banner

موکت شویی در محل

از 1395 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات شستشوی انواع موکت در منزل

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت( متراژ کمتر از 50 متر)

500,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت بیش از 50 متر(متر مربعی)

10,000 تومان

قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر (هر متر مربع)

15,000 تومان

قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

10,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط شستشوی موکت منازل، سازمان ها و ادارات در محل

زمان تقریبی شستشو موکت در محل یک تا دو ساعت می باشد. ​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

شستشوی موکت با تجهیزات مدرن و پیشرفته

موکت یکی از قدیمی ترین کفپوش های پرطرفدار جهت استفاده در منازل، مساجد، ادارات و غیره است. استفاده ی زیاد از موکت در محل های عمومی و منازل سبب شده است که خدمات شستشوی موکت در محل نیز برای آسایش افراد به وجود بیایند. به علت متراژ بالای موکت ها، طبعا جابجایی و انتقال آنها به قالیشویی بهترین انتخاب نیست. همچنین در مواقعی برای استفاده بهتر، اقدام به چسباندن موکت به سطح مورد نظر می کنند. از این رو تنها راه شستن موکت چسبیده استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل با دستگاه است. رعایت اصول در شستشوی موکت، تاثیر مستقیمی بر عمر مفید موکت می گذارد و موجب می شود که آنها همیشه زیبا و نو به نظر برسند. طبعا لکه گیری موکت و شستن موکت در خانه باید با توجه به جنس و رنگ موکت انجام شود تا ایراداتی در تاروپود آن به وجود نیاید.

نتیجه ی شستشوی موکت با دستگاه در محل به مراحل شستشوی موکت، مواد شوینده و به مهارت اجرا کنندگان موکت شویی در محل بستگی دارد. مواد شوینده و همچنین دستگاه موکت شویی مورد استفاده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. در ادامه به معرفی بهترین تجهیزات مورد استفاده در موکت شویی در محل و عوامل موثر بر هزینه شستشوی موکت در محل می پردازیم.

خدمات شستشوی موکت در محل

یکی از بزرگترین چالش هایی که افراد به هنگام استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل با آن مواجه می شوند پیدا کردن قالیشویی متخصص در این زمینه است که خدمات شست و شوی موکت در منزل را با تجهیزات مدرن انجام دهند. مطمئنا خدمات این چنینی مانند موکت شویی با دستگاه در محل توسط قالی شویی های قدیمی و سنتی ارائه نمی شود. بلکه باید به دنبال گروهی متخصص باشید که از تجهیزات مکانیزه استفاده کنند. استفاده از تجهیزات مکانیزه در کنار مواد شوینده مناسب موجب می شود که موکت شویی در منزل به بهترین نحو ممکن به نتیجه برسد.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

شست و شوی موکت در منزل از موارد پر درخواست برای خانه هایی است که از این نوع کفپوش استفاده می کنند. زیرا تارو پود موکت ها محل خوبی برای انباشته شدن آلودگی و رشد قارچ و کپک ها هستند. از این رو موکت شویی در منزل بسیار مورد توجه ساکنین منزل قرار گرفته است. از طرفی بهترین راه شستشو موکت های چسبیده به زمین و شستشوی موکت راه پله، شستشوی موکت در منزل است. البته موکت شویی در منزل باید بر اساس اصول و قاعده درست انجام شود تا مثمرثمر واقع شده و به سایر لوازم خانه آسیب نرسد.

یکی از نکات  مهم برای شست و شوی موکت در منزل این موضوع است که آب و مواد شوینده به سایر وسایل موجود در منزل آسیبی نرساند. از طرف دیگر شستشوی موکت در منزل باید به نحوی انجام شود که بعد از شستن موکت در منزل رطوبت باقی نماند، زیرا خیس ماندن موکت موجب می شود که موکت به مرور زمان زرد شده و بو بگیرد. در پروسه شستن موکت در منزل باید تمام لکه ها به خوبی پاک شوند و تمام پرزها و موهای چسبیده به موکت کاملا گرفته شود.

انواع روش‌های شستشوی موکت در خانه

برای موکت شویی در منزل در اصل دو روش کلی وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

خشکشویی موکت در منزل

خشکشویی موکت در محل روش مدرن و نوینی برای شستشوی موکت در محل است. در خشکشویی موکت در منزل با استفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه موکت شویی و با استفاده از مواد شوینده خاص اقدام به نظافت موکت می کنند. تجهیزاتی مانند دستگاه پولیشر، دستگاه مکنده صنعتی و اسپری مکش مسئولیت شستن موکت در منزل را بر عهده دارند. این روش سرعت بالایی دارد به طوری که در حدود یک ساعت حدود 40 تا 50 متر موکت شسته و خشک خواهد شد.

روش شستشوی موکت در خانه با روش های سنتی

این روش که معرف حضور همه ی افراد است بسیار ساده است شما به مقداری آب، شامپو فرش و اسفنج و نیروی بدنی بالا نیار دارید تا به جنگ آلودگی ها بروید. التدا باید سطح موکت به خوبی جاروبرقی کشیده شود و تمام خاک و گرد و غبار از روی موکت برداشته شود.  در مرحله بعد برای شستشوی موکت در خانه باید مواد شوینده خودتان را بسازید. می توانید از مواد طبیعی مانند نمک و سرکه یا جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. این دو محلول قدرت بالایی در مقابل از بین بردن لکه های موکت دارند. البته این موارد برای لکه های کوچک و سطحی کاربرد دارند و نمی توانید انتظار معجزه برای لکه های بزرگ را داشته باشید. زیرا در صورتی که لکه ها عمیق و کهنه باشند، صد در صد به لکه برهای شیمیایی و پر قدرت تر نیاز دارید.

موکت شویی در محل شامل چه خدماتی می باشد؟

خشک شویی موکت

شستن موکت چسبیده

شستشوی موکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها

شستشوی انواع موکت تایلی، موکت کبریتی، موکت طرح دار و غیره

شستشوی موکت‌ مساجد، حسینیه‌ها و مصلی‌ها

شستشوی موکت‌ها سالن آمفی تئاتر وشستشوی موکت سینما و غیره

قیمت شستشوی موکت در محل به چه عواملی بستگی دارد؟

شستشوی موکت متری چند؟ اولین موردی است که کاربران به دنبال آن هستند. نرخ و قیمت شستشوی موکت در محل با توجه به جنس و متراژ موکت متفاوت است. زیرا مواد شوینده مورد نیاز برای شستشوی انواع موکت متفاوت است. مقدار مواد شوینده مورد نیاز برای هر متر مربع موکت‌های نمدی، کبریتی، پرز بلند و موکت پرز کوتاه، طرح فرش، چمن مصنوعی، طرح دار و... نیز در قیمت شستشوی موکت در منزل تاثیرگذار هستند. رنگ موکت عامل دیگری است که بر نرخ شستشوی موکت در محل تاثیر دارد. همچنین در صورتی که لکه های خاصی بر روی موکت باشد که نیاز به مواد شوینده ی خاصی باشد قیمت شستشوی موکت در منزل تغییر خواهد کرد. البته محدوده قیمت شستشوی موکت در خانه مشخص است اما همانطور که توضیح دادیم عوامل خاصی می توانند این محدوده قیمت را تغییر دهند.

خشکشویی موکت و شستشوی انواع موکت با تجهیزات مدرن در هوم سرویز

خدمات شستشوی موکت در محل توسط برترین و مجهزترین متخصصین شستشو و خشک شویی موکت هوم سرویز انجام می شود. اگر سوالاتی در ارتباط با دستگاه های مورد استفاده و قیمت موکت شویی دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت ارائه مشاوره رایگان و همچنین اعلام محدوده قیمت با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...این سرویس شامل خدمات زیر است

شستن موکت چسبیده به زمین
شستشو و خشکشویی موکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها
شستشوی انواع موکت تایل، شستشوی موکت پرزبلند و شستشوی موکت کبریتی
شستشوی موکت‌ مساجد، سینما، تئاتر، سالن های کنفرانس، مدارس و ...

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان