نصب ویندوز و نرم افزار

نصب ویندوز و نرم افزار

از 1122 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ویندوز و نرم افزار در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب ویندوز و درایورها

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت ویروس یابی و ویروس زدایی سیستم

100,000 الی 200,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Free)

70,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Orginal)

80,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب نرم افزار ویژه تخصصی (به ازای هر پکیج نرم افزاری)

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب ویندوز و پک کامل نرم افزاری

250,000 الی 350,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب ویندوز و درایورها

نصب ویندوز، نصب درایور لپ تاپ موجب عملکرد بهتر کامپیوتر یا لپ تاپ می شود. اگر برای استفاده از هر نوع نرم افزاری و یا حتی یک سایت مدت زمان زیادی را صرف می کنید باید به فکر عوض کردن ویندوز خود باشید. اولین و ساده ترین راهکار برای رفع اشکالات نرم افزاری در کامپیوتر، تعویض ویندوز لپ تاپ است. در این مواقع به علتهای های مختلفی مانند وجود اطلاعات و عکس های شخصی و یا حتی کمبود وقت برای ارسال لپ تاپ به مراکز تعمیرات و تعویض ویندوز افراد تمایل بیشتری به عوض کردن ویندوز در محل و به صورت حضوری دارند. امروزه تعویض ویندوز و نصب انواع برنامه های کاربردی در محل به راحتی انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز ارائه دهندگان خدمات کامپیوتری نیست. در کنار نصب ویندوز و نصب درایور ویندوز، خدمات پشتیبانی از برنامه های نصب شده، آپدیت و بروز رسانی ویندوز نیز انجام می شود. تعویض ویندوز در محل مخصوصا برای لپ تاپ های جدید نیاز به مهارت بالایی دارد و متخصص مربوطه باید مهارت و تجربه کافی در این زمینه را دارا باشد تا بتواند تنظیمات را در هنگام تعویض ویندوز به درستی اعمال کند. در ادامه به معرفی خدمات جانبی که در راستای نصب ویندوز در منزل ارائه می شود و به عوامل موثر بر قیمت نصب ویندوز می پردازیم.

نصب ویندوز در منزل و محل کار

وقتی کامپیوتر یا لپ تاپ خود را برای نصب یا تعویض ویندوز به مراکز خدمات تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر می فرستید، ممکن است به دلیل حجم زیاد کار در مراکز، رفع اشکال و در نهایت تحویل سیستم به شما چند روز کاری زمان ببرد. در این مواقع اگر کار شما به لپ تاپ یا کامپیوتر وابسته باشد چند روز معطل خواهید شد. اما شما با انتخاب سرویس نصب ویندوز در شرکت و تعویض ویندوز حضوری سیار هوم سرویز می توانید از کارشناسان متخصص کمک بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید به طور کامل در جریان روال کاری باشید. و در مدت بسیار کم لپ تاپ یا کامپیوتری با ویندوز جدید در اختیار داشته باشید.

انواع خدمات تعویض ویندوز و خدمات نصب درایور در محل

خدمات نصب ویندوز و نصب درایور کامپیوتر در منزل شامل تمامی خدمات مربوط به نصب ویندوز سیار، ارتقای ویندوز و نصب انواع نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز در کامپیوتر و لپ تاپ می باشد. بدون تردید اگر شما نیز از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده می کنید، بارها و بارها با مشکلات و ارور هایی در مورد ویندوز و درایورها مواجهه شده اید. در این مواقع باید ویندوز سیستم خود را ارتقا دهید. اگر ویندوز لپ تاپ پریده و می خواهید ویندوز جدیدی را نصب کنید. در این زمان بهره گیری از نصب ویندوز در محل می توانید بهترین انتخاب برای شما باشد. در جریان نصب ویندوز در محل اقدام به نصب برنامه های مورد نیاز کاربر نیز می کنند. در کنار نصب ویندوز، نصب درایور لپ تاپ و نصب نرم افزارهای مربوطه و مورد نیاز نیز انجام می شود. مهمترین خدماتی که در نصب ویندوز در محل انجام می شود عبارت اند از:

  • نصب ویندوز 10 در محل به همراه نصب درایورهای ویندوز
  • تعویض ویندوز 10 روی ویندوز 7 یا 8
  • نصب ویندوز روی درایورهای دیگر
  • نصب ویروس کشی ( نصب آنتی ویروس) لپ تاپ و نصب مجموعه آفیس ( ورد، اکسل و...)
  • نصب انواع برنامه های پخش کننده فیلم و موسیقی
  • راه اندازی نرم‌افزارهای تخصصی مانند اتوکد و نصب فتوشاپ که متناسب با مشخصات دستگاه شما باشد.
  • بک‌آپ، بازیابی و ریستور کردن ویندوز

متخصصان تعویض و نصب ویندوز و درایور ویندوز در منزل

اگر کامپیوتر و یا لپ تاپ نیازمند نصب ویندوز و نصب درایورهای جدید است. ممکن است به دنبال آموزش نصب ویندوز و طریقه تعویض ویندوز باشید. ولی اگر در این زمینه تخصص و تجربه کافی نداشته باشید بی تردید در نصب ویندوز در منزل با مشکل مواجه خواهید شد. گاهی با نصب غیر اصولی در راه اندازی بسیاری از برنامه های کامپیوتری به مشکل بر خواهید خورد. با کمک متخصص در محل می توانید از برنامه های جدید و آپدیت ویندوز جدید بهره مند شوید. گاهی نیز اگر مایلید از برنامه خاصی در رایانه استفاده کنید باید اقدام به ارتقا ویندوز در منزل خود کنید. تمام این اقدامات به راحتی توسط متخصصین قابل انجام است.

با کمک از نصاب ویندوز، امکان بروز ایرادات و خطاهای احتمالی کاهش پیدا می کند. خدمات نصب ویندوز در محل و خدمات نصب درایور لپ تاپ در منزل به راحتی بدون اتلاف وقت و هزینه انجام می شود. بر اساس باور خلط خیلی از افراد تصور می کنند خدمات هزینه تعویض ویندوز 10 روی لپ تاپ با کامپیوتر در محل بسیار بالاست. بلکه با توجه به هزینه های رفت و آمد و ... در کل از بابت هزینه ها به نفع مصرف کننده است.

تعویض ویندوز لپ تاپ و کامپیوتر

نصب ویندوز روی سیستم‌های مختلف کامپیوتری انواع سیستم های خانگی و حرفه ای و لپ تاپ ها انجام می شود. همچنین پشتیبانی از سیستم های کامپیوتری نیز انجام می شود. اگر به صورت ناگهانی با پریدن ویندوز مواجه شده اید، ممکن است به درایورها و اطلاعاتتان از دسترس خارج شده باشد. از این رو با عوض کردن ویندوز اطلاعات به کل از بین خواهد رفت. با استفاده از خدمات نصب حرفه ای ویندوز با نصب ویندوز سیار از اطلاعات بک آپ گرفته و اطلاعات را ریکاوری می کنند. این خدمات در قیمت تعویض ویندوز تغییر ایجاد می کنند.

خدمات تعویض ویندوز و درایورها در محل شما را از انتقال لپ تاپ یا کامپیوتر به مرکز نصب ویندوز و درایورها باز می دارد. حمل و نقل لپ تاپ و انتقال به مراکز تعمیرات برای رفع ایرادات رایانه گاهی بسیار دردسر ساز خواهد بود. و باید زمان زیادی را باید به این پروسه اختصاص دهید. مخصوصا اگر با چندین سیستم سروکار دارید، استفاده از خدمات نصب ویندوز در منزل و محل کار بهترین انتخاب است. زیرا با انتخاب این روش خللی در روند کار شما ایجاد نخواهد شد.

خدمات کامپیوتر سیار

اگر شما می خواهید ویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ خود که حاوی اطلاعات شخصی و مهم است را عوض کنید. جهت دسترسی مجدد و بازیابی اطلاعات باید حتما قبل از تعویض ویندوز و درایورهای جدید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید. پس از نصب ویندوز و درایورها نوبت به نصب درایور برای ویندوز می رسد. با استفاده از خدمات کامپیوتری سیار می توانید بر تمامی روند کار اجهاف داشته باشید و و با خیال راحت از نسخه اصلی تمام برنامه هایی که نیاز دارید، استفاده کنید.

با استفاده از سرویس تعویض ویندوز در محل هوم سرویز، متخصصین ما، برای محافظت از کامپیوتر و لپ تاپ شما در مقابل حملات ویروسی، از بهترین نسخه های جدید آنتی ویروس استفاده می کنند.

قیمت نصب ویندوز و نصب درایور کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب ویندوز در سیستم‌های مختلف بنا به عوامل مختلف و مدل لپ تاپ متفاوت است. با افزایش زمان تعویض ویندوز و پیش آمدن ایرادهای پیش بینی نشده در پروسه عوض کردن ویندوز و یا نصب درایور و برنامه ها امکان تغییر قیمت نصب ویندور در محل وجود دارد. به طور مثال گاهی ایراداتی و ارورهایی مانند صفحه آبی و یا سیاه ماندن صفحه پروسه را طولانی تر می کند از این رو هزینه نصب ویندوز تغییر می کند.

تعرفه نصب ویندوز، با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلف تغییر می کند. در برخی از سیستم ها برای استفاده بهتر اقدام به نصب درایور در لپ تاپ می کنند. هزینه تعویض ویندوز بر اساس نوع سیستم عامل مورد نیاز و سایر برنامه های مورد نیاز تغییر می کند. همچنین در کنار این موارد هزینه ریکاوری اطلاعات نیز به ازای هر گیگ اعلام می شود. هزینه نصب ویندوز اورجینال در منزل یا کرک بودن ویندوز، ورژن ویندوز، قابلیت بک آپ گرفتن یا نگرفتن و خدمات جانبی تغییر می کند. قیمت نصب ویندوز 10 اورجینال با نمونه های دیگر متفاوت است. همچنین هزینه نصب آنتی ویروس کامپیوتر با هزینه نصب فتوشاپ و سایر برنامه های تخصصی متفاوت است.

تیم هوم سرویز با کمترین هزینه اقدامات لازم را در جهت نصب و تعویض ویندوز دز منزل انجام می دهند. هزینه تعویض ویندوز 10 و درایورها با توجه به شرایطی که مطرح کردیم، متغیر است. البته مدت زمانی که متخصص تعمیرات کامپیوتر در محل برای حل مشکل و یا نصب صرف میکند نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد.

نصب و ارتقا ویندوز توسط نصاب ویندوز لپ تاپ هوم سرویز

جهت دریافت خدمات تعویض ویندوز و نصب درایورها برای ویندوز می توانید از نصاب ویندوز هوم سرویز کمک بگیرید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب ویندوز و قیمت ارتقا ویندوز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ویندوز و نرم افزار و همچنین ارایه خدمات نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل, تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ویندوز و نرم افزار

نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و...

عیب‌یابی و تعمیر ویندوز و تعمیر نرم افزارها و تنظیمات ویندوز

ریکاوری ویندوز اورجینال

نصب ویندوزهای کاربردی

ارتقا نرم افزارهای کامپیوتر

نصب درایورهای لپ تاپ

نصب نرم افزارهای تخصصی فتوشاپ، اتوکد، و نصب نرم افزارهای تخصصی حسابداری

نصب آنتی ویروس های اورجینال و....

نظرات کاربران

profile picture
میلاد علمی

خیلی عالی بودن

شرایط تعویض ویندوز و نصب نرم افزارهای کاربردی

انتخاب ویندوز و نحوه تقسیم بندی درایورها پس از مشورت با مشتری انجام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان

خدمات نصب ویندوز و نرم افزار در این شهرها ارائه می شود: