تعمیر صندلی ماساژور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیرات صندلی ماساژور در محل

تعمیر صندلی ماساژور

از 1286 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی ماساژور در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر موارد الکترونیکی صندلی ماساژور

2,500,000 الی 11,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض بازوهای رباتیک صندلی ماساژور

2,500,000 الی 4,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض تسمه رباتیک صندلی ماساژور

2,500,000 الی 4,000,000 تومان

قیمت سرویس کامل به همراه گریس کاری و آچارکشی صندلی ماساژور

1,800,000 الی 2,500,000 تومان

متوسط قیمت6,100,000 تومانکمینه قیمت1,300,000 تومانبیشینه قیمت12,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر صندلی ماساژور خواهید خواند

  • تعمیرات صندلی ماساژور در محل
  • انواع صندلی ماساژ
  • مواردی که موجب خرابی صندلی ماساژور می شود
  • آموزش تعمیر ماساژور و بررسی ایرادات شایع در صندلی های ماساژور برقی
  • تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژور
  • هزینه‌ تعمیر صندلی ماساژور در محل
  • سرویسکار صندلی ماساژور هوم سرویز

تعمیرات صندلی ماساژور در محل

فوائد ماساژ بدن واستفاده از دستگاه‌های ماساژور بر کسی پوشیده نیست. یکی از کاربردی ترین انواعماساژورها صندلی ماساژور هستند که در انواع مختلفی موجود هستند. این دستگاه ها چونتمامی اجزای بدن را به صورت همزمان با هم ماساژ می دهند یک تجربه بی نظیر محسوب میشود. امروزه از صندلی های ماساژور در خیلی از منازل و پاساژها برای رفع خستگیو ایجاد احساس آرامش افراد مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید ایندستگاهها جزو دستگاههای گرانی محسوب می شوند. به همین علت، در صورت بروز خطا وایراد همیشه هزینه تعمیر صندلی ماساژور و یا هزینه تعویضقطعات صندلی ماساژور نیز مسئله مهمی در نظر افراد خواهد بود. در ادامه به معرفی انواع صندلی ماساژور وعوامل موثر بر قیمت تعمیر صندلی ماساژ در محل می پردازیم.

انواع صندلی ماساژ

تعمیر صندلیماساژور برقی به صورت خوابیده reclining

این نوع صندلی یکصندلی استراحت در حال خوابیده است که مناسب افرادی است که مایلند در هنگام ماساژبه حالت خوابیده یک چرت لذت بخش نیز تجربه کنند. همچنین طراحی و دیزاین این نوعصندلی ها به گونه ای است که گزینه خوبی برای ست شدن با سایر مبلمان چرم منزل نیزهستند.

تعمیر صندلیماساژ جاذبه صفر

این نوع صندلی علاوهبر لذت بردن و حالت ریلکسی که به افراد منتقل می کنند، خواص درمانی شگرفی دارند.این نوع صندلی ماساژرو برقی برای مفاصل و دردهای استخوانی بسیار مفید هستند. اینصندلی ماساژ حس و حال فضا نوران و بی وزنی را نیز به کاربران انتقال می دهد. هزینهتعمیر صندلی ماساژور جاذبه صفر از سایر مدل ها بیشتر است زیرا تکنولوژیبه کار رفته در آنها نیز طبعا تخصصی تر و پیشرفته تر است.

تعمیر صندلیماساژور فول بادی

کامل ترین و بهترینصندلی ماساژور در بین مدل ها مدل فول بادی است. البته این کامل بودن بهایی همدارد. گرانترین نوع صندلی ماساژور موجود این مدل است که تمامی قسمت های بدن را تحتشعاع خود قرار می دهد. تعمیرات صندلی ماساژر full budy نیاز به مهارت بالا و تخصص ویژه دارد.

تعمیرات صندلیماساژ ottoman

یکی از انواع صندلیهای میان رده با کارایی مناسب و البته هزینه مناسب این نوع صندلی است. این نوعصندلی ها بیشتر جهت احساس ریلکسی استفاده می شود تا ماساژ حرفه ای. از این روسیستم مکانیکی چندان پیشرفته ای در آنها به کار نرفته است.

مواردی که موجب خرابی صندلی ماساژور می شود

نوساناتبرقی موجب ایراد در بورد صندلی و فیوزهای آن می شود. در نتیجه استفاده غیرصحیح ممکن است به سنسورها و قسمت های تولید کننده حرارت آسیب وارد می شود که اینموارد باید توسط سرویس کار صندلی ماساژور بررسی شوند.

تشک ماساژور برقی چرمی هستند و باید با مواد شوینده مناسبتمیز شوند. در صورت خرابی باید اقدام به تعویض یا تعمیر روکش صندلی ماساژشود. محل نصب و قرار دادن صندلی ماساژ نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد.

نباید وسیله‌هایسنگین روی صندلی قرار داده شود و موجب فشار به صندلی شود و عملکرد آن تحت الشعاعقرار می دهد. نباید به هیچ عنوان برای نشستن از صندلی استفاده شود. خرید صندلیماساژ باید بر اساس جسه افراد انتخاب شود زیرا این عدم تطابق موجب عدم کارایی درصندلی می شود.

سطح زیر صندلیماساژور بسیار بااهمیت است. از این رو صندلی باید روی سطح صاف و تراز قرار بگیردتا دچار آسیب نشود.

آموزش تعمیر ماساژور و بررسی ایرادات شایع در صندلی های ماساژور برقی

با توجه به قیمتدستگاه ماساژور برقی مراقبت از آن موجب خرابی آنها کمتر شده و نیاز به تعمیراتصندلی ماساژور برقی را کاهش می دهد. همچنین ایرادات جزئی باید به دقت رفع شوندتا موجب خسارات بالا نشود. در ادامه به مشکلات شایع در صندلی برقی و راهکارهای تعمیراتصندلی ماساژ برقی می پردازیم.

تعمیر صندلیماساژور :روشن نشدن صندلی ماساژور

اولین موردی که بعداز روشن نشدن صندلی ماساژ باید بررسی شود کلید برق است. ابتدا بایدبررسی شود که مشکلی از جانب منبع تغذیه نیست. در صورتی که اطمینان دارید ایراد ازسمت پریز برق نیست. باید با یک سرویسکار صندلی ماساژور تماسبگیرید. ممکن است در قسمت سیم، اتصالی ایجاد شده باشد و یا قطعات ماساژور به درستینصب نشده باشند.

تعمیر صندلیماساژ:از کار افتادن کنترل های حرارتی

در صورتی که بعد ازروشن کردن حالت گرمادهی صندلی ماساژور متوجه شده اید که حالت پخش گرما صندلیماساژور در تمام قسمت ها به یک اندازه نیست. باید به فکر تعمیرات صندلیماساژور بیوفتید. نوسانات برقی اولین عاملی است که ممکن است به بوردصندلی و یا فیوزهای آن آسیب وارد کند. در نتیجه این اتفاق قسمت هایی از دستگاهمانند تولیدکننده های حرارتی ممکن است آسیب ببینند.

تعمیرات صندلیماساژ در محل:غیر فعال شدن تکنیک های ماساژ در صندلی ماساژور

در صورتی که صندلیماساژ به طور ناگهانی خاموش شده است. صندلی ماساژر را مجددا خاموش روشن کنید. اگرغلتک های صندلی ماساژ به درستی روی بدن حرکت نمی کنند باید موقعیت بدن خود راتغییر بدهید. همچنین زمانی که قسمت پشت صندلی به دو طرف جابجا نمی شود و قسمتویبراتور به درستی عمل نمی کند احتمالا ایراد از قسمت موتور صندلیماساژور است و باید سریعا با تعمیرکار صندلی ماساژور تماسبگیرید.

تعمیرکار صندلیماساژ :سرو صدای صندلی ماساژور

در صورتی که در هنگامباد شدن کیسه های هوای صندلی سر و صدا ایجاد می شود ولی پر نمی شوند، احتمالاایراد از اتصالات لوله های هوا است. در صورت شکستگی، لوله های هوا باید تعویضشوند. مورد بعدی نیز که باید بررسی شود، ایراد در قسمت پمپ هوا است.

ریموت کنترل غیرفعال شده است

اگر ریموت کنترل بهدرستی کار نمی کند، در ابتدا اتصالات کابل ریموت را بررسی کنید. اگر ایراد از سمتکابل ریموت نیست باید ریموت را به کل تعویض کنید. اگر چراغ های LED ریموت کنترل کار نمی کنند با یک تعمیرکارصندلی ماساژ تماس بگیرید تا همه جوانب را بررسی کند.

تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژور

یکی دیگر از مواردیکه ممکن است طی مرور زمان برای صندلی های ماساژور اتفاق ببوفتد تعمیر روکشصندلی ماساژور است. از آنجایی که بیشتر این صندلی ها روکش چرمی دارندممکن است طی مرور زمان دچار ایراداتی شوند. در پاره ای از موارد می توان باراهکارهایی به تعمیر روکش صندلی ماساژور پرداخت و نیاز به تعویض آننیست.

هزینه‌ تعمیر صندلی ماساژور در محل

قیمت تعمیر صندلیماساژور بهنوع خرابی دستگاه، قطعه مورد نیاز و مدل دستگاه بستگی دارد. طبعا هر چه دستگاهگرانتر و مجهزتر باشد هزینه تعمیر صندلی ماساژ نیز بیشتر می شودزیرا نوع عیب یابی و تعمیرات آنها نیز متفاوتند. برای اطلاع دقیق از هزینهتعمیرات صندلی ماساژور برقی باید مراجعه حضوری و عیب یابی در محل انجامشود.

سرویسکار صندلی ماساژور هوم سرویز

سیستم صندلی ماساژورپیچیدگی خاص به خود را دارد. از این رو برای تعمیرات صندلی ماساژ بایدمشکلات توسط فردی ماهر و حرفه ای بررسی شوند. تعمیرکار صندلی ماساژور بایدفردی ماهر باشد که عیب یابی و قطعه معیوب را به درستی تشخیص بدهد و بتواند تعویضقطعات صندلی ماساژور را با نهایت دقت انجام دهد و ایرادات صندلی را بهدرستی رفع نماید. مهارت تعمیرکار و استفاده از قطعات با کیفیت تاثیر مستقیمی برنتیجه کار دارد. با کمک از متخصصین هوم سرویز شما می توانید به تعمیرات انواعصندلی ماساژور در محل بپردازید. جهت ثبت درخواست کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شماتماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی ماساژور و همچنین ارایه خدمات تعمیر صندلی ماساژور خوابیده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی , تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی ماساژور

تعمیر صندلی ماساژور خوابیده

تعمیر صندلی ماساژ فول بادی

تعمیر صندلی ماساژ جاذبه صفر در محل

تعمیر تشک ماساژور برقی

تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژ

تعمیر برد، موتور و سنسورهای مبل ماساژ و ....

نظرات کاربران

profile picture
علی واشقانی فراهانی

خیلی عالی و خوش برخورد و با صبر و حوصله بررسی کردند و خیلی خوب انجام دادند

شرایط تعمیرات صندلی ماساژور حرفه ای

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری و عیب یابی حضوری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر تردمیل در محل
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 300,000 الی 2,800,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 800,000 الی 2,200,000 تومان
نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
قیمت از 3,500,000 الی 3,500,000 تومان
شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان