن توجه می کنند. در ادامه به توضیح درباره ی انواع باتری گوشی ها و عوامل موثر بر قیمت تعویض باتری گوشی خواهیم پرداخت.

بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟

باتری های لیتیوم یونی به مرور زمان قدرت اولیه خود را از دست می دهند. البته این اشکال امری اجتناب ناپذیر است و کم شدن ظرفیت باتری موبایل در واقع یک نوع استهلاک جدانشدنی از گوشی های موبایل محسوب می شود. طبیعی است که باتری گوشی شما در هفته های اولیه که خریداری کرده اید بسیار باکیفیت تر از ماههای بعدتر باشد. بروز یک سری ایرادات در گوشی به شما اعلام می کند که باید به فکر عوض کردن باتری گوشی تلفن همراه خود باشید. اگر شارژ گوشی شما به یکباره بدون استفاده از برنامه خاصی تخلیه می شود احتمالا زمان تعویض باتری گوشی پرسی است. مورد بعدی باد کردن باتری گوشی است. اگر قاب پشت موبایل شما کمی دفرمه شده است احتمالا باتری گوشی باد کرده است و به زودی قابلیت خود را به کلی از دست می دهد. عموما با گذشت عمر مفید باتری موبایل ممکن است این اتفاقات پیش بیاید.

داغ شدن گوشی مورد دیگری است که نشانه ی ایراد در باتری موبایل است و باید به فکر تعویض باتری موبایل خود باشد. البته گرم شدن گوشی وقتی در شارژ است مورد طبیعی است اما اگر در حین استفاده گوشی به طور غیر طبیعی گرم می شود این ها همه به ایرادات باتری موبایل مربوط است و باید به فکر تعویض باتری گوشی خود باشید.

ریبوت شدن بی دلیل گوشی به باتری گوشی مربوط است. اگر گوشی بدون هیچ دلیلی روشن و خاموش می شود، خرابی باتری دلیل این مشکل است. زیرا که باتری موبایل اگر ضعیف باشد و نتواند جریان برق را انتقال بدهد گوشی خاموش می شود و باید به فکر تعمیر باتری گوشی و یا در موارد حاد به فکر تعویض آن باشید.

تعویض باتری گوشی های پلمپ

امروزه بیشتر گوشی های هوشمند دارای محفظه پرسی هستند و باتری های غیر قابل تعویضی دارند. البته این تعریف به معنای غیر قابل تعویض برای عام محسوب می شود وگرنه هر قطعه در داخل موبایل قابل تعمیر است. تعویض باتری گوشی پلمپ باید توسط متخصص انجام شود و مانند نمونه های قدیمی تر نیست که فقط کافی بود گوشی را باز کنید و باتری را با نمونه جدید خود عوض کنید. از این رو هزینه تعویض باتری گوشی های پلمپ بیشتر است.

خراب شدن باتری گوشی پرسی ممکن است برای تمامی برندها اتفاق بیوفتد و مختص به برند و مدل خاصی نمی شود. متاسفانه ایراد در باتری های پرسی این مورد است که بعد از مدتی باد می کنند و این باد کردن و اضافه حجم ممکن است به سایر اجزای داخل گوشی آسیب برساند. پس سریعا قبل از اینکه کار به جاهای باریک برسد برای تعویض باتری پرسی در این زمینه مشورت کنید. هزینه تعویض باتری گوشی پرسی بالاتر است زیرا مراحل بار کردن گوشی کمی زمانبرتر و تخصصی تر می باشد.

تعویض باتری گوشی ضد آب

همانطور که می‌دانید خیلی از گوشی های جدید و پر طرفدار امروزی از جمله آیفون های جدید، به صورت ضد آب طراحی شده اند. این خاصیت یعنی بدنه قاب آنها به گونه ای است که امکان نفوذ آب در آنها وجود ندارد. تعویض باتری گوشی ضد آب از تمام گوشی ها سخت تر و تخصصی تر است. البته باید بگوییم که بعد از تعویض باتری موبایل ضد آب نمی توان خاصیت ضد آب اورجینال و کارخانه ای آنها را مجددا اجرا کرد ولی می توان تا حدی به شرایط اولیه نزدیک نمود، به شرطی که فرآیند عوض کردن باتری گوشی آیفون، سامسونگ یا هر برند ضد آب دیگری توسط متخصصین کارآزموده در این زمینه انجام شود.

برای اینکه گوشی های آیفون و دیگر گوشی های سامسونگ یا هواوی خاصیت ضد آب داشته باشند، در لبه های قاب آنها از چسب و نوارهای خاص آببندی استفاده می شود که آنها خاصیت چسبندگی بسیار قوی دارند از آن جایی که باتری گوشی در داخل این محفظه است برای تعویض باتری موبایل آیفون باید این محفظه باز شود و این اقدام یعنی از بین بردن این آب بندی مستحکم!

البته همانطور که پیش تر هم گفتیم این موضوع به آن معنی نیست که نمی توان تعویض باتری موبایل آیفون را بدون از بین بردن خاصیت ضد آبی آن عوض کرد، اما باید فردی که اقدام به انجام آن می کند نوارها و چسب های آب بندی را با همان ظرافت دوباره به کار ببرد تا بتواند قاب را با کیفیتی هم تراز با نمونه اولیه خود تحویل بدهد.

آیا تعویض باتری آیفون و اندروید باعث آسیب به گوشی می شود؟

جواب قطعا منفی است. اگر خدمات تعمیر باتری آیفون و اندروید به درستی انجام شود نه تنها هیچ آسیبی به گوشی وارد نمی شود بلکه موجب کارکرد بهتر هم می شود. در تصور خیلی از افراد عوض کردن باتری گوشی کیفیت عملکرد باتری فابریک را ندارد. این طرز فکر در صورت استفاده ار باطری گوشی فیک و درجه سوم بازار ایجاد شده است. این باتری ها قطعا کیفیت باتری های اورجینال آیفون و گوشی های را ندارند و کارایی خوبی نخواهند داشت.

قبل از تعویض باتری موبایل به چه مواردی باید توجه شود؟

متاسفانه در بازار ممکن است باتری های فیک زیاد باشند. از این رو برای تعویض باتری گوشی کمی کاربران مستاصل شده اند. به طور مثال برای هزینه تعویض باتری آیفون بالاست و ممکن است شبهاتی از باتری های اورجینال وجود داشته باشد. از این رو پیشنهاد می کنید که تعویض باتری گوشی را به مراکز معتبر در این زمینه بسپارید تا بتوانید از کیفیت تعمیرات گوشی، کیفیت قطعات تعویضی و همچنین منصفانه بودن هزینه تعمیرات اطمینان داشته باشید

بعد از تعویض باتری گوشی چه مواردی باید رعایت شود؟

اگر در فکر افزایش طول عمر باتری خود و جلوگیری از خرابی باتری موبایل هستید باید مواردی را رعایت کنید. انجلم موارد زیر بعد از تعویض باطری موبایل تاثیر زیادی در افزایش طول عمر باطری موبایل جدید دارد.

 • شارژ اولیه درست و کامل
 • استفاده از سارژهای اورجینال و باکیفیت
 • حدالامکان دوره های شارژ کردن گوشی را کمتر کنید
 • در مواقعی که شارژ گوشب به زیر 20 درصد و بالای 80 درصد می رسد گوشی را از شارژر جدا کنید

خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز

یکی از خدماتی که راستای تعمیرات گوشی های همراه هوم سرویز ارائه می شود خدمات تعویض باتری گوشی در محل است. تعویض انواع باتری گوشی با استفاده از باتری های اورجینال موجود در بازار انجام می شود. بسته به نوع گوشی اگر برای تعویض باتری نیاز به باز کردن و استفاده از تجهیزات خاص باشد گوشی به کارگاههای تخصصی تعمیرات موبایل انتقال داده می شوند و پس از تعویض به شما برگردانده خواهند شد. انواع برندهای گوشی که در هوم سرویز تعویض باتری انجام می شوند عبارت اند از:

 • تعویض باتری گوشی سامسونگ
 • تعویض باتری موبایل آیفون
 • تعویض باتری موبایل هواوی
 • تعویض باتری گوشی سونی
 • تعویض باتری گوشی ال جی
 • تعویض باتری موبایل اچ تی سی
 • تعویض باتری گوشی شیائومی

هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟

هزینه تعویض باتری گوشی نسبت به سایر موارد مبلغ کمتری است. البته قیمت تعویض باتری موبایل به دو عامل بستگی دارد یک نوع باتری و دومی اجرت تعویض باتری گوشی تلفن همراه. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعویض باتری موبایل می پردازیم.

· قیمت باتری گوشی

طبیعتا مدل گوشی هر چه بالاتر باشد قطعات آن نیز گرانتر خواهند بود. به همین دلیل قیمت تعویض باتری گوشی سامسونگ با هزینه تعویض باتری گوشی شیائومی یا هواوی قطعا برابری نمی کند.

· ظرفیت باتری موبایل هزینه تعویض باتری گوشی را تغییر می دهد

هر چه باتری بزرگتر باشد قیمت بالاتری دارد و برای خرید نمونه جدید باید مبلغ بیشتری هزینه کنید.

· نوع گوشی ضد آب و یا گوشی های معمولی

هزینه تعویض باتری گوشی به نوع گوشی هم وابسته است. برای تعویض باتری گوشی ضد آب و پلمپ تعمیرکار باید مهارت ویژه ای در این زمینه داشته باشد تا بتواند بعد از عوض کردن باتری گوشی، دستگاه را نزدیک به حالت سابق پلمپ کند.

· قیمت باتری اورجینال و فیک

متاسفانه در بازار کنونی نمونه های فیک از باتری ها به وفور یافت می شوند پس اگر با هزینه تعویض باتری گوشی ارزان تعجب آوری مواجه شدید در کیفیت باتری حتما شک کنید. تنها و تنها باید از باتری اورجینال برای جایگزینی باتری موبایل استفاده شود زیرا استفاده از نمونه های تقلبی در مواردی فاجعه آفرین خواهند بود.

تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

اگر قصد عوض کردن باتری موبایل دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت معرفی انواع باتری و اعلام اجرت تعویض باتری با شما تماس گرفته و با شماوره رایگان و اعلام قیمت ها توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد سپس در کمترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض باتری گوشی و همچنین ارایه خدمات تعمیر باتری موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیرات موبایل و تبلت, تعویض ال سی دی گوشی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض باتری گوشی

تعمیر باتری موبایل

تعویض باتری موبایل

تعویض باتری تبلت

تعویض باتری موبایل پلمپ

تعویض باتری گوشی ضد آب

عوض کردن انواع باتری های اورجینال برای گوشی های آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی و ...

نظرات کاربران

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

شرایط خدمات تعویض باتری موبایل و تبلت

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعویض باتری گوشی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعویض باتری موبایل را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گرفتن گوشی وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به تعویض باتری گوشی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه باتری موبایل دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعویض باتری گوشی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق عوض کردن گوشی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی گوشی قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعویض و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعویض باتری گوشی موبایل را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

gaming-console-repair
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
smartwatch-repair
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 5,800,000 الی 5,800,000 تومان
modem-router-repair
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 500,000 الی 590,000 تومان