مبل شویی

مبل شویی

از 6528 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مبل شویی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 5 نفره استیل به همراه لکه بری

430,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 7 نفره استیل به همراه لکه بری

580,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 5 نفره راحتی به همراه لکه بری

440,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 7 نفره راحتی به همراه لکه بری

590,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد تشک مبل، بالشتک، کوسن اضافه

20,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد مبل تک نفره استیل

100,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد مبل تک نفره راحتی

110,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد صندلی

80,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو تک نفره تهرا

320,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو دو نفره

360,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو سه نفره

450,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

60,000 تومان

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره مبل شویی خواهید خواند

 • مبل شویی در منزل با دستگاه با بهترین قیمت
 • خدمات مبل شویی در منزل هوم سرویز چگونه ارائه می شود؟
 • مبل شویی در منزل چه مزایایی دارد؟
 • شستشوی مبل با دستگاه شامل چه مواردی است؟
 • بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟
 • خشکشویی مبل با دستگاه در منزل
 • نحوه شستشوی مبل با دستگاه در منزل
 • استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل
 • شماره مبل شویی را چگونه پیدا کنیم؟
 • شست و شوی مبل با دستگاه چه مزایایی نسبت به شستشوی معمولی دارد؟
 • مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟
 • قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مبل شویی در منزل با دستگاه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مبل شویی در منزل با دستگاه با بهترین قیمت

مبل شویی در منزل با دستگاه از خدمات محبوب این روزها محسوب می شود. طبیعتا شستشوی مبل در منزل انتخاب بهتری نسبت به روش های سنتی شستن مبل در منزل و یا انتقال مبلمان به کارگاه های شست و شوی مبل است و هزینه کمتری در پی دارد. ضمنا مبل شویی در خانه با دستگاه، کمترین آسیب را به بافت پارچه وارد می کند. شستن مبل تفاوت های زیادی با شستشوی فرش و موکت دارد و از دستگاه مخصوص و مواد شوینده خاص برای خشکشویی مبل استفاده می شود. در ادامه با نحوه مبلشويي در منزل آشنا می شوید و همچنین عوامل موثر بر قیمت مبل شویی را بررسی خواهیم کرد.

خدمات مبل شویی در منزل هوم سرویز چگونه ارائه می شود؟

خشکشویی مبل در منزل، خدمات قالیشویی و سایر خدمات توسط متخصصین با تجربه در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه در محل ارائه می شود.

· ثبت سفارش رایگان جهت خشکشویی مبل

در ابتدا کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با شماره 90002021 سفارش خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع مبلمان سلطنتي، مبل راحتی، تعداد مبلمان و زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس همیاران مبل شويي جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست همیاران بخش خشکشویی مبل جهت ارائه اطلاعات لازم در ارتباط با نحوه مبل شویی در منزل و همچنین قیمت مبل شویی در محل تماس خواهند گرفت. البته در نظر داشته باشید لیست تعرفه قیمت خشکشویی مبل توسط هوم سرویز قبل از ثبت سفارش، در دسترس شما قرار دارد.

· اعزام متخصصین با تجهیزات به محل

پس از بررسی سیگنال همیاران و همچنین مذاکره تلفنی با ایشان، همیار مورد تایید خود را انتخاب نموده و همیار متخصص جهت ارائه خدمات مبلشویی، در زمان مقرر به محل اعزام می شوند.

مبل شویی در منزل چه مزایایی دارد؟

مبل شویی در زمان های مناسب علاوه بر تمیزی، موجب افزایش طول عمر مبلمان نیز خواهد شد. شستشوی مبلمان در محل باید با تجهیزات مناسب و به صورت اصولی انجام شود تا نتیجه نهایی مورد قبول واقع شود. خدمات شستشوی موکت در محل، شستشوی مبلمان و خشکشویی تشک از خدمات پرطرفدار هوم سرویز است که توسط همیاران با تجربه و تایید صلاحیت شده صورت می گیرد.

 • در خشکشویی مبل در محل نیازی به جابجایی مبلمان نخواهد بود.
 • به هیچ عنوان فوم و فنر مبلمان دچار ایراد نخواهد شد.
 • از بین بردن لکه های مبل از جذابیت های اصلی خدمات مبلشویی محسوب می شود. پس از پایان خشکشویی شما اثری از انواع لکه ها(لاک ناخن، چسب، ادرار، خون و ...) که روی مبل شما وجود داشت، مشاهده نخواهید کرد.
 • مدت زمان انجام خشکشویی مبل کمتر از 2 ساعت بوده و نگرانی بابت زمان طولانی برای انجام آن و همچنین مدت زمان خشک شدن مبل ها نخواهید داشت.

توجه نمایید در صورت سپردن خدمات خشکشویی مبل به بهترین مبلشویی، در هنگام شستشو هیچگونه آسیبی به رویه مبل وارد نخواهد شد و نیازی به تعمیرات مبل نخواهید داشت.

شستشوی مبل با دستگاه شامل چه مواردی است؟

انواع مبلمان که در آنها از پارچه های متنوعی استفاده شده اند قابلیت شستشو در محل را دارند. می توان این گونه هم بیان نمود که کیفیت مبل شويي در محل در گرو استفاده از مواد شستشوی باکیفیت و استفاده از دستگاه های مناسب است. البته مهارت شویندگان و تزریق میزان مناسبی از مواد شوینده و آب از مواردی است که نمی توان ساده از کنارشان عبور نمود. خدمات شستشوي مبل در محل شامل موارد زیر هستند :

 • خشکشویی مبل راحتی
 • خشکشویی مبل استیل
 • شستشوی صندلی غذا خوری
 • شستشوی کاناپه
 • شسشتوی مبلمان اداری
 • شسشتوی کوسن و...

خدمات شستشوی مبل در منزل برای انواع رویه های مبلمان مخمل، لنین، ابریشم، نخ پنبه، کتان و غیره با استفاده از مواد شوینده متناسب با بافت پارچه انجام می شود.

بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان برای شستشوی آن در منزل لطفا ریسک نکنید و از روش هایی مانند شستن مبل با شامپو فرش و مبل شویی با دستگاه بخارشو و سایر روش هایی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید. جهت جلوگیری از دوباره کاری پیشنهاد ما سپردن کار به بهترین مبل شویی در اطراف شماست. حال سوال این است که چگونه آن را پیدا کنیم.

4 ویژگی مهم برای شناخت بهترین مبل شویی:

 • سوابق و نظرات سایر مشتریان در خصوص مبل شویی
 • مبل شویی با دستگاه های مجهز و حرفه ای
 • پشتیبانی خدمات ارائه شده
 • استفاده از مواد شوینده مرغوب و باکیفیت و سازگار با محیط زیست
 • دارای تعرفه قیمت مبل شویی مشخص و اعلام قیمت نهایی قبل از انجام خدمات

حال که با این ویژگی ها آشنا شدیم، موضوع مهم پیدا کردن مبلشویی با این مشخصات است. هوم سرویز با گردآوری بهترین مبل­شویی ها و احراز تایید صلاحیت ایشان، این کار را برای شما تسهیل نموده است.

خشکشویی مبل با دستگاه در منزل

مبل شویی به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبل شویی با دستگاه بیشتر خواهد شد! ازاین رو شستن مبل با دستگاه مبلشویی کاملا جایگزین روش قدیمی شده است. در ادامه در خصوص نحوه مبلشویی با دستگاه صحبت خواهیم کرد.

نحوه شستشوی مبل با دستگاه در منزل

شست و شوی مبل با دستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام می شود. طریقه شستن مبل در منزل با این دستگاه به این ترتیب است که ابتدا در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود و مواد شوینده را روی مبل پخش می کند. سپس توسط پمپ مکش مواد شوینده و آلودگی ها و بقایای لکه های روی مبل به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند و کاملا تمیز خواهد شد.

در این مرحله مورد مهم نحوه آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه گرفته اید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجبات پوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل را فراهم می کنید.

معممولا این دستگاهها بر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب می کنند و مبل را کاملا خشک می کنند. هزینه مبل شویی در منزل با این تجهیزات، در مقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت قیمت شستشوی مبل در منزل می توانید به تمام پروسه نظافت مبل نظارت داشته باشید و اطمینان کسب کنید که کمترین آسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

توجه داشته باشید که انواع مختلفی از دستگاه مبلشویی با کاربردهای خانگی و صنعتی وجود دارند. با رشد تکنولوژی، کیفیت این دستگاه ها نیز خیلی بالاتر رفته است.

استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل

رضایت مشتری مهمترین اصل در خدمات مبل شویی در منزل است. برای دستیابی به این رضایتمندی می بایست استانداردهایی در ارائه این خدمات رعایت شود و هزینه شستشوی مبل در محل در قبال انجام خدمات مطابق با این روال ها و جلب رضایت مشتریان دریافت شود. برخی از نکات مهم مبل شویی در منزل عبارتند از:

ü ارائه خدمات مبل شویی در منزل با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجه به اینکه در اغلب موارد در حین خدمات مبل شویی ممکن است آب و موارد شوینده از دستگاه به محیط اطراف پاشیده شود، بهتر است اقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب روی زمین صورت گیرد. استفاده از پارچه آب گیر و ضد آب در زیر مبل ها، می تواند باعث جلوگیری این موضوع شود.

ü شستن مبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری. هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانو کمی بیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی انتخاب مارک شوینده با توجه به سلیقه مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارد و متناسب با نوع پارچه استفاده شود.

ü وظیفه جابجایی مبلمان به هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات مبل شويي در منزل شامل جابجایی مبل نیز می شود. قیمت مبل شویی در این مورد بیشتر نخواهد شد.

ü سرعت عمل در شستشوی مبل در منزل نقش بالایی دارد. لذا حداکثر زمان برای خدمات شستشوی مبل ۷نفره، ۲ ساعت در نظر گرفته شده و هزینه شستن مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمول خشک شدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.

شماره مبل شویی را چگونه پیدا کنیم؟

اگر به دنبال شماره مبل شویی در منزل هستید نگران نباشید. کلیه این خدمات توسط بهترین مبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدون نگرانی می توانید از تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینان داشته باشید که افرادی متعهد و مطمئن از سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صد مسئولیت شستشو را به عهده گرفته اند. پس به جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل در منزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقی کارها با ما...

شست و شوی مبل با دستگاه چه مزایایی نسبت به شستشوی معمولی دارد؟

همه افراد از معایب روش های قدیمی با خبریم و همچنین در مواردی حتی با عواقب آن ها روبرو شده ایم. پوسیدگی، بوی نم زدگی، پخش شدن لکه ها و حتی در مواردی خوابیدن فوم مبل در روش های قدیمی بسیار دیده شده است. در صورتی که شست و شوی مبل با دستگاه مزایای زیر را خواهد داشت:

 • در خشک شویی مبل با دستگاه به هیچ عنوان امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل وجود ندارد. زیرا که 95 درصد رطوبت کشیده می شود.
 • تمامی لکه های ایجاد شده بر روی مبل در زمان شستشوی مبل با دستگاه از بین خواهد رفت. مگر موارد بسیار نادر که قبل از شستشو اعلام می شود.
 • خدمات مبل شویی مخصوصا برای مبل های روشن یک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید. افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را به سرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. تمامی لکه های عمیق و قدیمی در این روش در کوتاه ترین زمان ممکن از بین خواهد رفت.
 • تمیز کردن مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه در انتهای مبل شویی می شود.

ضمنا شما با پرداخت هزینه مقرون به صرفه و بدون استرس از خروجی کار و همچنین بدون صرف زمان و خستگی و کلافگی از کارهای نظافت منزل، می توانید تنها با ثبت سفارش مبلشویی و سایر خدمات هوم سرویز از تمیزی خانه و مبل ها لذت ببرید.

مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبل شویی ارزان شعار بسیاری از خدمات دهندگان در این زمینه است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده ی ارزان و غیر استاندارد موجب آسیب رسیدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه های غیر استاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت و می توانند به مبل های شما آسیب بزنند. پس هیچ گاه با شعارهایی همچون مبل شویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را به دردسر نیاندازید. در صورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشوی مبل مناسب از هوم سرویز بخواهید. پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری، ابتدا به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید.

قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت شستشوی مبل در خانه مانند سایر خدمات نظیر اتوشویی لباس و پرده شویی به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به عوامل تاثیر گذار بر قیمت مبل شویی در منزل می پردازیم:

· نوع مبلمان بر قیمت شستشوی مبل با دستگاه تاثیر دارد

طبیعتا نوع مبلمان، مانند قیمت شستشوی مبل استیل با قیمت شستشوی مبل راحتی با هم تفاوت دارند. زیرا متریال مبلمان و میزان حساسیت موجب می شود که نحوه شستشو تغییر کند و همین موضوع قیمت مبلشویی را تغییر می دهد.

· تعداد مبلمان و تاثیر آن بر قیمت مبل شویی در منزل

قیمت شستشوی مبل در منزل برای برای یک دست مبلمان 7 نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه، مبلغی ثابت به قیمت مبل شویی اضافه خواهد شد. بدیهی است قیمت خشکشویی مبل 5 نفره با هزینه شستشوی مبل 8 نفره متفاوت خواهد بود.

· میزان آلودگی و لکه های روی مبل

همچنین نوع لکه و جنس رویه مبل از مواردی است قیمت مبل شویی در منزل را تغییر می دهد. در مواردی که لکه هایی روی مبلمان است که به راحتی از بین نمی رود باید از مواد شوینده خاص متناسب با الیاف استفاده نمود که این مورد نیز در نهایت ممکن است قیمت شست و شوی مبل در محل را تغییر دهد.

توجه داشته باشید که کلیه خدمات خشکشویی مبل در هوم سرویز با دستگاه مخصوص مبلشویی در محل شما انجام می شود، لذا کلیه تعرفه های قیمتی اعلام شده بر همین مبنا خواهد بود.

مبل شویی در منزل با دستگاه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مبل شویی از جمله خدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربه هوم سرویز ارائه می شود. وقت طلاست! در هرجای شهر هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هوم سرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل در کنارتان خواهند بود. همیاران ما با اعلام قیمت شستشوی مبل و مشاوره رایگان، در صورت رضایت شما به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مبل شویی و همچنین ارایه خدمات مبل شویی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, خشکشویی پرده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مبل شویی

مبل شویی در منزل

مبلشویی و شستشوی مبل با دستگاه

شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل تختخواب شو

شستشوی مبل چرم مصنوعی

شستشوی مبل پارچه ای و مخمل

خشک شویی مبل و شستشوی صندلی میز نهارخوری

نظرات کاربران

profile picture
فعلی

بسیار محترم بودن و دقیق و عالی کار انجام دادن. همون تایم که گفته بودن کار رو به نحو احسن به اتمام رسوندن. ممنونم ازشون.

profile picture
فریده رمضانی

عالی بودن از همه نظر🌹

profile picture
Mina Ghamari

کارشون ورفتارشون عالی ومحترم

profile picture
شیوا سلیمانی

بسیار انسان شریف و وظیفه شناسی بودند، بیشتر از آنچه که جزء شرح خدماتشون بود انجام دادند و دستمزدشون به نسبت زحمتی که کشیدند خیلی منصفانه بود.

شرایط خشک شویی مبل در منزل و شستشوی مبل با دستگاه

زمان تقریبی شستشو مبل یک تا دو ساعت می باشد. ​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​ ​

درصورت کثیفی بیش از حد مبلمان و نیاز به لکه گیری و شستشوی مجدد قیمت به صورت توافقی می تواند افزایش یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 1,500,000 الی 2,600,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
sewing-sofa-cover
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان