مبل شویی

مبل شویی

از 5829 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مبل شویی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 5 نفره استیل به همراه لکه بری

340,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 7 نفره استیل به همراه لکه بری

470,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 5 نفره راحتی به همراه لکه بری

380,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 7 نفره راحتی به همراه لکه بری

500,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد تشک مبل، بالشتک، کوسن اضافه

13,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد مبل تک نفره استیل

70,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد مبل تک نفره راحتی

85,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد صندلی

60,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو تک نفره تهرا

280,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو دو نفره

340,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو سه نفره

400,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

60,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت420,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره مبل شویی خواهید خواند

 • مبل شویی و شستشوی مبل در منزل با تجهیزات مدرن
 • بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟
 • استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل
 • راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه
 • شستشوی مبل در منزل با بخارشو
 • بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟
 • وسایل مورد نیاز برای مبل شویی چیست؟
 • خشکشویی مبل با دستگاه در منزل
 • نحوه مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل
 • شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟
 • خدمات مبل شویی با لکه برهای متناسب با جنس پارچه
 • مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟
 • قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مبل شویی در منزل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

مبل شویی و شستشوی مبل در منزل با تجهیزات مدرن

شستشوی مبل در منزل از جمله موارد پر درخواست بانزدیک شدن به عید نوروز است. مبل شویی در منزل انتخاب بهترینسبت به انتقال مبلمان به مراکز مبل شویی است و هزینه کمتری درپی دارد. مبل شویی در منزل نیاز به مهارت بالایی دارد. شستن مبل درمنزل تفاوت زیادی با شستشوی فرش و موکت دارد و باید از مواد شوینده مخصوص مبلاستفاده شود تا کمترین آسیبی به بافت و پارچه مبل وارد نشود. خشک شویی مبل بایدبر اساس جنس مبل، نوع آلودگی و لکه های مبل انجام می شود. استفاده از تجهیزات مدرندر مبل شویی در منزل موجب می شود بدون کمترین آسیب به بافت پارچهمراحل شستشوی مبل به نحو احسنت به اتمام برسد. در ادامه به نحوه مبلشویی در خانه و عوامل موثر بر قیمت مبل شویی در منزل میپردازیم.

بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به قیمتبالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل لطفا ریسکنکنید و از روش هایی مانند شستن مبل با شامپو فرش و مبل شویی درمنزل با دستگاه بخارشوی که مطمئن نیستید استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی،آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه درمنزل گرفته اید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینانکسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد بهمبل، موجبات پوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل را فراهم می کنید.

استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل

رضایت مشتری اولیناصل مهم در خدمات مبل شویی در منزل است. بنابراین هزینهشستشوی مبل در قبال انجام کار با کیفیت و رضایت مشتری دریافت می شود.استانداردهای مبل شویی در منزل به این ترتیب لحاظ می شود:

ارائه خدمات مبلشویی در منزل با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. باتوجه به اینکه در اغلب موراد خدمات مبل شویی در منزل انجام می شود، بهتر استاقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب روی زمین صورت گیرد. استفاده از پارچه آبگیر و ضد آب در زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود.

شستن مبلمان با موادشوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری. هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانو کمیبیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجه بهدرخواست مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارداستفاده شود.

وظیفه جابجایی مبلمانبه هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات مبل شویی در منزل شامل جابجایی مبلنیز می شود. قیمت مبل شویی در منزل در این مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی کهبرای مبل شویی، ضرورت حمل به کارگاه وجود داشته باشد، برهزینه شستن مبل مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد.

سرعت عمل در شستشویمبل در منزل نقش بالایی دارد. لذا حداکثر زمان برای خدمات شستشوی مبل ۷نفره، ۲ ساعت در نظر گرفته شده و هزینه شستن مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمول خشکشدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.

راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه

برای شستشوی مبلراحتی و شستشوی مبل تختخواب شو، باید ابتدا با یک جارو برقی با مکش بالاتمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یک شامپو غیرشیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. قبل از شروع نظافت مبلدر خانه ابتدا روی قسمت پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پس نداد،سپس بر روی کل پارچه بکشید. البته نحوه شستن مبل و نوع مواد شوینده برای هرنوع پارچه راحتی متفاوت است.

شستشوی مبل مخملدر خانه

بیشترین آلودگی وکثیفی ها در مبلمان مخمل مانند مبل چستر، معمولا درقسمت دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولانیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط بایک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. دقت کنید درهنگام شستن مبل در خانه به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تا آسیبنبیند. اگر تجربه چندانی در مبل شویی در منزل ندارید، دست به این کارنزنید. مگر اینکه کار را به مبل شویی هوم سرویز بسپارید.

شستشوی مبلسلطننتی

طریقه شستشویمبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آندارد، کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاریهم دیده می شود! به همین دلایل، قیمت شستشوی مبل در منزل کمی بالاتراست. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری ها کمترینآسیبی برسد. با توجه به قیمت ووزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که برای شستشوی مبل استیل از خدمات مبلشویی در منزل هوم سرویز استفاده کنید.

شستشوی مبل چرمیدر منزل

شستن مبلچرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحت تر انجام می شود. امابا توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب می تواند قوام پارچهچرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو شستشوی مبل چرمی و شستشویمبل با دستگاه در منزل برای این نوع مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود.

شستشوی مبل در منزل با بخارشو

یکی از روش هایمعمول نظافت مبل استفاده از بخارشو است. شستن مبل با بخارشو براساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه متفاوتی بدهد. دربعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه یاستفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبل در خانه به مبلمان آسیب برسد. درواقع شستن مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیزکننده 100 درصدی لکه ها!

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

از مواد شویندهشیمیایی و کارخانه ای که بگذریم در همه خانه ها لوازم شوینده خانگی و خوبی وجوددارد که برای لکه برای و تمیز کردن مبل ها عالی است. برای شستن مبل با بخارشو میتوانید از همین روش لکه بری با مواد شوینده خانگی استفاده کنید. با توجه به نوعلکه ها باید از شوینده مناسب آن استفاده کنید برخی از بهترین مواد شوینده مبلخانگی عبارتند از:

مبل شویی درمنزل با صابون مایع

دو قطره صابون مایعرا در یک لیتر آب حل کنید. از یک پارچه بدون پرز ترجیحا کتانی برای شستن لکه هایمبل استفاده کنید. پارچه را در محلول صابون زده و با آن روی لکه ها را به آرامیپاک کنید. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای همین راه است. مراقب باشید همهمواد شوینده مبل را روی سطح مبلمان نپاشید و تنها روی لکه ها را پاک کنید.

مبل شویی درمنزل و لکه بری با نمک

برای پاک کرده لکهچربی از روی مبل ها یک ترفند قدیمی وجود دارد.نمک را روی قسمت لک شده بمالید و کمیمالش دهید. نمک خشک همه چربی ها را به خد جذب می کند البته برای اینکار باید کمیسرعت عمل داشته باشید و سریع چربی را پاک کنید. لکه های چربی قدیمی در بافت پارچهنفوذ کرده اند و به این راحتی پاک نمی وشند.

مبلشویی درمنزل با الکل سفید

الکل سفید از موادشوینده مبل بی خطر است. هر شوینده ای که استفاده می کنید را از قبل روی قسمت پشتیکی از مبل ها امتحان کنید. به این ترتیب خیالتان بابت بی ضرر بودن ان راحت میشود. برخی از پارچه های مبلی نسبت به شوینده ها واکنش نشان می دهد. هرگز الکل سفیدرا مستقیم روی مبل نریزید. ابتدا کمی الکل سفید را روی پارچه ریخته و سپس پارچهآغشته به الکل را روی مبل بکشید. به خصوص وقتی جوهر روی پارچه مبلمان پاشیده شدهباشد این روش جواب می دهد.

وسایل مورد نیاز برای مبل شویی چیست؟

قبل از توضیح دربارهوسایل تمیر کردن مبل باید تعیین کنید که چگونه می خواهید به مبل شویی بپردازید.اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستن مبل بسیار راحت است.فقط به کمی شامپو فرش، اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار با شماست!

ولی اگر نیاز به مبلشویی در منزل دارید. وسایل مبل شویی با دستگاه تفاوتزیادی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشوی مبل با دستگاهاز دستگاه مبل شویی دریلی، دستگاه مکنده و جارو برقی صنعتی استفاده میشود.

خشکشویی مبل با دستگاه در منزل

مبل شویی به شکلقدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی نداردو عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبلشویی با دستگاه بیشتر خواهد شد! ازاین رو شستن مبلبا دستگاه مبلشویی کاملا جایگزین روش قدیمی شده است.

نحوه مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل

شست و شوی مبل با دستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یکچرخنده قرار گرفته است انجام می شود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شویندهریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستن مبل درمنزل با این دستگاه به این ترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان بهوسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترینآلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند و کاملا تمیز خواهد شد.

معممولا این دستگاههابر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب می کنند ومبل را کاملا خشک می کنند. هزینه مبل شویی در منزل با این تجهیزات، درمقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت قیمت شستشوی مبل درمنزل می توانید به تمام پروسه نظافت مبل نظارت داشته باشید و اطمینان کسبکنید که کمترین آسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟

اگر به دنبال شمارهمبل شویی در منزل هستید نگران نباشید. کلیه این خدمات توسط بهترینمبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدون نگرانی می توانید از تمامی خدماتما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینان داشته باشید که افرادی متعهد و مطمئناز سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صد مسئولیت شستشو را به عهده گرفته اند. پسبه جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل در منزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقیکارها با ما...

خدمات مبل شویی با لکه برهای متناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولیمبل، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. لذا با عدم خشک شدن کامل بعد از شستن امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد ازمدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، مبل شویی در خانه وپرداخت هزینه مبل شویی، مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل درمنزل محسوب می شود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی ازبین نخواهند رفت و نیاز به شستشوی مبل در منزل است. خدمات مبل شویی مخصوصا برای مبل های روشنیک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید.بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، مبل شویی در منزل است.افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را بهسرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبل در منزل به نوعلکه بر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوعفراوان در جنس انواع مبلمان طبعا نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست.لذا اطلاعات لازم برای مواد شوینده مناسب، لازمه بهترین مبل شویی میباشد. تمیز کردن مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچهدر انتهای مبل شویی می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاصبر قیمت مبل شویی در منزل نیز تاثیرگذار است.

مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبل شویی ارزان شعار بسیاری از خدمات دهندگان در اینزمینه است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده ی ارزانو غیر استاندارد موجب آسیب رسیدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه های غیراستاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت. پس هیچ گاه با شعارهایی همچون مبلشویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را به دردسر نیاندازید. درصورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشوی مبل مناسباز هوم سرویز بخواهید و به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. انجام مبلشویی و جلوی چشمان شما صورت می گیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را بهسرعت نظاره گر باشید. هزینه مبل شویی در منزل در مقابل خساراتی که ممکناست در استفاده ناصحیح از مواد شوینده و لکه برها روی مبل ایجاد شود اصلا به چشمنمی آید.

قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمتبالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشویمبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت مبل شویی بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه براستفاده شده متفاوت است. قیمت شستشوی مبل در منزل برایبرای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبلاضافه, مبلغی ثابت به قیمت مبل شویی و شستشوی مبل بانانو اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشتهبا مناسب ترین قیمت مبل شویی در منزل اماده ارائه سرویس می باشد.

مبل شویی در منزل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

مبل شویی از جملهخدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربه هوم سرویز ارائه می شود. وقت طلاست! درهرجای شهر هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیارانهوم سرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل در کنارتان خواهند بود.همیاران ما با اعلام قیمت شستشوی مبل در منزل و مشاوره رایگان، در صورترضایت شما به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مبل شویی و همچنین ارایه خدمات مبل شویی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, پرده شویی و خشکشویی پرده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مبل شویی

مبل شویی در منزل

مبلشویی و شستشوی مبل با دستگاه

شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل تختخواب شو

شستشوی مبل چرم مصنوعی

شستشوی مبل پارچه ای و مخمل

خشک شویی مبل و شستشوی صندلی میز نهارخوری و...

نظرات کاربران

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
محمدجواد شیخ الاسلامی

نتیجه بالاتر از سطح انتظارم بود و متشکرم از همیارم

profile picture
B I

تمیز کارکردند و نتیجه کار خیره کننده بود

profile picture
فائزه اسدي

کیفیت شستشو بسیار عالی بود ممنون

شرایط خشک شویی مبل در منزل و شستشوی مبل با دستگاه

زمان تقریبی شستشو مبل یک تا دو ساعت می باشد.​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​​

درصورت کثیفی بیش از حد مبلمان و نیاز به لکه گیری و شستشوی مجدد قیمت به صورت توافقی می تواند افزایش یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 270,000 الی 625,000 تومان
curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 550,000 الی 2,000,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 497,000 الی 1,307,000 تومان
sewing-sofa-cover
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 800,000 الی 1,000,000 تومان