تعمیر ایرپاد
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
رایانه و تکنولوژی
/
تعمیر ایرپاد و ایربادز

تعمیر ایرپاد

از 1451 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ایرپاد در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر ایرپاد

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر ایرپاد خواهید خواند

 • تعمیر ایرپاد آیا قابل انجام است؟
 • خدماتی که در تعمیر ایرپاد ارائه می شود
 • چه زمانی باید به فکر تعمیر ایرپاد باشید؟
 • عیب یابی و تعمیر هندزفری بلوتوث
 • کدام برندها در تعمیرات ایرپاد هوم سرویز پذیرفته می شود؟
 • هزینه تعمیر ایرپاد به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات سرویس و تعمیر انواع ایرپاد و ایربادز را به هوم سرویز بسپارید

تعمیر ایرپاد آیا قابل انجام است؟

ممکن است کسانی که ازایرپاد استفاده می کنند با مواردی مانند تعمیر ایرپاد شکسته، تعمیرایرپاد آب خورده مواجه شوند و یا حتی نیاز به تعمیر ایرپاد فیک داشتهباشند. خوشبختانه متخصصین تعمیرات ایرپاد معتقدند که تعمیر گوشی ایرپاد و تعمیرکیس ایرپاد قابل انجام است. البته تعمیر هندزفری بلوتوثی باید توسطافراد متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته انجام شود. قابل ذکر است که ایرادات مربوطبه تعمیر اسپیکر ایرپاد و تعویض باتری ایرپاد راحت تر قابل رفع شدنهستند و در مواردی که برد آسیب دیده باشد باید به صورت دقیق بررسی شود تا مشخص شوددستگاه ارزش هزینه کردن دارد یا خیر! در ادامه به انواع خدمات تعمیر ایرپاد وعوامل موثر بر هزینه تعمیر ایرپاد می پردازیم.

خدماتی که در تعمیر ایرپاد ارائه می شود

 • تعویضاسپیکر ایرپاد یا تعمیر اسپیکر ایرپاد
 • تعمیرایرپاد پرو
 • تعمیرباتری ایرپاد پرو
 • تعویضباتری ایرپاد
 • تعمیر کیسایرپاد
 • تعمیرمیکروفون ایرپاد و ...

در مواردی مانند تعمیربرد ایرپاد احتمال تعمیر شدن این قطعه بسیار کم است. زیرا تعمیر برد هندزفریبلوتوثی قابل انجام نیست. در صورت خرید برد جدید هم به صرفه نخواهد بود. اما سایرقطعات ذکر شده چون قابلیت تعویض دارند قابل تعویض یا تعمیر هستند.

چه زمانی باید به فکر تعمیر ایرپاد باشید؟

به طور کل هر بار یکیاز قابلیت های ایردپاد یا ایربادز با مشکل روبه رو شود نیاز به تعمیر ایردباز است.مستهلک شدن، تعمیر هندزفری آب خورده، تعمیر ایرپاد شکسته از ایرادات رایجی هستندکه اغلب کاربران ممکن است با آن مواجه شوند. مشاهده شدن ایرادات زیر همگی زنگ خطریهستند که باید اقدام به تعمیر ایرپاد اپل، تعمیر ایرپاد شیائومی و یا حتی تعمیرایرپاد چینی کنید.

 • شنیدنصدای خش خش در هنگام مکالمه
 • زود تمامشدن باتری ایرپاد
 • عدم اتصالایرپاد به گوشی
 • شکستن قابایرپاد
 • ضعیف شدنصدای ایرپاد و ...

عیب یابی و تعمیر هندزفری بلوتوث

همانطور که پیش تر همگفتیم انواع هندزفری بلوتوث با مشکلات متعددی ممکن است روبه رو شوند. در ادامه بهمعرفی ایرادات شایع در این دستگاه ها خواهیم پرداخت.

· قطع شدن صدایایرپاد

ایرپادها دارای سنسورتشخیص هستند که در صورتی که گوشی در داخل گوش باشند صدا پخش می شود. در مواردی کهاین سنسورها آسیب ببینند، به طور ناگهانی ممکن است موجب قطع شدن صدای ایرپاد شود.قبل از اینکه به دنبال مرکز تعمیر ایرپاد بگردید به تظیمات وارد شوید و دربخش بلوتوث تست airpods رفته و بخش Automatic Ear Detection را غیر فعال کنید. اگرمشکلات رفع نشود باید به فکر تعمیر ایرپاد خود باشید.

· پایین آمدنکیفیت صدا

به صورت پیش فرض هندزفریهای بلوتوثی دارای قدرت صدای بالایی هستند. حالا اگر به طور ناگهانی با این مشکلروبه رو شده اید. باید بررسی کنید که فاصله دستگاه با منبع تولید صدا بیشتر ازاندازه استاندارد نشود. همچنین گاهی تداخلات امواج وای فای موجود کاهش کیفیت صدامی شود.

· علت شارژ نشدنایرپاد اپل چیست؟

شارژ نشدن ایرپادهامشکل دیگری است که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند. گاهی تنها با سرویسایرپاد و تمیز کردن تمام مشکلات رفع خواهد شد. گاهی نیز ایراد از باتری ایرپاداست و تنها با تعمیرات تخصصی مشکل رفع خواهد شد.

· وصل نشدن ایرپادبه گوشی

اگر امتحان کردید وایرپاد به گوشی وصل نشد آن را دوباره به کیس وصل نموده و پس از چند ثانیه دوبارهامتحان کنید. به طور کل این ایرادات با ری استارت کردن گوشی و خاموش روشن کردنبلوتوث حل خواهد شد. همچنین با مراجعه به قسمت Control Center بروید و به صورت دستی Now playing را فعال کنید. در غیر این صورت باید به فکر تعمیرات موبایل و یا تعمیر هندزفری بلوتوث خود باشید.

· تعمیر میکروفونایرپاد

تعمیر میکروفونایرپاد نیز ازموارد پردرخواست است. زیرا عملا در صورت بروز در این قطعه، دستگاه کارایی خود رااز دست می دهد. تعمیر میکروفون ایرپاد باید توسط متخصصین و با استفاده ازتجهیزات پیشرفته انجام شود.

· تعمیر ایرپادشکسته

از آنجایی که هندزفری های بلوتوثی هیچ سیمی براینگه داشته شدن ندارند از این رو ممکن است از گوش افتاده و آسیب ببینند. از این روتعمیر ایرپاد شکسته نیز توسط کاربران درخواست می شود. این ایرادات نیز از مواردیاست که می توانید با استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات ایرپاد هوم سرویز مشکلاتتانرا رفع کنید.

· تعویض باتریایرپاد

تخلیه ناگهانی وزودهنگام شارژ و یا حتی طولانی شدن مدت زمان شارژ همه به ایرادات در قسمت باتری ایرپادبرمی گردد. در بیشتر مواقع اگر با شوک دادن باتری مشکل حل نشد، تنها راه تعویضباتری ایرپاد است. تعویض باتری هندزفری بلوتوثی همیشه با چالش هایی روبه رواست. زیرا در صورت استفاده از باتری های غیر اورجینال قطعا تنها هزینه های اضافیکرده اید و هیچ نتیجه ی مطلوبی دریافت نمی کنید.

کدام برندها در تعمیرات ایرپاد هوم سرویز پذیرفته می شود؟

انواع متنوعی ازانواع ایرپادها تولید و عرضه شده اند. این ایرپاد ها دارای کیفیت متنوعی هستند. درادامه به معرفی انواع برند ایرپاد که در هوم سرویز پذیرفته می شود می پردازیم.

· تعمیر ایرپاداپل

شرکت اپل انواعهندزفری بلوتوث با کیفیت های مختلف تولید و عرضه کرده است. این دستگاه ها دارایکیفیت بالایی هستند و به ندرت خراب می شوند. معمولا ایرادات جزئی نیز با سرویسایرپاد اپل حل خواهد شد. زیراکه ایرپاد اپل ضدآب هستند و استحکام زیادی دارند.معمولا بیشتری دلایل خرابی و تعمیر ایرپاد اپل مربوط به مسدود شدن خروجیگوشی هندزفری اپل، خرابی بلندگوی اپل، ضعیف شدن باتری می باشد. الیته برای تعمیرایرپاد شکسته نیز از موضوعات رایج است.

تعمیر ایرپاد ۲ در میان سایر لوازهای جانبی موبایل هایاپل به علت کیفیت بالا و قدرت نگه داشتن شارژ بالا طرفداران بیشتری دارد. اگر قدرتصدای این هندزفری های بلوتوثی کم شده و زمان کمتری شارژ نگه می دارند. این ها همهنشانه های ایراد در این دستگاه ها است و باید به فکر تعمیر ایرپاد 2 باشید.

· تعمیر ایرپادسامسونگ (گلکسی بادز)

تعمیر ایردپادسامسونگ نیزمانند برندهای دیگر قابل انجام است. در هندزفری بلوتوث سامسونگ نیز ممکناست اشکالاتی ایجاد شود که نیاز به تعمیرات ایربادز سامسونگ باشد. خوشبختانهمتخصصین ما دارای دانش کافی در زمینه تعمیرات انواع ایردپادهای سامسونگ دارند.

· تعمیرات ایرپادشیائومی

ایرپادهای شیائومیمدل دیگری هستند که ظاهری ظریف دارند. این نوع هندزفری بلوتوثی قدرت بالاتری نسبتبه نمونه های سیم دار دارند. اما ممکن است طی مرور زمان قدرت صدا در پخش موسیقی ویا صحبت را از دست بدهند و یا شارژشان زود تمام شود. از این رو نیاز به تعمیرایرپاد شیائومی است.

· تعمیر ایرپادچینی

امروزه انواعایرپادهای چینی نیز به بازار عرضه شده اند که ممکن است به دلایل مختلف با ایراداتیمواجه شوند. تعمیر ایرپاد چینی در اغلب موارد قابل انجام است. اما در مقابل ایرپادهایفیک نمی توان همچنین ادعایی داشت. زیرا این در اغلب موارد قطعات آنها کیفیت پایینیدارند.

هزینه تعمیر ایرپاد به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر ایرپاد به موارد متعددی وابسته است و نمی توان مبالغثابتی را به آن اختصاص داد. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمتتعمیر ایرپاد می پردازیم.

· برند و مدلایرپاد

قطعا تعمیر ایرپاداپل با هزینه تعمیر ایرپاد شیائومی یکسان نیست. زیرا تعمیرات هر کدام ازاینها پیچیدگی های خاص خود را داشته و برای تعویض قطعات ممکن است قیمت قطعاتاورجینال هر برند با هم یکسان نباشند. از این رو هزینه تعمیر ایرپاد 2 با هزینهتعمیر ایرپاد چینی یکسان نخواهد بود.

· نوع قطعه معیوببر هزینه تعمیر ایرپاد تاثیر دارد

طبعا هر چه ایراداتوسیع تر باشند یعنی قطعه یا قطعات بیشتری درگیر هستند از این رو هزینه تعمیرایرپاد بالا می رود. به طور مثال هزینه تعویض باتری ایرپاد با هزینهتعمیر میکروفون ایرپاد یکسان نیست.

· تعویض یا تعمیرقطعه بر قیمت تعمیرات ایرپاد

طبعا در صورت امکان تعمیرقطعات، هزینه ها کمتر از هزینه تعویض قطعات است. زیرا قیمت قطعات اورجینال بالاست.بیشترین تاکید متخصصین هوم سرویز بر تعمیر قطعات به جای تعویض آنهاست. به اینترتیب هم قطعه اورجینال دستگاه حفظ می شود و هم هزینه تعمیرات ایرپاد بهطور چشم گیری کاهش پیدا می کند.

خدمات سرویس و تعمیر انواع ایرپاد و ایربادز را به هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات تعمیر ایرپاد و گلکسی بادز تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست رایگان و درج شماره تماسهمیاران متخصص تعمیر ایرپاد هوم سرویز جهت مشاوره رایگان و اعلام برآورد هزینه تعمیر ایرپاد با شما تماس گرفته و توضیحاتلازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ایرپاد و همچنین ارایه خدمات تعمیر ایرپاد شکسته نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ایرپاد

تعمیر ایرپاد شکسته

تعمیر ایرپاد آب خورده

تعمیر کیس ایرپاد

تعمیر و تعویض باتری ایرپاد

تعمیر میکروفون ایرپاد

تعمیر گلکسی بادز

تعمیر یا تعویض اسپیکر ایرپاد

تعمیر بلوتوث ایرپاد

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیر ایرپاد شکسته و تعمیرات ایرپاد آب خورده

تهیه لوازم، قطعات در خصوص تعمیر ایرپاد پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ایرپاد و گلکسی بادز را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ایرپاد و یا گلکسی بادز وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی آن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ایرپاد و گلکسی بادز انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات ایرپاد پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیر ایرپاد خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ایرپاد یا ایربادز را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
تعمیر اپل واچ
تعمیر اپل واچ
در حال بروزرسانی قیمت
تعویض باتری گوشی
تعویض باتری گوشی
قیمت از 790,000 الی 790,000 تومان
تعمیر پلی استیشن
تعمیر پلی استیشن
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان