خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری

از 1460 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات کامپیوتری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت خدمات کامپیوتری

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره خدمات کامپیوتری خواهید خواند

  • خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟
  • لیست خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟
  • انواع روش های ارائه خدمات کامپیوتری
  • مزایای استفاده از خدمات کامپیوتری سیار
  • هزینه خدمات کامپیوتری به چه مواردی وابسته است؟
  • شرکت خدمات کامپیوتری هوم سرویز

خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟

کارهای خدماتکامپیوتری بسیار گسترده هستند و هزینه خدمات کامپیوتری متنوع است. البتهقبل از هر موضوعی باید فکر مغازه خدمات کامپیوتری و مفهومی که پیش تر به آنفکر می کردید را از ذهن خود خارج کنید. هر کدام از استفاده کنندگان از سیستم هایکامپیوتری در خانه، شرکت ها و سایر محل های کاری حداقل یکبار به این خدمات نیازمندشده اند. در همین راستا خدمات کامپیوتری در محل روی کار آمد و مراجعه به مغازهخدمات کامپیوتری کم کم از دور خارج شده است. چون لیست خدمات کامپیوتریبا آنچه در این مغازه ها ارائه می شود متفاوت است. شرکت خدمات کامپیوتری خدمات سختافزاری و نرم افزاری متعددی مربوط به کامپیوتر، لپ تاپ و سایر لوازم جانبی مربوطبه این تجهیزات را ارئه می کنند. در ادامه در ارتباط با لیست خدمات کامپیوتری وعوامل موثر بر هزینه خدمات کامپیوتری در محل می پردازیم.

لیست خدمات کامپیوتری شامل چه مواردی است؟

به طور کل کلیه خدماتمربوط عیب یابی و تعمیرات کامپیوتر و سایر تجهیزات مرتبط با آنها در این دستهگنجانده می شوند. از نصب ویندور و درایور گرفته تا تعمیراتکامپیوتر در محل در بخش سخت افزار و حتی خدماتشبکه نیز توسط شرکت خدمات کامپیوتری و یا فروشگاه خدمات کامپیوتریارائه می شود.

· خدمات کامپیوترنرم افزاری

اولین دسته که درگروه کارهای خدمات کامپیوتر گنجانده می شود نصب نرم افزار و درایور ها است. نصب تمامبرنامه، بازیابی اطلاعات، بازی ها و سایر موارد مربوطه به خدمات کامپیوتر نرمافزاری است. در این بخش همچنین اگر نیاز به مشکل یابی و یا آپدیت سیستم عامل باشدنیز توسط متخصصین انجام می گیرد.

· خدمات سخت‌افزاریکامپیوتر

تمام قسمت های فیزیکیو قابل لمس مانند مانیتور، کیبورد و ... تا تجهیزات داخلی کیس کامپیوتر مانند رم،هارد، کارت گرافیک مربوط به این بخش است. همچنین مواردی مانند عیب یابی، ارتقاءسخت افزار، مونتاژ قطعات و ... نیز در این قسمت ارائه می شود.

· خدمات کامپیوتریشبکه

برای تبادل اطلاعاتبین چند سیستم و رد و بدل کردن فایل ها نیاز به شبکه کردن کامپیوتر است. رفعایرادات و ارائه خدماتی مانند پشتیبانی شبکه نیز جزو بسیار مهمی در خدماتکامپیوتری در محل است. تمامی مراحل مانند کابلکشی شبکه، تعمیرات شبکه و پیکربندی و راه اندازیشبکه، راه اندازی سرور، مجازی سازی و به طور کل تمامموارد مربوط به تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه توسط متخصصین در این زمینه ارائه میشود.

انواع روش های ارائه خدمات کامپیوتری

همیشه پیشرفتتکنولوژی در راستای راحت کردن انجام کارها به کمک بشریت شتافته است. قبل ترها هربار که به هر مشکلی در سیستم ها بر می خوردیم باید کلیه تجهیزات را حمل کرده و به مغازهخدمات کامپیوتری مراجعه می کردیم. اما امروزه با خدمات کامپیوتری در محل کلیهمشکلات رفت و آمد و حمل و نقل تجهیزات به مغازه خدمات کامپیوتری رفع شده است.خدمات کامپیوتر به طورکل به سه صورت زیر ارائه می شود.

· خدمات کامپیوتریآنلاین

خوشبختانه امروزهبیشتر مشکلات نرم افزاری از راه دور قابل رفع شدن هستند. بیشتر شرکت خدماتکامپیوتری به صورت آنلاین و از راه دور هم خدمات ارائه می دهند. به این ترتیبکه با راهنمایی متخصصین و همچنین در مواردی که کاربر خودش قادر به حل کردن موضوعنباشد، با دادن اجازه دسترسی توسط نرم افزارهایی مانند Any Desk امکان متصل شدن متخصصین را داده و مشکلاتسیستم از راه دور رفع خواهد شد.

· خدمات کامپیوتریتلفنی

مشاوره تلفنی نیزراهکار بعدی است. در صورتی که فرد قادر به متصل شدن به اینترنت را نداشته باشد میتوانید از خدمات کامپیوتری تلفنی نیز بهره مند شوید. یکی از مزیت های این روش ایناست که راهکار رفع مشکل در واقع آموزش داده می شود و همچنین هزینه خدمات کامپیوتریدر این روش کمتر خواهد شد.

· خدمات کامپیوتردر محل

مراجعه حضوری نیزراهکاری است که پیش تر توضیح داده شد و اگر به دنبال رفع هر گونه مشکل نرم افزاریو یا سخت افزاری در کمترین زمان ممکن هستید قطعا خدمات حضوری بهترین انتخاب است.به این ترتیب با این روش امکان سوء استفاده از اطلاعات وجود ندارد و تمام اقداماتتحت نظر کاربران و در زمان کوتاه انجام می شود. اما خوب هزینه خدمات کامپیوتریدر این روش بیشتر خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات کامپیوتری سیار

اگر دارای کسب و کاروابسته به سیستم های کامپیوتری هستید می دانید که بروز هر گونه ایراد یعنی به مدتچند ساعت و یا حتی چند روز کار و کسب شما با مشکل مواجهه خواهد شد. از این رو خدماتکامپیوتری سیار به شما کمک می کند که بدون اینکه مجبور باشید سیستم ها روجابجا کنید متخصص با تجهیزات در محل حاضر شده و مشکلات را رفع خواهند کرد. ازمزایای خدمات کامپیوتری سیار می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • ارائهخدمات در کمترین زمان ممکن و بدون معطلی
  • بررسیکلیه تجهیزات کامپیوتری و سرویس همه تجهیزات در صورت نیاز
  • امنیتبیشتر در مراجعه حضوری نسبت به خدمات کامپیوتری آنلاین

هزینه خدمات کامپیوتری به چه مواردی وابسته است؟

قیمت خدمات کامپیوتری به موارد متعددی وابسته است. هر موردمربوط به لیست خدمات کامپیوتری در محل دارای محدوده قیمتی مشخصی هستند. درادامه به عوامل موثر بر هزینه خدمات کامپیوتر می پردازیم.

· روش ارائه خدمات

همانطور که گفتیم روشارائه خدمات به صورت خدمات کامپیوتری آنلاین، تلفنی و خدمات کامپیوتری درمحل ارائه می شود. برای رفع مشکلات نرم افزاری کاربرد دارد. انتخاب هر کدام از اینروش ها هزینه خدمات کامپیوتری را تغییر می دهد.

· ایرادات سختافزاری یا نرم افزارها

مشکلات مربوط به سختافزاری و نرم افزاری حیطه متفاوتی دارند. معمولا مسائل نرم افزاری هزینه های کمتریدارند و بیشترین قیمت خدمات کامپیوتری مربوط به تعمیرات سخت افزاری کامپیوترهامربوط می شود.

· حجم کار و تعدادسیستم ها

هر چه تعداد سیستم هابرای بررسی و سرویس بیشتر باشد هزینه ها بیشتر می شوند. زیرا مدت زمان بیشتری نیازاست تا عیب یابی صورت بگیرد و ایرادات رفع شوند.

· تعویض قطعه و یاتهیه نرم افزارهای خاص

در صورتی که بامشکلات سخت افزاری مواجهید هزینه تامین قطعات نیز قیمت خدمات کامپیوتری را تغییرمی دهند. همچنین در صورتی که نصب و راه اندازی نرم افزار و خریداری نرم افزار باشدقیمت خدمات کامپیوتری بالا می رود.

شرکت خدمات کامپیوتری هوم سرویز

در صورتی که به هریک از خدمات کامپیوتری در محل نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. همیاران متخصص خدمات کامپیوتری هوم سرویز و مغازه های معتبر خدمات کامپیوتری طرف قرارداد با هوم سرویز جهت ارائه مشاوره رایگان و اعلام برآورد هزینه خدمات کامپیوتری در محل باشما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات کامپیوتری و همچنین ارایه خدمات خدمات کامپیوتری در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات کامپیوتر ارائه می دهد که شامل تعمیرات لپ تاپ در محل, نصب و ارتقا ویندوز 10 و ویندوز 8 و..., تعمیر کامپیوتر رومیزی, نصب بازی روی کامپیوتر, ریکاوری اطلاعات گوشی موبایل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری نرم افزاری

خدمات کامپیوتری سخت‌افزاری

خدمات کامپیوتری شبکه

خدمات کامپیوتری آنلاین و ارائه کلیه خدمات به صورت سیار در محل

پشتیبانی خدمات کامپیوتری

تامین قطعات و لوازم جانبی خدمات کامپیوتری

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط خدمات کامپیوتری سیار

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص خدمات کامپیوتری پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری خدمات کامپیوتری را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل دستگاه کامیپیوتر وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به ارایه خدمات کامپیوتری در محل اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام خدمات کامپیوتری می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

خدمات کامپیوتری انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق خدمات کامپیوتری پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمات کامپیوتری در محل به مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز انجام خدمات کامپیوتری را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان
تعمیر ایرپاد و ایربادز
تعمیر ایرپاد و ایربادز
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر اپل واچ
تعمیر اپل واچ
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر مودم و روتر
تعمیر مودم و روتر
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان