شستشوی پرده

شستشوی پرده

از 1140 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی پرده در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده آستر و حریر(متر مربع)

10,500 الی 14,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده با پارچه های ضخیم(متر مربع)

18,000 الی 43,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 1/5(متری)

125,000 الی 155,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2(متری)

125,000 الی 190,000 تومان

قیمت شستشو و اطوی انواع پرده زبرا با عرض 2 متر به بالا(متری)

155,000 الی 295,000 تومان

قیمت تعمیرات پرده

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شستشوی پرده و خشکشویی پرده

پرده شویی یا شستشوی پرده از جمله کارهایی است که حداقل سالی یکبار باید انجام شود. معمولا با نزدیک شدن به عید و پروسه خانه تکانی، شست و شوی پرده در ابتدای لیست نظافت خانم ها قرار می گیرد. با توجه به هزینه های بالای خرید و دوخت پرده، خشکشویی پرده نیز اهمیت بیشتری پیدا کرده است. خیلی از افراد خودشان اقدام به شستشوی پرده در منزل می کنند. به همین جهت ما در ادامه راهکارها و روش های شستن پرده زبرا، لووردراپه، شستشو پرده حریر، مخمل، پرده پلیسه و عوامل موثر بر قیمت پرده شویی و هزینه خشکشویی پرده می پردازیم.

شستشوی پرده شید

در هنگام تولید و ساخت پرده های شید و زبرا یک لایه پوشش آهار از جنس پی وی سی روی پارچه زده می شود تا از جذب گرد و غبار اضافی به بافت پارچه جلوگیری شود و قوام و استحکام پارچه نیز حفظ شود. از این رو روش شستن پرده شید و شستشوی پرده زبرا باید تحت شرایط خاص انجام شود تا به بافت پارچه آسیب نرسد و پرده شید دفرمه نشود.

روش شستشوی پرده زبرا و شید

برای شروع شستشوی پرده زبرا را باید تا آخرین مرحله باز کنید. سپس با جارو برقی تمام گرد و غبارهای روی پرده را بردارید. سپس محلول صابون و آب ملایم بدون مواد سفید کننده اسیدی تهیه کنید. با استفاده از اسفنچ به صورت چپ و راست روی پرده بکشید تا به پایین برسید. در صورت وجود لکه از لکه بر پارچه استفاده کنید. سپس با یک پارچه مرطوب و تمیز طی چند مرحله به شستشوی پرده زبرا بپردازید تا چرک مرده به طور کامل خارج شود . مدل دیگر خشکشویی پرده شید خارج کردن کامل پرده زبرا از قاب می باشد. معمولا برای فضاهایی مانند آشپزخانه هر 6 ماه یکبار را باید به شستن پردهای زبرا اختصاص داد. پرده های زبرا را بعد از باز کردن باید در یک محلول ملایم به صورت صاف قرار داد و پس از خیس خوردن شروع به شستشو کرد. و پس از شستشوی پرده زبرا را در محیطی به صورت صاف آویزان نمود تا خشک شود. البته نحوه نصب پرده شید کمی دشوار است که باید در هنگام خارج کردن از قاب دقت نمود تا همان مراحل را در هنگام نصب مجدد اجرا کرد.

خشکشویی پرده زبرا

بهترین روش شستشوی پرده زبرا ، خشکشویی یا بخارشویی است. خشکشویی پرده زبرا به صورت سالیانه توصیه می شود. برای شستشو در منزل می توانید از دستگاه بخارشوی خانگی نیز کمک بگیرید ولی در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی پرده زبرا دارید با هوم سرویز تماس بگیرید.

شستشوی پرده پارچه ای

پرده پارچه ای در تنوع بالایی وجود دارند، برخی از انواع پارچه ها را نمی توان در خانه شستشو داد. پرده های ساتن، ابریشم و مخمل از جمله پارچه های پرده ای هستند که بهتر است برای شستشو به خشکشویی پرده پارچه ای داده شود تا بافت پارچه آسیب نبیند. همچنین شستشوی پرده پارچه ای در منزل امکان پذیر است و می توان پس از شستشوی پرده و در حالیکه هنوز مرطوب است، پرده را آویزان کرد تا چروک نخورد. اتو کردن پرده کار مشکلی است و بهتر است با آویزان کردن پرده به طور صحیح، مرحله اتو کردن را ساده و یا حذف کنیم.

شستشوی پرده تور

بهترین راه در نحوه ی شستشوی پرده حریر عدم استفاده ار سفید کننده های اسیدی می باشد. چون باعث کدر شدن پارچه و شل شدن کلی آن یا به اصطلاح کش آمدن پرده توری می شود. قبل از شستشوی پرده توری ابتدا با یک پارچه نمدار خاک های اضافی از روی پرده باید برداشته شود. سپس پرده را در محلول سرکه و نمک و جوش شیرین که از جمله سفید کننده های طبیعی هستند، قرار دهید. تا برای چند ساعت خیس بخورد. اینکار علاوه بر اینکه باعث هرچه بیشتر تمیز شدن پرده های منزل شما می شود. موجب از بین رفتن قارچ یا کپک احتمالی نیز خواهد شد. بیشتر تاکید به شستن پرده توری با دست می باشد ولی اگر به هر دلیلی مقدور نیست می توانید از ماشین لباسشویی با مقدار پودر کم و مدت زمان کم نیز استفاده کنید. در مرحله آخر شستن پرده حریر، برای جلوگیری از چروک شدن پرده در انتهای پروسه پرده شویی، آویزان کردن پرده به صورت نمدار است.

شستشوی پرده حریر

نحوه شستشو پردهای حریر کاملا مشابه پردهای توری می باشد. تنها تفاوت آنها بافت نرم تر پرده های حریر است. اگر مایل به شستن پرده حریر در ماشین لباسشویی هستید باید چند نکته اساسی را رعایت کنید. زیرا پرده ممکن است چرک مرده شود و تغییر رنگ بدهد. ابتدا پرده حریر را در آب ولرم رو به سردی، غوطه ور کنید. قبل از شستشوی پرده برای چند دقیقه اجازه دهید پرده در آب خیس بخورد. شستن پرده حریر سفید کمی از شستشو پرده حریر رنگی سخت تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود. باید طی چندین مرحله آب را عوض کرد تا گرد و خاک پرده به خوبی خارج شود. سپس باید محلول صابون بچه را اضافه کرد. دقت کنید که محلول پاک کننده پرده حریر باید بسیار ملایم باشد و اصلا نباید در طی شستشو پارچه را چنگ بزنید. پس از آبکشی مرحله آخر، سفید کردن پرده های توری و حریر مقداری سرکه در آب سرد بریزید و پرده را در آب فرو ببرید این کار موجب درخشان تر شدن پرده می شود.

شستشوی پرده مخمل

پرده های مخمل یکی از پرطرفدارترین پرده های خانواده های ایرانی است. که معمولا به صورت پرده پانچی، پرده پلیسه ای برای اتاق خواب یا پذیرایی استفاده می شود. زیبایی پرده های پارچه مخمل به علت حالت آهاردار پارچه می باشد. ازین رو باید در شستن پرده مخمل بسیار دقت نمود تا زیبایی پارچه حفظ شود. این اقدامات به دو صورت دستی و با ماشین لباسشویی قابل انجام است. پیشنهاد می شود در صورت وجود لکه ابتدا لکه ها با دست و محلول پودر صابون پاک شود، سپس به لباسشویی انتقال دهید.

پرده مخمل به دلیل ضخامت و نوع بافت پارچه، سنگین است. از این رو شستشوی پرده در منزل ممکن است که کمی سخت و سنگین باشد. ما پیشنهاد می کنیم برای راحتی و اطمینان خاطر بیشتر، شستشوی پرده مخمل خود را به مراکز خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده هوم سرویز بسپارید.

شستشوی پرده پلیسه

پرده های پلیسه زیبایی خاصی دارند ولی بیشتر هم در معرض کثیفی و آلودگی هستند. بهتر است این پرده ها را مرتب با جاروبرقی غبارزدایی کنید تا آلودگی به بافت پلیسه نفوذ نکند. در نظر داشته باشید که هیچگاه نباید برای شستشوی پرده پلیسه از آب استفاده کنید. شستن پلیسه با آب در منزل موجب باز شدن پلیسه شده و زیبایی پرده از بین خواهد رفت. پیشنهاد می کنم جارو کردن پرده را در منزل انجام داده و این کار را به یک خشکشویی پرده مجرب پسپارید. در این صورت دیگر نگران باز شدن چین ها هم نخواهید بود.

شستشوی پرده لووردراپه و کرکره ای

در شستشوی پرده کرکره ای حفظ حالت پرده، پس از شستشو بسیار حائز اهمیت است. این نوع پرده بیشتر در دفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. به همین علت نیاز بیشتری به شستشوی پرده لووردراپه می باشد. برای هرچه بیشتر صرفه جویی در وقت و هزینه، بهترین راهکار خشکشویی پرده لووردراپه است. جهت نظافت پرده لوردراپه در خانه ابتدا سعی کنید خاک و آلودگی را از بین ببرید و بعد در محلول پودر و آب بخیسانید، سپس با بک برس نرم به طوری که آهار پرده از بین نرود شروع به نظافت پرده کرکره ای کنید. سعی کنید در یک جهت برس یا اسفنج را بکشید. تا لک های روی پرده ازبین برود . سپس در حالت نمدار آویزان کنید تا حالت پرده خراب نشود. روش دیگر پرده را به صورت منظم در کنار هم رول کنید و در یک روبالشی که بلا استفاده است، بگذارید و در لباسشویی بیندازید. در این صورت خیالتان راحت باشد که هیچ ایرادی به پرده وارد نمی شود. درجه لباسشویی را حداکثر در 40 درجه نگهدارید و نگذارید که لباسشویی پرده را خشک کند. پرده را خارج کنید و به صورت خیس آویزان کنید تا چروک نشود. در صورتی که پرده در جایی به غیر از منزلتان هست و دسترسی به لباسشویی ندارید. از خدمات آنلاین شستشوی پرده استفاده کنید. قیمت شستشوی لوردراپه در مقایسه با نتیجه نهایی مقرون به صرفه خواهد بود.

خشکشویی پرده پارچه ای چه زمانی پیشنهاد می شود؟

پرده های بزرگ و سنگین پارچه ای را نمی توان در منزل شست. برای اینکه الیاف پارچه پرده ای آسیب نبیند و کثیفی پارچه به خوبی برطرف شود از خدمات خشکشویی پرده کمک بگیرید. خشکشویی پرده بهترین راه حل برای شستن پردهای پارچه ای است. خشکشویی پرده، برای پرده های نفیس با پارچه های ارزشمند پیشنهاد می شود. برای پیشگیری از تغییر رنگ پارچه و رنگ پریدگی، خشکشویی پرده بهترین راهکار است. در این روش، همه لکه های روی پارچه پرده به خوبی از بین می روند.

قیمت شستشوی پرده به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت پرده شویی به موارد متعددی بستگی دارد. اولین عامل مهم در هزینه شستشوی پرده جنس پرده است. به طور مثال قیمت شستشوی پرده حریر با قیمت شستشوی پرده مخمل با هم تفاوت دارند. مورد بعدی متراژ پرده است. هزینه پرده شویی برای هر جنس پرده به صورت متری اعلام می شود. پرده ها امروزه به عنوان یکی از گرانترین لوازم و اسباب خانه به شمار می روند. از این رو برای خشکشویی پرده باید مطمئن شوید که از یک شرکت خدماتی معتبر کمک می گیرید. اندازه و ابعاد پرده ازعوامل موثر بر هزینه پرده شویی است. همچنین هرچه تعداد پرده ها بیشتر باشد یا هرچه پرده بزرگتر باشد قیمت خشکشویی پرده نیز بیشتر می ­شود.

شرکت شستشو و خشکشویی پرده هوم سرویز

مخصصین پرده شویی هوم سرویز دارای امکانات لازم و با کیفیت برای شستشو و خشکشویی انواع پرده می باشند. همچنین همیاران هوم سرویز دانش لازم برای به کارگیری استفاده مواد شوینده متناسب با جنس پارچه پرده ای را دارا می باشند که مشکلی به جنس و طرح پارچه پرده ای وارد نشود. همچنین کادر پرده شویی آموزشهای لارم در جهت بازکردن و نصب مجدد انواع پرده را دیده اند و با خیال راحت پرده هایتان را باز و در نهایت در سر جای خود قرار خواهند داد.

ثبت درخواست آنلاین شستشو و خشکشویی پرده در هوم سرویز در کمترین زمان ممکن

برای نظافت و خدمات پرده شویی می توانید به راحتی در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و اقدامات لازم جهت باز کردن پرده و انتقال به خشکشویی پرده انجام شود. پرده ها در نهایت شسته و اتو کشیده تحویل شما داده خواهند شد. در صورت نیاز نصب پرده ها نیز توسط همیاران ما انجام خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی پرده و همچنین ارایه خدمات پرده شویی و خشکشویی پرده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, قالیشویی در بهترین کارخانه قالیشویی, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی پرده

پرده شویی و خشکشویی پرده

شستشوی پرده و خشکشویی پرده‌ اداری و خانگی

شستشوی پرده زبرا، شید و لووردراپه

خشکشویی و شستشوی پرده پارچه ای، توری، شستشو پرده حریر، نخی و ...

خشکشویی و اتوکشی پرده مخملی و اورگانزا و شستشوی پرده های سنگین و ضخیم

خدمات جمع آوری پرده، شستشوی پرده به همراه نصب مجدد

نظرات کاربران

profile picture
امیر محمد حرف شنو

خیلی کارشون تمیز بود و خوب دادن

شرایط پرده شویی و شستشوی پرده با مواد شوینده عالی

پرده به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

سرویس پرده شویی شامل هزینه ایاب و ذهاب نمی شود.

مشتری گرامی در صورت نیاز به باز و بسته کردن پرده لطفا چهار پایه مناسب در دسترس باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 371,000 الی 785,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 150,000 الی 235,000 تومان
رفوگری فرش
رفوگری فرش
قیمت از 2,835,000 الی 4,175,000 تومان

خدمات شستشوی پرده در این شهرها ارائه می شود: