تعمیر کنسول بازی

تعمیر کنسول بازی

از 1224 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کنسول بازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر کنسول بازی

توافقی

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کنسول بازی خواهید خواند

 • تعمیرات کنسول بازی
 • آیا امکان تعمیر کنسول بازی در محل وجود دارد؟
 • تعمیرات کنسول بازی چگونه انجام می شود؟
 • خدمات تعمیر کنسول بازی شامل چه مواردی است؟
 • عیب یابی و آموزش تعمیر کنسول بازی
 • مراحل تعمیر کنسول های بازی در هوم سرویز چگونه است؟
 • هزینه تعمیرات کنسول بازی به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات انواع کنسول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات کنسول بازی

کنسول های بازیتجهیزات محبوبی هستند که در تمام رده های سنی مورد استفاده قرار می گیرند. اینمحبوبیت به حدی بالا رفته است که هر ساله ورژن های جدیدتری از آنها به بازار عرضهمی شوند. انواع کنسول های بازی ایکس باکس، پلی استیشن، نینتندو و ... وارد اینبازار می شوند. با توجه به بالارفتن قیمت کنسول بازی، در صورت بروز ایرادات بهترینراه تعمیر کنسول بازی به جای تعویض آنها است. تعمیرات کنسول بازی شاملموارد نرم افزاری و سخت افزاری می شود. تعمیرات کنسول بازی بسیار وسیع استو تعمیرکار کنسول بازی باید مهارت و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد.در ادامه به نحوه تعمیر کنسول های بازی و عوامل موثر بر هزینه تعمیر کنسول بازیمی پردازیم.

آیا امکان تعمیر کنسول بازی در محل وجود دارد؟

بر اساس نوع ایراد درکنسول های بازی نحوه تعمیر آن تغییر می کند. به طور مثال در موارد سطحی که مشکلیحادی پیش نیامده باشد و مربوط به ایرادات نرم افزاری باشد، این خدمات تعمیرکنسول در محل توسط تعمیراکاران ارائه می شود و نیازی به انتقال دستگاه به مراکزتعمیر کنسول بازی نمی باشد. البته نیاز و یا عدم نیاز به این خدمات، تنها توسطتعمیرکار کنسول بازی و پس از بررسی نهایی مشخص می شود.

تعمیرات کنسول بازی چگونه انجام می شود؟

اولین مرحله درتعمیرات کنسول بازی عیب یابی صحیح است. تعمیرکار باید تمام قطعات کنسول ها رابررسی نموده و ایرادات و مشکلات را شناسایی کند. به طور مثال در مواردی کهارورهایی را مشاهده می کنید. باید بر اساس کد نمایش داده شده مشخص شود ایراد ازکدام قسمت است.

خدمات تعمیر کنسول بازی شامل چه مواردی است؟

همانطور که پیش تر همتوضیح داده شده این کنسول های بازی تنوع بالایی دارند. اما دو نمونه از محبوب ترینآنها پلی استیشن و ایکس باکس هستند که هر کدام اینها نیز تنوع بالایی دارند. درادامه به خدماتی که در زمینه تعمیرات کنسول های بازی ارائه می شود می پردازیم.

· تعمیرات ایکسباکس

یکی از خدمات مراکزتعمیر کنسول بازی ارائه می دهند، مربوط به تعمیر ایکس باکس می شود. این وسیلهکه ساخت شرکت مایکروساقت است در مدل های one و xتولید و عرضه شده اند. در صورتی که با ایراداتی نظیر داغ شدن بدنه، کار نکردندستگاه، اجرا نشدن بازی ها، خاموش شدن بی دلیل، تعمیر رم، تعمیر کینکت، نخواندندیسک و ... مواجهه شده اید می توانید تعمیر کنسول بازی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید.

· تعمیرات پلیاستیشن

این کنسول های بازیهم که جذاب ترین در بین رقبای خود هستند، ممکن است به دلایل مختلف مانند نوساناتبرق، ضربه دیدن دستگاه و یا حتی بازی کردن زیاد و غیر اصولی با ایراداتی مواجهشوند. تعمیر کنسول بازی سونی از مواردی است که باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکاراندر این زمینه انجام شود. برترین متخصصین در نمایندگی تعمیرات کنسول بازیانواع خدمات را با قطعات اورجینال و دارای گارانتی انجام می دهند. به ترتیبی که میتوانید بهترین و باکیفیت ترین خدمات را با هزینه تعمیر کنسول بازی منصفانهدریافت کنید.

· تعمیر دسته کنسولهای بازی

هر کنسولی به واسطهدسته های خود کارایی دارند. لذا بیشترین قطعه ای که به مرور مستهلک می شوند و نیازبه تعمیرات پیدا می کنند، تعمیر دسته کنسول بازی است. موارد زیر در خدمات تعمیر دسته کنسول بازیارائه می شود

 • تعویضکردن شوک دسته کنسول بازی
 • سرویس دستهکنسول بازی و تمیز کردن قطعات داخلی
 • تعویضدکمه های دسته کنسول بازی
 • تعویض برددسته و ...

عیب یابی و آموزش تعمیر کنسول بازی

اگر به دنبال آموزشتعمیر کنسول بازی هستید قطعا با ایراداتی در دستگاه خود مواجه شده اید کهجوابی برای آن پیدا نکرده اید. البته عیب یابی کنسول بازی پروسه بسیار تخصصی استکه تنها تعمیرکار کنسول بازی متخصص و آموزش دیده از پس آن بر می آیند. در ادامه بهمعرفی راهکارهای عیب یابی این تجهیزات می پردازیم.

· علت نخواندندیسک در کنسول بازی چیست؟

تعمیر کنسول بازی براساس ارورهایی که نمایش داده می شود، مشخص می شود. بهترین راهکار ری استارت کردندستگاه است. برای اینکار تمام کابل ها را جدا نموده و مجددا وصل نموده و کلید پاوررا 30 ثانیه نگه دارید. برای تعمیرات نرم افزاری کنسول بازی در این مرحله معمولا ازقسمت safe mode استفاده می شود. درمواردی که با این اقدامات مشکل حل نشد باید با نمایندگی تعمیرات کنسول بازی تماسبگیرید.

· علت ارورهایکنسول بازی چیست؟

هر کدام از ارورهاییکه روی کنسول بازی نمایش داده می شود، مربوط به ایرادات خاصی در دستگاه است. بهطور کل حیطه مربوط به تشخیص کدها بسیار وسیع هستند و در هر کنسول بازی نیز باهمتفاوت دارند. به طور کل درگیر شدن دستگاه در قسمت هایی مانند هارد، cpuو ... به واسطه کدها به نمایش در می آیند.

· علت خاموش شدنکنسول بازی چیست؟

از کار افتادن فندستگاه اولین عامل بروز این مشکل است. در غیر این صورت ایراد در قسمت هارد دستگاهو یا کابل های متصل به کنسول می باشد. البته در مواردی مانند تعمیرات هاردکنسول بازی باید با مرکز تعمیر کنسول بازی تماس بگیرید.

· قطع شدن صدایکنسول بازی

قطع شدن صدای کنسولممکن است به موارد متعددی وابسته باشد. ایراد در کابل hdmi اولین عامل بروز این مشکل است. درصورتی کهبا بررسی کابل و یا حتی تعویض کابل مشکل حل نشود باید پورت دستگاه بررسی شود. درنهایت نیز تمام مدارهای داخلی کنسول باید عیب یابی شوند.

مراحل تعمیر کنسول های بازی در هوم سرویز چگونه است؟

· ثبت درخواسترایگان

با ثبت درخواسترایگان در سامانه هوم سرویز و درج شماره تماس و ادرس متخصصین ما با شما تماسخواهند گرفت. با مشاوره رایگان و اطلاع از برند دستگاه و نوع ایراد دستگاه مشاورهرایگان را در اختیارتان قرار خواهند داد. در مواردی که امکان عیب یابی بر اساسایرادات کنسول بازی باشد هزینه تعمیرات کنسول بازی نیز ارائه می شود.

· مراجعه حضوری وتحویل دستگاه

سپس متخصصین باهماهنگی قبلی به محل مورد نظر آمده و دستگاه را تحویل می گیرند. البته در مواردیکه نیازی به تعمیرات سخت افزاری نباشد، تعمیرات کنسول بازی در محل نیزانجام می شود.

· بررسی تخصصیدستگاه و عیب یابی کنسول بازی

بعد از انتقال دستگاهبه مرکز تعمیر کنسول بازی با استفاده از تجهیزات پیشرفته اقدام به عیب یابیکنسول بازی می کنند. پس از مشخص شدن منشا اصلی ایرادات با مشتری تماس گرفته وایرادات اصلی دستگاه اعلام می شود و هزینه تعمیر کنسول بازی نیز اعلام میشود. در صورت رضایت تعمیرات انجام می شود.

· تعمیرات کنسولبازی و تحویل به مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن

پس از انجام تعمیراتو انجام تست های نهایی، دستگاه تحویل مشتری داده می شود و مهلت تست نیز بر اساسنوع قطعه تعویض شده اعلام می شود.

هزینه تعمیرات کنسول بازی به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر کنسولبازی به مواردمتعددی وابسته است. به همین دلیل در تمام مراکز تعمیرات کنسول بازی روند کار بهاین صورت است که دستگاه کاملا عیب یابی می شود و سپس محدوده هزینه تعمیرات کنسولبازی اعلام می شود.

· مدل دستگاه

همانطور که به دفعاتبیان شد انواع برندها و مدل های کنسول بازی ارائه شده اند. نوع برند و همچنین مدلدستگاه در هزینه های تعمیر کنسول بازی تاثیر دارد. طبعا هر چه مدل دستگاهبالاتر باشد و قطعات به روزتری داشته باشد هزینه تعویض قطعات بالا آن نیز بالا میرود.

· شدت خرابی برهزینه تعمیرات کنسول بازی تاثیر دارد

ایرادات سطحی و نرمافزاری هزینه های محدودی دارند. در موارد حادتر مانند ضربه خوردن یا آب خوردگیدستگاه که حجم خرابی بیشتری به بار می آورند، هزینه تعمیر کنسول بازی بیشتر میشود.

· تعمیر یا تعویضقطعات

در مواردی که قطعاتبا تعمیرات جزئی به کار خود ادامه می دهند محدوده هزینه تعمیر کنسول بازی زیادنخواهد شد. اما در مواردی که تنها راه تعویض قطعات است قطعا هزینه تعمیرات کنسولبازی بیشتر می شود.

تعمیرات انواع کنسول بازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتعمیرات انواع کنسول های بازی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما تعمیرات تمام مدل های کنسول بازی را با قطعات با کیفیتو هزینه مناسب انجام خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کنسول بازی و همچنین ارایه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کنسول بازی

عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و...

تعمیر دسته کنسول بازی

تعمیر برد کنسول بازی

تعویض رم کنسول بازی سونی

تعویض لنز کنسول بازی

تعمیر کینکت و سایر لوازم جانبی کنسول بازی

نظرات کاربران

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

profile picture
امیرمحمد زند

هم از رفتارشون راضی بودم هم نحوه عملکرشون خیلی عالی

profile picture
مهشید ندایی عزیزلو ندایی عزيزلو

خیلی اقای با حوصله ایی بودند کارشونو با دقت انجام دادند و خیلی سریع تحویل دادند دستشون درد نکنه

profile picture
ایدین پورفرزانه

خیلی خوب بود کارشون با تشکر👍👍

شرایط تعمیرات کنسول بازی در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر کنسول بازی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات کنسول بازی را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل گوشی وضعیت سلامت کنسول بازی مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی کنسول بازی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات کنسول بازی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی کنسول بازی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات کنسول بازی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

install-software-games
نصب نرم افزار و بازی
قیمت از 150,000 الی 550,000 تومان
installing-windows-drivers
نصب ویندوز و درایورها
قیمت از 400,000 الی 650,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 200,000 الی 280,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان