تعمیر کارتخوان

تعمیر کارتخوان

از 1454 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کارتخوان در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رفع خطای تمپر دستگاه کارتخوان

300,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت رفع خطای آنتن دستگاه کارتخوان

400,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعویض باتری دستگاه کارتخوان

400,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعمیر مگتن دستگاه کارتخوان

350,000 الی 700,000 تومان

قیمت تغییر مالکیت و تعویض حساب

400,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض سوکت شارژر

400,000 تومان

متوسط قیمت480,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کارتخوان خواهید خواند

 • تعمیر کارتخوان بیسیم، ثابت و سیم کارت خور
 • تعمیر انواع مدل های دستگاه پوز
 • ایرادات شایع که در تعمیرات کارت خوان دیده می شود
 • خدماتی که در تعمیرات دستگاه پوز هوم سرویز ارائه می شود
 • تعمیر دستگاه پوز فوری آیا امکان پذیر است؟
 • هزینه تعمیر دستگاه پوز چقدر است؟
 • تعمیرات دستگاه کارتخوان ثابت و بیسیم را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر کارتخوان بیسیم، ثابت و سیم کارت خور

امروزه با همه گیر شدن استفاده از انواع کارت های اعتباری، خرابی دستگاه پوز یا کارت خوان مصادف است با تعطیلی کسب و کار. این اتفاق هم برای مشتری و هم برای خریدار مشکل ساز خواهد بود چون ارائه خدمات و خرید و فروش کالا مختل می شود. از این رو ارائه خدمات تعمیر کارتخوان سیار از مواردی است که باید سریعا انجام شود. در ادامه به خدماتی که در راستای تعمیر کارتخوان ارائه می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر کارتخوان می پردازیم.

تعمیر انواع مدل های دستگاه پوز

· تعمیر کارتخوان S90

این کارتخوان قدیمی برند پکس است. این دستگاه ها بسیار کارآمد بوده و به ندرت دچار ایراد می شود. از ایرادات شایع رفع تمپری S90، تعمیر برد کارتخوان، تنظیمات دستگاه پوز S90 است که توسط تعمیرکار دستگاه پوز تمام این ایرادات رفع می شود.

· تعمیر کارتخوان S58

این دستگاه کمی قدیمی تر است و دارای وزن بیشتر و اندازه بزرگتری نسبت به سایر دستگاه ها هستند. این دستگاه چون بسیار رایج است طبعا قطعات آن در بازار نیز به راحتی پیدا می شود. عمده ایرادات این دستگاه ها مربوط به تعویض باتری کارتخوان S58، بروز رسانی کارتخوان S58 و تعویض شارژر دستگاه است.

· تعمیر کارتخوان D210 پکس

این کارتخوان باکیفیت در اغلب فروشگاه ها و مغازه های ایرانی موجود است. از خصوصیات بارز این دستگاه ها وزن بسیار سبک و مقاوت بالای بدنه آنها است. از مشکلات عمده ای که نیاز به تعمیر کارتخوان D210 است مربوط به باتری و شارژر دستگاه و رفع تمپر دستگاه پوز D210 است.

· تعمیر کارتخوان G3 نکستگو

دستگاه G3 نکستگو عملکرد قابل قبولی دارد. بیشترین ایراداتی که در راستای تعمیر کارتخوان G3 درخواست می شود مربوط به رفع تمپر کارتخوان و ایرادات مربوط به باتری و شارژر است.

· تعمیر دستگاه پوز 7210

این دستگاه دارای دکمه های لمسی است و بسیار باکیفیت است. بیشتر موارد درخواست تعمیر کارتخوان 7210 مربوط به کم رنگ بود کاغذ پرینتر آن مربوط است. تعمیر کارتخوان 7210 توسط متخصصین در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

· تعمیر کارتخوان وریفون

کارتخوان های وریفون دارای مدل های متنوعی هستند که در بازار انواع آنها موجود است. این دستگاه نیز مانند مدل های دیگر دستگاه های پوز با ایرادات باتری و شارژر و رفع تمپر وریفون مواجه می شوند. البته در موارد دیگر مانند تعمیر تاچ کارتخوان وریفون و هنگ کردن دستگاه پوز مشکلاتی هستند که با آن مواجه می شوند.

· تعمیر دستگاه پوز سیار

تعمیر دستگاه کارتخوان بیسیم یا سیار به علت استفاده روزانه زیاد و نادرست درخواست می شود. با توجه به استفاده زیاد از این وسایل، طبعا تعمیر دستگاه کارتخوان نیز باید سریع تر انجام شود. تعمیر دستگاه کارتخوان سیار باید به وسیله افراد متخصص و یا به پشتیبان های شرکت ارائه دهنده ی خدمات سپرده شود. تعمیر کارتخوان بی سیم باید به مراکز معتبر سپرده شود تا اطلاعات بانکی شما و مشتریان حفظ شوند.

همچین به خاطر داشته باشید که مدت زمان شارژ دستگاه پوز سیار، 6 ساعت است. از این رو قرار دادن بیشتر از این ساعت در شارژ ممکن است موجب آسیب به برد کارتخوان شود.

· تعمیر کارتخوان سیم کارت خور

تعمیر دستگاه کارتخوان سیمکارتی مربوط به موارد متعددی می شود. تعمیر بخش سیمکارتی، تعمیر نرم افزار پسور بایوس، تعمیر قسمت چاپ فیش همه از جمله خدماتی هستند که در راستای تعمیر دستگاه کارتخوان سیم کارت خور ارائه می شود.

ایرادات شایع که در تعمیرات کارت خوان دیده می شود

به طور کل ایرادات مربوط به دستگاه کارتخوان به دو دسته مشکلات فنی و مشکلات مالی و تراکنش کارتخوان تقسیم بندی می شوند. در ادامه به رایج ترین ایرادات مربوط به دستگاه پوز و راهکارهای تعمیر کارتخوان می پردازیم.

· علت خطای تمپر tamper چیست؟

از خطاهای بسیار رایج در کارتخوان ها مربوط به تمپر شدن آن است. این خطا ممکن است ناشی از موارد متنوعی باشد. مواردی مانند ضربه دیدن و یا تمام شدن باتری و یا نوسانات برق ممکن است موجب این ایراد در کارت خوان ها باشد و نیاز به تعمیر کارتخوان باشد. اگر ایراد نرم افزاری هم باشد تنها با بروز رسانی ممکن است مشکل رفع شود. همچنین استفاده از آداپتورهای بی کیفیت موجب بروز این ایراد می شود. با بهم خوردن تنظیمات دستگاه کارتخوان نیز ممکن است این مشکل به وجود بیاید.

· علت خاموش شدن ناگهانی دستگاه پوز چیست؟

اگر دستگاه خیس نشده باشد و یا ضربه شدیدی به دستگاه وارد نشده است و یکباره کارت خوان خاموش شده است، ایراد به باتری دستگاه کارتخوان مربوط است و تنها راه تعمیر کارتخوان تعمیر یا تعویض باتری کارتخوان است.

· علت خطا دادن تراکنش در دستگاه کارتخوان چیست؟

خطاهای اصلاحیه و یا خطاهای مربوط به تراکنش هر کدام با اعداد مخصوص به خود در انواع دستگاه های کارتخوان نمایش داده می شوند. این ایرادات در اغلب موارد به مشکلات فنی مرتبط نیستند و با تماس با پشتیبانی شرکت مشکلات رفع خواهد شد.

· تعمیر کارتخوان سیم کارتی و خطای ارتباطی

خوشبختانه بیشتر مشکلات مربوط به تعمیر کارتخوان سیم کارتی با خارج کردن سیم کارت و جا زدن دوباره رفع می شوند. اما این ایرادات در تعمیر کارتخوان ثابت کمی تفاوت دارد و باید با تعمیرکار کارتخوان تماس بگیرید و برای رفع عیب با این افرادات مشورت کرده و تعمیر یا تعویض قطعات را به آنها بسپارید.

· تعمیر کارتخوان شکسته

در موارد این چنینی تعمیر دستگاه پوز تنها به واسطه تعویض قطعات انجام می شود. پیشنهاد می کنید اگر بر اثر ضربه، دستگاه دچار شکستگی شده است دستگاه را خاموش کنید و تا تعمیرات کارتخوان، تراکنشی با آن انجام ندهید.

خدماتی که در تعمیرات دستگاه پوز هوم سرویز ارائه می شود

 1. تعمیر دستگاه کارتخوان سیار
 2. تعمیر دستگاه کارتخوان بیسیم
 3. تعمیر برد کارتخوان
 4. تعمیر باتری کارتخوان
 5. تعمیر پوز اندرویدی
 6. تعمیر مانیتور کارتخوان
 7. تعمیر کارتخوان ثابت
 8. تعمیر کارتخوان سیمکارت خور
 9. تعمیر صفحه کلید دستگاه پوز

تعمیر دستگاه پوز فوری آیا امکان پذیر است؟

با توجه به استفاده همه روزه از این دستگاه ها در محیط های کاری و امکان بروز ایرادات در اثر استفاده نادرست و یا نوسانات برقی تعمیر دستگاه کارتخوان باید سریعا انجام شود. زیرا که هر گونه تاخیر موجب به وجود آمدن ایرادات بزرگتر و افزایش هزینه تعمیر دستگاه کارتخوان خواهد شد. افرادی که اقدام به تعمیر کارتخوان فوری می کنند باید در مراکز معتبر آموزش تعمیر دستگاه پوز را گذرانده و دارای تجربه کافی در این زمینه باشند.

هزینه تعمیر دستگاه پوز چقدر است؟

هزینه تعمیر دستگاه پوز به موارد متعددی وابسته است و نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر کارتخوان اعلام کرد. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات کارتخوان می پردازیم.

· نوع دستگاه

نوع دستگاه ثابت، بیسیم و سیم کارتی و همچنین جدید یا قدیمی بودن دستگاه بر هزیه تعمیر کارتخوان تاثیر دارد. قطعا هزینه تعمیر کارتخوان ثابت با هزینه تعمیر کارتخوان بیسیم که دارای مانیتور تاچ است تفاوت دارد.

· ایراد دستگاه

نوع ایراد دستگاه بر هزینه تعمیر دستگاه کارتخوان تاثیر دارد. به طور مثال هزینه تعمیر برد دستگاه پوز با هزینه تعمیر باتری کارتخوان یکسان نیست.

· تعمیر یا تعویض قطعه بر هزینه تعمیر کارتخوان تاثیر دارد

نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه نیز مورد دیگری است که بر هزینه تعمیرات دستگاه کارت خوان تاثیر دارد. طبیعتا تعمیر قطعات هزینه کمتری دارد و تعویض قطعات موجب بالا رفتن هزینه تعمیر کارتخوان می شود.

تعمیرات دستگاه کارتخوان ثابت و بیسیم را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیر کارتخوان فوری تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با درج شماره تماس و آدرس متخصصین تعمیر دستگاه پوز هوم سرویز جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و ضمن اعلام برآورد هزینه تعمیرات کارتخوان توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کارتخوان و همچنین ارایه خدمات تعمیر کارتخوان بیسیم نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ماشین اداری ارائه می دهد که شامل سرویس دستگاه کپی در محل, سرویس پرینتر در محل, شارژ کارتریج پرینتر لیزری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کارتخوان

تعمیر کارتخوان بیسیم

تعمیر پوز اندرویدی

تعمیر کارتخوان سیم کارت خور

تعمیر کارتخوان ثابت

تعمیر باتری کارتخوان

تعمیر الکترونیک مدار کارتخوان

آپدیت دستگاه پوز

تعمیر مانیتور دستگاه پوز

تعمیر دکمه های دستگاه کارتخوان

رفع خرابی چاپگر دستگاه پوز سیار

نظرات کاربران

profile picture
‌شرکت پالادیوم

کارشون خوب بوده و راضی بودیم

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

شرایط تعمیر پوز و کارتخوان فوری

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر دستگاه کارتخوان پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات دستگاه کارتخوان را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل دستگاه کارتخوان وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی دستگاه کارتخوان اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه کارتخوان را بررسی نماید. چنانچه دستگاه کارتخوان دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات دستگاه پوز انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی دستگاه کارتخوان سیار پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه کارتخوان قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات دستگاه کارتخوان را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

lift-repair
تعمیر بالابر
قیمت از 1,050,000 الی 3,900,000 تومان
shop-signs
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 1,100,000 الی 8,000,000 تومان
phone-wiring-fix
سیم کشی تلفن و رفع خرابی
قیمت از 400,000 الی 1,120,000 تومان
repairing-electric-shutters
نصب و تعمیر کرکره برقی
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان