نصب ویندوز و نرم افزار

نصب ویندوز و نرم افزار

از 1122 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ویندوز و نرم افزار در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب ویندوز و درایورها

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت ویروس یابی و ویروس زدایی سیستم

100,000 الی 200,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Free)

70,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب آنتی ویروس (Orginal)

80,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب مجموعه نرم افزارهای عمومی و کاربردی (مانند officeو ....)

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب نرم افزار ویژه تخصصی (به ازای هر پکیج نرم افزاری)

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب ویندوز و پک کامل نرم افزاری

250,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره نصب ویندوز و نرم افزار خواهید خواند

 • نصب ویندوز در منزل و محل کار
 • انواع خدمات تعویض ویندوز و خدمات نصب درایور در محل
 • متخصصان تعویض و نصب ویندوز و درایور ویندوز در منزل
 • تعویض ویندوز لپ تاپ و کامپیوتر
 • خدمات کامپیوتر سیار
 • قیمت نصب ویندوز و نصب درایور کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و ارتقا ویندوز توسط نصاب ویندوز لپ تاپ هوم سرویز

نصب ویندوز و درایورها

نصب ویندوز، نصب درایور لپ تاپ موجب عملکردبهتر کامپیوتر یا لپ تاپ می شود. اگر برای استفاده از هر نوع نرم افزاری و یا حتییک سایت مدت زمان زیادی را صرف می کنید باید به فکر عوض کردن ویندوز خودباشید. اولین و ساده ترین راهکار برای رفع اشکالات نرم افزاری در کامپیوتر، تعویضویندوز لپ تاپ است. در این مواقع به علتهای های مختلفی مانند وجوداطلاعات و عکس های شخصی و یا حتی کمبود وقت برای ارسال لپ تاپ به مراکزتعمیرات و تعویض ویندوز افراد تمایل بیشتری به عوض کردن ویندوز درمحل و به صورت حضوری دارند. امروزه تعویض ویندوز ونصب انواع برنامه های کاربردی در محل به راحتی انجام می‌شود و دیگر نیازی بهمراجعه به مراکز ارائه دهندگان خدمات کامپیوتری نیست. در کنار نصبویندوز و نصب درایور ویندوز، خدمات پشتیبانی از برنامه های نصبشده، آپدیت و بروز رسانی ویندوز نیز انجام می شود. تعویض ویندوز درمحل مخصوصا برای لپ تاپ های جدید نیاز به مهارت بالایی دارد و متخصص مربوطهباید مهارت و تجربه کافی در این زمینه را دارا باشد تا بتواند تنظیمات را در هنگامتعویض ویندوز به درستی اعمال کند. در ادامه به معرفی خدمات جانبی که در راستای نصبویندوز در منزل ارائه می شود و به عوامل موثر بر قیمت نصب ویندوز میپردازیم.

نصب ویندوز در منزل و محل کار

وقتی کامپیوتر یا لپتاپ خود را برای نصب یا تعویض ویندوز به مراکزخدمات تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر می فرستید، ممکن است به دلیل حجم زیادکار در مراکز، رفع اشکال و در نهایت تحویل سیستم به شما چند روز کاری زمان ببرد.در این مواقع اگر کار شما به لپ تاپ یا کامپیوتر وابسته باشد چند روز معطل خواهیدشد. اما شما با انتخاب سرویس نصب ویندوز در شرکت و تعویض ویندوز حضوریسیار هوم سرویز می توانید از کارشناسان متخصص کمک بگیرید. بدین ترتیب شما می توانید به طور کامل درجریان روال کاری باشید. و در مدت بسیار کم لپ تاپ یا کامپیوتری با ویندوز جدید دراختیار داشته باشید.

انواع خدمات تعویض ویندوز و خدمات نصب درایور در محل

خدمات نصبویندوز و نصب درایور کامپیوتر در منزل شامل تمامی خدمات مربوط به نصب ویندوزسیار، ارتقای ویندوز و نصب انواع نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز در کامپیوترو لپ تاپ می باشد. بدون تردید اگر شما نیز از لپ تاپ یاکامپیوتر استفاده می کنید، بارها و بارها با مشکلاتو ارور هایی در مورد ویندوز و درایورها مواجهه شده اید. در این مواقعباید ویندوز سیستم خود را ارتقا دهید. اگر ویندوز لپ تاپپریده و می خواهید ویندوز جدیدی را نصب کنید. در این زمان بهرهگیری از نصب ویندوز در محل می توانید بهترین انتخاب برای شماباشد. در جریان نصب ویندوز در محل اقدام به نصب برنامه های مورد نیاز کاربر نیز میکنند. در کنار نصب ویندوز، نصب درایور لپ تاپ و نصب نرم افزارهای مربوطه ومورد نیاز نیز انجام می شود. مهمترین خدماتی که در نصب ویندوز در محل انجام می شودعبارت اند از:

 • نصب ویندوز10 در محل به همراهنصب درایورهای ویندوز
 • تعویضویندوز 10 روی ویندوز 7 یا 8
 • نصبویندوز روی درایورهای دیگر
 • نصب ویروسکشی ( نصب آنتی ویروس) لپ تاپ و نصب مجموعه آفیس ( ورد، اکسل و...)
 • نصب انواعبرنامه های پخش کننده فیلم و موسیقی
 • راهاندازی نرم‌افزارهای تخصصی مانند اتوکد و نصب فتوشاپ که متناسب با مشخصات دستگاهشما باشد.
 • بک‌آپ،بازیابی و ریستور کردن ویندوز

متخصصان تعویض و نصب ویندوز و درایور ویندوز در منزل

اگر کامپیوتر و یا لپتاپ نیازمند نصب ویندوز و نصب درایورهای جدید است. ممکن است به دنبال آموزش نصبویندوز و طریقه تعویض ویندوز باشید. ولی اگر در اینزمینه تخصص و تجربه کافی نداشته باشید بی تردید در نصب ویندوز در منزل با مشکل مواجه خواهید شد. گاهی با نصب غیراصولی در راه اندازی بسیاری از برنامه های کامپیوتری به مشکل بر خواهید خورد. باکمک متخصص در محل می توانید از برنامه های جدید و آپدیت ویندوز جدید بهره مندشوید. گاهی نیز اگر مایلید از برنامه خاصی در رایانه استفاده کنید بایداقدام به ارتقا ویندوز در منزل خود کنید. تمام این اقدامات به راحتی توسطمتخصصین قابل انجام است.

با کمک از نصاب ویندوز،امکان بروز ایرادات و خطاهای احتمالی کاهش پیدا می کند. خدمات نصب ویندوز درمحل و خدمات نصب درایور لپ تاپ در منزل به راحتی بدون اتلاف وقت وهزینه انجام می شود. بر اساس باور خلط خیلی از افراد تصور می کنند خدمات هزینهتعویض ویندوز 10 روی لپ تاپ با کامپیوتر در محل بسیار بالاست. بلکه با توجه بههزینه های رفت و آمد و ... در کل از بابت هزینه ها به نفع مصرف کننده است.

تعویض ویندوز لپ تاپ و کامپیوتر

نصب ویندوز رویسیستم‌های مختلف کامپیوتری انواع سیستم های خانگی و حرفه ای و لپ تاپ ها انجام میشود. همچنین پشتیبانی از سیستم های کامپیوتری نیز انجام می شود. اگر به صورتناگهانی با پریدن ویندوز مواجه شده اید، ممکن است به درایورها و اطلاعاتتان ازدسترس خارج شده باشد. از این رو با عوض کردن ویندوز اطلاعات به کل از بین خواهدرفت. با استفاده از خدمات نصب حرفه ای ویندوز با نصب ویندوز سیار ازاطلاعات بک آپ گرفته و اطلاعات را ریکاوری می کنند. این خدمات در قیمت تعویضویندوز تغییر ایجاد می کنند.

خدمات تعویض ویندوز و درایورها در محل شما را از انتقاللپ تاپ یا کامپیوتر به مرکز نصب ویندوز و درایورها باز می دارد. حمل و نقل لپ تاپو انتقال به مراکز تعمیرات برای رفع ایرادات رایانه گاهی بسیار دردسر ساز خواهدبود. و باید زمان زیادی را باید به این پروسه اختصاص دهید. مخصوصا اگر با چندینسیستم سروکار دارید، استفاده از خدمات نصب ویندوز در منزل و محلکار بهترین انتخاب است. زیرا با انتخاب این روش خللی در روند کار شما ایجادنخواهد شد.

خدمات کامپیوتر سیار

اگر شما می خواهیدویندوز کامپیوتر یا لپ تاپ خود که حاوی اطلاعات شخصی و مهم است را عوض کنید. جهتدسترسی مجدد و بازیابی اطلاعات باید حتما قبل از تعویض ویندوز و درایورهای جدید ازاطلاعات خود بکاپ بگیرید. پس از نصب ویندوز و درایورها نوبت به نصب درایوربرای ویندوز می رسد. با استفاده از خدمات کامپیوتری سیار می توانیدبر تمامی روند کار اجهاف داشته باشید و و با خیال راحت از نسخه اصلی تمام برنامههایی که نیاز دارید، استفاده کنید.

با استفاده ازسرویس تعویض ویندوز در محل هوم سرویز، متخصصین ما، برای محافظت از کامپیوتر ولپ تاپ شما در مقابل حملات ویروسی، از بهترین نسخه های جدید آنتی ویروس استفاده میکنند.

قیمت نصب ویندوز و نصب درایور کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب ویندوز در سیستم‌های مختلف بنا به عوامل مختلف ومدل لپ تاپ متفاوت است. با افزایش زمان تعویض ویندوز و پیش آمدن ایرادهای پیش بینینشده در پروسه عوض کردن ویندوز و یا نصب درایور و برنامه ها امکان تغییر قیمتنصب ویندور در محل وجود دارد. به طور مثال گاهی ایراداتی و ارورهایی مانندصفحه آبی و یا سیاه ماندن صفحه پروسه را طولانی تر می کند از این رو هزینه نصبویندوز تغییر می کند.

تعرفه نصب ویندوز، با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفتغییر می کند. در برخی از سیستم ها برای استفاده بهتر اقدام به نصب درایور درلپ تاپ می کنند. هزینه تعویض ویندوز بر اساس نوع سیستم عامل مورد نیازو سایر برنامه های مورد نیاز تغییر می کند. همچنین در کنار این موارد هزینهریکاوری اطلاعات نیز به ازای هر گیگ اعلام می شود. هزینه نصب ویندوزاورجینال در منزل یا کرک بودن ویندوز، ورژن ویندوز، قابلیت بک آپ گرفتن یانگرفتن و خدمات جانبی تغییر می کند. قیمت نصب ویندوز 10 اورجینال با نمونههای دیگر متفاوت است. همچنین هزینه نصب آنتی ویروس کامپیوتر با هزینه نصبفتوشاپ و سایر برنامه های تخصصی متفاوت است.

تیم هوم سرویز باکمترین هزینه اقدامات لازم را در جهت نصب و تعویض ویندوز دز منزل انجام می دهند.هزینه تعویض ویندوز 10 و درایورها با توجه به شرایطی که مطرح کردیم، متغیر است.البته مدت زمانی که متخصص تعمیرات کامپیوتر در محل برای حل مشکل و یا نصب صرفمیکند نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد.

نصب و ارتقا ویندوز توسط نصاب ویندوز لپ تاپ هوم سرویز

جهت دریافت خدماتتعویض ویندوز و نصب درایورها برای ویندوز می توانید از نصاب ویندوزهوم سرویز کمک بگیرید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصب ویندوزو قیمت ارتقا ویندوز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب ویندوز و نرم افزار و همچنین ارایه خدمات نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل عیب یابی و تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در محل, تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب نرم افزارهای کاربردی کامپیوتر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب ویندوز و نرم افزار

نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و...

عیب‌یابی و تعمیر ویندوز و تعمیر نرم افزارها و تنظیمات ویندوز

ریکاوری ویندوز اورجینال

نصب ویندوزهای کاربردی

ارتقا نرم افزارهای کامپیوتر

نصب درایورهای لپ تاپ

نصب نرم افزارهای تخصصی فتوشاپ، اتوکد، و نصب نرم افزارهای تخصصی حسابداری

نصب آنتی ویروس های اورجینال و....

نظرات کاربران

profile picture
محمد چاوشی نژاد

تکنسین خوب و ماهر👌👌

profile picture
میلاد علمی

خیلی عالی بودن

شرایط تعویض ویندوز و نصب نرم افزارهای کاربردی

انتخاب ویندوز و نحوه تقسیم بندی درایورها پس از مشورت با مشتری انجام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 350,000 الی 1,400,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 250,000 الی 550,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
در حال بروزرسانی قیمت