تعمیر سانترال
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب سانترال و رفع خرابی

تعمیر سانترال

از 1135 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر سانترال در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب سانترال(کم ظرفیت)

380,000 الی 520,000 تومان

قیمت نصب سانترال(پر ظرفیت)

450,000 الی 900,000 تومان

قیمت تنظیمات سانترال

290,000 الی 400,000 تومان

قیمت رفع خرابی سانترال

توافقی

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت900,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر سانترال خواهید خواند

  • تعمیر سانترال و نصب سانترال
  • تعمیر سانترال پاناسونیک
  • آموزش نصب تلفن سانترال
  • نحوه سیم کشی سانترال
  • نصب و تعمیر سانترال تحت شبکه یا IP
  • عیب یابی و تعمیر تلفن سانترال
  • شایع ترین ایراد در تعمیر سانترال چیست؟
  • هزینه تعمیر تلفن سانترال به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیرکار تلفن سانترال
  • تعمیرات سانترال در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر سانترال و نصب سانترال

نصب تلفن سانترال و تعمیر سانترال یکی از مهم ترین اقدامات در هر سازمانی است. همه شرکت های کوچک و بزرگ می توانند با راه اندازی تلفن سانترال مخابراتی داخلی خود، کنترل دقیقتری روی ارتباطات درون سازمانی داشته باشند. در میان تمام برندها و شرکت هایی که در طول سالیان اخیر، اقدام به ساخت و عرضه تلفن‌های سانترال (اداری) کرده اند، نصب سانترال پاناسونیک بیش از بقیه مورد رضایت بوده است. در کنار این موارد ممکن است سیستم سانترال منزل یا محل کار دچار ایراداتی شود و نیاز به تعمیر تلفن سانترال باشد. به خاطر داشته باشید مواردی مانند تعمیر سانترال پاناسونیک و تنظیم سانترال بسیار وسیع است و باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود. وابسته به نوع تلفن سانترال، ظرفیت و بسیاری از عوامل دیگر روند تعمیر سانترال تغییر می کند. در ادامه به معرفی دستگاه سانترال و عوامل موثر بر قیمت نصب سانترال و همچنین هزینه تعمیر سانترال در محل می پردازیم.

تعمیر سانترال پاناسونیک

تعمیر سانترال پاناسونیک یکی از نیازهای امروزه برای شرکت، ارگان و یا کارخانه‌ها است. این دستگاه دارای مدل های متنوعی هستند که بنا بر نیاز یک مجموعه راه اندازی می شوند. نصب سانترال پاناسونیک موجب برقراری ارتباطات درون شبکه‌ می شود و اجازه مدیریت بین شعب را دارد. به عبارت دیگر امکان تماس سریع و بدون هزینه و ضبط مکالمات و تلفن گویا میسر می‌شود.

تلفن سانترال پاناسونیک به عنوان هسته اصلی یک مرکز تلفن، در دو مدل پرظرفیت و کم‌ظرفیت عرضه شده اند. دستگاه‌های کم‌ظرفیت برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. مدیران شرکت‌های تجاری بزرگ نیز، برای راه‌اندازی مرکز تلفن در سازمان خود، باید به فکر خرید دستگاه‌ سانترال پاناسونیک باشند. این دستگاه‌ها شامل تعداد زیادی از خطوط شهری هستند. به مراحل نصب و تعمیر سانترال و سیم‌کشی‌ سانترال که باید در این پروسه انجام شوند تا خطوط به دستگاه سانترال وصل شود، نصب تلفن سانترال می گویند.

آموزش نصب تلفن سانترال

سیم کشی سانترال نوعی مدیریت خطوط تلفنی است. در این تکنیک تماس های پرسنل در خطوط داخلی و یا به خطوط شهری به سادگی امکان پذیر می باشد. در ساختمان هایی که مجهز به سانترال هستند به وضوح می توان تفاوت در کیفیت خطوط ارتباطی را مشاهده کرد. همه این ویژگی ها بستگی به نحوه سیم کشی سانترال در ساختمان دارد. برخی از مدل های دستگاه سانترال ظرفیت کمتری دارند و مناسب شرکت های کوچکتر و خروجی های کمتری هستند. اغلب ارگان ها و سازمان های بزرگ از تعمیر سانترال پر ظرفیت و دستگاه های تحت شبکه استفاده می کنند. دنیای امروز وابسته به خطوط ارتباطی است، سانترال نقش مهمی در کسب و کارهای بزرگ دارند.

نحوه سیم کشی سانترال

هر گونه خرابی سانترال و یا قطعی در مدار سیم ها موجب خسارت زیادی در کسب و کارها می شود. قطعی های مکرر در طرز کار سانترال، اتصالات در خطوط سانترال و مشکلاتی از این قبیل می تواند در اثر سهل انگاری در نحوه سیم کشی سانترال اتفاق بیفتد. کابل کشی سانترال مهم ترین نقش را در عملکرد مناسب سیمهای داخلی دارد.

آموزش نصب تلفن سانترال به این گونه است قبل از نصب و راه اندازی دستگاه سانترال لازم است تا کابل کشی به صورت استاندارد و طبق اصول انجام شود. برنامه ریزی برای کابل کشی سانترال مهم ترین نکته است. نقشه نصب سانترال راهنمای کلی تکنیسین ها در سیم کشی تلفن های داخلی و شبکه است. در کابل کشی هایی که برای ارتباطات مخابراتی انجام می شود معمولا کابل های چند زوجی مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از کابل ها سیم ها با ۵ رنگ اصلی و ۵ رنگ فرعی مشخص شده اند. اگر از نزدیک سیم کشی سانترال را دیده باشید متوجه انبوهی از سیم های رنگارنگ می شوید. هر کدام از این سیم ها می بایست به صورت اصولی وصل شود تا کیفیت کار حفظ شود.

نحوه سیم کشی سانترال برای داخلی ها یکسان نیست. با توجه به نوع کاربری از کابل کشی مناسب استفاده می شود. همه این کابل کشی ها و سیم های عبوری طبق نقشه راهنمای نصب سانترال انجام می شود. لازم است تا از قبل نسبت به تهیه نقشه اصولی اقدام شود. هیچ شرکتی بدون داشتن نقشه راهنما نمی تواند سیستمی کارامد را داشته باشد. در ضمن موقع عیب یابی و تعمیرات سانترال هم به این نقشه احتیاج است. به طور معمول ۳ نوع داخلی در تلفن های سانترال وجود دارد:

داخلی هایبرید که دارای ۲ رشته سیم است

داخلی دیجیتال که دارای ۴ رشته سیم متفاوت است

داخلی آنالوگ با ۲ سیم مجزا کار شده است

نصب و تعمیر سانترال تحت شبکه یا IP

دستگاه سانترال مدل KX-NS500 یکی از انواع سانترال های تحت شبکه ی پر ظرفیت پاناسونیک می باشد. این مدل سازگاری بهتر و جامع تری نسبت به سانترال های قدیمی دارد و قابلیت پشتیبانی از تلفن های آنالوگ را نیز دارا هستند. عیب یابی و تعمیر سانترال تحت شبکه باید توسط متخصصین انجام شود.

عیب یابی و تعمیر تلفن سانترال

کسانی که این سیستم استفاده می کنند از میزان اهمیت این سیستم مطلع هستند و می دانند در صورت ایراد باید سریعا جهت عیب یابی سانترال و تعمیرات سانترال اقدام کنند. تعمیر سانترال در هنگام خرابی و یا قطعی ضروری است. شاید به نظر کار راحتی باشد ولی در عمل با ده ها و صدها سیم رنگی سر و کار دارید که هر کدام می تواند مداری را قطع و یا وصل کند. هرگز با آزمون و خطا نمی توانید به تعمیر سانترال در محل بپردازید. تعمیر دستگاه سانترال و یا عیب یابی مدار نیاز به دانش و تخصص حرفه ای دارد. اگر در این زمینه تخصصی ندارید هرگز اقدام به تعمیر تلقن سانترال نکنید. در صورتی که سیستم سانترال شرکت دچار مشکل شده با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید. سرویس سیم کشی و رفع خرابی سانترال با بررسی نحوه سیم کشی سانترال انجام می شود. به این ترتیب در زمان و هزینه های تعمیراتی صرفه جویی زیادی خواهید شد.

شایع ترین ایراد در تعمیر سانترال چیست؟

همانطور که پیش تر هم توضیح داده شده است سانترال از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. دلایل مختلفی ممکن است موجب خرابی سانترال و نیاز به تعمیر سانترال شود. از جمله شایع ترین ایراد در این تجهیزات نویز صدا است. معمولا در هنگام تعمیر تلفن سانترال معمولا به بررسی خطوط تلفن پرداخته شود. البته در هنگام تعمیر سانترال پاناسونیک تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری نیز بررسی و چک می شوند.

هزینه تعمیر تلفن سانترال به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سانترال و هزینه تعمیرات سانترال به موارد متعددی بستگی دارد. وسعت کار و محدوده اجرایی و میزان آسیب روی هزینه تعمیرات سانترال تاثیر دارد. هزینه نصب سانترال بر اساس نوع دستگاه و وسعت سیم کشی تغییر می کند. در واقع نقشه سانترال بر هزینه نصب سانترال تاثیر دارد. هزینه تعمیر سانترال نیز به موارد متعددی وابسته است. قبل از اعلام قیمت تعمیر سانترال باید بررسی شود کدام قسمت ایراد دارد. سپس وسعت خرابی و ایراد در سیم کشی سانترال تعیین می کند که هزینه تعمیر تلفن سانترال چقدر است؟ کمترین قیمت تعمیر سانترال مربوط به تنظیم سانترال است. زیرا نیاز به تعویض قطعه ای نمی باشد.

بدیهی است تعداد سیم کشی تلفن داخلی در یک شرکت کوچک و یک ساختمان با تعداد اتاق های محدود خیلی کمتر از یک شرکت بزرگ تجاری است. از این رو قیمت تعمیر سانترال کمتر خواهد شد.

تعمیرکار تلفن سانترال

جهت استفاده مستمر و بدون نگرانی از سانترال باید نگهداری و سرویس پشتیبانی از سانترال را جدی بگیرید. به همین علت کمک گیری از یک شرکت تعمیر سانترال و رفع خرابی و همینطور نصاب سانترال پیگیر و متعهد از اصول اولیه و مهم در پروسه نصب و راه اندازی تلفن سانترال محسوب می شود. کمک گیری از تعمیرکار تلفن سانترال که در نمایندگی های معتبر آموزش و دوره دیده از اصول مهمی است، که قبل از اقدام به تعمیر تلفن سانترال باید به آن توجه کنید. نصاب سانترال پاناسونیک باید جهت راه اندازی و نصب سانترال سنتی و انواع سانترال تحت شبکه جدید و قدیم آشنایی و مهارت کافی را دارا باشد.

تعمیرات سانترال در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیرات سانترال توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. با توجه به اهمیت خطوط سانترال در صورت بروز مشکلات، ایرادات باید به سرعت عیب یابی شوند و تعمیرات سانترال صورت بگیرد. تعمیر سانترال در محل انجام می گیرد. لذا استفاده از نیروهای زبده که در کمترین زمان خود را به محل برسانند و مهارت کافی در تعمیرات سانترال در محل را دارا باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. تیم هوم سرویز با همکاری بهترین و با تجربه ترین تیم تعمیر تلفن سانترال آماده خدمات رسانی می باشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر سانترال و همچنین ارایه خدمات نصب سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تلفن و سانترال ارائه می دهد که شامل سیم‌کشی تلفن آپارتمان و خانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر سانترال

نصب سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت

سیم کشی تلفن سانترال

تعمیر سانترال

ارتقای سیستم سانترال

عیب یابی و رفع هرگونه ایراد سیستم سانترال (رفع ایراد هم‌شنوایی در سانترال یا خط‌روخط داخلی)

تعمیرات سانترال و تعویض سیم کشی تلفن سانترال به همراه تنظیمات دستگاه سانترال و...

نظرات کاربران

profile picture
شیدا نوروزی

خیلی خوب ‌وارد بودند ، سرعت کار خیلی خوبی داشتند و بسیار دلسوز ممنون

شرایط راه اندازی سانترال و تنظیمات سانترال پاناسونیک

همیار می بایست ابتدا وضعیت سانترال را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب سانترال یا رفع خرابی سانترال نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت رفع خرابی سانترال پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

repair-printers-scanners
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
قیمت از 860,000 الی 1,530,000 تومان
charging-cartridges
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 650,000 الی 1,520,000 تومان
network-maintenance
نصب و راه اندازی شبکه
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
computer-repair
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 900,000 الی 1,800,000 تومان