banner
قیمت خدمات
/
برقکاری ساختمان
/
نصب سانترال و رفع خرابی

نصب تلفن سانترال

از 1135 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت راه اندازی، عیب یابی و رفع خرابی تلفن سانترال

قیمت نصب سانترال(کم ظرفیت)

280,000 الی 420,000 تومان

قیمت نصب سانترال(پر ظرفیت)

350,000 الی 750,000 تومان

قیمت تنظیمات سانترال

190,000 الی 310,000 تومان

قیمت رفع خرابی سانترال

170,000 الی 230,000 تومان

قیمت سیم کشی سانترال

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط راه اندازی دستگاه سانترال و تنظیمات سانترال پاناسونیک

همیار می بایست ابتدا وضعیت سانترال را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب سانترال یا رفع خرابی سانترال نماید.

تهیه لوازم و قطعات جهت رفع خرابی سانترال پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب و راه اندازی سانترال و خدمات تعمیرات سانترال در محل

نصب تلفن سانترال یکی از مهم ترین اقدامات در هر سازمانی است. همه شرکت های کوچک و بزرگ می توانند با راه اندازی تلفن سانترال مخابراتی داخلی خود، کنترل دقیقتری روی ارتباطات درون سازمانی داشته باشند. نصب و راه اندازی دستگاه سانترال با توجه به نیاز هر شرکت انجام می شود. برخی از امکانات به صورت پیش فرض در همه سانترال های تحت شبکه وجود دارد. این قابلیت ها، عمومی هستند. ولی یک سانترال قدرتمند از روی قابلیت های اختصاصی سنجیده می شود. در میان تمام برندها و شرکت هایی که در طول سالیان اخیر، اقدام به ساخت و عرضه تلفن‌های سانترال (اداری) کرده اند، نصب سانترال پاناسونیک بیش از بقیه مورد رضایت بوده است. در ادامه به معرفی دستگاه سانترال و عوامل موثر بر قیمت نصب سانترال و همچنین قیمت تعمیرات سانترال در محل می پردازیم.

تلفن سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از نیازهای امروزه برای شرکت، ارگان و یا کارخانه‌ها است. این دستگاه دارای مدل های متنوعی هستند که بنا بر نیاز یک مجموعه راه اندازی می شوند. نصب سانترال پاناسونیک موجب برقراری ارتباطات درون شبکه‌ می شود و اجازه مدیریت بین شعب را دارد. به عبارت دیگر امکان تماس سریع و بدون هزینه و ضبط مکالمات و تلفن گویا میسر می‌شود.

دستگاه‌ سانترال پاناسونیک به عنوان هسته اصلی یک مرکز تلفن، در دو مدل پرظرفیت و کم‌ظرفیت عرضه شده اند. دستگاه‌های کم‌ظرفیت برای شرکت‌های کوچک و متوسط طراحی شده‌اند. مدیران شرکت‌های تجاری بزرگ نیز، برای راه‌اندازی مرکز تلفن در سازمان خود، باید به فکر خرید دستگاه‌های سانترال پاناسونیک باشند. این دستگاه‌ها شامل تعداد زیادی از خطوط شهری هستند.

به مراحل و سیم‌کشی‌هایی که باید در این پروسه انجام شوند تا یک تلفن سانترال به دستگاه سانترال وصل شود، نصب تلفن سانترال می گویند. نحوه نصب تلفن سانترال به نوع سیستم بستگی دارد و باید توسط نصاب سانترال انجام شود.

آموزش نصب تلفن سانترال

سیم کشی سانترال نوعی مدیریت خطوط تلفنی است. در این تکنیک تماس های پرسنل در خطوط داخلی و یا به خطوط شهری به سادگی امکان پذیر می باشد. در ساختمان هایی که مجهز به سیستم سانترال هستند به وضوح می توان تفاوت در کیفیت خطوط ارتباطی را مشاهده کرد. همه این ویژگی ها بستگی به نحوه سیم کشی سانترال در ساختمان دارد. برخی از مدل های دستگاه سانترال ظرفیت کمتری دارند و مناسب شرکت های کوچکتر و خروجی های کمتری هستند. اغلب ارگان ها و سازمان های بزرگ از دستگاه های سانترال پر ظرفیت و دستگاه های تحت شبکه استفاده می کنند. دنیای امروز وابسته به خطوط ارتباطی است این ارتباطات نقش مهمی در کسب و کارهای بزرگ دارند.

انواع تلفن سانترال

دستگاه سانترال کم ظرفیت

نمونه ای از محبوب ترین و پر استفاده ترین از انواع نصب سانترال کم ظرفیت مدل KX-TES824  و مدل  KX-TEM824پاناسونیک می باشند که در ایران بسیار مرسوم است.

دستگاه سانترال پر ظرفیت

دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA30 دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA100 دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA100D دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA200 دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA600 دستگاه سانترال پاناسونیک  KX-TDA620  نیز از انواع دستگاه سانترال های پرظرفیت هستند.

نحوه سیم کشی سانترال

هر گونه خرابی سانترال و یا قطعی در مدار سیم ها موجب خسارت زیادی در کسب و کارها می شود. قطعی های مکرر در طرز کار سانترال، اتصالات در خطوط سانترال و مشکلاتی از این قبیل می تواند در اثر سهل انگاری در نحوه سیم کشی سانترال اتفاق بیفتد. کابل کشی سانترال مهم ترین نقش را در عملکرد مناسب سیمهای داخلی دارد.

آموزش نصب تلفن سانترال به این گونه است قبل از نصب و راه اندازی دستگاه سانترال لازم است تا کابل کشی به صورت استاندارد و طبق اصول انجام شود. برنامه ریزی برای کابل کشی سانترال مهم ترین نکته است. نقشه سانترال راهنمای کلی تکنیسین ها در سیم کشی تلفن های داخلی و شبکه است. در کابل کشی هایی که برای ارتباطات مخابراتی انجام می شود معمولا کابل های چند زوجی مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از کابل ها سیم ها با ۵ رنگ اصلی و ۵ رنگ فرعی مشخص شده اند. اگر از نزدیک سیم کشی سانترال را دیده باشید متوجه انبوهی از سیم های رنگارنگ می شوید. هر کدام از این سیم ها می بایست به صورت اصولی وصل شود تا کیفیت کار حفظ شود

نحوه سیم کشی سانترال برای داخلی ها یکسان نیست. با توجه به نوع کاربری از کابل کشی مناسب استفاده می شود. همه این کابل کشی ها و سیم های عبوری طبق نقشه راهنمای سانترال انجام می شود. لازم است تا از قبل نسبت به تهیه نقشه اصولی اقدام شود. هیچ شرکتی بدون داشتن نقشه راهنمای سانترال نمی تواند سیستمی کارامد را داشته باشد. در ضمن موقع عیب یابی و تعمیرات سانترال هم به این نقشه احتیاج است. به طور معمول ۳ نوع داخلی در تلفن های سانترال وجود دارد:

  • داخلی هایبرید که دارای ۲ رشته سیم است
  • داخلی دیجیتال که دارای ۴ رشته سیم متفاوت است
  • داخلی آنالوگ با ۲ سیم مجزا کار شده است

نصب دستگاه سانترال تحت شبکه یا IP

دستگاه سانترال مدل  KX-NS500 یکی از انواع سانترال های تحت شبکه ی پر ظرفیت پاناسونیک می باشد. این مدل سازگاری بهتر و جامع تری نسبت به سانترال های قدیمی دارد و قابلیت پشتیبانی از تلفن های آنالوگ را نیز دارا هستند.

عیب یابی و تعمیر تلفن سانترال

کسانی که این سیستم استفاده می کنند از میزان اهمیت این سیستم مطلع هستند و می دانند در صورت ایراد باید سریعا جهت عیب یابی سانترال و تعمیرات سانترال اقدام کنند. سرویس سیم کشی سانترال در هنگام خرابی و یا قطعی ضروری است. شاید به نظر کار راحتی باشد ولی در عمل با ده ها و صدها سیم رنگی سر و کار دارید که هر کدام می تواند مداری را قطع و یا وصل کند. هرگز با آزمون و خطا نمی توانید به تعمیر سیم کشی سانترال بپردازید. تعمیر دستگاه سانترال و یا عیب یابی مدار سیم کشی تلفن سانترال نیاز به دانش و تخصص حرفه ای دارد. اگر در این زمینه تخصصی ندارید هرگز اقدام به تعمیر و یا تعویض سیم کشی سانترال نکنید. در صورتی که سیستم سانترال شرکت دچار مشکل شده با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید. سرویس سیم کشی و رفع خرابی سانترال با بررسی نحوه سیم کشی سانترال انجام می شود. به این ترتیب در زمان و هزینه های تعمیراتی صرفه جویی زیادی خواهید شد.

تعمیرات سانترال پاناسونیک

نصب سانترال و رفع خرابی تلفن سانترال در ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری و برای ارتباط بهتر کارمندان با مشتریان استفاده می‌شود. ازین رو طبیعی است که هرگونه اختلال و ایراد در این تلفن‌ها در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت رفع شود. زیرا هیچ مجموعه‌ای حاضر نیست ارتباط خود را با مشتریانش حتی برای چند ساعت قطع کند. از آن‌جایی که تلفن‌ سانترال پاناسونیک به واسطه کیفیت برند معتبرشان، به انتخاب اول در ایران تبدیل شده‌اند، ازین رو تعمیرات سانترال پاناسونیک نیز یک نیاز اساسی کاربران تلفن سانترال تبدیل شده است. ازین رو باید از تعمیرکار تلفن سانترال با تجربه و ماهر در تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک کمک بگیرید، تا مشکل خطوط تلفن سانترال را در کمترین زمان ممکن رفع کند.

تعمیر خطوط تلفن سانترال

به طور معمول سانترال قابلیت پشتیبانی تعداد زیادی تلفن را دارد. مهم ترین موضوع اینست که شبکه ارتباطی توانایی پشتیبانی هم زمان از خطوط بیشتری را داشته باشد. تصور کنید در یک ساختمان سیستم سانترال نصب شده که در آن ۵۰ تلفن داخلی به مرکز تلفن اتصال دارند. اگر این مرکز نتواند کیفیت مناسب را در اختیار همه خطوط برقرار نماید، اصلا کارایی قابل قبولی ندارد. به همین علت تعمیر خطوط تلفن سانترال بسیار مهم می باشد و تعیین کننده کیفیت مکالمات است.

هزینه نصب سانترال و قیمت تعمیر تلفن سانترال به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سانترال و قیمت تعمیرات تلفن سانترال به موارد متعددی بستگی دارد. وسعت کار و محدوده اجرایی و نحوه سیم کشی سانترال و میزان آسیب روی هزینه های تعمیراتی تاثیر دارد. بدیهی است تعداد سیم کشی تلفن داخلی در یک شرکت کوچک و یک ساختمان با تعداد اتاق های محدود خیلی کمتر از یک شرکت بزرگ تجاری است. از این رو قیمت راه اندازی سانترال کمتر خواهد شد. نصب و راه اندازی سانترال و رفع خرابی سانترال بر اساس نوع ایرادات و همچنیت ایراد در سیم یا در دستگاه سانترال است متفاوت است.

نصاب تلفن سانترال

جهت استفاده مستمر و بدون نگرانی از تلفن سانترال باید نگهداری و سرویس پشتیبانی از تلفن سانترال را جدی بگیرید. به همین علت کمک گیری از یک شرکت نصب سانترال و رفع خرابی و همینطور نصاب تلفن سانترال پیگیر و متعهد از اصول اولیه و مهم در پروسه نصب و راه اندازی تلفن سانترال محسوب می شود. کمک گیری از نصاب تلفن سانترال و یا یک متخصص و تعمیرکار تلفن سانترال که در نمایندگی های معتبر آموزش و دوره دیده از اصول مهمی است، که قبل از اقدام به تعمیر تلفن سانترال باید به آن توجه کنید. نصاب سانترال پاناسونیک و سرویسکار تلفن سانترال باید جهت راه اندازی تلفن سانترال سنتی و انواع سانترال تحت شبکه جدید و قدیم آشنایی و مهارت کافی را دارا باشد.

راه اندازی سانترال و تعمیرات سانترال در محل با متخصصین هوم سرویز

کلیه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی سانترال توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. با توجه به اهمیت خطوط سانترال در صورت بروز مشکلات، ایرادات باید به سرعت عیب یابی شوند و تعمیرات صورت بگیرد. تعمیرات سانترال در محل انجام می گیرد. لذا استفاده از نیروهای زبده که در کمترین زمان خود را به محل برسانند و مهارت کافی در تعمیرات سانترال در محل را دارا باشند، بسیار حائز اهمیت می باشد. تیم هوم سرویز با همکاری بهترین و با تجربه ترین تیم تعمیر تلفن سانترال آماده خدمات رسانی می باشد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

سیم‌کشی و راه‌اندازی تلفن سانترال
نگهداری و پشتیبانی سانترال
رفع خرابی سیم کشی و تعمیر اختلال سیم کشی تلفن سانترال
ارتقای سیستم سانترال
عیب یابی و رفع هرگونه ایراد سیستم سانترال (رفع ایراد هم‌شنوایی در سانترال یا خط‌روخط داخلی)
تعمیرات و تعویض سیم کشی تلفن سانترال به همراه تنظیمات دستگاه سانترال و...

همیاران سرویس نصب تلفن سانترال

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر
در حال بروزرسانی قیمت
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 75,000 الی 1,100,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان