user
خشکشویی مبل در منزل

خشکشویی مبل در منزل

از 4819 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خشکشویی مبل در منزل در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت خشکشویی مبل(یک دست مبلمان 5 نفره به همراه لکه بری)

260,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری)

320,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(هر عدد مبل اضافه)

40,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(هر عدد صندلی)

30,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(به ازای هرعدد تشک، بالشتک، کوسن اضافه)

20,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو تک نفره

100,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو دو نفره

140,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو سه نفره

180,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

40,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

مبل شویی و شستشوی مبلمان در منزل با تجهیزات مدرن

شستشوی مبل در منزل از جمله موارد پر درخواست بانزدیک شدن به عید نوروز است. مبل شویی در منزل انتخاب بهترینسبت به انتقال مبلمان به مراکز مبل شویی است و هزینه کمتری در پیدارد. مبل شویی در منزل نیاز به مهارت بالایی دارد. شستنمبل در منزل تفاوت زیادی با شستشوی فرش و موکت دارد و باید از موادشوینده مخصوص مبل استفاده شود تا کمترین آسیبی به بافت و پارچه مبل وارد نشود. خشکشویی مبل باید بر اساس جنس مبل، نوع آلودگی و لکه های مبل انجام می شود. استفادهاز تجهیزات مدرن در خشکشویی مبل در منزل موجب می شود بدونکمترین آسیب به بافت پارچه مراحل شستشوی مبل به نحو احسنت به اتمام برسد. درادامه به نحوه مبل شویی در خانه و عوامل موثر بر قیمتمبل شویی در منزل و قیمت خشکشویی مبل می پردازیم.

بهترین شستشوی مبل چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به قیمتبالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل لطفا ریسکنکنید و از روش هایی مانند شستن مبل با شامپو فرش و مبل شویی بادستگاه بخارشوی که مطمئن نیستید استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی، آبگیریمبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه در منزل گرفتهاید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرادر صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجباتپوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل را فراهم می کنید.

استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل

رضایت مشتری اولیناصل مهم در خدمات مبل شویی در منزل است. بنابراین هزینه شستشویمبل در قبال انجام کار با کیفیت و رضایت مشتری دریافت می شود.استانداردهای خشکشویی مبل به این ترتیب لحاظ می شود:

  • ارائهخدمات مبلشویی با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجهبه اینکه در اغلب موراد خدمات مبل شویی در داخل منزل انجام می شود، بهتر استاقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب روی زمین صورت گیرد. استفاده از پارچه آبگیر و ضد آب در زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود.
  • شستنمبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری.هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانو کمیبیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجه بهدرخواست مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارداستفاده شود.
  • وظیفه جابجاییمبلمان به هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات خشکشویی مبل شامل جابجاییمبل نیز می شود. قیمت خشکشویی مبل در منزل در این مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی کهبرای مبل شویی، ضرورت حمل به کارگاه وجود داشته باشد، برهزینه شستن مبل مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد.
  • سرعت عملدر شستشوی مبلمان منازل نقش بالایی دارد. لذا حداکثر زمان برای خدمات شستشوی مبل ۷ نفره ۲ ساعت در نظر گرفته شده و هزینه شستن مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمول خشکشدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.

راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه

برای شستشوی مبلراحتی و شستشوی مبل تختخواب شو، باید ابتدا با یک جارو برقیبا مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یکشامپو غیر شیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. قبل از شروع نظافتمبل در خانه ابتدا روی قسمت پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پسنداد، سپس بر روی کل پارچه بکشید. البته نحوه شستن مبل و نوع مواد شویندهبرای هر نوع پارچه راحتی متفاوت است.

شستشوی مبل مخملدر خانه

بیشترین آلودگی وکثیفی ها در مبلمان مخمل مانند مبل چستر، معمولا درقسمت دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولانیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط بایک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. دقت کنید درهنگام شستن مبل در خانه به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تاآسیب نبیند. اگر تجربه چندانی در مبل شویی در منزل ندارید، دست به اینکار نزنید. مگر اینکه کار را به مبل شویی هوم سرویز بسپارید.

شستشوی مبل مخمل

پارچه مخملی به علتظاهر لوکسی که دارند یکی از محبوب ترین مواردی هستند که در ساختار مبلمان به کارمی روند. به همین علت بیشتر مبلمان با این نوع پارچه ساخته می شوند. مخمل نیزیکی از حساس ترین اقدامات در پروسه ی شستن مبل در منزل به حساب می آیند.زیرا این پارچه با هر شوینده ای سازگار نیست و همچنین در اثر شستشوی اشتباه ممکناست به بافت و پرز پارچه آسیب برسد. برای خشکشویی مبل مخمل باید بر اساسنوع لکه و آلودگی ها از لکه برهای متناسب با بافت آن استفاده کنید، یا میتوانید شستشوی مبل مخمل خود را به ما بسپارید تا بدون نگرانی آن را بهبهترین حالت ممکن برگردانیم.

شستشوی مبلسلطننتی

طریقه شستشویمبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آندارد، کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاریهم دیده می شود! به همین دلایل، قیمت شستشوی مبل در منزل سلطنتی کمیبالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری هاکمترین آسیبی برسد. با توجه به قیمت ووزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که برای خشکشویی مبل استیل از خدماتخشکشویی مبل در منزل هوم سرویز استفاده کنید.

شستشوی مبل چرمیدر منزل

شستن مبلچرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحت تر انجام می شود. امابا توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب می تواند قوام پارچهچرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو خشکشویی مبلچرمی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل برای این نوع مبلمان بیشترپیشنهاد می شود.

شستشوی مبل در منزل با بخارشو

یکی از روش هایمعمول نظافت مبل استفاده از بخارشو است. شستن مبل با بخارشو براساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه متفاوتی بدهد. دربعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه یاستفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبل در خانه به مبلمان آسیب برسد. درواقع شستن مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیزکننده 100 درصدی لکه ها!

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

از مواد شویندهشیمیایی و کارخانه ای که بگذریم در همه خانه ها لوازم شوینده خانگی و خوبی وجوددارد که برای لکه برای و تمیز کردن مبل ها عالی است. برای شستن مبل با بخارشو میتوانید از همین روش لکه بری با مواد شوینده خانگی استفاده کنید. با توجه به نوعلکه ها باید از شوینده مناسب آن استفاده کنید برخی از بهترین مواد شوینده مبلخانگی عبارتند از:

مبل شویی درمنزل با صابون مایع

دو قطره صابون مایعرا در یک لیتر آب حل کنید. از یک پارچه بدون پرز ترجیحا کتانی برای شستن لکه هایمبل استفاده کنید. پارچه را در محلول صابون زده و با آن روی لکه ها را به آرامیپاک کنید. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای همین راه است. مراقب باشید همهمواد شوینده مبل را روی سطح مبلمان نپاشید و تنها روی لکه ها را پاک کنید.

مبل شویی و لکهبری با نمک

برای پاک کرده لکهچربی از روی مبل ها یک ترفند قدیمی وجود دارد.نمک را روی قسمت لک شده بمالید و کمیمالش دهید. نمک خشک همه چربی ها را به خد جذب می کند البته برای اینکار باید کمیسرعت عمل داشته باشید و سریع چربی را پاک کنید. لکه های چربی قدیمی در بافت پارچهنفوذ کرده اند و به این راحتی پاک نمی وشند.

مبل شویی با الکلسفید

الکل سفید از موادشوینده مبل بی خطر است. هر شوینده ای که استفاده می کنید را از قبل روی قسمت پشتیکی از مبل ها امتحان کنید. به این ترتیب خیالتان بابت بی ضرر بودن ان راحت میشود. برخی از پارچه های مبلی نسبت به شوینده ها واکنش نشان می دهد. هرگز الکل سفیدرا مستقیم روی مبل نریزید. ابتدا کمی الکل سفید را روی پارچه ریخته و سپس پارچهآغشته به الکل را روی مبل بکشید. به خصوص وقتی جوهر روی پارچه مبلمان پاشیده شدهباشد این روش جواب می دهد.

وسایل مورد نیاز برای شستن مبل در خانه چیست؟

قبل از توضیح دربارهوسایل تمیر کردن مبل باید تعیین کنید که چگونه می خواهید به مبل شوییبپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستن مبل بسیارراحت است. فقط به کمی شامپو فرش، اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار باشماست!

ولی اگر نیاز به خشکشویی مبل در منزل دارید. وسایل مبل شویی بادستگاه تفاوت زیادی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشوی مبل بادستگاه از دستگاه مبل شویی دریلی، دستگاه مکنده و جارو برقی صنعتیاستفاده می شود.

خشکشویی مبل با دستگاه در منزل

مبل شویی به شکلقدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی نداردو عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبل شویی بادستگاه بیشتر خواهد شد! ازاین رو شستن مبل با دستگاه مبلشویی کاملاجایگزین روش قدیمی شده است.

نحوه مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل

شست و شوی مبل بادستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام میشود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر رویپارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستن مبل در منزل با این دستگاه به اینترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی بهصورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند وکاملا تمیز خواهد شد.

معممولا این دستگاههابر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب می کنند ومبل را کاملا خشک می کنند. هزینه مبل شویی در منزل با این تجهیزات، درمقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت قیمت شستشوی مبل در منزل میتوانید به تمام پروسه نظافت مبل نظارت داشته باشید و اطمینان کسب کنید که کمترینآسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟

اگر به دنبال شمارهمبل شویی در منزل هستید نگران نباشید. کلیه این خدمات توسط بهترینمبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدون نگرانی می توانید از تمامی خدماتما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینان داشته باشید که افرادی متعهد و مطمئناز سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صد مسئولیت شستشو را به عهده گرفته اند. پسبه جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل در منزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقیکارها با ما...

خدمات مبل شویی با لکه برهای متناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولیمبل، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. لذا با عدم خشک شدن کامل بعد از شستن امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد ازمدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، شست و شوی مبل در خانه وپرداخت هزینه مبل شویی، مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردنمبل در منزل محسوب می شود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یکشستشوی سطحی از بین نخواهند رفت و نیاز به خشکشویی مبل در منزل است. خدمات مبل شویی مخصوصا برای مبل های روشنیک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید.بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، مبل شویی در منزل است.افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را بهسرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبل در منزل بهنوع لکه بر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوعفراوان در جنس انواع مبلمان طبعا نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست.لذا اطلاعات لازم برای مواد شوینده مناسب، لازمه بهترین مبل شویی میباشد. تمیز کردن مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه درانتهای مبل شویی می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاصبر قیمت مبل شویی در منزل نیز تاثیرگذار است.

مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبل شویی ارزان شعار بسیاری از خدمات دهندگان در اینزمینه است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده یارزان و غیر استاندارد موجب آسیب رسیدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه هایغیر استاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت. پس هیچ گاه با شعارهاییهمچون مبل شویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را بهدردسر نیاندازید. در صورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشویمبل مناسب از هوم سرویز بخواهید و به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید.انجام مبل شویی و جلوی چشمان شما صورت می گیرد و می توانید ناپدید شدنآلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید. هزینه خشکشویی مبل در منزل درمقابل خساراتی که ممکن است در استفاده ناصحیح از مواد شوینده و لکه برها روی مبلایجاد شود اصلا به چشم نمی آید.

قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمتبالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان کمتربه افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت مبل شویی بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه براستفاده شده متفاوت است. قیمت شستشوی مبل در منزل برایبرای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبلاضافه, مبلغی ثابت به هزینه خشکشویی مبل و شستشوی مبل بانانو اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشتهبا مناسب ترین قیمت مبل شویی در منزل اماده ارائه سرویس می باشد.

مبل شویی در منزل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

مبل شویی از جملهخدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربه هوم سرویز ارائه می شود. وقت طلاست! درهرجای شهر هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیارانهوم سرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل در کنارتان خواهند بود.همیاران ما با اعلام قیمت شستشوی مبل در منزل و مشاوره رایگان،در صورت رضایت شما به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خشکشویی مبل در منزل و همچنین ارایه خدمات مبل شویی و خشکشویی مبل اداری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, قالیشویی در بهترین کارخانه قالیشویی, شستشوی موکت در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, پرده شویی و خشکشویی پرده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خشکشویی مبل در منزل

مبل شویی و خشکشویی مبل اداری

مبل شویی و شستشوی مبلمان خانگی با دستگاه

شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل تختخواب شو

شستشوی مبل چرم مصنوعی

شستشوی مبل پارچه ای و مخمل

خشک شویی مبل و شستشوی صندلی میز نهارخوری و...

سوالات متداول خدمات خشکشویی مبل در منزل
خدمات خشک شویی مبل با چه دستگاهی انجام می شود؟
بعد از انجام خشک شویی چقدر زمان می برد تا مبل دوباره خشک شود؟
خدمات خشکشویی مبلمان در هوم سرویز با چه روشی انجام می شود، به صورت بخارشویی است یا شستشو با آب و کف؟ و برای این شست شو از چه موادی استفاده می شود؟
تشک های مبل من جدا می شوند و به صورت دوبل هستند آیا شستن آنها شامل هزینه ی جداگانه ای می شود؟
آیا مبلمان چرمی هم قابلیت خشکشویی را دارند؟

نظرات کاربران

profile picture
هاشم گودرزی

خیلی تمیز و مرتب کار میکنن ایشون کارشون بی نهایت عالی است

profile picture
علی سقاییان

خیلی کارشون خوب بود عالییییییییییی

profile picture
افسانه عظیمی
4 ماه پیش |بابک کوه کردی

خیلی سر وقت اومدن کارشون و خیلی خوب و عالی انجام دادن و رفتن

profile picture
بهمن سهرابی

خیلی خوب بود سرویسی که گرفتم هم کارشون خوب بود هم بسیار انسان با شخصیت و فهیمی بودن

شرایط خشک شویی و شستشوی مبل در منزل با دستگاه

زمان تقریبی شستشو یک تا دو ساعت می باشد.​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​​

درصورت کثیفی بیش از حد مبلمان و نیاز به لکه گیری و شستشوی مجدد قیمت به صورت توافقی می تواند افزایش یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 150,000 الی 220,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 350,000 الی 1,600,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 305,000 الی 707,000 تومان
دوخت پیراهن مبل
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان

خدمات خشکشویی مبل در منزل در این شهرها ارائه می شود:

خشکشویی مبل در منزل تهران
خشکشویی مبل در منزل کرج
خشکشویی مبل در منزل شیراز
خشکشویی مبل در منزل مشهد