تعمیر اسپیکر خانگی

تعمیر اسپیکر خانگی

از 1459 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اسپیکر خانگی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر اسپیکر خانگی

توافقی

متوسط قیمت4,240,000 تومانکمینه قیمت4,240,000 تومانبیشینه قیمت4,240,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اسپیکر خانگی خواهید خواند

 • تعمیر اسپیکر خانگی
 • راهکارهای عیب یابی و تعمیر اسپیکر ایستاده و خانگی
 • تعمیرات تخصصی اسپیکرهای خانگی هوم سرویز شامل چه مواردی می شود؟
 • انواع برندهایی که در خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی هوم سرویز ارائه میشود
 • هزینه تعمیر اسپیکر خانگی و بلوتوثی هوم سرویز به چه مواردی وابستهاست؟
 • خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی، شارژی و تعمیر اسپیکر بلوتوثی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر اسپیکر خانگی

اسپیکرهای خانگی ازلوازم صوتی پرطرفدار است. خوشبختانه امروزه شرایطی پدید آمده که امکان تعمیراسپیکر خانگی، تعمیر اسپیکر شارژی و تعمیر اسپیکر کامپیوتر در منزل فراهمشده است. این اسپیکرها به صورت ایستاده، اسپیکر قابل حمل، شارژی و اسپیکر بلوتوثیتولید و عرضه شده اند. با بالا رفتن تکنولوژی انواع اسپیکرهای مختلف متناسب بانیاز کابر تولید و عرضه شده اند. این تجهیزات ممکن است به دلایل مختلف ماننداستفاده طولانی مدت و یا استفاده نادرست دچار ایراداتی شوند که نیاز به تعمیراسپیکر خانگی باشد. در ادامه به معرفی شایع ترین ایرادات اسپیکرهای خانگی نکات عیبیابی و عوامل موثر بر هزینه تعمیر اسپیکر می پردازیم.

راهکارهای عیب یابی و تعمیر اسپیکر ایستاده و خانگی

اسپیکرهای خانگی ممکناست به دلایل مختلف دچار ایراد شوند و کارایی سابق را نداشته باشند. در ادامه بهمعرفی رایج ترین ایرادات در اسپیکرها و راهکارهای تعمیرات اسپیکر خانگی وشارژی می پردازیم.

· علت روشن نشدناسپیکر خانگی چیست؟

یکی از موارد شایع دربخش تعمیرات اسپیکر شارژی، روشن نشدن اسپیکر خانگی است که ممکن است دلایلمتعددی داشته باشد. در این مواقع برای تعمیر اسپیکر بلوتوثی در ابتدا بایدکابل برق بررسی شود. اسپیکرهای خانگی به برق 220 ولت شهری متصل می شوند باید اتصالاتکه شامل شاخه یا پریز هستند کاملا بررسی شوند که قطعی نداشته باشند. همچنین قبل ازاقدام به تعمیر اسپیکر بلوتوثی به فیوز محافظ برق در پشت دستگاه قرار دادنگاه کنید که سیاه نشده و نسوخته باشد. در بسیاری از این اسپیکرها فیوز برق قابلبررسی و تعویض است.

در پشت هر بلندگو دوسیم قرار دارد که وظیفه تامین انرژی دستگاه را بر عهده دارند. در صورتی که اتصالاتاشتباه صورت بگیرد اسپیکر روشن نخواهد شد.

· چرا صدای اسپیکرقطع شده است؟

از مواردی دیگری کهافراد را مجبور به تماس با تعمیرگاه اسپیکرهای خانگی و بلوتوث دار می کنند قطع شدنصدای اسپیکر است. ما پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با مراکز تعمیر اسپیکرابتدا اقدامات اولیه را انجام دهید تا مطمئن شوید تنها تنظیمات دستگاه به همنخورده باشد. منبع برق را بررسی کنید. هر گونه اشتباه در قرارگیری سیم ها ممکن استموجب قطع شدن صدای اسپیکر بلوتوثی شود. سپس دستگاه را روی Mode های مختلف رادیو، آ یو ایکس AUX ، USBو گذاشته و دوباره امتحان کنید. در صورت حل نشدن مشکل ممکن است ایراد به برداسپیکر خانگی مربوط شود که باید توسط متخصصین به صورت دقیق عیب یابی و تعمیر شوند.

· علت وصل نشدنبلوتوث گوشی به اسپیکر چیست؟

قبل از هر اقدامی همگوشی و هم اسپیکر را خاموش کرده و دوباره امتحان کنید. در بعضی از موارد که گوشی هایزیادی به اسپیکر بلوتوثی وصل می شوند ممکن است اسپیکر خانگی هنگ کند. مورد دیگرقطع و وصل شدن بلوتوث است. برای تعمیر اسپیکر خانگی باید ابتدا دستگاه های کناریبررسی شوند. به طور مثال امواج لامپ های فلورسنت روی بلوتوث اثر بدی می گذارند.

· علت ضعیف شدنصدای اسپیکر چیست؟

ممکن است بعد از گذشتزمان احساس کنید که اسپیکر کیفیت صدای اولیه را ندارد. برای تعمیر اسپیکر خانگیو برای رفع این مشکل باید قسمت های مختلفی بررسی شوند. برای عیب یابی و شروع تعمیراتاسپیکر بلوتوثی باید بررسی شود که این ایراد تنها مربوط به پورت خاصی مانند USBاست یا در همه مواردی دیگر مانند AUX یا بلوتوث هم همین مشکل را دارد. مورد دیگربررسی تنظیمات اسپیکر است. بهتر است قبل از مراجعه به تعمیرگاه اسپیکر خانگیدستگاه را یک دور ریست کنید.

· علت نویز دراسپیکر خانگی چیست؟

شنیده شدن صدای نویزدر پس زمینه صداهایی که از اسپیکر پخش می شود ممکن است به کابل های ورودی مرتبطباشد. استفاده از کابل های بی کیفیت روی پخش صدای اسپیکر اثر منفی می گذارد. درصورتی که کابل ها را تعویض کردید و مشکل رفع شود. ایراد به برد پاور اسپیکر بر میگردد و برای تعمیر اسپیکر بلوتوثی باید این موارد بررسی شوند.

· تعمیر سوکت شارژو سوکت AUX و USB اسپیکر

همانطور که گفته شداسپیکرها دارای پورت های مختلفی هستند که به واسطه آنها، امکان استفاده ازاسپیکرها فراهم می شود. به طور مثال در اسپیکرهای بلوتوثی ممکن است پورت ها درمعرض مشکلات فیزیکی قرار بگیرند. بهتر است برای جلوگیری از این مشکلات از کابل هایموبایل برای شارژ اسپیکرها استفاده نکنید و از شارژر مخصوص اسپیکر استفاده کنید.شکستن پورت USB موجب اتصالی در قطعات میشود. از این رو برای تعویض پورت باید دستگاه باز شود و پورت تعویض شود.

· تعمیر اسپیکر درمنزل آیا امکان پذیر است؟

در مواردی تعمیراسپیکر در منزل قابل انجام است. مخصوصا در مواردی که حمل دستگاه سخت استمتخصصین به جای انجام خدمات در مراکز تعمیرات لوازم صوتی می توانند از این خدماتدر محل استفاده کنند. به این ترتیب متخصصین برای عیب یابی و تعمیر اسپیکر خانگی درمنزل حاضر می شوند و با استفاده از قطعات اورجینال اقدام به تعمیر سینمای خانگی و تعمیرات اسپیکر بلوتوثی و ... می کنند.

تعمیرات تخصصی اسپیکرهای خانگی هوم سرویز شامل چه مواردی می شود؟

 • تعویض وتعمیر قطعات داخلی اسپیکر
 • تعمیر برداسپیکر
 • تعمیر ویا تعویض پورت های اسپیکر
 • تعمیر سیمو کابل اسپیکر
 • تعمیر بردپاور اسپیکر
 • تعمیرترانس تغذیه اسپیکر
 • تعمیر خشخش کردن اسپیکر
 • تعمیرمدار کراس اور اسپیکر

انواع برندهایی که در خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی هوم سرویز ارائه میشود

 • تعمیر اسپیکر بلوتوثی
 • تعمیر اسپیکر شارژی
 • تعمیر اسپیکر میکرولب
 • تعمیر اسپیکر کامپیوتر
 • تعمیر اسپیکر مارشال
 • تعمیر اسپیکر سونی
 • تعمیر اسپیکر جی بی ال
 • تعمیرات اسپیکر مکسیدر
 • تعمیرات اسپیکر لیتو
 • تعمیراتاسپیکر لاجیتک و...

هزینه تعمیر اسپیکر خانگی و بلوتوثی هوم سرویز به چه مواردی وابستهاست؟

هزینه تعمیر اسپیکربلوتوثی به مواردمتعددی وابسته است و نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر اسپیکر بلوتوثیاعلام نمود. در ادامه به مواردی که بیشترین تاثیر را بر هزینه تعمیرات اسپیکردر منزل می گذارند می پردازیم.

· نوع اسپیکر برهزینه تعمیرات اسپیکر خانگی تاثیر دارد

انواع متعددی ازاسپیکرهای خانگی تولید و عرضه شده اند که هر کدام از آنها قطعات متنوعی دارند. ازاین رو تعمیر اسپیکر بلوتوثی با هزینه تعمیر اسپیکر شارژی تفاوت دارد.

· نوع ایراد ومیزان خرابی دستگاه

طبعا هر چه مشکلاتاسپیکرهای خانگی بیشتر باشد یعنی قطعات بیشتری درگیر هستند و هزینه تعمیر اسپیکرخانگی نیز بیشتر می شود.

· نوع قطعه معیوبدر هزینه تعمیر اسپیکر خانگی تاثیر دارد

هر کدام از قطعات دربازار قیمت های متنوعی دارند. به این ترتیب هزینه تعمیر برد اسپیکر باهزینه تعمیر سوکت اسپیکر خانگی قطعا قیمت یکسانی ندارند.

· تعمیر یا تعویضقطعات اسپیکرهای خانگی

در کنار موارد دیگر،تعمیر یا تعویض قطعه مورد دیگری است بازه قیمتی مربوط به هزینه تعمیر اسپیکرشارژی را تغییر می دهد. قطعا تعمیر قطعات هزینه های کمتری در پی داشته و درصورت نیاز به تعویض قطعات علاوه بر پرداخت هزینه های مربوط به دستمزد قیمت خودقطعه نیز موجب افزایش هزینه ها خواهد شد.

خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی، شارژی و تعمیر اسپیکر بلوتوثی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات تخصصی تنها کافیست در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست رایگان انجام دهید. با ثبتدرخواست و درج شماره تماس متخصصین تعمیر اسپیکر هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رادر اختیارتان قرار خواهند داد. همیاران هوم سرویز با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها سعیداشته در هزینه تعمیرات اسپیکر صرفه جویی کرده و به این واسطه قطعه اورجینال دستگاه رانیز حفظ کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اسپیکر خانگی و همچنین ارایه خدمات تعمیر اسپیکر خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اسپیکر خانگی

تعمیر اسپیکر خانگی

تعمیر اسپیکر بلوتوثی

تعمیر اسپیکر شارژی

تعمیر اسپیکر ایستاده

تعمیر اسپیکر کامپیوتر

تعویض و تعمیر قطعات داخلی اسپیکر

تعویض و تعمیر دکمه‌های اسپیکر

تعویض و تعمیر درگاه شارژ

تعویض و تعمیر سیم و کابل اسپیکر

تعویض و تعمیر برد پاور اسپیکر

تعمیر پورت USB و AUX

تعمیر دکمه پاور

تعویض برد و قطعات آمپلی فایر

تعمیر اسپیکر آب خورده

رفع صدای سوت اضافه اسپیکر

رفع مشکلات نویز در صدا، صدای نامطلوب

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیرات اسپیکر ایستاده، شارژی و بلوتوثی

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر اسپیکر خانگی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات اسپیکر خانگی را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل اسپیکر خانگی وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی اسپیکر خانگی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات اسپیکر خانگی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی اسپیکر خانگی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیرات اسپیکر خانگی خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات اسپیکر خانگی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 300,000 الی 2,800,000 تومان
تعمیر تلویزیون
تعمیر تلویزیون
قیمت از 900,000 الی 2,300,000 تومان
تعمیرات ایکس باکس
تعمیرات ایکس باکس
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 3,500,000 الی 9,000,000 تومان