تعمیر اپل واچ

تعمیر اپل واچ

از 1446 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر اپل واچ در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر اپل واچ

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره تعمیر اپل واچ خواهید خواند

 • تعمیرات اپل واچ
 • نمایندگی تعمیرات اپل واچ
 • عیب یابی و تعمیر اپل واچ
 • تعمیر اپل واچ فیک و کپی آیا امکان پذیر است؟
 • تعمیر اپل واچ در محل
 • انواع مدل هایی که در خدمات تعمیرات اپل واچ در محل هوم سرویز پذیرفتهمی شود
 • هزینه تعمیر اپل واچ به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات تخصصی اپل واچ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیرات اپل واچ

امروزه اپل واچ ها بهیکی از مورد استفاده ترین گجت ها در بین مردم تبدیل شده است. تعمیرات اپل واچبه دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شوند. تعمیر اپل واچ در محلبرای رفع مشکلات نرم افزاری کاربرد دارد و در کمترین زمان ممکن با هزینه تعمیراپل واچ منصفانه انجام می شود. اما در مواردی که آسیب دیدگی شدید باشد مانند تعمیراپل واچ شکسته و یا تعمیر برد اپل واچ اغلب باید به نمایندگیتعمیرات اپل واچ باید سپرده شود تا با قطعات اصلی شرکت اقدام به تعمیر و یاتعویض قطعات اپل واچ ها نمایند. در ادامه به معرفی ایرادات شایع در این سری ساعتهای هوشمند برند اپل و همچنین عوامل موثر بر هزینه تعمیر اپل واچ میپردازیم.

نمایندگی تعمیرات اپل واچ

برای مواردی مانند شکستنپشت اپل واچ، تعمیر گلس اپل واچ و یا حتی تعمیر شارژر اپل واچبسیاری از افراد ترجیح می دهند که به نمایندگی تعمیر اپل واچ مراجعه کنند،که این امر کاملا درست و ضروری است. زیرا در این مراکز تکسنسین های مجرب در هر قسمتمرتبط با نوع محصول ( تعمیر گوشی،ایرپاد یا اپل واچ) آموزش های لازم را گذرانده و دانش بروزی در این زمینه دارند.البته این مورد برای تعمیر اپل واچ فیک اصلا صدق نمی کند. تنها محصولاتی کهاورجینال شرکتی بوده اند در این مراکز پذیرفته می شوند.

عیب یابی و تعمیر اپل واچ

قبل از هر اقدامیابتدا باید محصول مورد نظر به خوبی عیب یابی شود. پس از عیب یابی و شناسایی قطعاتمعیوب محدوده هزینه تعمیر اپل واچ اعلام می شود. در ادامه تعدادی از خدماتی کهمراکز تعمیرات اسمارت واچ،تعمیر اپل واچ سری 3 و بالاتر انجام می شود می پردازیم.

· تعویض باتری اپلواچ

شارژ نشدن اپل واچ ویا خالی شدن یکباره باتری اپل واچ می تواند دلایل متعددی داشته باشد. در بیشترموارد که ایراد از سمت باتری است تنها راه تعویض باتری اپل واچ با نمونههای اورجینال است. البته در مواردی نیز خالی شدن باتری اپل واچ ممکن است دلایل نرمافزاری داشته باشد. برای بررسی مشکلات قبل از مراکز به مراکز تعمیرات اپل این استکه ساعت را در حالت ذخیره شارژ قرار دهید. اگر مشکل رفع نشد باید به فکر تعویضباتری اپل واچ باشید.

· تعمیر گلس اپلواچ

از مشکلات شایعی کهبرای این ساعت ها اتفاق می افتد به شکستن شیشه آن می توان اشاره نمود. بسیاری ازافراد با مواجهه شدن با این مشکل تصور می کنند که باید به تعویض ال سی دی اپلواچ بپردازند و هزینه تعمیر اپل واچ زیادی را شامل می شود. اما گاهی تنها با تعمیرگلس اپل واچ و یا تعویض گلس اپل واچ مشکل رفع خواهد شد. البته تشخیص این موردتنها توسط متخصصین باید در این زمینه انجام شود.

· رفع ایراداتبلوتوث ساعت اپل

از ایرادات رایجی کهمتاسفانه گریبان گیر کابران این سری از ساعت های اپل است ایرادات مربوط به بلوتوثمی باشد. کانکت نشدن اپل واچ و یا قطع شدن پی در پی از مواردی است که به دغدغهکاربران تبدیل شده است. این ایرادات معمولا نرم افزاری بوده و به صورت تعمیر اپلواچ در محل نیز انجام می شود.

· تعمیر برد اپلواچ

البته که این مورد ازحساس ترین قطعات این گجت ها به حساب می آیند. تعمیر برد اپل واچ باید درکارگاه مخصوص و تجهیزات پیشرفته انجام شود. گاهی ساعت به ظاهر بلااستفاده شما با تعمیربرد اپل واچ دوباره راه اندازی و قابل استفاده می شود.

· تعویض تاچ ال سیدی اپل واچ

تعویض تاچ ال سی دی Apple watchدر نمایندگی تعمیرات اپل واچ انجام می شود. به خاطر داشته باشید تنهادر مواقعی تعویض تاچ ال سی دی ساعت اپل زمانی مثمرثمر واقع می شود که قطعااز لوازم اورجینال استفاده شود. هزینه تعمیر ال سی دی اپل واچ نسبت به قطعات دیگربیشتر است و باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

· تعمیر هنگ کردناپل واچ

این مورد نیز ازمواردی است که حداقل یکبار تمامی استفاده کنندگان از این ساعت ها با آن مواجه شدهاند. هنگ کردن اپل واچ دلایل متعددی ممکن است داشته باشد. برای حل کردن اینموضوع ابتدا دکمه کناری تا زمان به نمایش درآمدن اسلایدر نگه دارید و دکمه خاموشرا به سمت پایین بکشید سپس ساعت را دوباره راه اندازی کنید. هنگ کردن اپل واچ اگرمربوط به سخت افزار باشد تنها توسط تعمیرکار اپل واچ باید بررسی و رفع شود.

· تعمیر شارژر اپلواچ

شارژ نشدن اپل واچ تنها به خود دستگاه مربوط نیست. گاهی با تعمیرشارژر اپل واچ مشکل رفع خواهد شد. برای تست این موضوع کابل را به سوکت لپ تاپو یا یک دستگاه دیگر وصل کرده و تست بگیرید. معمولا ایراد در سه قسمت باید بررسیشود. تعمیر باتری اپل واچ، تعویض سوکت شارژ و یا تعمیر شارژر اپلواچ که باید بررسی و عیب یابی شوند.

تعمیر اپل واچ فیک و کپی آیا امکان پذیر است؟

این دسته از گجت هاکه ساخت کشور چین هستند کاملا طرح اپل هستند اما قطعا قطعات داخلی آنها کیفیتقطعات اپل واچ را ندارند و ممکن است طی مرور زمان با مشکلات متعددی روبه رو شوند.البته تعمیر اپل واچ های کپی در مواردی قابل انجام است. مواردی مانند تعویضباتری اپل واچ چون اکثر باتری ها مشابه هم هستند قابل انجام است. همچنیناقدامات نرم افزاری برای تعمیر اپل واچ فیک مانند عدم نشان دادن نوتیفیکیشنها، تعمیر مشکلات بلوتوثی و تعمیر هنگ کردن اپل واچ قابل انجام است. همچنینمشکلات مربوط به بخش سخت افزاری نیز باید ساعت باز شده و مشخص شوند قطعه مورد نظرموجود است یا خیر.

تعمیر اپل واچ در محل

همانطور که پیش تر همتوضیح دادیم خدمات قابل ارائه در بخش تعمیرات اپل واچ بسیار گسترده هستند.اغلب ایرادات نرم افزاری در محل انجام می شود. اما ایرادات مربوط به قطعات مانند تعمیرگلس اپل واچ و یا سوختن اپل واچ که اغلب مربوط به تعمیر برد اپل واچاست باید در کارگاه های مخصوص و با استفاده از تجهیزات توسط برترین تعمیرکارهایاپل واچ انجام شود. هزینه تعمیر اپل واچ در محل در این صورت شاید در نظربسیاری از افراد زیاد شود اما با توجه به هزینه های رفت و آمد و معطلی دریافت اینخدمات در محل به صرفه تر خواهد بود.

انواع مدل هایی که در خدمات تعمیرات اپل واچ در محل هوم سرویز پذیرفتهمی شود

 • اپل واچسری ۱
 • اپل واچسری ۲
 • تعمیر اپلواچ سری ۳
 • اپل واچسری ۴
 • تعمیر اپلواچ سری ۵
 • اپل واچسری ۶
 • تعمیر اپلواچ سریSE
 • تعمیر اپلواچ سری ۷

هزینه تعمیر اپل واچ به چه مواردی وابسته است؟

قطعا مهم ترین موضوعدر کنار کیفیت خدمات تعمیر، قیمت تعمیر اپل واچ است. هزینه تعمیر اپلواچ در محل به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به معرفی مهم ترین عواملتاثیر گذار بر هزینه تعمیر اپل واچ می پردازیم.

· نوع ایراد سختافزاری یا نرم افزاری

قطعا نوع ایراد مهمترین عامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیرات اپل واچ است. کمترین هزینه مربوط بهتعمیرات نرم افزاری است. در صورت ایرادات سخت افزاری قطعا قیمت تعمیر اپل واچبالا می رود.

· نوع قطعه یاقطعات معیوب بر هزینه تعمیر اپل واچ تاثیر دارد

هر قطعه در بازار براساس قیمت ارز، هزینه متفاوتی دارد. طبیعتا هزینه تعمیر شارژر اپل واچ با هزینهتعمیر ال سی دی اپل واچ یکسان نیست.

· تعویض یا تعمیرقطعه بر هزینه تعمیرات اپل واچ تاثیر دارد

گاهی با تعمیرات جزئیمشکل حل می شود. گاهی تنها راه تعویض قطعات است که در این صورت هزینه تعمیر اپلواچ به نوع قطعه و همچنین دستمزد تعمیرکار اپل واچ نیز مورد دیگری است که بهاین هزینه اضافه می شود.

تعمیرات تخصصی اپل واچ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتعمیرات تخصصی اپل واچ تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. با ثبت درخواست رایگان و درج شماره تماس، متخصصین تعمیر اپل واچ باشما تماس گرفته و با مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت تعمیر اپل واچ توضیحات لازم رادراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر اپل واچ و همچنین ارایه خدمات تعمیر تاچ اپل واچ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم دیجیتال ارائه می دهد که شامل تعمیر ساعت هوشمند, عیب یابی و تعمیر انواع کنسول بازی سونی، ایکس باکس و..., تعمیر انواع سری پلی استیشن PS1, PS2, PS3, PS4, PS5, تعمیر ایکس باکس 360, تعمیر دسته پلی استیشن, تعمیر ایرپاد شکسته, تعمیر ویدئو پروژکتور خانگی, تعمیر مانیتور LED, تعمیر دوربین عکاسی دیجیتال, تعمیر اسپیکر خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های رایانه و تکنولوژی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر اپل واچ

تعمیر تاچ اپل واچ

تعمیر شارژر اپل واچ

تعویض ال سی دی اپل واچ

تعویض باتری اپل واچ

تعمیر بلوتوث اپل واچ

تعمیرات انواع سری اپل واچ

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تعمیرات تخصصی اپل واچ و تعمیر شارژر اپل واچ

تهیه لوازم، قطعات و نرم افزارها در خصوص تعمیر اپل واچ پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد مشاوره لازم را به مشتری ارایه نماید و در صورت تایید مشتری تعمیرات اپل واچ را انجام دهد.

همیار موظف است بلافاصله پس از تحویل اپل واچ وضعیت سلامت دستگاه مشتری را بررسی نماید و پس از مشورت با مشتری نسبت به رفع خرابی اپل واچ اقدام نماید. به همین ترتیب مشتری نیز پس از انجام تعمیرات می بایست وضعیت دستگاه را بررسی نماید. چنانچه اپل واچ دارای عیب یا خرابی باشد بلافاصله به همیار اطلاع رسانی نماید.

تعمیرات اپل واچ انجام شده توسط همیار شامل یک هفته گارانتی همیاران می باشد و در صورت بروز خرابی همیاران می بایست نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

هزینه دقیق تعمیرات و رفع خرابی اپل واچ پس از بررسی همیار متخصص به مشتریان اعلام خواهد شد، لذا همیاران بر اساس توضیحات مشتری، برآورد اولیه هزینه را به صورت تلفنی به مشتریان ارایه داده و پس از بررسی فیزیکی اپل واچ قیمت دقیق خدمت مشتریان ارائه می شود. همیار بدون هماهنگی با مشتری مجوز تعمیرات اپل واچ را نخواهد داشت.

همیاران هوم سرویز احراز هویت و صلاحیت شده و دارای مدارک فنی معتبر می باشند و همچنین تضامین و قرارداد مستقلی از ایشان نزد هوم سرویز وجود دارد، ولیکن در حین سپردن خدمات مورد نظر شما به همیاران حتما نظرات و تجربیات سایر مشتریان از خدمات اخذ شده از همیار را ملاک انتخاب و تایید همیار قرار دهید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر ایرپاد و ایربادز
تعمیر ایرپاد و ایربادز
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان
تعمیر مانیتور
تعمیر مانیتور
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان