تعمیر سانترال
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب سانترال و رفع خرابی

تعمیر سانترال

از 1135 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر سانترال در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب سانترال(کم ظرفیت)

380,000 الی 520,000 تومان

قیمت نصب سانترال(پر ظرفیت)

450,000 الی 900,000 تومان

قیمت تنظیمات سانترال

290,000 الی 400,000 تومان

قیمت رفع خرابی سانترال

توافقی

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

180,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر سانترال خواهید خواند

 • تعمیر سانترال و نصب سانترال
 • تعمیر سانترال پاناسونیک
 • آموزش نصب تلفن سانترال
 • نحوه سیم کشی سانترال
 • نصب و تعمیر سانترال تحت شبکه یاIP
 • عیب یابی و تعمیر تلفن سانترال
 • شایع ترین ایراد در تعمیر سانترال چیست؟
 • تعمیرات سانترال پاناسونیک
 • تعمیر سانترال
 • هزینه تعمیر تلفن سانترال به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرکار تلفن سانترال
 • تعمیرات سانترال در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر سانترال و نصب سانترال

نصب تلفن سانترال وتعمیر سانترال یکی از مهم ترین اقدامات در هر سازمانی است. همه شرکت های کوچک وبزرگ می توانند با راه اندازی تلفن سانترال مخابراتی داخلی خود، کنترل دقیقتری رویارتباطات درون سازمانی داشته باشند. در میان تمام برندها و شرکت هایی که در طولسالیان اخیر، اقدام به ساخت و عرضه تلفن‌های سانترال (اداری) کرده اند، نصبسانترال پاناسونیک بیش از بقیه مورد رضایت بوده است. در کنار این موارد ممکناست سیستم سانترال منزل یا محل کار دچار ایراداتی شود و نیاز به تعمیر تلفنسانترال باشد. به خاطر داشته باشید مواردی مانند تعمیر سانترال پاناسونیک وتنظیم سانترال بسیار وسیع است و باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.وابسته به نوع تلفن سانترال، ظرفیت و بسیاری از عوامل دیگر روند تعمیر سانترالتغییر می کند. در ادامه به نکات نصب و تعمیر سانترال می پردازیم.

در ادامه به معرفی دستگاهسانترال و عوامل موثر بر قیمت نصب سانترال و همچنین هزینه تعمیر سانترالدر محل می پردازیم.

تعمیر سانترال پاناسونیک

تعمیر سانترال پاناسونیک یکی از نیازهای امروزه برایشرکت، ارگان و یا کارخانه‌ها است. این دستگاه دارای مدل های متنوعی هستند که بنابر نیاز یک مجموعه راه اندازی می شوند. نصب سانترال پاناسونیک موجب برقراریارتباطات درون شبکه‌ می شود و اجازه مدیریت بین شعب را دارد. به عبارت دیگر امکانتماس سریع و بدون هزینه و ضبط مکالمات و تلفن گویا میسر می‌شود.

تلفن سانترالپاناسونیک به عنوانهسته اصلی یک مرکز تلفن، در دو مدل پرظرفیت و کم‌ظرفیت عرضه شده اند. دستگاه‌هایکم‌ظرفیت برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. مدیران شرکت‌های تجاری بزرگنیز، برای راه‌اندازی مرکز تلفن در سازمان خود، باید به فکر خرید دستگاه‌سانترال پاناسونیک باشند. این دستگاه‌ها شامل تعداد زیادی از خطوط شهری هستند.به مراحل نصب و تعمیر سانترال و سیم‌کشی‌ سانترال که باید در اینپروسه انجام شوند تا خطوط به دستگاه سانترال وصل شود، نصب تلفن سانترال می گویند.

آموزش نصب تلفن سانترال

سیم کشی سانترال نوعی مدیریت خطوط تلفنی است. در این تکنیکتماس های پرسنل در خطوط داخلی و یا به خطوط شهری به سادگی امکان پذیر می باشد. درساختمان هایی که مجهز به سانترال هستند به وضوح می توان تفاوت در کیفیت خطوطارتباطی را مشاهده کرد. همه این ویژگی ها بستگی به نحوه سیم کشی سانترال درساختمان دارد. برخی از مدل های دستگاه سانترال ظرفیت کمتری دارند و مناسب شرکت هایکوچکتر و خروجی های کمتری هستند. اغلب ارگان ها و سازمان های بزرگ از تعمیرسانترال پر ظرفیت و دستگاه های تحت شبکه استفاده می کنند. دنیای امروز وابستهبه خطوط ارتباطی است، سانترال نقش مهمی در کسب و کارهای بزرگ دارند.

نحوه سیم کشی سانترال

هر گونه خرابیسانترال و یا قطعی در مدار سیم ها موجب خسارت زیادیدر کسب و کارها می شود. قطعی های مکرر در طرز کار سانترال، اتصالات درخطوط سانترال و مشکلاتی از این قبیل می تواند در اثر سهل انگاری در نحوه سیمکشی سانترال اتفاق بیفتد. کابل کشی سانترال مهم ترین نقش را در عملکرد مناسبسیمهای داخلی دارد.

آموزش نصب تلفنسانترال به اینگونه است قبل از نصب و راه اندازی دستگاه سانترال لازم است تا کابل کشی به صورتاستاندارد و طبق اصول انجام شود. برنامه ریزی برای کابل کشی سانترال مهم ترین نکتهاست. نقشه نصب سانترال راهنمای کلی تکنیسین ها در سیم کشی تلفن های داخلی و شبکهاست. در کابل کشی هایی که برای ارتباطات مخابراتی انجام می شود معمولا کابل هایچند زوجی مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از کابل ها سیم ها با ۵ رنگ اصلیو ۵ رنگ فرعی مشخص شده اند. اگر از نزدیک سیم کشی سانترال را دیده باشید متوجهانبوهی از سیم های رنگارنگ می شوید. هر کدام از این سیم ها می بایست به صورت اصولیوصل شود تا کیفیت کار حفظ شود.

نحوه سیم کشی سانترالبرای داخلی ها یکسان نیست. با توجه به نوع کاربری از کابل کشی مناسب استفاده میشود. همه این کابل کشی ها و سیم های عبوری طبق نقشه راهنمای نصب سانترال انجام میشود. لازم است تا از قبل نسبت به تهیه نقشه اصولی اقدام شود. هیچ شرکتی بدون داشتننقشه راهنما نمی تواند سیستمی کارامد را داشته باشد. در ضمن موقع عیب یابی و تعمیراتسانترال هم به این نقشه احتیاج است. به طور معمول ۳ نوع داخلی در تلفن هایسانترال وجود دارد:

 • داخلیهایبرید که دارای ۲ رشته سیم است
 • داخلیدیجیتال که دارای ۴ رشته سیم متفاوت است
 • داخلیآنالوگ با ۲ سیم مجزا کار شده است

نصب و تعمیر سانترال تحت شبکه یاIP

دستگاه سانترالمدل KX-NS500 یکی از انواع سانترال های تحت شبکه ی پرظرفیت پاناسونیک می باشد. این مدل سازگاری بهتر و جامع تری نسبت به سانترال هایقدیمی دارد و قابلیت پشتیبانی از تلفن های آنالوگ را نیز دارا هستند. عیب یابی و تعمیرسانترال تحت شبکه باید توسط متخصصین انجام شود.

عیب یابی و تعمیر تلفن سانترال

کسانی که این سیستماستفاده می کنند از میزان اهمیت این سیستم مطلع هستند و می دانند در صورت ایرادباید سریعا جهت عیب یابی سانترال و تعمیرات سانترال اقدام کنند. تعمیرسانترال در هنگام خرابی و یا قطعی ضروری است. شاید به نظر کار راحتی باشد ولی درعمل با ده ها و صدها سیم رنگی سر و کار دارید که هر کدام می تواند مداری را قطع ویا وصل کند. هرگز با آزمون و خطا نمی توانید به تعمیر سانترال در محل بپردازید. تعمیردستگاه سانترال و یا عیب یابی مدار نیاز به دانش و تخصص حرفه ای دارد. اگر در اینزمینه تخصصی ندارید هرگز اقدام به تعمیر تلقن سانترال نکنید. در صورتی که سیستمسانترال شرکت دچار مشکل شده با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید. سرویس سیم کشی ورفع خرابی سانترال با بررسی نحوه سیم کشی سانترال انجام می شود. به این ترتیب درزمان و هزینه های تعمیراتی صرفه جویی زیادی خواهید شد.

شایع ترین ایراد در تعمیر سانترال چیست؟

همانطور که پیش تر همتوضیح داده شده است سانترال از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. دلایل مختلفی ممکناست موجب خرابی سانترال و نیاز به تعمیر سانترال شود. از جمله شایع ترین ایراد دراین تجهیزات نویز صدا است. معمولا در هنگام تعمیر تلفن سانترال معمولا بهبررسی خطوط تلفن پرداخته شود. البته در هنگام تعمیر سانترال پاناسونیک تجهیزاتسخت افزاری و نرم افزاری نیز بررسی و چک می شوند.

تعمیرات سانترال پاناسونیک

رفع خرابی سانترال درادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و برای ارتباط بهتر کارمندان با مشتریاناستفاده می‌شود. ازین رو طبیعی است که هرگونه اختلال و ایراد در این تلفن‌ها درکمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت رفع شود. زیرا هیچ مجموعه‌ای حاضر نیست ارتباطخود را با مشتریانش حتی برای چند ساعت قطع کند. از آن‌جایی که سانترال پاناسونیکبه واسطه کیفیت برند معتبرشان، به انتخاب اول در ایران تبدیل شده‌اند، ازین رو تعمیرسانترال پاناسونیک نیز یک نیاز اساسی کاربران سانترال تبدیل شده است. ازین روباید از تعمیرکار سانترال با تجربه و ماهر در تعمیر سانترال پاناسونیککمک بگیرید، تا مشکل خطوط سانترال را در کمترین زمان ممکن رفع کند.

تعمیر سانترال

به طور معمول نصبسانترال قابلیت پشتیبانی تعداد زیادی تلفن را دارد. مهم ترین موضوع اینست که شبکهارتباطی توانایی پشتیبانی هم زمان از خطوط بیشتری را داشته باشد. تصور کنید در یکساختمان سیستم سانترال نصب شده که در آن ۵۰ تلفن داخلی به مرکز تلفن اتصال دارند.اگر این مرکز نتواند کیفیت مناسب را در اختیار همه خطوط برقرار نماید، اصلا کاراییقابل قبولی ندارد. به همین علت تعمیر خطوط تلفن سانترال بسیار مهم می باشد و تعیینکننده کیفیت مکالمات است.

هزینه تعمیر تلفن سانترال به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سانترال و هزینه تعمیرات سانترال به موارد متعددیبستگی دارد. وسعت کار و محدوده اجرایی و میزان آسیب روی هزینه تعمیرات سانترالتاثیر دارد. هزینه نصب سانترال بر اساس نوع دستگاه و وسعت سیم کشی تغییر می کند.در واقع نقشه سانترال بر هزینه نصب سانترال تاثیر دارد. هزینه تعمیرسانترال نیز به موارد متعددی وابسته است. قبل از اعلام قیمت تعمیر سانترالباید بررسی شود کدام قسمت ایراد دارد. سپس وسعت خرابی و ایراد در سیم کشی سانترالتعیین می کند که هزینه تعمیر تلفن سانترال چقدر است؟ کمترین قیمت تعمیر سانترالمربوط به تنظیم سانترال است. زیرا نیاز به تعویض قطعه ای نمی باشد.

بدیهی است تعداد سیمکشی تلفن داخلی در یک شرکت کوچک و یک ساختمان با تعداد اتاق های محدود خیلی کمتراز یک شرکت بزرگ تجاری است. از این رو قیمت تعمیرسانترال کمتر خواهد شد.

تعمیرکار تلفن سانترال

جهت استفاده مستمر وبدون نگرانی از سانترال باید نگهداری و سرویس پشتیبانی از سانترال را جدی بگیرید.به همین علت کمک گیری از یک شرکت تعمیر سانترال و رفع خرابی و همینطور نصاب سانترالپیگیر و متعهد از اصول اولیه و مهم در پروسه نصب و راه اندازی تلفن سانترال محسوبمی شود. کمک گیری از تعمیرکار تلفن سانترال که در نمایندگی هایمعتبر آموزش و دوره دیده از اصول مهمی است، که قبل از اقدام به تعمیرتلفن سانترال باید به آن توجه کنید. نصاب سانترال پاناسونیک باید جهت راه اندازی ونصب سانترال سنتی و انواع سانترال تحت شبکه جدید و قدیم آشنایی و مهارت کافی رادارا باشد.

تعمیرات سانترال در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کلیه خدمات مربوط بهنصب و تعمیرات سانترال توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. با توجه به اهمیتخطوط سانترال در صورت بروز مشکلات، ایرادات باید به سرعت عیب یابی شوندو تعمیرات سانترال صورت بگیرد. تعمیر سانترال در محل انجام می گیرد. لذااستفاده از نیروهای زبده که در کمترین زمان خود را به محل برسانند و مهارت کافی درتعمیرات سانترال در محل را دارا باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. تیم هوم سرویزبا همکاری بهترین و با تجربه ترین تیم تعمیر تلفن سانترال آماده خدمات رسانی میباشد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر سانترال و همچنین ارایه خدمات نصب سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تلفن و سانترال ارائه می دهد که شامل سیم‌کشی تلفن آپارتمان و خانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر سانترال

نصب سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت

سیم کشی تلفن سانترال

تعمیر سانترال

ارتقای سیستم سانترال

عیب یابی و رفع هرگونه ایراد سیستم سانترال (رفع ایراد هم‌شنوایی در سانترال یا خط‌روخط داخلی)

تعمیرات سانترال و تعویض سیم کشی تلفن سانترال به همراه تنظیمات دستگاه سانترال و...

نظرات کاربران

profile picture
امیر بهمنی

ایشون خیلی اقای محترمی بودند تشریف اوردند دقیق بررسی کردند

شرایط راه اندازی سانترال و تنظیمات سانترال پاناسونیک

همیار می بایست ابتدا وضعیت سانترال را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب سانترال یا رفع خرابی سانترال نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت رفع خرابی سانترال پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
قیمت از 600,000 الی 2,800,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 300,000 الی 1,560,000 تومان
نصب و راه اندازی شبکه
نصب و راه اندازی شبکه
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 250,000 الی 1,120,000 تومان