banner
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعمیر کنسول بازی

تعمیر کنسول بازی

از 1224 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات کنسول بازی سونی و ایکس باکس در محل

قیمت تعمیرات کنسول بازی سونی و ایکس باکس در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر کنسول بازی

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر کنسول بازی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن کنسول بازی جهت ارسال به تعمیرگاه، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

این سرویس شامل تعمیر انواع کنسول بازی نظیر پلی استیشن، ایکس باکس و ... می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​تعمیرات تخصصی پلی استیشن و ایکس باکس در تهران

با پیشرفت تکنولوژی، پلی استیشن و انواع ایکس باکس ها به وسایل مورد علاقه ی گیمرهای حرفه ای و حتی کاربران معمولی تبدیل شده اند. در همین راستا تعمیرات پلی استیشن و تعمیرات ایکس باکس نیز برای کاربران خود امری مهم و حیاتی تلقی می شود. زیرا با توجه به بالا رفتن قیمت کنسول های بازی ، تعمیر کنسول بازی راهکار بهتری به جای تعویض آن است.

با توجه به بالا رفتن کیفیت پلی استیشن ها و ایکس باکس ها و پیچیده شدن این دستگاهها تعمیرات آنها کار ساده ای نخواهد بود. مطمعننا این دستگاه ها مثل تمام وسایل دیگر گاهی دچار اختلال و آسیب می شوند. لازم است بدانید تعمیرات پلی استیشن سونی  و تعمیرات ایکس باکس 360 کار ساده ای نیست. این دستگاه ها باید توسط تعمیرکار کنسول بازی مجرب تعمیر شوند.

نمایندگی تعمیرات کنسول بازی سونی

کنسول بازی پلی استیشن سونی یا همان PS در ورژن های مختلف طی سالیان متمادی تولید و در بازارهای جهانی عرضه شده اند. انواع کنسول پلی استیشن سونی شامل ps1،ps2  ، ps3 ، ps4 و در نهایت به جدیدترین نوع آن ps5  میتوان اشاره نمود. کنسول بازی PLAY STATION به یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین کنسول های بازی ها در ایران تبدیل شده است. با توجه به تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته استفاده شده در انواع  پلی استیشن ها ، تعمیرات پلی استیشن می تواند برای شما هزینه بر باشد. بنابراین برای جلوگیری از بالارفتن خرابی در صورت مشاهده کمترین ایراد با نمایندگی تعمیرات کنسول بازی سونی تهران تماس بگیرید.

مرکز تعمیر دسته بازی پلی استیشن

همانطور که میدانید دسته بازی مهم ترین وسیله برای ارتباط با کنسول بازی است. امکان بروز اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری در دسته بازی وجود دارد. با توجه به انواع مختلف کنسول های بازی پی اس،  مشکلات مختلفی ممکن است برای دسته های بازی پیش بیاید. در بیشتر موارد خطایی در دستگاه ظاهر می شود که به شما نشان میدهد باید به تعمیرات دسته بازی پلی استیشن بپردازید. ایراداتی مانند داغ شدن بیش از حد دسته بازی ، لرزش زیاد دسته ها و غیره باید توسط متخصص تعمیرات کنسول‌ بازی بررسی شود.

عیب یابی و تعمیرات دسته بازی پلی استیشن

دکمه های دسته بازی پلی استیشن از کار افتاده اند

اگر دکمه های دسته بازی عملکرد خوبی ندارند و یا باید چندین بار فشار تلاش دکمه عمل میکند. برای تعمیر دسته پلی استیشن باید به بررسی ذغال دسته بپردازید. زغالی دسته بازی یک قطعه مصرفی است و طی مدتزمان استفاده  تمام می‌شود. با تمام شدن زغالی دسته  به مرور دکمه‌ها حتی اگر کاملا سالم باشند، درست کار نمی کنند. تعویض ذغال دسته پلی استیشن  باید توسط متخصص تعمیرات دسته بازی پلی استیشن انجام شود.

روشن شدن چراغ آبی چشمک زن در ps4

اگر از کاربران و طرفداران پلی استیشن 4  هستید . باید اطلاعاتی در باره نور آبی یا نور مرگ ps4 شنیده باشید.  این نور آبی  که معروف به BLOD است. در مرکز کنسول پلی استیشن به نمایش در می آید. این نور گویای بروز مشکل بزرگ در دستگاه بازی پلی استیشن میباشد. عیب یابی و تعمیر ps4 درمحل باید به وسیله تعمیرکار ماهر انجام شود.

علت شارژ نشدن دسته PS4 چیست؟

یکی از مشکلات رایج  در دسته بازی پلی استیشن،  شارژ نشدن دسته بازی است. این مشکل می توند به دلایل مختلف سخت افزاری ایجاد شود. به عنوان نخستین راهکار از ریسک کردن دسته شروع کنید. اگر مشکل حل نشد دسته را به صورت سرو ته شارژ کنید. احتمال اینکه مشکل حل شود در تجربه ثابت شده است. گاهی نیز مشکل شارژ نشدن دسته بازی به علت ایراد در پورت یو اس بی وکابل شارژ دسته است.

علت روشن نشدن دسته پلی استیشن چیست؟

روشن نشدن دسته ممکن است تحت عوامل زیادی ایجاد شود. در صورتیکه خود کنسول روشن شود ولی دسته ها روشن نشود. ممکن است به علت وجود وسایلی با میدان مغناطیسی زیاد در اطراف دستگاه باشد. معمولا این ایراد با ریست کردن دسته بازی حل می شود. اگر ایراد رفع نشد باید با تعمیرکار پلی استیشن تماس بگیرید.

 

علت خرابی آنالوگ دسته بازی PS4

گاهی با حرکت آنالوگ دستورات به درستی اعمال نمی شوند. ممکن است در برد دسته ایراداتی به وجود آمده باشد. تعمیر دسته بازی سونی باید به دست افراد حرفه ای انجام شود تا موجب ایرادات بیشتر نشوند. تست آنالوگ دسته بازی سونی باید با دقت انجام شود تا عیب یابی نیز دقیق باشد. گاهی ایراده وارده از شوک دسته باری است و گاهی انالوگ باید تعویض شود.

تعمیرات کنسول بازی ایکس باکس 360 (XBOX 360)

یکی دیگر از کنسول های بازی محبوب در ایران ایکس باکس است که در مدل و انواع مختلفی مانند XBOX ONE  و XBOX360 تولید و عرضه شده اند. کاملا بدیهی است که قطعات ایکس باکس مانند تمام لوازم الکترونیکی دیگر طی مرور زمان و استفاده مکرر مستهلک شوند و نیاز به تعمیرات ایکس باکس در محل پیدا شود.

مرکز تعمیرات کنسول بازی ایکس باکس باید استاندارد باشد. زیرا در غیر این صورت کمک گیری از افراد غیر متخصص موجب اختلالات بیشتر و خرابی سایر قطعات ایکس باکس خواهد شد.  در هنگام جایگزینی قطعات، می بایست حتما از قطعات اورجینال و سازگار با دستگاه استفاده شود.

تعمیرات کنسول بازی تهران

تعمیر تخصصی انواع کنسول بازی ایکس باکس ، پلستیشن و نینتندو در مرکر تعمیرات کنسول بازی هوم سرویز در سراسر تهران انجام می شود. تعمیرات کنسول بازی در محل توسط بهترین و خبره ترین تعمیر کاران در سراسر تهران انجام می شود. درواقع دیگر نیاز نیست به دنبال تعمیرکار خوب بگردید . تعمیرکار خوب به نزد شما می آید.

تعمیرات تخصصی انواع کنسول بازی در هوم سرویز

در صورت نیاز به تعمیرات کنسول بازی در شمال، غرب ، شرق و جنوب تهران میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تعمیرات انواع ایکس وان، تعمیر ایکس باکس 360 در تهران ، تعمیر PS4 در محل و تعمیرات کینکت توسط متخصصین انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تعمیر کنسول بازی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

نصب نرم افزار و بازی
نصب نرم افزار و بازی
قیمت از 100,000 الی 400,000 تومان
نصب ویندوز و درایورها
نصب ویندوز و درایورها
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 1,790,000 الی 1,790,000 تومان