تعمیر کنسول بازی

تعمیر کنسول بازی

از 1224 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کنسول بازی در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر کنسول بازی

توافقی

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کنسول بازی خواهید خواند

 • ​تعمیر پلی استیشن ps1،ps2،ps3و تعمیر ps4و PS5و ایکس باکس 360
 • تعمیرات پلی استیشن
 • تعمیر ایکس باکس 360
 • تعمیر دسته پلی استیشن و ایکس باکس
 • عیب یابی و تعمیرات دسته کنسول بازی
 • تعمیر ps4
 • ایرادات شایع در کنسول های بازی psو xbox
 • هزینه تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات انواع کسنول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر پلی استیشن ps1،ps2،ps3و تعمیر ps4و PS5و ایکس باکس 360

انواع پلی استیشن وایکس باکس ها به دو کنسول بازی مورد علاقه کاربران ساده و گیمرها تبدیل شده است.در همین راستا تعمیر پلی استیشن و تعمیرات ایکس باکس نیزبرای کاربران خود امری مهم و حیاتی تلقی می شود. افزایش قیمت کنسول هایبازی، تعمیر کنسول بازی راهکار بهتری به جای تعویض آن است.

با توجه به افزایشکیفیت پلی استیشن و انواع ایکس باکس و پیچیده شدن این دستگاهها تعمیر PS4 و تعمیر XBOX کار ساده ای نخواهد بود. مطمعننا این دستگاهها مانند تمام وسایل دیگر گاهی دچار اختلال و آسیب می شوند. لازم استبدانید تعمیرات پلی استیشن سونی و تعمیرات ایکس باکس 360 کارساده ای نیست. این دستگاه ها باید توسط تعمیرکار کنسول بازی مجربتعمیر شوند. در ادامه به عیب یابی و تعمیر دسته پلی استیشن و عوامل موثر برقیمت تعمیر پلی استیشن و سایر کنسول ها می پردازیم.

تعمیرات پلی استیشن

کنسول بازی پلیاستیشن محبوب ترین کنسول بازی در بین استفاده کنندگان است. کنسول بازی پلی استیشن سونی یا همان PS در ورژن های مختلف طی سالیان متمادی تولیدو در بازارهای جهانی عرضه شده اند. انواع پلی استیشن شامل ps1،ps2 ، ps3 ، ps4 و در نهایت به جدیدترین نوع آن ps5 می توان اشاره نمود. همچنین کنسول بازیPLAY STATION به یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین کنسولهای بازی ها در ایران نیز تبدیل شده است. با توجه به تکنولوژی‌های بسیار پیشرفتهاستفاده شده در انواع پلی استیشن ها، تعمیر پلی استیشن، مخصوصا تعمیر ps4 و تعمیر ps5می تواند برای شما هزینه بر باشد.

عواملی مانند مشکلاتبرق، ضربه خوردن و آسیب فیزیکی به دستگاه، یا در مواردی به تعمیرات نرم افزاری پلیاستیشن کارایی این کنسول بازی را مختل می کند و نیاز به تعمیر پلی استیشناست. این موارد ایرادات شایع در psاست که بیشتر مطرح می شود.

 • روشن شدنچراغ آبی در پلی استیشن
 • روشن شدن چراغچشمک زن قرمز و تعمیر پلی استیشن 4
 • داغ شدنبدنه پی اس
 • خرابیپورتHDMI
 • اجرا نشدنبازی های پی اس
 • تعمیر بردپلی استیشن، تعمیر پورتHDMI،تعویض درایو، تعویض لنز PS4،تعمیرات آداپتور پلی استیشن
 • تعمیردوربین کنسول و تعمیرات کینک پلی استیشن
 • تعویض چیپگرافیک و تعمیر رم دستگاه و ... از مواردی هستند که در تعمیرات ps4 و تعمیر ps5 و ... مطرح می شود

تعمیر ایکس باکس 360

یکی دیگر از مواردی که در تعمیر کنسول بازی مطرح میشود، تعمیر ایکس باکس است. Xboxکنسول بازی مایکروسافت است. این کنسول ها در مدل های ایکس باکس وان اس ایکس باکس360 و ... تولید و عرضه شده اند. کاملا بدیهی است که قطعات ایکسباکس مانند تمام لوازم الکترونیکی دیگر طی مرور زمان و استفاده مکرر مستهلکشوند و نیاز به تعمیرات ایکس باکس در محل پیدا شود. موارد زیر از شایع ترین ایرادات در ایکسباکس ها هستند.

 • داغ شدنبدنه ایکس باکس
 • سه چراغهشدن دستگاه xpox360
 • خرابیدرایور و کار نکردن دستگاه
 • اجرا نشدنبازی در دستگاه ایکس باکس
 • نخواندندیسک
 • روشن نشدندستگاه ایکس باکس
 • کار نکردندسته ها و ... از موارد شایعی هستند که در روند تعمیرات ایکس باکس مورد بررسی قرارمی گیرند.

مرکز تعمیراتکنسول بازی ایکس باکس باید استاندارد باشد. زیرا در غیر این صورت کمک گیری از افرادغیر متخصص موجب اختلالات بیشتر و خرابی سایر قطعات ایکس باکس خواهد شد. در هنگامجایگزینی قطعات، می بایست حتما از قطعات اورجینال و سازگار با دستگاه استفاده شود.

تعمیر دسته پلی استیشن و ایکس باکس

همانطور که می دانیددسته بازی مهم ترین وسیله برای ارتباط با کنسول بازی است. امکان بروز اختلالات سختافزاری و نرم افزاری در دسته بازی وجود دارد. با توجه به انواع مختلف کنسول هایبازی پی اس، مشکلات مختلفی ممکن است برای دسته های بازی پیش بیاید. در بیشتر مواردخطایی در دستگاه ظاهر می شود که به شما نشان می دهد باید به تعمیر دستهپلی استیشن و تعمیر دسته ایکس باکس بپردازید. ایراداتی مانند داغشدن بیش از حد دسته بازی، لرزش زیاد دسته ها و غیره باید توسط متخصص تعمیراتکنسول‌ بازی بررسی شود.

عیب یابی و تعمیرات دسته کنسول بازی

تعمیر دسته پلیاستیشن :دکمه های دسته بازی پلی استیشن از کار افتاده اند

اگر دکمه های دستهبازی عملکرد خوبی ندارند و یا باید چندین بار فشار تلاش دکمه عمل می کند.برای تعمیر دسته پلی استیشن باید به بررسی ذغال دسته بپردازید.زغالی دسته بازی یک قطعه مصرفی است و طی مرور زمان تمام می‌شود. با تمام شدنزغالی دسته به مرور دکمه‌ها حتی اگر کاملا سالم باشند، درست کار نمی کنند. تعویض ذغال دسته پلی استیشن بایدتوسط متخصص تعمیرات دسته بازی پلی استیشن انجام شود.

تعمیر دسته ایکسباکس و ps:علت شارژ نشدن دسته PS4 چیست؟

یکی از مشکلات دردسته های بازی، شارژ نشدن دسته بازی است. این مشکل می توند به دلایل مختلفسخت افزاری ایجاد شود. به عنوان نخستین راهکار از ریسک کردن دسته شروع کنید. اگرمشکل حل نشد دسته را به صورت سرو ته شارژ کنید. احتمال اینکه مشکل حل شود در تجربهثابت شده است. گاهی نیز مشکل شارژ نشدن دسته بازی به علت ایراددر پورت یو اس بی وکابل شارژ دسته است.

تعمیر دسته xpox و سونی :علت روشن نشدندسته پلی استیشن چیست؟

روشن نشدن دسته ممکناست تحت عوامل زیادی ایجاد شود. در صورتیکه خود کنسول روشن شود ولی دسته ها روشننشود. ممکن است به علت وجود وسایلی با میدان مغناطیسی زیاد در اطراف دستگاه باشد.معمولا این ایراد با ریست کردن دسته بازی حل می شود. اگر ایراد رفع نشد بایدبا تعمیرکار پلی استیشن تماس بگیرید.

علت خرابیآنالوگ دسته بازی PS4

گاهی با حرکت آنالوگدستورات به درستی اعمال نمی شوند. ممکن است در برد دسته ایراداتی به وجود آمدهباشد. تعمیر دسته بازی سونی باید به دستافراد حرفه ای انجام شود تا موجب ایرادات بیشتر نشوند. تست آنالوگ دسته بازی سونی باید بادقت انجام شود تا عیب یابی نیز دقیق باشد. گاهی ایراده وارده از شوک دسته باری استو گاهی انالوگ باید تعویض شود.

تعمیر ps4

برای تعمیر ps4 و سایر کنسول های بازی به صورت تخصصی، ابتداباید بتوسط تعمیرکار ps4متخصص عیب یابی شود. عیب یابی بر اساس علائم و نشانه های کنسول انجام می شود. بهعبارت دیگر تعمیرکار با توجه به ایرادهای دستگاه قسمت های مختلف دستگاه را بررسیمی کند تا قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی کند. به طور مثال در هنگام تعمیر ps4 اگر دستگاه ارورهای تکراری نشان می دهد.اقدامات لازم در جهت تعمیرا سخت افزاری و نرم افزاری پلی استیشن آغاز می شود. بایدتاکید تعمیرکاران بر تعمیر قطعه معیوب باشد تا تعویض آن. زیرا به این ترتیب قطعهاورجینال حفظ می شود و هزینه تعمیر ps4 نیر کاهش پیدا می کند.

ایرادات شایع در کنسول های بازی psو xbox

تعمیر پلیاستیشن:علت خوانده نشدن دیسک در کنسول بازی

خوانده نشدن دیسک درکنسول های بازی اغلب با ارورهای مختلفی مشخص می شود. جهت بر طرف کردن این مشکلباید دستگاه یکدور ری استارت شود. برای اینکار دستگاه را خاموش کنید و تمام کابلها را جدا کنید و سپس کلید پاور را 30 ثانیه نگه دارید. سپس دوباره کلید پاوردستگاه را بزنید و از حالت safe modeدوباره بخش اطلاعات دستگاه را بررسی کنید.

تعمیر هارد ps4 :علت خاموش شدن ناگهانیکنسول بازی

خاموش شدن کنسول بازیبه موارد متعددی مربوط است. اگر بعد از چند دقیقه امتحان کردید و دستگاه روشن نشدممکن است علت از کار افتادن فن دستگاه باشد. همچنین ایراد در قسمت hdmi و تعمیر هارد ps4 و غیره باید بررسی شوند. البته مواردی مانندتعمیر هارد ps4و باید توسط متخصصین بررسی شود.

تعمیر لنز PS4 :پرش تصویر بازی درکنسول

این مشکل معمولا باسیاه شدن نمایشگر تلویزیون نشان داده می شوند. این مشکل حتی با خاموش و روشن کنسولنیز رفع نمی شود. در بیشتر مواقع این ایراد با تعویض کابل HDMI دستگاه رفع می شود. در غیر این صورت باید بهتعمیر کنسول بازی پرداخت.

تعمیر پلیاستیشن :علت قطع شدن صدای کنسول بازی

قطع شدن صدا نداشتندستگاه ممکن است مربوط به موارد متعددی باشد. قطع شدن کابل HDMI یا خرابی پورت HDMI هم ممکن است عامل این مشکل شوند.

تعمیر ایکس باکس:علت وصل نشدن اکانت ایکس باکس چیست؟

وصل نشدن به اکانتایکس باکس اغلب بعد از آپدیت سیستم اتفاق می افتد. اغلب این مشکل 30 روز طول میکشد . سپس مشکل فع می شود.

تعمیر کنسول PS4:روشن شدن چراغ آبی چشمکزن در PS4

روشن شدن چراغ آبی درپلی استیشن 4 نوعی چراغ هشدار از خرابی سیستم است. اگر از کاربران و طرفداران پلیاستیشن 4 هستید. باید اطلاعاتی در باره نور آبی یا نور مرگ ps4 شنیده باشید. این نور آبی کهمعروف بهBLOD است. درمرکز کنسول پلی استیشن به نمایش در می آید. اگر پس از چند ثانیه پروسه بوت شدنسپری نشود و این چراغ به رنگ آبی باقی بماند باید دستگاه توسط تعمیرکار پلی استیشنبررسی و عیب یابی شود. این نور گویای بروز مشکل بزرگ در دستگاه بازی پلی استیشن می باشد. عیب یابی و تعمیرps4 درمحل باید به وسیله تعمیرکار ماهر انجامشود.

هزینه تعمیر پلی استیشن و ایکس باکس به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات پلیاستیشن و قیمتتعمیر ایکس باکس به موارد متعددی بستگی دارد. در مرحله اول مدل دستگاه تعیینکننده هزینه تعمیرات است. طبعا قیمت تعمیر PS4 با قیمت تعمیر PS5 برابری نمی کند. دستگاه های ساده تر مانندپلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 چون سیستم های ساده تری دارند قیمت تعمیراتشان کمتراست. مورد دیگر ایراد دستگاه است. اگر ایراد دستگاه به مشکلان نرم افزاری مرتبطباشد قیمت تعمیرات ایکس باکس کمتر خواهد بود. اما در صورت نیاز به تعمیر باتعویض قطعه هزینه تعمیرات ایکس باکس بیشتر خواهد شد. به طور کل قیمت تعمیر پلیاستیشن و سایر کنسول های بازی با بررسی دقیق دستگاه اعلام می شود.

تعمیرات انواع کسنول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر تخصصی انواعکنسول بازی ایکس باکس ، تعمیر پلی استیشن و تعمیر PS4 و نینتندو در مرکز تعمیرات کنسولبازی هوم سرویز انجام می شود. تعمیرات کنسول بازی در محل توسط بهترین و خبره ترینتعمیر کاران انجام می گیرد. درواقع دیگر نیاز نیست به دنبال تعمیرکار خوب بگردید وتعمیرکار حرفه ای به نزد شما می آید. با ثبت درخواست رایگان درسامانه هوم سرویز تعمیرات انواع ایکس وان، تعمیر ایکس باکس 360 ، تعمیر PS4 و تعمیر PS5در محل و تعمیرات کینکت متخصصین ما جهت مشاوره رایگانو اعلام محدوده قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کنسول بازی و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی پلی استیشن، ایکس باکس و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کنسول بازی

عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی پلی استیشن، ایکس باکس و...

تعمیر دسته پلی استیشن و ایکس باکس

تعویض و تعمیر مین برد PS4

تعویض و تعمیر رم پلی استیشن

تعویض و تعمیر دوربین و لنز پلی استیشن

تعمیر کینکت و سایر لوازم جانبی کنسول بازی

نظرات کاربران

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

profile picture
امیرمحمد زند

هم از رفتارشون راضی بودم هم نحوه عملکرشون خیلی عالی

profile picture
مهشید ندایی عزیزلو ندایی عزيزلو

خیلی اقای با حوصله ایی بودند کارشونو با دقت انجام دادند و خیلی سریع تحویل دادند دستشون درد نکنه

profile picture
ایدین پورفرزانه

خیلی خوب بود کارشون با تشکر👍👍

شرایط تعمیر پلی استیشن 4 و تعمیر ایکس باکس 360

تهیه لوازم و نرم افزارها در خصوص تعمیر کنسول بازی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

در هنگام تحویل گرفتن کنسول بازی جهت ارسال به تعمیرگاه، ابتدا وضعیت دستگاه بررسی شده و رسید به شما ارایه خواهد شد و موارد و مشکلات دستگاه اعلام شده توسط شما، داخل رسید قید خواهد شد.

این سرویس شامل تعمیر انواع کنسول بازی نظیر پلی استیشن، ایکس باکس و ... می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب نرم افزار و بازی
نصب نرم افزار و بازی
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
نصب ویندوز و درایورها
نصب ویندوز و درایورها
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 100,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان