تعمیرات پرینتر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر

تعمیرات پرینتر

از 1126 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات پرینتر در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر پرینتر و اسکنر

توافقی

قیمت شارژ تونر(لیزری سیاه و سفید)

43,000 الی 76,000 تومان

قیمت شارژ تونر(لیزری رنگی)

73,000 الی 120,000 تومان

قیمت شارژ کارتریج(هر رنگ جوهر افشان)

40,000 الی 55,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر پرینتر در محل را به متخصصین بسپارید

پرینترها و اسکنرها از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی در محل کارها و منازل به شمار می آیند. پرینتر و اسکنرها از دستگاه‌های پرکاربرد برای انتقال داده به سیستم و کپی یا پرینت اطلاعات می باشند. در طی یک روز بسته به نوع کاربرد ممکن است ده‌ها بار از سیستم های مختلف دستورات چاپ یا کپی برای چاپگر‌ها ارسال شود. بدین ترتیب خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، موجب بروز ایراد در روال‌ کاری می شود. در هنگام بروز این اتفاقات کمک گرفتن از تعمیرکار پرینتر در محل، موجب می شود با سرویس و تعمیر پرینتر در محل و تعمیر اسکنر در سریع ترین زمان ممکن همه چیز را به روال سابق برگرداند.

اولین و قدیمی ترین راهکار برای تعمیرات پرینترهای لیزری و تعمیر پرینتر جوهر افشان و تعمیرات اسکنر، انتقال دستگاه به تعمیرگاه است. البته هنوز هم این روش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این کار در مواقعی که بتوانید از دستگاه جایگزین دیگری استفاده کنید، راهکار درستی است. زیرا که تجهیزات موجود در تعمیرگاه پرینتر بیشتر است و می تواند مشکلات اساسی و تعمیرات پرینتر را اساسی تر و البته در زمان بیشتری رفع کنند. اما مواقعی که زمان کافی برای انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد، تعمیر اسکنر در محل یکی از بهترین گزینه ها است. به شرطی که تعمیرکار اسکنر و پرینتری که از او کمک گرفته اید، تجربه و تبحر لازم را در زمینه تعمیرات پرینتر یا تعمیرات اسکنر را دارا باشد. بدین ترتیب می تواند در کمترین زمان مشکل دستگاه را رفع کند. در ادامه به عیب یابی پرینتر و عوامل موثر بر قیمت تعمیر پرینتر در محل خواهیم پرداخت.

سرویس پرینتر شامل چه خدماتی است؟

سرویس پرینتر و اسکنر ها موجب می شود تمام قطعات پرینتر بررسی شوند و از ایرادات بزرگتر جلوگیری می کند. خدماتی مانند سرویس و شستشوی قاب های پرینتر، گردگیری و تمیزکاری چرخ دنده ها و فنرها، سرویس بردهای پرینتر، بررسی فن پرینتر، بررسی و تنطیم کاغذ کش پزینتر، تستس کارتریج و یونیت درام و... انجام می شود. ایرادات جزئی در این پروسه توسط سرویسکار پرینتر رفع می شود و کیفیت چاپ را بالا می برد.

سرویس پرینتر در محل سرویس ویژه ای برای شرکت ها و سازمان هایی است که از چندین دستگاه اسکنر و پرینتر استفاده می کنند. به این ترتیب با یکبار مراجعه سرویسکار پرینتر در محل تمام دستگاه ها بررسی شده و ایرادات آنها شناسایی می شود.

عیب یابی و تعمیرات چاپگر و اسکنرها

با توجه به تقاضا بازار، انواع مختلفی از پرینتر ساخته و عرضه شده اند. از انواع پرینتر و اسکنرها می توان به پرینتر hp ،پرینتر و اسکنر کانن و پرینتر سامسونگ و پرینتر اپسون اشاره کرد. با توجه به این حجم عظیم در مدل و برند، تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر به شاخه تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است. استفاده از چاپگرها در منازل برای مصارف و کارهای شخصی باعث صرفه جویی هزینه در زمینه چاپ عکس و اسناد می شود. این دستگاهها نیز مانند تمامی وسایل الکترونیکی دیگری نیاز به سرویس چاپگر و تعمیرات چاپگر دارند. عیب های مشاهده شده در تمامی پرینتر و اسکنرها تقریبا مشابه است. اما رفع عیب و نحوه ی تعمیر پرینترهای سامسونگ با سایر مدل ها به طور مثال تعمیر پرینتر اپسون متفاوت است. همچنین با توجه به حجم نسبتا بزرگ این دستگاه و کاربرد همه روزه ازین دستگاه در ادارات و منازل ترجیح به تعمیر پرینتر و تعمیر اسکنر در محل می باشد.

تعمیرات پرینتر در محل : علت خطای تونر در کامپیوتر چیست؟

شما تونر را تعویض کرده اید و دوباره به شما اخطار کمبود تونر نشان داده می شود؟ در این صورت تنها کاری که در زمینه تعمیر و سرویس چاپگر باید انجام شود، ریست چاپگر است. ریست پرینتر را می توانید در تنظیمات نرم افزاری در رایانه انجام دهید.

تعمیر پرینتر در محل : چرا پرینتر کند چاپ می کند؟

تنظیمات پرینتر و دستور العمل وارد به دستگاه تا مقدار بالایی در سرعت چاپ موثر است. در هنگام چاپ و یا کپی اسناد و مدارک تنظیمات سرعت را بالا ببرید. زیرا به کیفیت بالا نیاز نخواهید داشت. ولی در چاپ عکس، سرعت را روی کندترین حالت ممکن، تنظیم نمایید. سرعت کند کیفیت نهایی را افزایش می دهد. می توانید در هنگام تعمیر پرینتر این مشکل را با قرار دادن تنظیمات پرینتر به حالت draft حل کنید.

تعمیر چاپگر: چرا کاغذ در پرینتر گیر می کند؟

عوامل زیادی در گیر کردن کاغذ در پرینتر دخیل هستند. مواردی مانند اینکه کاغذ به درستی در دستگاه قرار نگرفته باشد. غلطک های گیرنده کاغذ آسیب دیده باشند و یا مانعی در ورودی دستگاه باشد. همه از مواردی هستند که موجب بروز این اتفاق می شوند برای تعمیر پرینتر باید تمام این اجزا توسط تعمیرکار پرینتر بررسی شوند.

تعمیرات چاپگر: علت سایه انداختن چاپگر چیست؟

همیشه ایرادات وارده به چاپ از عدم کیفیت دستگاه پرینتر نیست. گاهی فقط با عوض کردن کاغذ مصرفی مشکل رفع خواهد شد. در بسیاری دیگر از موارد نیز کافیست تونر را خارج کنید و به آرامی به طرفین تکان دهید. زیرا ته نشین شدن تونر باعث این موضوع می شود. این ایراد برای تعمیرات پرینتر پیش می آید که زیاد از دستگاه استفاده نمی شود.

از علل دیگر که در تعمیر و سرویس پرینتر مطرح می شود، می توان به خرابی در مگنت رولر پرینتر اشاره کرد. مگنت رولر وظیفه انتقال تونر به درام را بر عهده دارد. و بر اساس دستورالعمل وارد شده میزان درست از تونر را به کاغذ منتقل می کند. در صورت بروز ایراد در این قسمت چاپ با کیفیت پایین و یا به صورت خط دار ظاهر میشود.

سرویس چاپگر : علت نکشیدن کاغذ توسط چاپگر چیست؟

اگر از هر کدام از مدل پرینترهای اچ پی یا مدل های دیگر استفاده می کنید احتمالا با این ارور Out of Paper یا نکشیدن کاغذ توسط پرینتر مواجه شده اید. این مشکل ممکن است ناشی از موارد مختلفی مانند خاکی شدن غلطک کاغذ، یا ایرادات در قسمت سینی پرینتر و یا حتی مشکلات نرم افزاری کامپیوتر باشد.

تعمیر پرینتر جوهر افشان و تعمیر پرینتر لیزری در هوم سرویز

در کل دو نوع پرینتر جوهر افشان و پرینتر لیزری موجود هستند. پرینترهای لیزری قیمت خرید بالاتری دارند. اما کیفیت چاپ عکس های رنگی در پرینترهای جوهر افشان بسیار بالا است. ساختار و تعمیر پرینترهای جوهرافشان از پرینترهای لیزری بسیار ظریف‌تر و حساس‌تر است. از این رو برای تعمیر پرینترهای جوهر افشان یا سرویس پرینتر چهار کاره نیاز به مهارت بالایی است. به هیچ‌وجه خودتان اقدام به باز کردن قطعات پرینتر نکنید. چون یک اشتباه کوچک منجر به تعویض قطعه یا از کار افتادن دستگاه خواهد شد.

تعمیر اسکنر

اسکنر وسیله ای شبیه به دستگاه کپی است که اطلاعات روی برگه را وارد کامپیوتر می کند. برای اتصال اسکنر به کامپیوتر علاوه بر سیم رابط به نرم افزار مخصوص هم نیاز است. وقتی این وسیله به هر علتی خراب شود تبادل اطلاعاتی بین دو دستگاه به هم می ریزد. تعمیر اسکنر کاری تخصصی است و نمی توان بدون داشتن اطلاعات فنی، دستگاه را باز کرد. این وسیله پر کاربرد برای ورود عکس و اطلاعات روی برگه ها به کامپیوتر استفاده می شود. وقتی اسکنر کار نمی کند حتما مشکلی در دستگاه یا اتصالات وجود دارد. از اسکنر یک خروجی به رایانه گرفته شده و در صورتی که دستگاه به چاپگر دیگری متصل باشد، حتما یک خروجی به پرینتر هم وجود دارد.

انواع برندهای پرینتر و اسکنر که در هوم سرویز تعمیر می شوند

  • تعمیر پرینترهای اپسون در محل Epson
  • تعمیر پرینترهای کانن در محل
  • تعمیر پرینترهای سامسونگ در محل
  • تعمیر پرینتر اچ پی در محل
  • تعمیراسکنر hp
  • تعمیراسکنرفوجیتسو
  • تعمیراسکنرکانن
  • تعمیرات اسکنر کداک

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هوم سرویز

سرویس دوره ای و تعمیر دستگاه فتوکپی و تعمیر اسکنرhp مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری در بازه های زمانی مشخص تاکید می شود. ولی در صورت بروز خرابی جهت تعمیر درام پرینتر ، تعمیر مین برد پرینتر ، تعمیر پیکاپ رولز، تعمیر فیوزینگ پرینتر و در نهایت تعمیر مگنت پرینتر در تعمیر و سرویس پرینتر انجام می شود.

در صورت بروز ایراد و خطا در پرینتر سوزنی کافیست به صورت رایگان درخواست خود را در هوم سرویز ثبت کنید. ما بهترین و مجرب ترین تعمیرکار پرینتر و اسکنر در محل را به محل اعزام می کنیم.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات پرینتر و همچنین ارایه خدمات تعمیر و سرویس انواع پرینتر یا چاپگر در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ماشین اداری ارائه می دهد که شامل سرویس دستگاه کپی در محل, شارژ کارتریج انواع پرینترهای لیزری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات پرینتر

تعمیر و سرویس انواع پرینتر یا چاپگر در محل

سرویس و تعمیر انواع اسکنر در محل

تعمیرات انواع پرینترهای لیزری، تعمیر پرینتر حرارتی، سوزنی و تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات انواع پرینتر های اداری، خانگی و مخصوص چاپ عکس

تعمیر هد، تعمیر یونیت لیزر، تعمیر برد فرمتر، تعمیر فیوزینگ و ...

تعمیر پرینترهای اچ پی، اپسون، سامسونگ، شارپ، توشیبا، کانن و …

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط سرویس پرینتر، چاپگر و اسکنر

تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید. پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
نصب سانترال و رفع خرابی
نصب سانترال و رفع خرابی
قیمت از 100,000 الی 600,000 تومان

خدمات تعمیرات پرینتر در این شهرها ارائه می شود: