تعمیر پلی استیشن

تعمیر پلی استیشن

از 1448 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پلی استیشن در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر پلی استیشن

توافقی

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت250,000 تومان

آنچه درباره تعمیر پلی استیشن خواهید خواند

 • تعمیر پلی استیشن PS3, PS4, PS5وتعمیرات PS5
 • مشکلات رایج در پلی استیشن ها
 • تعمیرات انواع کنسول های بازی سونی
 • نمایندگی تعمیر کنسول بازی سونی
 • ایرادات شایع در پلی استیشن
 • مرکز تعمیرات پلی استیشن
 • خدمات تعمیر پلی استیشن هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • هزینه تعمیر پلی استیشن به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات تعمیرات تحصصی انواع پلی استیشن را به هوم سرویز بسپارید

تعمیر پلی استیشن PS3, PS4, PS5وتعمیرات PS5

پلی استیشن ها ازمحبوب ترین کنسول های بازی در بین استفاده کنندگان است. کنسول بازی سونی یا همان PS در ورژن های مختلف طی سالیان متمادی تولیدو در بازارهای جهانی عرضه شده اند.انواع پلیاستیشن شامل پلی استیشن 1، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3،تعمیر پلی استیشن 4 و در نهایت به جدیدترین نوع آن پلی استیشن 5 میتوان اشاره نمود. همچنین کنسول بازیPLAY STATION بهیکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین کنسول های بازی ها در ایران نیز تبدیل شده است.با توجه به تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته استفاده شده در انواع کنسول هایسونی، تعمیر پلی استیشن 2 و مخصوصا تعمیر پلی استیشن 4 و تعمیر ps5می تواند برای شما هزینه بر باشد.

اگر شما هم ازاستفاده کنندگان از این تجهیزات هستید و با مشکلات و ایراداتی مواجه شده اید میتوانید تعمیرات پلی استیشن 4 و تعمیرات سخت افزاری را به نمایندگیتعمیرات پلی استیشن بسپارید. در ادامه به عیب یابی و تعمیرات پلی استیشن وعوامل موثر بر هزینه تعمیر پلی استیشن می پردازیم.

مشکلات رایج در پلی استیشن ها

عواملی مانند مشکلاتبرق، ضربه خوردن و آسیب فیزیکی به دستگاه، یا در مواردی به تعمیرات نرم افزاری پلیاستیشن کارایی این کنسول بازی را مختل می کند و نیاز به تعمیر پلیاستیشن است. این موارد ایرادات شایع در ps است که بیشتر مطرح می شود.

 • روشن شدنچراغ آبی در پلی استیشن
 • روشن نشدنپلی استیشن
 • روشن شدنچراغ چشمک زن قرمز و تعمیر پلی استیشن 4
 • داغ شدنبدنه پی اس
 • خرابیپورت HDMI
 • اجرا نشدنبازی های پی اس
 • تعمیر بردپلی استیشن، تعمیر پورت HDMI، تعویض درایو پی اس،تعویض لنز PS4، تعمیرات آداپتور پلیاستیشن
 • تعمیردوربین کنسول سونی و تعمیرات کینکت پلی استیشن
 • عدم اتصالپلی استیشن به اینترنت
 • فریز شدنکنسول بازی
 • هنگ کردنکنسول پلی استیشن
 • تعویض چیپگرافیک پلی استیشن و تعمیر رم دستگاه و ... از مواردی هستند که درتعمیرات پلی استیشن 4 و تعمیر پلی استیشن 5 و ... مطرح می شود

تعمیرات انواع کنسول های بازی سونی

شرکت سونی از سال1994 تاکنون اقدام به ساخت و عرضه انواع کنسول های بازی نموده است که طی مرور زمانتغییرات زیادی پیدا کرده اند. تغییر در کنترلرهای سونی موجب شد در سال 2005 اینشرکت به درآمد بالایی دست پیدا کند. در ادامه به معرفی انواع کنسول بازی سونی میپردازیم.

· تعمیر پلیاستیشن 1

کنسول قابل حمل PS با قدرت گرافیکی نسبتا بالا نسبت به نمونههای قبلی وارد بازار شد. این نمونه دارای حافظه داخلی نبوده و برای ذخیره بازی هانیاز به کارت حافظه جانبی داشتند. نمونه های قدیمی دارای کنترل های خاصی نبوده وبه مرور به آنها اضافه شد.

تعمیر PS1 نسبت به نمونه های جدیدتر راحت تر انجام میشود و اگر قطعات آن در بازار موجود باشند نسبت به سایر رقبا هزینه تعمیر پلیاستیشن سونی نسبت به رقبا کمتر است.

· تعمیر پلیاستیشن 2

یکی از نسل های موفقسونی مربوط به PS2 می رسد. این نسل دارایپردازگر یک هسته ای بودند و کارت گرافیک محدود در حدود 2 مگابایت داشتند. در حدود2000 بازی برای پلی استیشن 2 ساخته و عرضه شد. تعمیر پلی استیشن 2 نسبت به نمونههای دیگر بیشتر است. زیرا این مدل طرفداران زیادی داشته و بیشتر افراد اقدام بهخرید و استفاده از این نمونه ها کرده اند. تعمیرات پلی استیشن 2 از مواردپر درخواست است. تعمیر PS2نسبت به نمونه قدیمی خود کمی پیچیده تر است زیرا دارای پورت USB بوده و پیچیده تر است.

· تعمیر PS3

کیفیت تصویر در اینمدل بسیار بالا رفت و از مواردی مانند پورت HDMI استفاده شد. قیمت پلی استیشن 3 نسبتبه نمونه های قبلی بیشتر شد. از پردازنده های 7 هسته ای در این تجهیزات استفادهشده است. تعمیر پلی استیشن 3 نیز در نمایندگی تعمیرات پلی استیشن انجام میشود.

· تعمیرات پلیاستیشن 4

یکی از بهترینمحصولات شرکت سونی در نظر کارشناسان نمایندگی تعمیرات پلی استیشن و نگاهکاربرانPS4 است. این کنسولها دارای وضوح تصویر بسیار بالاییهستند. به این ترتیب که قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجاری VR را نیز دارا هستند. تعمیرات پلی استیشن 4 رامی توانید به متخصصین هوم سرویز بسپارید.

نمایندگی تعمیر کنسول بازی سونی

برای تعمیر ps4 و تعمیر سایر به صورت تخصصی، ابتداباید بتوسط تعمیرکار ps4 متخصصعیب یابی شود. عیب یابی بر اساس علائم و نشانه های کنسول انجام می شود. به عبارتدیگر تعمیرکار پلی استیشن با توجه به ایرادهای دستگاه قسمت های مختلفدستگاه را بررسی می کند تا قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی کند. به طور مثال درهنگام تعمیر ps4 اگردستگاه ارورهای تکراری نشان می دهد. اقدامات لازم در جهت تعمیرات سخت افزاری و نرمافزاری پلی استیشن آغاز می شود. باید تاکید تعمیرکاران بر تعمیر قطعه معیوب باشدتا تعویض آن. زیرا به این ترتیب قطعه اورجینال حفظ می شود و هزینهتعمیر ps4 نیرکاهش پیدا می کند.

ایرادات شایع در پلی استیشن

· تعمیر پلیاستیشن :علت خوانده نشدن دیسک در کنسول بازی

خوانده نشدن دیسک درکنسول های بازی اغلب با ارورهای مختلفی مشخص می شود. جهت بر طرف کردن این مشکلباید دستگاه یکدور ری استارت شود. برای اینکار دستگاه را خاموش کنید و تمام کابلها را جدا کنید و سپس کلید پاور را 30 ثانیه نگه دارید. سپس دوباره کلید پاوردستگاه را بزنید و از حالت safe mode دوبارهبخش اطلاعات دستگاه را بررسی کنید.

· تعمیر هارد ps4 :علت خاموش شدن ناگهانیپلی استیشن 4

خاموش شدن کنسول بازیبه موارد متعددی مربوط است. اگر بعد از چند دقیقه امتحان کردید و دستگاه روشن نشدممکن است علت از کار افتادن فن دستگاه باشد. همچنین ایراد در قسمت hdmi و تعمیر هارد ps4 و غیره باید بررسی شوند. البته مواردی مانند تعمیرهارد ps4 و باید توسط متخصصینبررسی شود.

· تعمیر لنز PS4 :پرش تصویر بازی در پیاس

این مشکل معمولا باسیاه شدن نمایشگر تلویزیون نشان داده می شوند. این مشکل حتی با خاموش و روشن کنسولنیز رفع نمی شود. در بیشتر مواقع این ایراد با تعویض کابل HDMI دستگاه رفع می شود. در غیر این صورتباید به تعمیر پلی استیشن پرداخت.

· تعمیر پلیاستیشن در محل :علت قطع شدن صدای کنسول بازی

قطع شدن صدا نداشتندستگاه ممکن است مربوط به موارد متعددی باشد. قطع شدن کابل HDMI یا خرابی پورت HDMI هم ممکن است عامل این مشکل شوند. خوشبختانهاین مشکلات در تعمیر پلی استیشن در محل رفع می شود.

· تعمیر کنسول PS4:روشن شدن چراغ آبی چشمک زن در PS4

روشن شدن چراغ آبی درپلی استیشن 4 نوعی چراغ هشدار از خرابی سیستم است. اگر از کاربران و طرفداران پلیاستیشن 4 هستید. باید اطلاعاتی در باره نور آبی یا نور مرگ ps4 شنیده باشید. این نور آبی کهمعروف به BLOD است. در مرکز کنسول پلی استیشن به نمایش درمی آید. اگر پس از چند ثانیه پروسه بوت شدن سپری نشود و این چراغ به رنگ آبی باقیبماند باید دستگاه توسط تعمیرکار پلی استیشن بررسی و عیب یابی شود. این نور گویایبروز مشکل بزرگ در دستگاه بازی پلی استیشن می باشد. عیب یابی و تعمیر ps4 درمحل باید به وسیله تعمیرکار ماهرانجام شود.

مرکز تعمیرات پلی استیشن

مرکز تعمیر پلیاستیشن هوم سرویز شامل تعمیرات انواع پلی استیشن 4، تعمیر PS3، تعمیر PS2 وتعمیرات پی اس 5 است. تمامی این خدمات با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفادهاز بهترین قطعات موجود انجام می شود. بیشترین تمرکز تعمیرکاران هوم سرویز بر تعمیرقطعات به جای تعویض آنها است. به این ترتیب با حفظ قطعه اورجینال دستگاه در هزینه تعمیر پلی استیشن نیز کاهش پیدا میکند.

سپردن دستگاه به اینمجموعه موجب می شود که عیب یابی پلی استیشن با دقت انجام شود و دقیقا قطعه یاقطعات معیوب شناسایی، تعمیر و یا تعویض شوند.

خدمات تعمیر پلی استیشن هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • تعمیرهارد پلی استیشن 4
 • تعمیر مینبرد PS4
 • تعمیر ویا تعویض دکمه های پی اس
 • تعمیر وتعویض رم پلی استیشن
 • تعمیر ویا تعویض لنز پلی استیشن
 • تعمیرمنبع تغذیه پلی استیشن
 • تعمیر CPUPS4
 • تعمیر یاتعویض GSB
 • تعمیردرایور پلی استیشن 4 و ...

هزینه تعمیر پلی استیشن به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر پلیاستیشن به مواردمتعددی وابسته است. به همین دلیل نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان قیمت تعمیرات پلی استیشن اعلام نمود. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذاربر هزینه تعمیرات پلی استیشن می پردازیم.

· مدل دستگاه

طبعا مدل دستگاه برهزینه تعمیرات پلی استیشن تاثیر دارد. به طور مثال هزینه تعمیر پلی استیشن 4با هزینه تعمیر پلی استیشن 5 تفاوت دارد. زیرا در مدل از قطعات و تکنولوژیمتفاوتی تشکیل شده است. طبعا نمونه های جدیدتر پیچیده تر هستند و برای عیب یابی وتعمیر پلی استیشن 4 نسبت به نمونه های قدیمی مبالغ بیشتری با هزینه نمود.

· ایرادات نرمافزاری یا سخت افزاری

قطعا در صورت بروزایرادات نرم افزازی هزینه تعمیرات پلی استیشن در محل کمتر خواهد شد. در صورتی کهایرادات سخت افزاری باشند هزینه ها بیشتر خواهد شد.

· نوع قطعه یاقطعات معیوب بر هزینه تعمیر ps4 تاثیر دارد

همچنین نوع قطعهمعیوب نیز بر هزینه تعمیرات پلی استیشن تاثیر دارد. به ترتیبی که در مواردی مانندتعمیر هارد ps4 با هزینه تعمیر لنز پلیاستیشن تفاوت دارد.

· تعمیر یا تعویضقطعه بر هزینه تعمیرات پلی استیشن تاثیر دارد

همانطور که پیش همگفته شد بیشترین تاکید تعمیرکار پلی استیشن هوم سرویز بر تعمیر قطعات بهجای تعویض آنها است. به این ترتیب قطعات اورجینال حفظ شده و هزینه تعمیر تعمیر پلیاستیشن تاثیر دارد.

خدمات تعمیرات تحصصی انواع پلی استیشن را به هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتعمیرات انواع پلی استیشن می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. با پاسخ به چند سوال و درج شماره تماس، متخصصین تعمیر پلی استیشن با شماتماس گرفته و توضیحات لازم را در خصوص نوع خرابی و هزینه تعمیرات پلی استیشن اختیارتان قرار خواهند داد. سپس در روز و ساعتمدنظر جهت بررسی حضوری در محل حاضر خواهند شد.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر پلی استیشن و همچنین ارایه خدمات تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5 نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر پلی استیشن

تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5

تعمیرات هارد پلی استیشن

تعمیر مین برد پی اس

تعمیر و تعویض رم پلی استیشن

تعمیر و یا تعویض لنز PS1, PS2, PS3, PS4, PS5

تعمیر منبع تغذیه پلی استیشن

تعمیر CPU پلی استیشن

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیرات پلی استیشن PS3, PS4, PS5 در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر پلی استیشن پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل پلی استیشن وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی پلی استیشن اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه پلی استیشن دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات پلی استیشن (playstation) انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی پلی استیشن پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه پلی استیشن قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. پس از تایید مشتری نسبت به تعمیر و یا انصراف از آن اقدام خواهد شد. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات پلی استیشن را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر اپل واچ
تعمیر اپل واچ
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان
تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون
قیمت از 900,000 الی 2,300,000 تومان
تعمیر اسپیکر خانگی
تعمیر اسپیکر خانگی
قیمت از 4,240,000 الی 4,240,000 تومان