user
نصب تلفن سانترال
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب سانترال و رفع خرابی

نصب تلفن سانترال

از 1135 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب تلفن سانترال در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب سانترال(کم ظرفیت)

280,000 الی 420,000 تومان

قیمت نصب سانترال(پر ظرفیت)

350,000 الی 750,000 تومان

قیمت تنظیمات سانترال

190,000 الی 310,000 تومان

قیمت رفع خرابی سانترال

170,000 الی 230,000 تومان

قیمت سیم کشی سانترال

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و راه اندازی سانترال و خدمات تعمیرات سانترال در محل

نصب تلفن سانترال یکی از مهم ترین اقدامات در هر سازمانیاست. همه شرکت های کوچک و بزرگ می توانند با راه اندازی تلفن سانترال مخابراتیداخلی خود، کنترل دقیقتری روی ارتباطات درون سازمانی داشته باشند. نصب و راهاندازی دستگاه سانترال با توجه به نیاز هر شرکت انجام می شود. برخی از امکاناتبه صورت پیش فرض در همه سانترال های تحت شبکه وجود دارد. این قابلیت ها، عمومیهستند. ولی یک سانترال قدرتمند از روی قابلیت های اختصاصی سنجیده می شود. در میان تمامبرندها و شرکت هایی که در طول سالیان اخیر، اقدام به ساخت و عرضه تلفن‌های سانترال(اداری) کرده اند، نصب سانترال پاناسونیک بیش از بقیه مورد رضایت بوده است.در ادامه به معرفی دستگاه سانترال و عوامل موثر بر قیمت نصب سانترال وهمچنین قیمت تعمیرات سانترال در محل می پردازیم.

تلفن سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از نیازهای امروزه برای شرکت، ارگان ویا کارخانه‌ها است. این دستگاه دارای مدل های متنوعی هستند که بنا بر نیاز یکمجموعه راه اندازی می شوند. نصب سانترال پاناسونیک موجب برقراری ارتباطاتدرون شبکه‌ می شود و اجازه مدیریت بین شعب را دارد. به عبارت دیگر امکان تماس سریعو بدون هزینه و ضبط مکالمات و تلفن گویا میسر می‌شود.

دستگاه‌ سانترالپاناسونیک به عنوانهسته اصلی یک مرکز تلفن، در دو مدل پرظرفیت و کم‌ظرفیت عرضه شده اند. دستگاه‌هایکم‌ظرفیت برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. مدیران شرکت‌های تجاری بزرگنیز، برای راه‌اندازی مرکز تلفن در سازمان خود، باید به فکر خرید دستگاه‌هایسانترال پاناسونیک باشند. این دستگاه‌ها شامل تعداد زیادی از خطوط شهری هستند.

به مراحل و سیم‌کشی‌هاییکه باید در این پروسه انجام شوند تا یک تلفن سانترال به دستگاه سانترال وصلشود، نصب تلفن سانترال می گویند. نحوه نصب تلفن سانترال به نوعسیستم بستگی دارد و باید توسط نصاب سانترال انجام شود.

آموزش نصب تلفن سانترال

سیم کشی سانترال نوعی مدیریت خطوط تلفنی است. در این تکنیکتماس های پرسنل در خطوط داخلی و یا به خطوط شهری به سادگی امکان پذیر می باشد. درساختمان هایی که مجهز به سیستم سانترال هستند به وضوح می توان تفاوت در کیفیت خطوطارتباطی را مشاهده کرد. همه این ویژگی ها بستگی به نحوه سیم کشی سانترال درساختمان دارد. برخی از مدل های دستگاه سانترال ظرفیت کمتری دارند و مناسب شرکت هایکوچکتر و خروجی های کمتری هستند. اغلب ارگان ها و سازمان های بزرگ از دستگاه هایسانترال پر ظرفیت و دستگاه های تحت شبکه استفاده می کنند. دنیای امروز وابسته بهخطوط ارتباطی است این ارتباطات نقش مهمی در کسب و کارهای بزرگ دارند.

انواع تلفن سانترال

دستگاه سانترالکم ظرفیت

نمونه ای از محبوبترین و پر استفاده ترین از انواع نصب سانترال کم ظرفیت مدل KX-TES824 و مدل KX-TEM824پاناسونیک می باشند که در ایران بسیار مرسوم است.

دستگاه سانترالپر ظرفیت

دستگاه سانترالپاناسونیک KX-TDA30 دستگاه سانترالپاناسونیک KX-TDA100 دستگاه سانترالپاناسونیک KX-TDA100D دستگاه سانترالپاناسونیک KX-TDA200 دستگاه سانترالپاناسونیک KX-TDA600 دستگاه سانترالپاناسونیک KX-TDA620 نیز از انواع دستگاه سانترال های پرظرفیت هستند.

نحوه سیم کشی سانترال

هر گونه خرابیسانترال و یا قطعی در مدار سیم ها موجب خسارت زیادیدر کسب و کارها می شود. قطعی های مکرر در طرز کار سانترال، اتصالات درخطوط سانترال و مشکلاتی از این قبیل می تواند در اثر سهل انگاری در نحوهسیم کشی سانترال اتفاق بیفتد. کابل کشی سانترال مهم ترین نقش را درعملکرد مناسب سیمهای داخلی دارد.

آموزش نصب تلفنسانترال به اینگونه است قبل از نصب و راه اندازی دستگاه سانترال لازم است تا کابل کشی به صورتاستاندارد و طبق اصول انجام شود. برنامه ریزی برای کابل کشی سانترال مهمترین نکته است. نقشه سانترال راهنمای کلی تکنیسین ها در سیم کشی تلفن های داخلی وشبکه است. در کابل کشی هایی که برای ارتباطات مخابراتی انجام می شود معمولا کابلهای چند زوجی مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از کابل ها سیم ها با ۵ رنگاصلی و ۵ رنگ فرعی مشخص شده اند. اگر از نزدیک سیم کشی سانترال را دیده باشیدمتوجه انبوهی از سیم های رنگارنگ می شوید. هر کدام از این سیم ها می بایست به صورتاصولی وصل شود تا کیفیت کار حفظ شود.

نحوه سیم کشی سانترالبرای داخلی ها یکسان نیست. با توجه به نوع کاربری از کابل کشی مناسب استفاده میشود. همه این کابل کشی ها و سیم های عبوری طبق نقشه راهنمای سانترال انجام می شود.لازم است تا از قبل نسبت به تهیه نقشه اصولی اقدام شود. هیچ شرکتی بدون داشتن نقشهراهنمای سانترال نمی تواند سیستمی کارامد را داشته باشد. در ضمن موقع عیب یابی و تعمیراتسانترال هم به این نقشه احتیاج است. به طور معمول ۳ نوع داخلی در تلفن هایسانترال وجود دارد:

  • داخلیهایبرید که دارای ۲ رشته سیم است
  • داخلیدیجیتال که دارای ۴ رشته سیم متفاوت است
  • داخلیآنالوگ با ۲ سیم مجزا کار شده است

نصب دستگاه سانترال تحت شبکه یاIP

دستگاه سانترالمدل KX-NS500 یکی از انواع سانترال های تحت شبکه ی پرظرفیت پاناسونیک می باشد. این مدل سازگاری بهتر و جامع تری نسبت به سانترال هایقدیمی دارد و قابلیت پشتیبانی از تلفن های آنالوگ را نیز دارا هستند.

عیب یابی و تعمیر تلفن سانترال

کسانی که این سیستماستفاده می کنند از میزان اهمیت این سیستم مطلع هستند و می دانند در صورت ایرادباید سریعا جهت عیب یابی سانترال و تعمیرات سانترال اقدام کنند. سرویس سیمکشی سانترال در هنگام خرابی و یا قطعی ضروری است. شاید به نظر کار راحتی باشد ولیدر عمل با ده ها و صدها سیم رنگی سر و کار دارید که هر کدام می تواند مداری را قطعو یا وصل کند. هرگز با آزمون و خطا نمی توانید به تعمیر سیم کشی سانترال بپردازید.تعمیر دستگاه سانترال و یا عیب یابی مدار سیم کشی تلفن سانترال نیاز بهدانش و تخصص حرفه ای دارد. اگر در این زمینه تخصصی ندارید هرگز اقدام به تعمیر ویا تعویض سیم کشی سانترال نکنید. در صورتی که سیستم سانترال شرکت دچار مشکلشده با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید. سرویس سیم کشی و رفع خرابی سانترالبا بررسی نحوه سیم کشی سانترال انجام می شود. به این ترتیب در زمان و هزینههای تعمیراتی صرفه جویی زیادی خواهید شد.

تعمیرات سانترال پاناسونیک

نصب سانترال و رفعخرابی تلفن سانترال در ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و برای ارتباط بهترکارمندان با مشتریان استفاده می‌شود. ازین رو طبیعی است که هرگونه اختلال و ایراددر این تلفن‌ها در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت رفع شود. زیرا هیچ مجموعه‌ایحاضر نیست ارتباط خود را با مشتریانش حتی برای چند ساعت قطع کند. از آن‌جایی کهتلفن‌ سانترال پاناسونیک به واسطه کیفیت برند معتبرشان، به انتخاب اول در ایرانتبدیل شده‌اند، ازین رو تعمیرات سانترال پاناسونیک نیز یک نیاز اساسیکاربران تلفن سانترال تبدیل شده است. ازین رو باید از تعمیرکار تلفن سانترالبا تجربه و ماهر در تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک کمک بگیرید، تا مشکل خطوط تلفنسانترال را در کمترین زمان ممکن رفع کند.

تعمیر خطوط تلفن سانترال

به طور معمول سانترالقابلیت پشتیبانی تعداد زیادی تلفن را دارد. مهم ترین موضوع اینست که شبکه ارتباطیتوانایی پشتیبانی هم زمان از خطوط بیشتری را داشته باشد. تصور کنید در یک ساختمانسیستم سانترال نصب شده که در آن ۵۰ تلفن داخلی به مرکز تلفن اتصال دارند. اگر اینمرکز نتواند کیفیت مناسب را در اختیار همه خطوط برقرار نماید، اصلا کارایی قابلقبولی ندارد. به همین علت تعمیر خطوط تلفن سانترال بسیار مهم می باشد وتعیین کننده کیفیت مکالمات است.

هزینه نصب سانترال و قیمت تعمیر تلفن سانترال به چه مواردی بستگیدارد؟

قیمت نصب سانترال و قیمت تعمیرات تلفن سانترال بهموارد متعددی بستگی دارد. وسعت کار و محدوده اجرایی و نحوه سیم کشی سانترال ومیزان آسیب روی هزینه های تعمیراتی تاثیر دارد. بدیهی است تعداد سیم کشی تلفنداخلی در یک شرکت کوچک و یک ساختمان با تعداد اتاق های محدود خیلی کمتر از یک شرکتبزرگ تجاری است. از این رو قیمت راهاندازی سانترال کمتر خواهد شد. نصب و راه اندازی سانترال و رفع خرابی سانترالبر اساس نوع ایرادات و همچنیت ایراد در سیم یا در دستگاه سانترال است متفاوت است.

نصاب تلفن سانترال

جهت استفاده مستمر وبدون نگرانی از تلفن سانترال باید نگهداری و سرویس پشتیبانی از تلفنسانترال را جدی بگیرید. به همین علت کمک گیری از یک شرکت نصب سانترال و رفع خرابیو همینطور نصاب تلفن سانترال پیگیر و متعهد از اصول اولیه و مهم در پروسه نصبو راه اندازی تلفن سانترال محسوب می شود. کمک گیری از نصاب تلفن سانترالو یا یک متخصص و تعمیرکار تلفن سانترال که در نمایندگی هایمعتبر آموزش و دوره دیده از اصول مهمی است، که قبل از اقدام به تعمیرتلفن سانترال باید به آن توجه کنید. نصاب سانترال پاناسونیک و سرویسکارتلفن سانترال باید جهت راه اندازی تلفن سانترال سنتی و انواع سانترال تحت شبکهجدید و قدیم آشنایی و مهارت کافی را دارا باشد.

راه اندازی سانترال و تعمیرات سانترال در محل با متخصصین هوم سرویز

کلیه خدمات مربوط بهنصب و راه اندازی سانترال توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. با توجه به اهمیتخطوط سانترال در صورت بروز مشکلات، ایرادات باید به سرعت عیب یابی شوندو تعمیرات صورت بگیرد. تعمیرات سانترال در محل انجام می گیرد. لذا استفادهاز نیروهای زبده که در کمترین زمان خود را به محل برسانند و مهارت کافی در تعمیراتسانترال در محل را دارا باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. تیم هوم سرویز باهمکاری بهترین و با تجربه ترین تیم تعمیر تلفن سانترال آماده خدمات رسانی می باشد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب تلفن سانترال و همچنین ارایه خدمات سیم‌کشی و راه‌اندازی تلفن سانترال نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تلفن و سانترال ارائه می دهد که شامل سیم‌کشی تلفن آپارتمان و خانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های برقکاری ساختمان را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب تلفن سانترال

سیم‌کشی و راه‌اندازی تلفن سانترال

نگهداری و پشتیبانی سانترال

رفع خرابی سیم کشی و تعمیر اختلال سیم کشی تلفن سانترال

ارتقای سیستم سانترال

عیب یابی و رفع هرگونه ایراد سیستم سانترال (رفع ایراد هم‌شنوایی در سانترال یا خط‌روخط داخلی)

تعمیرات و تعویض سیم کشی تلفن سانترال به همراه تنظیمات دستگاه سانترال و...

نظرات کاربران

profile picture
الهام حسنی
4 هفته پیش |زهرا نقی پور

خیلی سریع کار را انجام دادند .درست به موقع امدند و خیلی خوش برخورد بودند

profile picture
نرگس نجومي
2 ماه پیش |سینا اسماعیلی

سریع کار می کردند و خوش برخورد بودند . کارشون عالی بود .

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

شرایط راه اندازی دستگاه سانترال و تنظیمات سانترال پاناسونیک

همیار می بایست ابتدا وضعیت سانترال را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب سانترال یا رفع خرابی سانترال نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت رفع خرابی سانترال پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
قیمت از 100,000 الی 830,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 150,000 الی 450,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان

خدمات نصب تلفن سانترال در این شهرها ارائه می شود:

نصب تلفن سانترال تهران
نصب تلفن سانترال کرج
نصب تلفن سانترال شیراز
نصب تلفن سانترال مشهد