تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل

از 1392 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض پارچه مبل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض پارچه مبل استیل9نفره(بدون هزینه پارچه)

3,000,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت تعویض پارچه مبل راحتی7نفره(بدون هزینه پارچه)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

متوسط قیمت1,600,000 تومانکمینه قیمت1,600,000 تومانبیشینه قیمت3,500,000 تومان

آنچه درباره تعویض پارچه مبل خواهید خواند

  • تعویض پارچه مبل و تعویض روکش مبل قدیمی
  • تعویض پارچه مبل راحتی
  • تعویض پارچه مبل سلطنتی
  • تعویض پارچه مبل استیل
  • تعویض پارچه مبل ال
  • تعویض پارچه مبل چستر
  • تعویض رویه مبل چرمی
  • قیمت تعویض پارچه مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعویض رویه انواع مبلمان اداری و خانگی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

تعویض پارچه مبل و تعویض روکش مبل قدیمی

اگر در خرید مبلمانجدید کمی شک دارید و حس می کنید که مبلمان موجود از ساختار خوبی برخوردارند و تنهابه کمی تنوع احتیاج دارید می توانید با تعویض پارچه مبل با هزینهکمتر تغییر زیادی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. به طور کل هزینهتعویض پارچه مبل در مقایسه با هزینه خرید مبل مبلغ چندانی نیست. تعویضرویه مبل راحتی، تعویض روکش مبل استیل، تعویض پارچه مبلچرم و تعویض پارچه مبل ال به راحتی انجام می شود. درادامه با عوامل موثر بر هزینه تعویض پارچه مبل و معرفیانواع تعویض رویه مبل خواهیم پرداخت.

تعویض پارچه مبل راحتی

عوض کردن پارچه مبلراحتی نسبت به سایر مبل‌ها ساده تر است. زیرا در هنگام تعویض پارچهمبل راحتی نیاز به ظریف کاری چندانی وجود ندارد و می توان از انواعطرح پارچه‌ متنوع برای تعویض پارچه رومبلی راحتی استفاده نمود. البتهباید دقت کنید که در هنگام تعویض روکش مبل راحتی باید از پارچه های بامرغوبیت بالا استفاده نمود. این مدل مبل‌ها اغلب در محیط‌هایی قرار می‌گیرند کهحالت رسمی ندارند و استفاده زیادی از آنها می شود. از این رو استفاده از پارچه هایبا کیفیت موجب می شود که در طی دراز مدت ایرادی در آنها به وجود نیاید و پرزندهند.

تعویض پارچه مبل سلطنتی

تعویض پارچه مبلسلطنتی ازمواردی است که حساسیت بالایی دارد. از مبلمان سلطنتی اغلب در محیط و مکان های وسیعاستفاده می شوند. از این رو طرح پارچه مبل سلطنتی اغلب نقوش شلوغ و با ترکیب رنگهای متنوع هستند. به علت ترکیب چوب و پارچه به کار رفته در مبلمان سلطنتی، تعویضپارچه مبل سلطنتی باید با مهارت انجام شود تا آسیبی به چوب و بدنه منبت کاریشده مبل وارد نشود.

تعویض پارچه مبل استیل

امروزه با محدود شدنفضای خانه ها استفاده از مبلمان استیل و مبلمان کلاسیک بیشتر ترند شده است. البتهمی توان مبلمان استیل را دنباله رو همان مبلمان سلطنتی قرار داد که رنگ و لعابمدرن تری به خود گرفته اند. در تعویض رویه مبل استیل از پارچههای مبلی پر رنگ و لعاب استفاده نمی شود. همچنین بر خلاف تعویض رویه مبلسلطنتی در تعویض پارچه مبل استیل از پارچه های بسیار سنگین و کارشده و البته گران هم استفاده نمی شود. بلکه می توان از پارچه های خلوت تر و سادهتر با نقش های ساده تر بهره برد. از آنجایی که استفاده از این مبلمان برای روزمرهنیست واغلب برای قسمتی از منزل، صرفا برای پذیرایی از مهمان به کار برده می شوند.به همین علت می توان از پارچه های معمولی تر نیز استفاده کرد.

تعویض پارچه مبل ال

تعویض روکش مبلال نیز مانند تعویض رویه مبل راحتی است. البته مبلمان ال در طرح هایمختلفی تولید شده اند. تعویض رویه مبل ال بر اساس نوع طرح ال و همچنینپشتی جدا یا متصل بودن متفاوت هستند. اغلب در این مدل نیز باید از پارچه های باطرح های ساده تر و مرغوب تر استفاده نمود. زیرا این نوع مبلمان در دسته مبلمان پرمصرف قرار می گیرد.

تعویض پارچه مبل چستر

تعویض روکش مبل چستر با سایر نوع های کمی متفاوت تر است.ریزه کاری و توجه به جزئیات در تعویض رویه مبل چستر بیشتر مورد نیازاست. این اقدامات باید توسط افراد ماهر و دقت فراوان انجام شود تا ظاهراولیه و زیبای مبل حفظ شود. لمسه کاری و دقت در دوخت پارچه مبل باید با مهارت ودقت تمام انجام شود.

تعویض رویه مبل چرمی

مبلمان چرمی از نمونههای زیبا هستند که ظاهری شیک و البته مدرن در فضا ایجاد می کنند. اما ممکن است کهرویه چرم این مبلمان طی مرور زمان و استفاده نا صحیح دچار مشکلاتی شود. از اینرو تعویض روکش مبل چرم از مواردی است که تقریبا برای هر مبل چرمی در طیگذشت زمان اتفاق می افتد. مواردی مانند پوست پوست شدن و کدر شدن موجب می شود کهبه تعویض رویه مبل چرمی نیاز باشد. البته این موارد هیچگاه از محبوبیتاین مبلمان کم نمی کند و هنور هم جزو محبوب ترین مبلمان اداری هستند.

قیمت تعویض پارچه مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعویض پارچهمبل بهموارد زیادی بستگی دارد. اما همانطور که پیش تر هم بیان کردیم قیمت تعویض رویهمبل در مقابل قیمت مبلمان جدید مبلغ چندانی نیست. هزینه تعویض رویهمبل به مدل مبل، جنس پارچه، ارزش و کیفیت مبل و همچنین میزان ظریف کاری مبلبستگی دارد. مورد بعدی که در برآورد قیمت تعویض روکش مبل تاثیردارد، تعداد مبلمان است. هزینه تعویض پارچه مبل 7 نفره با قیمتعوض کردن پارچه مبل 9 نفره تفاوت دارد و اجرت تعویض پارچه مبل متغیراست. دستمزد تعویض رویه مبل به مواردی مانند تشک دوبل یا مجزابودن مبلمان و همچنین پشتی خور بودن یا نبودن مبلمان نیز بستگی دارد. زیرا در صورتوجود این موارد متراژ پارچه رومبلی بیشتر می شود و همچنین حجم کار نیز افزایش پیدامی کند.

مدل مبل مورد بعدیاست که بر قیمت پارچه رومبلی تاثیر دارد. به طور مثال هزینهتعویض پارچه مبل راحتی نسبت به قیمت تعویض رویه مبل استیل کمتراست زیرا پروسه راحت تری دارد. هزینه تعویض روکش مبل سلطنتی بهعلت قیمت و ارزش بالای مبلمان و همچنین بیشتر بودن سختی کار بیشتر می شود. همچنینپارچه مورد نظر برای این نوع مبلمان نیز قیمت بالاتری نسبت به پارچه های ساده تردارند.

تعویض رویه انواع مبلمان اداری و خانگی را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

اگر به فکر تعویضرویه مبلمان خود هستید و در فکر کم کردن هزینه ها می باشید با متخصصین هومسرویز مشورت کنید. تعویض پارچه و رویه انواع مبلمان اداری به همراهتعمیرات توسط برترین متخصصین در این زمینه انجام می شود. تنها کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و اعلامهزینه و ارائه نمونه کارها با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعویض پارچه مبل و همچنین ارایه خدمات تعویض پارچه مبل استیل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل استیل

تعویض پارچه مبل راحتی و تعویض پارچه مبل سلطنتی

تعویض روکش صندلی میز نهار خوری

تعویض روکش مبل تختخواب شو

تعویض رویه مبلمان اداری

تعویض روکش مبل چستر

تعویض پارچه مبلمان 7 نفره و...

نظرات کاربران

profile picture
سعید شمس

تمیز بود کیفیت کار و چیزی بود که میخواستیم دستشون درد نکنه ممنونم

profile picture
علی اسماعیلی

واقعا فوق العاده بودن و به نظرمون احترام میزاشتن و سرووقت کار را انجام دادند حتما پیشنهاد میکنم حتی یک بار با ایشون سرویس انجام بدین اصلا پشیمون نمیشین و مشتری ثابت هوم سرویز میشید ممنونم

profile picture
مهدیس عرفانی

خیلی خیلی کارشون خوب بود با کیفیت انجام شد و مهم ترین مسئله برای من این بود که سر وقت آماده باشه که شد و خیلی خوش قول خوش اخلاق و منصف بودن تو کارشون ممنونم ازشون و از هوم سرویز

شرایط تعویض پارچه مبل و تعویض رویه مبل و صندلی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 400,000 الی 9,500,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان