تعمیر ایکس باکس

تعمیر ایکس باکس

از 1449 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ایکس باکس در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر ایکس باکس

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر ایکس باکس خواهید خواند

 • تعمیرات ایکس باکس وان، 360 و تعمیر ایکس باکس سری اس
 • ایرادات شایع در ایکس باکس
 • خدمات تعمیرات ایکس باکس شامل چه مواردی است؟
 • خدمات تعمیر ایکس باکس سری اس، 360 و تعمیر ایکس باکس وان هوم سرویزشامل چه مواردی است؟
 • هزینه تعمیر ایکس باکس به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات تخصصی ایکس باکس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات ایکس باکس وان، 360 و تعمیر ایکس باکس سری اس

ایکس باکس ها در بستهبندی و مدل های مختلفی تولید و عرضه شده اند. مواردی مانند ایکس باکس 360، ایکسباکس وان و ایکس باکس سری اس همگی توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده اند. امروزه تعمیراتایکس باکس در مراکز مجاز انجام می شود. با توجه به تنوع در انواع کنسول بازیایکس باکس، تعمیرات این تجهیزات باید توسط متخصص ایکس باکس و با استفاده از قطعاتبا کیفیت انجام شود تا نتیجه نهایی قابل قبول باشد. مرکز تعمیرات ایکس باکسهوم سرویز دارای کادر ویژه برای تعمیرات ایکس باکس 360، تعمیر ایکس باکسوان و تعمیر ایکس باکس سری اس هستند. در ادامه به معرفی ایرادات شایعدر انواع ایکس باکس و عوامل موثر بر هزینه تعمیر ایکس باکس می پردازیم.

ایرادات شایع در ایکس باکس

ایرادات متعددی ممکناست برای این دستگاه ها به وجود بیاید. علت خرابی ایکس باکس ها ممکن است بهایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه مرتبط می شود. در برخورد با مشکلات باید متخصصایکس باکس تسلط کافی بر روند عیب یابی ایکس باکس داشته باشد و بتواند قطعه یاقطعات معیوب را به خوبی شناسایی کند. در ادامه به معرفی شایع ترین ایرادات در ایندستگاه ها می پردازیم.

· علت داغ شدنایکس باکس چیست؟

داغ شدن ایکس باکس از رایج ترین ایرادات در این دستگاه هااست. معمولا بعد از چند ساعت بازی مداوم، کنسول گرم می شود. این ایراد ممکن استموجب بروز خرابی های زیادی شود از این رو با مشاهده این ایراد باید سریعا برای تعمیرایکس باکس خود اقدام کنید. داغ شدن ایکس باکس ممکن است به موارد متعددیمرتبط باشد.

خاموش شدن ایکس باکسو به نمایش در آمدن ارور XBOX HOTیعنی دستگاه شما داغ شده است. قبل از خبر کردن تعمیرکار ایکس باکس بهتر است دستگاهخود را خاموش کنید و در محلی قرار دهید که هوا جریان داشته باشد. بعد از گذشت 2ساعت دوباره دستگاه را روشن کنید. سنگین ترین بازی با گرافیک را راه اندازی و بازیکنید. اگر خاموش شدن ایکس باکس دوباره اتفاق افتاد نیاز به تعمیر ایکس باکساست. معمولا این ایراد به فن بر می گردد. معمولا با تعمیر فن ایکس باکس،ریبال کردن ایکس باکس و یا تعویض خمیر سیلیکون این مشکلات رفع خواهند شد.

· علت سه چراغهشدن ایکس باکس چیست؟

معمولا طی استفادهطولانی مدت، استفاده ازDVD های خش دار و همچنین استهلاک درایور XBOX این مشکل ایجاد می شود. همچنین این ایراد درصورت عدم نگهداری صحیح و سرویس نکردن دستگاه نیز به وجود می آید. برای تعمیراتایکس باکس باید به مرکز تعمیرات ایکس باکس مراجعه نمود تا پروسه سرویس ایکس باکسبه صورت تخصصی انجام شود.

· روشن نشدن ایکسباکس

اگر با زدن دکمهپاور، دستگاه روشن نمی شود معمولا ایراد در پاور ایکس باکس است. معمولا در مواقعیکه نوسانات برقی اتفاق بیوفتد این ایراد مشاهده می شود. در این مواقع با تعمیرپاور ایکس باکس مشکل حل می شود. این کار باید در مرکز تعمیرات ایکس باکسو توسط متخصص در این زمینه انجام شود.

· تصویر ایکس باکسبرفکی است

از مشکلات رایج دیگراین مورد است که ایکس باکس تصویر سیاه نمایش می دهد و یا تصویر برفکی است. قبل ازاقدام به تعمیر ایکس باکس وان و یا تعمیر ایکس باکس سری اس و رفعایراد تصویر نداشتن XNOX باید کابل اچ دی ام آی بررسی شود. اگر با بررسی این مورد مشکل حل نشداحتمالا باید به فکر تعمیر ایکس باکس وان باشد و تعمیر آی سی باشید.

· علت اجرا نکردنبازی در ایکس باکس چیست؟

اگر بازی به درستی ازروی دیسک اجرا نمی شود. معمولا ایراد به تعمیر لنز ایکس باکس بر می گردد.معمولا با جی تگ کردن ایکس باکس مشکلات رفع می شود.

· هنگ کردن ایکسباکس و تعمیر هارد ایکس باکس

اگر دستگاه در هنگاماجرای بازی هنگ می کند در بیشتر مواقع این موضوع به هارد مرتبط است و با تعمیرهارد ایکس باکس مشکل رفع می شود. در مواردی هم مانند ضربه شدید، داغ شدن ایکس باکسو یا عدم نصب صحیح بازی به این مشکل بر خواهیم خورد. به طور مثال اگر در هنگامبازی کا آف دیوتی و .. دچار افت فریم و هنگ می شود باید به فکر تعمیر هارد ایکسباکس باشید.

خدمات تعمیرات ایکس باکس شامل چه مواردی است؟

همانطور که گفته شدایکس باکس ها در مدل ها و ورژن های متعددی به بازار عرضه شده اند. لذا تعمیر کنسولبازی ایکس باکس به صورت تخصصی شامل موارد زیر است.

· تعمیر دسته ایکسباکس

همانطور که می دانیددر فرآیند تعمیر ایکس باکس و تعمیر پلی استیشن تعمیرات دسته ها پروسه ای تخصصیهستند. تعمیر دسته بازی ایکس باکس فرآیند پیچیده ای است که باید توسط متخصصینانجام می شود.

· تعمیر ایکس باکسسری اس

معمولا بیشترینمواردی که در تعمیر ایکس باکس سری اس ایجاد می شود مربوط به ایرادات هارد اس اس دیو یا تعمیر سی پی یو ایکس باکس سری اس مرتبط است.

با توجه به اینکه اینتجهیزات به تازگی وارد بازار شده اند تعمیر ایکس باکس سری اس سخت و تخصصی است وباید در مرکز تعمیرات ایکس باکس سری اس انجام شود.

· تعمیرات XBOX 360

تعمیر ایکس باکس 360 از قدیمی ترین مواردی است که توسط مرکزتعمیرات ایکس باکس ارائه می شود. مواردی مانند تعمیر رم، ریبال کردن چیپ گرافیکایکس باکس 360 و تعمیر هنگ کردن ایکس باکس 360 انجام می شود.

· تعمیر ایکس باکسONE

تعمیر ایکس باکس واندر موارد بسیار زیادی شبیه به تعمیر ایکس باکس سری اس می باشد. مواردی مانند تعمیربرد ایکس باکس 1، رفع ایرادات مربوط به هنگ کردن دستگاه، تعمیر رم ایکس باکس وان،تعمیر آداپتور و ... از رایج ترین درخواست های مربوط به XBOX ONE است.

خدمات تعمیر ایکس باکس سری اس، 360 و تعمیر ایکس باکس وان هوم سرویزشامل چه مواردی است؟

 • سرویس XBOX
 • تعویضدرایور ایکس باکس
 • تعمیر ویا تعویض فن اداپتور
 • تعویض لنزایکس باکس
 • رفع هنگ وفریز ایکس باکس
 • تعمیردکمه پاور ایکس باکس
 • تعمیرخاموش شدن ناگهانی XBOX
 • تعویضریبون پاور و اجکت تاچ اسلیم
 • رفع سهچراغ قرمز یا ریبال کردن ایکس باکس و...

هزینه تعمیر ایکس باکس به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیرات ایکسباکس به مواردمتعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر ایکسباکس وان اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیر XBOX می پردازیم.

· مدل XBOX بر هزینه تعمیرات ایکسباکس تاثیر دارد

طبعا نمونه هایجدیدتر از این دستگاه ها از قطعات و تکنولوژی مدرن تری استفاده کرده اند. از اینرو هزینه تعمیر ایکس باکس وان اس با قیمت تعمیر ایکس باکس 360 قطعایکسان نخواهد بود.

· نوع ایراد برهزینه تعمیر XBOX تاثیر دارد

نوع ایراد و قطعه یاقطعات معیوب تعیین کننده هزینه های نهایی است. به طور مثال هزینه تعمیر هاردایکس باکس با هزینه تعویض CPU قطعا یکسان نخواهد بود. زیرا قیمت قطعه ودستمزد متخصص ایکس باکس برای انجام این خدمات بر اساس نوع اهمیت قطعه و میزاناهمیت قطعه تفاوت دارد.

· تعمیر یا تعویضقطعه

تعمیر یا تعویض قطعاتایکس باکس تاثیر مستقیمی بر هزینه تعمیر ایکس باکس دارد. خوشبختانه بیشترینتمرکز متخصصین ما بر تعمیر قطعه به جای تعویض قطعات ایکس باکس است. به این ترتیبهم قطعه اورجینال دستگاه حفظ می شود و هم موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

تعمیرات تخصصی ایکس باکس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که بهتعمیرات کنسول بازی، تعمیرات ایکس باکس، تعمیرات پلی استیشن و تعمیرات دسته نیازدارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبتدرخواست و درج شماره تماس، تعمیرکاران متخصص هوم سرویز جهت مشاوره رایگان و برآورد قیمت تعمیرات باکس باکس با شما تماس گرفتهو توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ایکس باکس و همچنین ارایه خدمات تعمیر ایکس باکس 360 نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ایکس باکس

تعمیر ایکس باکس 360

تعمیر ایکس باکس سری اس

تعمیر ایکس باکس وان

تعمیر فن ایکس باکس

تعویض لنز ایکس باکس

تعویض درایور ایکس باکس

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیرات تخصصی ایکس باکس Xbox در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر ایکس باکس پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ایکس باکس را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ایکس باکس وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی ایکس باکس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ایکس باکس (xbox) انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی ایکس باکس پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه، قیمت دقیق تعمیر ایکس باکس خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ایکس باکس را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر دوربین عکاسی
تعمیر دوربین عکاسی
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر اسپیکر خانگی
تعمیر اسپیکر خانگی
قیمت از 4,240,000 الی 4,240,000 تومان
تعمیر اپل واچ
تعمیر اپل واچ
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر مانیتور
تعمیر مانیتور
در حال بروزرسانی قیمت