خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری

از 1460 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات کامپیوتری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب ویندوز و درایوها

400,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب بازی کامپیوتری

250,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعمیرات کامپیوتر

توافقی

متوسط قیمت1,850,000 تومانکمینه قیمت1,850,000 تومانبیشینه قیمت1,850,000 تومان

آنچه درباره خدمات کامپیوتری خواهید خواند

  • خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟
  • لیست خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟
  • انواع روش های ارائه خدمات کامپیوتری
  • مزایای استفاده از خدمات کامپیوتری سیار
  • هزینه خدمات کامپیوتری به چه مواردی وابسته است؟
  • شرکت خدمات کامپیوتری هوم سرویز

خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟

کارهای خدمات کامپیوتری بسیار گسترده هستند و هزینه خدمات کامپیوتری متنوع است. البته قبل از هر موضوعی باید فکر مغازه خدمات کامپیوتری و مفهومی که پیش تر به آن فکر می کردید را از ذهن خود خارج کنید. هر کدام از استفاده کنندگان از سیستم های کامپیوتری در خانه، شرکت ها و سایر محل های کاری حداقل یکبار به این خدمات نیازمند شده اند. در همین راستا خدمات کامپیوتری در محل روی کار آمد و مراجعه به مغازه خدمات کامپیوتری کم کم از دور خارج شده است. چون لیست خدمات کامپیوتری با آنچه در این مغازه ها ارائه می شود متفاوت است. شرکت خدمات کامپیوتری خدمات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی مربوط به کامپیوتر، لپ تاپ و سایر لوازم جانبی مربوط به این تجهیزات را ارئه می کنند. در ادامه در ارتباط با لیست خدمات کامپیوتری و عوامل موثر بر هزینه خدمات کامپیوتری در محل می پردازیم.

لیست خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟

به طور کل کلیه خدمات مربوط عیب یابی و تعمیرات کامپیوتر و سایر تجهیزات مرتبط با آنها در این دسته گنجانده می شوند. از نصب ویندور و درایور گرفته تا تعمیرات کامپیوتر در محل در بخش سخت افزار و حتی خدمات شبکه نیز توسط شرکت خدمات کامپیوتری و یا فروشگاه خدمات کامپیوتری ارائه می شود.

· خدمات کامپیوتر نرم افزاری

اولین دسته که در گروه کارهای خدمات کامپیوتر گنجانده می شود نصب نرم افزار و درایور ها است. نصب تمام برنامه، بازیابی اطلاعات، بازی ها و سایر موارد مربوطه به خدمات کامپیوتر نرم افزاری است. در این بخش همچنین اگر نیاز به مشکل یابی و یا آپدیت سیستم عامل باشد نیز توسط متخصصین انجام می گیرد.

· خدمات سخت‌افزاری کامپیوتر

تمام قسمت های فیزیکی و قابل لمس مانند مانیتور، کیبورد و ... تا تجهیزات داخلی کیس کامپیوتر مانند رم، هارد، کارت گرافیک مربوط به این بخش است. همچنین مواردی مانند عیب یابی، ارتقاء سخت افزار، مونتاژ قطعات و ... نیز در این قسمت ارائه می شود.

· خدمات کامپیوتری شبکه

برای تبادل اطلاعات بین چند سیستم و رد و بدل کردن فایل ها نیاز به شبکه کردن کامپیوتر است. رفع ایرادات و ارائه خدماتی مانند پشتیبانی شبکه نیز جزو بسیار مهمی در خدمات کامپیوتری در محل است. تمامی مراحل مانند کابل کشی شبکه، تعمیرات شبکه و پیکربندی و راه اندازی شبکه، راه اندازی سرور، مجازی سازی و به طور کل تمام موارد مربوط به تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه توسط متخصصین در این زمینه ارائه می شود.

انواع روش های ارائه خدمات کامپیوتری

همیشه پیشرفت تکنولوژی در راستای راحت کردن انجام کارها به کمک بشریت شتافته است. قبل ترها هر بار که به هر مشکلی در سیستم ها بر می خوردیم باید کلیه تجهیزات را حمل کرده و به مغازه خدمات کامپیوتری مراجعه می کردیم. اما امروزه با خدمات کامپیوتری در محل کلیه مشکلات رفت و آمد و حمل و نقل تجهیزات به مغازه خدمات کامپیوتری رفع شده است. خدمات کامپیوتر به طورکل به سه صورت زیر ارائه می شود.

· خدمات کامپیوتری آنلاین

خوشبختانه امروزه بیشتر مشکلات نرم افزاری از راه دور قابل رفع شدن هستند. بیشتر شرکت خدمات کامپیوتری به صورت آنلاین و از راه دور هم خدمات ارائه می دهند. به این ترتیب که با راهنمایی متخصصین و همچنین در مواردی که کاربر خودش قادر به حل کردن موضوع نباشد، با دادن اجازه دسترسی توسط نرم افزارهایی مانند Any Desk امکان متصل شدن متخصصین را داده و مشکلات سیستم از راه دور رفع خواهد شد.

· خدمات کامپیوتری تلفنی

مشاوره تلفنی نیز راهکار بعدی است. در صورتی که فرد قادر به متصل شدن به اینترنت را نداشته باشد می توانید از خدمات کامپیوتری تلفنی نیز بهره مند شوید. یکی از مزیت های این روش این است که راهکار رفع مشکل در واقع آموزش داده می شود و همچنین هزینه خدمات کامپیوتری در این روش کمتر خواهد شد.

· خدمات کامپیوتر در محل

مراجعه حضوری نیز راهکاری است که پیش تر توضیح داده شد و اگر به دنبال رفع هر گونه مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری در کمترین زمان ممکن هستید قطعا خدمات حضوری بهترین انتخاب است. به این ترتیب با این روش امکان سوء استفاده از اطلاعات وجود ندارد و تمام اقدامات تحت نظر کاربران و در زمان کوتاه انجام می شود. اما خوب هزینه خدمات کامپیوتری در این روش بیشتر خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات کامپیوتری سیار

اگر دارای کسب و کار وابسته به سیستم های کامپیوتری هستید می دانید که بروز هر گونه ایراد یعنی به مدت چند ساعت و یا حتی چند روز کار و کسب شما با مشکل مواجهه خواهد شد. از این رو خدمات کامپیوتری سیار به شما کمک می کند که بدون اینکه مجبور باشید سیستم ها رو جابجا کنید متخصص با تجهیزات در محل حاضر شده و مشکلات را رفع خواهند کرد. از مزایای خدمات کامپیوتری سیار می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن و بدون معطلی
  • بررسی کلیه تجهیزات کامپیوتری و سرویس همه تجهیزات در صورت نیاز
  • امنیت بیشتر در مراجعه حضوری نسبت به خدمات کامپیوتری آنلاین

هزینه خدمات کامپیوتری به چه مواردی وابسته است؟

قیمت خدمات کامپیوتری به موارد متعددی وابسته است. هر مورد مربوط به لیست خدمات کامپیوتری در محل دارای محدوده قیمتی مشخصی هستند. در ادامه به عوامل موثر بر هزینه خدمات کامپیوتر می پردازیم.

· روش ارائه خدمات

همانطور که گفتیم روش ارائه خدمات به صورت خدمات کامپیوتری آنلاین، تلفنی و خدمات کامپیوتری در محل ارائه می شود. برای رفع مشکلات نرم افزاری کاربرد دارد. انتخاب هر کدام از این روش ها هزینه خدمات کامپیوتری را تغییر می دهد.

· ایرادات سخت افزاری یا نرم افزارها

مشکلات مربوط به سخت افزاری و نرم افزاری حیطه متفاوتی دارند. معمولا مسائل نرم افزاری هزینه های کمتری دارند و بیشترین قیمت خدمات کامپیوتری مربوط به تعمیرات سخت افزاری کامپیوترها مربوط می شود.

· حجم کار و تعداد سیستم ها

هر چه تعداد سیستم ها برای بررسی و سرویس بیشتر باشد هزینه ها بیشتر می شوند. زیرا مدت زمان بیشتری نیاز است تا عیب یابی صورت بگیرد و ایرادات رفع شوند.

· تعویض قطعه و یا تهیه نرم افزارهای خاص

در صورتی که با مشکلات سخت افزاری مواجهید هزینه تامین قطعات نیز قیمت خدمات کامپیوتری را تغییر می دهند. همچنین در صورتی که نصب و راه اندازی نرم افزار و خریداری نرم افزار باشد قیمت خدمات کامپیوتری بالا می رود.

شرکت خدمات کامپیوتری هوم سرویز

در صورتی که به هر یک از خدمات کامپیوتری در محل نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران متخصص خدمات کامپیوتری هوم سرویز و مغازه های معتبر خدمات کامپیوتری طرف قرارداد با هوم سرویز جهت ارائه مشاوره رایگان و اعلام برآورد هزینه خدمات کامپیوتری در محل با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات کامپیوتری و همچنین ارایه خدمات خدمات کامپیوتری در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب ویندوز 10 , تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب بازی روی کامپیوتر, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری نرم افزاری

خدمات کامپیوتری سخت‌افزاری

خدمات کامپیوتری شبکه

خدمات کامپیوتری آنلاین و ارائه کلیه خدمات به صورت سیار در محل

پشتیبانی خدمات کامپیوتری

تامین قطعات و لوازم جانبی خدمات کامپیوتری

نظرات کاربران

profile picture
خانم موسوی

بسیار حرفه‌ای و کاربلد،منصف و خوش‌اخلاق. واقعا خداقوت به جناب یاراحمدی و تیم کاربلد هوم‌سرویز

شرایط خدمات کامپیوتری سیار

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص خدمات کامپیوتری پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری خدمات کامپیوتری را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل دستگاه کامیپیوتر وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به ارایه خدمات کامپیوتری در محل اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام خدمات کامپیوتری می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

خدمات کامپیوتری انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق خدمات کامپیوتری پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمات کامپیوتری در محل به مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز انجام خدمات کامپیوتری را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
airpod-repair
تعمیر ایرپاد و ایربادز
قیمت از 750,000 الی 750,000 تومان
apple-watch-rapair
تعمیر اپل واچ
قیمت از 400,000 الی 1,850,000 تومان
modem-router-repair
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 500,000 الی 600,000 تومان