تعمیر ساعت هوشمند

تعمیر ساعت هوشمند

از 2380 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ساعت هوشمند در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر ساعت هوشمند

توافقی

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت530,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ساعت هوشمند خواهید خواند

 • تعمیر اسمارت واچ اندروید
 • تعمیر ساعت هوشمند Smart watch
 • تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ساعت هوشمند
 • تعویض گلس شکسته ساعت هوشمند
 • تعمیر انواع برندهای ساعت هوشمند
 • رایج ترین مشکلات ساعت‌های هوشمند
 • قطعات ساعت هوشمند
 • هزینه تعمیر ساعت هوشمند به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات تخصصی انواع گلکسی واچ و ... توسط متخصصین هوم سرویز

تعمیر اسمارت واچ اندروید

امروزه استفاده ازساعت های هوشمند مانند سامسونگ واچ، اپل، هواوی واچ و...کم کم جای ساعت های قدیمی را گرفته است. اسمارت واچ ها با آپشن های منحصر بهفرد خود، بسیاری از نیازهای کاربران را به ساعت و فراتر از آن رفع کرده است. کمپانیهای مطرح مانند سامسونگ، شیائومی، اپل، هواوی و ... اقدام به ساخت و عرضه انواعساعت های هوشمند نموده اند. این تجهیزات هوشمند از دو قسمت سخت افزاری و نرمافزاری تشکیل شده اند از این رو امکان آسیب دیدن و خرابی ساعت هوشمند همیشه وجوددارد. از این رو خدمات تعمیر ساعت هوشمند نیز از مواردی هستند که باید دردسترس افراد قرار بگیرد. در ادامه به موارد موثر در تعمیر انواع ساعت هوشمندو عوامل موثر بر قیمت تعمیر ساعت هوشمند می پردازیم.

تعمیر ساعت هوشمند Smart watch

تعمیر ساعت هوشمند با ساختار پیشرفته خود شبیه به گوشی وتبلت ها است. اسمارت واچ ها دارای سیستم عاملی دقیقا مشابه گوشی‌های هوشمند هستند.اسمارت واچ ها قابلیت حذف و نصب برنامه را نیز دارند. در نتیجه ممکن است ایراداتیمشابه در گوشی های هوشمند در این تجهیزات هم اتفاق بیوفتد که نیاز به تعمیرساعت هوشمند باشد. رایج ترین ایرادی که ممکن است برای تعمیر اسمارت واچ هااتفاق بیوفتد مربوط به تعمیر یا تعویض صفحه شکسته ساعت هوشمند است. در ادامه رایجترین مواردی که در راستای تعمیرات ساعت هوشمند مطرح می شود می پردازیم.

 • تعمیر بخشتغذیه ساعت
 • رفعایرادات مربوط به شارژ نکردن ساعت هوشمند
 • تعمیر وتنظیم ساعت هوشمند تنظیم شتاب سنج، گام شمار و شمارش ضربان قلب
 • تعمیرپایه شارژ ساعت هوشمند و تعمیر کابل لایتینگ ساعت هوشمند
 • تعمیر نرمافزار ساعت هوشمند
 • تعمیروایرلس ساعت هوشمند
 • تعمیر بردساعت هوشمند
 • عیب یابیو تعمیر باتری ساعت هوشمند
 • تعمیر وتعویض صفحه نمایش ساعت هوشمند

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ساعت هوشمند

ساعت‌ هوشمند به طورکل از دو بخش سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده است. تشخیص نوع ایراد ساعت تنهاباید توسط متخصص تعمیر ساعت هوشمند تشخیص داده شود. مواردی مانند تنظیماسمارت واچ در رده تعمیرات نرم افزاری اسمارت واچ ها است. خدماتی هم مانند تعمیربرد ساعت هوشمند، تعمیر باتری و تعویض صفحه نمایش هوشمند نیز در گروه تعمیراتسخت افزاری ساعت هوشمند است.

تعویض گلس شکسته ساعت هوشمند

تعمیر ال سی دی شکستهساعت هوشمند مانند تعویض گلس موبایل است. این کار با استفاده از دستگاه لمینت وچسبمخصوص انجام می شود. فرآیند تعویض ال سی دیساعت هوشمند باید با دقت و با استفاده از تجهیزات مخصوص انجام شود. در ابتداباید ال سی دی ساعت هوشمند باز شود و قسمت شکسته جدا شود. سپس گلس جدید با استفادهاز چسب oca و در دمای خاصی روی ال سیدی قرار داده می شود.

تعمیر انواع برندهای ساعت هوشمند

 • تعمیرساعت هوشمند سامسونگ
 • تعمیر اپلواچ
 • تعمیرساعت هوشمند موتورولا
 • تعمیرساعت هوشمند چینی
 • تعمیراسمارت واچ هواوی
 • تعمیرساعت هوشمند شیائومی

رایج ترین مشکلات ساعت‌های هوشمند

تعمیر ساعتهوشمند :ساعت هوشمند روشن نمی‌شود

قبل از هر موردی وگشتن به دنبال ایراد در ساعت ممکن است علت خاموش شدن ساعت هوشمند تمام شدن باتریاسمارت واچ است. پس ابتدا ساعت را به شارژر متصل کنید. ممکن است ایراد از قسمتشارژر ساعت هوشمند هم باشد. ساعت را با یک شارژر دیگر امتحان کنید. دلیل بعدی ممکناست به علت هنگ کردن ساعت هوشمند اتفاق افتاده باشد که با ری استارت کردن ساعتمشکل حل می شود.

تعمیرات ساعتهوشمند :علت هنگ کردن ساعت هوشمند

هنگ کردن اسمارت واچممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیوفتد. قبل از هر اقدامی باید سیستم عامل ساعتهوشمند آپدیت شود. در صورت رفع نشدن ایراد، باید کلا سیستم عامل ساعت هوشمند حذف ونصب شود.

تعمیر اسمارتواچ :عدم دریافت نوتیفیکیشن

یکی از قابلیت هایمهم انواع اسمارت واچ ها نمایش اعلانات یا نوتیفیکیشن گوشی است. اگر ایرادی دردریافت اعلانات از گوشی روی اسمارت واچ دارید ابتدا بررسی کنید آخرین نسخه سیستمعامل بروز رسانی شده است یا خیر. سپس به تنظیمات ساعت هوشمند بروید و بررسی کنیدقسمت نوتیفیکیشن mute نشده باشد.

قطعات ساعت هوشمند

ساعت های هوشمند ازقطعات ریز و درشت زیادی تشکیل شده است. برخی از قطعات ساعت هوشمند عبارت اند از :

گلس صفحه نمایشاسماتر واچ :

این قطعه برای محافظتاز صفحه نمایش ساعت در برابر عوامل فیزیکی و شکستگی روی ال سی دی قرار گرفته است.

تعویض تاچ و السی دی ساعت هوشمند:

تاچ و ال سی دیاسمارت واچ مهم ترین قطعات ساعت هوشمند هستند و اغلب به صورت به هم پیوسته هستند.در بعضی از برندها تاچ و ال سی دی از هم جدا هستند و با استفاده از تجهیزات مدرن وپیشرفته می توان این دو را به تنهایی نیز تعویض نمود.

تعمیر برد ساعتهوشمند:

این قطعه مهم ترینقسمت ساعت هوشمند است و از هارد اسمارت واچ و سی پی یو تشکیل شده است. تعمیربرد ساعت هوشمند باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود.

تعویض یا تعمیرباتری ساعت هوشمند:

باتری های مورداستفاده در اسمارت واچ ها لیتیوم یونی هستند. این باتری ها اندازه های کوچک، کیفیتبالا و قدرت نگهداری شارژ بالایی دارند. در مواردی می توان اقدام به تعویضباتری هوشمند نمود. البته قسمت های دیگری نیز مانند سوکت شارژ، رم و حافظهداخلی و کابل شارژ هستند که در صورت نیاز توسط متخصصین تعمیر می شوند.

هزینه تعمیر ساعت هوشمند به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر ساعتهوشمند به مواردمتعددی بستگی دارد. در درجه اول مدل ساعت تعیین کننده قیمت تعمیر ساعت هوشمنداست. قیمت تعمیر شیائومی واچ با قیمت تعمیر گلکسی واچ برابر نیست. مورددیگر نوع ایراد در ساعت هوشمند است. گاهی ایرادات تنها با استفاده از خدمات نرمافزاری رفع می شوند در این صورت قیمت تعمیر اسمارت واچ مبلغی نخواهد شد.اما در مواردی که ایرادات به قسمت سخت افزاری مانند تعمیر تاچ اسمارت واچ استو تعمیر برد اسمارت واچ بسیار تخصصی است و قیمت تعمیرات را بالا میبرد. همچنین تعمیر یا تعویض قطعات مورددیگری هستند که بر هزینه تعمیرات تاثیر دارد.

تعمیرات تخصصی انواع گلکسی واچ و ... توسط متخصصین هوم سرویز

تعمیر انواع ساعتهوشمندSmartwatch،سامسونگ، ال‌جی، هوآوی و تعمیر ساعت هوشمند چینی توسط متخصصین هوم سرویزانجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نماییدو متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ساعت هوشمند و همچنین ارایه خدمات تعمیر ساعت هوشمند نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ساعت هوشمند

تعمیر ساعت هوشمند

تعمیر اسمارت واچ

تعمیر تخصصی گلکسی واچ

تعمیر و تعویض ال سی دی شکسته ساعت هوشمند

تعمیر و تعویض باتری ساعت هوشمند

تعمیر برد ساعت هوشمند و...

نظرات کاربران

profile picture
مجتبی امداد

اقای قربانی فوق العاده عالی بودند مشکل را حل کردند و قیمت مناسبی دریافت کردند

profile picture
کلثوم کریمی

اقای قربانی از همه نظر عالی بودند هم رسیدگی و هم پیگیریشون عالی بود با قیمت منصافنه کارمونو خیلی سریع انجام دادند متشکرم

شرایط تعمیر ساعت هوشمند شیائومی، هواوی و تعمیر گلکسی واچ

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر ساعت هوشمند پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ساعت هوشمند وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی ساعت هوشمند اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ساعت هوشمند انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی ساعت هوشمند پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه تعمیر ساعت هوشمند را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ساعت هوشمند را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
تعویض باتری گوشی
تعویض باتری گوشی
قیمت از 790,000 الی 790,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان