شستشوی پرده

شستشوی پرده

از 1140 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی پرده در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده آستر و حریر(متر مربع)

10,500 الی 14,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده با پارچه های ضخیم(متر مربع)

18,000 الی 43,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 1/5(متری)

125,000 الی 155,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2(متری)

125,000 الی 190,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2 متر به بالا(متری)

155,000 الی 295,000 تومان

قیمت تعمیرات پرده

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره شستشوی پرده خواهید خواند

  • شستشوی پرده و خشکشویی پرده
  • شستشوی پرده شید
  • شستشوی پرده پارچه ای
  • شستشوی پردهلووردراپه و کرکره ای
  • خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟
  • قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟
  • شرکت شستشو و خشکشویی پرده هوم سرویز
  • ثبت درخواست آنلاین شستشو و خشکشویی پرده در هوم سرویز در کمترین زمانممکن

شستشوی پرده و خشکشویی پرده

پرده شویی یا شستشوی پرده از جمله کارهاییاست که حداقل سالی یکبار باید انجام شود. معمولا با نزدیک شدن به عید و پروسه خانهتکانی، شست و شوی پرده در ابتدای لیست نظافت خانم ها قرار می گیرد. باتوجه به هزینه های بالای خرید و دوخت پرده، خشکشویی پرده نیزاهمیت بیشتری پیدا کرده است. خیلی از افراد خودشان اقدام به شستشوی پردهدر منزل می کنند. به همین جهت ما در ادامه راهکارها و روش های شستن پردهزبرا، لووردراپه، شستشو پرده حریر، مخمل، پرده پلیسه و عوامل موثر بر قیمتپرده شویی و هزینه خشکشویی پرده می پردازیم.

شستشوی پرده شید

در هنگام تولید وساخت پرده های شید و زبرا یک لایه پوشش آهار از جنس پی وی سی روی پارچه زده می شودتا از جذب گرد و غبار اضافی به بافت پارچه جلوگیری شود و قوام و استحکام پارچه نیزحفظ شود. از این رو روش شستن پرده شید و شستشوی پردهزبرا باید تحت شرایط خاص انجام شود تا به بافت پارچه آسیب نرسد و پردهشید دفرمه نشود.

روش شستشوی پرده زبرا و شید

برای شروع شستشوی پرده زبرا را باید تا آخرین مرحله باز کنید. سپس با جارو برقی تمام گرد وغبارهای روی پرده را بردارید. سپس محلول صابون و آب ملایم بدون مواد سفید کنندهاسیدی تهیه کنید. با استفاده از اسفنچ به صورت چپ و راست روی پرده بکشید تا بهپایین برسید. در صورت وجود لکه از لکه بر پارچه استفاده کنید. سپس با یک پارچهمرطوب و تمیز طی چند مرحله به شستشوی پرده زبرا بپردازیدتا چرک مرده به طور کامل خارج شود . مدل دیگر خشکشویی پرده شید خارجکردن کامل پرده زبرا از قاب می باشد. معمولا برای فضاهایی مانند آشپزخانه هر 6 ماهیکبار را باید به شستن پردهای زبرا اختصاص داد. پرده های زبرا را بعد ازباز کردن باید در یک محلول ملایم به صورت صاف قرار داد و پس از خیس خوردن شروع بهشستشو کرد. و پس از شستشوی پرده زبرا را در محیطی به صورت صاف آویزاننمود تا خشک شود. البته نحوه نصب پرده شید کمی دشوار است که باید در هنگام خارجکردن از قاب دقت نمود تا همان مراحل را در هنگام نصب مجدد اجرا کرد.

خشکشویی پرده زبرا

بهترین روش شستشویپرده زبرا ، خشکشویی یا بخارشویی است. خشکشویی پرده زبرا بهصورت سالیانه توصیه می شود. برای شستشو در منزل می توانید از دستگاه بخارشوی خانگینیز کمک بگیرید ولی در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی پرده زبرا داریدبا هوم سرویز تماس بگیرید.

شستشوی پرده پارچه ای

پرده پارچه ای درتنوع بالایی وجود دارند، برخی از انواع پارچه ها را نمی توان در خانه شستشو داد.پرده های ساتن، ابریشم و مخمل از جمله پارچه های پرده ای هستند که بهتر است برایشستشو به خشکشویی پرده پارچه ای داده شود تا بافت پارچه آسیبنبیند. همچنین شستشوی پرده پارچه ای در منزل امکان پذیر است و می توان پس از شستشوی پرده و در حالیکههنوز مرطوب است، پرده را آویزان کرد تا چروک نخورد. اتو کردن پرده کار مشکلی است وبهتر است با آویزان کردن پرده به طور صحیح، مرحله اتو کردن را ساده و یا حذف کنیم.

شستشوی پرده تور

بهترین راهدر نحوه ی شستشوی پرده حریر عدم استفاده ار سفید کننده هایاسیدی می باشد. چون باعث کدر شدن پارچه و شل شدن کلی آن یا به اصطلاح کش آمدن پردهتوری می شود. قبل از شستشوی پرده توری ابتدابا یک پارچه نمدار خاک های اضافی از روی پرده باید برداشته شود. سپس پرده را درمحلول سرکه و نمک و جوش شیرین که از جمله سفید کننده های طبیعی هستند، قرار دهید.تا برای چند ساعت خیس بخورد. اینکار علاوه براینکه باعث هرچه بیشتر تمیز شدن پرده های منزل شما می شود. موجب از بین رفتن قارچیا کپک احتمالی نیز خواهد شد. بیشتر تاکید به شستنپرده توری با دست می باشد ولی اگر به هر دلیلی مقدور نیست می توانیداز ماشین لباسشویی با مقدار پودر کم و مدت زمان کم نیز استفاده کنید. در مرحله آخر شستن پردهحریر، برای جلوگیری از چروک شدن پرده در انتهای پروسه پرده شویی، آویزان کردنپرده به صورت نمدار است.

شستشوی پردهحریر

نحوه شستشوپردهای حریر کاملا مشابه پردهای توری می باشد. تنها تفاوت آنها بافت نرم ترپرده های حریر است. اگر مایل به شستن پرده حریر در ماشینلباسشویی هستید باید چند نکته اساسی را رعایت کنید. زیرا پرده ممکن است چرکمرده شود و تغییر رنگ بدهد. ابتدا پرده حریر رادر آب ولرم رو به سردی، غوطه ور کنید. قبل از شستشوی پرده برایچند دقیقه اجازه دهید پرده در آب خیس بخورد. شستن پرده حریرسفید کمی از شستشو پرده حریر رنگی سخت تر است و باید با دقت بیشتری انجامشود. باید طی چندین مرحله آب را عوض کرد تا گرد و خاک پرده به خوبی خارج شود. سپسباید محلول صابون بچه را اضافه کرد. دقت کنید که محلول پاک کننده پرده حریر بایدبسیار ملایم باشد و اصلا نباید در طی شستشو پارچه را چنگ بزنید. پس از آبکشی مرحله آخر، سفید کردنپرده های توری و حریر مقداری سرکه در آب سرد بریزید و پرده را در آب فروببرید این کار موجب درخشان تر شدن پرده می شود.

شستشوی پردهمخمل

پرده های مخمل یکی ازپرطرفدارترین پرده های خانواده های ایرانی است. که معمولا به صورت پردهپانچی، پرده پلیسه ای برای اتاق خواب یا پذیرایی استفاده میشود. زیبایی پرده های پارچه مخمل به علت حالت آهاردار پارچه می باشد. ازین رو بایددر شستن پرده مخمل بسیار دقت نمود تا زیبایی پارچه حفظشود. این اقدامات به دو صورت دستی و با ماشین لباسشویی قابل انجام است.پیشنهاد می شود در صورت وجود لکه ابتدا لکه ها با دست و محلول پودر صابون پاک شود،سپس به لباسشویی انتقال دهید.

پرده مخمل به دلیلضخامت و نوع بافت پارچه، سنگین است. از این رو شستشوی پرده در منزل ممکناست که کمی سخت و سنگین باشد. ما پیشنهاد می کنیم برای راحتی و اطمینان خاطربیشتر، شستشوی پرده مخمل خود را به مراکز خدمات پردهشویی و خشکشویی پرده هوم سرویز بسپارید.

شستشوی پردهپلیسه

پرده های پلیسهزیبایی خاصی دارند ولی بیشتر هم در معرض کثیفی و آلودگی هستند. بهتر است این پردهها را مرتب با جاروبرقی غبارزدایی کنید تا آلودگی به بافت پلیسه نفوذ نکند.در نظر داشته باشید که هیچگاه نباید برای شستشوی پرده پلیسه ازآب استفاده کنید. شستن پلیسه با آب در منزل موجب باز شدن پلیسه شده و زیبایی پردهاز بین خواهد رفت. پیشنهاد می کنم جارو کردن پرده را در منزل انجام داده و این کاررا به یک خشکشویی پرده مجرب پسپارید. در این صورت دیگر نگران بازشدن چین ها هم نخواهید بود.

شستشوی پردهلووردراپه و کرکره ای

در شستشوی پردهکرکره ای حفظ حالت پرده، پس از شستشو بسیار حائز اهمیت است. این نوع پرده بیشتر دردفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. به همین علت نیاز بیشتری به شستشویپرده لووردراپه می باشد. برای هرچه بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه،بهترین راهکار خشکشویی پرده لووردراپه است. جهت نظافت پرده لوردراپه درخانه ابتدا سعی کنید خاک و آلودگی را از بین ببرید و بعد در محلول پودر و آببخیسانید، سپس با بک برس نرم به طوری که آهار پرده از بین نرود شروع به نظافت پردهکرکره ای کنید. سعی کنید در یک جهت برس یا اسفنج را بکشید. تا لک های رویپرده ازبین برود . سپس در حالت نمدار آویزان کنید تا حالت پرده خراب نشود. روش دیگر پرده را به صورت منظم در کنار همرول کنید و در یک روبالشی که بلا استفاده است، بگذارید و در لباسشوییبیندازید. در این صورت خیالتان راحت باشد که هیچ ایرادی به پرده وارد نمی شود.درجه لباسشویی را حداکثر در 40 درجه نگهدارید و نگذارید که لباسشویی پرده را خشککند. پرده را خارج کنید و به صورت خیس آویزان کنید تا چروک نشود. در صورتی که پرده در جایی به غیر ازمنزلتان هست و دسترسی به لباسشویی ندارید. از خدمات آنلاین شستشوی پرده استفادهکنید. قیمت شستشوی لوردراپه در مقایسه با نتیجه نهایی مقرون بهصرفه خواهد بود.

خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟

پرده های بزرگ وسنگین پارچه ای را نمی توان در منزل شست. برای اینکه الیاف پارچه پرده ای آسیبنبیند و کثیفی پارچه به خوبی برطرف شود از خدمات خشکشویی پرده کمکبگیرید. خشکشویی پرده بهترین راه حل برای شستن پردهای پارچه ای است.خشکشویی پرده، برای پرده های نفیس با پارچه های ارزشمند پیشنهاد می شود. برایپیشگیری از تغییر رنگ پارچه و رنگ پریدگی، خشکشویی پرده بهترین راهکار است. در اینروش، همه لکه های روی پارچه پرده به خوبی از بین می روند.

قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پرده شویی به موارد متعددی بستگی دارد. اولین عاملمهم در هزینه شستشوی پرده جنس پرده است. به طور مثال قیمت شستشویپرده حریر با قیمت شستشوی پرده مخمل با هم تفاوت دارند.مورد بعدی متراژ پرده است. هزینه پرده شویی برای هر جنس پرده بهصورت متری اعلام می شود. پرده ها امروزه به عنوان یکی از گرانترین لوازم و اسبابخانه به شمار می روند. از این رو برای خشکشویی پرده باید مطمئن شویدکه از یک شرکت خدماتی معتبر کمک می گیرید. اندازه و ابعاد پرده ازعوامل موثربر هزینه پرده شویی است. همچنین هرچه تعداد پرده ها بیشتر باشدیا هرچه پرده بزرگتر باشد قیمت خشکشویی پرده نیز بیشتر می ­شود.

شرکت شستشو و خشکشویی پرده هوم سرویز

مخصصین پرده شویی هومسرویز دارای امکانات لازم و با کیفیت برای شستشو و خشکشویی انواع پرده می باشند.همچنین همیاران هوم سرویز دانش لازم برای به کارگیری استفاده مواد شوینده متناسببا جنس پارچه پرده ای را دارا می باشند که مشکلی به جنس وطرح پارچه پرده ای وارد نشود. همچنین کادر پرده شویی آموزشهای لارم درجهت بازکردن و نصب مجدد انواع پرده را دیده اند و با خیال راحت پردههایتان را باز و در نهایت در سر جای خود قرار خواهند داد.

ثبت درخواست آنلاین شستشو و خشکشویی پرده در هوم سرویز در کمترین زمانممکن

برای نظافت و خدماتپرده شویی می توانید به راحتی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا همکارانما با شما تماس بگیرند و اقدامات لازم جهت باز کردن پرده و انتقال به خشکشویی پردهانجام شود. پرده ها در نهایت شسته و اتو کشیده تحویل شما داده خواهند شد. در صورتنیاز نصب پرده ها نیز توسط همیاران ما انجام خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی پرده و همچنین ارایه خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, قالیشویی در بهترین کارخانه قالیشویی, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی پرده

پرده شویی و خشکشویی پرده

شستشوی پرده و خشکشویی پرده‌ اداری و خانگی

شستشوی پرده زبرا، شید و لووردراپه

خشکشویی و شستشوی پرده پارچه ای، توری، شستشو پرده حریر، نخی و ...

خشکشویی و اتوکشی پرده مخملی و اورگانزا و شستشوی پرده های سنگین و ضخیم

خدمات جمع آوری پرده، شستشوی پرده به همراه نصب مجدد

نظرات کاربران

profile picture
ژیلا انتظاری

از اقای یزدان پرستی تشکر میکنم بابت وقت شناسیشون و کار عالی که برای ما انجام دادند

profile picture
حسام ساطی نژاد

کارشون خیلی خوب و عالی بود کاملا تمیز و مرتب تحویل دادند و نصبشون هم خیلی خوب بود

profile picture
Zahra Arabshahi

کارشون واقعا عالی بود و با کیفیت بسیار بالا و تمیز تشکر ویژه میکنم ازشون

profile picture
اعظم حاتمی

خیلی خوب بودند راضی بودم ازشون پرده ها کاملا تمیز شدند

شرایط پرده شویی و شستشوی پرده با مواد شوینده عالی

پرده به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

سرویس پرده شویی شامل هزینه ایاب و ذهاب نمی شود.

مشتری گرامی در صورت نیاز به باز و بسته کردن پرده لطفا چهار پایه مناسب در دسترس باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 385,000 الی 903,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 315,000 الی 500,000 تومان
رفوگری فرش
رفوگری فرش
قیمت از 435,000 الی 1,535,000 تومان