تعمیر ایرپاد
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعمیر ایرپاد و ایربادز

تعمیر ایرپاد

از 1451 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ایرپاد در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر ایرپاد

توافقی

متوسط قیمت750,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت750,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ایرپاد خواهید خواند

 • تعمیر ایرپاد آیا قابل انجام است؟
 • خدماتی که در تعمیر ایرپاد ارائه می شود
 • چه زمانی باید به فکر تعمیر ایرپاد باشید؟
 • عیب یابی و تعمیر هندزفری بلوتوث
 • کدام برندها در تعمیرات ایرپاد هوم سرویز پذیرفته می شود؟
 • هزینه تعمیر ایرپاد به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات سرویس و تعمیر انواع ایرپاد و ایربادز را به هوم سرویز بسپارید

تعمیر ایرپاد آیا قابل انجام است؟

ممکن است کسانی که از ایرپاد استفاده می کنند با مواردی مانند تعمیر ایرپاد شکسته، تعمیر ایرپاد آب خورده مواجه شوند و یا حتی نیاز به تعمیر ایرپاد فیک داشته باشند. خوشبختانه متخصصین تعمیرات ایرپاد معتقدند که تعمیر گوشی ایرپاد و تعمیر کیس ایرپاد قابل انجام است. البته تعمیر هندزفری بلوتوثی باید توسط افراد متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته انجام شود. قابل ذکر است که ایرادات مربوط به تعمیر اسپیکر ایرپاد و تعویض باتری ایرپاد راحت تر قابل رفع شدن هستند و در مواردی که برد آسیب دیده باشد باید به صورت دقیق بررسی شود تا مشخص شود دستگاه ارزش هزینه کردن دارد یا خیر! در ادامه به انواع خدمات تعمیر ایرپاد و عوامل موثر بر هزینه تعمیر ایرپاد می پردازیم.

خدماتی که در تعمیر ایرپاد ارائه می شود

 • تعویض اسپیکر ایرپاد یا تعمیر اسپیکر ایرپاد
 • تعمیر ایرپاد پرو
 • تعمیر باتری ایرپاد پرو
 • تعویض باتری ایرپاد
 • تعمیر کیس ایرپاد
 • تعمیر میکروفون ایرپاد و ...

در مواردی مانند تعمیر برد ایرپاد احتمال تعمیر شدن این قطعه بسیار کم است. زیرا تعمیر برد هندزفری بلوتوثی قابل انجام نیست. در صورت خرید برد جدید هم به صرفه نخواهد بود. اما سایر قطعات ذکر شده چون قابلیت تعویض دارند قابل تعویض یا تعمیر هستند.

چه زمانی باید به فکر تعمیر ایرپاد باشید؟

به طور کل هر بار یکی از قابلیت های ایردپاد یا ایربادز با مشکل روبه رو شود نیاز به تعمیر ایردباز است. مستهلک شدن، تعمیر هندزفری آب خورده، تعمیر ایرپاد شکسته از ایرادات رایجی هستند که اغلب کاربران ممکن است با آن مواجه شوند. مشاهده شدن ایرادات زیر همگی زنگ خطری هستند که باید اقدام به تعمیر ایرپاد اپل، تعمیر ایرپاد شیائومی و یا حتی تعمیر ایرپاد چینی کنید.

 • شنیدن صدای خش خش در هنگام مکالمه
 • زود تمام شدن باتری ایرپاد
 • عدم اتصال ایرپاد به گوشی
 • شکستن قاب ایرپاد
 • ضعیف شدن صدای ایرپاد و ...

عیب یابی و تعمیر هندزفری بلوتوث

همانطور که پیش تر هم گفتیم انواع هندزفری بلوتوث با مشکلات متعددی ممکن است روبه رو شوند. در ادامه به معرفی ایرادات شایع در این دستگاه ها خواهیم پرداخت.

· قطع شدن صدای ایرپاد

ایرپادها دارای سنسور تشخیص هستند که در صورتی که گوشی در داخل گوش باشند صدا پخش می شود. در مواردی که این سنسورها آسیب ببینند، به طور ناگهانی ممکن است موجب قطع شدن صدای ایرپاد شود. قبل از اینکه به دنبال مرکز تعمیر ایرپاد بگردید به تظیمات وارد شوید و در بخش بلوتوث تست airpods رفته و بخش Automatic Ear Detection را غیر فعال کنید. اگر مشکلات رفع نشود باید به فکر تعمیر ایرپاد خود باشید.

· پایین آمدن کیفیت صدا

به صورت پیش فرض هندزفری های بلوتوثی دارای قدرت صدای بالایی هستند. حالا اگر به طور ناگهانی با این مشکل روبه رو شده اید. باید بررسی کنید که فاصله دستگاه با منبع تولید صدا بیشتر از اندازه استاندارد نشود. همچنین گاهی تداخلات امواج وای فای موجود کاهش کیفیت صدا می شود.

· علت شارژ نشدن ایرپاد اپل چیست؟

شارژ نشدن ایرپادها مشکل دیگری است که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند. گاهی تنها با سرویس ایرپاد و تمیز کردن تمام مشکلات رفع خواهد شد. گاهی نیز ایراد از باتری ایرپاد است و تنها با تعمیرات تخصصی مشکل رفع خواهد شد.

· وصل نشدن ایرپاد به گوشی

اگر امتحان کردید و ایرپاد به گوشی وصل نشد آن را دوباره به کیس وصل نموده و پس از چند ثانیه دوباره امتحان کنید. به طور کل این ایرادات با ری استارت کردن گوشی و خاموش روشن کردن بلوتوث حل خواهد شد. همچنین با مراجعه به قسمت Control Center بروید و به صورت دستی Now playing را فعال کنید. در غیر این صورت باید به فکر تعمیرات موبایل و یا تعمیر هندزفری بلوتوث خود باشید.

· تعمیر میکروفون ایرپاد

تعمیر میکروفون ایرپاد نیز از موارد پردرخواست است. زیرا عملا در صورت بروز در این قطعه، دستگاه کارایی خود را از دست می دهد. تعمیر میکروفون ایرپاد باید توسط متخصصین و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود.

· تعمیر ایرپاد شکسته

از آنجایی که هندزفری های بلوتوثی هیچ سیمی برای نگه داشته شدن ندارند از این رو ممکن است از گوش افتاده و آسیب ببینند. از این رو تعمیر ایرپاد شکسته نیز توسط کاربران درخواست می شود. این ایرادات نیز از مواردی است که می توانید با استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات ایرپاد هوم سرویز مشکلاتتان را رفع کنید.

· تعویض باتری ایرپاد

تخلیه ناگهانی و زودهنگام شارژ و یا حتی طولانی شدن مدت زمان شارژ همه به ایرادات در قسمت باتری ایرپاد برمی گردد. در بیشتر مواقع اگر با شوک دادن باتری مشکل حل نشد، تنها راه تعویض باتری ایرپاد است. تعویض باتری هندزفری بلوتوثی همیشه با چالش هایی روبه رو است. زیرا در صورت استفاده از باتری های غیر اورجینال قطعا تنها هزینه های اضافی کرده اید و هیچ نتیجه ی مطلوبی دریافت نمی کنید.

کدام برندها در تعمیرات ایرپاد هوم سرویز پذیرفته می شود؟

انواع متنوعی از انواع ایرپادها تولید و عرضه شده اند. این ایرپاد ها دارای کیفیت متنوعی هستند. در ادامه به معرفی انواع برند ایرپاد که در هوم سرویز پذیرفته می شود می پردازیم.

· تعمیر ایرپاد اپل

شرکت اپل انواع هندزفری بلوتوث با کیفیت های مختلف تولید و عرضه کرده است. این دستگاه ها دارای کیفیت بالایی هستند و به ندرت خراب می شوند. معمولا ایرادات جزئی نیز با سرویس ایرپاد اپل حل خواهد شد. زیراکه ایرپاد اپل ضدآب هستند و استحکام زیادی دارند. معمولا بیشتری دلایل خرابی و تعمیر ایرپاد اپل مربوط به مسدود شدن خروجی گوشی هندزفری اپل، خرابی بلندگوی اپل، ضعیف شدن باتری می باشد. الیته برای تعمیر ایرپاد شکسته نیز از موضوعات رایج است.

تعمیر ایرپاد ۲ در میان سایر لوازهای جانبی موبایل های اپل به علت کیفیت بالا و قدرت نگه داشتن شارژ بالا طرفداران بیشتری دارد. اگر قدرت صدای این هندزفری های بلوتوثی کم شده و زمان کمتری شارژ نگه می دارند. این ها همه نشانه های ایراد در این دستگاه ها است و باید به فکر تعمیر ایرپاد 2 باشید.

· تعمیر ایرپاد سامسونگ (گلکسی بادز)

تعمیر ایردپاد سامسونگ نیز مانند برندهای دیگر قابل انجام است. در هندزفری بلوتوث سامسونگ نیز ممکن است اشکالاتی ایجاد شود که نیاز به تعمیرات ایربادز سامسونگ باشد. خوشبختانه متخصصین ما دارای دانش کافی در زمینه تعمیرات انواع ایردپادهای سامسونگ دارند.

· تعمیرات ایرپاد شیائومی

ایرپادهای شیائومی مدل دیگری هستند که ظاهری ظریف دارند. این نوع هندزفری بلوتوثی قدرت بالاتری نسبت به نمونه های سیم دار دارند. اما ممکن است طی مرور زمان قدرت صدا در پخش موسیقی و یا صحبت را از دست بدهند و یا شارژشان زود تمام شود. از این رو نیاز به تعمیر ایرپاد شیائومی است.

· تعمیر ایرپاد چینی

امروزه انواع ایرپادهای چینی نیز به بازار عرضه شده اند که ممکن است به دلایل مختلف با ایراداتی مواجه شوند. تعمیر ایرپاد چینی در اغلب موارد قابل انجام است. اما در مقابل ایرپادهای فیک نمی توان همچنین ادعایی داشت. زیرا این در اغلب موارد قطعات آنها کیفیت پایینی دارند.

هزینه تعمیر ایرپاد به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر ایرپاد به موارد متعددی وابسته است و نمی توان مبالغ ثابتی را به آن اختصاص داد. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر ایرپاد می پردازیم.

· برند و مدل ایرپاد

قطعا تعمیر ایرپاد اپل با هزینه تعمیر ایرپاد شیائومی یکسان نیست. زیرا تعمیرات هر کدام از اینها پیچیدگی های خاص خود را داشته و برای تعویض قطعات ممکن است قیمت قطعات اورجینال هر برند با هم یکسان نباشند. از این رو هزینه تعمیر ایرپاد 2 با هزینه تعمیر ایرپاد چینی یکسان نخواهد بود.

· نوع قطعه معیوب بر هزینه تعمیر ایرپاد تاثیر دارد

طبعا هر چه ایرادات وسیع تر باشند یعنی قطعه یا قطعات بیشتری درگیر هستند از این رو هزینه تعمیر ایرپاد بالا می رود. به طور مثال هزینه تعویض باتری ایرپاد با هزینه تعمیر میکروفون ایرپاد یکسان نیست.

· تعویض یا تعمیر قطعه بر قیمت تعمیرات ایرپاد

طبعا در صورت امکان تعمیر قطعات، هزینه ها کمتر از هزینه تعویض قطعات است. زیرا قیمت قطعات اورجینال بالاست. بیشترین تاکید متخصصین هوم سرویز بر تعمیر قطعات به جای تعویض آنهاست. به این ترتیب هم قطعه اورجینال دستگاه حفظ می شود و هم هزینه تعمیرات ایرپاد به طور چشم گیری کاهش پیدا می کند.

خدمات سرویس و تعمیر انواع ایرپاد و ایربادز را به هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات تعمیر ایرپاد و گلکسی بادز تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست رایگان و درج شماره تماس همیاران متخصص تعمیر ایرپاد هوم سرویز جهت مشاوره رایگان و اعلام برآورد هزینه تعمیر ایرپاد با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ایرپاد و همچنین ارایه خدمات تعمیر ایرپاد شکسته نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ایرپاد

تعمیر ایرپاد شکسته

تعمیر ایرپاد آب خورده

تعمیر کیس ایرپاد

تعمیر و تعویض باتری ایرپاد

تعمیر میکروفون ایرپاد

تعمیر گلکسی بادز

تعمیر یا تعویض اسپیکر ایرپاد

تعمیر بلوتوث ایرپاد

نظرات کاربران

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
حسین نصیری

کارشون خوب بود ممنونم به خوبی راهنمایی کردند

profile picture
مجتبوی

واقعا از همه نظر عالی و تخصصی بودن ایشون

profile picture
مجید اکبری
1 سال پیش |همیار رضا شمس

خیلی خوب بود و سریع هم تعمیرات انجام شد و تحویل دادند دستشون درد نکنه

شرایط تعمیر ایرپاد شکسته و تعمیرات ایرپاد آب خورده

تهیه لوازم، قطعات در خصوص تعمیر ایرپاد پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ایرپاد و گلکسی بادز را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ایرپاد و یا گلکسی بادز وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ایرپاد و گلکسی بادز انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات ایرپاد پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر ایرپاد خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ایرپاد یا ایربادز را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

cofee-maker
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 900,000 الی 1,500,000 تومان
apple-watch-rapair
تعمیر اپل واچ
قیمت از 750,000 الی 750,000 تومان
replace-phone-battery
تعویض باتری گوشی
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
playstation-repair
تعمیر پلی استیشن
قیمت از 2,000,000 الی 5,000,000 تومان