banner

مبل شویی و خشک شویی مبل

از 4719 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشو و خشک شویی انواع مبلمان اداری و خانگی

قیمت خشکشویی مبل(یک دست مبلمان 5 نفره به همراه لکه بری)

220,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری)

260,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(هر عدد مبل اضافه)

30,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(هر عدد صندلی)

20,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل(به ازای هرعدد تشک، بالشتک، کوسن اضافه)

15,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تختخوابشو تک نفره

80,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تختخوابشو دو نفره

120,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تختخوابشو سه نفره

150,000 تومان

قیمت خشکشویی فرش ماشینی متری

15,000 تومان

قیمت خشکشویی فرش دستبافت متری

20,000 الی 25,000 تومان

قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر (هر متر مربع)

13,000 تومان

قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

10,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

40,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط خشک شویی و شستشوی مبل در منزل با دستگاه

زمان تقریبی شستشو یک تا دو ساعت می باشد.​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​​

درصورت کثیفی بیش از حد مبلمان و نیاز به لکه گیری و شستشوی مجدد قیمت به صورت توافقی می تواند افزایش یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات مبل شویی و شستشوی مبلمان در منزل با تجهیزات مدرن

شستشوی مبل در منزل از جمله موارد پر درخواست بانزدیک شدن به عید نوروز است. شستشوی مبل در منزل انتخاببهتری نسبت به انتقال مبلمان به مراکز مبل شویی است و هزینهکمتری در پی دارد. مبل شویی در منزل نیاز به مهارت بالاییدارد. شستن مبل در منزل تفاوت زیادی با شستشوی فرش و موکت دارد وباید از مواد شوینده مخصوص مبل استفاده شود تا کمترین آسیبی به بافت و پارچه مبلوارد نشود.

خشک شویی مبل باید بر اساس جنس مبل، نوع آلودگی ولکه های مبل انجام می شود.استفاده از تجهیزات مدرن در خشکشویی مبل درمنزل موجب می شود بدون کمترین آسیب به بافت پارچه مراحل شستن مبل درمنزل به نحو احسنت به اتمام برسد. در ادامه به نحوه مبل شویی درخانه و عوامل موثر بر قیمت مبل شویی و قیمت خشکشویی مبل میپردازیم.

بهترین شستشوی مبل چگونه باید باشد؟

مبل شویی هم مانند قالی شویی از جمله اقداماتی هست،که هر چند مدت یکبار مخصوصا در گیرودار خانه تکانی نوروز انجام می شود. با توجه بهقیمت بالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل لطفا ریسک نکنید و از روش هایی مانند شستنمبل با شامپو فرش و شستن مبل با دستگاه بخارشوی که مطمئن نیستیداستفاده نکنید.

مورد مهم بعدی در شستشوی پارچه مبل،آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه در منزل گرفتهاید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرادر صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجباتپوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل را فراهم می کنید.

استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در محل

رضایت مشتری اولیناصل مهم در خدمات شستشوی مبل در محل است. بنابراین هزینه شستشوی مبل درقبال انجام کار با کیفیت و رضایت مشتری دریافت می شود. استانداردهای خشکشویی مبلبه این ترتیب لحاظ می شود:

  • ارائهخدمات مبلشویی با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجهبه اینکه در اغلب موراد خدمات شستشوی مبل در داخل منزل انجام می شود، بهتر استاقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب صورت گیرد. استفاده از پارچه آب گیر و ضد آبدر زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود.
  • شستنمبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری.هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانوکمی بیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجهبه درخواست مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارداستفاده شود.
  • وظیفه جابه جایی مبلمان در منزل به هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات خشکشوییمبلمان شامل جا به جایی مبل نیز می شود. هزینه خشکشویی مبل در منزل دراین مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی که برای شستشوی مبل، ضرورت حمل به کارگاه وجودداشته باشد، برهزینه شستن مبل مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد.
  • سرعت عملدر شستشوی مبلمان منازل نقش بالایی دارد. لذا حداکثر زمان برای خدماتشستشوی مبل ۷ نفره ۲ساعت در نظر گرفتهشده و هزینه شستن مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمولخشک شدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.

راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه

برای شستشوی مبلراحتی و شستشوی مبل تختخواب شو، باید ابتدا با یک جارو برقیبا مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یکشامپو غیر شیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. قبل از شروع نظافتمبل در خانه ابتدا روی قسمت پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پسنداد، سپس بر روی کل پارچه بکشید. البته نحوه شستن مبل و نوع مواد شویندهبرای هر نوع پارچه راحتی متفاوت است.

شستشوی مبل مخملدر خانه

بیشترین آلودگی وکثیفی ها در مبلمان مخمل مانند مبل چستر، معمولا درقسمت دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولانیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط بایک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. دقت کنید درهنگام شستشوی مبل در خانه به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تاآسیب نبیند. اگر تجربه چندانی در مبل شویی در منزل ندارید، دستبه این کار نزنید. مگر اینکه کار را به مبل شویی هوم سرویز بسپارید.

