راه اندازی ویپ

راه اندازی ویپ

از 1452 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت راه اندازی ویپ در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت راه اندازی ویپ

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره راه اندازی ویپ خواهید خواند

 • خدمات راه اندازی ویپ Voip
 • قبل از راه اندازی تلفن voip به چه مواردی باید دقت شود؟
 • راه اندازی مرکز تلفن ویپ بهتر است یا تلفن های آنالوگ؟
 • برای راه اندازی ویپ به چه تجهیزاتی احتیاج دارید؟
 • مزایای نصب تلفن اینترنتی ویپ به تلفن های آنالوگ
 • آیا امکان راه اندازی VoIP خانگی هم وجود دارد؟
 • هزینه راه اندازی ویپ به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات نصب و راه اندازی ویپ را به هوم سرویز بسپارید

خدمات راه اندازی ویپ Voip

راه اندازی ویپ یکی از الزامات در کسب و کارها به شمار می رود. تلفن ویپ voip مخفف کلمه لاتین PVoice Over I است. نحوه ساز و کار این تلفن ها شبیه تلفن های معمولی است. تنها به جای سیم کشی های معمولی از طریق اینترنت عمل می کنند. به این ترتیب که سیگنال های صوتی را به داده های دیجیتالی تبدیل کرده و با استفاده از اینترنت این داده ها منتقل می شود. زیرا برقراری ارتباط از اصول مهم در پیشبرد فعالیت های سازمان ها است. نصب تلفن voip بر پایه تکنولوژی و فناوری های مدرن راه اندازی می شود. سیستم تلفن voip چون شرایط خوبی در اختیار کاربران و مدیران شرکت ها قرار می دهد همواره در فکر اجرای زیرساخت ها و هزینه نصب voip هستند تا نیازهای اساسی شرکت ها را فراهم آورند زیرا با استفاده از خدمات ویپ هزینه های تلفنی یک شرکت به طرز چشم گیری کاهش پیدا می کند. در ادامه در ارتباط با شرایط نصب تلفن ویپ و هزینه راه اندازی ویپ VoIp می پردازیم.

قبل از راه اندازی تلفن voip به چه مواردی باید دقت شود؟

قبل از اینکه به فکر راه اندازی ویپ باشید باید اطلاعات جامعی از نوع تجهیزات مورد نیاز برای زیرساخت ها و همچنین نوع نیازهای خود در در زمان حاضر و آینده نیز توجه کنید. زیرا که زیرساخت باید قابلیت ارتقاء داشته باشد. از این رو با راه اندازی ویپ با در صورت افزایش تعداد کاربران مشکلی پیش نخواهد آمد. یکی دیگر از مواردی که در کنار کیفیت خدمات ویپ حائز اهمیت است مربوط به هزینه راه اندازی ویپ و تغییر در هزینه های جاری شرکت است. با استفاده از راه اندازی تلفن ویپ هزینه های ارتباطی کاهش پیدا می کند. راه اندازی تلفن ویپ موجب می شود تلفن های یک مجموعه کاملا یک پارچه شود و تماس های داخل مجموعه نیز رایگان می شود. در مورد تماس های بین الملی نیز هزینه ها قطعا کاهش پیدا می کنند.

خدمات ویپ بر اساس روش های مختلفی پیاده سازی می شود که هر کدام از آنها بر اساس نیاز مدیریت و نوع انتظارات وی راه اندازی می شود. در ادامه به مهم ترین المان هایی که قبل از نصب ویپ باید توجه کنید می پردازیم.

· ویژگی های مدنظر را برای راه اندازی ویپ را مشخص کنید

خدمات ویپ ویژگی های متعدد و متنوعی در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد. مواردی مانند شماره های منحصر به فرد، برنامه های تلفن همراه، قابلیت ایجاد کنفرانس، امکان روتر خودکار و ... بخشی از امکاناتی هستند که با راه اندازی تلفن ویپ قابل استفاده است. به طور مثال برای کارمندان دور کار حدمات ویپ شرایطی را فراهم می آورد که بتوانند از راه دور فعالیت کنند.

· سرویس فعلی اینترنت پاسخگوی نیاز شما است یا خیر

خوشبختانه بررسی این موضوع که آیا سرویس فعلی اینترنت شما برای راه‌اندازی VoIP کفایت می‌کند یا خیر، کار دشواری نیست. بهتر است قبل از هر اقدامی، از این موضوع به صورت کامل مطمئن شوید.

· هزینه راه اندازی ویپ را بر اساس بودجه خود تعیین کنید

خدمات ویپ ویژگی های گسترده ای دارد. اما راه اندازی و فعال کردن هر کدام از این ویژگی ها هزینه راه اندازی ویپ را بالا می برد. از این رو در هنگام راه اندازی تلفن اینترنتی با مشاورین هزینه مد نظرتان را اعلام کنید و بهترین امکانات را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.

راه اندازی مرکز تلفن ویپ بهتر است یا تلفن های آنالوگ؟

تلفن های سنتی به صورت آنالوگ پیاده سازی می شود. نصب و راه اندازی تلفن سانترال با استفاده از کابل کشی انجام می شود. هزینه سیم کشی تلفن در این روش اندکی بالاتر است و برای ارتقای سیستم ممکن است در آینده با مشکل رو به رو شوید.

خط تلفن اینترنتی الزامات به کابل کشی شبکه را از بین برده و در زمان راه اندازی شبکه فعال می شود. در نتیجه تنها با استفاده از خدمات شبکه و همکاری با اپراتورهای مرتبط و استفاده از پهنای باند متناسب می توان گفت که راه اندازی خط تلفن اینترنتی یا نصب ویپ انتخاب بهتری است.

برای راه اندازی ویپ به چه تجهیزاتی احتیاج دارید؟

راه اندازی سیستم ویپ نیاز به اجرای زیرساخت هایی دارد. کابل کشی شبکه اولین زیرساخت مهم است که باید برای راه اندازی ویپ نیاز است. همچنین در صورتی که از خطوط تلفن شهری استفاده می کنید. برای راه اندازی سیستم ویپ تنها کافیست با استفاده از دستگاه گیت وی داده های آنالوگ به دیجبتال تبدیل کنید تا بتوانید اقدام به نصب تلفن ویپ کنید. البته از الزامات راه اندازی ویپ روی خطوط شهری این مورد است که حتما باید چندین خطوط تلفن داشته باشید. همچنین با اسفاده از خطوط SIP TRUNCK سیپ ترانک تا حد زیادی نگرانی ها برای نصب ویپ از بین رفته است.

مزایای نصب تلفن اینترنتی ویپ به تلفن های آنالوگ

 • نصب ویپ به راحتی قابل ارتقاء است و می توانید تعداد کاربران را افزایش دهید
 • کیفیت بالا در مکالمه به صورت FULL HD
 • نصب ویپ به سیم کشی نیاز ندارد
 • امکان مدیریت متمرکز
 • امکان کنفرانس و تماس تصویری بین مشترکین
 • امکان ضبط مکالمات و تهیه گزارش در نصب تلفن ویپ
 • به راحتی قابل جابجایی از یک مکان به مکان دیگری است
 • امکان انتقال شماره داخلی وجود دارد.
 • موجب کاهش هزینه های تلفن می شود

آیا امکان راه اندازی VoIP خانگی هم وجود دارد؟

راه اندازی تلفن اینترنتی تنها مختص شراکت ها و سازمان های بزرگ نیست. خوشبخانه سیستم ویپ در در خانه نیز قابل راه اندازی است. به این ترتیب که تنها برای راه اندازی ویپ تجهیزات مورد نیاز را باید فراهم کنید. سپس امکان ارتباط اینترنتی خطوط منزل فراهم می شود. راه اندازی و نصب ویپ با مودم زمانی میسر می شود که خطوط بر روی بستر سیپ ترانک باشد.

هزینه راه اندازی ویپ به چه مواردی وابسته است؟

خدمات ویپ و هزینه راه اندازی و نصب ویپ به موارد متعددی وابسته است و نمی توان مبلغ ثابتی را به قیمت تلفن ویپ اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه نصب تلفن ویپ می پردازیم.

· هزینه تهیه گیت وی در هزینه راه اندازی ویپ

برای راه اندازی تلفن اینترنتی باید گیتوی استفاده نمود. بر اساس تعداد خطوط شهری خرید این کارت تلفن نیز تفاوت پیدا خواهد نمود.

· تاثیر هزینه راه اندازی سرور بر هزینه راه اندازی مرکز تلفن ویپ

برای استفاده از خدمات ویپ به یک سرور نیاز است. البته در محل هایی که برای سایر شبکه، سرور راه اندازی شده است دیگر نیازی به دوباره کاری نخواهد بود.

· تاثیر خرید تجهیزات بر هزینه نصب و راه اندازی ویپ

مواردی مانند سافت فون ها یا تلفن های نرم افزاری بر هزینه راه اندازی voip تاثیر دارند. همچنین در صورت نیاز به استفاده از تمام ویژگی های ویپ باید اقدام به خرید تلفن های سخت افزاری یا IP PHONE نمود که هزینه های بیشتری در پی دارند. در صورت نیاز به استفاده بیشتر از خدمات ویپ نیاز به نصب تجهیزات بیشتر و نرم افزارهای بیشتر است در نتیجه هزینه راه اندازی ویپ نیز بالا می رود.

خدمات نصب و راه اندازی ویپ را به هوم سرویز بسپارید

در صورتی که برای کسب و کار خود نیاز به راه اندازی تلفن اینترنتی و خدمات ویپ دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت شماره تماس متخصصین راه اندازی ویپ هوم سرویز جهت مشاوره با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص راه اندازی تلفن voip و همچنین برآورد هزینه راه اندازی ویپ در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس در روز و ساعت مد نظر جهت بررسی حضوری در محل شما حاضر خواهند شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس راه اندازی ویپ و همچنین ارایه خدمات راه اندازی مرکز تلفنی VOIP نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, تعمیر یو پی اس صنعتی, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس راه اندازی ویپ

راه اندازی مرکز تلفنی VOIP

راه اندازی VoIP خانگی

نصب تجهیزات مربوط به راه اندازی VOIP

نصب سرور تلفن اینترنتی

نصب سرور تلفن تحت شبکه

راه اندازی VoIP سیسکو

راه اندازی VoIP با مودم ADSL

راه اندازی ویپ VOIP با سانترال

راه اندازی مراکز تلفن نرم افزاری ویپ مانند Elastix و Issabell

نظرات کاربران

profile picture
بهزاد صمیمی

از کیفیت و سرعت کار آقای پسندیده بسیار راضی بودم. با تشکر

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

شرایط خدمات نصب و راه اندازی تلفن ویپ

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص راه اندازی ویپ (voip) پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری نسبت به راه اندازی ویپ اقدام نماید.

همیار موظف است بلافاصله پس از راه اندازی ویپ (voip) نیاز مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به راه اندازی آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از راه اندازی ویپ می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه سیستم ویپ دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

راه اندازی ویپ (voip) انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق راه اندازی ویپ (voip) پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق راه اندازی ویپ خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز راه اندازی ویپ (voip) و تلفن اینترنتی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

network-services
خدمات شبکه
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
computer-service
خدمات کامپیوتری
قیمت از 1,850,000 الی 1,850,000 تومان
fiber-optic-wiring
سیم کشی فیبر نوری
قیمت از 1,000,000 الی 1,500,000 تومان
network-cabling
کابل کشی شبکه
قیمت از 4,000,000 الی 4,000,000 تومان