تعمیر صندلی ماساژور
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیرات صندلی ماساژور در محل

تعمیر صندلی ماساژور

از 1286 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر صندلی ماساژور در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر موارد الکترونیکی صندلی ماساژور

3,000,000 الی 15,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض بازوهای رباتیک صندلی ماساژور

3,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض تسمه رباتیک صندلی ماساژور

3,000,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت سرویس کامل به همراه گریس کاری و آچارکشی صندلی ماساژور

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت10,000,000 تومانکمینه قیمت6,400,000 تومانبیشینه قیمت12,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر صندلی ماساژور خواهید خواند

  • تعمیرات صندلی ماساژور در محل
  • انواع صندلی ماساژ
  • مواردی که موجب خرابی صندلی ماساژور می شود
  • آموزش تعمیر ماساژور و بررسی ایرادات شایع در صندلی های ماساژور برقی
  • تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژور
  • هزینه‌ تعمیر صندلی ماساژور در محل
  • سرویسکار صندلی ماساژور هوم سرویز

تعمیرات صندلی ماساژور در محل

فوائد ماساژ بدن و استفاده از دستگاه‌های ماساژور بر کسی پوشیده نیست. یکی از کاربردی ترین انواع ماساژورها صندلی ماساژور هستند که در انواع مختلفی موجود هستند. این دستگاه ها چون تمامی اجزای بدن را به صورت همزمان با هم ماساژ می دهند یک تجربه بی نظیر محسوب می شود. امروزه از صندلی های ماساژور در خیلی از منازل و پاساژها برای رفع خستگی و ایجاد احساس آرامش افراد مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید این دستگاهها جزو دستگاههای گرانی محسوب می شوند. به همین علت، در صورت بروز خطا و ایراد همیشه هزینه تعمیر صندلی ماساژور و یا هزینه تعویض قطعات صندلی ماساژور نیز مسئله مهمی در نظر افراد خواهد بود. در ادامه به معرفی انواع صندلی ماساژور و عوامل موثر بر قیمت تعمیر صندلی ماساژ در محل می پردازیم.

انواع صندلی ماساژ

تعمیر صندلی ماساژور برقی به صورت خوابیده reclining

این نوع صندلی یک صندلی استراحت در حال خوابیده است که مناسب افرادی است که مایلند در هنگام ماساژ به حالت خوابیده یک چرت لذت بخش نیز تجربه کنند. همچنین طراحی و دیزاین این نوع صندلی ها به گونه ای است که گزینه خوبی برای ست شدن با سایر مبلمان چرم منزل نیز هستند.

تعمیر صندلی ماساژ جاذبه صفر

این نوع صندلی علاوه بر لذت بردن و حالت ریلکسی که به افراد منتقل می کنند، خواص درمانی شگرفی دارند. این نوع صندلی ماساژرو برقی برای مفاصل و دردهای استخوانی بسیار مفید هستند. این صندلی ماساژ حس و حال فضا نوران و بی وزنی را نیز به کاربران انتقال می دهد. هزینه تعمیر صندلی ماساژور جاذبه صفر از سایر مدل ها بیشتر است زیرا تکنولوژی به کار رفته در آنها نیز طبعا تخصصی تر و پیشرفته تر است.

تعمیر صندلی ماساژور فول بادی

کامل ترین و بهترین صندلی ماساژور در بین مدل ها مدل فول بادی است. البته این کامل بودن بهایی هم دارد. گرانترین نوع صندلی ماساژور موجود این مدل است که تمامی قسمت های بدن را تحت شعاع خود قرار می دهد. تعمیرات صندلی ماساژر full budy نیاز به مهارت بالا و تخصص ویژه دارد.

تعمیرات صندلی ماساژ ottoman

یکی از انواع صندلی های میان رده با کارایی مناسب و البته هزینه مناسب این نوع صندلی است. این نوع صندلی ها بیشتر جهت احساس ریلکسی استفاده می شود تا ماساژ حرفه ای. از این رو سیستم مکانیکی چندان پیشرفته ای در آنها به کار نرفته است.

مواردی که موجب خرابی صندلی ماساژور می شود

نوسانات برقی موجب ایراد در بورد صندلی و فیوزهای آن می شود. در نتیجه استفاده غیر صحیح ممکن است به سنسورها و قسمت های تولید کننده حرارت آسیب وارد می شود که این موارد باید توسط سرویس کار صندلی ماساژور بررسی شوند.

تشک ماساژور برقی چرمی هستند و باید با مواد شوینده مناسب تمیز شوند. در صورت خرابی باید اقدام به تعویض یا تعمیر روکش صندلی ماساژ شود. محل نصب و قرار دادن صندلی ماساژ نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد.

نباید وسیله‌های سنگین روی صندلی قرار داده شود و موجب فشار به صندلی شود و عملکرد آن تحت الشعاع قرار می دهد. نباید به هیچ عنوان برای نشستن از صندلی استفاده شود. خرید صندلی ماساژ باید بر اساس جسه افراد انتخاب شود زیرا این عدم تطابق موجب عدم کارایی در صندلی می شود.

سطح زیر صندلی ماساژور بسیار بااهمیت است. از این رو صندلی باید روی سطح صاف و تراز قرار بگیرد تا دچار آسیب نشود.

آموزش تعمیر ماساژور و بررسی ایرادات شایع در صندلی های ماساژور برقی

با توجه به قیمت دستگاه ماساژور برقی مراقبت از آن موجب خرابی آنها کمتر شده و نیاز به تعمیرات صندلی ماساژور برقی را کاهش می دهد. همچنین ایرادات جزئی باید به دقت رفع شوند تا موجب خسارات بالا نشود. در ادامه به مشکلات شایع در صندلی برقی و راهکارهای تعمیرات صندلی ماساژ برقی می پردازیم.

تعمیر صندلی ماساژور : روشن نشدن صندلی ماساژور

اولین موردی که بعد از روشن نشدن صندلی ماساژ باید بررسی شود کلید برق است. ابتدا باید بررسی شود که مشکلی از جانب منبع تغذیه نیست. در صورتی که اطمینان دارید ایراد از سمت پریز برق نیست. باید با یک سرویسکار صندلی ماساژور تماس بگیرید. ممکن است در قسمت سیم، اتصالی ایجاد شده باشد و یا قطعات ماساژور به درستی نصب نشده باشند.

تعمیر صندلی ماساژ: از کار افتادن کنترل های حرارتی

در صورتی که بعد از روشن کردن حالت گرمادهی صندلی ماساژور متوجه شده اید که حالت پخش گرما صندلی ماساژور در تمام قسمت ها به یک اندازه نیست. باید به فکر تعمیرات صندلی ماساژور بیوفتید. نوسانات برقی اولین عاملی است که ممکن است به بورد صندلی و یا فیوزهای آن آسیب وارد کند. در نتیجه این اتفاق قسمت هایی از دستگاه مانند تولیدکننده های حرارتی ممکن است آسیب ببینند.

تعمیرات صندلی ماساژ در محل: غیر فعال شدن تکنیک های ماساژ در صندلی ماساژور

در صورتی که صندلی ماساژ به طور ناگهانی خاموش شده است. صندلی ماساژر را مجددا خاموش روشن کنید. اگر غلتک های صندلی ماساژ به درستی روی بدن حرکت نمی کنند باید موقعیت بدن خود را تغییر بدهید. همچنین زمانی که قسمت پشت صندلی به دو طرف جابجا نمی شود و قسمت ویبراتور به درستی عمل نمی کند احتمالا ایراد از قسمت موتور صندلی ماساژور است و باید سریعا با تعمیرکار صندلی ماساژور تماس بگیرید.

تعمیرکار صندلی ماساژ : سرو صدای صندلی ماساژور

در صورتی که در هنگام باد شدن کیسه های هوای صندلی سر و صدا ایجاد می شود ولی پر نمی شوند، احتمالا ایراد از اتصالات لوله های هوا است. در صورت شکستگی، لوله های هوا باید تعویض شوند. مورد بعدی نیز که باید بررسی شود، ایراد در قسمت پمپ هوا است.

ریموت کنترل غیر فعال شده است

اگر ریموت کنترل به درستی کار نمی کند، در ابتدا اتصالات کابل ریموت را بررسی کنید. اگر ایراد از سمت کابل ریموت نیست باید ریموت را به کل تعویض کنید. اگر چراغ های LED ریموت کنترل کار نمی کنند با یک تعمیرکار صندلی ماساژ تماس بگیرید تا همه جوانب را بررسی کند.

تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژور

یکی دیگر از مواردی که ممکن است طی مرور زمان برای صندلی های ماساژور اتفاق ببوفتد تعمیر روکش صندلی ماساژور است. از آنجایی که بیشتر این صندلی ها روکش چرمی دارند ممکن است طی مرور زمان دچار ایراداتی شوند. در پاره ای از موارد می توان با راهکارهایی به تعمیر روکش صندلی ماساژور پرداخت و نیاز به تعویض آن نیست.

هزینه‌ تعمیر صندلی ماساژور در محل

قیمت تعمیر صندلی ماساژور به نوع خرابی دستگاه، قطعه مورد نیاز و مدل دستگاه بستگی دارد. طبعا هر چه دستگاه گرانتر و مجهزتر باشد هزینه تعمیر صندلی ماساژ نیز بیشتر می شود زیرا نوع عیب یابی و تعمیرات آنها نیز متفاوتند. برای اطلاع دقیق از هزینه تعمیرات صندلی ماساژور برقی باید مراجعه حضوری و عیب یابی در محل انجام شود.

سرویسکار صندلی ماساژور هوم سرویز

سیستم صندلی ماساژور پیچیدگی خاص به خود را دارد. از این رو برای تعمیرات صندلی ماساژ باید مشکلات توسط فردی ماهر و حرفه ای بررسی شوند. تعمیرکار صندلی ماساژور باید فردی ماهر باشد که عیب یابی و قطعه معیوب را به درستی تشخیص بدهد و بتواند تعویض قطعات صندلی ماساژور را با نهایت دقت انجام دهد و ایرادات صندلی را به درستی رفع نماید. مهارت تعمیرکار و استفاده از قطعات با کیفیت تاثیر مستقیمی بر نتیجه کار دارد. با کمک از متخصصین هوم سرویز شما می توانید به تعمیرات انواع صندلی ماساژور در محل بپردازید. جهت ثبت درخواست کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر صندلی ماساژور و همچنین ارایه خدمات تعمیر صندلی ماساژور خوابیده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دستگاه ورزشی ارائه می دهد که شامل تعمیر تردمیل باشگاهی و خانگی, سرویس دوچرخه ثابت باشگاهی , تعمیر اسکی فضایی باشگاهی و خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر صندلی ماساژور

تعمیر صندلی ماساژور خوابیده

تعمیر صندلی ماساژ فول بادی

تعمیر صندلی ماساژ جاذبه صفر در محل

تعمیر تشک ماساژور برقی

تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژ

تعمیر برد، موتور و سنسورهای مبل ماساژ و ....

نظرات کاربران

profile picture
محمد حسین فروتنی

انسان شریف دقیق و بسیار متخصص هستند

profile picture
علی واشقانی فراهانی

خیلی عالی و خوش برخورد و با صبر و حوصله بررسی کردند و خیلی خوب انجام دادند

شرایط تعمیرات صندلی ماساژور حرفه ای

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری و عیب یابی حضوری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

treadmill-repair
تعمیر تردمیل در محل
قیمت از 2,500,000 الی 4,430,000 تومان
cofee-maker
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 900,000 الی 1,500,000 تومان
install-towel-dryer
نصب حوله خشک کن
قیمت از 225,000 الی 225,000 تومان
charging-gas-cooler
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 600,000 الی 600,000 تومان