تعمیر کنسول بازی

تعمیر کنسول بازی

از 1224 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کنسول بازی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر کنسول بازی

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کنسول بازی خواهید خواند

 • تعمیرات کنسول بازی
 • آیا امکان تعمیر کنسول بازی در محل وجود دارد؟
 • تعمیرات کنسول بازی چگونه انجام می شود؟
 • خدمات تعمیر کنسول بازی شامل چه مواردی است؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیر کنسول بازی
 • مراحل تعمیر کنسول های بازی در هوم سرویز چگونه است؟
 • هزینه تعمیرات کنسول بازی به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات انواع کنسول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات کنسول بازی

کنسول های بازی تجهیزات محبوبی هستند که در تمام رده های سنی مورد استفاده قرار می گیرند. این محبوبیت به حدی بالا رفته است که هر ساله ورژن های جدیدتری از آنها به بازار عرضه می شوند. انواع کنسول های بازی ایکس باکس، پلی استیشن، نینتندو و ... وارد این بازار می شوند. با توجه به بالارفتن قیمت کنسول بازی، در صورت بروز ایرادات بهترین راه تعمیر کنسول بازی به جای تعویض آنها است. تعمیرات کنسول بازی شامل موارد نرم افزاری و سخت افزاری می شود. تعمیرات کنسول بازی بسیار وسیع است و تعمیرکار کنسول بازی باید مهارت و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد. در ادامه به نحوه تعمیر کنسول های بازی و عوامل موثر بر هزینه تعمیر کنسول بازی می پردازیم.

آیا امکان تعمیر کنسول بازی در محل وجود دارد؟

بر اساس نوع ایراد در کنسول های بازی نحوه تعمیر آن تغییر می کند. به طور مثال در موارد سطحی که مشکلی حادی پیش نیامده باشد و مربوط به ایرادات نرم افزاری باشد، این خدمات تعمیر کنسول در محل توسط تعمیراکاران ارائه می شود و نیازی به انتقال دستگاه به مراکز تعمیر کنسول بازی نمی باشد. البته نیاز و یا عدم نیاز به این خدمات، تنها توسط تعمیرکار کنسول بازی و پس از بررسی نهایی مشخص می شود.

تعمیرات کنسول بازی چگونه انجام می شود؟

اولین مرحله در تعمیرات کنسول بازی عیب یابی صحیح است. تعمیرکار باید تمام قطعات کنسول ها را بررسی نموده و ایرادات و مشکلات را شناسایی کند. به طور مثال در مواردی که ارورهایی را مشاهده می کنید. باید بر اساس کد نمایش داده شده مشخص شود ایراد از کدام قسمت است.

خدمات تعمیر کنسول بازی شامل چه مواردی است؟

همانطور که پیش تر هم توضیح داده شده این کنسول های بازی تنوع بالایی دارند. اما دو نمونه از محبوب ترین آنها پلی استیشن و ایکس باکس هستند که هر کدام اینها نیز تنوع بالایی دارند. در ادامه به خدماتی که در زمینه تعمیرات کنسول های بازی ارائه می شود می پردازیم.

· تعمیرات ایکس باکس

یکی از خدمات مراکز تعمیر کنسول بازی ارائه می دهند، مربوط به تعمیر ایکس باکس می شود. این وسیله که ساخت شرکت مایکروساقت است در مدل های one و x تولید و عرضه شده اند. در صورتی که با ایراداتی نظیر داغ شدن بدنه، کار نکردن دستگاه، اجرا نشدن بازی ها، خاموش شدن بی دلیل، تعمیر رم، تعمیر کینکت، نخواندن دیسک و ... مواجهه شده اید می توانید تعمیر کنسول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

· تعمیرات پلی استیشن

این کنسول های بازی هم که جذاب ترین در بین رقبای خود هستند، ممکن است به دلایل مختلف مانند نوسانات برق، ضربه دیدن دستگاه و یا حتی بازی کردن زیاد و غیر اصولی با ایراداتی مواجه شوند. تعمیر کنسول بازی سونی از مواردی است که باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران در این زمینه انجام شود. برترین متخصصین در نمایندگی تعمیرات کنسول بازی انواع خدمات را با قطعات اورجینال و دارای گارانتی انجام می دهند. به ترتیبی که می توانید بهترین و باکیفیت ترین خدمات را با هزینه تعمیر کنسول بازی منصفانه دریافت کنید.

· تعمیر دسته کنسول های بازی

هر کنسولی به واسطه دسته های خود کارایی دارند. لذا بیشترین قطعه ای که به مرور مستهلک می شوند و نیاز به تعمیرات پیدا می کنند، تعمیر دسته کنسول بازی است. موارد زیر در خدمات تعمیر دسته کنسول بازی ارائه می شود

 • تعویض کردن شوک دسته کنسول بازی
 • سرویس دسته کنسول بازی و تمیز کردن قطعات داخلی
 • تعویض دکمه های دسته کنسول بازی
 • تعویض برد دسته و ...

عیب یابی و آموزش تعمیر کنسول بازی

اگر به دنبال آموزش تعمیر کنسول بازی هستید قطعا با ایراداتی در دستگاه خود مواجه شده اید که جوابی برای آن پیدا نکرده اید. البته عیب یابی کنسول بازی پروسه بسیار تخصصی است که تنها تعمیرکار کنسول بازی متخصص و آموزش دیده از پس آن بر می آیند. در ادامه به معرفی راهکارهای عیب یابی این تجهیزات می پردازیم.

· علت نخواندن دیسک در کنسول بازی چیست؟

تعمیر کنسول بازی بر اساس ارورهایی که نمایش داده می شود، مشخص می شود. بهترین راهکار ری استارت کردن دستگاه است. برای اینکار تمام کابل ها را جدا نموده و مجددا وصل نموده و کلید پاور را 30 ثانیه نگه دارید. برای تعمیرات نرم افزاری کنسول بازی در این مرحله معمولا از قسمت safe mode استفاده می شود. در مواردی که با این اقدامات مشکل حل نشد باید با نمایندگی تعمیرات کنسول بازی تماس بگیرید.

· علت ارورهای کنسول بازی چیست؟

هر کدام از ارورهایی که روی کنسول بازی نمایش داده می شود، مربوط به ایرادات خاصی در دستگاه است. به طور کل حیطه مربوط به تشخیص کدها بسیار وسیع هستند و در هر کنسول بازی نیز باهم تفاوت دارند. به طور کل درگیر شدن دستگاه در قسمت هایی مانند هارد، cpuو ... به واسطه کدها به نمایش در می آیند.

· علت خاموش شدن کنسول بازی چیست؟

از کار افتادن فن دستگاه اولین عامل بروز این مشکل است. در غیر این صورت ایراد در قسمت هارد دستگاه و یا کابل های متصل به کنسول می باشد. البته در مواردی مانند تعمیرات هارد کنسول بازی باید با مرکز تعمیر کنسول بازی تماس بگیرید.

· قطع شدن صدای کنسول بازی

قطع شدن صدای کنسول ممکن است به موارد متعددی وابسته باشد. ایراد در کابل hdmi اولین عامل بروز این مشکل است. درصورتی که با بررسی کابل و یا حتی تعویض کابل مشکل حل نشود باید پورت دستگاه بررسی شود. در نهایت نیز تمام مدارهای داخلی کنسول باید عیب یابی شوند.

مراحل تعمیر کنسول های بازی در هوم سرویز چگونه است؟

· ثبت درخواست رایگان

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز و درج شماره تماس و ادرس متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. با مشاوره رایگان و اطلاع از برند دستگاه و نوع ایراد دستگاه مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار خواهند داد. در مواردی که امکان عیب یابی بر اساس ایرادات کنسول بازی باشد هزینه تعمیرات کنسول بازی نیز ارائه می شود.

· مراجعه حضوری و تحویل دستگاه

سپس متخصصین با هماهنگی قبلی به محل مورد نظر آمده و دستگاه را تحویل می گیرند. البته در مواردی که نیازی به تعمیرات سخت افزاری نباشد، تعمیرات کنسول بازی در محل نیز انجام می شود.

· بررسی تخصصی دستگاه و عیب یابی کنسول بازی

بعد از انتقال دستگاه به مرکز تعمیر کنسول بازی با استفاده از تجهیزات پیشرفته اقدام به عیب یابی کنسول بازی می کنند. پس از مشخص شدن منشا اصلی ایرادات با مشتری تماس گرفته و ایرادات اصلی دستگاه اعلام می شود و هزینه تعمیر کنسول بازی نیز اعلام می شود. در صورت رضایت تعمیرات انجام می شود.

· تعمیرات کنسول بازی و تحویل به مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن

پس از انجام تعمیرات و انجام تست های نهایی، دستگاه تحویل مشتری داده می شود و مهلت تست نیز بر اساس نوع قطعه تعویض شده اعلام می شود.

هزینه تعمیرات کنسول بازی به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر کنسول بازی به موارد متعددی وابسته است. به همین دلیل در تمام مراکز تعمیرات کنسول بازی روند کار به این صورت است که دستگاه کاملا عیب یابی می شود و سپس محدوده هزینه تعمیرات کنسول بازی اعلام می شود.

· مدل دستگاه

همانطور که به دفعات بیان شد انواع برندها و مدل های کنسول بازی ارائه شده اند. نوع برند و همچنین مدل دستگاه در هزینه های تعمیر کنسول بازی تاثیر دارد. طبعا هر چه مدل دستگاه بالاتر باشد و قطعات به روزتری داشته باشد هزینه تعویض قطعات بالا آن نیز بالا می رود.

· شدت خرابی بر هزینه تعمیرات کنسول بازی تاثیر دارد

ایرادات سطحی و نرم افزاری هزینه های محدودی دارند. در موارد حادتر مانند ضربه خوردن یا آب خوردگی دستگاه که حجم خرابی بیشتری به بار می آورند، هزینه تعمیر کنسول بازی بیشتر می شود.

· تعمیر یا تعویض قطعات

در مواردی که قطعات با تعمیرات جزئی به کار خود ادامه می دهند محدوده هزینه تعمیر کنسول بازی زیاد نخواهد شد. اما در مواردی که تنها راه تعویض قطعات است قطعا هزینه تعمیرات کنسول بازی بیشتر می شود.

تعمیرات انواع کنسول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیرات انواع کنسول های بازی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما تعمیرات تمام مدل های کنسول بازی را با قطعات با کیفیت و هزینه مناسب انجام خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کنسول بازی و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کنسول بازی

عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و...

تعمیر دسته کنسول بازی

تعمیر برد کنسول بازی

تعویض رم کنسول بازی سونی

تعویض لنز کنسول بازی

تعمیر کینکت و سایر لوازم جانبی کنسول بازی

نظرات کاربران

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

profile picture
امیرمحمد زند

هم از رفتارشون راضی بودم هم نحوه عملکرشون خیلی عالی

profile picture
مهشید ندایی عزیزلو ندایی عزيزلو

خیلی اقای با حوصله ایی بودند کارشونو با دقت انجام دادند و خیلی سریع تحویل دادند دستشون درد نکنه

profile picture
ایدین پورفرزانه

خیلی خوب بود کارشون با تشکر👍👍

شرایط تعمیرات کنسول بازی در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر کنسول بازی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات کنسول بازی را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گوشی وضعیت سلامت کنسول بازی مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی کنسول بازی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات کنسول بازی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی کنسول بازی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات کنسول بازی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

install-software-games
نصب نرم افزار و بازی
قیمت از 700,000 الی 1,800,000 تومان
installing-windows-drivers
نصب ویندوز و درایورها
قیمت از 1,000,000 الی 1,650,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 2,130,000 الی 2,130,000 تومان