پارچه مخملی به علتظاهر لوکسی که دارند یکی از محبوب ترین مواردی هستند که در ساختار مبلمان به کارمی روند. به همین علت بیشتر مبلمان با این نوع پارچه ساخته می شوند. مخمل نیزیکی از حساس ترین اقدامات در پروسه ی شستن مبل در منزل به حساب می آیند.زیرا این پارچه با هر شوینده ای سازگار نیست و همچنین در اثر شستشوی اشتباه ممکناست به بافت و پرز پارچه آسیب برسد. برای خشکشویی مبل مخمل بایدبر اساس نوع لکه و آلودگی ها از لکه برهای متناسب با بافت آن استفاده کنید، یا میتوانید شستشوی مبل مخمل خود را به ما بسپارید تا بدون نگرانی آن را بهبهترین حالت ممکن برگردانیم.

شستشوی مبلسلطننتی

طریقه شستشویمبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آندارد، کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاریهم دیده می شود! به همین دلایل، قیمت شستشوی مبل در منزل سلطنتیکمی بالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری هاکمترین آسیبی برسد. با توجهبه قیمت و وزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که برای خشکشویی مبل استیل از خدمات خشکشویی مبل درمنزل هوم سرویز استفاده کنید.

شستشوی مبل چرمیدر منزل

شستن مبلچرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحت تر انجام میشود. اما با توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب می تواندقوام پارچه چرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو خشکشوییمبل چرمی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل برای این نوعمبلمان بیشتر پیشنهاد می شود.

شستشوی مبل درمنزل با بخارشو

یکی از روش هایمعمول نظافت مبل در منزل استفاده از بخارشو است. شستن مبل با بخارشو براساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه متفاوتی بدهد.  دربعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه یاستفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبل در خانه به مبلمان آسیببرسد. در واقع شستن مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد ونه تمیز کننده 100 درصدی لکه ها!

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

از مواد شویندهشیمیایی و کارخانه ای که بگذریم در همه خانه ها لوازم شوینده خانگی و خوبی وجوددارد که برای لکه برای و تمیز کردن مبل ها عالی است. برای شستن مبل با بخارشو میتوانید از همین روش لکه بری با مواد شوینده خانگی استفاده کنید. با توجه به نوعلکه ها باید از شوینده مناسب آن استفاده کنید برخی از بهترین مواد شوینده مبلخانگی عبارتند از:

صابون مایع

دو قطره صابون مایعرا در یک لیتر آب حل کنید. از یک پارچه بدون پرز ترجیحا کتانی برای شستن لکه هایمبل استفاده کنید. پارچه را در محلول صابون زده و با آن روی لکه ها را به آرامیپاک کنید. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای در منزل همین راه است. مراقبباشید همه مواد شوینده مبل را روی سطح مبلمان نپاشید و تنها روی لکه ها را پاککنید.

لکه بری با نمک

برای پاک کرده لکه چربیاز روی مبل ها یک ترفند قدیمی وجود دارد.نمک را روی قسمت لک شده بمالید و کمی مالشدهید. نمک خشک همه چربی ها را به خد جذب می کند البته برای اینکار باید کمی سرعتعمل داشته باشید و سریع چربی را پاک کنید. لکه های چربی قدیمی در بافت پارچه نفوذکرده اند و به این راحتی پاک نمی وشند.

الکل سفید

الکل سفید از موادشوینده مبل بی خطر است. هر شوینده ای که استفاده می کنید را از قبل روی قسمت پشتیکی از مبل ها امتحان کنید. به این ترتیب خیالتان بابت بی ضرر بودن ان راحت میشود. برخی از پارچه های مبلی نسبت به شوینده ها واکنش نشان می دهد. هرگز الکل سفیدرا مستقیم روی مبل نریزید. ابتدا کمی الکل سفید را روی پارچه ریخته و سپس پارچهآغشته به الکل را روی مبل بکشید. به خصوص وقتی جوهر روی پارچه مبلمان پاشیده شدهباشد این روش جواب می دهد.

وسایل مورد نیاز برای شستن مبل در خانه چیست؟

قبل از توضیح دربارهوسایل تمیر کردن مبل در منزل باید تعیین کنید که چگونه می خواهید به مبلشویی در منزل بپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید.طریقه شستن مبل در منزل بسیار راحت است. فقط به کمی شامپو فرش،اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار با شماست!

ولی اگر نیاز به خشکشویی مبل در منزل دارید. وسایل مبل شوییبا دستگاه تفاوت زیادی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشویمبل با دستگاه در منزل از دستگاه مبل شویی دریلی،دستگاه مکنده و جارو برقی صنعتی استفاده می شود.

خشکشویی مبل بادستگاه در منزل

مبل شویی به شکلقدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی نداردو عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبل شویی بادستگاه بیشتر خواهد شد! ازاین رو شستشوی مبل با دستگاه درمنزل و خشکشویی مبل در منزل با دستگاه مبلشویی کاملاجایگزین روش قدیمی شده است.

نحوه مبل شویی وشستشوی مبل با دستگاه در منزل

شست و شوی مبل بادستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام میشود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر رویپارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستن مبل در منزل با این دستگاه به اینترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی بهصورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند وکاملا تمیز خواهد شد.

معممولا این دستگاههابر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب می کنند ومبل را کاملا خشک می کنند. هزینه مبل شویی در منزل با اینتجهیزات، در مقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت هزینه شستشویمبل در منزل می توانید به تمام پروسه نظافت مبل نظارت داشته باشید واطمینان کسب کنید که کمترین آسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟

اگر به دنبال شمارهمبل شویی در منزل هستید نگران نباشید. کلیه خدمات شستشوی مبلمان درمنزل توسط بهترین مبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدوننگرانی می توانید از تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینانداشته باشید که افرادی متعهد و مطمئن از سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صدمسئولیت شستشو را به عهده گرفته اند. پس به جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل درمنزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقی کارها با ما...

خدمات شستشوی مبلمان در منزل با لکه برهای متناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولیمبل، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. لذا با عدم خشک شدن کامل بعد از شستشوی مبل امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد ازمدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، شست و شوی مبل در خانه وپرداخت هزینه مبل شویی و خشکشویی مبل، مقرون به صرفه ترین روش تمیزکردن مبل در منزل محسوب می شود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبلبا یک شستشوی سطحی از بین نخواهند رفت و نیاز به خشکشویی مبل در منزل است. خدمات شستشوی مبل مخصوصا برای مبل های روشنیک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید.بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، خشکشویی مبل درمنزل است. افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکهایجاد شده را به سرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبل در منزل به نوع لکهبر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوعفراوان در جنس انواع مبلمان طبعا شستشوی مبلمان و نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست.لذا اطلاعات لازم برای شستشوی مبلمان متنوع، لازمه بهترین مبل شویی میباشد. شستشوی مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه درانتهای خشکشویی مبل می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاص بر قیمتمبل شویی در منزل نیز تاثیرگذار است.

مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبل شویی ارزان شعار بسیاری از خدمات دهندگان در اینزمینه است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده یارزان و غیر استاندارد موجب آسیب رسیدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه هایغیر استاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت. پس هیچ گاه با شعارهاییهمچون مبل شویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را به دردسرنیاندازید. در صورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشوی مبل مناسباز هوم سرویز بخواهید و به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید.انجام خشکشویی مبل در محل و جلوی چشمان شما صورت می گیرد و میتوانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید. هزینه خشکشویی مبلدر منزل در مقابل خساراتی که ممکن است در استفاده ناصحیح از مواد شوینده ولکه برها روی مبل ایجاد شود اصلا به چشم نمی آید.

قیمت شستشوی مبل در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمتبالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشویمبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت خشکشویی مبل بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه براستفاده شده متفاوت است. قیمت شستشوی مبل در منزل برایبرای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبلاضافه, مبلغی ثابت به هزینه خشکشویی مبل و شستشوی مبل بانانو اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در اینرشته با مناسب ترین قیمت شستشوی مبل در منزل اماده ارائه سرویس می باشد.

خشکشویی مبل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

شستشوی مبل درمنزل، شستشوی مبل با نانو از جمله خدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربههوم سرویز ارائه می شود.

وقت طلاست! در هرجایشهر هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هومسرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل در کنارتان خواهند بود. همیارانما با اعلام قیمت شستشوی مبل در منزل و مشاوره رایگان، در صورت رضایتشما به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

خشکشویی مبلمان اداری و شستشوی مبلمان خانگی
مبل شویی و خشکشویی مبل در منزل
شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل تختخواب شو
شستشوی مبل چرم مصنوعی
شستشوی مبل پارچه ای، مخمل، چرم
خشکشویی و شستشوی صندلی میز نهارخوری
سوالات متداول
خدمات خشک شویی مبل با چه دستگاهی انجام می شود؟
بعد از انجام خشک شویی چقدر زمان می برد تا مبل دوباره خشک شود؟
خدمات خشکشویی مبلمان در هوم سرویز با چه روشی انجام می شود، به صورت بخارشویی است یا شستشو با آب و کف؟ و برای این شست شو از چه موادی استفاده می شود؟
تشک های مبل من جدا می شوند و به صورت دوبل هستند آیا شستن آنها شامل هزینه ی جداگانه ای می شود؟
آیا مبلمان چرمی هم قابلیت خشکشویی را دارند؟

همیاران سرویس مبل شویی و خشک شویی مبل

 نظرات کاربران

profile picture
هاشم گودرزی

خیلی تمیز و مرتب کار میکنن ایشون کارشون بی نهایت عالی است

profile picture
افسانه عظیمی
2 ماه پیش |بابک کوه کردی

خیلی سر وقت اومدن کارشون و خیلی خوب و عالی انجام دادن و رفتن

profile picture
علی سقاییان

خیلی کارشون خوب بود عالییییییییییی

profile picture
بهمن سهرابی

خیلی خوب بود سرویسی که گرفتم هم کارشون خوب بود هم بسیار انسان با شخصیت و فهیمی بودن

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 150,000 الی 230,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 335,000 الی 623,000 تومان
دوخت پیراهن مبل
دوخت پیراهن مبل
در حال بروزرسانی قیمت