تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر

از 1125 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کامپیوتر در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض قطعات کامپیوتر

توافقی

قیمت تعمیر و تعویض پاور کامپیوتر

250,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض قطعات و ارتقاء سیستم کامپیوتر

توافقی

قیمت برطرف کردن مشکلات نرم افزاری کامپیوتر(تعویض ویندوز یا نصب انتی ویروس و...)

350,000 الی 600,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,120,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کامپیوتر خواهید خواند

 • تعمیر کامپیوتر در محل
 • تعمیر کامپیوتر در محل به جای جابجایی کامپیوترها!!
 • تعمیرات رایانه (نرم افزاری و سخت افزاری)
 • تعمیر کامپیوتر آنلاین چیست؟
 • خدمات تعمیرات کامپیوتر شامل چه مواردی می شود؟
 • تعمیر قطعات کامپیوتر
 • عیب یابی کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر در منزل
 • سرویس کامپیوتر در محل شامل چه مواردی است؟
 • تعمیرات کیس کامپیوتر در منزل
 • خدمات تعمیرات کامپیوتر هوم سرویز شامل چه مواردی می شود؟
 • انواع برندهایی که در تعمیرات تخصصی کامپیوتر هوم سرویز پذیرفته میشود:
 • هزینه تعمیر کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟
 • چرا تعمیرکار کامپیوتر هوم سرویز را انتخاب کنیم؟
 • خدمات تعمیرات انواع کامپیوترهای خانگی، رومیزی و اداری توسط متخصصینهوم سرویز

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیرات کامپیوتر بازیاد شدن استفاده از این تجهیزات در محیط های کاری و خانگی بیشتر درخواست می شود.به کمک انواع کامپیوتر بسیاری از فعالیت ها در زندگی روزمره و کاری خود را انجاممی دهیم. از این رو در زمان بروز ایراد و خطا در این وسایل مطمئنا همه یا قسمتی ازفعالیت های ما با مشکل مواجه خواهد شد. تعمیر کامپیوتر به طور کلبه دو دسته تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر و تعمیراتسخت افزاری کامپیوتر تقسیم می شوند. قطعاتی مانند رم، هارد، مادربرد،کارت گرافیک و … در دسته سخت افزار کامپیوترها هستند. قسمت نرم افزار تعمیرکامپیوتر نیز شامل برنامه ها و نرم افزارهایی است که روی کامپیوتر نصب می شوند. درصورت خرابی کامپیوتر جهت بررسی هر دو این موارد به تعمیرات کامپیوتر درمحل نیاز است در ادامه به معرفی انواع خدماتی که در تعمیراتکامپیوتر در محل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر کامپیوتر در منزل میپردازیم.

تعمیر کامپیوتر در محل به جای جابجایی کامپیوترها!!

یکی از بهترین خدماتدر راستای تعمیرات کامپیوتر، ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل ودر منزل است. برای تعمیر کیس کامپیوتر، ریسک‌ تعمیر رایانه درتعمیرگاه غیر مجاز مانند بروز ایرادات فیزیکی و خرابی کامپیوتر کاهش پیدا می کند.خدمات عیب یابی و تعمیر رایانه در محل موجب صرفه جویی در زمان شما خواهدشد. استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر سیار از لحاظ امنیتی نیزمورد توجه قرار گرفته است. در واقع دیگر نگران حفظ اطلاعات شخصی خود نیستید. زیراکامپیوتر کیس خود را به تعمیرگاه دیگری انتقال نمی دهید و تماممراحل تعمیرات کیس کامپیوتر تحت نظارت خودتان انجام می شود.

این روزها دیگراستفاده از خدمات سیار و درب منزل، در بین افراد بسیار رایج شده است. مهم‌تریندلیل آن هم این است که با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین دیگرنیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی تعمیر کامپیوتر نیست. تنهابا یک تماس، کار تعمیرات کامپیوتر در منزل و یا محیط کارتان در کوتاه‌ترینزمان ممکن انجام می گیرد.

تعمیرات رایانه (نرم افزاری و سخت افزاری)

اگر ایراد از قسمتسخت افزار کامپیوتر باشد، تعمیرات کامپیوتر می تواند شامل تعمیریا تعویض قطعات کیس باشد. تعدادی از قطعات کامپیوتر مانند تعمیر کارتگرافیک و تعمیر مادر برد در یک سری موارد قابل انجام هستند. بعضی ازقطعات مانند هارد اگر دچار ایراد شوند و بسوزند قابل تعمیر نیستند وباید به کل تعویض شوند.

خوشبختانه در بسیاریاز موارد ایرادات و ارورهایی که بر روی سیستم شما نمایش داده می شود به علتایرادات در قسمت نرم افزاری سیستم است. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتردر محل بهترین و سریع ترین راه کار است.

تعمیر کامپیوتر آنلاین چیست؟

زمان بروز ایراد درسیستم خود می توانید از موسسات تعمیر کامپیوتر خانگی فعال درزمینه عیب یابی و تعمیر آنلاین رایانه کمک بخواهید. پروسهتعمیرات آنلاین در محل به این صورت است که در ابتدا افراد متخصص در زمینه عیب یابیسعی می کنند با توضیحات شما عیب یابی اولیه را انجام دهد. سپس کارشناسان ما بهصورت حضوری به محل مراجعه می کنند. تمام جوانت سیستم یا لپ تاپ شما را از جهات سختافزاری و نرم افزاری مورد بررسی قرار می دهند. پس از ریشه یابی و پیدا کردن دلیلاصلی ایراد اعلام می کنند که سیستم شما قابلیت تعمیرات در محل را دارا میباشند یا خیر.

برخی از عیب ها وایرادات ایجاد شده می تواند تنها ناشی از مشکلات نرم افزاری باشد. تنها با تعویض ویندوز یا نصب نرم افزار های خاص دوباره بر رویسیستم مشکل کامل رفع خواهد شد.

خدمات تعمیرات کامپیوتر شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر کامپیوتر درمنزل تنهابا کمک یک تعمیرکار کامپیوتر و متخصص حاذق در این زمینه امکان پذیر است. در اینشلوغی و ترافیک جابجایی کامپیوتر و انتقال آن به تعمیرگاه دردسرهای خود را دارد.که تمام این مسائل با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل رفعخواهد شد.

بسیاری از مشکلاتکامپیوتر مانند تعمیر کامپیوتر خاموش، داغ شدن سیستم، پریدن تصویر، هنگ کردنکامپیوتر و غیره باید به سرعت توسط تعمیرکار کامپیوتر بررسی و رفع شود.کمک از امداد کامپیوتر و تعمیر رایانه در منزل راه حل بسیارمناسبی در این مواقع می باشد.

تعمیرکامپیوتر یکی از خدمات پردرخواست هوم سرویز است. بسیاری از افراد برای تعمیراتکیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر سریع و فوریهستند. کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوب زیر ورو می‌کنند. تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگان تعمیراتکامپیوتر هستند. اما آموزش تعمیرات کامپیوتر در خیلی ازموارد در صورتی که سررشته خوبی در این زمینه نداشته باشید، کار راه انداز نخواهدبود. تعمیر کامپیوتر خانگی یکی از چالش‌های امروزی است. خدمات تعمیرکامپیوتر در منزل و محل کار به دو دسته تعمیرات نرم افزار و تعمیرات سختافزار کامپیوتر دسته بندی می شوند.

· تعمیرات نرمافزاری کامپیوتر

این سرویس شامل نصبنرم افزارهای مورد نیاز و همچنین ارتقا نرم افزارهای قبلی است. نصب نرم افزارهایکاربردی و تخصصی برای بهینه سازی ویندوز الزامی است ولی حتما هر سیستمی نیاز به یکآنتی ویروس قوی دارد. استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزارها احتمال آلوده شدنسیستم را افزایش می دهد. برای تعمیرات نرمافزاری نیز تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر، خدمات کامپیوتر درمحل، تعمیر کامپیوتر از راه دور یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیرات دربمنزل هوم سرویز است.

· تعمیرات سختافزاری کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر قدیمیدر مواردی با ارتقا سیستم های قدیمی با قطعات به روزتر می تواند در کارایی و بهبودعملکرد کامپیوتر موثر باشد. تعمیرات سخت افزاری شامل تعویض قطعات و جایگزینی قطعاتبا کیفیت است. استفاده از قطعات اصلی و دارای گارانتی برای تعمیرات کامیپوتر درمحل موجب بازدهی بهتر سیستم می شود. برای تعمیرات سخت افزار، متخصص مربوطه اقدامبه تعمیر کیس کامپیوتر می کند و قطعات مختلف در کیس را بررسی و تست می کند.

تعمیر قطعات کامپیوتر

پس از عیب یابی سیستمکامپیوتر توسط متخصص باید اقدامات لازم در راستای تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظرانجام شود. اگر سیستم عامل کاملا سالم باشد و برنامه ها و درایورها به درستی نصب وراه اندازی شده باشند. در مواردی می توان اقدام به تعمیر پاور کامپیوتر،تعمیر مادر برد کامپیوتر، تعمیر cpu،تعمیر هارد کامپیوتر و پورت ها و اتصالات لازم نمود. البته مواردی مانند تعمیرکیبورد و اسپیکر نیز انجام می شود. مهم ترین قطعاتی که در سیستمکامپیوتر نیاز به سرویس و تعمیرات دارند عبارت اند از:

 • تعمیر بردپاور کامپیوتر
 • تعمیر CPU کامپیوتر
 • تعمیرمادربرد کامپیوتر
 • تعمیرکارت گرافیک کامپیوتر
 • تعمیر رمکامپیوتر
 • تعمیرهارد کامپیوتر
 • تعمیراتکیبورد، اسپیکر و...

عیب یابی کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر در منزل

عیب یابی کامپیوتر بهمنظور بررسی قطعات سخت افزاری و نرم افزارهای کامپیوتر است که منشا ایراد به وجودآمده را شناسایی و رفع ایراد کنند. در ادامه به رایج ترین ایرادات در کامپیوترها وروش های عیب یابی کامپیوتر می پردازیم.

· روشن نشدنکامپیوتر

روشن نشدن کامپیوتریکی از رایج ترین ایراداتی است که ممکن است برای سیستم ها ایجاد شود. خاموش شدنکامپیوتر ممکن است ناشی از ایراد در منبع تغذیه و یا سوختن کارت گرافیک باشد.البته در موارد حادتر ایراد در هارد و یا خراب شده فن کامپیوتر هم ممکن است علتروشن نشدن کامپیوتر باشد.

· علت پرش تصویردر کامپیوتر چیست؟

هر گونه ایراد درتصویر اغلب به کارت گرافیک مربوط است. مگردر مواردی که مانیتور دچار ایراد شده باشد و یا ضربه خورده باشد.

· علت کند شدنسیستم کامپیوتر چیست؟

این ایراد نیاز به تعمیراتتخصصی کامپیوتر دارد. زیرا این ایراد ممکن است به هارد کامپیوتر مربوط باشد ودر مواردی نیز پر شدن حافظه موجب بروز این مشکل می شود.

· علت از کارافتادن کیبورد چیست؟

کار نکردن کیبوردممکن است در مواردی دلایل نرم افزاری داشته باشد و به علت ایراد در اتصالات و یاخراب شدن قطعات کامپیوتر ایجاد شود. این ایراد به صورت تعمیر رایانه در محل رفع خواهدشد.

· علت هنگ کردنکامپیوتر و بالا نیامدم سیستم چیست؟

این ایراد اغلب بهمشکلات نرم افزاری بر می گردد. در مواردی ویروسی شدن کامپیوتر و نصب هر گونه بدافزار موجب بوت نشدن و هنگ کردن سیستم کامپیوتر می شود. البته در مواردی نیز ایراددر قسمت سخت افزار مانند هارد موجب هنگ کردن کامپیوتر می شود. به طور کل تعمیراتسخت افزاری کامپیوتر و تعمیرات نرم افزاری باید توسط تعمیرکار کامپیوترماهر انجام شود.

· چرا کامپیوتردیر روشن می شود؟

یکی از مشکلات رایجدر سیستم های کامپیوتری این مورد است که بعد از زدن دکمه پاور چند دقیقه طول میکشد تا سیستم بالا بیاید. اولین ایراد ممکن است به دکمه پاور مرتبط شود که ایراداتدر اتصالات این کلید موجب می شود سیستم دیر بالا بیاید و یا اصلا روشن نشود. درغیر این صورت باید قطعات کامپیوتر به طور مجزا توسط تعمیرکار کامپیوتر بررسی شود.

· علت بوت نشدنکامپیوتر چیست؟

بوت نشدن کامپیوتریعنی بالا نیامدن ویندوز و یا طول کشیدن این پروسه است. در مواقع مواجه شدن با اینمشکل اغلب افراد سیستم را ری استارت می کنند. موارد زیادی ممکن است باعث به وجودآمدن این مشکل شود. در بعضی از موارد ویروسی شدن سیستم هم ممکن است موجب بروز اینایراد شود..

· علت سیاه ماندنمانیتور در زمان روشن شدن کامپیوتر چیست؟

اگر کیس را روشنکردید اما سیستم بالا نمی آید و مانیتور سیاه است احتمال دارد با مشکلات نرمافزاری و یا سخت افزاری مواجه باشید. قبل از خبر کردن تعمیرکار کامپیوترکابل های سیستم را بررسی کنید. هر دستگاه جانبی که به کامپیوتر وصل شده است راجداکنید و دوباره امتحان کنید. اگر با تمام این کارها مشکل حل نشد باید باتعمیرکار کامپیوتر تماس بگیرید تا مشکل را به درستی عیب یابی و رفع کند.

سرویس کامپیوتر در محل شامل چه مواردی است؟

سرویس کامپیوتر ازبروز ایرادات وسیع تر جلوگیری می کند و از خراب شدن قطعات اساسی جلوگیری می کند.با سرویس کامپیوتر اختلالات شناسایی می شوند. در خدمات سرویسکامپیوتر موارد زیر بررسی می شوند.

 • بادگیری وگردگیری قطعات داخل کامپیوتر
 • دسته‌بندیو نظم بخشیدن به کابل‌های داخل کامپیوتر
 • بررسیاتصالات داخلی کیس کامپیوتر
 • بررسی مادربردکیس
 • بررسی فنکامپیوتر و ...

تعمیرات کیس کامپیوتر در منزل

حمل و نقل رایانه هایرومیزی به دلیل حجم بزرگ و سنگینی کیس و تعدد تجهیزات رایانه های خانگی، در صورتبروز اختلال، تعمیر کامپیوتر خانگی همواره دردسر ساز بوده است. لذایافتن راهی برای تعمیر رایانه خانگی و تعمیر کامپیوترقدیمی بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه یکی از درخواست های افراد است.

تعمیرات کامپیوترخانگی آنلاین پشتیبانی خدماتکامپیوتری به صورت مجازی و از طریق اینترنت انجام می شود. در تعمیراتکامپیوتر آنلاین محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. کاربران در هر ساعت ازشبانه روز قادر به ارتباط با کارشناسان و متخصصان سخت افزار خواهند بود.

خدمات تعمیرات کامپیوتر هوم سرویز شامل چه مواردی می شود؟

تعمیرات کامپیوتر هومسرویز هیچ محدودیتی ندارد و تمامی مشکلات و البته برندهای موجود در بازار را شاملمی شود. تعدادی از خدماتی که در تعمیرات کامپیوتر هوم سرویز ارائه می شود شاملموارد زیر است

 • تعمیرمادر برد کامپیوتر
 • تعمیرکامپیوتر گیمینگ
 • تعمیرکامپیوتر خانگی
 • تعمیرکارت گرافیک کامپیوتر
 • تعمیر رمکامپیوتر
 • سرویسکامپیوتر، گردگیری کیس، روغن کاری فن
 • تعمیربلندگو کامپیوتر
 • تعمیرهارد کامپیوتر
 • عیب یابیکامپیوتر و نصب نرم افزار کامپیوتر
 • تعمیرهارد دیسک کامپیوتر
 • تعمیر بردپاور کامپیوتر
 • تعمیر CPU کامپیوتر
 • بررسیاتصالات و کابل های اتصال و منبع تغذیه و ....

انواع برندهایی که در تعمیرات تخصصی کامپیوتر هوم سرویز پذیرفته میشود:

 • تعمیر کامپیوتراپل
 • تعمیرکامپیوتر اچ پی
 • تعمیرکامپیوتر ال
 • تعمیرکامپیوتر سونی
 • تعمیرکامپیوتر لنوو
 • تعمیرکامپیوتر ایسر
 • تعمیرکامپیوتر ایسوس
 • تعمیرکامپیوتر شارپ ...

هزینه تعمیر کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیراتکامپیوتر بر اساس نوع خرابی و نوع سیستم متفاوت می باشد. تعمیرات کامپیوترشامل موارد متعددی است. از ایرادات ساده نرم افزاری تا موارد بسیار حاد مانندسوختن هارد و قطعات اساسی دیگر. به این ترتیب نرخ تعمیر کامپیوتر مبلغثابتی نیست. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرکامپیوتر در محل می پردازیم.

· تعمیرات سختافزار کامپیوتر و یا تعمیرات نرم افزاری

قطعا هر نوع ایرادمنشا متفاوتی دارد. به طور کل ایرادات نرم افزاری هزینه تعمیرات کامپیوتر کمتریدارند. اما اگر ایراد مربوط به بخش سخت افزاری باشد چون پای قطعات کامپیوتر وسطاست در این صورت هزینه تعمیر کامپیوتر در محل بیشتر می شود.

· هزینه تعمیرکامپیوتر بر اساس تعمیر و یا تعویض قطعات

مورد دیگر که تغییردهنده ی هزینه تعمیر کامپیوتر در محل است تعمیر قطعات کامپیوتر و یا تعویض قطعاتکامپیوتر است. در این موارد اگر تعمیرکار کامپیوتر مهارت بالایی داشته باشد میتواند به جای هزینه تراشی های بیشتر قطعه مورد نظر را تعمیر نموده و قیمت تعمیراتکامپیوتر در منزل را کاهش دهد.

· نوع قطعه معیوبو تاثیر آن بر هزینه تعمیرات کامپیوتر

معمولابیشترین قیمت تعمیر کامپیوتر و قیمت تعمیر کیس کامپیوتر مربوطبه تعویض قطعات می باشد. هزینه خدمات نرم افزاری به صورت ثابت است و شامل قیمتتعویض ویندوزها و درایورها می شود. خدمات نرم‌افزاری(نصب ویندوز، برنامه‌های کاربردی و ...) مبلغ ثابتی هستند. اما در صورت نیاز بهتعمیرات سخت‌افزار کامپیوتر، هزینه تعمیر کیس کامپیوتر و تعویض قطعات بهقیمت روز قطعات مورد نظر در بازار وابسته است. در کنار قیمتقطعه، اجرت تعویض قطعات نیز به فاکتور نهایی اضافه می شود.

· تعمیر کامپیوترخانگی و یا تعمیر کامپیوتر اداری

کامپیوترهای خانگی واداری در قطعات سخت افزاری با هم تفاوت دارند. به طور مثال اغلب سیستم های اداریاز قطعات سخت افزاری معمولی برخوردارند. از این رو هزینه تعمیرات کامپیوتراداری کمتر از سیستم های پیشرفته است. بسیاری از کامپیوترهای خانگی دارایقطعات سخت افزاری رده بالایی هستند. تعمیر کامپیوتر گیمینگ که دارای کارتگرافیک بالا و هارد و رم بالایی هستند بیشتر است.

چرا تعمیرکار کامپیوتر هوم سرویز را انتخاب کنیم؟

قطعا شنیده اید یاممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که در اثر سپردن تعمیرات به افراد غیر متخصصموجب هزینه تراشی های بیشتر شده و یا موجب بروز مشکلات برای کامپیوترتان شده است.از این رو سپردن این افراد به تعمیرکاران ماهر که دارای رزومه قوی و تایید شده دراین زمینه هستند از الزامات است.

· تعمیر فوریکامپیوتر در کمترین زمان

در مواردی خرابیکامپیوتر یعنی از بین رفتن کسب و کار در نتیجه تعمیرات فوری کامپیوتر از مواردیاست که برای خیلی از کاربران حیاتی است. خدمات تعمیر کامپیوتر هوم سرویز در کمترینزمان ممکن انجام می شود.

· خدمات تعمیراتکامپیوتر در منزل

اگر به دنبال افرادیماهر در این زمینه هستید تا کلیه پروسه تعمیرات و یا سرویس کامپیوتر در محلو تحت نظرتان انجام شود قطعا محل خوبی را انتخاب کرده اید. خدمات تعمیر کامپیوترهوم سرویز در اغلب موارد در محل انجام می گیرد، مگر مواردی که مشکلات به حدی حادباشد که نیاز به قطعات و تجهیزات خاصی نیاز باشد. همچنین سیستم بعد از تعمیرات،دوباره راه اندازی شده و تست های نهایی در حضور مشتری انجام می شود.

· استفاده ازقطعات اورجینال

در صورت نیاز بهتعویض قطعات استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال موجب آن خواهد شد، که در کنارصرف هزینه از کیفیت بالایی نیز برخوردار شوید. متخصصین هوم سرویز از قطعاتاورجینال استفاده نموده و فاکتور نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند.

خدمات تعمیرات انواع کامپیوترهای خانگی، رومیزی و اداری توسط متخصصینهوم سرویز

تعمیر کامپیوترقدیمی، خانگی، حرفه ای، تعمیر کامپیوتر گیمینگ و غیره توسط متخصصین ما انجام میشود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید با درجشماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و تخمین هزینه تعمیرات کامپیوتربا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کامپیوتر و همچنین ارایه خدمات تعمیر کامپیوتر رومیزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., نصب بازی روی کامپیوتر, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل, خدمات کامپیوتری در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر رومیزی

تعمیرات کامپیوتر گیمینگ

سرویس کامپیوتر در محل و بررسی قطعات و گردگیری اجزای کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر اداری و نصب انواع تجهیزات جانبی مانند اسکنر، پرینتر، مودم ADSL و ...

ارتقا کامپیوتر و اسمبل قطعات کامپیوتر

تعمیرات تخصصی قطعات کیس کامپیوتر مانند تعمیر مادر برد کامپیوتر، تعمیر فن کامپیوتر، تعمیر هارد، رم، کارت گرافیک ، cpu , ...

نظرات کاربران

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

profile picture
محمد مهدی اسلامی

خیلی ادم خوبی بودند کار را سریع راه انداختند تشکر

profile picture
سارا ثمری

من خیلی ازشون راضی بودم خیلی دلسوزانه کارشونو انجام دادند و هزینه ایی که دریافت کردند بسیار منصفانه بود ایشونو پیشنهاد میکنم حتما

شرایط خدمات تعمیرات رایانه و تعمیر کیس کامپیوتر در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر کامپیوتر پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات کامپیوتر را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل کامپیوتر وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی کامپیوتر اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت کامپیوتر را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات کامپیوتر انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی کامپیوتر پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات کامپیوتر را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 300,000 الی 1,560,000 تومان
نصب و راه اندازی شبکه
نصب و راه اندازی شبکه
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان