مبل شویی

مبل شویی

از 6452 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت مبل شویی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 5 نفره استیل به همراه لکه بری

350,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 7 نفره استیل به همراه لکه بری

500,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 5 نفره راحتی به همراه لکه بری

380,000 تومان

قیمت مبل شویی یک دست مبلمان 7 نفره راحتی به همراه لکه بری

510,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد تشک مبل، بالشتک، کوسن اضافه

13,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد مبل تک نفره استیل

70,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد مبل تک نفره راحتی

85,000 تومان

قیمت خشکشویی هر عدد صندلی

60,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو تک نفره تهرا

280,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو دو نفره

340,000 تومان

قیمت خشکشویی مبل تخت خواب شو سه نفره

400,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

60,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت530,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره مبل شویی خواهید خواند

 • مبل شویی و شستشوی مبل در منزل با تجهیزات مدرن
 • بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟
 • استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل
 • راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه
 • شستشوی مبل در منزل با بخارشو
 • بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟
 • وسایل مورد نیاز برای مبل شویی چیست؟
 • خشکشویی مبل با دستگاه در منزل
 • نحوه مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل
 • شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟
 • خدمات مبل شویی با لکه برهای متناسب با جنس پارچه
 • مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟
 • قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مبل شویی در منزل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

مبل شویی و شستشوی مبل در منزل با تجهیزات مدرن

شستشوی مبل در منزل از جمله موارد پر درخواست با نزدیک شدن به عید نوروز است. مبل شویی در منزل انتخاب بهتری نسبت به انتقال مبلمان به مراکز مبل شویی است و هزینه کمتری در پی دارد. مبل شویی در منزل نیاز به مهارت بالایی دارد. شستن مبل در منزل تفاوت زیادی با شستشوی فرش و موکت دارد و باید از مواد شوینده مخصوص مبل استفاده شود تا کمترین آسیبی به بافت و پارچه مبل وارد نشود. خشک شویی مبل باید بر اساس جنس مبل، نوع آلودگی و لکه های مبل انجام می شود. استفاده از تجهیزات مدرن در مبل شویی در منزل موجب می شود بدون کمترین آسیب به بافت پارچه مراحل شستشوی مبل به نحو احسنت به اتمام برسد. در ادامه به نحوه مبلشویی در خانه و عوامل موثر بر قیمت مبل شویی در منزل می پردازیم.

بهترین مبل شویی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان برای شستشوی مبل در منزل لطفا ریسک نکنید و از روش هایی مانند شستن مبل با شامپو فرش و مبل شویی در منزل با دستگاه بخارشوی که مطمئن نیستید استفاده نکنید.

مورد مهم بعدی، آبگیری مبل است. در صورتی که تصمیم به خشکشویی مبل با دستگاه در منزل گرفته اید، باید از کیفیت ماشین اتوماتیک، مکش و آبگیری کامل آن اطمینان کسب کنید. زیرا در صورتی که این اینکار به درستی انجام نشود، با نفوذ آب زیاد به مبل، موجبات پوسیدگی و از بین رفتن ساختار داخلی مبل را فراهم می کنید.

استانداردهای خدمات خشکشویی مبل در منزل

رضایت مشتری اولین اصل مهم در خدمات مبل شویی در منزل است. بنابراین هزینه شستشوی مبل در قبال انجام کار با کیفیت و رضایت مشتری دریافت می شود. استانداردهای مبل شویی در منزل به این ترتیب لحاظ می شود:

ارائه خدمات مبل شویی در منزل با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجه به اینکه در اغلب موراد خدمات مبل شویی در منزل انجام می شود، بهتر است اقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب روی زمین صورت گیرد. استفاده از پارچه آب گیر و ضد آب در زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود.

شستن مبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری. هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانو کمی بیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجه به درخواست مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارد استفاده شود.

وظیفه جابجایی مبلمان به هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات مبل شویی در منزل شامل جابجایی مبل نیز می شود. قیمت مبل شویی در منزل در این مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی که برای مبل شویی، ضرورت حمل به کارگاه وجود داشته باشد، برهزینه شستن مبل مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد.

سرعت عمل در شستشوی مبل در منزل نقش بالایی دارد. لذا حداکثر زمان برای خدمات شستشوی مبل ۷نفره، ۲ ساعت در نظر گرفته شده و هزینه شستن مبل 7 نفره نیز معیار قرار می گیرد. به طور معمول خشک شدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.

راهکارهای شستن مبل پارچه ای با شامپو فرش در خانه

برای شستشوی مبل راحتی و شستشوی مبل تختخواب شو، باید ابتدا با یک جارو برقی با مکش بالا تمام گرد و غبارها را از روی پارچه و درزهای مبل بردارید. سپس با یک شامپو غیر شیمیایی مخصوص مبلمان یک محلول غلیظ با آب درست کنید. قبل از شروع نظافت مبل در خانه ابتدا روی قسمت پشت مبل، این محلول را امتحان کنید اگر رنگ پس نداد، سپس بر روی کل پارچه بکشید. البته نحوه شستن مبل و نوع مواد شوینده برای هر نوع پارچه راحتی متفاوت است.

شستشوی مبل مخمل در خانه

بیشترین آلودگی و کثیفی ها در مبلمان مخمل مانند مبل چستر، معمولا در قسمت دسته مبل و قسمت بالای پشتی مبل اتفاق می افتد. قسمت های پشت مبل چستر معمولا نیاز به تمیز کردن و شستشو ندارند و با یک گردگیری ساده کاملا تمیز می شوند. چون قسمت های پشتی معمولا فقط با یک لایه پارچه پوشانیده شده اند و ابری در آن قسمت قرار نگرفته است. دقت کنید در هنگام شستن مبل در خانه به قسمت پشت مبل زیاد فشار نیاورید تا آسیب نبیند. اگر تجربه چندانی در مبل شویی در منزل ندارید، دست به این کار نزنید. مگر اینکه کار را به مبل شویی هوم سرویز بسپارید.

شستشوی مبل سلطننتی

طریقه شستشوی مبل استیل به علت ظرافت بالایی که در چوب و پارچه مبل به کار رفته در آن دارد، کمی متفاوت و سخت تر است. روی برخی از این مبلمان ها حتی طرح های منبت کاری هم دیده می شود! به همین دلایل، قیمت شستشوی مبل در منزل کمی بالاتر است. زیرا نباید موقع شستشو مبل سلطنتی به این ظریف کاری ها کمترین آسیبی برسد. با توجه به قیمت و وزن بالای این مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود که برای شستشوی مبل استیل از خدمات مبل شویی در منزل هوم سرویز استفاده کنید.

شستشوی مبل چرمی در منزل

شستن مبل چرمی در مقایسه با شستشوی مبل پارچه ای راحت تر انجام می شود. اما با توجه به جنس چرمی مبل، عدم استفاده از مواد شوینده مناسب می تواند قوام پارچه چرمی را بهم بزند و باعث به اصطلاح پوست شدن آن شود. ازین رو شستشوی مبل چرمی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل برای این نوع مبلمان بیشتر پیشنهاد می شود.

شستشوی مبل در منزل با بخارشو

یکی از روش های معمول نظافت مبل استفاده از بخارشو است. شستن مبل با بخارشو بر اساس نوع پارچه مبل و نوع لکه ممکن است نتیجه متفاوتی بدهد. در بعضی موارد امکان دارد، به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد پارچه مبلی و نحوه ی استفاده از بخارشو در هنگام شستشوی مبل در خانه به مبلمان آسیب برسد. در واقع شستن مبل با بخار شو بیشتر حالت ضد عفونی کنندگی دارد و نه تمیز کننده 100 درصدی لکه ها!

بهترین مواد شوینده مبل کدام است؟

از مواد شوینده شیمیایی و کارخانه ای که بگذریم در همه خانه ها لوازم شوینده خانگی و خوبی وجود دارد که برای لکه برای و تمیز کردن مبل ها عالی است. برای شستن مبل با بخارشو می توانید از همین روش لکه بری با مواد شوینده خانگی استفاده کنید. با توجه به نوع لکه ها باید از شوینده مناسب آن استفاده کنید برخی از بهترین مواد شوینده مبل خانگی عبارتند از:

مبل شویی در منزل با صابون مایع

دو قطره صابون مایع را در یک لیتر آب حل کنید. از یک پارچه بدون پرز ترجیحا کتانی برای شستن لکه های مبل استفاده کنید. پارچه را در محلول صابون زده و با آن روی لکه ها را به آرامی پاک کنید. بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای همین راه است. مراقب باشید همه مواد شوینده مبل را روی سطح مبلمان نپاشید و تنها روی لکه ها را پاک کنید.

مبل شویی در منزل و لکه بری با نمک

برای پاک کرده لکه چربی از روی مبل ها یک ترفند قدیمی وجود دارد.نمک را روی قسمت لک شده بمالید و کمی مالش دهید. نمک خشک همه چربی ها را به خد جذب می کند البته برای اینکار باید کمی سرعت عمل داشته باشید و سریع چربی را پاک کنید. لکه های چربی قدیمی در بافت پارچه نفوذ کرده اند و به این راحتی پاک نمی وشند.

مبلشویی در منزل با الکل سفید

الکل سفید از مواد شوینده مبل بی خطر است. هر شوینده ای که استفاده می کنید را از قبل روی قسمت پشت یکی از مبل ها امتحان کنید. به این ترتیب خیالتان بابت بی ضرر بودن ان راحت می شود. برخی از پارچه های مبلی نسبت به شوینده ها واکنش نشان می دهد. هرگز الکل سفید را مستقیم روی مبل نریزید. ابتدا کمی الکل سفید را روی پارچه ریخته و سپس پارچه آغشته به الکل را روی مبل بکشید. به خصوص وقتی جوهر روی پارچه مبلمان پاشیده شده باشد این روش جواب می دهد.

وسایل مورد نیاز برای مبل شویی چیست؟

قبل از توضیح درباره وسایل تمیر کردن مبل باید تعیین کنید که چگونه می خواهید به مبل شویی بپردازید. اگر مایل هستید، سنتی این کار را انجام دهید. طریقه شستن مبل بسیار راحت است. فقط به کمی شامپو فرش، اسفنج و آب نیاز دارید. البته عواقب کار با شماست!

ولی اگر نیاز به مبل شویی در منزل دارید. وسایل مبل شویی با دستگاه تفاوت زیادی با وسایل در دسترس شما دارد. در روش شستشوی مبل با دستگاه از دستگاه مبل شویی دریلی، دستگاه مکنده و جارو برقی صنعتی استفاده می شود.

خشکشویی مبل با دستگاه در منزل

مبل شویی به شکل قدیمی که مبل را به محل دیگری جهت شستشو انتقال بدهند، دیگر طرفداران چندانی ندارد و عملا امکان پذیر نیست. چون در آن صورت هزینه حمل و نقل از قیمت مبل شویی با دستگاه بیشتر خواهد شد! ازاین رو شستن مبل با دستگاه مبلشویی کاملا جایگزین روش قدیمی شده است.

نحوه مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل

شست و شوی مبل با دستگاه دریلی به وسیله یک فرچه که بر روی یک چرخنده قرار گرفته است انجام می شود. در داخل مخزن این دستگاه آب و مواد شوینده ریخته می شود، که همزمان بر روی پارچه مبلی کشیده می شود. طریقه شستن مبل در منزل با این دستگاه به این ترتیب است که آب و مواد شوینده مبل، همزمان به وسیله مکنده یا جاروبرقی صنعتی به صورت کامل جذب می شود. به این ترتیب کمترین آلودگی بر روی مبل باقی نمی ماند و کاملا تمیز خواهد شد.

معممولا این دستگاهها بر اساس میزان توان و قدرتی که دارند تا 95 درصد آلودگی و آب ها را جذب می کنند و مبل را کاملا خشک می کنند. هزینه مبل شویی در منزل با این تجهیزات، در مقابل ارزش مبلمان بسیار ناچیز است. با پرداخت قیمت شستشوی مبل در منزل می توانید به تمام پروسه نظافت مبل نظارت داشته باشید و اطمینان کسب کنید که کمترین آسیبی به بافت و اسکلت مبل وارد نخواهد شد.​

شماره تلفن شستشوی مبل در منزل را چگونه بیابیم؟

اگر به دنبال شماره مبل شویی در منزل هستید نگران نباشید. کلیه این خدمات توسط بهترین مبل شویی هوم سرویز ارائه می شود. بدون نگرانی می توانید از تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت برخوردار شوید. اطمینان داشته باشید که افرادی متعهد و مطمئن از سمت تیم حرفه ای هوم سرویز صفر تا صد مسئولیت شستشو را به عهده گرفته اند. پس به جای جستجو شماره تلفن شستشوی مبل در منزل تنها با هوم سرویز تماس بگیرید مابقی کارها با ما...

خدمات مبل شویی با لکه برهای متناسب با جنس پارچه

در تمیز کردن معمولی مبل، امکان نفوذ آب به داخل مبل وجود دارد. لذا با عدم خشک شدن کامل بعد از شستن امکان پوسیدگی فوم و اسکلت مبل بعد از مدتی وجود دارد. با توجه به قیمت بالای مبلمان، مبل شویی در خانه و پرداخت هزینه مبل شویی، مقرون به صرفه ترین روش تمیز کردن مبل در منزل محسوب می شود. گاهی لکه های ایجاد شده بر روی مبل با یک شستشوی سطحی از بین نخواهند رفت و نیاز به شستشوی مبل در منزل است. خدمات مبل شویی مخصوصا برای مبل های روشن یک موهبت است، زیرا بدون نگرانی می توانید ظاهر اولیه مبلمان خود را برگردانید. بهترین راهکار برای تمیزکردن مبلمان از لکه ها، مبل شویی در منزل است. افراد متخصص با به کارگیری لکه برهای متناسب با جنس پارچه، لکه ایجاد شده را به سرعت و بدون آسیب به بافت پارچه از بین می برند. قیمت شستشوی مبل در منزل به نوع لکه بر مورد استفاده و تعداد مبلمان بستگی دارد.

با توجه به تنوع فراوان در جنس انواع مبلمان طبعا نظافت آنها، هم با یک ماده ثابت امکان پذیر نیست. لذا اطلاعات لازم برای مواد شوینده مناسب، لازمه بهترین مبل شویی می باشد. تمیز کردن مبلمان با شوینده مناسب با جنس پارچه سبب حفظ بافت و قوام پارچه در انتهای مبل شویی می شود. همچنین استفاده از مواد شوینده خاص بر قیمت مبل شویی در منزل نیز تاثیرگذار است.

مبل شویی ارزان و با کیفیت آیا امکان پذیر است؟

مبل شویی ارزان شعار بسیاری از خدمات دهندگان در این زمینه است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده ی ارزان و غیر استاندارد موجب آسیب رسیدن به بافت پارچه مبلی می شود و دستگاه های غیر استاندارد نتایج بدی به دنبال خواهند داشت. پس هیچ گاه با شعارهایی همچون مبل شویی ارزان یا شستشوی مبل ارزان خود را به دردسر نیاندازید. در صورتی که می توانید خدمات با کیفیت را با تعرفه شستشوی مبل مناسب از هوم سرویز بخواهید و به صورت رایگان از هوم سرویز قیمت بگیرید. انجام مبل شویی و جلوی چشمان شما صورت می گیرد و می توانید ناپدید شدن آلودگی ها را به سرعت نظاره گر باشید. هزینه مبل شویی در منزل در مقابل خساراتی که ممکن است در استفاده ناصحیح از مواد شوینده و لکه برها روی مبل ایجاد شود اصلا به چشم نمی آید.

قیمت مبل شویی در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به قیمت بالای مبلمان هیچگاه مبلمان و موکت خود را صرفا بخاطر نرخ شستشوی مبلمان کمتر به افراد غیر حرفه ای نسپارید. قیمت مبل شویی بر اساس تعداد مبل و همچنین لکه بر استفاده شده متفاوت است. قیمت شستشوی مبل در منزل برای برای یک دست مبلمان 7نفره به صورت ثابت محاسبه می شود و به ازای هر صندلی یا مبل اضافه, مبلغی ثابت به قیمت مبل شویی و شستشوی مبل با نانو اضافه خواهد شد. شرکت هوم سرویز با به کارگیری متخصصان مجرب در این رشته با مناسب ترین قیمت مبل شویی در منزل اماده ارائه سرویس می باشد.

مبل شویی در منزل با تجهیزات مدرن توسط متخصصین هوم سرویز

مبل شویی از جمله خدماتی است که توسط تیم همیاران با تجربه هوم سرویز ارائه می شود. وقت طلاست! در هرجای شهر هستید با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز در کمترین زمان همیاران هوم سرویز در بخش خدمات مبل شویی در منزل در کنارتان خواهند بود. همیاران ما با اعلام قیمت شستشوی مبل در منزل و مشاوره رایگان، در صورت رضایت شما به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس مبل شویی و همچنین ارایه خدمات مبل شویی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, پرده شویی و خشکشویی پرده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس مبل شویی

مبل شویی در منزل

مبلشویی و شستشوی مبل با دستگاه

شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل تختخواب شو

شستشوی مبل چرم مصنوعی

شستشوی مبل پارچه ای و مخمل

خشک شویی مبل و شستشوی صندلی میز نهارخوری و...

نظرات کاربران

profile picture
خانم کریمی

عالی و دقیق

profile picture
مینا لواسانی

واقعأ با جون و دل کارشونو انجام دادن

profile picture
نیک بنیاد

سلام آقای محمدی واسه خشک شویی مبل تشریف آوردن و میتونم بگم از همه لحاظ ایشون عالی بودن و کاملا حرفه ای و کارشون حرف نداره واقعا ممنونم از ایشون و صد در صد ایشون رو تایید میکنم و به بقیه معرفی خواهم کرد.

profile picture
محمدرضا حیدری

سلام با تشکر از شما شرکت محترم و همچنین همکارتون اقای خردمند که بسیار خوش برخورد و به موقع در محل بودن کارشون رو عالی انجام دادن

شرایط خشک شویی مبل در منزل و شستشوی مبل با دستگاه

زمان تقریبی شستشو مبل یک تا دو ساعت می باشد. ​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​ ​

درصورت کثیفی بیش از حد مبلمان و نیاز به لکه گیری و شستشوی مجدد قیمت به صورت توافقی می تواند افزایش یابد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 510,000 الی 1,200,000 تومان
curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 850,000 الی 3,000,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 647,000 الی 1,347,000 تومان
sewing-sofa-cover
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان