شارژ کارتریج

شارژ کارتریج

از 1128 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شارژ کارتریج در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت شارژ تونر لیزری سیاه و سفید

150,000 الی 300,000 تومان

قیمت شارژ تونر لیزری رنگی به ازای هر رنگ

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت شارژ کارتریج به ازای هر رنگ جوهر افشان

300,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,130,000 تومان

آنچه درباره شارژ کارتریج خواهید خواند

 • شارژ کارتریج چیست؟
 • شارژ کارتریج در محل چه مزایایی دارد؟
 • آیا کیفیت چاپ، پس از شارژ پرینترهای لیزری تغییر می کند؟
 • تعویض کارتریج پرینتر یا شارژ کارتریج لیزری کدام یک؟
 • شارژ انواع برندهای دستگاه پرینتر و کپی
 • قیمت شارژ کارتریج در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • راهکارهای تشخیص کارتریج ارجینال در هنگام شارژ پرینتر لیزری در محل
 • شارژ و تعویض کارتریج پرینتر در محل خود را به بخ متخصصین هوم سرویزبسپارید:

شارژ کارتریج چیست؟

یکی از مهمترین قطعاتتشکیل دهنده ی یک پرینتر لیرزی و یا جوهر افشان کارتریج پرینتراست. به موادی که در کارتریج وجود دارد تونر گفته می شود. در گذشته شارژتونر توسط مخلوطی از اکسید آهن، شکر و کربنانجام می شد. ولی بعد از مدتی با هدف بالا بردن کیفیت نهایی چاپ از پلیمر و کربندر شارژ تونر کارتریج استفاده شد.قیمت کارتریج پرینترها با توجهبه مدل پرینتر و همچنین کارایی آنها متفاوت هستند. ابعاد جوهر پرینتر بر اساس اندازه و ابعاد پرینتر تعیین می شود. هر اندازه که پرینتر بزرگتر باشدمتقابلا اندازه جوهر نیز بزرگتر خواهد بود و در نتیجه قیمت شارژ پرینتر درمحل نیز بالا می رود.

مسئله مهم در هنگامخرید پرینتر در نظر گرفتن هزینه تعویض کارتریج می باشد. بسیاری از افراد درهنگام خرید پرینتر به هزینه شارژ تونر توجه نمی کنند. در صورتی که هزینهشارژ کارتریج جزو هزینه های ثابت و البته غیر قابل حذف می باشد. کارتریج پرینتر با توجه به مدل پرینتر ونحوه ی کارکرد چاپگر متفاوت است. تونر لیزری سیاه و سفید ، تونر رنگی وکارتریج جوهر افشان از انواع مختلف کارتریج ها می باشند.

شارژ کارتریج در محل چه مزایایی دارد؟

اهمیت شارژکارتریج در محل بیشتر در یک ساختمان اداری که ده ها دستگاه پرینتر و چاپگروجود دارد و به طور دائم مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر نمایان می شود. تمامشدن تونر این دستگاه ها یکی از مشکلاتی است که اغلب در سازمان های فعال، اتفاق میافتد. معمولا با تمام شدن جوهر پرینتر، عملا آن دستگاه از دسترس خارج می شود. باتوجه به این موارد شرکت های خدماتی با ارائه شارژ کارتریج رنگی در محل این مشکل را برای همیشه برطرف کرده اند. بهاین ترتیب تنها با یک تماس، تکنیسین حرفه ای برای شارژ یا تعویض کارتریج در محلحضور پیدا می کند.

با اینکار مشکلات حملو نقل دستگاه را نخواهید داشت. خارج کردن دستگاه از شرکت می تواند آسیب جدی به آنوارد کند. در طی جابجایی همیشه امکان خسارت و صدمه به دستگاه هست. به این ترتیبعلاوه بر شارژ ناچارید هزینه تعمیرات را نیز بپردازید.از طرفی خروج دستگاه و حمل به محل کارگاه، به معنای از دست دادن آن برای حداقل چندروز است. پروسه شارژ کارتریج رنگی چندان وقت گیر نیست ولی دستگاه های دیگریهم برای همین مشکل به شرکت خدماتی آورده شده اند و باید در نوبت بمانید. در حالیکه خیلی ساده می توانید با شرکت تخصصی برای شارژ کارتریج در محل تماسبگیرید تا تکنیسین بلافاصله به محل اعزام شود و در کمتر از یک ساعت پروسه شارژپرینتر انجام شود. هزینه شارژ پرینتر در مقایسه با قیمت خرید یک کارتریجتازه، خیلی کمتر است. شاید در یک پرینتر خانگی تهیه جوهر یا پودر تونر چندان هزینهزیادی نداشته باشد ولی به طور قطع با افزایش تعداد دستگاه ها، هزینه های تامینقطعات نیز بیشتر خواهد شد. شارژ کارتریج رنگی لیزری بدون تردید بهترینگزینه برای صرفه جویی در سازمان های با ترافیک کاری بالاتر است.

آیا کیفیت چاپ، پس از شارژ پرینترهای لیزری تغییر می کند؟

کیفیت چاپ بستگی بهنوع تونر استفاده شده به هنگام شارژ پرینترهای لیزری دارد. در بازاربرندهای نامرغوب و بی کیفیت زیادی به فروش می رسد که اصلا کارایی مناسبی ندارند.برای اینکه با مشکل افت کیفیت چاپ مواجه نشوید همیشه از تونرهای معتبر و کیفیت اصلاستفاده کنید. خدمات شارژ کارتریج پرینتر هوم سرویز توسط تکنیسین های متخصصارائه می شود. این سرویس دارای گارانتی است و به شرط اصل بودن تونر، انجام می شود.پس از شارژ یا تعویض کارتریج، هیچگونه افت کیفیت چاپ در پرینتر به وجود نخواهد آمد.

توجه داشته باشید کهنام برند بر روی بدنه کارتریج های اصل، حک شده است. اگر مشخصات کارتریج بر رویبرچسب درج شده باشد، در تقلبی بودن آن تردید نکنید.

تعویض کارتریج پرینتر یا شارژ کارتریج لیزری کدام یک؟

قبل از این مقایسهباید یه معرفی و تعریف اجمالی کارتریج پرینتر لیزری و کارتریجپرینتر جوهر افشان بپردازیم. شارژکارتریج لیزری که با نام تونر نیز شناختهمی شوند، حالت پودری دارند. در این نوع پرینترها، دستور چاپتوسط درام صادر می شود. قیمت کارتریج پرینتر لیزری در مقایسه با کارتریجپرینترهای جوهرافشان بیشتر است. از مزایای دیگر آنها، طول عمر بالای آنهااست. شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان، هم به صورترنگ مشکی تک رنگ و هم شامل سه رنگ اصلی آبی، قرمز و زرد موجود هستند. کارتریججوهری، از جنس مایع است. در پرینتر جوهر افشان hp و پرینتر اپسون و غیره دستور چاپبر روی کاغذ توسط جوهر و هد انجام می شود.

زمانی که ظرفیت یککارتریج تمام می شود، دو گزینه را می توان انتخاب نمود. یک شارژ کارتریج در محلو دومین مورد تعویض کارتریج در محل . اگر پرینتر شما جوهر افشاناست، توصیه می می شود به جای شارژ کارتریج جوهر افشان، آن را تعویض کنید.زیرا در بعضی مواقع شارژ کارتریج جوهر افشان موجب آسیب به دستگاه چاپگر میشود.

شارژ یا تعویضکارتریج پرینتر لیزری نیز بستگی به کیفیت و حساسیت کار شما دارد. اگر بهکیفیت بالا در پرینتر صفحات نیاز ندارید. می توانید به شارژ کارتریجپرینتر لیزری بپردازید. متاسفانه کیفیت چاپ کارتریج شارژ شده از کارتریجاصلی و فابریک دستگاه کمتر است و ظرفیت محدود تری نیز دارد.

شارژ انواع برندهای دستگاه پرینتر و کپی

 • شارژ کارتریج اچ پی
 • شارژ کارتریج کانن
 • شارژ کارتریج سامسونگ
 • شارژ کارتریج پاناسونیک
 • شارژ کارتریج برادر
 • شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی
 • شارژ کارتریج پرینترهای لیزری سیاه و سفید

قیمت شارژ کارتریج در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

نوع و مدل پرینتر والبته نوع آن از عوامل موثر بر هزینه شارژ کارتریج هستند. به طورکلی پرینتر ها را می توان در چهارگروه پرینتر لیزری، پرینتر حرارتی، پرینترسوزنی و پرینتر جوهر افشان تقسیم کرد. که هزینه شارژ کارتریج در محل برایهر کدام از این گونه ها متفاوت است. برای مثال هزینه شارژ کارتریج جوهرافشان با قیمت شارژ کارتریج رنگی لیزری متفاوت است.همچنین قیمت کارتریج پرینتر بسته به برند پرینتر نیز متفاوت است. چرا کهبرندهای مختلف پرینتر میزان مصرف جوهر متفاوتی نیز دارند و درنتیجه تعداد دفعات شارژ در آنها نیز با هم تفاوت دارند. برای مثال قیمتشارژ کارتریج سامسونگ با هزینه شارژ کارتریج hp قطعا یکسان نیست.

برای اطلاعاز قیمت شارژ کارتریج لیزری می توانید از خدمات آنلاین هوم سرویزاستفاده کنید و از افراد متخصص در این زمینه مشاوره لازم را دریافت کنید.

راهکارهای تشخیص کارتریج ارجینال در هنگام شارژ پرینتر لیزری در محل

 • کیفیتبسته بندی کارتریج تا حد بالایی گویای اصالت کالا می باشد. به بسته بندی کارتریجقبل از شارژ و یا تعویض آن توجه کنید.
 • بههولگرام کارتریج دقت کنید. هولگرام باید براق باشد. و کلمه OK در داخل هولگرام باید به وضوح دیده شود وحالت برجسته داشته باشد.
 • مهمترینمعرفه کارتریج اصل، لیبل آن می باشد. در هنگام شارژ کارتریج کانن بهلیبل در پشت جعبه کارتریج توجه کنید. این لیبل بیان کننده ی مدل دستگاه می باشد کهغیر قابل دستکاری و خدشه وارد کردن است.
 • در صورتیکه برنامه اسکنر را در گوشی هوشمند خود دارید. هولگرام را اسکن کنید. تمام مشخصاتکآن به طور کامل پس از اسکن بیان می شود.

شارژ و تعویض کارتریج پرینتر در محل خود را به بخ متخصصین هوم سرویزبسپارید:

با توجه به ابعاددستگاه و امکان آسیب دیدن در حین جابجایی بسیاری از افراد ترجیح می دهند، شارژکارتریج پرینتر در محل انجام دهند.شارژ تونر(لیزری سیاه و سفید)، شارژ تونر(لیزری رنگی) در محل با هزینه را میتوانید از متخصصین ما دریافت کنید. از مزایای دیگر این کار نظارت کامل به نحوه یشارژ و تعویض کارتریج می باشد. در هوم سرویز شارژ پرینتر اچ پی، شارژتونر اپسون، پرینتر ریکو، پرینتر کونیکا مینولتا، پرینتربرادر و سامسونگ انجام می شود. کارتریج های ارایه شده توسطتعمیرکار هوم سرویز اصل بوده و هولگرام شرکت سازنده را دارا می باشند. تمامی قطعاتو کارتریج مورد نیاز برای شارژ و تعویض کارتریج با فاکتور به مشتری ارائه می گردد.

در صورت نیاز به شارژ کردن کارتریج در محلکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمتها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شارژ کارتریج و همچنین ارایه خدمات شارژ کارتریج انواع پرینترهای لیزری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ماشین اداری ارائه می دهد که شامل سرویس دستگاه کپی در محل, تعمیر و سرویس انواع پرینتر یا چاپگر در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شارژ کارتریج

شارژ کارتریج انواع پرینترهای لیزری

شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان

تعویض کارتریج خشک شده

تعویض مخزن کارتریج

تخلیه‌ باقیمانده تونر داخل کارتریج و جایگزینی با نمونه اورجینال

شارژ و تعویض کارتریج پرینترهای اچ پی، اپسون، سامسونگ، کانن، برادر و ....

نظرات کاربران

profile picture
حسام هامونی

کارشون عالی بود بسیار منصف و انسان شریف و دوست داشتنی بودن

شرایط شارژ کارتریج پرینترهای لیزری و جوهر افشان

تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
قیمت از 180,000 الی 400,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 350,000 الی 1,090,000 تومان