تعمیر مودم

تعمیر مودم

از 2067 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مودم در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر مودم(تعویض ic و فلش مودم)

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر سوکت شارژ مودم

180,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر روتر(تعویض ic و فلش روتر)

400,000 تومان

قیمت تعمیر سوکت شارژر روتر

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تعمیر مودم خواهید خواند

 • تعمیر مودم و روتر را به متخصصین باتجربه بسپارید
 • عیب یابی و تعمیرات مودم وای فای
 • تعمیرات تخصصی انواع مودم و روتر
 • قبل از تعمیرات مودم adslموارد زیر را بررسی کنید
 • نشانه های خرابی و عیب یابی مودم
 • تعمیر مودم سوخته آیا انجام می شود؟
 • خدمات تعمیر مودم شامل چه مواردی است؟
 • انواع برند مودم که تعمیرات آن توسط متخصصین ما انجام می شود
 • هزینه تعمیر مودم به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نحوه ثبت درخواست تعمیرات مودم وای فای و وایرلس در هوم سرویز چگونه است؟

تعمیر مودم و روتر را به متخصصین باتجربه بسپارید

تعمیرات مودم یکی از مواردی است که با توجه به بالارفتن قیمت مودم امروزه کابران اینترنت بیشتر درخواست می کنند. زیرا که خرابی مودم موجب می شود که امکان اتصال به اینترنت از بین می رود. انجام تعمیرات مودم و روتر کاملا تخصصی هستند و باید توسط افراد ماهر که دارای دانش فنی و تجربه کافی در این زمینه هستند انجام شود. مواردی مثل تنظیم مودم، تعمیر آنتن مودم، تعمیر مودم سوخته، تعمیر مودم TP LINK و سایر برندها در این راستا انجام می شود. تعمیرات مودم و تعویض قطعات باید توسط افراد متخصص انجام شود. در ادامه به معرفی انواع مودم و روتر و عوامل موثر بر قیمت تعمیر مودم می پردازیم.

عیب یابی و تعمیرات مودم وای فای

همانطور که می دانید روی مودم وای فای چراغ های مختلفی هستند که هر کدام از آنها نشان دهنده ی نحوه کار مودم است. هر گونه ایراد در این چراغ ها نشانه های خرابی مودم و نیاز به تعمیر مودم وای فای است. به طور مثال خاموش بودن چراغ اینترنت نشان دهنده ی عدم اتصال مودم به اینترنت است که باید بررسی شود. همچنین روشن نشدن چراغ وای فای نیز نشان دهنده ی این موضوع است که امکان وصل شدن به اینترنت وجود ندارد و عملا مودم بلااستفاده است.

تعمیرات تخصصی انواع مودم و روتر

امروزه به واسطه استفاده زیاد از اینترنت، راههای اتصال شبکه اینترنت بسیار وسیع شده است و همین موضوع موجب عرضه انواع مودم شده است. از این رو تعمیرات مودم وایفای نیز پیچیده تر شده است. از این رو باید تعمیر مودم به فردی ماهر در این زمینه سپرده شود. برای کاهش دادن هزینه تعمیر مودم باید ابتدا تمام قطعات تست شده و در صورت عدم امکان تعمیر، تعویض شوند. بسیاری از ایرادات ممکن است مربوط به بخش نرم افزاری مودم باشد و در نتیجه نیاز به صرف هزینه اضافی نباشد.

قبل از تعمیرات مودم adslموارد زیر را بررسی کنید

اتصالات مودم را بررسی کنید که به پریز برق و تلفن متصل باشد.

بررسی کنید سرویس اینترنتتان فعال باشد.

بررسی کنید تنظیمات مودم بهم نخورده باشد.

وضعیت سلامت کابل ها را بررسی کنید.

در صورت وجود نویز روی خط اگر فاصله استانداردی بین مودم و پریز وجود دارد احتمالا به تعمیرات مودم وایفای یا به تعمیر مودم وایرلس نیاز دارید.

· تعمیر مودم ADSL

از بارزترین ایرادات مودم ADSL که برای تعمیرات مودم adsl بیشتر تقاضا می شود عدم اتصال به اینترنت است. از برندهای بسیار مطرح TP LINK است. از این رو تعمیر مودم tp link بیشتر مورد تقاضا است. این دستگاه ها قابلیت اتصال به اینترنت را به صورت بیسیم و کابلی برای کاربران فراهم کرده است.

· مودم VDSL

مودم VDSL از تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به نمونه قبلی برخوردار است. این مودم ها دارای سرعت بسیار بالایی هستند. اما هزینه نصب و راه اندازی آنها نیز نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است از این رو استفاده از مودم ها مورد توجه قرار نگرفت.

· تعمیرات مودم وایمکس

این مودم ها از نمونه های جدید و پر سرعت هستند که نیازی به اتصال به خطوط تلفن ثابت، اینترنت ارائه می دهند. مواردی مانند تعمیر مودم ایرانسل و مبین نت زیر مجموعه این مدل هستند.

· تعمیر مودم فیبر نوری

مودم های فیبر نوری به علت سرعت بالا در انتقال و دریافت داده امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. کاربران فیبر نوری برای استفاده نیاز به مودم فیبر نوری دارند. این دستگاه ها سیگنال های نوری ورودی را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل می کنند و مشکلی برای پهنای باند نخواهند داشت. تعمیر مودم فیبر نوری نسبت به سایر موارد تخصصی تر است اما در صورت نیاز می توانید روی متخصصین ما حساب کنید.

· تعمیر مودم ایرانسل

مودم های ایرانسل شرایط متفاوتی دارند. به دلیل وایرلس بودن، بعضی تعمیرکاران خاص در تعمیر مودم ایرانسل تخصص و مهارت بیشتری دارند. به دلیل اینکه تعمیر مودم وایرلس پیچیدگی بیشتری دارد از این رو همه افراد آمادگی تعمیرات مودم بیسیم را ندارند. تعمیر مودم ایرانسل و تعمیر مودم مبین نت تنها توسط افراد متخصص در این زمینه باید انجام شود.

نشانه های خرابی و عیب یابی مودم

اگر یکی از استفاده کنندگان از انواع مودم هستید می دانید که روی مودم تعدادی چراغ تعبیه شده است. هر کدام از این چراغ ها گویای نحوه کارکرد مودم می باشند. چراغ اینترنت مودم از بقیه موارد مهم تر است. در واقع خاموش شدن چراغ اینترنت اعلام می کند مودم خراب است و اینترنت قطع است. مورد بعدی چراغ وای فای است. اگر این چراغ خاموش باشد یعنی نمی توان به صورت بیسیم به مودم وصل شد.

· علت روشن نشدن چراغ های مودم

خاموش شدن چراغ های مودم یعنی باید با تعمیرکار مودم تماس بگیرید. تعمیرکار ابتدا علت روشن نشدن چراغ مودم را پیدا می کند و سپس اقدام به تعمیر مودم وای فای می نماید. ممکن است این ایراد به قسمت های سخت افزاری و یا نرم افزاری مودم یا عدم تنظیمات مودم مرتبط شود.

· روشن نشدن چراغ ADSL مودم

نوع مودم در نحوه تعمیرات مودم موثر است. به طور مثال در هنگام تعمیر مودم ADSL این مورد به قطع بودن اینترنت مربوط است.همچنین خاموش شدن چراغ اینترنت مودم tp link با علت روشن نشدم چراغ مودم d link تفاوت دارد. به این ترتیب برای پیدا کردن دلیل نوع مودم باید اعلام شود.

تعمیر مودم سوخته آیا انجام می شود؟

سوختن مودم به صورت ناگهانی اتفاق نمی افتد. اما بروز علائمی نشان دهنده ی مودم سوخته است. اولین نشانه کم شدن شدید سرعت اینترنت می باشد. در صورت سوختن مودم تنها چراغ پاور روشن می ماند و بقیه چراغ ها حالت نرمال ندارند. مورد دیگر قطع شدن مداوم اینترنت است. سوختن مودم معمولا به دلیل نوسانات الکتریکی اتفاق می افتد. در بعضی از موارد تعمیرات مودم سوخته با تعویض قطعات امکان پذیر است. البته این کار 100% نیست و اگر ایرادات مودم زیاد باشد، امکان تعمیر مودم سوخته وجود ندارد.

خدمات تعمیر مودم شامل چه مواردی است؟

خدمات تعمیرات مودم در همه موارد مانند تعمیرات مودم جیبی و تعمیرات مودم adsl یکسان است.

 • تعمیر و یا تعویض آداپتور مودم
 • تعمیر پاور مودم
 • تعمیر برد وایرلس مودم
 • عیب یابی نرم افزاری مودم و ریست پسورد مودم
 • تعمیر آنتن مودم
 • کانفیکت مودم
 • تعمیر یا تعویض کابل مودم
 • کالیبره مودم
 • تعمیر مودم سوخته و ...

انواع برند مودم که تعمیرات آن توسط متخصصین ما انجام می شود

 • تعمیر مودم ADSL
 • تعمیر مودم تی پی لینک TP-LINK
 • تعمیر مودم دی لینک
 • تعمیر مودم ایرانسل
 • تعمیر موتور زایکسل
 • تعمیرات مودم زایکسل
 • تعمیر مودم کوردیا
 • ایسوس
 • کوردیا
 • توتولینک
 • و ....

هزینه تعمیر مودم به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر مودم به موارد زیادی وابسته است. از این رو نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر مودم اعلام کرد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیرات مودم می پردازیم.

· نوع مودم

در درجه اول به نوع مودم بستگی دارد. قیمت تعمیر مودم Adsl با قیمت تعمیر مودم وایرلس برابری نمی کند.

· نوع ایراد دستگاه بر قیمت تعمیر مودم تاثیر دارد

مورد دیگر نوع ایراد دستگاه است. نوع قطعه یا قطعات معیوب مواردی هستند که موجب قیمت های متفاوتی می شوند. به طور مثال هزینه تعویض پاور مودم با هزینه کانفیکت مودم یکسان نیست.

· تعمیر یا تعویض قطعه

همچنین هزینه تعمیرات مودم وایفای بر اساس ایراد نرم افزاری و سخت افزاری متفاوت است. طبعا در صورت نیاز به تعویض قطعه هزینه تعمیر مودم بیشتر خواهد شد. در صورت مواردی مانند تنظیم مودم هک شده، کانفیک مودم، تنظیم آنتن و تنظیم دستگاه وای فای هزینه ها کمتر خواهد شد.

نحوه ثبت درخواست تعمیرات مودم وای فای و وایرلس در هوم سرویز چگونه است؟

جهت تعمیر انواع مودم adsl ،vdsl ،wimax وایمکس و تعمیر مودم وای فای، جیبی، وایرلس و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. پس از ثبت درخواست و پاسخ به چند سوال و درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مودم و همچنین ارایه خدمات بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی دستگاه ups خانگی و صنعتی, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی, خدمات شبکه کامپیوتری, خدمات پشتیبانی شبکه حضوری, تعمیرات شبکه وایرلس, راه اندازی سرور خانگی, تعمیر یو پی اس صنعتی, راه اندازی مرکز تلفنی VOIP, طراحی و نصب شبکه فیبر نوری, راه اندازی سیستم های نظارتی برای تامین امنیت شبکه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مودم

بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم

تعمیر مودم ADSL، تعمیر مودم وایرلس، تعمیر مودم سیمکارتی، جیبی و ....

تعمیر مودم سوخته

کانفیگ مودم و تنظیمات مودم

تنظیم مودم هک شده و تعمیر آنتن مودم

آپدیت سیستم عامل مودم

نظرات کاربران

profile picture
الهام شجاعی
2 ماه پیش |همیار رضا شمس

بسیار عالی و مشکل مودم رو به خوبی تشخیص دادند

profile picture
حسین شهرابی

همه چی عالی بود ممنون

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
حسین نصیری

کارشون خوب بود ممنونم به خوبی راهنمایی کردند

شرایط تعمیر و تنظیم مودم بی سیم و ADSL

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر مودم پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات مودم را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل مودم و روتر وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی مودم اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات مودم می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات مودم انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات مودم پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات مودم را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

network-cabling
کابل کشی شبکه
قیمت از 4,000,000 الی 4,000,000 تومان
charging-cartridges
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 580,000 الی 1,230,000 تومان
repair-copy-machine
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان