تعمیر اپل واچ

تعمیر اپل واچ

از 1446 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اپل واچ در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعویض باتری

توافقی

قیمت تعویض تاچ ال سی دی

توافقی

قیمت رفع ایراد نرم افزاری و ری استارت

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر اپل واچ خواهید خواند

 • تعمیرات اپل واچ
 • نمایندگی تعمیرات اپل واچ
 • عیب یابی و تعمیر اپل واچ
 • تعمیر اپل واچ فیک و کپی آیا امکان پذیر است؟
 • تعمیر اپل واچ در محل
 • انواع مدل هایی که در خدمات تعمیرات اپل واچ در محل هوم سرویز پذیرفته می شود
 • هزینه تعمیر اپل واچ به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات تخصصی اپل واچ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات اپل واچ

امروزه اپل واچ ها به یکی از مورد استفاده ترین گجت ها در بین مردم تبدیل شده است. تعمیرات اپل واچ به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شوند. تعمیر اپل واچ در محل برای رفع مشکلات نرم افزاری کاربرد دارد و در کمترین زمان ممکن با هزینه تعمیر اپل واچ منصفانه انجام می شود. اما در مواردی که آسیب دیدگی شدید باشد مانند تعمیر اپل واچ شکسته و یا تعمیر برد اپل واچ اغلب باید به نمایندگی تعمیرات اپل واچ باید سپرده شود تا با قطعات اصلی شرکت اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات اپل واچ ها نمایند. در ادامه به معرفی ایرادات شایع در این سری ساعت های هوشمند برند اپل و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیر اپل واچ می پردازیم.

نمایندگی تعمیرات اپل واچ

برای مواردی مانند شکستن پشت اپل واچ، تعمیر گلس اپل واچ و یا حتی تعمیر شارژر اپل واچ بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به نمایندگی تعمیر اپل واچ مراجعه کنند، که این امر کاملا درست و ضروری است. زیرا در این مراکز تکسنسین های مجرب در هر قسمت مرتبط با نوع محصول ( تعمیر گوشی، ایرپاد یا اپل واچ) آموزش های لازم را گذرانده و دانش بروزی در این زمینه دارند. البته این مورد برای تعمیر اپل واچ فیک اصلا صدق نمی کند. تنها محصولاتی که اورجینال شرکتی بوده اند در این مراکز پذیرفته می شوند.

عیب یابی و تعمیر اپل واچ

قبل از هر اقدامی ابتدا باید محصول مورد نظر به خوبی عیب یابی شود. پس از عیب یابی و شناسایی قطعات معیوب محدوده هزینه تعمیر اپل واچ اعلام می شود. در ادامه تعدادی از خدماتی که مراکز تعمیرات اسمارت واچ، تعمیر اپل واچ سری 3 و بالاتر انجام می شود می پردازیم.

· تعویض باتری اپل واچ

شارژ نشدن اپل واچ و یا خالی شدن یکباره باتری اپل واچ می تواند دلایل متعددی داشته باشد. در بیشتر موارد که ایراد از سمت باتری است تنها راه تعویض باتری اپل واچ با نمونه های اورجینال است. البته در مواردی نیز خالی شدن باتری اپل واچ ممکن است دلایل نرم افزاری داشته باشد. برای بررسی مشکلات قبل از مراکز به مراکز تعمیرات اپل این است که ساعت را در حالت ذخیره شارژ قرار دهید. اگر مشکل رفع نشد باید به فکر تعویض باتری اپل واچ باشید.

· تعمیر گلس اپل واچ

از مشکلات شایعی که برای این ساعت ها اتفاق می افتد به شکستن شیشه آن می توان اشاره نمود. بسیاری از افراد با مواجهه شدن با این مشکل تصور می کنند که باید به تعویض ال سی دی اپل واچ بپردازند و هزینه تعمیر اپل واچ زیادی را شامل می شود. اما گاهی تنها با تعمیر گلس اپل واچ و یا تعویض گلس اپل واچ مشکل رفع خواهد شد. البته تشخیص این مورد تنها توسط متخصصین باید در این زمینه انجام شود.

· رفع ایرادات بلوتوث ساعت اپل

از ایرادات رایجی که متاسفانه گریبان گیر کابران این سری از ساعت های اپل است ایرادات مربوط به بلوتوث می باشد. کانکت نشدن اپل واچ و یا قطع شدن پی در پی از مواردی است که به دغدغه کاربران تبدیل شده است. این ایرادات معمولا نرم افزاری بوده و به صورت تعمیر اپل واچ در محل نیز انجام می شود.

· تعمیر برد اپل واچ

البته که این مورد از حساس ترین قطعات این گجت ها به حساب می آیند. تعمیر برد اپل واچ باید در کارگاه مخصوص و تجهیزات پیشرفته انجام شود. گاهی ساعت به ظاهر بلااستفاده شما با تعمیر برد اپل واچ دوباره راه اندازی و قابل استفاده می شود.

· تعویض تاچ ال سی دی اپل واچ

تعویض تاچ ال سی دی Apple watchدر نمایندگی تعمیرات اپل واچ انجام می شود. به خاطر داشته باشید تنها در مواقعی تعویض تاچ ال سی دی ساعت اپل زمانی مثمرثمر واقع می شود که قطعا از لوازم اورجینال استفاده شود. هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ نسبت به قطعات دیگر بیشتر است و باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

· تعمیر هنگ کردن اپل واچ

این مورد نیز از مواردی است که حداقل یکبار تمامی استفاده کنندگان از این ساعت ها با آن مواجه شده اند. هنگ کردن اپل واچ دلایل متعددی ممکن است داشته باشد. برای حل کردن این موضوع ابتدا دکمه کناری تا زمان به نمایش درآمدن اسلایدر نگه دارید و دکمه خاموش را به سمت پایین بکشید سپس ساعت را دوباره راه اندازی کنید. هنگ کردن اپل واچ اگر مربوط به سخت افزار باشد تنها توسط تعمیرکار اپل واچ باید بررسی و رفع شود.

· تعمیر شارژر اپل واچ

شارژ نشدن اپل واچ تنها به خود دستگاه مربوط نیست. گاهی با تعمیر شارژر اپل واچ مشکل رفع خواهد شد. برای تست این موضوع کابل را به سوکت لپ تاپ و یا یک دستگاه دیگر وصل کرده و تست بگیرید. معمولا ایراد در سه قسمت باید بررسی شود. تعمیر باتری اپل واچ، تعویض سوکت شارژ و یا تعمیر شارژر اپل واچ که باید بررسی و عیب یابی شوند.

تعمیر اپل واچ فیک و کپی آیا امکان پذیر است؟

این دسته از گجت ها که ساخت کشور چین هستند کاملا طرح اپل هستند اما قطعا قطعات داخلی آنها کیفیت قطعات اپل واچ را ندارند و ممکن است طی مرور زمان با مشکلات متعددی روبه رو شوند. البته تعمیر اپل واچ های کپی در مواردی قابل انجام است. مواردی مانند تعویض باتری اپل واچ چون اکثر باتری ها مشابه هم هستند قابل انجام است. همچنین اقدامات نرم افزاری برای تعمیر اپل واچ فیک مانند عدم نشان دادن نوتیفیکیشن ها، تعمیر مشکلات بلوتوثی و تعمیر هنگ کردن اپل واچ قابل انجام است. همچنین مشکلات مربوط به بخش سخت افزاری نیز باید ساعت باز شده و مشخص شوند قطعه مورد نظر موجود است یا خیر.

تعمیر اپل واچ در محل

همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم خدمات قابل ارائه در بخش تعمیرات اپل واچ بسیار گسترده هستند. اغلب ایرادات نرم افزاری در محل انجام می شود. اما ایرادات مربوط به قطعات مانند تعمیر گلس اپل واچ و یا سوختن اپل واچ که اغلب مربوط به تعمیر برد اپل واچ است باید در کارگاه های مخصوص و با استفاده از تجهیزات توسط برترین تعمیرکارهای اپل واچ انجام شود. هزینه تعمیر اپل واچ در محل در این صورت شاید در نظر بسیاری از افراد زیاد شود اما با توجه به هزینه های رفت و آمد و معطلی دریافت این خدمات در محل به صرفه تر خواهد بود.

انواع مدل هایی که در خدمات تعمیرات اپل واچ در محل هوم سرویز پذیرفته می شود

 • اپل واچ سری ۱
 • اپل واچ سری ۲
 • تعمیر اپل واچ سری ۳
 • اپل واچ سری ۴
 • تعمیر اپل واچ سری ۵
 • اپل واچ سری ۶
 • تعمیر اپل واچ سری SE
 • تعمیر اپل واچ سری ۷

هزینه تعمیر اپل واچ به چه مواردی وابسته است؟

قطعا مهم ترین موضوع در کنار کیفیت خدمات تعمیر، قیمت تعمیر اپل واچ است. هزینه تعمیر اپل واچ در محل به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه تعمیر اپل واچ می پردازیم.

· نوع ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری

قطعا نوع ایراد مهم ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات اپل واچ است. کمترین هزینه مربوط به تعمیرات نرم افزاری است. در صورت ایرادات سخت افزاری قطعا قیمت تعمیر اپل واچ بالا می رود.

· نوع قطعه یا قطعات معیوب بر هزینه تعمیر اپل واچ تاثیر دارد

هر قطعه در بازار بر اساس قیمت ارز، هزینه متفاوتی دارد. طبیعتا هزینه تعمیر شارژر اپل واچ با هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ یکسان نیست.

· تعویض یا تعمیر قطعه بر هزینه تعمیرات اپل واچ تاثیر دارد

گاهی با تعمیرات جزئی مشکل حل می شود. گاهی تنها راه تعویض قطعات است که در این صورت هزینه تعمیر اپل واچ به نوع قطعه و همچنین دستمزد تعمیرکار اپل واچ نیز مورد دیگری است که به این هزینه اضافه می شود.

تعمیرات تخصصی اپل واچ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی اپل واچ تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست رایگان و درج شماره تماس، متخصصین تعمیر اپل واچ با شما تماس گرفته و با مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت تعمیر اپل واچ توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اپل واچ و همچنین ارایه خدمات تعمیر تاچ اپل واچ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اپل واچ

تعمیر تاچ اپل واچ

تعمیر شارژر اپل واچ

تعویض ال سی دی اپل واچ

تعویض باتری اپل واچ

تعمیر بلوتوث اپل واچ

تعمیرات انواع سری اپل واچ

نظرات کاربران

profile picture
سهیلا ایمانی

دستشون درد نکنه خوب بود و راضی هستم

profile picture
نفیسه علی اکبر

از هوم سرویز تشکر میکنم تعمیرات به خوبی انجام شد

profile picture
نفیسه علی اکبر

اون چیزی که میخواستم در زاهر دراوردند و ممنونم باید استفاده کنیم ببینیم خوبه یا نه درکل کار خوبی تحویل دادند

profile picture
یاشا پورامین

همه چی اکیه تا الان و مشکلی بوجود نیامده ممنون

شرایط تعمیرات تخصصی اپل واچ و تعمیر شارژر اپل واچ

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر اپل واچ پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات اپل واچ را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل اپل واچ وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی اپل واچ اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه اپل واچ دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات اپل واچ انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی اپل واچ پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی اپل واچ قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات اپل واچ را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

airpod-repair
تعمیر ایرپاد و ایربادز
قیمت از 750,000 الی 750,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان
monitor-repair
تعمیر مانیتور
قیمت از 650,000 الی 1,820,000 تومان
laptop-repair
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 2,130,000 الی 2,130,000 تومان