banner

تعویض روکش مبل و صندلی

از 1392 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هزینه تعویض روکش مبلمان و صندلی

قیمت هزینه تعویض روکش مبلمان و صندلی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعویض پارچه و رویه مبل و صندلی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

مزایای تعویض روکش مبل و تعویض پارچه مبل قدیمی

اگر در خرید مبلمان جدید کمی شک دارید و حس می کنید که مبلمان موجوداز ساختار خوبی برخوردارند و تنها به کمی تنوع احتیاج دارید می توانید با تعویضپارچه مبل با هزینه کمتر تغییر زیادی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید.به طور کل هزینه تعویض روکش مبل در مقایسه با هزینه خرید مبلمبلغ چندانی نیست. تعویض رویه مبل راحتی، تعویض روکش مبل استیل، تعویضروکش مبل چرم و تعویض پارچه مبل ال به راحتی انجام میشود. در ادامه با عوامل موثر بر هزینه تعویض پارچه مبل و معرفیانواع تعویض رویه مبل خواهیم پرداخت.

تعویض پارچه مبل راحتی

عوض کردن پارچه مبل راحتی نسبت به سایر مبل‌ها ساده تر است. زیرادر هنگام تعویض پارچه مبل راحتی نیاز به ظریف کاری چندانی وجودندارد و می توان از انواع طرح پارچه‌ متنوع برای تعویض پارچه رومبلی راحتی استفادهنمود. البته باید دقت کنید که در هنگام تعویض روکش مبل راحتی بایداز پارچه های با مرغوبیت بالا استفاده نمود. این مدل مبل‌ها اغلب در محیط‌هاییقرار می‌گیرند که حالت رسمی ندارند و استفاده زیادی از آنها می شود. از این رواستفاده از پارچه های با کیفیت موجب می شود که در طی دراز مدت ایرادی در آنها بهوجود نیاید و پرز ندهند.

تعویض پارچه مبل سلطنتی

تعویض روکش مبل سلطنتی از مواردی است که حساسیت بالاییدارد. از مبلمان سلطنتی اغلب در محیط و مکان های وسیع استفاده می شوند. از این روطرح روکش مبل سلطنتی اغلب نقوش شلوغ و با ترکیب رنگ های متنوع هستند. به علت ترکیبچوب و پارچه به کار رفته در مبلمان سلطنتی، تعویض روکش مبل سلطنتی بایدبا مهارت انجام شود تا آسیبی به چوب و بدنه منبت کاری شده مبل وارد نشود.

تعویض پارچه مبل استیل

امروزه با محدود شدن فضای خانه ها استفاده از مبلمان استیل و مبلمانکلاسیک بیشتر ترند شده است. البته می توان مبلمان استیل را دنباله رو همان مبلمانسلطنتی قرار داد که رنگ و لعاب مدرن تری به خود گرفته اند. در تعویض رویهمبل استیل از پارچه های مبلی پر رنگ و لعاب استفاده نمی شود. همچنین برخلاف تعویض رویه مبل سلطنتی در تعویض پارچه مبل استیل ازپارچه های بسیار سنگین و کار شده و البته گران هم استفاده نمی شود. بلکه می تواناز پارچه های خلوت تر و ساده تر با نقش های ساده تر بهره برد. از آنجایی کهاستفاده از این مبلمان برای روزمره نیست واغلب برای قسمتی از منزل، صرفا برای پذیراییاز مهمان به کار برده می شوند. به همین علت می توان از پارچه های معمولی تر نیزاستفاده کرد.

تعویض پارچه مبل ال

تعویض روکش مبل ال نیز مانند تعویض رویه مبل راحتی است. البتهمبلمان ال در طرح های مختلفی تولید شده اند. تعویض رویه مبل ال براساس نوع طرح ال و همچنین پشتی جدا یا متصل بودن متفاوت هستند. اغلب در این مدلنیز باید از پارچه های با طرح های ساده تر و مرغوب تر استفاده نمود. زیرا این نوعمبلمان در دسته مبلمان پر مصرف قرار می گیرد.

تعویض پارچه مبل چستر

تعویض روکش مبل چستر با سایر نوع های کمی متفاوت تر است.ریزه کاری و توجه به جزئیات در تعویض رویه مبل چستر بیشتر موردنیاز است. این اقدامات باید توسط افراد ماهر و دقت فراوان انجام شود تاظاهر اولیه و زیبای مبل حفظ شود. لمسه کاری و دقت در دوخت پارچه مبل باید با مهارتو دقت تمام انجام شود.

تعویض رویه مبل چرمی

مبلمان چرمی از نمونه های زیبا هستند که ظاهری شیک و البته مدرن درفضا ایجاد می کنند. اما ممکن است که رویه چرم این مبلمان طی مرور زمان و استفادهنا صحیح دچار مشکلاتی شود. از این رو تعویض روکش مبل چرم ازمواردی است که تقریبا برای هر مبل چرمی در طی گذشت زمان اتفاق می افتد. مواردیمانند پوست پوست شدن و کدر شدن موجب می شود که به تعویض رویه مبلچرمی نیاز باشد. البته این موارد هیچگاه از محبوبیت این مبلمان کم نمی کند وهنور هم جزو محبوب ترین مبلمان اداری هستند. 

 قیمتتعویض پارچه مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعویض پارچه مبل به موارد زیادی بستگی دارد. اماهمانطور که پیش تر هم بیان کردیم قیمت تعویض روکش مبل در مقابلقیمت مبلمان جدید مبلغ چندانی نیست. هزینه تعویض رویه مبل به مدلمبل، جنس پارچه، ارزش و کیفیت مبل و همچنین میزان ظریف کاری مبل بستگی دارد. موردبعدی که در برآورد قیمت تعویض روکش مبل تاثیر دارد، تعدادمبلمان است. هزینه تعویض پارچه مبل 7 نفره با قیمتعوض کردن پارچه مبل 9 نفره تفاوت دارد و اجرت تعویض روکش مبل متغیراست. دستمزد تعویض روکش مبل به مواردی مانند تشک دوبل یا مجزا بودنمبلمان و همچنین پشتی خور بودن یا نبودن مبلمان نیز بستگی دارد. زیرا در صورت وجوداین موارد متراژ پارچه رومبلی بیشتر می شود و همچنین حجم کار نیز افزایش پیدا میکند.

مدل مبل مورد بعدی است که بر قیمت پارچه رو مبلی تاثیردارد. به طور مثال هزینه تعویض پارچه مبل راحتی نسبت به قیمتتعویض رویه مبل استیل کمتر است زیرا پروسه راحت تری دارد. هزینهتعویض روکش مبل سلطنتی به علت قیمت و ارزش بالای مبلمان و همچنین بیشتربودن سختی کار بیشتر می شود. همچنین پارچه مورد نظر برای این نوع مبلمان نیز قیمتبالاتری نسبت به پارچه های ساده تر دارند.

تعویض روکش انواع مبلمان اداری و خانگی توسطمتخصصین هوم سرویز

اگر به فکر تعویض رویه مبلمان خود هستید و در فکر کم کردنهزینه ها می باشید با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید. تعویض روکش انواع مبلماناداری به همراه تعمیرات مبلمان توسط برترین متخصصین در این زمینه انجام میشود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصینما جهت مشاوره و اعلام هزینه و ارائه نمونه کارها با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعویض روکش مبل استیل، راحتی و تعویض پارچه مبل سلطنتی
تعویض روکش صندلی میز نهار خوری
تعویض پارچه مبلمان 7 نفره
تعویض روکش مبل تختخواب شو
تعویض روکش مبل چستر
تعویض پارچه مبلی و تعویض رویه مبلمان اداری

همیاران سرویس تعویض روکش مبل و صندلی

 نظرات کاربران

profile picture
مهدیس عرفانی
3 ماه پیش |مهدی داودوندی

خیلی خیلی کارشون خوب بود با کیفیت انجام شد و مهم ترین مسئله برای من این بود که سر وقت آماده باشه که شد و خیلی خوش قول خوش اخلاق و منصف بودن تو کارشون ممنونم ازشون و از هوم سرویز

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان