banner
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعویض باتری گوشی

تعویض باتری گوشی

از 1416 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض انواع باتری اورجینال گوشی و تبلت

قیمت تعویض انواع باتری اورجینال گوشی و تبلت

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط خدمات تعویض باتری موبایل و تبلت

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر موبایل و تبلت در صورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن موبایل و تبلت، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

نفر اعزامی به عنوان پیک، نفرات مطمئن و حائز صلاحیت بوده و ما به ازای تحویل گوشی به شما رسید تحویل می دهند. ضمنا بابت دریافت و تحویل گوشی در محل شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

تعمیرات انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی واقعی می باشد.

گارانتی تعویض قطعات یک ماهه می باشد و چنانچه قطعه یا قطعات تعویضی طی یک ماه دارای هر گونه ایراد یا عیبی باشد شامل گارانتی خواهد بود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعویض باتری گوشی آیفون و اندرویدی

امروزه دیگر کمتر افرادی هستند که از گوشی های تلفن همراهاستفاده نکنند. موبایل ها به اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز افراد تبدیل شده اند.گوشی های هوشمند نیز به واسطه باتری هایشان، حداکثر کارایی را از خود نشان میدهند. باتری گوشی بعد از مدت زمان های متفاوتی ممکن است کارایی خود را از دست بدهند.مواردی مانند استفاده نادرست و عدم شارژ کردن کردن صحیح موجب می شوند تا باتریگوشی ها به تدریج ظرفیت خود را از دست بدهند و کارایی اولیه را نداشته باشند.

اغلب باتری گوشی ها از نوع لیتیوم یونی هستند. این خاصیتموجب می شود که ظرفیت باتری گوشی های هوشمند به طور شگفت آوری بالا برود. تعمیرباتری گوشی هوشمند تنها با استفاده از نرم افزار انجام می شود. کالیبره کردنگوشی تنها راه تعمیر باتری گوشی است. اگر ایراد باتری به این وسیله از بیننرود باید به فکر تعویض باتری گوشی هوشمند خود باشید. هزینه تعویض باتریگوشی اولین موردی است که اغلب افراد متقاضی این قطعه به آن توجه می کنند. درادامه به توضیح درباره ی انواع باتری گوشی ها و عوامل موثر بر هزینه تعمیر وتعویض باتری گوشی خواهیم پرداخت.

بهترینزمان تعویض باتری گوشی چه موقع است؟

باتری های لیتیوم یونی به مرور زمان قدرت اولیه خود را از دست میدهند. البته این اشکال امری اجتناب ناپذیر است و کم شدن ظرفیت باتری موبایل درواقع یک نوع استهلاک جدانشدنی از گوشی های موبایل محسوب می شود. طبیعی است کهباتری گوشی شما در هفته های اولیه که خریداری کرده اید بسیار با کیفیت تر ازماههای بعدتر باشد. بروز یک سری ایرادات در گوشی به شما اعلام می کند که باید بهفکر عوض کردن باتری گوشی تلفن همراه خود باشید. اگر شارژ گوشی شما بهیکباره بدون استفاده از برنامه خاصی تخلیه می شود احتمالا زمان تعویضباتری گوشی است. مورد بعدی باد کردن باتری گوشی است. اگر قاب پشت موبایل شماکمی دفرمه شده است احتمالا باتری گوشی باد کرده است و به زودی قابلیت خود را بهکلی از دست می دهد. عموما با گذشت عمر مفید باتری موبایل ممکن است ایناتفاقات پیش بیاید.

تعویضباتری گوشی های پرسی

امروزه بیشتر گوشی های هوشمند دارای محفظه پرسی هستند و باتری هایغیر قابل تعویضی دارند. البته این تعریف به معنای غیر قابل تعویض برای عام محسوبمی شود وگرنه هر قطعه در داخل موبایل قابل تعمیر است. تعویض باتری گوشی پرسی بایدتوسط متخصص انجام شود و مانند نمونه های قدیمی تر نیست که فقط کافی بود گوشی راباز کنید و باتری را با نمونه جدید خود عوض کنید.

خراب شدن باتری گوشی پرسی ممکن است برای تمامی برندها اتفاق بیوفتد ومختص به برند و مدل خاصی نمی شود. متاسفانه ایراد در باتری های پرسی این مورد استکه بعد از مدتی باد می کنند و این باد کردن و اضافه حجم ممکن است به سایر اجزایداخل گوشی آسیب برساند. پس سریعا قبل از اینکه کار به جاهای باریک برسد با یکمتخصص در این زمینه مشورت کنید. هزینه تعویض باتری گوشی پرسی بالاتر است زیرامراحل بار کردن گوشی کمی زمانبرتر و تخصصی تر می باشد.

تعویضباتری گوشی ضد آب

همانطور که می‌دانید خیلی از گوشی های جدید و پر طرفدار امروزی ازجمله آیفون های جدید به صورت ضد آب طراحی شده اند. این خاصیت یعنی بدنه قاب آنهابه گونه ای است که امکان نفوذ آب در آنها وجود ندارد. تعویض باتری گوشی ضد آباز تمام گوشی ها سخت تر و تخصصی تر است. البته باید بگوییم که بعد از تعویض باترینمی توان خاصیت ضد آب اورجینال و کارخانه ای آنها را مجددا اجرا کرد ولی می توانتا حدی به شرایط اولیه نزدیک نمود، به شرطی که فرآیند عوض کردن باتری گوش آیفون،سامسونگ یا هر برند ضد آب دیگری توسط متخصصین کارآزموده در این زمینه انجام شود.

برای اینکه گوشی های آیفون و دیگر گوشی های سامسونگ یا هواوی خاصیتضد آب داشته باشند، در لبه های قاب آنها از چسب و نوارهای خاص آببندی استفاده میشود که آنها خاصیت چسبندگی بسیار قوی دارند از آن جایی که باتری گوشی در داخل اینمحفظه است برای تعویض باتری گوشی آیفون باید این محفظه باز شود و این اقدامیعنی از بین بردن این آب بندی مستحکم!

البته همانطور که پیش تر هم گفتیم این موضوع به آن معنی نیست که نمیتوان باتری موبایل آیفون را بدون از بین بردن خاصیت ضد آبی آن عوض کرد، اماباید فردی که اقدام به انجام آن می کند نوارها و چسب های آب بندی را با همان ظرافتدوباره به کار ببرد تا بتواند قاب را با کیفیتی هم تراز با نمونه اولیه خود تحویلبدهد.

خدماتتعویض باتری موبایل هوم سرویز

یکی از خدماتی که راستای تعمیرات گوشی های همراه هوم سرویز ارائه میشود خدمات تعویض باتری گوشی در محل است. تعویض انواع باتری گوشی با استفادهاز باتری های اورجینال موجود در بازار انجام می شود. بسته به نوع گوشی اگر برایتعویض باتری نیاز به باز کردن و استفاده از تجهیزات خاص باشد گوشی به کارگاههایتخصصی تعمیرات موبایل انتقال داده می شوند و پس از تعویض به شما برگردانده خواهندشد. انواع برندهای گوشی که در هوم سرویز تعویض باتری انجام می شوند عبارت اند از:

تعویض باتری گوشی سامسونگ

تعویض باتری گوشی آیفون

تعویض باتری گوشی هواوی

تعویض باتری گوشی سونی

تعویض باتری گوشی ال جی

تعویض باتری گوشی اچ تی سی

تعویض باتری گوشی شیائومی

هزینهتعویض باتری گوشی چقدر است؟

هزینه تعویض باتری گوشی نسبت به سایرموارد مبلغ کمتری است. البته قیمت تعویض باتری به دو عامل بستگی دارد یکنوع باتری و دومی اجرت تعویض باتری گوشی تلفن همراه. به طور مثال  قیمت تعویض باتری گوشی سامسونگ با هزینهتعویض باتری گوشی شیائومی یا هواوی قطعا برابری نمی کند. متاسفانه در بازار کنونینمونه های فیک از باتری ها به وفور یافت می شوند پس اگر با هزینه تعویض باتریارزان تعجب آوری مواجهه شدید در کیفیت باتری حتما شک کنید. تنها و تنها باید ازباتری اورجینال برای تعویض باتری موبایل استفاده شود زیرا استفاده از نمونه هایتقلبی در مواردی فاجعه آفرین خواهند بود.

جهت ثبت درخواست و دریافت قیمت از تعمیرکاران گوشی تلفن همراه میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید . متخصصین ما جهتمعرفی انواع باتری و اعلام اجرت تعویض باتری با شما تماس گرفته و در کمترین زمانممکن جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 550,000 تومان
تعمیر ساعت هوشمند
تعمیر ساعت هوشمند
قیمت از 100,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 1,790,000 الی 1,790,000 تومان
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 100,000 الی 1,500,000 تومان