راه اندازی ویپ

راه اندازی ویپ

از 1452 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت راه اندازی ویپ در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت راه اندازی ویپ

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره راه اندازی ویپ خواهید خواند

 • خدمات راه اندازی ویپ Voip
 • قبل از راه اندازی تلفن voip به چه مواردی باید دقت شود؟
 • راه اندازی مرکز تلفن ویپ بهتر است یا تلفن های آنالوگ؟
 • برای راه اندازی ویپ به چه تجهیزاتی احتیاج دارید؟
 • مزایای نصب تلفن اینترنتی ویپ به تلفن های آنالوگ
 • آیا امکان راه اندازی VoIP خانگی هم وجود دارد؟
 • هزینه راه اندازی ویپ به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات نصب و راه اندازی ویپ را به هوم سرویز بسپارید

خدمات راه اندازی ویپ Voip

راه اندازی ویپ یکی از الزامات در کسب و کارها به شمار میرود. تلفن ویپ voipمخفف کلمه لاتین PVoice Over I است. نحوه ساز و کار این تلفن ها شبیهتلفن های معمولی است. تنها به جای سیم کشی های معمولی از طریق اینترنت عمل میکنند. به این ترتیب که سیگنال های صوتی را به داده های دیجیتالی تبدیل کرده و بااستفاده از اینترنت این داده ها منتقل می شود. زیرا برقراری ارتباط از اصول مهم درپیشبرد فعالیت های سازمان ها است. نصب تلفن voip بر پایه تکنولوژی و فناوری های مدرن راهاندازی می شود. سیستم تلفن voipچون شرایط خوبی در اختیار کاربران و مدیران شرکت ها قرار می دهد همواره در فکراجرای زیرساخت ها و هزینه نصب voip هستند تا نیازهای اساسی شرکت ها را فراهمآورند زیرا با استفاده از خدمات ویپ هزینه های تلفنی یک شرکت به طرز چشم گیری کاهشپیدا می کند. در ادامه در ارتباط با شرایط نصب تلفن ویپ و هزینه راه اندازی ویپVoIp می پردازیم.

قبل از راه اندازی تلفن voip به چه مواردی باید دقت شود؟

قبل از اینکه به فکر راهاندازی ویپ باشید باید اطلاعات جامعی از نوع تجهیزات مورد نیاز برای زیرساختها و همچنین نوع نیازهای خود در در زمان حاضر و آینده نیز توجه کنید. زیرا که زیرساختباید قابلیت ارتقاء داشته باشد. از این رو با راه اندازی ویپ با در صورت افزایشتعداد کاربران مشکلی پیش نخواهد آمد. یکی دیگر از مواردی که در کنار کیفیت خدماتویپ حائز اهمیت است مربوط به هزینه راه اندازی ویپ و تغییر در هزینههای جاری شرکت است. با استفاده از راهاندازی تلفن ویپ هزینه های ارتباطی کاهش پیدا می کند. راه اندازی تلفن ویپموجب می شود تلفن های یک مجموعه کاملا یک پارچه شود و تماس های داخل مجموعه نیزرایگان می شود. در مورد تماس های بین الملی نیز هزینه ها قطعا کاهش پیدا می کنند.

خدمات ویپ بر اساسروش های مختلفی پیاده سازی می شود که هر کدام از آنها بر اساس نیاز مدیریت و نوعانتظارات وی راه اندازی می شود. در ادامه به مهم ترین المان هایی که قبل از نصبویپ باید توجه کنید می پردازیم.

· ویژگی های مدنظررا برای راه اندازی ویپ را مشخص کنید

خدمات ویپ ویژگی های متعدد و متنوعی در اختیارکاربران خود قرار خواهد داد. مواردی مانند شماره های منحصر به فرد، برنامه هایتلفن همراه، قابلیت ایجاد کنفرانس، امکان روتر خودکار و ... بخشی از امکاناتیهستند که با راه اندازی تلفن ویپ قابل استفاده است. به طور مثال برای کارمندان دورکار حدمات ویپ شرایطی را فراهم می آورد که بتوانند از راه دور فعالیت کنند.

· سرویس فعلیاینترنت پاسخگوی نیاز شما است یا خیر

خوشبختانه بررسی اینموضوع که آیا سرویس فعلی اینترنت شما برای راه‌اندازی VoIP کفایت می‌کند یا خیر، کار دشواری نیست.بهتر است قبل از هر اقدامی، از این موضوع به صورت کامل مطمئن شوید.

· هزینه راهاندازی ویپ را بر اساس بودجه خود تعیین کنید

خدمات ویپ ویژگی هایگسترده ای دارد. اما راه اندازی و فعال کردن هر کدام از این ویژگی ها هزینه راهاندازی ویپ را بالا می برد. از این رو در هنگام راه اندازی تلفن اینترنتیبا مشاورین هزینه مد نظرتان را اعلام کنید و بهترین امکانات را بر اساس بودجه خودانتخاب کنید.

راه اندازی مرکز تلفن ویپ بهتر است یا تلفن های آنالوگ؟

تلفن های سنتی بهصورت آنالوگ پیاده سازی می شود. نصب و راه اندازی تلفنسانترال با استفاده از کابل کشی انجام می شود. هزینه سیم کشی تلفن در اینروش اندکی بالاتر است و برای ارتقای سیستم ممکن است در آینده با مشکل رو به روشوید.

خط تلفن اینترنتیالزامات به کابل کشی شبکهرا از بین برده و در زمان راهاندازی شبکه فعال می شود. در نتیجه تنها با استفاده از خدمات شبکه و همکاری بااپراتورهای مرتبط و استفاده از پهنای باند متناسب می توان گفت که راه اندازی خطتلفن اینترنتی یا نصب ویپ انتخاب بهتری است.

برای راه اندازی ویپ به چه تجهیزاتی احتیاج دارید؟

راه اندازی سیستم ویپ نیاز به اجرای زیرساخت هایی دارد. کابلکشی شبکه اولین زیرساخت مهم است که باید برای راه اندازی ویپ نیاز است. همچنین درصورتی که از خطوط تلفن شهری استفاده می کنید. برای راه اندازی سیستم ویپ تنهاکافیست با استفاده از دستگاه گیت وی داده های آنالوگ به دیجبتال تبدیل کنید تابتوانید اقدام به نصب تلفن ویپ کنید. البته از الزامات راه اندازی ویپ روی خطوطشهری این مورد است که حتما باید چندین خطوط تلفن داشته باشید. همچنین با اسفاده ازخطوط SIP TRUNCK سیپ ترانک تا حد زیادینگرانی ها برای نصب ویپ از بین رفته است.

مزایای نصب تلفن اینترنتی ویپ به تلفن های آنالوگ

 • نصب ویپ بهراحتی قابل ارتقاء است و می توانید تعداد کاربران را افزایش دهید
 • کیفیتبالا در مکالمه به صورت FULL HD
 • نصب ویپ بهسیم کشی نیاز ندارد
 • امکانمدیریت متمرکز
 • امکانکنفرانس و تماس تصویری بین مشترکین
 • امکان ضبطمکالمات و تهیه گزارش در نصب تلفن ویپ
 • به راحتیقابل جابجایی از یک مکان به مکان دیگری است
 • امکانانتقال شماره داخلی وجود دارد.
 • موجب کاهشهزینه های تلفن می شود

آیا امکان راه اندازی VoIP خانگی هم وجود دارد؟

راه اندازی تلفن اینترنتیتنها مختص شراکت هاو سازمان های بزرگ نیست. خوشبخانه سیستم ویپ در در خانه نیز قابل راه اندازی است.به این ترتیب که تنها برای راه اندازی ویپ تجهیزات مورد نیاز را باید فراهم کنید.سپس امکان ارتباط اینترنتی خطوط منزل فراهم می شود. راه اندازی و نصب ویپ با مودمزمانی میسر می شود که خطوط بر روی بستر سیپ ترانک باشد.

هزینه راه اندازی ویپ به چه مواردی وابسته است؟

خدمات ویپ و هزینهراه اندازی و نصب ویپ به موارد متعددی وابسته است و نمی توان مبلغ ثابتی را بهقیمت تلفن ویپ اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه نصب تلفن ویپمی پردازیم.

· هزینه تهیهگیت وی در هزینه راه اندازی ویپ

برای راه اندازی تلفناینترنتی باید گیتوی استفاده نمود. بر اساس تعداد خطوط شهری خرید این کارت تلفننیز تفاوت پیدا خواهد نمود.

· تاثیر هزینه راهاندازی سرور بر هزینه راه اندازی مرکز تلفن ویپ

برای استفاده ازخدمات ویپ به یک سرور نیاز است. البته در محل هایی که برای سایر شبکه، سرور راهاندازی شده است دیگر نیازی به دوباره کاری نخواهد بود.

· تاثیر خریدتجهیزات بر هزینه نصب و راه اندازی ویپ

مواردی مانند سافتفون ها یا تلفن های نرم افزاری بر هزینه راه اندازی voip تاثیر دارند. همچنین در صورت نیاز بهاستفاده از تمام ویژگی های ویپ باید اقدام به خرید تلفن های سخت افزاری یا IP PHONEنمود که هزینه های بیشتری در پی دارند. در صورت نیاز به استفادهبیشتر از خدمات ویپ نیاز به نصب تجهیزات بیشتر و نرم افزارهای بیشتر است در نتیجههزینه راه اندازی ویپ نیز بالا می رود.

خدمات نصب و راه اندازی ویپ را به هوم سرویز بسپارید

در صورتی که برای کسبو کار خود نیاز به راه اندازی تلفن اینترنتی و خدمات ویپ دارید تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت شماره تماس متخصصین راه اندازی ویپ هوم سرویز جهت مشاوره با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص راه اندازی تلفن voip و همچنین برآورد هزینه راه اندازی ویپ در اختیارتان قرارخواهند داد. سپس در روز و ساعت مد نظر جهت بررسی حضوری در محل شما حاضر خواهند شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس راه اندازی ویپ و همچنین ارایه خدمات راه اندازی مرکز تلفنی VOIP نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, تعمیر یو پی اس صنعتی, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس راه اندازی ویپ

راه اندازی مرکز تلفنی VOIP

راه اندازی VoIP خانگی

نصب تجهیزات مربوط به راه اندازی VOIP

نصب سرور تلفن اینترنتی

نصب سرور تلفن تحت شبکه

راه اندازی VoIP سیسکو

راه اندازی VoIP با مودم ADSL

راه اندازی ویپ VOIP با سانترال

راه اندازی مراکز تلفن نرم افزاری ویپ مانند Elastix و Issabell

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط خدمات نصب و راه اندازی تلفن ویپ

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص راه اندازی ویپ (voip) پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری نسبت به راه اندازی ویپ اقدام نماید.

همیار موظف است بلافاصله پس از راه اندازی ویپ (voip) نیاز مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به راه اندازی آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از راه اندازی ویپ می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه سیستم ویپ دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

راه اندازی ویپ (voip) انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق راه اندازی ویپ (voip) پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق راه اندازی ویپ خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز راه اندازی ویپ (voip) و تلفن اینترنتی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خدمات شبکه
خدمات شبکه
در حال بروزرسانی قیمت
خدمات کامپیوتری
خدمات کامپیوتری
در حال بروزرسانی قیمت
سیم کشی فیبر نوری
سیم کشی فیبر نوری
در حال بروزرسانی قیمت
کابل کشی شبکه
کابل کشی شبکه
قیمت از 250,000 الی 3,500,000 تومان