تعمیر مودم

تعمیر مودم

از 1301 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مودم در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر مودم

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر مودم و روتر

یکی از دستگاه هایی که امروزه در بیشتر مکان ها دیده می شود مودم است. با توجه به بالا رفتن قیمت انواع مودم و روتر تعمیر مودم و تعمیرات روتر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. تعمیر مودم و روتر کاملا تخصصی هستند و باید توسط افراد ماهر که دارای دانش فنی و تجربه کافی در این زمینه هستند انجام شود. مواردی مثل تنظیم مودم، تعمیر آنتن مودم، تعمیر مودم سوخته، تعمیر مودم تی پی لینک و سایر برندها در این راستا انجام می شود. تعمیرات مودم و تعویض قطعات باید توسط افراد متخصص انجام شود. در ادامه به معرفی انواع مودم و روتر و عوامل موثر بر قیمت تعمیر مودم می پردازیم.

تعمیرات انواع مودم و روتر

امروزه به واسطه استفاده زیاد از اینترنت، راههای اتصال شبکه اینترنت بسیار وسیع شده است و همین موضوع موجب عرضه انواع مودم شده است. از این رو تعمیرات مودم نیز پیچیده تر شده است. که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

تعمیر مودم ADSL

از بارزترین ایرادات مودم ADSL که برای تعمیرات مودم ADSL بیشتر تقاضا می شود عدم اتصال به اینترنت است. از برندهای بسیار مطرح TP LINK است. از این رو تعمیر مودم TP LINK بیشتر مورد تقاضا است. این دستگاه ها قابلیت اتصال به اینترنت را به صورت بیسیم و کابلی برای کاربران فراهم کرده است.

تعمیرات مودم VDSL

مودم VDSL از تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به نمونه قبلی برخوردار است. این مودم ها دارای سرعت بسیار بالایی هستند. اما هزینه نصب و راه اندازی آنها نیز نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است از این رو استفاده از مودم ها مورد توجه قرار نگرفت.

تعمیر مودم وایمکس

این مودم ها از نمونه های جدید و پر سرعت هستند که بدون نیاز به خط تلفن اینترنت ارائه می دهند. مواردی مانند تعمیر مودم ایرانسل و مبین نت زیر مجموعه این مدل هستند.

تعمیرات مودم LTE

ای مدل ها برای شروع نیاز به یک سیم کارت و خرید بسته اینترنتی مخصوص دارند. استفاده از این مودم ها بسیار راحت است و سرعت مورد قبولی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

تعمیر مودم TD-LTE

جدیدترین مودم برای اینترنت ثابت بیسیم این مورد است. فناوری به کار رفته در مودم TD-LTE موجب سرعت بالا می شود و قابلیت جابجایی از خصوصیت منحصر به فرد دیگر این مودم ها است. به همین علت قیمت این مودم ها نیز در مقایسه با بقیه بیشتر است. از این رو در صورت ایراد در این مودم ها بهتر است آنها را تعمیر کنید تا تعویض.

نشانه های خرابی مودم

اگر یکی از استفاده کنندگان از انواع مودم هستید می دانید که روی مودم تعدادی چراغ تعبیه شده است. هر کدام از این چراغ ها گویای نحوه کارکرد مودم می باشند. چراغ اینترنت مودم از بقیه موارد مهم تر است. در واقع خاموش شدن چراغ اینترنت اعلام می کند مودم خراب است و اینترنت قطع است. مورد بعدی چراغ وای فای است. اگر این چراغ خاموش باشد یعنی نمی توان به صورت بیسیم به مودم وصل شد.

روشن نشدن چراغ های مودم

خاموش شدن چراغ های مودم یعنی باید با تعمیرکار مودم تماس بگیرید. تعمیرکار ابتدا علت روشن نشدن چراغ مودم را پیدا می کند و سپس اقدام به تعمیر مودم می نماید. ممکن است این ایراد به قسمت های سخت افزاری و یا نرم افزاری مودم یا عدم تنظیمات مودم مرتبط شود.

روشن نشدن چراغ ADSL مودم

نوع مودم در نحوه تعمیرات مودم موثر است. به طور مثال در هنگام تعمیر مودم ADSL این مورد به قطع بودن اینترنت مربوط است.

نشانه های سوختن مودم و تعمیر مودم سوخته

سوختن مودم به صورت ناگهانی اتفاق نمی افتد. اما بروز علائمی نشان دهنده ی مودم سوخته است. اولین نشانه کم شدن شدید سرعت اینترنت می باشد. در صورت سوختن مودم تنها چراغ پاور روشن می ماند و بقیه چراغ ها حالت نرمال ندارند. مورد دیگر قطع شدن مداوم اینترنت است. سوختن مودم معمولا به دلیل نوسانات الکتریکی اتفاق می افتد. در بعضی از موارد تعمیرات مودم سوخته با تعویض قطعات امکان پذیر است. البته این کار 100% نیست و اگر ایرادات مودم زیاد باشد، امکان تعمیر مودم سوخته وجود ندارد.

قبل از تعمیرات مودم موارد زیر را بررسی کنید

  • اتصالات مودم را بررسی کنید که به پریز برق و تلفن متصل باشد.
  • بررسی کنید سرویس اینترنتتان فعال باشد.
  • وضعیت سلامت کابل ها را بررسی کنید.
  • در صورت وجود نویز روی خط اگر فاصله استانداردی بین مودم و پریز وجود دارد احتمالا به تعمیرات مودم نیاز دارید.

تعمیر مودم ایرانسل

مودم های ایرانسل شرایط متفاوتی دارند. به دلیل وایرلس بودن، بعضی تعمیرکاران خاص در تعمیر مودم ایرانسل تخصص و مهارت بیشتری دارند. به دلیل اینکه تعمیر مودم وایرلس پیچیدگی بیشتری دارد از این رو همه افراد آمادگی تعمیرات مودم بیسیم را ندارند. تعمیر مودم ایرانسل و تعمیر مودم مبین نت تنها توسط افراد متخصص در این زمینه باید انجام شود.

هزینه تعمیر مودم به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیرات مودم به موارد زیادی وابسته است. در درجه اول به نوع مودم بستگی دارد. قیمت تعمیر مودم ADSL با قیمت تعمیر مودم وایرلس برابری نمی کند. مورد دیگر نوع ایراد دستگاه است. نوع قطعه یا قطعات معیوب مواردی هستند که موجب قیمت های متفاوتی می شوند. همچنین هزینه تعمیرات مودم بر اساس ایراد نرم افزاری و سخت افزاری متفاوت است. طبعا در صورت نیاز به تعویض قطعه هزینه تعمیر مودم بیشتر خواهد شد. در صورت مواردی مانند تنظیم مودم هک شده، کانفیک مودم، تنظیم آنتن و تنظیم دستگاه وای فای هزینه ها کمتر خواهد شد.

تعمیرات انواع مودم و روتر را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت تعمیر انواع مودم adsl ،vdsl ،wimax وایمکس و تعمیر مودم جیبی، وایرلس و غیره می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مودم و همچنین ارایه خدمات بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات شبکه و سرور ارائه می دهد که شامل نصب و راه اندازی انواع دستگاه ups خانگی و صنعتی, کابل کشی شبکه پسیو و داکت کشی شبکه , نصب و راه اندازی شبکه بی‌سیم ( وایرلس)، کابلی و ترکیبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مودم

بررسی و رفع علت قطعی اینترنت و خرابی مودم

تعمیر مودم ADSL، تعمیر مودم وایرلس، تعمیر مودم سیمکارتی، جیبی و ....

تعمیر مودم سوخته

کانفیگ مودم و تنظیمات مودم

تنظیم مودم هک شده و تعمیر آنتن مودم

آپدیت سیستم عامل مودم

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تعمیر و تنظیم مودم بی سیم و ADSL

همیار می بایست ابتدا مودم را عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آن نماید.

تعمیر انواع مودم و روتر را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کابل کشی شبکه
کابل کشی شبکه
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
شارژ و تعویض کارتریج
شارژ و تعویض کارتریج
قیمت از 150,000 الی 300,000 تومان
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
تعمیر و سرویس دستگاه کپی
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان

خدمات تعمیر مودم در این شهرها ارائه می شود: