user
دوخت کاور  مبل

دوخت کاور مبل

از 1130 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دوخت کاور مبل در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت دوخت پیراهن مبل(یک دست 7 نفره)

توافقی

قیمت دوخت پیراهن مبل(هر صندلی)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

دوخت پیراهن مبل و کاور مبل راحتی، استیل و سلطنتی

با توجه به بالا رفتنقیمت های سرسام آور مبلمان، نگهداری از مبلمان جزو واجبات شده است! ازاین رو براینگهداری و محافظت از مبلمان، درخواست دوخت پیراهن مبل یا دوختکاور مبل زیاد شده است. هنگامی که مبحث دوخت روکش مبل مطرح میشود، ذهن خیلی از افراد به سمت پارچه های ساده و کم ارزش ملحفه ای کشیده می شود کهظاهر دمده ای دارند.

در صورتی که شما میتوانید برای دوخت کاور مبل راحتی، دوخت کاور مبل استیل و دوختکاور مبل سلطنتی به راحتی هر مدل پارچه و حتی کاور ژله ای را متناسب باسبک مبلمان منزل خود انتخاب کنید. البته نمونه های آماده نیز در فروشگاه بهصورت متفرقه موجود هستند. اما کاورآماده ، کاملا فیکس مبلمان نخواهد شد. در واقعشاید شما مبلغ هنگفتی بابت کاور مبل ترک صرف کرده باشید اما درنهایت ظاهر مبلمانتان چندان دلنشین نمی شود. در ادامه به معرفی انواع دوخترومبلی و عوامل موثر بر هزینه دوخت کاور مبل می پردازیم.

در دوخت رومبلی از چه پارچه هایی استفاده می شود؟

دوخت روکش مبلژله ای (دوخت پیراهن مبل ژله ای)

کاور ژله ای مبل هم جدیدترین دستاورد طراحان و دست انداراندکوراسیون داخلی است. امروزه در اغلب خانه ها پوشش های مبلمان ژله ای را می تواندید. این متریال نوعی پیراهنمبل است که به صورت شفاف دیده می شود. رومبلی ژله ای یا ژلاتینی حالتی طلق مانند وشیشه ای دارد. کاور مبل ژلاتینی در واقع طلق های نرم و قابلانعطافی هستند که شیشه ای و از جنس pvc می باشند. از خصوصیت بارز دوختکاور مبل ژله ای شکل پذیری و قالب پذیری راحت برای دوختکاور مبل سلطنتی و مبل استیل است.

همچنین به علت ظاهر شفاف آنها مبل کاملا مشخصاست و در صورت آلودگی به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز می شوند و هیچگاه لکنخواهند شد. دوخت کاور پلاستیکی و ژله ای برایمبلمان راحتی و کاناپه ای پیشنهاد نمی شود. روکش مبلژله ای به علت حالت پلاستیکی که دارند، برای استفاده روزمره مناسب نیستند. دوخت کاور مبل پلاستیکی برای مبلمانی پیشنهاد می شود که زیادمورد استفاده قرار نمی گیرند و بیشتر حالت تزیینی دارند مانند رومبلی مبلسلطنتی و رومبلی مبل استیل از این دسته مبلمان هستند.

دوخت پیراهن مبلپارچه ای ( دوخت کاور مبل پارچه ای)

با توجه به بالا بودنهزینه رویه کوبی مبل، افراد ترجیح می دهند که از دوخت روکش پارچه ای بهرهببرند. مطمعنا پارچه مبلی طی مرور زمان و استفاده مکرر کدر می شود و با هر بارشستشو پارچه زیبایی اولیه را نخواهد داشت. به همین علت با دوختن کاور مبلراحتی می توانید از هزینه های بعدی جلوگیری کنید. جنس کاور مبل پارچه ایاز نخ و پلی استر می باشد و به راحتی در ماشین لباسشویی شسته می شوند و هیچ آسیبینمی بینند.

البته گاهی این کاربرای پوشاندن ظاهر مبل هم استفاده می شود و می توان نواقص مبل را باهزینه های کم، دوخت پیراهن مبل پارچه ای پوشاند. به طورمثال ممکن است مبل شما فوم و اسکلت سالمی داشته باشد اما پارچه مبلی در جاهاییدچار ایراداتی شده باشد، بدین ترتیب با دوخت پیراهن مبل دامن دار یامبل کشی می توان ظاهر زیبایی را برای مبل خود به ارمغان بیاورید.

دوخت کاور مبلتیکه ای

دوخت کاور مبل تیکهای مناسب افرادی است که نمی خواهند کل مبلمان خود را زیر روکش مبل پلاستیکیو پارچه کاور مبل پنهان کنند. این روش، مناسب مبلمانهایی هستند که در قسمت هایخاصی دچار ایراد شده اند. بدین ترتیب کاور مبل با پارچه های مطابق باپارچه رومبلی تلفیق می شوند. دوخت کاور مبل تیکه ای برای قسمتهایی مانند نشیمنگاه مبل، پشتی مبل و دسته های مبل استفاده می شود.

دوخت پیراهن مبلدامن دار

دوخت کاور مبل دامندار جزوقدیمی ترین و پرطرفدارترین مدل ها است. اگرچه از گذشته از این مدل استفاده میکردند اما هیچ گاه ازعلاقه ی افراد به این مدل کم نشده است. از مهمترینخصوصیات دوخت پیراهن مبل دامن دار پوشش کامل مبل است. برای دوخت روکش مبل دامن دار هیچ محدودیتی وجود ندارد و ازتمامی مدل ها و طرح پارچه مبلی می توان استفاده کرد.

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای

خیلی از بانوان بهدنبال آموزش دوخت کاور مبل ژله ای در منزل هستند. ما نمیتوانیم بگوییم که این کار نشدنی است. از طرفی نمی توانیم اظهار کنیم که افرادمبتدی هم می توانند با مهارت کامل به دوخت روکش مبل پلاستیکی بپردازند.جهت آموزش دوخت کاور ژله ای راحتی باید به درستی از تمام قسمت های مبلالگو برداری شود، سپس قطعات با دقت برش داده شوند و هر قسمت روی مبل به هم کوک زدهشود و سپس دوخت نهایی انجام شود. در نهایت از پس دوختن کاور مبل برآمدهاید. اما انتظار کیفیت رومبلی آماده را نداشته باشید. به هر حال گذراندندوره آموزشی دوختن رومبلی و تجربه، عوامل موثری در بالا بردن کیفیت نهایی کارخواهند بود.

دوخت رومبلی برای کدام دسته از مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود؟

کاور مبل ال شکل

دوخت کاور مبلال یکی از پر درخواست ترین نوع پیراهن مبل مورد نیاز است. طبعا هر مبلمانی کهزیاد استفاده می شود نیاز به مراقبت بیشتری نیاز دارد. ازین رو دوخت کاور مبلال و دوخت کاور کاناپه بسیار طرفدار پیدا کرده است و در فروشگاهکاور مبل به وفور یافت می شوند. اما چون سایز ها و مدل های متفاوتی از مبلمان الوجود دارند. لذا بهترین انتخاب، دوخت کاور مبل ال است و نه خرید رو مبلیآماده!

کاور مبل دستهچوبی

اغلب مبلمان استیل ودر موارد راحتی ها دارای دسته چوبی هستند. دوخت کاور مبل دسته چوبی اغلبسختی خود را دارد زیرا باید کاور مربوطه به خوبی روی چوب قرار بگیرد.معمولا دوخت کاور پلاستیکی یا دوخت کاور ژلاتینی برای ایندسته از مبلمان انتخاب بهتری هستند.

کاور مبل راحتی

دوخت کاور مبل راحتی یک انتخاب هوشمندانه برای مبلمانیاست که می خواهید در طی گذر زمان دچار تغییر رنگ نشوند. این مبلمان به علت استفادهروزمره زیاد بیشتر در معرض آسیب هستند. به همین علت با دوخت پیراهن مبلراحتی می توانید در مواقعی که خودتان از مبلمان استفاده می کنید روی آنها راکاور کنید تا لکه نشوند و از رنگ و قیافه نیوفتند.

کاور مبل استیل

پر درخواست ترینموارد دوخت رومبلی مربوط به مبلمان استیل است. دوخت کاور مبل استیل اغلباز جنس ژلاتینی یا پلاستیکی انتخاب می شود که همواره زیبایی مبلمان در زیر آن هانشان داده شوند و هم از آلودگی و کثیف شدن مبلمان جلوگیری می شود.همچنین برای مبلمان سلطنتی نیز از نوع استفاده می شود.

کاور مبل چرمی

مبلمان چرمی اززیباترین لوازم منزل است اگر از دوستداران محصولات چرمی هستید به جای تعویض مبلماناز روکش مبل چرمی استفاده کنید. روکش چرمی شیک و با اصالت است و برای دکوراسیونلوکس و اشرافی دوخته شده. اگر به دنبال یک پیراهن لاکچری برای مبلمان منزل هستید،چرم را امتحان کنید. رنگ قهوه ای چرم با همه نوع دکوراسیون همخوانی دارد. برایتهیه لوازم دکوراتیو مناسب با چرم اصلا مشکلی ندارید. کاور چرمی نیز قابلشستشوست ولی بهتر است قبل از شستن در مورد نحوه تمیز کردن چرم، کمی جستجو کنید.قبل از دوخت هر نوع پوشش مبل حتما اندازه گیری انجام می شود تا الگوی مبلمان تهیهشود. به این ترتیب همه برش ها کاملا اندازه مبلمان خواهد بود. البته روکش مبلآماده هم در بازار به فروش می رسد.

کاور مبل ضد ضربه و رطوبت چه مزایایی دارد؟

وقتی از حیواناتخانگی نگهداری می کنید کار تمیز کردن مبل ها دشوارتر می شود. با دوخت پیراهن مبلدیگر نگران موی سگ و گربه روی مبلمان نیستید. از طرفی پنجه حیوانات می تواند رویهمبل را خراش دهد و به مبلمان نفیس و با ارزشتان آسیب برساند. برخی از کاورها ویژهحیوانات خانگی طراحی شده اند. در واقع این روکش ها ضد آب و ضد ضربه محسوب می شونددر تصویر زیر نمونه ای از پیرااهن مبلمان را مشاهده می کنید که در مقابل رطوبت وخراشیدگی مقاومت بیشتری دارد. این روکش ها نیز به سادگی قابل نظافت هستند و میتوانید هفتگی آنها را بشویید.

سفارش دوخت روکش مبل ژلاتینی و پارچه ای در هوم سرویز

با تمام توضیحاتارائه شده انتخاب بین رومبلی آماده و دوخت پیراهن مبل کار سختی نیست. درواقع اگر می خواهید یک کاور به زیبایی و ظرافت رومبلی آماده ترک داشتهباشید، می توانید با دوزنده های ماهر هوم سوریز مشورت کنید. اگر میخواهید روکش مبلپلاستیکی شما کاملا متناسب و فیکس مبلمانتان باشد، باید اندازه گیری والگو برداری دقیق انجام شود تا نتیجه کار مطلوب باشد. همیاران هوم سرویز آمادهارائه خدمات دوخت کاور ژلاتینی و پارچه ای برای انواع مبلمان می باشند تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما جهتارائه توضیحات و اندازه گیری با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دوخت کاور مبل و همچنین ارایه خدمات دوخت انواع مدل کاور مبل برای مبل های سلطنتی و استیل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر شکستگی مبل و تعمیرات مبلمان در منزل, رویه کوبی مبل راحتی، استیل، چستر و چرم, طراحی و ساخت مبلمان سفارشی, رنگ کاری میز ناهار خوری و پولیش چوب میز و صندلی, تعمیر انواع صندلی اداری و مدیریتی, تعویض روکش مبل استیل، راحتی و تعویض پارچه مبل سلطنتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دوخت کاور مبل

دوخت انواع مدل کاور مبل برای مبل های سلطنتی و استیل

دوخت کاور مبل ضد آب

دوخت کاور مبل ژلاتینی، کاور مبل پلاستیکی و کاور مبل پارچه ای

طراحی و دوخت پیراهن مبل برای انواع مبل با دسته چوبی و ساده

طراحی و دوخت کاور صندلی میز ناهار خوری

طراحی و دوخت پیراهن مبل راحتی و مبلمان ال

نظرات کاربران

profile picture
اشرف شاهنده
2 ماه پیش |زهرا نقی پور

حتما حتما عالی ترین بودن هم سرعت عمل داشتن هم نظافت و خیلی خوب انجام دادن

profile picture
مهدی نوری مقدم

کاملا راضی هستم خیلی سریع و به موقع با رفع مشکل تحویلمون دادن

profile picture
علی میناوند
2 ماه پیش |مرتضی جوزانی

بینهایت کارشون عالی و تمیز بود بسیار با شخصیت و عالی بودن ممنونم ازشون

profile picture
مهدی عباس زاده
2 ماه پیش |رضا گودرزی

عالی و فوق العاده بود کارشون تمیز و به موقع کارو تحویل دادن

شرایط دوخت انواع کاور مبل استیل، سلطنتی و راحتی

تهیه اقلام پس از مشورت با مشتری انجام می شود.

مشتری تا 72ساعت بعد از تحویل کاور می تواند از نظر سلامت و ابعاد کاور را تست نموده و در صورت بروز خطا، با سامانه تماس گرفته تا مورد پیگیری و به درستی انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 350,000 الی 1,600,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 305,000 الی 707,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 480,000 تومان

خدمات دوخت کاور مبل در این شهرها ارائه می شود:

دوخت کاور مبل تهران
دوخت کاور مبل کرج
دوخت کاور مبل شیراز
دوخت کاور مبل مشهد