banner
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعمیر و سرویس دستگاه کپی

تعمیر دستگاه فتوکپی

از 1127 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عیب یابی و تعمیر تخصصی دستگاه کپی در محل

قیمت سرویس دوره ای دستگاه

150,000 الی 300,000 تومان

قیمت عیب یابی و تعمیر دستگاه

200,000 الی 600,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر دستگاه فتوکپی

تهیه لوازم درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​تعمیر دستگاه کپی در تهران

دستگاه کپی از هر مدل و برندی مانند دستگاه کپی شارپ، دستگاه کپی توشیبا، دستگاه کپی كونيكا مينولتا، دستگاه کپی ریکو، دستگاه کپی برادر و یا حتی دستگاه کپی کانن هم که باشد. همواره باید سرویس دستگاه کپی به صورت مداوم انجام شود. زیرا با توجه به نوع کارایی و حساسیت، این دستگاه همواره در معرض استهلاک قطعات می باشد. در واقع حتی اگر به اصطلاح سالی یکبار هم از این دستگاه استفاده می کنید. به تعمیر و سرویس چاپگر نیاز خواهید داشت.

با توجه با این تفاسیر در کنار اهمیت برند و کیفیت مدل خریداری شده خدمات سرویس و نگهداری فتوکپی مطرح می شود. نحوه ی تعمیر دستگاه کپی و مهارت تعمیرکار دستگاه کپی بسیار حائز اهمیت می باشد. مراحل و پروسه ی تعمیر ماشین های فتوکپی و اداری باید بر اساس مدل، برند و ویژگی های هر کدام از آنها انجام شود.

تعمیر کار دستگاه کپی در تهران

کارشناسان و تعمیرکار دستگاه کپی باید به طور کامل با ساختار درونی این دستگاه آشنایی داشته باشد. تا بدین ترتیب صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع و اقسام دستگاه های کپی را بررسی و عیب یابی کنند.  تا با کمترین هزینه و با تعمیر تخصصی قطعات دستگاه کپی به جای تعویض آنها دستگاه را کاملا تعمیر و بازیابی کنند.

با کمک از تعمیرکار دستگاه فتوکپی هوم سرویز در تهران  می توانید اطمینان داشته باشید که کلیه ی ایرادات ریز و درشت این تجهیزات براساس پارامترهای استاندارد شرکت سازنده رفع می شود. با کمک همکاران مجرب ما میتوانید از کیفیت اولیه ی چاپگرهای معیوب خود برخوردار شوید.

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی هوم سرویز

تعمیر انواع دستگاه کپی در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی هوم سرویز انجام می شود. با توجه به حساسیت این وسیله، تعمیر دستگاه کپی نیاز به تخصص دارد و باید توسط گروهی مجرب و کارآزموده در این زمینه انجام شود. متخصصین در مرکز تعمیرات دستگاه کپی هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیر کپی در انواع مدل تعمیر دستگاه سیاه و سفید، تعمیر دستگاه کپی لیزری و تعمیر دستگاه کپی رنگی هستند. در ادامه به معرفی تعدادی از برندهایی که در تعمیرگاه تخصصی لوازم اداری هوم سرویز انجام می شود می پردازیم.

تعمیر کپی شارپ

تفاوتی ندارد که با چه مشکلی در دستگاه کپی شارپ مواجه شده باشید. اگر دستگاه کپی شارپ روشن نمی‌شود، یا در کپی شارپ کاغذ گیر کرده است یا کیفیت چاپ اسناد بسیار پایین است. می توانید خدمات تعمیرات دستگاه کپی شارپ در محل را به تعمیر کار دستگاه کپی شارپ ما بسپارید. عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی کپی شارپ را از ما بخواهید. تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه کپی توشیبا

تعمیر کپی توشیبا و سرویس فتوکپی توشیبا به صورت تخصصی توسط تیم هوم سرویز انجام می شود. شارژ کارتریج توشیبا و تعمیر و سرویس کپی توشیبا در کمترین زمان ممکن انجام می شود. شرکت توشیبا پیش قدم در تولید و عرضه انواع ماشین های اداری با کیفیت می باشد. تعمیرات دستگاه کپی Toshiba با عملیات تعمیر قطعات معیوب آغاز می شود. تعمیرکاران مجرب نمایندگی توشیبا با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته ای که در اختیار دارند. سعی می کنند تا با تعمیر قطعات به جای تعویض آنها در هزینه تعمیر دستگاه فتوکپی شما صرفه جویی کنند.

تعمیر دستگاه کپی ریکو Ricoh))

تعمیرات دستگاه کپی ریکو در محل یکی از خدمات کاربردی و ویژه هوم سرویز است. دستگاه های کپی ریکو در کنار مزایای زیاد، وزن نسبتا بالایی دارند. از طرفی احتمال دارد در حین انتقال دستگاه به تعمیرگاه دستگاه کپی ، قسمتی از آن ضربه ببیند و دچار خرابی بیشتر شود. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی خدمات تعمیر کپی ریکو در محل هوم سرویز بهترین گزینه است.

تعمیر دستگاه کپی کنون (canon)

هر چند که محصولات کپی کانن در بالا ترین سطوح کیفی طراحی و تولید می شوند. یکی ار پرچم داران در زمبنه تولید ماشین آلات اداری هستند. اما از خرابی و استهلاک مستثنی نیستند. متاسفانه خیلی از کاربران تجهیزات اداری و کپی در مواقع بروز ایرادات در دستگاه فتوکپی با هدف پرداخت هزینه های کم تر به مراکز غیر مجاز تعمیرات دستگاه فتوکپی کنون مراجعه می کنند. این امر موجب تشدید مشکلات و خرابی های بیشتر در دستگاه کپی میشود و افراد مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهند شد.

تعمیر دستگاه کپی كونیكا مینولتا

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا هوم سرویز، تمام توان و امکانات خویش را به کاربسته است تا با ارائه تخصصی ترین خدمات مشکلات کاربران خود را در کمترین زمان ممکن رفع نماید. این مرکز با همکاری تیمی از کارشناسان خبره و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل  در تلاش است. تا بالاترین سطح کیفیت را در زمینه تعمیر فتوکپی در محل به مشتریان خود ارائه نماید.  

تعمیر دستگاه فتوکپی زیراکس

تعمیرات دستگاه کپی زیراکس در مرکز تعمیر فتوکپی هوم سرویز انجام می شود. در این مرکز تلاش بر آن است که حتی‌الامکان تعویض قطعات اصلی دستگاه انجام نشود. تا دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال خود تعمیر شود. تعویض قطعات تنها زمانی پیشنهاد می شود که امکان ترمیم و تعمیر یک قطعه اصلا وجود نداشته باشد.

قیمت تعمیرات دستگاه کپی هوم سرویز

هزینه تعمیرات دستگاه کپی مانند هر وسیله دیگری باید بر اساس نوع ایراد و نوع قطعه معیوب بررسی و اعلام می شود. در کل قیمت تعمیر دستگاه کپی به دو قسمت قیمت سرویس دستگاه کپی و قیمت تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه فتوکپی تقسیم می شود.

قیمت شارژ کارتریج دستگاه کپی نیز در قسمت سرویس دستگاه کپی دسته بندی می شود.

کاربران هر کدام از دستگاه کپی برادر، ریکو، کانن، فوجیتسو، زیراکس و اچ پی وغیره می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در هوم سرویز به حرفه ای ترین شکل ممکن تعمیر و بازیابی می شوند. همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، تعمیرات دستگاه کپی را به بالاترین حد ممکن انجام می دهند.

برای استعلام قیمت و دریافت خدمات در محل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تعمیر دستگاه فتوکپی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب سانترال و رفع خرابی
نصب سانترال و رفع خرابی
قیمت از 150,000 الی 700,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
نصب و نگهداری شبکه
نصب و نگهداری شبکه
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان