شستشوی پرده

شستشوی پرده

از 1384 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی پرده در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده آستر و حریر(متر مربع)

10,500 الی 14,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده با پارچه های ضخیم(متر مربع)

18,000 الی 43,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 1/5(متری)

130,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2(متری)

150,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2 متر به بالا(متری)

توافقی

قیمت تعمیرات پرده

توافقی

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت1,900,000 تومان

آنچه درباره شستشوی پرده خواهید خواند

 • بهترین روش شستشوی پرده چیست؟
 • نکات مهمی که در هنگام شستشوی پرده باید رعایت شوند
 • روش شستن پردهای متفاوت به چه صورت است؟
 • خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟
 • بهترین مواد شوینده پرده چگونه انتخاب می شوند؟
 • آیا در فکر شستشوی پرده‌ پارچه‌ای با ماشین لباسشویی هستید دست نگه دارید!!
 • آیا باز کردن و نصب مجدد پرده‌ها در هوم سرویز انجام می شود؟
 • بهترین زمان شستشوی پرده چه زمانی است؟
 • خشکشویی پرده شامل چه مواردی می شود؟
 • قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟
 • چرا شرکت هوم سرویز را برای خدمات پرده شویی انتخاب کنیم؟
 • خدمات شستشو و خشکشویی پرده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بهترین روش شستشوی پرده چیست؟

پرده شویی یا شستشوی پرده ازجمله کارهایی است که حداقل سالی یکبار باید انجام شود. نمی توان از تاثیر پرده بردکوراسیون داخلی منازل به سادگی عبور کرد. از این رو نظافت و شستشوی پرده ازمواردی است که هر چند مدت یکبار باید انجام شود. شستشوی پرده در شهرهای بزرگ کهمتاسفانه آلودگی بیشتری هم دارند بیشتر تاکید می شود. شاید خالی از لطف نباشد کهاین مورد هم متذکر شویم شستن پرده طول عمر آن را نیز بیشتر می کند و موجب می شودپردها حالت زیبای خود را حفظ کنند. خیلی از افراد خودشان اقدام به شستشویپرده در منزل می کنند. اما در مواردی بر اساس جنس پرده تنها استفاده ازخدمات پرده شویی و یا در مواردی خشکشویی پرده پیشنهاد می شود به همین جهتما در ادامه راهکارها و روش های شستن پرده زبرا، لووردراپه، شستشویپرده حریر، شستن پرده مخمل، پرده پلیسه و عوامل موثر بر قیمت شستشویپرده و هزینه خشکشویی پرده می پردازیم.

نکات مهمی که در هنگام شستشوی پرده باید رعایت شوند

همانطور که قطعا میدانید امروزه از انواع پرده‌های پارچه‌ای، زبرا، پرده توری، لوردراپه، پلیسه، شیدو حصیری استفاده می شوند. که قطعا شستشوی آنها به یک شکل نخواهد بود. رعایت نکاتزیر در هنگام پرده شویی موجب می شود که از آسیب به پرده جلوگیری شود.

 • در فواصلزمانی معین گرد و غبار باید با استفاده از جاروبرقی از روی تارو پود پرده برداشتهشود تا این ذرات به داخل پرده نفوذ نکنند.
 • بااستفاده از برس های مخصوص می توان گرد و خاک را از قسمت هایی که نمی توان جاروبرقی زد و یا به طور مثال زیر کتیبه هستند باید برداشته شوند.
 • اگر برایشستن پرده در منزل تصمیم دارید از ماشین لباسشویی استفاده کنید باید مواد شویندهبسیار ضعیف به کار ببرید و همچنین لباسشویی را روی دور کند قرار دهید.
 • بهترینراهکار برای شستشوی پرده سنگین خشکشویی پرده است که بهترین نتیجه را بدهد وقوام پارچه از بین نرود.
 • همچنین درمواردی که جنس پرده ها بسیار ظریف و ابریشمی هستند نیز بهترین راهکار شستشوی پردهخشکشویی پرده است.

روش شستن پردهای متفاوت به چه صورت است؟

شاید برایتان جالبباشد که پروسه شستشوی پرده هم مانند خدمات قالیشویی نیاز به مهارت و شناخت بافت پارچه دارد.هر نوع پرده بر اساس جنس و همچنین نوع لکه باید به طروق مختلفی شستشو شوند.

· شستشوی پرده شید

در هنگام تولید وساخت پرده های شید و زبرا یک لایه پوشش آهار از جنس پی وی سی روی پارچه زده می شودتا از جذب گرد و غبار اضافی به بافت پارچه جلوگیری شود و قوام و استحکام پارچه نیزحفظ شود. از این رو روش شستن پرده شید و شستشوی پرده زبرا بایدتحت شرایط خاص انجام شود تا به بافت پارچه آسیب نرسد و پرده شید دفرمه نشود.

برای شروع شستشویپرده زبرا را باید تا آخرین مرحله باز کنید. سپس با جارو برقی تمام گرد وغبارهای روی پرده را بردارید. سپس محلول صابون و آب ملایم بدون مواد سفید کنندهاسیدی تهیه کنید. با استفاده از اسفنچ به صورت چپ و راست روی پرده بکشید تا بهپایین برسید. در صورت وجود لکه از لکه بر پارچه استفاده کنید. سپس با یک پارچهمرطوب و تمیز طی چند مرحله به شستشوی پرده زبرا بپردازید تا چرکمرده به طور کامل خارج شود . مدل دیگر خشکشویی پرده شید خارجکردن کامل پرده زبرا از قاب می باشد. معمولا برای فضاهایی مانند آشپزخانه هر 6 ماهیکبار را باید به شستن پردهای زبرا اختصاص داد. پرده های زبرا را بعد ازباز کردن باید در یک محلول ملایم به صورت صاف قرار داد و پس از خیس خوردن شروع بهشستشو کرد. و پس از شستشوی پرده زبرا را در محیطی به صورت صاف آویزاننمود تا خشک شود. البته نحوه نصب پرده شید کمی دشوار است که باید در هنگام خارج کردناز قاب دقت نمود تا همان مراحل را در هنگام نصب مجدد اجرا کرد.

· خشکشویی پردهزبرا

بهترین روش شستشویپرده زبرا، خشکشویی پرده یا بخارشویی پرده است. خشکشویی پردهزبرا به صورت سالیانه توصیه می شود. برای شستشوی پرده در منزل می توانید ازدستگاه بخارشوی خانگی نیز کمک بگیرید ولی در صورتی که نیاز به خدماتخشکشویی پرده زبرا دارید با هوم سرویز تماس بگیرید.

· روش شستشوی پردهنخی

از خصوصیات نخ آبرفتن آن است پس قبل از دوخت پرده پارچه مورد نظر را در محلول آب و نمکبخیسانید تا اندازه واقعی پرده را متوجه شوید. اما در شستشوی پرده نخی بعد از دوختنگران نباشید می توانید پرده شویی را با لباسشویی انجام دهید. اگر کیسه پارچه ایسفید یا روبالشی سفید دارید پرده را داخل آن قرار داده و درون لباسشویی بگذارید تانتیجه بهتری بگیرید.

· شستشوی پردهپارچه ای

پرده پارچه ای درتنوع بالایی وجود دارند، برخی از انواع پارچه ها را نمی توان در خانه شستشو داد.پرده های ساتن، ابریشم و مخمل از جمله پارچه های پرده ای هستند که بهتر است برایشستشو به خشکشویی پرده داده شود تا بافت پارچه آسیب نبیند. همچنین شستشوی پرده پارچه ای در منزلامکان پذیر است و می توان پس از شستشوی پرده و در حالیکه هنوز مرطوب است، پرده راآویزان کرد تا چروک نخورد. اتو کردن پرده کار مشکلی است و بهتر است با آویزان کردنپرده به طور صحیح، مرحله اتو کردن را ساده و یا حذف کنیم.

· شستشوی پردهتوری

بهترین راه از بینبردن چرک مرده و لکه در شستشوی پرده حریر، عدم استفاده ار سفید کننده هایاسیدی می باشد. چون باعث کدر شدن پارچه و شل شدن کلی آن یا به اصطلاح کش آمدن پردهتوری می شود. روش شستشوی پرده توری در لباسشویی ابتدا با یک پارچه نمدار خاک هایاضافی از روی پرده باید برداشته شود. سپس پرده را در محلول سرکه و نمک و جوش شیرینکه از جمله سفید کننده های طبیعی هستند، قرار دهید. تا برای چند ساعت خیس بخورد. اینکار علاوه بر اینکه باعث هرچه بیشترتمیز شدن پرده های منزل شما می شود. موجب از بین رفتن قارچ یا کپک احتمالی نیزخواهد شد. بیشتر تاکیدبه شستن پرده توری با دست می باشد ولی اگر به هر دلیلی مقدورنیست می توانید از ماشین لباسشویی با مقدار پودر کم و مدت زمان کم نیزاستفاده کنید. در مرحلهآخر شستن پرده حریر در منزل، برای جلوگیری از چروک شدن پرده در انتهایپروسه پرده شویی، آویزان کردن پرده به صورت نمدار است.

· شستشوی پردهحریر

نحوه شستشویپردهای حریر کاملا مشابه پردهای توری می باشد. تنها تفاوت آنها بافت نرمتر پرده های حریر است. اگر مایل به شستشوی پرده حریر در ماشینلباسشویی هستید باید چند نکته اساسی را رعایت کنید. زیرا پرده ممکن است چرکمرده شود و تغییر رنگ بدهد. ابتدا پرده حریر رادر آب ولرم رو به سردی، غوطه ور کنید. قبل از شستشوی پرده برای چنددقیقه اجازه دهید پرده در آب خیس بخورد. شستن پرده حریر سفید کمیاز شستشو پرده حریر رنگی سخت تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود. باید طیچندین مرحله آب را عوض کرد تا گرد و خاک پرده به خوبی خارج شود. سپس باید محلولصابون بچه را اضافه کرد. دقت کنید که محلول پاک کننده پرده حریر باید بسیار ملایمباشد و اصلا نباید در طی شستشو پارچه را چنگ بزنید. پساز آبکشی مرحله آخر، سفید کردن پرده های توری و حریر مقداری سرکه در آبسرد بریزید و پرده را در آب فرو ببرید این کار موجب درخشان تر شدن پرده می شود.

· شستشوی پردهمخمل

پرده های مخمل یکی ازپرطرفدارترین پرده های خانواده های ایرانی است. که معمولا به صورت پردهپانچی، پرده پلیسه ای برای اتاق خواب یا پذیرایی استفاده میشود. زیبایی پرده های پارچه مخمل به علت حالت آهاردار پارچه می باشد. ازین رو بایددر شستشوی پرده مخمل بسیار دقت نمود تا زیبایی پارچه حفظ شود. ایناقدامات به دو صورت دستی و با ماشین لباسشویی قابل انجام است. پیشنهاد می شود درصورت وجود لکه ابتدا لکه ها با دست و محلول پودر صابون پاک شود، سپس به لباسشوییانتقال دهید.

پرده مخمل به دلیلضخامت و نوع بافت پارچه، سنگین است. از این رو شستشوی پرده در منزل ممکناست که کمی سخت و سنگین باشد. ما پیشنهاد می کنیم برای راحتی و اطمینان خاطربیشتر، شستشوی پرده مخمل خود را به مراکز خدمات پردهشویی و خشکشویی پرده هوم سرویز بسپارید.

· شستشوی پردهایپلیسه

پرده های پلیسهزیبایی خاصی دارند ولی بیشتر هم در معرض کثیفی و آلودگی هستند. بهتر است این پردهها را مرتب با جاروبرقی غبارزدایی کنید تا آلودگی به بافت پلیسه نفوذ نکند.در نظر داشته باشید که هیچگاه نباید برای شستشوی پرده پلیسه از آباستفاده کنید. شستشوی پرده پلیسه با آب در منزل موجب باز شدن پلیسه شده و زیباییپرده از بین خواهد رفت. پیشنهاد می کنم جارو کردن پرده را در منزل انجام داده واین کار را به یک خشکشویی پرده مجرب پسپارید. در این صورت دیگرنگران باز شدن چین ها هم نخواهید بود.

· شستن پرده‌ چوبی

همانطور که همه میدانند چوب میانه خوبی با آب ندارد. پس شستشوی پرده چوبی به معنای واقعی امکان پذیرنیست. از این رو تنها استفاده از مقدار کمی آب و یک برس بسیار نرم برای تمیزکاری کافیست.چون اینها ممکن است طی مرور زمان رنگ اولیه خود را از دست بدهند از این رو شستشویپرده چوبی یعنی تنها پاک کردن آنها از گرد و غبار.

· شستشوی پردهآکریلیک

پردهای آکریلیک ظریفبوده و سریعا چروک می شوند. بهترین راهکار شستشوی پردهای آلکریلیک این است که محلولرا به تمام پرده زده و سپس با استفاده از دستمال آن را تمیز می کنیم.

· شستشوی پردهساتن

این نوع پرده در ردهپرده های لوکس و گران گنجانده می شوند. اما خوب جنس این نوع پرده، گرد و غبار رابه راحتی نشان می دهند. به همین علت حداقل سالی یکبار را باید به شستشوی پردهساتن اختصاص دهید. پرده ساتن به راحتی چروک می شود از این رو استفاده از خدماتخشک شویی پرده بهترین راه حل است. زیرا پرده ها شسته و اتو شده نصب می شوند.

در صورتی که تمایلدارید خودتان دست به کار شوید حتما لباسشویی را روی دور کند با آب سرد تنظیم کنیدو همچنین تنها از سرکه و جوش شیرین استفاده کنید تا به بافت آن آسیبی وارد نشود.

· شستشوی پردهلووردراپه و کرکره ای و شستشوی پرده اداره و شرکت ها

در شستشوی پردهکرکره ای حفظ حالت پرده، پس از شستشو بسیار حائز اهمیت است. این نوع پرده بیشتر دردفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. به همین علت نیاز بیشتری به شستشویپرده لووردراپه می باشد. برای هرچه بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه،بهترین راهکار خشکشویی پرده لووردراپه است. جهتشستشوی پرده لوردراپه در خانه ابتدا سعی کنید خاک و آلودگی را از بینببرید و بعد در محلول پودر و آب بخیسانید، سپس با بک برس نرم به طوری که آهار پردهاز بین نرود شروع به نظافت پرده کرکره ای کنید. سعی کنید در یک جهت برس یااسفنج را بکشید. تا لک های روی پرده ازبین برود . سپس در حالت نمدار آویزان کنیدتا حالت پرده خراب نشود. روش دیگر پرده را به صورت منظم در کنار همرول کنید و در یک روبالشی که بلا استفاده است، بگذارید و در لباسشوییبیندازید. در این صورت خیالتان راحت باشد که هیچ ایرادی به پرده وارد نمی شود.درجه لباسشویی را حداکثر در 40 درجه نگهدارید و نگذارید که لباسشویی پرده را خشککند. پرده را خارج کنید و به صورت خیس آویزان کنید تا چروک نشود.

همچنین در صورتی کهنیاز به شستشوی پرده اداره و شرکت دارید می توانید ز خدمات آنلاین شستشوی پردهاستفاده کنید. قیمت شستشوی پرده لوردراپه در مقایسه با نتیجه نهایی مقرون بهصرفه خواهد بود.

· خشکشویی پردههای ابریشمی

پردهای ابریشمی نیزبه راحتی قابل شستشو نیستند. از این رو خشکشویی پرده ابریشمی بهترین راهکاراست. در همه مراحل شستشوی پرده ابریشمی از بازکردن، پرده شویی و نصب مجدد بایدتوسط افراد ماهر انجام شود تا به این پردها آسیبی وارد نشود.

خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟

پرده های بزرگ وسنگین پارچه ای را نمی توان در منزل شست. برای اینکه الیاف پارچه پرده ای آسیبنبیند و کثیفی پارچه به خوبی برطرف شود از خدمات خشکشویی پرده کمک بگیرید. خشکشوییپرده بهترین راه حل برای شستن پردهای پارچه ای است. خشکشویی پرده، برای پردههای نفیس با پارچه های ارزشمند پیشنهاد می شود. برای پیشگیری از تغییر رنگ پارچه ورنگ پریدگی، خشکشویی پرده بهترین راهکار است. در این روش، همه لکه های روی پارچهپرده به خوبی از بین می روند.

بهترین مواد شوینده پرده چگونه انتخاب می شوند؟

در انواع پرده ممکناست از موادی مانند نخ، پلاستیک، فلز، پارچه، چوب و غیره استفاده شود. تنوع اینمتریال موجب می شود هر نوع ماده شیمیایی در شستشوی پرده قابل استفاده نباشد. زیرابعضی از مواد شیمیایی موجب خورندگی و آسیب به آنها می شود. از این رو پیشنهاد میشود در پروسه پرده شویی ریسک نکنید و اگر از پرده ای با متریال خاص دارید اینموارد را به خدمات خشک شویی پرده هوم سرویز بسپارید.

آیا در فکر شستشوی پرده‌ پارچه‌ای با ماشین لباسشویی هستید دست نگه دارید!!

البته شستشوی پردهایپارچه ای هر کدام پروسه متفاوتی دارند. بستگی دارد پارچه مورد نظر شما ساتن، مخمل،ابریشم و یا نخی ساده باشد. اما اگر منظورتان شستشوی پردهای پارچه ای نفیس استقطعا بهترین انتخاب خشکشویی پرده است. زیرا شستشوی پرده با ماشین لباسشویی دربسیاری از موارد به بافت پارچه آسیب می زند و موجب می شود که پردها زیبایی اولیهخود را نداشته باشند.

پرده‌های پارچه‌ایانواع مختلفی دارند. پرده‌های سنگین، مدل‌دار، نفیس و دارای پارچه‌های خاصی نظیرمخمل و ابریشم را نمی‌توان در منزل شست. بهتر است این پرده‌ها را به خدمات پرده‌شوییبسپارید تا از تغییر رنگ و از بین رفتن کیفیت آن جلوگیری شود.

آیا باز کردن و نصب مجدد پرده‌ها در هوم سرویز انجام می شود؟

با کمک متخصصین هومسرویز در روز و ساعت تعیین شده متخصصین ما در محل حضور پیدا کرده پرده ها را جمعآوری کرده و می شویند. به این ترتیب که بعد از پروسه پرده شویی در صورت تمایلمشتری مجددا در محل مورد نظر نصب می شوند.

بهترین زمان شستشوی پرده چه زمانی است؟

المان های زیادی برتعیین زمان شستشوی پرده تاثیر دارند. محل مورد نظر، نوع پرده و میزان آلودگی محیطاز مواردی هستند که بر زمان پرده شویی تاثیر می گذارد. اما بیشترین تاکید ما بر ایناست اگر در فکر خاته تکانی عید هستید روزهای پایانی سال را به پرده شوییاختصاص ندهید و زودتر دست به کار شوید.

خشکشویی پرده شامل چه مواردی می شود؟

1. تفکیک پردها بر اساس جنس

بعد از دریافت پردهابر اساس جنس و رنگ تفکیک می شوند. این مرحله موجب می شود که کمترین آسیبی به بافتپارچه وارد نشود.

2. انتخاب مواد شوینده

بر اساس نوع رنگ وجنس باید مواد شوینده مناسب انتخاب شوند. در بهترین مراکز خشک شویی پرده از موادباکیفیت تر و خارجی استفاده می شود تا آسیبی به پارچه وارد نشود.

3. لکه گیری

همانطور که میدانیدهمه ی لکه ها در خشکشویی پرده قبل از شروع شستشو از بین می روند. البته اینموضوع در مورد لکه های مقاوم انجام می شود. اما در مواقعی که مربوط به گرد و غبارباشد این مرحله حذف می شود.

4. خشک کردن پرده

پس از شستشو درلباسشویی های صنعتی، پردها توسط خشک کن های حرفه ای خشک شده بر اساس جنس پردهانجام می شود.

قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پرده شویی به موارد متعددی بستگی دارد. المانهای زیادی قیمت پرده شویی را تغییر می دهند. هزینه پرده شویی برای هرجنس پرده به صورت متری اعلام می شود. پرده ها امروزه به عنوان یکی از گرانترینلوازم و اسباب خانه به شمار می روند. از این رو برای خشکشویی پرده بایدمطمئن شوید که از یک شرکت خدماتی معتبر کمک می گیرید. اندازه و ابعاد پرده ازعواملموثر بر هزینه پرده شویی است. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرکذار برقیمت شستشوی پرده می پردازیم.

· تاثیر متراژپرده بر قیمت شستشوی پرده

اولین و مهم ترینعامل بر هزینه شستشوی پرده اندازه و ابعاد پرده است. هرچه پرده ها بزرگتر باشند وتعداد پرده ها بیشتر باشد طبعا هزینه خشک شویی پرده بیشتر می شود. البته در مواردیمانند شستشوی پرده اداره ها و مراکز آموزشی چون تعداد پرده ا بالا است دیگرمسئله ابعاد مطرح نیست و به صورت توافقی اعلام می شود. در این موارد نرخ شستشویپرده به صورت چشم گیری کاهش پیدا می کند. اما در مواردی که تنها یک یا دو پردهمد نظر است قیمت شستشوی پرده بر اساس متر مربع محاسبه می شود.

· جنس پارچه وتاثیر آن بر قیمت شستشوی پرده

یکی دیگر از عواملموثر بر هزینه شستشوی پرده جنس پارچه است. اگر جنس پرده از موارد گران قیمتو حساس باشد پروسه پرده شویی سخت تر است و با دقت بیشتری انجام می شود. از این روهزینه خشکشویی پرده بیشتر می شود. به طور مثال در مواردی مانند هزینه خشکشویی پردهابریشم یا ترمه با هزینه خشک شویی پرده های توری یا کتان و قیمت شستشویپرده حریر با قیمت شستشوی پرده مخمل با هم تفاوت دارند.

· مدل پرده

در مواردی مانندپردهای ساده قیمت شستشو بسیار پایین تر است نرخ شستشوی پرده سلطنتی است. زیرا ایننوع پردها حساسیت بیشتری دارند و نحوه باز کردن و سرهم کردن دوباره آنها سخت تراست و نیاز به دقت بیشتری دارد.

· مواد شویندهمورد استفاده

همانطور که پیش تر همتوضیح دادیم بر اساس وضعیت پرده و نوع لکه ها از مواد شوینده متفاوت استفاده میشود. استفاده از مواد خاص و باکیفیت در کنار اثر بخشی بیشتر به بافت پارچه آسیبیوارد نمی کنند از این رو هزینه خشکشویی پرده بر اساس این مورد تغییر می کند.

چرا شرکت هوم سرویز را برای خدمات پرده شویی انتخاب کنیم؟

مخصصین پرده شویی هومسرویز دارای امکانات لازم و با کیفیت برای شستشو و خشکشویی انواع پرده می باشند.همچنین همیاران هوم سرویز دانش لازم برای به کارگیری استفاده مواد شوینده متناسببا جنس پارچه پرده ای را دارا می باشند که مشکلی به جنس وطرح پارچه پرده ای وارد نشود. همچنین کادر پرده شویی آموزشهای لارم درجهت بازکردن و نصب مجدد انواع پرده را دیده اند و با خیال راحت پردههایتان را باز و در نهایت در سر جای خود قرار خواهند داد.

خدمات شستشو و خشکشویی پرده را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای خدمات پرده شوییمی توانید به راحتی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا همکاران ما با شماتماس بگیرند و اقدامات لازم جهت باز کردن پرده و انتقال به خشکشویی پرده انجامشود. پرده ها در نهایت شسته و اتو کشیده تحویل شما داده خواهند شد. در صورت نیازنصب نیز توسط همیاران ما انجام خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس..​.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی پرده و همچنین ارایه خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی پرده

پرده شویی و خشکشویی پرده

شستشوی پرده و خشکشویی پرده‌ اداری و خانگی

شستشوی پرده زبرا، شید و لووردراپه

خشکشویی و شستشوی پرده پارچه ای، توری، شستشو پرده حریر، نخی و ...

خشکشویی و اتوکشی پرده مخملی و اورگانزا و شستشوی پرده های سنگین و ضخیم

خدمات جمع آوری پرده، شستشوی پرده به همراه نصب مجدد

نظرات کاربران

profile picture
هانیه میزانیان

کیفیت شستشو خیلی عالی بود واقعا تمیز شد ممنونم

profile picture
ژیلا انتظاری

از اقای یزدان پرستی تشکر میکنم بابت وقت شناسیشون و کار عالی که برای ما انجام دادند

profile picture
حسام ساطی نژاد

کارشون خیلی خوب و عالی بود کاملا تمیز و مرتب تحویل دادند و نصبشون هم خیلی خوب بود

profile picture
Zahra Arabshahi

کارشون واقعا عالی بود و با کیفیت بسیار بالا و تمیز تشکر ویژه میکنم ازشون

شرایط پرده شویی و شستشوی پرده با مواد شوینده عالی

پرده به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

سرویس پرده شویی شامل هزینه ایاب و ذهاب نمی شود.

مشتری گرامی در صورت نیاز به باز و بسته کردن پرده لطفا چهار پایه مناسب در دسترس باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 487,000 الی 997,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 840,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 270,000 الی 650,000 تومان
رفوگری فرش
رفوگری فرش
قیمت از 1,000,000 الی 2,497,000 تومان