دوخت کاور  مبل

دوخت کاور مبل

از 1130 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دوخت کاور مبل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت دوخت پیراهن مبل(یک دست 7 نفره)

توافقی

قیمت دوخت پیراهن مبل(هر صندلی)

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره دوخت کاور مبل خواهید خواند

  • دوخت پیراهن مبل و دوخت کاور مبل راحتی، استیل و سلطنتی
  • در دوخت رومبلی از چه پارچه هایی استفاده می شود؟
  • آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای
  • دوخت رومبلی برای کدام دسته از مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود؟
  • کاور مبل ضد آب چه مزایایی دارد؟
  • قیمت کاور مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سفارش دوخت کاور مبل ژلاتینی و پارچه ای در هوم سرویز

دوخت پیراهن مبل و دوخت کاور مبل راحتی، استیل و سلطنتی

با توجه به بالا رفتنقیمت های سرسام آور مبلمان، نگهداری از مبلمان جزو واجبات شده است! ازاین رو براینگهداری و محافظت از مبلمان، درخواست دوخت پیراهن مبل یا دوختکاور مبل زیاد شده است. هنگامی که مبحث دوخت کاور مبل مطرح میشود، ذهن خیلی از افراد به سمت پارچه های ساده و کم ارزش ملحفه ای کشیده می شود کهظاهر دمده ای دارند.

در صورتی که شما میتوانید برای دوخت کاور مبل راحتی، دوخت کاور مبل استیل و دوختکاور مبل سلطنتی به راحتی هر مدل پارچه و حتی کاور ژله ای را متناسب باسبک مبلمان منزل خود انتخاب کنید. البته نمونه های آماده نیز در فروشگاه بهصورت متفرقه موجود هستند. اما کاورآماده ، کاملا فیکس مبلمان نخواهد شد. در واقعشاید شما مبلغ هنگفتی بابت کاور مبل ترک صرف کرده باشید اما در نهایتظاهر مبلمانتان چندان دلنشین نمی شود. در ادامه به معرفی انواع دوخترومبلی و عوامل موثر بر هزینه دوخت کاور مبل میپردازیم.

در دوخت رومبلی از چه پارچه هایی استفاده می شود؟

دوخت کاور مبل ژله ای (دوخت پیراهن مبل ژله ای)

کاور ژله ای مبل همجدیدترین دستاورد طراحان و دست انداران دکوراسیون داخلی است. امروزه در اغلب خانهها پوشش های مبلمان ژله ای را می توان دید. اینمتریال نوعی پیراهن مبل است که به صورت شفاف دیده می شود. رومبلی ژله ای یاژلاتینی حالتی طلق مانند و شیشه ای دارد. کاور مبل ژلاتینی در واقعطلق های نرم و قابل انعطافی هستند که شیشه ای و از جنس pvc می باشند. از خصوصیت بارز دوختکاور مبل ژله ای شکل پذیری و قالب پذیری راحت برای دوختکاور مبل سلطنتی و مبل استیل است.

همچنین به علتظاهر شفاف آنها مبل کاملا مشخص است و در صورت آلودگی به راحتی با یک دستمال مرطوبتمیز می شوند و هیچگاه لک نخواهند شد. دوخت کاور پلاستیکی وژله ای برای مبلمان راحتی و کاناپه ای پیشنهاد نمی شود. کاورمبل ژله ای به علت حالت پلاستیکی که دارند، برای استفاده روزمره مناسبنیستند. کاور پلاستیکی مبل برای مبلمانی پیشنهاد می شود که زیاد مورد استفادهقرار نمی گیرند و بیشتر حالت تزیینی دارند مانند رومبلی مبل سلطنتی و رومبلیمبل استیل از این دسته مبلمان هستند.

دوخت پیراهن مبلپارچه ای ( دوخت کاور مبل پارچه ای)

با توجه به بالا بودنهزینه رویه کوبی مبل، افراد ترجیح می دهند که از کاور پارچه ای بهره ببرند. مطمعنا پارچهمبلی طی مرور زمان و استفاده مکرر کدر می شود و با هر بار شستشو پارچه زیباییاولیه را نخواهد داشت. به همین علت با دوختن کاور مبل راحتی می توانیداز هزینه های بعدی جلوگیری کنید. جنس کاور مبل پارچه ای از نخ و پلی استر می باشدو به راحتی در ماشین لباسشویی شسته می شوند و هیچ آسیبی نمی بینند.

البته گاهی این کاربرای پوشاندن ظاهر مبل هم استفاده می شود و می توان نواقص مبل را باهزینه های کم، دوخت پیراهن مبل پارچه ای پوشاند. به طور مثال ممکناست مبل شما فوم و اسکلت سالمی داشته باشد اما پارچه مبلی در جاهایی دچار ایراداتیشده باشد، بدین ترتیب با دوخت پیراهن مبل دامن دار می توان ظاهرزیبایی را برای مبل خود به ارمغان بیاورید.

دوخت کاور مبلتیکه ای

دوخت کاور مبل تیکهای مناسب افرادی است که نمی خواهند کل مبلمان خود را زیر روکش مبل پلاستیکی وپارچه کاور مبل پنهان کنند. این روش، مناسب مبلمانهایی هستند که در قسمت های خاصیدچار ایراد شده اند. بدین ترتیب کاور مبل با پارچه های مطابق باپارچه رومبلی تلفیق می شوند. دوخت کاور مبل تیکه ای برای قسمتهایی مانند نشیمنگاه مبل، پشتی مبل و دسته های مبل استفاده می شود.

دوخت پیراهن مبلدامن دار

دوخت کاور مبل دامندار جزو قدیمی ترین و پرطرفدارترین مدل ها است. اگرچه از گذشته از این مدلاستفاده می کردند اما هیچ گاه ازعلاقه ی افراد به این مدل کم نشده است. از مهمترینخصوصیات دوخت پیراهن مبل دامن دار پوشش کامل مبل است. برای دوختپیراهن مبل دامن دار هیچ محدودیتی وجود ندارد و از تمامی مدل ها وطرح پارچه مبلی می توان استفاده کرد.

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای

خیلی از بانوان بهدنبال آموزش دوخت کاور مبل ژله ای در منزل هستند. مانمی توانیم بگوییم که این کار نشدنی است. از طرفی نمی توانیم اظهار کنیم که افرادمبتدی هم می توانند با مهارت کامل به دوخت روکش مبل پلاستیکی بپردازند.جهت آموزش دوخت کاور ژله ای راحتی باید به درستی از تمام قسمت های مبلالگو برداری شود، سپس قطعات با دقت برش داده شوند و هر قسمت روی مبل به هم کوک زدهشود و سپس دوخت نهایی انجام شود. در نهایت از پس دوختن کاور مبل برآمدهاید. اما انتظار کیفیت رومبلی آماده را نداشته باشید. به هر حال گذراندندوره آموزشی دوختن رومبلی و تجربه، عوامل موثری در بالا بردن کیفیت نهایی کارخواهند بود.

دوخت رومبلی برای کدام دسته از مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود؟

کاور مبل ال شکل

دوخت کاور مبلال یکی از پر درخواست ترین نوع پیراهن مبل مورد نیاز است. طبعا هر مبلمانی کهزیاد استفاده می شود نیاز به مراقبت بیشتری نیاز دارد. ازین رو دوخت کاور مبلال و دوخت کاور کاناپه بسیار طرفدار پیدا کرده است و درفروشگاه کاور مبل به وفور یافت می شوند. اما چون سایز ها و مدل های متفاوتی ازمبلمان ال وجود دارند. لذا بهترین انتخاب، دوخت کاور مبل ال است و نهخرید رو مبلی آماده!

کاور مبل دستهچوبی

اغلب مبلمان استیل ودر موارد راحتی ها دارای دسته چوبی هستند. دوخت کاور مبل دسته چوبی اغلبسختی خود را دارد زیرا باید کاور مربوطه به خوبی روی چوب قرار بگیرد.معمولا دوخت کاور پلاستیکی یا دوخت کاور ژلاتینی برای ایندسته از مبلمان انتخاب بهتری هستند.

کاور مبل راحتی

دوخت کاور مبل راحتی یک انتخاب هوشمندانه برای مبلمانیاست که می خواهید در طی گذر زمان دچار تغییر رنگ نشوند. این مبلمان به علت استفادهروزمره زیاد بیشتر در معرض آسیب هستند. به همین علت با دوخت پیراهن مبلراحتی می توانید در مواقعی که خودتان از مبلمان استفاده می کنید روی آنها راکاور کنید تا لکه نشوند و از رنگ و قیافه نیوفتند.

کاور مبل استیل

پر درخواست ترینموارد دوخت رومبلی مربوط به مبلمان استیل است. دوخت کاور مبلاستیل اغلب از جنس ژلاتینی یا پلاستیکی انتخاب می شود که همواره زیباییمبلمان در زیر آن ها نشان داده شوند و هم از آلودگی و کثیف شدن مبلمان جلوگیری میشود. همچنین برای مبلمان سلطنتی نیز از نوع استفاده می شود.

کاور مبل چرمی

مبلمان چرمی اززیباترین لوازم منزل است اگر از دوستداران محصولات چرمی هستید به جای تعویض مبلماناز کاور مبل چرمی استفاده کنید. کاور چرمی شیک و با اصالت است و برای دکوراسیونلوکس و اشرافی دوخته شده. اگر به دنبال یک پیراهن لاکچری برای مبلمان منزل هستید،چرم را امتحان کنید. رنگ قهوه ای چرم با همه نوع دکوراسیون همخوانی دارد. برایتهیه لوازم دکوراتیو مناسب با چرم اصلا مشکلی ندارید. کاور چرمی نیزقابل شستشوست ولی بهتر است قبل از شستن در مورد نحوه تمیز کردن چرم، کمی جستجوکنید. قبل از دوخت هر نوع پوشش مبل حتما اندازه گیری انجام می شود تا الگوی مبلمانتهیه شود. به این ترتیب همه برش ها کاملا اندازه مبلمان خواهد بود. البته کاور مبلآماده هم در بازار به فروش می رسد.

کاور مبل ضد آب چه مزایایی دارد؟

وقتی از حیواناتخانگی نگهداری می کنید کار تمیز کردن مبل ها دشوارتر می شود. با دوخت پیراهن مبلدیگر نگران موی سگ و گربه روی مبلمان نیستید. از طرفی پنجه حیوانات می تواند رویهمبل را خراش دهد و به مبلمان نفیس و با ارزشتان آسیب برساند. برخی از کاورها ویژهحیوانات خانگی طراحی شده اند. در واقع این ها ضد آب و ضد ضربه محسوب می شوند درتصویر زیر نمونه ای از پیرااهن مبلمان را مشاهده می کنید که در مقابل رطوبت وخراشیدگی مقاومت بیشتری دارد. این روکش ها نیز به سادگی قابل نظافت هستند و میتوانید هفتگی آنها را بشویید.

قیمت کاور مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت دوخت کاور مبل به موارد متعددی وابسته است. بر اساسمواردی که توضیح دادیم قیمت دوخت پیراهن مبل بر اساس جنس مورد نظر تغییرپیدا می کند. همچنین نوع مبلمان مورد دیگری است که قیمت دوخت کاور مبل راتحت تاثیر قرار می دهد. به طور مثال مبل های دسته دار سخت تر بوده و دستمزد دوزندهرا نیز بالا می برد.

سفارش دوخت کاور مبل ژلاتینی و پارچه ای در هوم سرویز

با تمام توضیحاتارائه شده انتخاب بین رومبلی آماده و دوخت پیراهن مبل کار سختی نیست. درواقع اگر می خواهید یک کاور به زیبایی و ظرافت رومبلی آماده ترک داشتهباشید، می توانید با دوزنده های ماهر هوم سوریز مشورت کنید. اگر میخواهید روکشپلاستیکی مبل شما کاملا متناسب و فیکس مبلمانتان باشد، باید اندازهگیری و الگو برداری دقیق انجام شود تا نتیجه کار مطلوب باشد. همیاران هوم سرویزآماده ارائه خدمات دوخت کاور ژلاتینی و پارچه ای برای انواع مبلمان میباشند تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تاهمیاران ما جهت ارائه توضیحات و اندازه گیری با شما هماهنگی های لازم را انجامدهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دوخت کاور مبل و همچنین ارایه خدمات دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, تعویض پارچه مبل استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دوخت کاور مبل

دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل

دوخت کاور مبل ضد آب

دوخت کاور مبل ژلاتینی

دوخت کاور مبل پارچه ای

دوخت کاور صندلی میز ناهار خوری

دوخت پیراهن مبل راحتی و مبلمان ال

کاور مبل پلاستیکی برای انواع مبل با دسته چوبی و ساده

نظرات کاربران

profile picture
محمد جواد وکیلی

کاری که تحویل دادند بسیار تمیز و عالی بود ممنون از اقای حاجی رضایی

profile picture
جمشید شوقی

بسیار خوش برخورد و چیزی که تحویل دادن هم عالی بود و چیزی بود که میخواستیم ممنون از اپ خوب هوم سرویز

profile picture
فرزاد رفیعی

به موقع انجام دادند و با کیفیت🙏👌

profile picture
نیره مقیمی

خیلی عالی بود واقعا لطف کردند هم خیلی سریع اماده کردند و تحویل دادند و هم بسیار تمیز دوخته شده بود و با جنس با کیفیت ممنونم

شرایط دوخت کاور مبل استیل، دوخت کاور پلاستیکی راحتی و استیل

تهیه اقلام پس از مشورت با مشتری انجام می شود.

مشتری تا 72ساعت بعد از تحویل کاور می تواند از نظر سلامت و ابعاد کاور را تست نموده و در صورت بروز خطا، با سامانه تماس گرفته تا مورد پیگیری و به درستی انجام شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 487,000 الی 927,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 400,000 الی 750,000 تومان