نصب ویندوز

نصب ویندوز

از 1122 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ویندوز در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب ویندوز و درایورها

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت ویروس یابی و ویروس زدایی سیستم

180,000 الی 280,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Free)

130,000 الی 200,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Orginal)

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب ویندوز و پک کامل نرم افزاری

400,000 الی 550,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره نصب ویندوز خواهید خواند

 • نصب ویندوز در محل شامل چه مواردی است؟
 • نصب ویندوز در منزل و محل کار
 • خدمات نصب نرم افزار در محل
 • مزایای تعویض ویندوز ونصب درایور ویندوز در منزل
 • تعویض ویندوز لپ تاپ و کامپیوتر در کمترین زمان ممکن در محل
 • هزینه نصب ویندوز و نرم افزار به چه مواردی بستگی دارد؟
 • چرا از هوم سرویز برای نصب نرم افزارها و نصب یا ارتقاء ویندوز کمک بگیریم؟
 • نصب و ارتقا ویندوز و نصب نرم افزارهای تخصصی و حسابداری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب ویندوز ارجینال به همراه نصب نرم افزارهای تخصصی و عمومی

نصب ویندوز و نرم افزار و نصب درایور لپ تاپ موجب عملکرد بهتر کامپیوتر یا لپ تاپ می شود. اگر برای استفاده از هر نوع نرم افزاری و یا حتی یک سایت مدت زمان زیادی را صرف می کنید باید به فکر عوض کردن ویندوز و یا آپدیت ویندوز خود باشید. اولین و ساده ترین راهکار برای رفع اشکالات نرم افزاری در کامپیوتر، تعویض ویندوز لپ تاپ است. در این مواقع به علتهای های مختلفی مانند وجود اطلاعات و عکس های شخصی و یا حتی کمبود وقت برای ارسال لپ تاپ به مراکز تعمیرات و تعویض ویندوز افراد تمایل بیشتری به عوض کردن ویندوز در محل و نصب ویندوز در محل به جای مراجعه حضوری دارند. در ادامه به معرفی خدمات قابل ارائه در خدمات نصب ویندوز در محل، نصب نرم افزار و عوامل موثر هزینه نصب ویندوز در محل خواهیم پرداخت.

نصب ویندوز در محل شامل چه مواردی است؟

امروزه تعویض ویندوز و نصب نرم افزار در محل به راحتی انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه به مراکز ارائه دهندگان خدمات کامپیوتری نیست. در کنار نصب ویندوز و نرم افزار ویندوز، خدمات پشتیبانی از نرم افزارهای نصب شده، آپدیت ویندوز و بروز رسانی ویندوز نیز انجام می شود. تعویض ویندوز در محل مخصوصا برای لپ تاپ های جدید نیاز به مهارت بالایی دارد و متخصص مربوطه باید مهارت و تجربه کافی در این زمینه را دارا باشد تا بتواند تنظیمات را در هنگام تعویض ویندوز به درستی اعمال کند. با استفاده از این خدمات نیازی به مراجعه به مراکز خدمات کامپیوتری نیست و تمام این موارد به راحتی در منزل ارائه می شود. به طور کل خدمات زیر در خدمات نصب نرم افزار ارائه می شود

 • نصب ویندوز 10، نصب ویندوز 7 و 8 و نصب ویندوز 11 و ...
 • تعویض ویندوز لپ تاپ
 • نصب ویندور اورجینال
 • نصب نرم افزار تخصصی مانند نصب نرم افزار حسابداری، فتوشاپ، اتوکد و ...
 • نصب بازی های کامپیوتری
 • نصب ویندوز روی درایورهای دیگر
 • نصب ویروس کشی ( نصب آنتی ویروس) لپ تاپ و نصب مجموعه آفیس ( ورد، اکسل و...)
 • نصب انواع برنامه های پخش کننده فیلم و موسیقی
 • راه اندازی نرم‌افزارهای تخصصی مانند اتوکد و نصب فتوشاپ که متناسب با مشخصات دستگاه شما باشد.
 • بک‌آپ، بازیابی و ریستور کردن ویندوز
 • نصب انواع مرورگرها
 • نصب ویندوز سیار و...

نصب ویندوز در منزل و محل کار

وقتی کامپیوتر یا لپ تاپ خود را برای نصب یا تعویض ویندوز به مراکز خدمات تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر می فرستید، ممکن است به دلیل حجم زیاد کار در مراکز، رفع اشکال و در نهایت تحویل سیستم به شما چند روز کاری زمان ببرد. در این مواقع اگر کار شما به لپ تاپ یا کامپیوتر وابسته باشد چند روز معطل خواهید شد. اما شما با انتخاب سرویس نصب ویندوز در شرکت و تعویض ویندوز حضوری سیار هوم سرویز می توانید از کارشناسان متخصص کمک بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید به طور کامل در جریان روال کاری باشید. و در مدت بسیار کم لپ تاپ یا کامپیوتری با ویندوز جدید در اختیار داشته باشید.

خدمات نصب نرم افزار در محل

خدمات نصب نرم افزار تخصصی کامپیوتر در منزل شامل تمامی خدمات مربوط به نصب ویندوز سیار، ارتقای ویندوز و نصب انواع نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز در کامپیوتر و لپ تاپ می باشد. بدون تردید اگر شما نیز از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده می کنید، بارها و بارها با مشکلات و ارورهایی در مورد ویندوز و درایورها مواجهه شده اید. در این مواقع باید ویندوز سیستم خود را ارتقا دهید. اگر ویندوز لپ تاپ پریده و می خواهید ویندوز جدیدی را نصب کنید. در این زمان بهره گیری از نصب ویندوز و نصب نرم افزار در محل می توانید بهترین انتخاب برای شما باشد. در جریان نصب نرم افزار تخصصی اقدام به نصب انواع نرم افزارهای عمومی و کاربردی مورد نیاز کاربر نیز می کنند.

مزایای تعویض ویندوز ونصب درایور ویندوز در منزل

اگر کامپیوتر و یا لپ تاپ نیازمند نصب ویندوز و نصب درایورهای جدید است. ممکن است به دنبال آموزش نصب ویندوز و طریقه تعویض ویندوز باشید. ولی اگر در این زمینه تخصص و تجربه کافی نداشته باشید بی تردید در نصب ویندوز در منزل با مشکل مواجه خواهید شد. گاهی با نصب غیر اصولی در راه اندازی بسیاری از برنامه های کامپیوتری به مشکل بر خواهید خورد. با کمک متخصص در محل می توانید از برنامه های جدید و آپدیت ویندوز جدید بهره مند شوید. گاهی نیز اگر مایلید از برنامه خاصی در رایانه استفاده کنید باید اقدام به ارتقا ویندوز در منزل خود کنید. تمام این اقدامات به راحتی توسط متخصصین قابل انجام است.

با کمک از نصاب ویندوز، امکان بروز ایرادات و خطاهای احتمالی کاهش پیدا می کند. خدمات نصب ویندوز در محل و خدمات نصب درایور لپ تاپ در منزل به راحتی بدون اتلاف وقت و هزینه انجام می شود. بر اساس باور خلط خیلی از افراد تصور می کنند خدمات هزینه تعویض ویندوز 10 روی لپ تاپ با کامپیوتر در محل بسیار بالاست. بلکه با توجه به هزینه های رفت و آمد و ... در کل از بابت هزینه ها به نفع مصرف کننده است.

تعویض ویندوز لپ تاپ و کامپیوتر در کمترین زمان ممکن در محل

نصب ویندوز روی سیستم‌های مختلف کامپیوتری انواع سیستم های خانگی و حرفه ای و لپ تاپ ها انجام می شود. همچنین پشتیبانی از سیستم های کامپیوتری نیز انجام می شود. اگر به صورت ناگهانی با پریدن ویندوز مواجه شده اید، ممکن است به درایورها و اطلاعاتتان از دسترس خارج شده باشد. از این رو با عوض کردن ویندوز اطلاعات به کل از بین خواهد رفت. با استفاده از خدمات نصب حرفه ای ویندوز با نصب ویندوز سیار از اطلاعات بک آپ گرفته و اطلاعات را ریکاوری می کنند. این خدمات در قیمت تعویض ویندوز تغییر ایجاد می کنند.

خدمات تعویض ویندوز و درایورها در محل شما را از انتقال لپ تاپ یا کامپیوتر به مرکز نصب ویندوز و درایورها باز می دارد. حمل و نقل لپ تاپ و انتقال به مراکز تعمیرات برای رفع ایرادات رایانه گاهی بسیار دردسر ساز خواهد بود. و باید زمان زیادی را باید به این پروسه اختصاص دهید. مخصوصا اگر با چندین سیستم سروکار دارید، استفاده از خدمات نصب ویندوز در منزل و محل کار بهترین انتخاب است. زیرا با انتخاب این روش خللی در روند کار شما ایجاد نخواهد شد.

هزینه نصب ویندوز و نرم افزار به چه مواردی بستگی دارد؟

بسیاری از افراد قیمت نصب نرم افزار و هزینه تعویض ویندوز را مبلغ ثابتی اعلام می کنند. اما به طور معمول نرخ تعویض ویندوز به موارد متعددی وابسته است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

· هزینه نصب نرم افزار بر اساس شرایط سیستم تغییر می کند

هزینه نصب ویندوز و نرم افزار بر اساس نوع کارهایی که باید روی سیستم انجام شود و وجود و یا عدم وجود مشکلات سخت افزاری تخمین زده و اعلام می شود. در شرایط ایده آل اگر سیستم هیچ مشکلی نداشته باشد هزینه نصب ویندوز و نرم افزار مبلغ ثابتی اعلام می شود.

قیمت نصب ویندوز در سیستم‌های مختلف بنا به عوامل مختلف و مدل لپ تاپ متفاوت است. با افزایش زمان تعویض ویندوز و پیش آمدن ایرادهای پیش بینی نشده در پروسه عوض کردن ویندوز و یا نصب درایور و برنامه ها امکان تغییر قیمت نصب ویندور در محل وجود دارد. به طور مثال گاهی ایراداتی و ارورهایی مانند صفحه آبی و یا سیاه ماندن صفحه پروسه را طولانی تر می کند از این رو هزینه نصب ویندوز تغییر می کند.

· هزینه نصب ویندوز ۱۰ لپ تاپ

به طور معمول نوع ویندوز بر هزینه نصب ویندوز تاثیر ندارد. اما اگر در پروسه نصب ویندوز 10 و یا نصب ویندوز 11 اورجینال مشکلی پیش نیاید و ایرادات نرم افزاری و یا سخت افزاری نباشد قیمت نصب ویندوز ثابت خواهد بود.

· هزینه نصب ویندوز در محل

هزینه نصب ویندوز در محل در صورتی که نیاز به تعمیرات کامپیوتر در محل و یا تست قطعات نباشد نیز مبلغ ثابتی است. همچنین هزینه نصب ویندوز در محل در مواردی که نیاز به جابجایی سیستم ها و هزینه های جانبی ندارد، نیز در بسیاری از موارد به صرفه تر است.

· هزینه نصب نرم افزار تخصصی

در برخی از سیستم ها برای استفاده بهتر اقدام به نصب درایور در لپ تاپ می کنند. هزینه تعویض ویندوز بر اساس نوع سیستم عامل مورد نیاز و سایر برنامه های مورد نیاز تغییر می کند. همچنین در کنار این موارد هزینه ریکاوری اطلاعات نیز به ازای هر گیگ اعلام می شود. هزینه نصب ویندوز اورجینال در منزل یا کرک بودن ویندوز، ورژن ویندوز، قابلیت بک آپ گرفتن یا نگرفتن و خدمات جانبی تغییر می کند. قیمت نصب ویندوز 10 اورجینال با نمونه های دیگر متفاوت است. همچنین هزینه نصب آنتی ویروس کامپیوتر با هزینه نصب فتوشاپ و سایر برنامه های تخصصی متفاوت است.

· بک آپ گیری اطلاعات روی قیمت تعویض ویندوز در محل تاثیر دارد

قبل از تعویض ویندوز در مواردی نیاز به بک آپ گیری یا تهیه نسخه پشتیبان است. به این ترتیب این اطلاعات ذخیره می شود و بعد از راه اندازی مجدد دوباره اطلاعات به سیستم برگردانده می شود. این خدمات بر روی هزینه نصب ویندوز و نرم افزار تاثیر دارد. اگر شما می خواهید ویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ خود که حاوی اطلاعات شخصی و مهم است را عوض کنید. جهت دسترسی مجدد و بازیابی اطلاعات باید حتما قبل از تعویض ویندوز و درایورهای جدید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید. پس از نصب ویندوز و درایورها نوبت به نصب درایور برای ویندوز می رسد. با استفاده از خدمات می توانید بر تمامی روند کار اجهاف داشته باشید و و با خیال راحت از نسخه اصلی تمام برنامه هایی که نیاز دارید، استفاده کنید.

با استفاده از سرویس تعویض ویندوز در محل هوم سرویز، متخصصین ما، برای محافظت از کامپیوتر و لپ تاپ شما در مقابل حملات ویروسی، از بهترین نسخه های جدید آنتی ویروس استفاده می کنند.

· هزینه نصب ویندوز اورجینال

به طور معمول نوع ویندوز و نوع نصب نرم افزار در محل های مختلف تفاوت دارند. قطعا هزینه نصب و ویندوز روی لپ تاپ در منزل با قیمت نصب ویندوز اورجینال برای شرکت ها و سازمان ها در سیستم های مختلف با هم تفاوت دارند.

با توجه به تمام این توضیحات تعرفه نصب ویندوز، با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلف تغییر می کند. تیم هوم سرویز با کمترین هزینه اقدامات لازم را در جهت نصب و تعویض ویندوز در منزل انجام می دهند. هزینه تعویض ویندوز 10 و درایورها با توجه به شرایطی که مطرح کردیم، متغیر است. البته مدت زمانی که متخصص تعمیرات کامپیوتر در محل برای حل مشکل و یا نصب صرف میکند نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد.

چرا از هوم سرویز برای نصب نرم افزارها و نصب یا ارتقاء ویندوز کمک بگیریم؟

قطعا پیش آمده که با ارورهای غیر متعارفی در سیستم خود مواجه شده باشید و تمام این موارد به نصب غیر اصولی ویندوز مرتبط باشد یا ممکن است به علت ایرادات در هنگام ارتقاء ویندوز و یا نصب نرم افزار عملا آن نرم افزار کارایی نداشته باشد. در نتیجه در با استفاده از متخصصین مجرب در کنار استفاده از ویندوزهای اورجینال و همچنین نصب نرم افزار اورجینال هیچ ایرادی در انتهای کار پیش نخواهد آمد و مدت ها بعد از این خدمات سیستم ها با ایرادی مواجه نخواهند شد. به این ترتیب با استفاده از خدمات نصب ویندوز و نرم افزار هوم سرویز در محل بهترین متخصصین در محل مراجعه نموده و سیستم ها را بررسی نموده و تمام نرم افزارهای مورد نیاز شما تحت نظر شما نصب و راه اندازی می کنند و هزینه ای منصفانه نیز دریافت می کنند.

نصب و ارتقا ویندوز و نصب نرم افزارهای تخصصی و حسابداری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدمات تعویض ویندوز و نصب درایورها برای ویندوز می توانید از نصاب ویندوز هوم سرویز کمک بگیرید. با ثبت درخواست رایگان و درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب ویندوز و قیمت ارتقا ویندوز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ویندوز و همچنین ارایه خدمات نصب ویندوز 10 نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب بازی روی کامپیوتر, خدمات کامپیوتری در محل, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ویندوز

نصب ویندوز 10

نصب ویندوز 11

نصب نرم افزار تخصصی و عمومی

تعمیر ویندوز

ارتقا نرم افزارهای کامپیوتر

نصب درایورهای لپ تاپ

نصب نرم افزارهای تخصصی فتوشاپ، اتوکد، و نصب نرم افزارهای تخصصی حسابداری

نصب آنتی ویروس های اورجینال و....

نظرات کاربران

profile picture
خانم پناهی

رضایت کامل داشتم، ممنون از آقای فخرپور بزرگوار

profile picture
آرش شاطریان

جوان بسیار مستعد و محترمی هستند. از نظر فنی هم به کار خود مسلط بودند.

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
محمد چاوشی نژاد

تکنسین خوب و ماهر👌👌

شرایط تعویض ویندوز در محل و نصب نرم افزارهای کاربردی

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص نصب ویندوز و نرم افزارهای تخصصی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری نصب ویندوز و نحوه تقسیم بندی درایورها را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از بررسی سیستم وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به نصب ویندوز و نرم افزارهای آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از پایان کار می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

نصب ویندوز و نرم افزارهای انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق نصب ویندوز و نرم افزارها پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز نصب ویندوز و نرم افزارهای تخصصی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

gaming-console-repair
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 150,000 الی 1,000,000 تومان
network-maintenance
نصب و راه اندازی شبکه
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
computer-repair
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 350,000 الی 860,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان