تعمیر مودم

تعمیر مودم

از 1075 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مودم در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر مودم(تعویض ic و فلش مودم)

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر سوکت شارژ مودم

180,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر روتر(تعویض ic و فلش روتر)

400,000 تومان

قیمت تعمیر سوکت شارژر روتر

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

آنچه درباره تعمیر مودم خواهید خواند

 • تعمیر مودم و روتر را به متخصصین باتجربه بسپارید
 • عیب یابی و تعمیرات مودم وای فای
 • تعمیرات تخصصی انواع مودم و روتر
 • قبل از تعمیرات مودم adslموارد زیر را بررسی کنید
 • نشانه های خرابی و عیب یابی مودم
 • تعمیر مودم سوخته آیا انجام می شود؟
 • خدمات تعمیر مودم شامل چه مواردی است؟
 • انواع برند مودم که تعمیرات آن توسط متخصصین ما انجام می شود
 • هزینه تعمیر مودم به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نحوه ثبت درخواست تعمیرات مودم وای فای و وایرلس در هوم سرویز چگونهاست؟

تعمیر مودم و روتر را به متخصصین باتجربه بسپارید

تعمیرات مودم یکی ازمواردی است که با توجه به بالارفتن قیمت مودم امروزه کابران اینترنت بیشتر درخواستمی کنند. زیرا که خرابی مودم موجب می شود که امکان اتصال به اینترنت از بین میرود. انجام تعمیرات مودم و روتر کاملا تخصصی هستند و باید توسط افراد ماهر کهدارای دانش فنی و تجربه کافی در این زمینه هستند انجام شود. مواردی مثل تنظیممودم، تعمیر آنتن مودم، تعمیر مودم سوخته، تعمیر مودم TP LINK و سایر برندها در این راستا انجام میشود. تعمیرات مودم و تعویض قطعات باید توسط افراد متخصص انجام شود. در ادامه بهمعرفی انواع مودم و روتر و عوامل موثر بر قیمت تعمیر مودم میپردازیم.

عیب یابی و تعمیرات مودم وای فای

همانطور که می دانیدروی مودم وای فای چراغ های مختلفی هستند که هر کدام از آنها نشان دهنده ی نحوه کارمودم است. هر گونه ایراد در این چراغ ها نشانه های خرابی مودم و نیاز به تعمیرمودم وای فای است. به طور مثال خاموش بودن چراغ اینترنت نشان دهنده ی عدم اتصالمودم به اینترنت است که باید بررسی شود. همچنین روشن نشدن چراغ وای فای نیز نشاندهنده ی این موضوع است که امکان وصل شدن به اینترنت وجود ندارد و عملا مودمبلااستفاده است.

تعمیرات تخصصی انواع مودم و روتر

امروزه به واسطهاستفاده زیاد از اینترنت، راههای اتصال شبکه اینترنت بسیار وسیع شده است و همینموضوع موجب عرضه انواع مودم شده است. از این رو تعمیرات مودم وایفای نیزپیچیده تر شده است. از این رو باید تعمیر مودم به فردی ماهر در این زمینه سپردهشود. برای کاهش دادن هزینه تعمیر مودم باید ابتدا تمام قطعات تست شده و در صورتعدم امکان تعمیر، تعویض شوند. بسیاری از ایرادات ممکن است مربوط به بخش نرم افزاریمودم باشد و در نتیجه نیاز به صرف هزینه اضافی نباشد.

قبل از تعمیرات مودم adslموارد زیر را بررسی کنید

اتصالات مودم رابررسی کنید که به پریز برق و تلفن متصل باشد.

بررسی کنید سرویساینترنتتان فعال باشد.

بررسی کنید تنظیماتمودم بهم نخورده باشد.

وضعیت سلامت کابل هارا بررسی کنید.

در صورت وجود نویزروی خط اگر فاصله استانداردی بین مودم و پریز وجود دارد احتمالا به تعمیرات مودموایفای یا به تعمیر مودم وایرلس نیاز دارید.

· تعمیر مودم ADSL

از بارزترین ایراداتمودم ADSL که برای تعمیراتمودم adsl بیشتر تقاضا می شود عدماتصال به اینترنت است. از برندهای بسیار مطرح TP LINK است. از این رو تعمیرمودم tp link بیشتر مورد تقاضا است. این دستگاه هاقابلیت اتصال به اینترنت را به صورت بیسیم و کابلی برای کاربران فراهم کرده است.

· مودم VDSL

مودم VDSL از تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به نمونهقبلی برخوردار است. این مودم ها دارای سرعت بسیار بالایی هستند. اما هزینه نصب وراه اندازی آنها نیز نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است از این رو استفاده از مودمها مورد توجه قرار نگرفت.

· تعمیرات مودم وایمکس

این مودم ها از نمونههای جدید و پر سرعت هستند که نیازی به اتصال به خطوط تلفن ثابت، اینترنت ارائه میدهند. مواردی مانند تعمیر مودم ایرانسل و مبین نت زیر مجموعه این مدلهستند.

· تعمیر مودم فیبرنوری

مودم های فیبر نوریبه علت سرعت بالا در انتقال و دریافت داده امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفتهاند. کاربران فیبر نوری برای استفاده نیاز به مودم فیبر نوری دارند. این دستگاه هاسیگنال های نوری ورودی را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل می کنند و مشکلی برایپهنای باند نخواهند داشت. تعمیر مودم فیبر نوری نسبت به سایر موارد تخصصی تر استاما در صورت نیاز می توانید روی متخصصین ما حساب کنید.

· تعمیر مودمایرانسل

مودم های ایرانسلشرایط متفاوتی دارند. به دلیل وایرلس بودن، بعضی تعمیرکاران خاص در تعمیر مودمایرانسل تخصص و مهارت بیشتری دارند. به دلیل اینکه تعمیر مودموایرلس پیچیدگی بیشتری دارد از این رو همه افراد آمادگی تعمیرات مودمبیسیم را ندارند. تعمیر مودم ایرانسل و تعمیر مودم مبیننت تنها توسط افراد متخصص در این زمینه باید انجام شود.

نشانه های خرابی و عیب یابی مودم

اگر یکی از استفادهکنندگان از انواع مودم هستید می دانید که روی مودم تعدادی چراغ تعبیه شده است. هرکدام از این چراغ ها گویای نحوه کارکرد مودم می باشند. چراغ اینترنت مودم از بقیهموارد مهم تر است. در واقع خاموش شدن چراغ اینترنت اعلام می کند مودم خراب است واینترنت قطع است. مورد بعدی چراغ وای فای است. اگر این چراغ خاموش باشد یعنی نمیتوان به صورت بیسیم به مودم وصل شد.

· علت روشن نشدنچراغ های مودم

خاموش شدن چراغ هایمودم یعنی باید با تعمیرکار مودم تماس بگیرید. تعمیرکار ابتدا علت روشن نشدن چراغمودم را پیدا می کند و سپس اقدام به تعمیر مودم وای فای می نماید. ممکناست این ایراد به قسمت های سخت افزاری و یا نرم افزاریمودم یا عدم تنظیمات مودم مرتبط شود.

· روشن نشدنچراغ ADSL مودم

نوع مودم در نحوهتعمیرات مودم موثر است. به طور مثال در هنگام تعمیر مودم ADSL این مورد به قطع بودن اینترنت مربوطاست.همچنین خاموش شدن چراغ اینترنت مودم tp link با علت روشن نشدم چراغ مودم d link تفاوت دارد. به این ترتیب برای پیدا کردندلیل نوع مودم باید اعلام شود.

تعمیر مودم سوخته آیا انجام می شود؟

سوختن مودم به صورتناگهانی اتفاق نمی افتد. اما بروز علائمی نشان دهنده ی مودم سوخته است.اولین نشانه کم شدن شدید سرعت اینترنت می باشد. در صورت سوختن مودم تنها چراغ پاورروشن می ماند و بقیه چراغ ها حالت نرمال ندارند. مورد دیگر قطع شدن مداوم اینترنتاست. سوختن مودم معمولا به دلیل نوسانات الکتریکی اتفاق می افتد. در بعضی ازموارد تعمیرات مودم سوخته با تعویض قطعات امکان پذیر است. البته این کار100% نیست و اگر ایرادات مودم زیاد باشد، امکان تعمیر مودم سوخته وجودندارد.

خدمات تعمیر مودم شامل چه مواردی است؟

خدمات تعمیرات مودمدر همه موارد مانند تعمیرات مودم جیبی و تعمیرات مودم adsl یکسان است.

 • تعمیر ویا تعویض آداپتور مودم
 • تعمیرپاور مودم
 • تعمیر بردوایرلس مودم
 • عیب یابینرم افزاری مودم و ریست پسورد مودم
 • تعمیرآنتن مودم
 • کانفیکتمودم
 • تعمیر یاتعویض کابل مودم
 • کالیبرهمودم
 • تعمیرمودم سوخته و ...

انواع برند مودم که تعمیرات آن توسط متخصصین ما انجام می شود

 • تعمیرمودم ADSL
 • تعمیرمودم تی پی لینک TP-LINK
 • تعمیرمودم دی لینک
 • تعمیرمودم ایرانسل
 • تعمیرموتور زایکسل
 • تعمیراتمودم زایکسل
 • تعمیرمودم کوردیا
 • ایسوس
 • کوردیا
 • توتولینک
 • و ....

هزینه تعمیر مودم به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرمودم به موارد زیادی وابسته است. از این رو نمی توان هزینه ثابتی را به عنوانهزینه تعمیر مودم اعلام کرد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات مودممی پردازیم.

· نوع مودم

در درجه اول به نوعمودم بستگی دارد. قیمت تعمیر مودم Adsl با قیمتتعمیر مودم وایرلس برابری نمی کند.

· نوع ایراد دستگاه بر قیمت تعمیر مودم تاثیر دارد

مورد دیگر نوع ایراددستگاه است. نوع قطعه یا قطعات معیوب مواردی هستند که موجب قیمت های متفاوتی میشوند. به طور مثال هزینه تعویض پاور مودم با هزینه کانفیکت مودم یکسان نیست.

· تعمیر یا تعویضقطعه

همچنین هزینهتعمیرات مودم وایفای بر اساس ایراد نرم افزاری و سخت افزاری متفاوت است. طبعادر صورت نیاز به تعویض قطعه هزینه تعمیر مودم بیشتر خواهد شد.در صورت مواردی مانند تنظیم مودم هک شده، کانفیک مودم، تنظیمآنتن و تنظیم دستگاه وای فای هزینه ها کمتر خواهد شد.

نحوه ثبت درخواست تعمیرات مودم وای فای و وایرلس در هوم سرویز چگونهاست؟

جهت تعمیر انواع مودم adsl ،vdsl ،wimax وایمکس و تعمیر مودم وای فای، جیبی، وایرلس و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. پس از ثبت درخواست و پاسخ به چند سوال و درج شمارهتماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده هزینه با شما تماسخواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مودم و همچنین ارایه خدمات بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, تعمیر یو پی اس صنعتی, راه اندازی مرکز تلفنی VOIP, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مودم

بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم

تعمیر مودم ADSL، تعمیر مودم وایرلس، تعمیر مودم سیمکارتی، جیبی و ....

تعمیر مودم سوخته

کانفیگ مودم و تنظیمات مودم

تنظیم مودم هک شده و تعمیر آنتن مودم

آپدیت سیستم عامل مودم

نظرات کاربران

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
حسین نصیری

کارشون خوب بود ممنونم به خوبی راهنمایی کردند

profile picture
علیرضا پیرحیاتی

مودم را به خوبی تعمیر کردند و خیلی به موقع و سریع کار کردند ممنونم

شرایط تعمیر و تنظیم مودم بی سیم و ADSL

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر مودم پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات مودم را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل مودم و روتر وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی مودم اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات مودم می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات مودم انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات مودم پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات مودم را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کابل کشی شبکه
کابل کشی شبکه
قیمت از 250,000 الی 3,500,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 300,000 الی 1,560,000 تومان
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
قیمت از 600,000 الی 5,900,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 280,000 الی 930,000 تومان