تعمیرات پرینتر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر

تعمیرات پرینتر

از 1126 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات پرینتر در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر پرینتر و اسکنر

توافقی

قیمت شارژ تونر(لیزری سیاه و سفید)

43,000 الی 76,000 تومان

قیمت شارژ تونر(لیزری رنگی)

73,000 الی 120,000 تومان

قیمت شارژ کارتریج(هر رنگ جوهر افشان)

40,000 الی 55,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت180,000 تومانبیشینه قیمت1,440,000 تومان

آنچه درباره تعمیرات پرینتر خواهید خواند

 • تعمیر پرینتر در محل را به متخصصین بسپارید
 • سرویس پرینتر شامل چه خدماتی است؟
 • عیب یابی و تعمیرات چاپگر و اسکنرها
 • تعمیر پرینتر جوهر افشان و تعمیر پرینتر لیزری در هوم سرویز
 • تعمیر اسکنر
 • انواع برندهای پرینتر و اسکنر که در هوم سرویز تعمیر می شوند
 • تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هوم سرویز

تعمیر پرینتر در محل را به متخصصین بسپارید

پرینترها و اسکنرهااز ابزارهای بسیار مهم و کاربردی در محل کارها و منازل به شمار می آیند. پرینتر واسکنرها از دستگاه‌های پرکاربرد برای انتقال داده به سیستم و کپی یا پرینت اطلاعاتمی باشند. در طی یک روز بسته به نوع کاربرد ممکن است ده‌ها بار از سیستم های مختلفدستورات چاپ یا کپی برای چاپگر‌ها ارسال شود. بدین ترتیب خرابی پرینتر حتیبرای چند ساعت، موجب بروز ایراد در روال‌ کاری می شود. در هنگام بروز این اتفاقاتکمک گرفتن از تعمیرکار پرینتر در محل، موجب می شود با سرویس و تعمیرپرینتر در محل و تعمیر اسکنر در سریع ترین زمان ممکن همه چیز رابه روال سابق برگرداند.

اولین و قدیمی ترینراهکار برای تعمیرات پرینترهای لیزری و تعمیر پرینتر جوهر افشان وتعمیرات اسکنر، انتقال دستگاه به تعمیرگاه است. البته هنوز هم این روش بسیار مورداستفاده قرار می گیرد. در واقع این کار در مواقعی که بتوانید از دستگاه جایگزیندیگری استفاده کنید، راهکار درستی است. زیرا که تجهیزات موجود در تعمیرگاه پرینتربیشتر است و می تواند مشکلات اساسی و تعمیرات پرینتر را اساسی تر و البته در زمانبیشتری رفع کنند. اما مواقعی که زمان کافیبرای انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد، تعمیر اسکنر در محل یکیاز بهترین گزینه ها است. به شرطی که تعمیرکار اسکنر و پرینتری که از او کمکگرفته اید، تجربه و تبحر لازم را در زمینه تعمیراتپرینتر یا تعمیرات اسکنر را دارا باشد. بدین ترتیب می تواند درکمترین زمان مشکل دستگاه را رفع کند. در ادامه به عیب یابیپرینتر و عوامل موثر بر قیمت تعمیر پرینتر در محل خواهیم پرداخت.

سرویس پرینتر شامل چه خدماتی است؟

سرویس پرینتر و اسکنر ها موجب می شود تمام قطعات پرینتربررسی شوند و از ایرادات بزرگتر جلوگیری می کند. خدماتی مانند سرویس و شستشوی قابهای پرینتر، گردگیری و تمیزکاری چرخ دنده ها و فنرها، سرویس بردهای پرینتر، بررسیفن پرینتر، بررسی و تنطیم کاغذ کش پزینتر، تستس کارتریج و یونیت درام و... انجاممی شود. ایرادات جزئی در این پروسه توسط سرویسکار پرینتر رفع می شود وکیفیت چاپ را بالا می برد.

سرویس پرینتر در محل سرویس ویژه ای برای شرکت ها و سازمان هاییاست که از چندین دستگاه اسکنر و پرینتر استفاده می کنند. به این ترتیب با یکبارمراجعه سرویسکار پرینتر در محل تمام دستگاه ها بررسی شده و ایرادات آنهاشناسایی می شود.

عیب یابی و تعمیرات چاپگر و اسکنرها

با توجه به تقاضابازار، انواع مختلفی از پرینتر ساخته و عرضه شده اند. از انواع پرینتر و اسکنرها میتوان به پرینتر hp ،پرینترو اسکنر کانن و پرینتر سامسونگ و پرینتر اپسون اشارهکرد. با توجه به این حجم عظیم در مدل و برند، تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنربه شاخه تخصصی و حرفه ای تبدیل شده است. استفاده از چاپگرها درمنازل برای مصارف و کارهای شخصی باعث صرفه جویی هزینه در زمینه چاپ عکس و اسناد میشود. این دستگاهها نیز مانند تمامی وسایل الکترونیکی دیگری نیاز به سرویسچاپگر و تعمیرات چاپگر دارند. عیب های مشاهده شده درتمامی پرینتر و اسکنرها تقریبا مشابه است. اما رفع عیب و نحوه ی تعمیرپرینترهای سامسونگ با سایر مدل ها به طور مثال تعمیر پرینتراپسون متفاوت است. همچنین با توجه به حجم نسبتا بزرگ این دستگاه و کاربرد همهروزه ازین دستگاه در ادارات و منازل ترجیح به تعمیر پرینتر و تعمیر اسکنردر محل می باشد.

تعمیرات پرینتردر محل :علت خطای تونر در کامپیوتر چیست؟

شما تونر را تعویضکرده اید و دوباره به شما اخطار کمبود تونر نشان داده می شود؟ در این صورت تنهاکاری که در زمینه تعمیر و سرویس چاپگر باید انجام شود، ریست چاپگر است.ریست پرینتر را می توانید در تنظیمات نرم افزاری در رایانه انجام دهید.

تعمیر پرینتر درمحل :چرا پرینتر کند چاپ می کند؟

تنظیمات پرینتر ودستور العمل وارد به دستگاه تا مقدار بالایی در سرعت چاپ موثر است. در هنگام چاپ ویا کپی اسناد و مدارک تنظیمات سرعت را بالا ببرید. زیرا به کیفیت بالا نیازنخواهید داشت. ولی در چاپ عکس، سرعت را روی کندترین حالت ممکن، تنظیم نمایید. سرعتکند کیفیت نهایی را افزایش می دهد. می توانید در هنگام تعمیر پرینتر اینمشکل را با قرار دادن تنظیمات پرینتر به حالت draft حل کنید.

تعمیر چاپگر:چرا کاغذ در پرینتر گیر می کند؟

عوامل زیادی در گیرکردن کاغذ در پرینتر دخیل هستند. مواردی مانند اینکه کاغذ به درستی در دستگاه قرارنگرفته باشد. غلطک های گیرنده کاغذ آسیب دیده باشند و یا مانعی در ورودی دستگاهباشد. همه از مواردی هستند که موجب بروز این اتفاق می شوند برای تعمیر پرینترباید تمام این اجزا توسط تعمیرکار پرینتر بررسی شوند.

تعمیرات چاپگر:علت سایه انداختن چاپگر چیست؟

همیشه ایرادات واردهبه چاپ از عدم کیفیت دستگاه پرینتر نیست. گاهی فقط با عوض کردن کاغذ مصرفی مشکلرفع خواهد شد. در بسیاری دیگر از موارد نیز کافیست تونر را خارج کنید و به آرامیبه طرفین تکان دهید. زیرا ته نشین شدن تونر باعث این موضوع می شود. این ایراد برایتعمیرات پرینتر پیش می آید که زیاد از دستگاه استفاده نمی شود.

از علل دیگر که درتعمیر و سرویس پرینتر مطرح می شود، می توان به خرابی در مگنت رولرپرینتر اشاره کرد. مگنت رولر وظیفه انتقال تونر به درام را بر عهده دارد. و براساس دستورالعمل وارد شده میزان درست از تونر را به کاغذ منتقل می کند. در صورتبروز ایراد در این قسمت چاپ با کیفیت پایین و یا به صورت خط دار ظاهر میشود.

سرویس چاپگر :علتنکشیدن کاغذ توسط چاپگر چیست؟

اگر از هر کدام ازمدل پرینترهای اچ پی یا مدل های دیگر استفاده می کنید احتمالا با اینارورOut of Paper یا نکشیدنکاغذ توسط پرینتر مواجه شده اید. این مشکل ممکن است ناشی از موارد مختلفی مانندخاکی شدن غلطک کاغذ، یا ایرادات در قسمت سینی پرینتر و یا حتی مشکلات نرمافزاری کامپیوتر باشد.

