شستشوی موکت

شستشوی موکت

از 1395 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی موکت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت( متراژ کمتر از 50 متر)

600,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت بیش از 50 متر(متر مربع)

12,000 تومان

متوسط قیمت750,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,125,000 تومان

آنچه درباره شستشوی موکت خواهید خواند

 • موکت شویی با دستگاه در محل چگونه انجام می شود؟
 • شستشوی موکت در محل بهتر است یا فرستادن موکت به قالیشویی
 • مزایای خدمات موکت شویی در منزل چیست؟
 • انواع روش‌های شستشوی موکت در خانه
 • شستشوی موکت در منزل با دستگاه چگونه انجام می شود؟
 • تجهیزات مورد استفاده در شستشوی موکت در منزل چه مواردی هستند؟
 • مراحل موکت شویی در محل چیست؟
 • شستشوی موکت در منزل برایانواع موکت پرز بلند و با تراکم بالا
 • موکت شویی در محل شامل چه خدماتی می باشد؟
 • قیمت شستشوی موکت در محل به چه عواملی بستگی دارد؟
 • شستشویی موکت در منزل با تجهیزات مدرن زا به متخصصین هوم سرویزبسپارید

موکت شویی با دستگاه در محل چگونه انجام می شود؟

موکت یکی از قدیمیترین کفپوش های پرطرفدار جهت استفاده در منازل، مساجد، ادارات و غیره است. استفادهی زیاد از موکت در محل های عمومی و منازل سبب شده است که خدمات شستشویموکت در محل نیز برای آسایش افراد به وجود بیایند. به علت متراژبالای موکت ها، طبعا جابجایی و انتقال آنها به قالیشویی بهترین انتخاب نیست.همچنین در مواقعی برای استفاده بهتر، اقدام به چسباندن موکت به سطح مورد نظر میکنند. از این رو تنها راه شستن موکت چسبیده استفاده از خدماتشستشوی موکت در محل با دستگاه است. رعایت اصول در موکت شویی در منزل،تاثیر مستقیمی بر عمر مفید موکت می گذارد و موجب می شود که آنها همیشه زیبا و نوبه نظر برسند. طبعا لکه گیری موکت و شستن موکت در خانه باید باتوجه به جنس و رنگ موکت انجام شود تا ایراداتی در تاروپود آن به وجود نیاید.

نتیجه ی شستشویموکت با دستگاه در محل به مراحل موکت شویی، مواد شوینده و به مهارت اجراکنندگان موکت شویی در محل بستگی دارد. مواد شوینده و همچنین دستگاه موکتشویی مورد استفاده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. در ادامه به معرفیبهترین تجهیزات مورد استفاده در موکت شویی در محل و عوامل موثر بر هزینهشستشوی موکت در محل می پردازیم.

شستشوی موکت در محل بهتر است یا فرستادن موکت به قالیشویی

یکی از بزرگترین چالشهایی که افراد به هنگام استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل باآن مواجه می شوند پیدا کردن بهترینقالیشویی متخصص در این زمینه است که خدمات موکتشویی در منزل را با تجهیزات مدرن انجام دهند. مطمئنا خدمات این چنینیمانند موکت شویی با دستگاه در محل توسط قالی شویی های قدیمی وسنتی ارائه نمی شود. بلکه باید به دنبال گروهی متخصص باشید که از تجهیزات مکانیزهاستفاده کنند. استفاده از تجهیزات مکانیزه در کنار مواد شوینده مناسب موجب می شودکه موکت شویی در منزل به بهترین نحو ممکن به نتیجه برسد.

مزایای خدمات موکت شویی در منزل چیست؟

 • شستن موکتدر زمان کمتر
 • عدم چروکشدن یا به اصطلاح شکسته شدن موکت
 • شستشویکامل و از بین بردن تمام آلودگی ها
 • عدم نیازبه جابجایی و یا کندن موکت
 • قیمتشستشوی موکت در محل نسبت به سایر روش ها مناسب تر است.

انواع روش‌های شستشوی موکت در خانه

برای موکت شوییدر منزل در اصل دو روش کلی وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· خشکشویی موکت درمنزل

خشکشویی موکت درمحل روش مدرنو نوینی برای شستشوی موکت در محل است. در خشکشویی موکت در منزل بااستفاده از تجهیزات مدرن و دستگاه موکت شویی و با استفاده از موادشوینده خاص اقدام به نظافت موکت می کنند. تجهیزاتی مانند دستگاه پولیشر، دستگاهمکنده صنعتی و اسپری مکش مسئولیت شستن موکت در منزل را بر عهده دارند.این روش سرعت بالایی دارد به طوری که در حدود یک ساعت حدود 40 تا 50 متر موکت شستهو خشک خواهد شد.

· روش موکت شوییدر خانه با روش های سنتی

این روش که معرف حضورهمه ی افراد است بسیار ساده است شما به مقداری آب، شامپو فرش و اسفنج و نیروی بدنیبالا نیار دارید تا به جنگ آلودگی ها بروید. التدا باید سطح موکت به خوبی جاروبرقیکشیده شود و تمام خاک و گرد و غبار از روی موکت برداشته شود. در مرحلهبعد برای شستشوی موکت در خانه باید مواد شوینده خودتان را بسازید. می توانید ازمواد طبیعی مانند نمک و سرکه یا جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. این دو محلول قدرت بالایی درمقابل از بین بردن لکه های موکت دارند. البته این موارد برای لکه های کوچک و سطحیکاربرد دارند و نمی توانید انتظار معجزه برای لکه های بزرگ را داشته باشید. زیرادر صورتی که لکه ها عمیق و کهنه باشند، صد در صد به لکه برهای شیمیایی و پر قدرتتر نیاز دارید.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

موکت شویی ماشینی از موارد پر درخواست برای خانه هاییاست که از این نوع کفپوش استفاده می کنند. زیرا تارو پود موکت ها محل خوبی برایانباشته شدن آلودگی و رشد قارچ و کپک ها هستند. از این رو موکت شویی درمنزل بسیار مورد توجه ساکنین منزل قرار گرفته است. از طرفی بهترین راهشستشو موکت های چسبیده به زمین و شستشوی موکت راه پله، شستشوی موکت در منزل است.البته موکت شویی در منزل باید بر اساس اصول و قاعده درست انجام شود تا مثمرثمرواقع شده و به سایر لوازم خانه آسیب نرسد.

یکی ازنکات مهم برای شست و شوی موکت در منزل این موضوع است که آب و موادشوینده به سایر وسایل موجود در منزل آسیبی نرساند. از طرف دیگر شستشوی موکت درمنزل باید به نحوی انجام شود که بعد از شستن موکت در منزل رطوبت باقی نماند، زیراخیس ماندن موکت موجب می شود که موکت به مرور زمان زرد شده و بو بگیرد. درپروسه شستن موکت در منزل باید تمام لکه ها به خوبی پاک شوند و تمامپرزها و موهای چسبیده به موکت کاملا گرفته شود.

تجهیزات مورد استفاده در شستشوی موکت در منزل چه مواردی هستند؟

در موکت شویی مکانیزههمانطور که از نامگذاری آن مشخص است توسط دستگاه و بصورت اتوماتیک روند کارها طیمی شود. به طور موکت شویی در منزل با دستگاه به چهارصورت زیر انجام می شود.

1. موکت شویی با بخار

موکت شویی با بخار درمنزل به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. اما در مواردی که شما به هر دلیلی مایل بهاستفاده از مواد شوینده نیستید روش کاملا مناسبی برایتان است. موکت شویی با بخارالبته با مواد شوینده ملایم نیز انجام می شود. به این ترتیب که بخار داغ به داخلپرزهای موکت اسپری می شود و هز نوع آلودگی را از روی موکت بر می دارد و در نهایتبا استفاده از مکنده قوی آب کثیف به داخل مخزن کشیده می شود.

2. موکت شویی برسی

قطعا موثرترین راهبرای از بین بردن لکه بری موکت و آلودگی ها این روش موکت شویی است. به این ترتیبکه مواد شوینده بر روی موکت اسپری شده و با استفاده از برس های قوی تمام موکت هاشسته شده و سپس تمام کثیفی ها با استفاده از دستگاه مکش کشیده شده وشستشوی موکت درمنزل به اتمام می رسد.

3. موکت شویی با اسپری مکش

برای شستشوی موکت درمکان های پر رفت و آمد اداری و مساجد بخواهیم بهترین روش را معرفی کنیم قطعا اینروش است. به صورتی که در زمان شستشوی موکت در منزل همزمان عملیات شستشو و مکشآلودگی انجام می شود و روند کار سریع تر و با دقت بیشتری انجام می گردد.

مراحل موکت شویی در محل چیست؟

در مرحله اول باید کلموکت توسط متخصصین بررسی شود نوع آلودگی و میزان آلودگی شناسایی می شود. سپس موادشوینده متناسب با نوع آلودگی با دستگاه مخصوص به موکت زده می شود تا لکه بری موکتبه درستی انجام شود.

سپس اگر میزان گرد وغبار روی موکت زیاد باشد ابتدا توسط جاروبرقی های مخصوص کل موکت غبارزدایی می شود.

سپس بر اساس نوع موکتمواد شوینده کلی روی موکت زده می شود و عملیات شستشوی موکت شروع می شود.

در نهایت 90 درصدآلودگی ها و رطوبت موکت با دستگاه مکنده کشیده شده وچند ساعت نیاز است تا موکتکاملا خشک شود.

شستشوی موکت در منزل برایانواع موکت پرز بلند و با تراکم بالا

همانطور که می دانیدموکت های پرز بلند در کنارزیبایی بالا متاسفانه محل خوبی برای جذب آلودگی همهستند. ازاین رو طی مرور زمان این ها حتما نیاز به موکت شویی در منزلدارند. روش تمیز کردن موکت پرز بلند نیز بر اساس نوع آلودگی توسط دستگاه در محلانجام می شود.

موکت شویی در محل شامل چه خدماتی می باشد؟

 • خشک شوییموکت
 • شستن موکت نصب وچسبیده
 • شستشویموکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • شستشویانواع موکت تایلی، موکت کبریتی، موکت طرح دار و غیره
 • شستشویموکت‌ مساجد، حسینیه‌ها و مصلی‌ها
 • شستشویموکت‌ها سالن آمفی تئاتر و شستشوی موکت سینما و غیره

قیمت شستشوی موکت در محل به چه عواملی بستگی دارد؟

شستشوی موکت متریچند؟ اولینموردی است که کاربران به دنبال آن هستند. نرخ و قیمت شستشوی موکت در محل باتوجه به جنس و متراژ موکت متفاوت است. زیرا مواد شوینده مورد نیاز برای شستشویانواع موکت متفاوت است. مقدار مواد شوینده مورد نیاز برای هر متر مربع موکت‌هاینمدی، کبریتی، پرز بلند و موکت پرز کوتاه، طرح فرش، چمن مصنوعی، طرح دار و... نیزدر قیمت شستشوی موکت در منزل تاثیرگذار هستند. رنگموکت عامل دیگری است که بر نرخ شستشوی موکت در محل تاثیر دارد.همچنین در صورتی که لکه های خاصی بر روی موکت باشد که نیاز به مواد شوینده ی خاصیباشد قیمت شستشوی موکت در منزل تغییر خواهد کرد. البته محدوده قیمتموکت شویی در خانه مشخص است اما همانطور که توضیح دادیم عوامل خاصی می تواننداین محدوده قیمت را تغییر دهند. که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم. برای اطلاعاتبیشتر می توانید مقاله روش تمیزکردن انواع لکه از روی موکت و فرش را مطالعه کنید.

· تاثیر متراژ برقیمت موکت شویی در منزل

طبعا هر چه متراژبالاتر رود مدت زمان بیشتری برای شستن موکت در منزل نیاز است و قیمت شستشوی موکتبالاتر می رود.

· نوع آلودگی ولکه بر قیمت شستشوی موکت در منزل

شرایط موکت و نوع لکهها و میزان آلودگی مورد دیگری است که بر قیمت شستشوی موکت در محل تاثیردارد. زیرا در صورت آلودگی بیشتر به مواد شوینده بیشتری نیاز است و زحمت بیشتری میطلبد از این رو هزینه ها تغییرمی کنند.

· تاثیر نوع موکتبر هزینه شستشوی موکت در منزل

نحوه شستشوی موکت پرزبلند با کوتاه تفاوت دارد از این رو نوع موکت بر قیمت موکت شویی تاثیر داردو اغلبموکت های پرز بلند چون به دقت و حوسله بیشتری نیاز دارند قیمت شستن موکت در خانهرا بالا می برند.

· نوع تجهیزات وروش شستشو

تجهیزات مدرن تر قطعاقیمت موکت شویی در منزل را تغییر می دهند. هر چه دستگاه پیشرفته تر باشد وقدرت شستشو و مکش بالاتری داشته باشد پروسه سریع تر و با دقت بیشتری انجام می شوداز این رو قیمت شستشوی موکت متری بالاتر می رود.

شستشویی موکت در منزل با تجهیزات مدرن زا به متخصصین هوم سرویزبسپارید

خدمات شستشوی موکت درمحل توسطبرترین و مجهزترین متخصصین شستشو و خشک شویی موکت هوم سرویز انجام می شود.اگر سوالاتی در ارتباط با دستگاه های مورد استفاده و قیمت موکت شویی درمحل دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. همکاران ما جهت ارائه مشاوره رایگان و همچنین اعلام محدوده قیمت با شماتماس خواهند گرفت. در صورت تمایل در محل حصور خواهند داشت و کلیه خدمات شستشویموکت در محل را ارائه می کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی موکت و همچنین ارایه خدمات شستشوی موکت در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, مبل شویی در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, پرده شویی و خشکشویی پرده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی موکت

شستشوی موکت در منزل

موکت شویی در محل و خشکشویی موکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها

شستشوی موکت تایل

شستشوی موکت پرزبلند و شستشوی موکت کبریتی

شستشوی موکت‌ مساجد، سینما، تئاتر، سالن های کنفرانس، مدارس و ...

شستن موکت چسبیده به زمین و...

نظرات کاربران

profile picture
شهرام فرشباف

چقدر عالی بود هم تیم پشتیبانی هم بچه هایی که اومدن خونه عالی بودن بی وقفه 8 ساعت زحمت کشیدن و دمشون گرم

شرایط شستشوی موکت در منزل و شستشوی موکت اداره و سازمان ها

زمان تقریبی شستشو موکت در محل یک تا دو ساعت می باشد.​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 400,000 الی 750,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,000,000 الی 4,500,000 تومان
نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان