banner

مبل شویی و خشک شویی مبل

از 4677 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشو و خشک شویی انواع مبلمان اداری و خانگی

قیمت خشکشویی مبل(یک دست مبلمان 5 نفره به همراه لکه بری)

220,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری)

260,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(هر عدد مبل اضافه)

30,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(هر عدد صندلی)

20,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(به ازای هرعدد تشک، بالشتک، کوسن اضافه)

15,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تختخوابشو تک نفره

80,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تختخوابشو دو نفره

120,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تختخوابشو سه نفره

150,000 تومان

قیمت خشکشویی فرش ماشینی متری

15,000 تومان

قیمت خشکشویی فرش دستبافت متری

20,000 الی 25,000 تومان

قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر (هر متر مربع)

13,000 تومان

قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

10,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

40,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط خشک شویی و شستشوی مبل در منزل با دستگاه

زمان تقریبی شستشو یک تا دو ساعت می باشد. ​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​ ​

درصورت کثیفی بیش از حد مبلمان و نیاز به لکه گیری و شستشوی مجدد قیمت به صورت توافقی می تواند افزایش یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات مبل شویی و شستشوی مبلمان در منزل با تجهیزات مدرن

شستشوی مبل در منزل از جمله موارد پر درخواست با نزدیک شدن به عید نوروز است. شستشوی مبل در منزل انتخاب بهتری نسبت به انتقال مبلمان به مراکز مبل شویی است و هزینه کمتری در پی دارد. مبل شویی در منزل نیاز به مهارت بالایی دارد. شستن مبل در منزل تفاوت زیادی با شستشوی فرش و موکت دارد و باید از مواد شوینده مخصوص مبل استفاده شود تا کمترین آسیبی به بافت و پارچه مبل وارد نشود.

خشک شویی مبل باید بر اساس جنس مبل، نوع آلودگی و لکه های مبل انجام می شود.استفاده از تجهیزات مدرن در خشکشویی مبل در منزل موجب می شود بدون کمترین آسیب به بافت پارچه مراحل شستن مبل در منزل به نحو احسنت به اتمام برسد. در ادامه به نحوه مبل شویی در خانه و عوامل موثر بر قیمت مبل شویی و قیمت خشکشویی مبل می پردازیم.

بهترین شستشوی مبل چگونه باید باشد؟

مبل شویی هم مانند قالی شویی از جمله اقداماتی هست، که هر چند مدت یکبار مخصوصا در گیرودار خانه تکانی نوروز انجام می شود. با توجه به قیمت بالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل لطفا ریسک نکنید و از روش هایی مانند شستن مبل با شامپو فرش و شستن مبل با دستگاه بخارشوی که مطمئن نیستید استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی در شستشوی پارچه مبل، آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه در منزل گرفته اید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجبات پوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل را فراهم می کنید.

استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در محل

رضایت مشتری اولین اصل مهم در خدمات شستشوی مبل در محل است. بنابراین هزینه شستشوی مبل در قبال انجام کار با کیفیت و رضایت مشتری دریافت می شود. استانداردهای خشکشویی مبل به این ترتیب لحاظ می شود:

  • ارائه خدمات مبلشویی با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجه به اینکه در اغلب موراد خدمات شستشوی مبل در داخل منزل انجام می شود، بهتر است اقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب صورت گیرد. استفاده از پارچه آب گیر و ضد آب در زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود.
  • شستن مبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری.هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانو کمی بیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجه به درخواست مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارد استفاده شود.
  • وظیفه جا به جایی مبلمان در منزل به هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات خشکشویی مبلمان شامل جا به جایی مبل نیز می شود. هزینه خشکشویی مبل در منزل در این مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی که برای شستشوی مبل، ضرورت حمل به کارگاه وجود داشته باشد، برهزینه شستن مبل مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد.
  • سرعت عمل در شستشوی مبلمان منازل نقش بالایی دارد. لذا حداکثر زمان برای خدمات شستشوی مبل ۷ نفره ۲ ساعت در نظر گرفته شده و هزینه شستن مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمول خشک شدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.

راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه

برای شستشوی مبل راحتی و شستشوی مبل تختخواب شو، باید ابتدا با یک جارو برقی با مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یک شامپو غیر شیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. قبل از شروع نظافت مبل در خانه ابتدا روی قسمت پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پس نداد، سپس بر روی کل پارچه بکشید. البته نحوه شستن مبل و نوع مواد شوینده برای هر نوع پارچه راحتی متفاوت است.

شستشوی مبل مخمل در خانه

بیشترین آلودگی و کثیفی ها در مبلمان مخمل مانند مبل چستر، معمولا در قسمت دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولا نیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط با یک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. دقت کنید در هنگام شستشوی مبل در خانه به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تا آسیب نبیند. اگر تجربه چندانی در مبل شویی در منزل ندارید، دست به این کار نزنید. مگر اینکه کار را به مبل شویی هوم سرویز بسپارید.

پارچه مخملی به علت ظاهر لوکسی که دارند یکی از محبوب ترین مواردی هستند که در ساختار مبلمان به کار می روند. به همین علت بیشتر مبلمان با این نوع پارچه ساخته می شوند. مخمل نیز یکی از حساس ترین اقدامات در پروسه ی شستن مبل در منزل به حساب می آیند. زیرا این پارچه با هر شوینده ای سازگار نیست و همچنین در اثر شستشوی اشتباه ممکن است به بافت و پرز پارچه آسیب برسد. برای خشکشویی مبل مخمل باید بر اساس نوع لکه و آلودگی ها از لکه برهای متناسب با بافت آن استفاده کنید، یا می توانید شستشوی مبل مخمل خود را به ما بسپارید تا بدون نگرانی آن را به بهترین حالت ممکن برگردانیم.

شستشوی مبل سلطننتی

طریقه شستشوی مبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آن دارد، کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاری هم دیده می شود! به همین دلایل، قیمت شستشوی مبل در منزل سلطنتی کمی بالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری ها کمترین آسیبی برسد. با توجه به قیمت و وزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که برای خشکشویی مبل استیل از خدمات خشکشویی مبل در منزل هوم سرویز استفاده کنید.

شستشوی مبل چرمی در منزل

شستن مبل چرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحت تر انجام می شود. اما با توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب می تواند قوام پارچه چرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو خشکشویی مبل چرمی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل برای این نوع مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود.

شستشوی مبل در منزل با بخارشو

یکی از روش های معمول نظافت مبل در منزل استفاده از بخارشو است. شستن مبل با بخارشو بر اساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه متفاوتی بدهد.  در بعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه ی استفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبل در خانه به مبلمان آسیب برسد. در واقع شستن مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیز کننده 100 درصدی لکه ها!

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

از مواد شوینده شیمیایی و کارخانه ای که بگذریم در همه خانه ها لوازم شوینده خانگی و خوبی وجود دارد که برای لکه برای و تمیز کردن مبل ها عالی است. برای شستن مبل با بخارشو می توانید از همین روش لکه بری با مواد شوینده خانگی استفاده کنید. با توجه به نوع لکه ها باید از شوینده مناسب آن استفاده کنید برخی از بهترین مواد شوینده مبل خانگی عبارتند از:

صابون مایع

دو قطره صابون مایع را در یک لیتر آب حل کنید. از یک پارچه بدون پرز ترجیحا کتانی برای شستن لکه های مبل استفاده کنید. پارچه را در محلول صابون زده و با آن روی لکه ها را به آرامی پاک کنید. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای در منزل همین راه است. مراقب باشید همه مواد شوینده مبل را روی سطح مبلمان نپاشید و تنها روی لکه ها را پاک کنید.

لکه بری با نمک

برای پاک کرده لکه چربی از روی مبل ها یک ترفند قدیمی وجود دارد.نمک را روی قسمت لک شده بمالید و کمی مالش دهید. نمک خشک همه چربی ها را به خد جذب می کند البته برای اینکار باید کمی سرعت عمل داشته باشید و سریع چربی را پاک کنید. لکه های چربی قدیمی در بافت پارچه نفوذ کرده اند و به این راحتی پاک نمی وشند.

الکل سفید

الکل سفید از مواد شوینده مبل بی خطر است. هر شوینده ای که استفاده می کنید را از قبل روی قسمت پشت یکی از مبل ها امتحان کنید. به این ترتیب خیالتان بابت بی ضرر بودن ان راحت می شود. برخی از پارچه های مبلی نسبت به شوینده ها واکنش نشان می دهد. هرگز الکل سفید را مستقیم روی مبل نریزید. ابتدا کمی الکل سفید را روی پارچه ریخته و سپس پارچه آغشته به الکل را روی مبل بکشید. به خصوص وقتی جوهر روی پارچه مبلمان پاشیده شده باشد این روش جواب می دهد.

وسایل مورد نیاز برای شستن مبل در خانه چیست؟

قبل از توضیح درباره وسایل تمیر کردن مبل در منزل باید تعیین کنید که چگونه می خواهید به مبل شویی در منزل بپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستن مبل در منزل بسیار راحت است. فقط به کمی شامپو فرش، اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار با شماست!

ولی اگر نیاز به خشکشویی مبل در منزل دارید. وسایل مبل شویی با دستگاه تفاوت زیادی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشوی مبل با دستگاه در منزل از دستگاه مبل شویی دریلی، دستگاه مکنده و جارو برقی صنعتی استفاده می شود.

خشکشویی مبل با دستگاه در منزل

مبل شویی به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبل شویی با دستگاه بیشتر خواهد شد! ازاین رو شستشوی مبل با دستگاه در منزل و خشکشویی مبل در منزل با دستگاه مبلشویی کاملا جایگزین روش قدیمی شده است.

نحوه مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل

شست و شوی مبل با دستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام می شود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستن مبل در منزل با این دستگاه به این ترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند و کاملا تمیز خواهد شد.

معممولا این دستگاهها بر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب می کنند و مبل را کاملا خشک می کنند. هزینه مبل شویی در منزل با این تجهیزات، در مقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت هزینه شستشوی مبل در منزل می توانید به تمام پروسه نظافت مبل نظارت داشته باشید و اطمینان کسب کنید که کمترین آسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟

اگر به دنبال شماره مبل شویی در منزل هستید نگران نباشید. کلیه خدمات شستشوی مبلمان در منزل توسط بهترین مبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدون نگرانی می توانید از تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینان داشته باشید که افرادی متعهد و مطمئن از سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صد مسئولیت شستشو را به عهده گرفته اند. پس به جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل در منزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقی کارها با ما...

خدمات شستشوی مبلمان در منزل با لکه برهای متناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولی مبل، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. لذا با عدم خشک شدن کامل بعد از شستشوی مبل امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد از مدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، شست و شوی مبل در خانه و پرداخت هزینه مبل شویی و خشکشویی مبل، مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل در منزل محسوب می شود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی از بین نخواهند رفت و نیاز به خشکشویی مبل در منزل است. خدمات شستشوی مبل مخصوصا برای مبل های روشن یک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید. بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، خشکشویی مبل در منزل است. افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را به سرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبل در منزل به نوع لکه بر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوع فراوان در جنس انواع مبلمان طبعا شستشوی مبلمان و نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست. لذا اطلاعات لازم برای شستشوی مبلمان متنوع، لازمه بهترین مبل شویی می باشد. شستشوی مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه در انتهای خشکشویی مبل می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاص بر قیمت مبل شویی در منزل نیز تاثیرگذار است.

مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبل شویی ارزان شعار بسیاری از خدمات دهندگان در این زمینه است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده ی ارزان و غیر استاندارد موجب آسیب رسیدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه های غیر استاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت. پس هیچ گاه با شعارهایی همچون مبل شویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را به دردسر نیاندازید. در صورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشوی مبل مناسب از هوم سرویز بخواهید و به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. انجام خشکشویی مبل در محل و جلوی چشمان شما صورت می گیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید. هزینه خشکشویی مبل در منزل در مقابل خساراتی که ممکن است در استفاده ناصحیح از مواد شوینده و لکه برها روی مبل ایجاد شود اصلا به چشم نمی آید.

قیمت شستشوی مبل در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت خشکشویی مبل بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه بر استفاده شده متفاوت است. قیمت شستشوی مبل در منزل برای برای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه, مبلغی ثابت به هزینه خشکشویی مبل و شستشوی مبل با نانو اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشته با مناسب ترین قیمت شستشوی مبل در منزل اماده ارائه سرویس می باشد.

خشکشویی مبل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

شستشوی مبل در منزل، شستشوی مبل با نانو از جمله خدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربه هوم سرویز ارائه می شود.

وقت طلاست! در هرجای شهر هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هوم سرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل در کنارتان خواهند بود. همیاران ما با اعلام قیمت شستشوی مبل در منزل و مشاوره رایگان، در صورت رضایت شما به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

خشکشویی مبلمان اداری و شستشوی مبلمان خانگی
مبل شویی و خشکشویی مبل در منزل
شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل تختخواب شو
شستشوی مبل چرم مصنوعی
شستشوی مبل پارچه ای، مخمل، چرم
خشکشویی و شستشوی صندلی میز نهارخوری
سوالات متداول
خدمات خشک شویی مبل با چه دستگاهی انجام می شود؟
بعد از انجام خشک شویی چقدر زمان می برد تا مبل دوباره خشک شود؟
خدمات خشکشویی مبلمان در هوم سرویز با چه روشی انجام می شود، به صورت بخارشویی است یا شستشو با آب و کف؟ و برای این شست شو از چه موادی استفاده می شود؟
تشک های مبل من جدا می شوند و به صورت دوبل هستند آیا شستن آنها شامل هزینه ی جداگانه ای می شود؟
آیا مبلمان چرمی هم قابلیت خشکشویی را دارند؟

همیاران سرویس مبل شویی و خشک شویی مبل

 نظرات کاربران

profile picture
هاشم گودرزی

خیلی تمیز و مرتب کار میکنن ایشون کارشون بی نهایت عالی است

profile picture
منصوره عزیزی

بسیار عالی کار کردن خیلی خیلی کارشون خوب بود خیلی تمیز شستن خیلی انسان با ادب و متینی بودن من حتما دوباره ازشون میخوام بیان واسه بچه هامم کار انجام بدن

profile picture
علی سقاییان

خیلی کارشون خوب بود عالییییییییییی

profile picture
بهمن سهرابی

خیلی خوب بود سرویسی که گرفتم هم کارشون خوب بود هم بسیار انسان با شخصیت و فهیمی بودن

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 200,000 الی 230,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان
دوخت پیراهن مبل
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 700,000 الی 1,600,000 تومان