تعمیر کارتخوان

تعمیر کارتخوان

از 1454 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کارتخوان در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر کارتخوان

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر کارتخوان خواهید خواند

 • تعمیر کارتخوان بیسیم، ثابت و سیم کارت خور
 • تعمیر انواع مدل های دستگاه پوز
 • ایرادات شایع که در تعمیرات کارت خوان دیده می شود
 • خدماتی که در تعمیرات دستگاه پوز هوم سرویز ارائه می شود
 • تعمیر دستگاه پوز فوری آیا امکان پذیر است؟
 • هزینه تعمیر دستگاه پوز چقدر است؟
 • تعمیرات دستگاه کارتخوان ثابت و بیسیم را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعمیر کارتخوان بیسیم، ثابت و سیم کارت خور

امروزه با همه گیرشدن استفاده از انواع کارت های اعتباری، خرابی دستگاه پوز یا کارت خوان مصادف استبا تعطیلی کسب و کار. این اتفاق هم برای مشتری و هم برای خریدار مشکل ساز خواهدبود چون ارائه خدمات و خرید و فروش کالا مختل می شود. از این رو ارائه خدماتتعمیر کارتخوان سیار از مواردی است که باید سریعا انجام شود. در ادامه بهخدماتی که در راستای تعمیر کارتخوان ارائه می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیرکارتخوان می پردازیم.

تعمیر انواع مدل های دستگاه پوز

· تعمیر کارتخوان S90

این کارتخوان قدیمیبرند پکس است. این دستگاه ها بسیار کارآمد بوده و به ندرت دچار ایراد می شود. ازایرادات شایع رفع تمپری S90،تعمیر برد کارتخوان، تنظیمات دستگاه پوز S90است که توسط تعمیرکار دستگاه پوز تمام این ایرادات رفع می شود.

· تعمیر کارتخوان S58

این دستگاه کمی قدیمیتر است و دارای وزن بیشتر و اندازه بزرگتری نسبت به سایر دستگاه ها هستند. ایندستگاه چون بسیار رایج است طبعا قطعات آن در بازار نیز به راحتی پیدا می شود. عمدهایرادات این دستگاه ها مربوط به تعویض باتری کارتخوان S58، بروز رسانی کارتخوان S58 و تعویض شارژر دستگاه است.

· تعمیر کارتخوان D210 پکس

این کارتخوان باکیفیتدر اغلب فروشگاه ها و مغازه های ایرانی موجود است. از خصوصیات بارز این دستگاه هاوزن بسیار سبک و مقاوت بالای بدنه آنها است. از مشکلات عمده ای که نیاز به تعمیرکارتخوان D210 است مربوط به باتری وشارژر دستگاه و رفع تمپر دستگاه پوز D210است.

· تعمیر کارتخوان G3 نکستگو

دستگاه G3 نکستگو عملکرد قابل قبولی دارد. بیشترینایراداتی که در راستای تعمیر کارتخوان G3درخواست می شود مربوط به رفع تمپر کارتخوان و ایرادات مربوط به باتری و شارژر است.

· تعمیر دستگاهپوز 7210

این دستگاه دارایدکمه های لمسی است و بسیار باکیفیت است. بیشتر موارد درخواست تعمیر کارتخوان 7210 مربوط به کم رنگ بود کاغذ پرینتر آن مربوطاست. تعمیر کارتخوان 7210 توسط متخصصین در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

· تعمیر کارتخوانوریفون

کارتخوان های وریفوندارای مدل های متنوعی هستند که در بازار انواع آنها موجود است. این دستگاه نیزمانند مدل های دیگر دستگاه های پوز با ایرادات باتری و شارژر و رفع تمپر وریفونمواجه می شوند. البته در موارد دیگر مانند تعمیر تاچ کارتخوان وریفون و هنگکردن دستگاه پوز مشکلاتی هستند که با آن مواجه می شوند.

· تعمیر دستگاهپوز سیار

تعمیر دستگاهکارتخوان بیسیم یا سیار به علت استفاده روزانه زیاد و نادرست درخواست می شود. باتوجه به استفاده زیاد از این وسایل، طبعا تعمیر دستگاه کارتخوان نیز باید سریع ترانجام شود. تعمیر دستگاه کارتخوان سیار باید به وسیله افراد متخصص و یا به پشتیبانهای شرکت ارائه دهنده ی خدمات سپرده شود. تعمیر کارتخوان بی سیم باید به مراکزمعتبر سپرده شود تا اطلاعات بانکی شما و مشتریان حفظ شوند.

همچین به خاطر داشتهباشید که مدت زمان شارژ دستگاه پوز سیار، 6 ساعت است. از این رو قرار دادن بیشتراز این ساعت در شارژ ممکن است موجب آسیب به برد کارتخوان شود.

· تعمیر کارتخوانسیم کارت خور

تعمیر دستگاهکارتخوان سیمکارتی مربوط به موارد متعددی می شود. تعمیر بخش سیمکارتی، تعمیر نرمافزار پسور بایوس، تعمیر قسمت چاپ فیش همه از جمله خدماتی هستند که در راستایتعمیر دستگاه کارتخوان سیم کارت خور ارائه می شود.

ایرادات شایع که در تعمیرات کارت خوان دیده می شود

به طور کل ایراداتمربوط به دستگاه کارتخوان به دو دسته مشکلات فنی و مشکلات مالی و تراکنش کارتخوانتقسیم بندی می شوند. در ادامه به رایج ترین ایرادات مربوط به دستگاه پوز وراهکارهای تعمیر کارتخوان می پردازیم.

· علت خطای تمپر tamper چیست؟

از خطاهای بسیار رایجدر کارتخوان ها مربوط به تمپر شدن آن است. این خطا ممکن است ناشی از موارد متنوعیباشد. مواردی مانند ضربه دیدن و یا تمام شدن باتری و یا نوسانات برق ممکن است موجباین ایراد در کارت خوان ها باشد و نیاز به تعمیر کارتخوان باشد. اگر ایراد نرمافزاری هم باشد تنها با بروز رسانی ممکن است مشکل رفع شود. همچنین استفاده ازآداپتورهای بی کیفیت موجب بروز این ایراد می شود. با بهم خوردن تنظیمات دستگاهکارتخوان نیز ممکن است این مشکل به وجود بیاید.

· علت خاموش شدنناگهانی دستگاه پوز چیست؟

اگر دستگاه خیس نشدهباشد و یا ضربه شدیدی به دستگاه وارد نشده است و یکباره کارت خوان خاموش شده است،ایراد به باتری دستگاه کارتخوان مربوط است و تنها راه تعمیر کارتخوان تعمیر یاتعویض باتری کارتخوان است.

· علت خطا دادنتراکنش در دستگاه کارتخوان چیست؟

خطاهای اصلاحیه و یاخطاهای مربوط به تراکنش هر کدام با اعداد مخصوص به خود در انواع دستگاه هایکارتخوان نمایش داده می شوند. این ایرادات در اغلب موارد به مشکلات فنی مرتبطنیستند و با تماس با پشتیبانی شرکت مشکلات رفع خواهد شد.

· تعمیر کارتخوان سیمکارتی و خطای ارتباطی

خوشبختانه بیشترمشکلات مربوط به تعمیر کارتخوان سیم کارتی با خارج کردن سیم کارت و جا زدن دوبارهرفع می شوند. اما این ایرادات در تعمیر کارتخوان ثابت کمی تفاوت دارد و باید باتعمیرکار کارتخوان تماس بگیرید و برای رفع عیب با این افرادات مشورت کرده و تعمیریا تعویض قطعات را به آنها بسپارید.

· تعمیر کارتخوانشکسته

در موارد این چنینیتعمیر دستگاه پوز تنها به واسطه تعویض قطعات انجام می شود. پیشنهاد می کنید اگر براثر ضربه، دستگاه دچار شکستگی شده است دستگاه را خاموش کنید و تا تعمیراتکارتخوان، تراکنشی با آن انجام ندهید.

خدماتی که در تعمیرات دستگاه پوز هوم سرویز ارائه می شود

 1. تعمیردستگاه کارتخوان سیار
 2. تعمیردستگاه کارتخوان بیسیم
 3. تعمیر بردکارتخوان
 4. تعمیرباتری کارتخوان
 5. تعمیر پوزاندرویدی
 6. تعمیرمانیتور کارتخوان
 7. تعمیرکارتخوان ثابت
 8. تعمیرکارتخوان سیمکارت خور
 9. تعمیرصفحه کلید دستگاه پوز

تعمیر دستگاه پوز فوری آیا امکان پذیر است؟

با توجه به استفادههمه روزه از این دستگاه ها در محیط های کاری و امکان بروز ایرادات در اثر استفادهنادرست و یا نوسانات برقی تعمیر دستگاه کارتخوان باید سریعا انجام شود. زیرا که هرگونه تاخیر موجب به وجود آمدن ایرادات بزرگتر و افزایش هزینه تعمیر دستگاهکارتخوان خواهد شد. افرادی که اقدام به تعمیر کارتخوان فوری می کنند بایددر مراکز معتبر آموزش تعمیر دستگاه پوز را گذرانده و دارای تجربه کافی در اینزمینه باشند.

هزینه تعمیر دستگاه پوز چقدر است؟

هزینه تعمیر دستگاهپوز به موارد متعددی وابسته است و نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان هزینه تعمیرکارتخوان اعلام کرد. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیراتکارتخوان می پردازیم.

· نوع دستگاه

نوع دستگاه ثابت،بیسیم و سیم کارتی و همچنین جدید یا قدیمی بودن دستگاه بر هزیه تعمیر کارتخوانتاثیر دارد. قطعا هزینه تعمیر کارتخوان ثابت با هزینه تعمیر کارتخوان بیسیم کهدارای مانیتور تاچ است تفاوت دارد.

· ایراد دستگاه

نوع ایراد دستگاه بر هزینهتعمیر دستگاه کارتخوان تاثیر دارد. به طور مثال هزینه تعمیر برد دستگاه پوز باهزینه تعمیر باتری کارتخوان یکسان نیست.

· تعمیر یا تعویضقطعه بر هزینه تعمیر کارتخوان تاثیر دارد

نیاز به تعمیر یاتعویض قطعه نیز مورد دیگری است که بر هزینه تعمیرات دستگاه کارت خوان تاثیردارد. طبیعتا تعمیر قطعات هزینه کمتری دارد و تعویض قطعات موجب بالا رفتن هزینهتعمیر کارتخوان می شود.

تعمیرات دستگاه کارتخوان ثابت و بیسیم را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز به تعمیرکارتخوان فوری تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. با درج شماره تماس و آدرس متخصصین تعمیر دستگاه پوز هوم سرویز جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفتهو ضمن اعلام برآورد هزینه تعمیرات کارتخوان توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کارتخوان و همچنین ارایه خدمات تعمیر کارتخوان بیسیم نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ماشین اداری ارائه می دهد که شامل سرویس دستگاه کپی در محل, سرویس پرینتر در محل, شارژ کارتریج پرینتر لیزری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کارتخوان

تعمیر کارتخوان بیسیم

تعمیر پوز اندرویدی

تعمیر کارتخوان سیم کارت خور

تعمیر کارتخوان ثابت

تعمیر باتری کارتخوان

تعمیر الکترونیک مدار کارتخوان

آپدیت دستگاه پوز

تعمیر مانیتور دستگاه پوز

تعمیر دکمه های دستگاه کارتخوان

رفع خرابی چاپگر دستگاه پوز سیار

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیر پوز و کارتخوان فوری

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر دستگاه کارتخوان پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات دستگاه کارتخوان را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل دستگاه کارتخوان وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی دستگاه کارتخوان اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه کارتخوان را بررسی نماید. چنانچه دستگاه کارتخوان دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات دستگاه پوز انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی دستگاه کارتخوان سیار پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه کارتخوان قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات دستگاه کارتخوان را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر بالابر
تعمیر بالابر
قیمت از 400,000 الی 4,200,000 تومان
ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان
سیم کشی تلفن و رفع خرابی
سیم کشی تلفن و رفع خرابی
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
نصب و تعمیر کرکره برقی
نصب و تعمیر کرکره برقی
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان