banner

تعمیر کامپیوتر

از 1125 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کامپیوتر در محل

قیمت تعویض یا ارتقا قطعات سخت افزاری(هر قطعه)

55,000 الی 75,000 تومان

قیمت نصب ویندوز و درایورها

120,000 الی 180,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط خدمات تعمیرات رایانه و کیس کامپیوتر در محل

تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات تعمیر کامپیوتر در محل

کامپیوتر عضو جدایی ناپذیر از زندگی امروزی به شمار می آیند. به کمک انواع کامپیوتر بسیاری از فعالیت ها در زندگی روزمره و کاری خود را انجام می دهیم. از این رو در زمان بروز ایراد و خطا در این وسایل مطمئنا همه یا قسمتی از فعالیت های ما با مشکل مواجه خواهد شد. تعمیر کامپیوتر به طور کل به دو دسته تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر تقسیم می شوند. قطعاتی مانند رم، هارد، مادربرد، کارت گرافیک و … در دسته سخت افزار کامپیوترها هستند. قسمت نرم افزار تعمیر کامپیوتر نیز شامل برنامه ها و نرم افزارهایی است که روی کامپیوتر نصب می شوند. در صورت خرابی کامپیوتر جهت بررسی هر دو این موارد به تعمیرات کامپیوتر در محل نیاز است در ادامه به معرفی انواع خدمات کامپیوتری در محل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر کامپیوتر در منزل می پردازیم.

تعمیر کامپیوتر در محل به جای جابجایی کامپیوترها!!

یکی از بهترین خدمات در راستای تعمیرات کامپیوتر، ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل و در منزل است. برای تعمیر کیس کامپیوتر، ریسک‌ تعمیر رایانه در تعمیرگاه غیر مجاز مانند بروز ایرادات فیزیکی و خرابی کامپیوتر کاهش پیدا می کند. خدمات عیب یابی و تعمیر رایانه در محل موجب صرفه جویی در زمان شما می شود. استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر سیار از لحاظ امنیتی نیز مورد توجه قرار گرفته است. در واقع دیگر نگران حفظ اطلاعات شخصی خود نیستید. زیرا کامپیوتر کیس خود را به تعمیرگاه دیگری انتقال نمی دهید و تمام مراحل تعمیرات کیس کامپیوتر تحت نظارت خودتان انجام می شود.

این روزها دیگر استفاده از خدمات سیار و درب منزل، در بین افراد بسیار رایج شده است. مهم‌ترین دلیل آن هم این است که با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر آنلاین دیگر نیازی به مراجعه به مراکز و نمایندگی تعمیر کامپیوتر نیست. تنها با یک تماس، کار تعمیرات کامپیوتر در منزل و یا محیط کارتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می شود.

خدمات تعمیرات رایانه (نرم افزاری و سخت افزاری)

اگر ایراد از قسمت سخت افزار کامپیوتر باشد، تعمیرات سیستم کامپیوتر می تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعات کیس باشد. تعدادی از قطعات کامپیوتر مانند کارت گرافیک و مادر برد در یک سری موارد قابل تعمیر هستند. بعضی از قطعات مانند هارد اگر دچار ایراد شوند و بسوزند قابل تعمیر نیستند و باید به کل تعویض شوند.

خوشبختانه در بسیاری از موارد ایرادات و ارورهایی که بر روی سیستم شما نمایش داده می شود به علت ایرادات در قسمت نرم افزاری سیستم است. که در این مواقع تعمیرات کامپیوتر در محل بهترین و سریع ترین راه کار است. همچنین سرویس کامپیوتر در محل از جمله اقداماتی هستند که موجب کمتر شدن امکان ایجاد خرابی در سیستم ها می شود.

تعمیر کامپیوتر آنلاین چیست؟

زمان بروز ایراد در سیستم خود می توانید از موسسات تعمیر کامپیوتر خانگی فعال در زمینه عیب یابی و تعمیر آنلاین رایانه کمک بخواهید. پروسه تعمیرات آنلاین در محل به این صورت است که در ابتدا افراد متخصص در زمینه عیب یابی سعی می کنند با توضیحات شما عیب یابی اولیه را انجام دهد. سپس کارشناسان ما به صورت حضوری به محل مراجعه می کنند. تمام جوانت سیستم یا لپ تاپ شما را از جهات سخت افزاری و نرم افزاری مورد بررسی قرار می دهند. پس از ریشه یابی و پیدا کردن دلیل اصلی ایراد اعلام می کنند که سیستم شما قابلیت تعمیرات در محل را دارا می باشند یا خیر.

برخی از عیب ها و ایرادات ایجاد شده می تواند تنها ناشی از مشکلات نرم افزاری باشد. تنها با تعویض ویندوز یا نصب نرم افزار های خاص دوباره بر روی سیستم مشکل کامل رفع خواهد شد.

خدمات تعمیرات کامپیوتر شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر کامپیوتر در منزل تنها با کمک یک تعمیرکار و متخصص حاذق در این زمینه امکان پذیر است. در این شلوغی و ترافیک جابجایی کامپیوتر و انتقال آن به تعمیرگاه دردسرهای خود را دارد. که تمام این مسائل با استفاده از خدمات تعمیرات کامپیوتر در محل رفع می شود.

بسیاری از مشکلات کامپیوتر مانند تعمیر کامپیوتر خاموش، داغ شدن سیستم، پریدن تصویر، هنگ کردن کامپیوتر و غیره باید به سرعت توسط تعمیرکار کامپیوتر بررسی و رفع شود. کمک از امداد کامپیوتر و تعمیر رایانه در منزل راه حل بسیار مناسبی در این مواقع می باشد.

تعمیر کامپیوتر یکی از خدمات پردرخواست هوم سرویز است. بسیاری از افراد برای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر سریع و فوری هستند. کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوب زیر و رو می‌کنند. تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگان تعمیرات کامپیوتر هستند. اما آموزش تعمیرات کامپیوتر در خیلی از موارد در صورتی که سررشته خوبی در این زمینه نداشته باشید، کار راه انداز نخواهد بود. تعمیر کامپیوتر خانگی یکی از چالش‌های امروزی است. خدمات تعمیر کامپیوتر در منزل و محل کار به دو دسته تعمیرات نرم افزار و تعمیرات سخت افزار کامپیوتر دسته بندی می شوند.

·       خدمات نرم افزاری کامپیوتر

این سرویس شامل نصب نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین ارتقا نرم افزارهای قبلی است. نصب نرم افزارهای کاربردی و تخصصی برای بهینه سازی ویندوز الزامی است ولی حتما هر سیستمی نیاز به یک آنتی ویروس قوی دارد. استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزارها احتمال آلوده شدن سیستم را افزایش می دهد. برای تعمیرات نرم افزاری نیز تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر، خدمات کامپیوتر در محل، تعمیر کامپیوتر از راه دور یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیرات درب منزل هوم سرویز است.

·       خدمات سخت افزاری کامپیوتر

ارتقا سیستم های قدیمی با قطعات به روزتر می تواند در کارایی و بهبود عملکرد کامپیوتر موثر باشد. تعمیرات سخت افزاری شامل تعویض قطعات و جایگزینی قطعات با کیفیت است. استفاده از قطعات اصلی و دارای گارانتی برای تعمیرات کامیپوتر موجب بازدهی بهتر سیستم می شود. برای تعمیرات سخت افزار، متخصص مربوطه اقدام به تعمیر کیس کامپیوتر می کند و قطعات مختلف در کیس را بررسی و تست می کند. 

 تعمیر قطعات کامپیوتر

پس از عیب یابی سیستم کامپیوتر توسط متخصص باید اقدامات لازم در راستای تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر انجام شود. اگر سیستم عامل کاملا سالم باشد و برنامه ها و درایورها به درستی نصب و راه اندازی شده باشند. در مواردی می توان اقدام به تعمیر پاور کامپیوتر، تعمیر مادر برد کامپیوتر، تعمیر cpu، تعمیر هارد کامپیوتر و پورت ها و اتصالات لازم نمود. البته مواردی مانند تعمیر کیبورد و اسپیکر نیز انجام می شود.  مهم ترین قطعاتی که در سیستم کامپیوتر نیاز به سرویس و تعمیرات دارند عبارت اند از:

 • تعمیر برد پاور کامپیوتر
 • تعمیر CPU کامپیوتر 
 • تعمیر مادربرد کامپیوتر
 • تعمیر کارت گرافیک کامپیوتر
 • تعمیر رم کامپیوتر
 • تعمیر هارد کامپیوتر
 • تعمیرات کیبورد، اسپیکر و ...

سرویس کامپیوتر در محل

سرویس کامپیوتر از بروز ایرادات وسیع تر جلوگیری می کند و از خراب شدن قطعات اساسی جلوگیری می کند. با سرویس کامپیوتر اختلالات شناسایی می شوند. در خدمات سرویس کامپیوتر موارد زیر بررسی می شوند.

 • بادگیری و گردگیری قطعات داخل کامپیوتر
 • دسته‌بندی و نظم بخشیدن به کابل‌های داخل کامپیوتر
 • بررسی اتصالات داخلی کیس کامپیوتر
 • بررسی مادربرد کیس
 • بررسی فن کامپیوتر

تعمیرات کیس کامپیوتر

حمل و نقل رایانه های رومیزی به دلیل حجم بزرگ و سنگینی کیس و تعدد تجهیزات رایانه های خانگی، در صورت بروز اختلال، تعمیر کامپیوتر خانگی همواره دردسر ساز بوده است. لذا یافتن راهی برای تعمیر رایانه خانگی و تعمیر کامپیوتر قدیمی بدون نیاز به رفتن تعمیرگاه یکی از درخواست های افراد است.

تعمیرات کامپیوتر خانگی آنلاین پشتیبانی خدمات کامپیوتری به صورت مجازی و از طریق اینترنت انجام می شود. در تعمیرات کامپیوتر آنلاین محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. کاربران در هر ساعت از شبانه روز قادر به ارتباط با کارشناسان و متخصصان سخت افزار خواهند بود.

هزینه تعمیر کامپیوتر به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرات کامپیوتر بر اساس نوع خرابی و نوع سیستم متفاوت می باشد. تعمیرات کامپیوتر شامل موارد متعددی است. از ایرادات ساده نرم افزاری تا موارد بسیار حاد مانند سوختن هارد و قطعات اساسی دیگر. به این ترتیب نرخ خدمات کامپیوتری مبلغ ثابتی نیست. قیمت تعمیرات کامپیوتر در محل بر اساس نوع ایراد که سخت افزاری یا نرم افزاری است باید بررسی شود. معمولا بیشترین قیمت تعمیر کامپیوتر و تعمیر کیس کامپیوتر مربوط به تعویض قطعات می باشد. هزینه خدمات نرم افزاری به صورت ثابت است و شامل قیمت تعویض ویندوز و درایورها می شود. خدمات نرم‌افزاری (نصب ویندوز، برنامه‌های کاربردی و ...) مبلغ ثابتی هستند. اما در صورت نیاز به تعمیرات سخت‌افزار کامپیوتر، هزینه تعمیر کیس کامپیوتر و تعویض قطعات به قیمت روز قطعات مورد نظر در بازار وابسته است.  در کنار قیمت قطعه، اجرت تعویض قطعات نیز به فاکتور نهایی اضافه می شود.

خدمات تعمیرات انواع کامپیوترهای خانگی، رومیزی و اداری توسط متخصصین هوم سرویز

تعمیر انواع کامپیوتر های خانگی، حرفه ای، گیمینگ و غیره توسط متخصصین ما انجام می شود. فقط کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و تخمین هزینه تعمیرات کامپیوتر با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

بالا بردن سرعت کامپیوتر و برطرف کردن کلیه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر در محل
سرویس کامپیوتر در محل و بررسی قطعات و گردگیری اجزای کامپیوتر
نصب انواع تجهیزات جانبی مانند اسکنر، پرینتر، مودم ADSL و ...
ارتقا کامپیوتر و اسمبل قطعات کامپیوتر
تعمیرات تخصصی قطعات کیس کامپیوتر مانند تعمیر مادر برد کامپیوتر، تعمیر فن کامپیوتر، تعمیر هارد، رم، کارت گرافیک ، cpu , ...

همیاران سرویس تعمیر کامپیوتر

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر کنسول بازی
تعمیر کنسول بازی
قیمت از 300,000 الی 550,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 75,000 الی 1,100,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان