تعمیر ایکس باکس

تعمیر ایکس باکس

از 1449 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر ایکس باکس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر ایکس باکس

توافقی

متوسط قیمت1,950,000 تومانکمینه قیمت1,950,000 تومانبیشینه قیمت1,950,000 تومان

آنچه درباره تعمیر ایکس باکس خواهید خواند

 • تعمیرات ایکس باکس وان، 360 و تعمیر ایکس باکس سری اس
 • ایرادات شایع در ایکس باکس
 • خدمات تعمیرات ایکس باکس شامل چه مواردی است؟
 • خدمات تعمیر ایکس باکس سری اس، 360 و تعمیر ایکس باکس وان هوم سرویز شامل چه مواردی است؟
 • هزینه تعمیر ایکس باکس به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات تخصصی ایکس باکس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات ایکس باکس وان، 360 و تعمیر ایکس باکس سری اس

ایکس باکس ها در بسته بندی و مدل های مختلفی تولید و عرضه شده اند. مواردی مانند ایکس باکس 360، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری اس همگی توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده اند. امروزه تعمیرات ایکس باکس در مراکز مجاز انجام می شود. با توجه به تنوع در انواع کنسول بازی ایکس باکس، تعمیرات این تجهیزات باید توسط متخصص ایکس باکس و با استفاده از قطعات با کیفیت انجام شود تا نتیجه نهایی قابل قبول باشد. مرکز تعمیرات ایکس باکس هوم سرویز دارای کادر ویژه برای تعمیرات ایکس باکس 360، تعمیر ایکس باکس وان و تعمیر ایکس باکس سری اس هستند. در ادامه به معرفی ایرادات شایع در انواع ایکس باکس و عوامل موثر بر هزینه تعمیر ایکس باکس می پردازیم.

ایرادات شایع در ایکس باکس

ایرادات متعددی ممکن است برای این دستگاه ها به وجود بیاید. علت خرابی ایکس باکس ها ممکن است به ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه مرتبط می شود. در برخورد با مشکلات باید متخصص ایکس باکس تسلط کافی بر روند عیب یابی ایکس باکس داشته باشد و بتواند قطعه یا قطعات معیوب را به خوبی شناسایی کند. در ادامه به معرفی شایع ترین ایرادات در این دستگاه ها می پردازیم.

· علت داغ شدن ایکس باکس چیست؟

داغ شدن ایکس باکس از رایج ترین ایرادات در این دستگاه ها است. معمولا بعد از چند ساعت بازی مداوم، کنسول گرم می شود. این ایراد ممکن است موجب بروز خرابی های زیادی شود از این رو با مشاهده این ایراد باید سریعا برای تعمیر ایکس باکس خود اقدام کنید. داغ شدن ایکس باکس ممکن است به موارد متعددی مرتبط باشد.

خاموش شدن ایکس باکس و به نمایش در آمدن ارور XBOX HOT یعنی دستگاه شما داغ شده است. قبل از خبر کردن تعمیرکار ایکس باکس بهتر است دستگاه خود را خاموش کنید و در محلی قرار دهید که هوا جریان داشته باشد. بعد از گذشت 2 ساعت دوباره دستگاه را روشن کنید. سنگین ترین بازی با گرافیک را راه اندازی و بازی کنید. اگر خاموش شدن ایکس باکس دوباره اتفاق افتاد نیاز به تعمیر ایکس باکس است. معمولا این ایراد به فن بر می گردد. معمولا با تعمیر فن ایکس باکس، ریبال کردن ایکس باکس و یا تعویض خمیر سیلیکون این مشکلات رفع خواهند شد.

· علت سه چراغه شدن ایکس باکس چیست؟

معمولا طی استفاده طولانی مدت، استفاده ازDVD های خش دار و همچنین استهلاک درایور XBOX این مشکل ایجاد می شود. همچنین این ایراد در صورت عدم نگهداری صحیح و سرویس نکردن دستگاه نیز به وجود می آید. برای تعمیرات ایکس باکس باید به مرکز تعمیرات ایکس باکس مراجعه نمود تا پروسه سرویس ایکس باکس به صورت تخصصی انجام شود.

· روشن نشدن ایکس باکس

اگر با زدن دکمه پاور، دستگاه روشن نمی شود معمولا ایراد در پاور ایکس باکس است. معمولا در مواقعی که نوسانات برقی اتفاق بیوفتد این ایراد مشاهده می شود. در این مواقع با تعمیر پاور ایکس باکس مشکل حل می شود. این کار باید در مرکز تعمیرات ایکس باکس و توسط متخصص در این زمینه انجام شود.

· تصویر ایکس باکس برفکی است

از مشکلات رایج دیگر این مورد است که ایکس باکس تصویر سیاه نمایش می دهد و یا تصویر برفکی است. قبل از اقدام به تعمیر ایکس باکس وان و یا تعمیر ایکس باکس سری اس و رفع ایراد تصویر نداشتن XNOX باید کابل اچ دی ام آی بررسی شود. اگر با بررسی این مورد مشکل حل نشد احتمالا باید به فکر تعمیر ایکس باکس وان باشد و تعمیر آی سی باشید.

· علت اجرا نکردن بازی در ایکس باکس چیست؟

اگر بازی به درستی از روی دیسک اجرا نمی شود. معمولا ایراد به تعمیر لنز ایکس باکس بر می گردد. معمولا با جی تگ کردن ایکس باکس مشکلات رفع می شود.

· هنگ کردن ایکس باکس و تعمیر هارد ایکس باکس

اگر دستگاه در هنگام اجرای بازی هنگ می کند در بیشتر مواقع این موضوع به هارد مرتبط است و با تعمیر هارد ایکس باکس مشکل رفع می شود. در مواردی هم مانند ضربه شدید، داغ شدن ایکس باکس و یا عدم نصب صحیح بازی به این مشکل بر خواهیم خورد. به طور مثال اگر در هنگام بازی کا آف دیوتی و .. دچار افت فریم و هنگ می شود باید به فکر تعمیر هارد ایکس باکس باشید.

خدمات تعمیرات ایکس باکس شامل چه مواردی است؟

همانطور که گفته شد ایکس باکس ها در مدل ها و ورژن های متعددی به بازار عرضه شده اند. لذا تعمیر کنسول بازی ایکس باکس به صورت تخصصی شامل موارد زیر است.

· تعمیر دسته ایکس باکس

همانطور که می دانید در فرآیند تعمیر ایکس باکس و تعمیر پلی استیشن تعمیرات دسته ها پروسه ای تخصصی هستند. تعمیر دسته بازی ایکس باکس فرآیند پیچیده ای است که باید توسط متخصصین انجام می شود.

· تعمیر ایکس باکس سری اس

معمولا بیشترین مواردی که در تعمیر ایکس باکس سری اس ایجاد می شود مربوط به ایرادات هارد اس اس دی و یا تعمیر سی پی یو ایکس باکس سری اس مرتبط است.

با توجه به اینکه این تجهیزات به تازگی وارد بازار شده اند تعمیر ایکس باکس سری اس سخت و تخصصی است و باید در مرکز تعمیرات ایکس باکس سری اس انجام شود.

· تعمیرات XBOX 360

تعمیر ایکس باکس 360 از قدیمی ترین مواردی است که توسط مرکز تعمیرات ایکس باکس ارائه می شود. مواردی مانند تعمیر رم، ریبال کردن چیپ گرافیک ایکس باکس 360 و تعمیر هنگ کردن ایکس باکس 360 انجام می شود.

· تعمیر ایکس باکس ONE

تعمیر ایکس باکس وان در موارد بسیار زیادی شبیه به تعمیر ایکس باکس سری اس می باشد. مواردی مانند تعمیر برد ایکس باکس 1، رفع ایرادات مربوط به هنگ کردن دستگاه، تعمیر رم ایکس باکس وان، تعمیر آداپتور و ... از رایج ترین درخواست های مربوط به XBOX ONE است.

خدمات تعمیر ایکس باکس سری اس، 360 و تعمیر ایکس باکس وان هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • سرویس XBOX
 • تعویض درایور ایکس باکس
 • تعمیر و یا تعویض فن اداپتور
 • تعویض لنز ایکس باکس
 • رفع هنگ و فریز ایکس باکس
 • تعمیر دکمه پاور ایکس باکس
 • تعمیر خاموش شدن ناگهانی XBOX
 • تعویض ریبون پاور و اجکت تاچ اسلیم
 • رفع سه چراغ قرمز یا ریبال کردن ایکس باکس و...

هزینه تعمیر ایکس باکس به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیرات ایکس باکس به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعمیر ایکس باکس وان اختصاص داد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تعمیر XBOX می پردازیم.

· مدل XBOX بر هزینه تعمیرات ایکس باکس تاثیر دارد

طبعا نمونه های جدیدتر از این دستگاه ها از قطعات و تکنولوژی مدرن تری استفاده کرده اند. از این رو هزینه تعمیر ایکس باکس وان اس با قیمت تعمیر ایکس باکس 360 قطعا یکسان نخواهد بود.

· نوع ایراد بر هزینه تعمیر XBOX تاثیر دارد

نوع ایراد و قطعه یا قطعات معیوب تعیین کننده هزینه های نهایی است. به طور مثال هزینه تعمیر هارد ایکس باکس با هزینه تعویض CPU قطعا یکسان نخواهد بود. زیرا قیمت قطعه و دستمزد متخصص ایکس باکس برای انجام این خدمات بر اساس نوع اهمیت قطعه و میزان اهمیت قطعه تفاوت دارد.

· تعمیر یا تعویض قطعه

تعمیر یا تعویض قطعات ایکس باکس تاثیر مستقیمی بر هزینه تعمیر ایکس باکس دارد. خوشبختانه بیشترین تمرکز متخصصین ما بر تعمیر قطعه به جای تعویض قطعات ایکس باکس است. به این ترتیب هم قطعه اورجینال دستگاه حفظ می شود و هم موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

تعمیرات تخصصی ایکس باکس را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیرات کنسول بازی، تعمیرات ایکس باکس، تعمیرات پلی استیشن و تعمیرات دسته نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست و درج شماره تماس، تعمیرکاران متخصص هوم سرویز جهت مشاوره رایگان و برآورد قیمت تعمیرات باکس باکس با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر ایکس باکس و همچنین ارایه خدمات تعمیر ایکس باکس 360 نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر تاچ اپل واچ, تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ایکس باکس

تعمیر ایکس باکس 360

تعمیر ایکس باکس سری اس

تعمیر ایکس باکس وان

تعمیر فن ایکس باکس

تعویض لنز ایکس باکس

تعویض درایور ایکس باکس

نظرات کاربران

profile picture
حسین نصیری

کارشون خوب بود ممنونم به خوبی راهنمایی کردند

profile picture
مجتبوی

واقعا از همه نظر عالی و تخصصی بودن ایشون

profile picture
مجید اکبری
1 سال پیش |همیار رضا شمس

خیلی خوب بود و سریع هم تعمیرات انجام شد و تحویل دادند دستشون درد نکنه

profile picture
‌شرکت پالادیوم

کارشون خوب بوده و راضی بودیم

شرایط تعمیرات تخصصی ایکس باکس Xbox در محل

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر ایکس باکس پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات ایکس باکس را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل ایکس باکس وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی ایکس باکس اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه دستگاه دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات ایکس باکس (xbox) انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و خرابی ایکس باکس پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی دستگاه، قیمت دقیق تعمیر ایکس باکس خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات ایکس باکس را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

camera-maintenance
تعمیر دوربین عکاسی
قیمت از 1,950,000 الی 1,950,000 تومان
speaker-repair
تعمیر اسپیکر خانگی
قیمت از 1,600,000 الی 2,650,000 تومان
apple-watch-rapair
تعمیر اپل واچ
قیمت از 1,950,000 الی 1,950,000 تومان
monitor-repair
تعمیر مانیتور
قیمت از 1,820,000 الی 1,820,000 تومان