تعمیر پرینتر جوهر افشان و تعمیر پرینتر لیزری در هوم سرویز

در کل دو نوع پرینترجوهر افشان و پرینتر لیزری موجود هستند. پرینترهای لیزری قیمت خریدبالاتری دارند. اما کیفیت چاپ عکس های رنگی در پرینترهای جوهرافشان بسیار بالا است. ساختار و تعمیر پرینترهای جوهرافشان از پرینترهایلیزری بسیار ظریف‌تر و حساس‌تر است. از این رو برای تعمیر پرینترهای جوهرافشان یا سرویس پرینتر چهار کاره نیازبه مهارت بالایی است. به هیچ‌وجه خودتان اقدام به باز کردن قطعاتپرینتر نکنید. چون یک اشتباه کوچک منجر به تعویض قطعه یا از کار افتادن دستگاهخواهد شد.

تعمیر اسکنر

اسکنر وسیله ای شبیهبه دستگاه کپی است که اطلاعات روی برگه را وارد کامپیوتر می کند. برای اتصال اسکنربه کامپیوتر علاوه بر سیم رابط به نرم افزار مخصوص هم نیاز است. وقتی این وسیله بههر علتی خراب شود تبادل اطلاعاتی بین دو دستگاه به هم می ریزد. تعمیر اسکنر کاری تخصصی است و نمی توان بدون داشتناطلاعات فنی، دستگاه را باز کرد. این وسیله پر کاربرد برای ورود عکس و اطلاعات رویبرگه ها به کامپیوتر استفاده می شود. وقتی اسکنر کار نمی کند حتما مشکلی در دستگاهیا اتصالات وجود دارد. از اسکنر یک خروجی به رایانه گرفته شده و در صورتی کهدستگاه به چاپگر دیگری متصل باشد، حتما یک خروجی به پرینتر هم وجود دارد.

انواع برندهای پرینتر و اسکنر که در هوم سرویز تعمیر می شوند

 • تعمیرپرینترهای اپسون در محلEpson
 • تعمیرپرینترهای کانن در محل
 • تعمیرپرینترهای سامسونگ در محل
 • تعمیرپرینتر اچ پی در محل
 • تعمیراسکنر hp
 • تعمیراسکنرفوجیتسو
 • تعمیراسکنرکانن
 • تعمیرات اسکنر کداک

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر هوم سرویز

سرویس دوره ای وتعمیر دستگاه فتوکپی و تعمیر اسکنرhp مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری در بازههای زمانی مشخص تاکید می شود. ولی در صورت بروز خرابی جهت تعمیر درام پرینتر، تعمیر مین برد پرینتر ، تعمیر پیکاپ رولز، تعمیر فیوزینگپرینتر و در نهایت تعمیر مگنت پرینتر در تعمیر و سرویس پرینتر انجام میشود.

در صورت بروز ایراد وخطا در پرینتر سوزنی کافیست به صورت رایگان درخواست خود را در هوم سرویزثبت کنید. ما بهترین و مجرب ترین تعمیرکار پرینتر و اسکنر در محل را بهمحل اعزام می کنیم.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات پرینتر و همچنین ارایه خدمات تعمیر و سرویس انواع پرینتر یا چاپگر در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ماشین اداری ارائه می دهد که شامل سرویس دستگاه کپی در محل, شارژ کارتریج انواع پرینترهای لیزری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات پرینتر

تعمیر و سرویس انواع پرینتر یا چاپگر در محل

سرویس و تعمیر انواع اسکنر در محل

تعمیرات انواع پرینترهای لیزری، تعمیر پرینتر حرارتی، سوزنی و تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات انواع پرینتر های اداری، خانگی و مخصوص چاپ عکس

تعمیر هد، تعمیر یونیت لیزر، تعمیر برد فرمتر، تعمیر فیوزینگ و ...

تعمیر پرینترهای اچ پی، اپسون، سامسونگ، شارپ، توشیبا، کانن و …

نظرات کاربران

profile picture
آرش واثقی

بسیار ادم مرتب و منظمی بودند و هم از لحاظ اخلاقی و هم کاری خوب بودند

profile picture
بهروز عابدینی  

پسر جوان کاری و مودب و با شخصیت بالاترین نمره برای ایشون

profile picture
س رضوی

اقای جاوید فوق العاده بودند به قدری کارشون خوب بود که دیگه مشتری ثابت هوم سرویز شدم ممنونم

profile picture
ناهید یوسفی

سلام تشکر میکنم از هوم سرویز من تقریبا از تمامی سرویس های هوم سرویز استفاده کردم و واقعا یکی از یکی بهتر ممنونم

شرایط سرویس پرینتر، چاپگر و اسکنر

تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.پلیس فتا:امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 220,000 الی 1,250,000 تومان
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
نصب سانترال و رفع خرابی
نصب سانترال و رفع خرابی
قیمت از 200,000 الی 1,010,000 تومان