شستشوی پرده

شستشوی پرده

از 1933 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی پرده در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده آستر و حریر(متر مربع)

15,000 الی 20,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده مخمل یا کتان(متر مربع)

25,000 الی 43,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 1/5(متری)

350,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2(متری)

450,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2 متر به بالا(متری)

توافقی

قیمت تعمیرات پرده

توافقی

متوسط قیمت1,800,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره شستشوی پرده خواهید خواند

 • بهترین روش شستشوی پرده چیست؟
 • نکات مهمی که در هنگام شستشوی پرده باید رعایت شوند
 • روش شستن پردهای متفاوت به چه صورت است؟
 • خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟
 • بهترین مواد شوینده پرده چگونه انتخاب می شوند؟
 • آیا در فکر شستشوی پرده‌ پارچه‌ای با ماشین لباسشویی هستید دست نگه دارید!!
 • آیا باز کردن و نصب مجدد پرده‌ها در هوم سرویز انجام می شود؟
 • بهترین زمان شستشوی پرده چه زمانی است؟
 • خشکشویی پرده شامل چه مواردی می شود؟
 • قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟
 • چرا شرکت هوم سرویز را برای خدمات پرده شویی انتخاب کنیم؟
 • خدمات شستشو و خشکشویی پرده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بهترین روش شستشوی پرده چیست؟

پرده شویی یا شستشوی پرده از جمله کارهایی است که حداقل سالی یکبار باید انجام شود. نمی توان از تاثیر پرده بر دکوراسیون داخلی منازل به سادگی عبور کرد. از این رو نظافت و شستشوی پرده از مواردی است که هر چند مدت یکبار باید انجام شود. شستشوی پرده در شهرهای بزرگ که متاسفانه آلودگی بیشتری هم دارند بیشتر تاکید می شود. شاید خالی از لطف نباشد که این مورد هم متذکر شویم شستن پرده طول عمر آن را نیز بیشتر می کند و موجب می شود پردها حالت زیبای خود را حفظ کنند. خیلی از افراد خودشان اقدام به شستشوی پرده در منزل می کنند. اما در مواردی بر اساس جنس پرده تنها استفاده از خدمات پرده شویی و یا در مواردی خشکشویی پرده پیشنهاد می شود به همین جهت ما در ادامه راهکارها و روش های شستن پرده زبرا، لووردراپه، شستشوی پرده حریر، شستن پرده مخمل، پرده پلیسه و عوامل موثر بر قیمت شستشوی پرده و هزینه خشکشویی پرده می پردازیم.

نکات مهمی که در هنگام شستشوی پرده باید رعایت شوند

همانطور که قطعا می دانید امروزه از انواع پرده‌های پارچه‌ای، زبرا، پرده توری، لوردراپه، پلیسه، شید و حصیری استفاده می شوند. که قطعا شستشوی آنها به یک شکل نخواهد بود. رعایت نکات زیر در هنگام پرده شویی موجب می شود که از آسیب به پرده جلوگیری شود.

 • در فواصل زمانی معین گرد و غبار باید با استفاده از جاروبرقی از روی تارو پود پرده برداشته شود تا این ذرات به داخل پرده نفوذ نکنند.
 • با استفاده از برس های مخصوص می توان گرد و خاک را از قسمت هایی که نمی توان جارو برقی زد و یا به طور مثال زیر کتیبه هستند باید برداشته شوند.
 • اگر برای شستن پرده در منزل تصمیم دارید از ماشین لباسشویی استفاده کنید باید مواد شوینده بسیار ضعیف به کار ببرید و همچنین لباسشویی را روی دور کند قرار دهید.
 • بهترین راهکار برای شستشوی پرده سنگین خشکشویی پرده است که بهترین نتیجه را بدهد و قوام پارچه از بین نرود.
 • همچنین در مواردی که جنس پرده ها بسیار ظریف و ابریشمی هستند نیز بهترین راهکار شستشوی پرده خشکشویی پرده است.

روش شستن پردهای متفاوت به چه صورت است؟

شاید برایتان جالب باشد که پروسه شستشوی پرده هم مانند خدمات قالیشویی نیاز به مهارت و شناخت بافت پارچه دارد. هر نوع پرده بر اساس جنس و همچنین نوع لکه باید به طروق مختلفی شستشو شوند.

· شستشوی پرده شید

در هنگام تولید و ساخت پرده های شید و زبرا یک لایه پوشش آهار از جنس پی وی سی روی پارچه زده می شود تا از جذب گرد و غبار اضافی به بافت پارچه جلوگیری شود و قوام و استحکام پارچه نیز حفظ شود. از این رو روش شستن پرده شید و شستشوی پرده زبرا باید تحت شرایط خاص انجام شود تا به بافت پارچه آسیب نرسد و پرده شید دفرمه نشود.

برای شروع شستشوی پرده زبرا را باید تا آخرین مرحله باز کنید. سپس با جارو برقی تمام گرد و غبارهای روی پرده را بردارید. سپس محلول صابون و آب ملایم بدون مواد سفید کننده اسیدی تهیه کنید. با استفاده از اسفنچ به صورت چپ و راست روی پرده بکشید تا به پایین برسید. در صورت وجود لکه از لکه بر پارچه استفاده کنید. سپس با یک پارچه مرطوب و تمیز طی چند مرحله به شستشوی پرده زبرا بپردازید تا چرک مرده به طور کامل خارج شود . مدل دیگر خشکشویی پرده شید خارج کردن کامل پرده زبرا از قاب می باشد. معمولا برای فضاهایی مانند آشپزخانه هر 6 ماه یکبار را باید به شستن پردهای زبرا اختصاص داد. پرده های زبرا را بعد از باز کردن باید در یک محلول ملایم به صورت صاف قرار داد و پس از خیس خوردن شروع به شستشو کرد. و پس از شستشوی پرده زبرا را در محیطی به صورت صاف آویزان نمود تا خشک شود. البته نحوه نصب پرده شید کمی دشوار است که باید در هنگام خارج کردن از قاب دقت نمود تا همان مراحل را در هنگام نصب مجدد اجرا کرد.

· خشکشویی پرده زبرا

بهترین روش شستشوی پرده زبرا، خشکشویی پرده یا بخارشویی پرده است. خشکشویی پرده زبرا به صورت سالیانه توصیه می شود. برای شستشوی پرده در منزل می توانید از دستگاه بخارشوی خانگی نیز کمک بگیرید ولی در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی پرده زبرا دارید با هوم سرویز تماس بگیرید.

· روش شستشوی پرده نخی

از خصوصیات نخ آب رفتن آن است پس قبل از دوخت پرده پارچه مورد نظر را در محلول آب و نمک بخیسانید تا اندازه واقعی پرده را متوجه شوید. اما در شستشوی پرده نخی بعد از دوخت نگران نباشید می توانید پرده شویی را با لباسشویی انجام دهید. اگر کیسه پارچه ای سفید یا روبالشی سفید دارید پرده را داخل آن قرار داده و درون لباسشویی بگذارید تا نتیجه بهتری بگیرید.

· شستشوی پرده پارچه ای

پرده پارچه ای در تنوع بالایی وجود دارند، برخی از انواع پارچه ها را نمی توان در خانه شستشو داد. پرده های ساتن، ابریشم و مخمل از جمله پارچه های پرده ای هستند که بهتر است برای شستشو به خشکشویی پرده داده شود تا بافت پارچه آسیب نبیند. همچنین شستشوی پرده پارچه ای در منزل امکان پذیر است و می توان پس از شستشوی پرده و در حالیکه هنوز مرطوب است، پرده را آویزان کرد تا چروک نخورد. اتو کردن پرده کار مشکلی است و بهتر است با آویزان کردن پرده به طور صحیح، مرحله اتو کردن را ساده و یا حذف کنیم.

· شستشوی پرده توری

بهترین راه از بین بردن چرک مرده و لکه در شستشوی پرده حریر، عدم استفاده ار سفید کننده های اسیدی می باشد. چون باعث کدر شدن پارچه و شل شدن کلی آن یا به اصطلاح کش آمدن پرده توری می شود. روش شستشوی پرده توری در لباسشویی ابتدا با یک پارچه نمدار خاک های اضافی از روی پرده باید برداشته شود. سپس پرده را در محلول سرکه و نمک و جوش شیرین که از جمله سفید کننده های طبیعی هستند، قرار دهید. تا برای چند ساعت خیس بخورد. اینکار علاوه بر اینکه باعث هرچه بیشتر تمیز شدن پرده های منزل شما می شود. موجب از بین رفتن قارچ یا کپک احتمالی نیز خواهد شد. بیشتر تاکید به شستن پرده توری با دست می باشد ولی اگر به هر دلیلی مقدور نیست می توانید از ماشین لباسشویی با مقدار پودر کم و مدت زمان کم نیز استفاده کنید. در مرحله آخر شستن پرده حریر در منزل، برای جلوگیری از چروک شدن پرده در انتهای پروسه پرده شویی، آویزان کردن پرده به صورت نمدار است.

· شستشوی پرده حریر

نحوه شستشوی پردهای حریر کاملا مشابه پردهای توری می باشد. تنها تفاوت آنها بافت نرم تر پرده های حریر است. اگر مایل به شستشوی پرده حریر در ماشین لباسشویی هستید باید چند نکته اساسی را رعایت کنید. زیرا پرده ممکن است چرک مرده شود و تغییر رنگ بدهد. ابتدا پرده حریر را در آب ولرم رو به سردی، غوطه ور کنید. قبل از شستشوی پرده برای چند دقیقه اجازه دهید پرده در آب خیس بخورد. شستن پرده حریر سفید کمی از شستشو پرده حریر رنگی سخت تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود. باید طی چندین مرحله آب را عوض کرد تا گرد و خاک پرده به خوبی خارج شود. سپس باید محلول صابون بچه را اضافه کرد. دقت کنید که محلول پاک کننده پرده حریر باید بسیار ملایم باشد و اصلا نباید در طی شستشو پارچه را چنگ بزنید. پس از آبکشی مرحله آخر، سفید کردن پرده های توری و حریر مقداری سرکه در آب سرد بریزید و پرده را در آب فرو ببرید این کار موجب درخشان تر شدن پرده می شود.

· شستشوی پرده مخمل

پرده های مخمل یکی از پرطرفدارترین پرده های خانواده های ایرانی است. که معمولا به صورت پرده پانچی، پرده پلیسه ای برای اتاق خواب یا پذیرایی استفاده می شود. زیبایی پرده های پارچه مخمل به علت حالت آهاردار پارچه می باشد. ازین رو باید در شستشوی پرده مخمل بسیار دقت نمود تا زیبایی پارچه حفظ شود. این اقدامات به دو صورت دستی و با ماشین لباسشویی قابل انجام است. پیشنهاد می شود در صورت وجود لکه ابتدا لکه ها با دست و محلول پودر صابون پاک شود، سپس به لباسشویی انتقال دهید.

پرده مخمل به دلیل ضخامت و نوع بافت پارچه، سنگین است. از این رو شستشوی پرده در منزل ممکن است که کمی سخت و سنگین باشد. ما پیشنهاد می کنیم برای راحتی و اطمینان خاطر بیشتر، شستشوی پرده مخمل خود را به مراکز خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده هوم سرویز بسپارید.

· شستشوی پردهای پلیسه

پرده های پلیسه زیبایی خاصی دارند ولی بیشتر هم در معرض کثیفی و آلودگی هستند. بهتر است این پرده ها را مرتب با جاروبرقی غبارزدایی کنید تا آلودگی به بافت پلیسه نفوذ نکند. در نظر داشته باشید که هیچگاه نباید برای شستشوی پرده پلیسه از آب استفاده کنید. شستشوی پرده پلیسه با آب در منزل موجب باز شدن پلیسه شده و زیبایی پرده از بین خواهد رفت. پیشنهاد می کنم جارو کردن پرده را در منزل انجام داده و این کار را به یک خشکشویی پرده مجرب پسپارید. در این صورت دیگر نگران باز شدن چین ها هم نخواهید بود.

· شستن پرده‌ چوبی

همانطور که همه می دانند چوب میانه خوبی با آب ندارد. پس شستشوی پرده چوبی به معنای واقعی امکان پذیر نیست. از این رو تنها استفاده از مقدار کمی آب و یک برس بسیار نرم برای تمیزکاری کافیست. چون اینها ممکن است طی مرور زمان رنگ اولیه خود را از دست بدهند از این رو شستشوی پرده چوبی یعنی تنها پاک کردن آنها از گرد و غبار.

· شستشوی پرده آکریلیک

پردهای آکریلیک ظریف بوده و سریعا چروک می شوند. بهترین راهکار شستشوی پردهای آلکریلیک این است که محلول را به تمام پرده زده و سپس با استفاده از دستمال آن را تمیز می کنیم.

· شستشوی پرده ساتن

این نوع پرده در رده پرده های لوکس و گران گنجانده می شوند. اما خوب جنس این نوع پرده، گرد و غبار را به راحتی نشان می دهند. به همین علت حداقل سالی یکبار را باید به شستشوی پرده ساتن اختصاص دهید. پرده ساتن به راحتی چروک می شود از این رو استفاده از خدمات خشک شویی پرده بهترین راه حل است. زیرا پرده ها شسته و اتو شده نصب می شوند.

در صورتی که تمایل دارید خودتان دست به کار شوید حتما لباسشویی را روی دور کند با آب سرد تنظیم کنید و همچنین تنها از سرکه و جوش شیرین استفاده کنید تا به بافت آن آسیبی وارد نشود.

· شستشوی پرده لووردراپه و کرکره ای و شستشوی پرده اداره و شرکت ها

در شستشوی پرده کرکره ای حفظ حالت پرده، پس از شستشو بسیار حائز اهمیت است. این نوع پرده بیشتر در دفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. به همین علت نیاز بیشتری به شستشوی پرده لووردراپه می باشد. برای هرچه بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه، بهترین راهکار خشکشویی پرده لووردراپه است. جهت شستشوی پرده لوردراپه در خانه ابتدا سعی کنید خاک و آلودگی را از بین ببرید و بعد در محلول پودر و آب بخیسانید، سپس با بک برس نرم به طوری که آهار پرده از بین نرود شروع به نظافت پرده کرکره ای کنید. سعی کنید در یک جهت برس یا اسفنج را بکشید. تا لک های روی پرده ازبین برود . سپس در حالت نمدار آویزان کنید تا حالت پرده خراب نشود. روش دیگر پرده را به صورت منظم در کنار هم رول کنید و در یک روبالشی که بلا استفاده است، بگذارید و در لباسشویی بیندازید. در این صورت خیالتان راحت باشد که هیچ ایرادی به پرده وارد نمی شود. درجه لباسشویی را حداکثر در 40 درجه نگهدارید و نگذارید که لباسشویی پرده را خشک کند. پرده را خارج کنید و به صورت خیس آویزان کنید تا چروک نشود.

همچنین در صورتی که نیاز به شستشوی پرده اداره و شرکت دارید می توانید ز خدمات آنلاین شستشوی پرده استفاده کنید. قیمت شستشوی پرده لوردراپه در مقایسه با نتیجه نهایی مقرون به صرفه خواهد بود.

· خشکشویی پرده های ابریشمی

پردهای ابریشمی نیز به راحتی قابل شستشو نیستند. از این رو خشکشویی پرده ابریشمی بهترین راهکار است. در همه مراحل شستشوی پرده ابریشمی از بازکردن، پرده شویی و نصب مجدد باید توسط افراد ماهر انجام شود تا به این پردها آسیبی وارد نشود.

خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟

پرده های بزرگ و سنگین پارچه ای را نمی توان در منزل شست. برای اینکه الیاف پارچه پرده ای آسیب نبیند و کثیفی پارچه به خوبی برطرف شود از خدمات خشکشویی پرده کمک بگیرید. خشکشویی پرده بهترین راه حل برای شستن پردهای پارچه ای است. خشکشویی پرده، برای پرده های نفیس با پارچه های ارزشمند پیشنهاد می شود. برای پیشگیری از تغییر رنگ پارچه و رنگ پریدگی، خشکشویی پرده بهترین راهکار است. در این روش، همه لکه های روی پارچه پرده به خوبی از بین می روند.

بهترین مواد شوینده پرده چگونه انتخاب می شوند؟

در انواع پرده ممکن است از موادی مانند نخ، پلاستیک، فلز، پارچه، چوب و غیره استفاده شود. تنوع این متریال موجب می شود هر نوع ماده شیمیایی در شستشوی پرده قابل استفاده نباشد. زیرا بعضی از مواد شیمیایی موجب خورندگی و آسیب به آنها می شود. از این رو پیشنهاد می شود در پروسه پرده شویی ریسک نکنید و اگر از پرده ای با متریال خاص دارید این موارد را به خدمات خشک شویی پرده هوم سرویز بسپارید.

آیا در فکر شستشوی پرده‌ پارچه‌ای با ماشین لباسشویی هستید دست نگه دارید!!

البته شستشوی پردهای پارچه ای هر کدام پروسه متفاوتی دارند. بستگی دارد پارچه مورد نظر شما ساتن، مخمل، ابریشم و یا نخی ساده باشد. اما اگر منظورتان شستشوی پردهای پارچه ای نفیس است قطعا بهترین انتخاب خشکشویی پرده است. زیرا شستشوی پرده با ماشین لباسشویی در بسیاری از موارد به بافت پارچه آسیب می زند و موجب می شود که پردها زیبایی اولیه خود را نداشته باشند.

پرده‌های پارچه‌ای انواع مختلفی دارند. پرده‌های سنگین، مدل‌دار، نفیس و دارای پارچه‌های خاصی نظیر مخمل و ابریشم را نمی‌توان در منزل شست. بهتر است این پرده‌ها را به خدمات پرده‌شویی بسپارید تا از تغییر رنگ و از بین رفتن کیفیت آن جلوگیری شود.

آیا باز کردن و نصب مجدد پرده‌ها در هوم سرویز انجام می شود؟

با کمک متخصصین هوم سرویز در روز و ساعت تعیین شده متخصصین ما در محل حضور پیدا کرده پرده ها را جمع آوری کرده و می شویند. به این ترتیب که بعد از پروسه پرده شویی در صورت تمایل مشتری مجددا در محل مورد نظر نصب می شوند.

بهترین زمان شستشوی پرده چه زمانی است؟

المان های زیادی بر تعیین زمان شستشوی پرده تاثیر دارند. محل مورد نظر، نوع پرده و میزان آلودگی محیط از مواردی هستند که بر زمان پرده شویی تاثیر می گذارد. اما بیشترین تاکید ما بر این است اگر در فکر خاته تکانی عید هستید روزهای پایانی سال را به پرده شویی اختصاص ندهید و زودتر دست به کار شوید.

خشکشویی پرده شامل چه مواردی می شود؟

1. تفکیک پردها بر اساس جنس

بعد از دریافت پردها بر اساس جنس و رنگ تفکیک می شوند. این مرحله موجب می شود که کمترین آسیبی به بافت پارچه وارد نشود.

2. انتخاب مواد شوینده

بر اساس نوع رنگ و جنس باید مواد شوینده مناسب انتخاب شوند. در بهترین مراکز خشک شویی پرده از مواد باکیفیت تر و خارجی استفاده می شود تا آسیبی به پارچه وارد نشود.

3. لکه گیری

همانطور که میدانید همه ی لکه ها در خشکشویی پرده قبل از شروع شستشو از بین می روند. البته این موضوع در مورد لکه های مقاوم انجام می شود. اما در مواقعی که مربوط به گرد و غبار باشد این مرحله حذف می شود.

4. خشک کردن پرده

پس از شستشو در لباسشویی های صنعتی، پردها توسط خشک کن های حرفه ای خشک شده بر اساس جنس پرده انجام می شود.

قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پرده شویی به موارد متعددی بستگی دارد. المان های زیادی قیمت پرده شویی را تغییر می دهند. هزینه پرده شویی برای هر جنس پرده به صورت متری اعلام می شود. پرده ها امروزه به عنوان یکی از گرانترین لوازم و اسباب خانه به شمار می روند. از این رو برای خشکشویی پرده باید مطمئن شوید که از یک شرکت خدماتی معتبر کمک می گیرید. اندازه و ابعاد پرده ازعوامل موثر بر هزینه پرده شویی است. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرکذار بر قیمت شستشوی پرده می پردازیم.

· تاثیر متراژ پرده بر قیمت شستشوی پرده

اولین و مهم ترین عامل بر هزینه شستشوی پرده اندازه و ابعاد پرده است. هرچه پرده ها بزرگتر باشند و تعداد پرده ها بیشتر باشد طبعا هزینه خشک شویی پرده بیشتر می شود. البته در مواردی مانند شستشوی پرده اداره ها و مراکز آموزشی چون تعداد پرده ا بالا است دیگر مسئله ابعاد مطرح نیست و به صورت توافقی اعلام می شود. در این موارد نرخ شستشوی پرده به صورت چشم گیری کاهش پیدا می کند. اما در مواردی که تنها یک یا دو پرده مد نظر است قیمت شستشوی پرده بر اساس متر مربع محاسبه می شود.

· جنس پارچه و تاثیر آن بر قیمت شستشوی پرده

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه شستشوی پرده جنس پارچه است. اگر جنس پرده از موارد گران قیمت و حساس باشد پروسه پرده شویی سخت تر است و با دقت بیشتری انجام می شود. از این رو هزینه خشکشویی پرده بیشتر می شود. به طور مثال در مواردی مانند هزینه خشکشویی پرده ابریشم یا ترمه با هزینه خشک شویی پرده های توری یا کتان و قیمت شستشوی پرده حریر با قیمت شستشوی پرده مخمل با هم تفاوت دارند.

· مدل پرده

در مواردی مانند پردهای ساده قیمت شستشو بسیار پایین تر است نرخ شستشوی پرده سلطنتی است. زیرا این نوع پردها حساسیت بیشتری دارند و نحوه باز کردن و سرهم کردن دوباره آنها سخت تر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.

· مواد شوینده مورد استفاده

همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم بر اساس وضعیت پرده و نوع لکه ها از مواد شوینده متفاوت استفاده می شود. استفاده از مواد خاص و باکیفیت در کنار اثر بخشی بیشتر به بافت پارچه آسیبی وارد نمی کنند از این رو هزینه خشکشویی پرده بر اساس این مورد تغییر می کند.

چرا شرکت هوم سرویز را برای خدمات پرده شویی انتخاب کنیم؟

مخصصین پرده شویی هوم سرویز دارای امکانات لازم و با کیفیت برای شستشو و خشکشویی انواع پرده می باشند. همچنین همیاران هوم سرویز دانش لازم برای به کارگیری استفاده مواد شوینده متناسب با جنس پارچه پرده ای را دارا می باشند که مشکلی به جنس و طرح پارچه پرده ای وارد نشود. همچنین کادر پرده شویی آموزشهای لارم در جهت بازکردن و نصب مجدد انواع پرده را دیده اند و با خیال راحت پرده هایتان را باز و در نهایت در سر جای خود قرار خواهند داد.

خدمات شستشو و خشکشویی پرده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای خدمات پرده شویی می توانید به راحتی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و اقدامات لازم جهت باز کردن پرده و انتقال به خشکشویی پرده انجام شود. پرده ها در نهایت شسته و اتو کشیده تحویل شما داده خواهند شد. در صورت نیاز نصب نیز توسط همیاران ما انجام خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس..​.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی پرده و همچنین ارایه خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی پرده

پرده شویی و خشکشویی پرده

شستشوی پرده و خشکشویی پرده‌ اداری و خانگی

شستشوی پرده زبرا، شید و لووردراپه

خشکشویی و شستشوی پرده پارچه ای، توری، شستشو پرده حریر، نخی و ...

خشکشویی و اتوکشی پرده مخملی و اورگانزا و شستشوی پرده های سنگین و ضخیم

خدمات جمع آوری پرده، شستشوی پرده به همراه نصب مجدد

نظرات کاربران

profile picture
امیرحسینی

واقعا عالي بود كارشون بسيار حرفه اي بودن و من پیشنهاد میکنم ممنون هستم

profile picture
مهناز غلامی

آقای ضرغامی پرده های منزل مارو زحمتشو کشیدن هم از نظر کیفیت کار عالی بود هم به موقع تحویل دادن ممنون

profile picture
زینب طاهری

محترم و کاربلد ،ممنونیم از آقای بهادری،در کمترین زمان ممکن کار رو تحویل دادن.حتما دفعات بعد هم از ایشون کمک میگیریم.

profile picture
فاطمه عظیمی

خیلی خوش اخلاق مودب و واقعا کار خشکشویی و نصب پرده شون خوب ممنون از آقای بهادری و همچنین سایت هوم سرویز

شرایط پرده شویی و شستشوی پرده با مواد شوینده عالی

پرده به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

سرویس پرده شویی شامل هزینه ایاب و ذهاب نمی شود.

مشتری گرامی در صورت نیاز به باز و بسته کردن پرده لطفا چهار پایه مناسب در دسترس باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 647,000 الی 1,347,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 530,000 الی 1,000,000 تومان
laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 510,000 الی 1,200,000 تومان
carpet-darning
رفوگری فرش
قیمت از 368,000 الی 368,000 تومان