تعویض باتری گوشی

تعویض باتری گوشی

از 1416 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض باتری گوشی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعویض باتری گوشی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی

امروزه دیگر کمتر افرادی هستند که از گوشی های تلفن همراه استفاده نکنند. موبایل ها به اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز افراد تبدیل شده اند. گوشی های هوشمند نیز به واسطه باتری هایشان، حداکثر کارایی را از خود نشان می دهند. باتری گوشی بعد از مدت زمان های متفاوتی ممکن است کارایی اولیه خود را از دست بدهند. مواردی مانند استفاده نادرست و عدم شارژ کردن کردن صحیح موجب می شوند تا باتری گوشی ها به تدریج ظرفیت خود را از دست بدهند و به تعمیر باتری خراب گوشی و تعویض باتری موبایل در محل انجام شود. اغلب باتری گوشی ها از نوع لیتیوم یونی هستند. این خاصیت موجب می شود که ظرفیت باتری گوشی های هوشمند به طور شگفت آوری بالا برود. تعمیر باتری گوشی هوشمند تنها با استفاده از نرم افزار انجام می شود. کالیبره کردن گوشی تنها راه تعمیر باتری خراب گوشی است.

در ادامه در ارتباط با بهترین زمان برای تعویض باتری آیفون و اندروید، دلایل تعویض باتری موبایل، روش های تعویض باتری آیفون و اندروید و غیره می پردازیم. اگر ایراد باتری به این وسیله از بین نرود باید به فکر تعویض باتری موبایل خود باشید. هزینه تعویض باتری گوشی اولین موردی است که اغلب افراد متقاضی این قطعه به آن توجه می کنند. در ادامه به توضیح درباره ی انواع باتری گوشی ها و عوامل موثر بر قیمت تعویض باتری گوشی خواهیم پرداخت.

بهترین زمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟

باتری های لیتیوم یونی به مرور زمان قدرت اولیه خود را از دست می دهند. البته این اشکال امری اجتناب ناپذیر است و کم شدن ظرفیت باتری موبایل در واقع یک نوع استهلاک جدانشدنی از گوشی های موبایل محسوب می شود. طبیعی است که باتری گوشی شما در هفته های اولیه که خریداری کرده اید بسیار با کیفیت تر از ماههای بعدتر باشد. بروز یک سری ایرادات در گوشی به شما اعلام می کند که باید به فکر عوض کردن باتری گوشی تلفن همراه خود باشید. اگر شارژ گوشی شما به یکباره بدون استفاده از برنامه خاصی تخلیه می شود احتمالا زمان تعویض باتری گوشی پرسی است. مورد بعدی باد کردن باتری گوشی است. اگر قاب پشت موبایل شما کمی دفرمه شده است احتمالا باتری گوشی باد کرده است و به زودی قابلیت خود را به کلی از دست می دهد. عموما با گذشت عمر مفید باتری موبایل ممکن است این اتفاقات پیش بیاید.

تعویض باتری گوشی های پلمپ

امروزه بیشتر گوشی های هوشمند دارای محفظه پرسی هستند و باتری های غیر قابل تعویضی دارند. البته این تعریف به معنای غیر قابل تعویض برای عام محسوب می شود وگرنه هر قطعه در داخل موبایل قابل تعمیر است. تعویض باتری گوشی پلمپ باید توسط متخصص انجام شود و مانند نمونه های قدیمی تر نیست که فقط کافی بود گوشی را باز کنید و باتری را با نمونه جدید خود عوض کنید. از این رو هزینه تعویض باتری گوشی های پلمپ بیشتر است.

خراب شدن باتری گوشی پرسی ممکن است برای تمامی برندها اتفاق بیوفتد و مختص به برند و مدل خاصی نمی شود. متاسفانه ایراد در باتری های پرسی این مورد است که بعد از مدتی باد می کنند و این باد کردن و اضافه حجم ممکن است به سایر اجزای داخل گوشی آسیب برساند. پس سریعا قبل از اینکه کار به جاهای باریک برسد برای تعویض باتری پرسی در این زمینه مشورت کنید. هزینه تعویض باتری گوشی پرسی بالاتر است زیرا مراحل بار کردن گوشی کمی زمانبرتر و تخصصی تر می باشد.

تعویض باتری گوشی ضد آب

همانطور که می‌دانید خیلی از گوشی های جدید و پر طرفدار امروزی از جمله آیفون های جدید به صورت ضد آب طراحی شده اند. این خاصیت یعنی بدنه قاب آنها به گونه ای است که امکان نفوذ آب در آنها وجود ندارد. تعویض باتری گوشی ضد آب از تمام گوشی ها سخت تر و تخصصی تر است. البته باید بگوییم که بعد از تعویض باتری نمی توان خاصیت ضد آب اورجینال و کارخانه ای آنها را مجددا اجرا کرد ولی می توان تا حدی به شرایط اولیه نزدیک نمود، به شرطی که فرآیند عوض کردن باتری گوشی آیفون، سامسونگ یا هر برند ضد آب دیگری توسط متخصصین کارآزموده در این زمینه انجام شود.

برای اینکه گوشی های آیفون و دیگر گوشی های سامسونگ یا هواوی خاصیت ضد آب داشته باشند، در لبه های قاب آنها از چسب و نوارهای خاص آببندی استفاده می شود که آنها خاصیت چسبندگی بسیار قوی دارند از آن جایی که باتری گوشی در داخل این محفظه است برای تعویض باتری موبایل آیفون باید این محفظه باز شود و این اقدام یعنی از بین بردن این آب بندی مستحکم!

البته همانطور که پیش تر هم گفتیم این موضوع به آن معنی نیست که نمی توان تعویض باتری موبایل آیفون را بدون از بین بردن خاصیت ضد آبی آن عوض کرد، اما باید فردی که اقدام به انجام آن می کند نوارها و چسب های آب بندی را با همان ظرافت دوباره به کار ببرد تا بتواند قاب را با کیفیتی هم تراز با نمونه اولیه خود تحویل بدهد.

آیا عوض کردن باتری آیفون و اندروید به گوشی آسیب می‌رساند؟

جواب قطعا منفی است. اگر خدمات تعمیر باتری آیفون و اندروید به درستی انجام شود نه تنها هیچ آسیبی به گوشی وارد نمی شود بلکه موجب کارکرد بهتر هم می شود. در تصور خیلی از افراد عوض کردن باتری گوشی کیفیت عملکرد باتری فابریک را ندارد. این طرز فکر در صورت استفاده ار باطری گوشی فیک و درجه سوم بازار ایجاد شده است. این باتری ها قطعا کیفیت باتری های اورجینال آیفون و گوشی های را ندارند و کارایی خوبی نخواهند داشت.

خدمات تعویض باتری موبایل در محل هوم سرویز

یکی از خدماتی که راستای تعمیرات گوشی های همراه هوم سرویز ارائه می شود خدمات تعویض باتری گوشی در محل است. تعویض انواع باتری گوشی با استفاده از باتری های اورجینال موجود در بازار انجام می شود. بسته به نوع گوشی اگر برای تعویض باتری نیاز به باز کردن و استفاده از تجهیزات خاص باشد گوشی به کارگاههای تخصصی تعمیرات موبایل انتقال داده می شوند و پس از تعویض به شما برگردانده خواهند شد. انواع برندهای گوشی که در هوم سرویز تعویض باتری انجام می شوند عبارت اند از:

  • تعویض باطری گوشی سامسونگ
  • تعویض باتری موبایل آیفون
  • تعویض باتری موبایل هواوی
  • تعویض باتری گوشی سونی
  • تعویض باتری گوشی ال جی
  • تعویض باتری موبایل اچ تی سی
  • تعویض باتری گوشی شیائومی

هزینه تعویض باتری گوشی چقدر است؟

هزینه تعویض باتری گوشی نسبت به سایر موارد مبلغ کمتری است. البته قیمت تعویض باتری موبایل به دو عامل بستگی دارد یک نوع باتری و دومی اجرت تعویض باتری گوشی تلفن همراه. به طور مثال قیمت تعویض باتری گوشی سامسونگ با هزینه تعویض باتری گوشی شیائومی یا هواوی قطعا برابری نمی کند. متاسفانه در بازار کنونی نمونه های فیک از باتری ها به وفور یافت می شوند پس اگر با هزینه تعویض باتری ارزان تعجب آوری مواجه شدید در کیفیت باتری حتما شک کنید. تنها و تنها باید از باتری اورجینال برای جایگزینی باتری موبایل استفاده شود زیرا استفاده از نمونه های تقلبی در مواردی فاجعه آفرین خواهند بود.

تعویض انواع باطری موبایل اورجینال توسط متخصصین هوم سرویز

اگر قصد عوض کردن باتری موبایل دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت معرفی انواع باتری و اعلام اجرت تعویض باتری با شما تماس گرفته و با شماوره رایگان و اعلام قیمت ها توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد سپس در کمترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض باتری گوشی و همچنین ارایه خدمات تعمیر باتری موبایل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات موبایل و تبلت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع تبلت و گوشی در برندهای مختلف, تعمیر صفحه لمسی موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض باتری گوشی

تعمیر باتری موبایل

تعویض انواع باتری موبایل

تعویض باتری تبلت

تعویض باتری موبایل پلمپ

تعویض باتری گوشی ضد آب

عوض کردن انواع باتری های اورجینال برای گوشی های آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی و ...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط خدمات تعویض باتری موبایل و تبلت

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 100,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 50,000 الی 1,200,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان

خدمات تعویض باتری گوشی در این شهرها ارائه می شود: