تعمیر اسپیکر خانگی

تعمیر اسپیکر خانگی

از 1459 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اسپیکر خانگی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر اسپیکر خانگی

توافقی

متوسط قیمت2,400,000 تومانکمینه قیمت2,400,000 تومانبیشینه قیمت2,400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر اسپیکر خانگی خواهید خواند

 • تعمیر اسپیکر خانگی
 • راهکارهای عیب یابی و تعمیر اسپیکر ایستاده و خانگی
 • تعمیرات تخصصی اسپیکرهای خانگی هوم سرویز شامل چه مواردی می شود؟
 • انواع برندهایی که در خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی هوم سرویز ارائه می شود
 • هزینه تعمیر اسپیکر خانگی و بلوتوثی هوم سرویز به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی، شارژی و تعمیر اسپیکر بلوتوثی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر اسپیکر خانگی

اسپیکرهای خانگی از لوازم صوتی پرطرفدار است. خوشبختانه امروزه شرایطی پدید آمده که امکان تعمیر اسپیکر خانگی، تعمیر اسپیکر شارژی و تعمیر اسپیکر کامپیوتر در منزل فراهم شده است. این اسپیکرها به صورت ایستاده، اسپیکر قابل حمل، شارژی و اسپیکر بلوتوثی تولید و عرضه شده اند. با بالا رفتن تکنولوژی انواع اسپیکرهای مختلف متناسب با نیاز کابر تولید و عرضه شده اند. این تجهیزات ممکن است به دلایل مختلف مانند استفاده طولانی مدت و یا استفاده نادرست دچار ایراداتی شوند که نیاز به تعمیر اسپیکر خانگی باشد. در ادامه به معرفی شایع ترین ایرادات اسپیکرهای خانگی نکات عیب یابی و عوامل موثر بر هزینه تعمیر اسپیکر می پردازیم.

راهکارهای عیب یابی و تعمیر اسپیکر ایستاده و خانگی

اسپیکرهای خانگی ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شوند و کارایی سابق را نداشته باشند. در ادامه به معرفی رایج ترین ایرادات در اسپیکرها و راهکارهای تعمیرات اسپیکر خانگی و شارژی می پردازیم.

· علت روشن نشدن اسپیکر خانگی چیست؟

یکی از موارد شایع در بخش تعمیرات اسپیکر شارژی، روشن نشدن اسپیکر خانگی است که ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. در این مواقع برای تعمیر اسپیکر بلوتوثی در ابتدا باید کابل برق بررسی شود. اسپیکرهای خانگی به برق 220 ولت شهری متصل می شوند باید اتصالات که شامل شاخه یا پریز هستند کاملا بررسی شوند که قطعی نداشته باشند. همچنین قبل از اقدام به تعمیر اسپیکر بلوتوثی به فیوز محافظ برق در پشت دستگاه قرار داد نگاه کنید که سیاه نشده و نسوخته باشد. در بسیاری از این اسپیکرها فیوز برق قابل بررسی و تعویض است.

در پشت هر بلندگو دو سیم قرار دارد که وظیفه تامین انرژی دستگاه را بر عهده دارند. در صورتی که اتصالات اشتباه صورت بگیرد اسپیکر روشن نخواهد شد.

· چرا صدای اسپیکر قطع شده است؟

از مواردی دیگری که افراد را مجبور به تماس با تعمیرگاه اسپیکرهای خانگی و بلوتوث دار می کنند قطع شدن صدای اسپیکر است. ما پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با مراکز تعمیر اسپیکر ابتدا اقدامات اولیه را انجام دهید تا مطمئن شوید تنها تنظیمات دستگاه به هم نخورده باشد. منبع برق را بررسی کنید. هر گونه اشتباه در قرارگیری سیم ها ممکن است موجب قطع شدن صدای اسپیکر بلوتوثی شود. سپس دستگاه را روی Mode های مختلف رادیو، آ یو ایکس AUX ، USB و گذاشته و دوباره امتحان کنید. در صورت حل نشدن مشکل ممکن است ایراد به برد اسپیکر خانگی مربوط شود که باید توسط متخصصین به صورت دقیق عیب یابی و تعمیر شوند.

· علت وصل نشدن بلوتوث گوشی به اسپیکر چیست؟

قبل از هر اقدامی هم گوشی و هم اسپیکر را خاموش کرده و دوباره امتحان کنید. در بعضی از موارد که گوشی های زیادی به اسپیکر بلوتوثی وصل می شوند ممکن است اسپیکر خانگی هنگ کند. مورد دیگر قطع و وصل شدن بلوتوث است. برای تعمیر اسپیکر خانگی باید ابتدا دستگاه های کناری بررسی شوند. به طور مثال امواج لامپ های فلورسنت روی بلوتوث اثر بدی می گذارند.

· علت ضعیف شدن صدای اسپیکر چیست؟

ممکن است بعد از گذشت زمان احساس کنید که اسپیکر کیفیت صدای اولیه را ندارد. برای تعمیر اسپیکر خانگی و برای رفع این مشکل باید قسمت های مختلفی بررسی شوند. برای عیب یابی و شروع تعمیرات اسپیکر بلوتوثی باید بررسی شود که این ایراد تنها مربوط به پورت خاصی مانند USBاست یا در همه مواردی دیگر مانند AUX یا بلوتوث هم همین مشکل را دارد. مورد دیگر بررسی تنظیمات اسپیکر است. بهتر است قبل از مراجعه به تعمیرگاه اسپیکر خانگی دستگاه را یک دور ریست کنید.

· علت نویز در اسپیکر خانگی چیست؟

شنیده شدن صدای نویز در پس زمینه صداهایی که از اسپیکر پخش می شود ممکن است به کابل های ورودی مرتبط باشد. استفاده از کابل های بی کیفیت روی پخش صدای اسپیکر اثر منفی می گذارد. در صورتی که کابل ها را تعویض کردید و مشکل رفع شود. ایراد به برد پاور اسپیکر بر می گردد و برای تعمیر اسپیکر بلوتوثی باید این موارد بررسی شوند.

· تعمیر سوکت شارژ و سوکت AUX و USB اسپیکر

همانطور که گفته شد اسپیکرها دارای پورت های مختلفی هستند که به واسطه آنها، امکان استفاده از اسپیکرها فراهم می شود. به طور مثال در اسپیکرهای بلوتوثی ممکن است پورت ها در معرض مشکلات فیزیکی قرار بگیرند. بهتر است برای جلوگیری از این مشکلات از کابل های موبایل برای شارژ اسپیکرها استفاده نکنید و از شارژر مخصوص اسپیکر استفاده کنید. شکستن پورت USB موجب اتصالی در قطعات می شود. از این رو برای تعویض پورت باید دستگاه باز شود و پورت تعویض شود.

· تعمیر اسپیکر در منزل آیا امکان پذیر است؟

در مواردی تعمیر اسپیکر در منزل قابل انجام است. مخصوصا در مواردی که حمل دستگاه سخت است متخصصین به جای انجام خدمات در مراکز تعمیرات لوازم صوتی می توانند از این خدمات در محل استفاده کنند. به این ترتیب متخصصین برای عیب یابی و تعمیر اسپیکر خانگی در منزل حاضر می شوند و با استفاده از قطعات اورجینال اقدام به تعمیر سینمای خانگی و تعمیرات اسپیکر بلوتوثی و ... می کنند.

تعمیرات تخصصی اسپیکرهای خانگی هوم سرویز شامل چه مواردی می شود؟

 • تعویض و تعمیر قطعات داخلی اسپیکر
 • تعمیر برد اسپیکر
 • تعمیر و یا تعویض پورت های اسپیکر
 • تعمیر سیم و کابل اسپیکر
 • تعمیر برد پاور اسپیکر
 • تعمیر ترانس تغذیه اسپیکر
 • تعمیر خش خش کردن اسپیکر
 • تعمیر مدار کراس اور اسپیکر

انواع برندهایی که در خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی هوم سرویز ارائه می شود

 • تعمیر اسپیکر بلوتوثی
 • تعمیر اسپیکر شارژی
 • تعمیر اسپیکر میکرولب
 • تعمیر اسپیکر کامپیوتر
 • تعمیر اسپیکر مارشال
 • تعمیر اسپیکر سونی
 • تعمیر اسپیکر جی بی ال
 • تعمیرات اسپیکر مکسیدر
 • تعمیرات اسپیکر لیتو
 • تعمیرات اسپیکر لاجیتک و...

هزینه تعمیر اسپیکر خانگی و بلوتوثی هوم سرویز به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر اسپیکر بلوتوثی به موارد متعددی وابسته است و نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر اسپیکر بلوتوثی اعلام نمود. در ادامه به مواردی که بیشترین تاثیر را بر هزینه تعمیرات اسپیکر در منزل می گذارند می پردازیم.

· نوع اسپیکر بر هزینه تعمیرات اسپیکر خانگی تاثیر دارد

انواع متعددی از اسپیکرهای خانگی تولید و عرضه شده اند که هر کدام از آنها قطعات متنوعی دارند. از این رو تعمیر اسپیکر بلوتوثی با هزینه تعمیر اسپیکر شارژی تفاوت دارد.

· نوع ایراد و میزان خرابی دستگاه

طبعا هر چه مشکلات اسپیکرهای خانگی بیشتر باشد یعنی قطعات بیشتری درگیر هستند و هزینه تعمیر اسپیکر خانگی نیز بیشتر می شود.

· نوع قطعه معیوب در هزینه تعمیر اسپیکر خانگی تاثیر دارد

هر کدام از قطعات در بازار قیمت های متنوعی دارند. به این ترتیب هزینه تعمیر برد اسپیکر با هزینه تعمیر سوکت اسپیکر خانگی قطعا قیمت یکسانی ندارند.

· تعمیر یا تعویض قطعات اسپیکرهای خانگی

در کنار موارد دیگر، تعمیر یا تعویض قطعه مورد دیگری است بازه قیمتی مربوط به هزینه تعمیر اسپیکر شارژی را تغییر می دهد. قطعا تعمیر قطعات هزینه های کمتری در پی داشته و در صورت نیاز به تعویض قطعات علاوه بر پرداخت هزینه های مربوط به دستمزد قیمت خود قطعه نیز موجب افزایش هزینه ها خواهد شد.

خدمات تعمیرات اسپیکر خانگی، شارژی و تعمیر اسپیکر بلوتوثی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات تخصصی تنها کافیست در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست رایگان انجام دهید. با ثبت درخواست و درج شماره تماس متخصصین تعمیر اسپیکر هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. همیاران هوم سرویز با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها سعی داشته در هزینه تعمیرات اسپیکر صرفه جویی کرده و به این واسطه قطعه اورجینال دستگاه را نیز حفظ کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اسپیکر خانگی و همچنین ارایه خدمات تعمیر اسپیکر خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اسپیکر خانگی

تعمیر اسپیکر خانگی

تعمیر اسپیکر بلوتوثی

تعمیر اسپیکر شارژی

تعمیر اسپیکر ایستاده

تعمیر اسپیکر کامپیوتر

تعویض و تعمیر قطعات داخلی اسپیکر

تعویض و تعمیر دکمه‌های اسپیکر

تعویض و تعمیر درگاه شارژ

تعویض و تعمیر سیم و کابل اسپیکر

تعویض و تعمیر برد پاور اسپیکر

تعمیر پورت USB و AUX

تعمیر دکمه پاور

تعویض برد و قطعات آمپلی فایر

تعمیر اسپیکر آب خورده

رفع صدای سوت اضافه اسپیکر

رفع مشکلات نویز در صدا، صدای نامطلوب

نظرات کاربران

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

شرایط تعمیرات اسپیکر ایستاده، شارژی و بلوتوثی

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر اسپیکر خانگی پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات اسپیکر خانگی را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل اسپیکر خانگی وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی اسپیکر خانگی اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات اسپیکر خانگی انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی اسپیکر خانگی پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه قیمت دقیق تعمیرات اسپیکر خانگی خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات اسپیکر خانگی را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

treadmill-repair
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان
tv-repair
تعمیر تلویزیون
قیمت از 950,000 الی 2,800,000 تومان
xbox-repair
تعمیرات ایکس باکس
قیمت از 350,000 الی 1,950,000 تومان
massage-chair-repair
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 7,000,000 الی 18,000,000 تومان