user
موکت شویی در محل

موکت شویی در محل

از 1395 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت موکت شویی در محل در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت( متراژ کمتر از 50 متر)

500,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت بیش از 50 متر(متر مربعی)

10,000 تومان

قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر (هر متر مربع)

15,000 تومان

قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

10,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شستشوی موکت با تجهیزات مدرن و پیشرفته

موکت یکی از قدیمیترین کفپوش های پرطرفدار جهت استفاده در منازل، مساجد، ادارات و غیره است. استفادهی زیاد از موکت در محل های عمومی و منازل سبب شده است که خدمات شستشوی موکتدر محل نیز برای آسایش افراد به وجود بیایند. به علت متراژ بالای موکت ها، طبعاجابجایی و انتقال آنها به قالیشویی بهترین انتخاب نیست. همچنین در مواقعی برایاستفاده بهتر، اقدام به چسباندن موکت به سطح مورد نظر می کنند. از این رو تنها راهشستن موکت چسبیده استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل با دستگاهاست. رعایت اصول در شستشوی موکت، تاثیر مستقیمی بر عمر مفید موکت می گذارد و موجبمی شود که آنها همیشه زیبا و نو به نظر برسند. طبعا لکه گیری موکت و شستن موکتدر خانه باید با توجه به جنس و رنگ موکت انجام شود تا ایراداتی در تاروپود آن بهوجود نیاید.

نتیجه ی شستشویموکت با دستگاه در محل به مراحل شستشوی موکت، مواد شوینده و به مهارت اجراکنندگان موکت شویی در محل بستگی دارد. مواد شوینده و همچنین دستگاه موکت شوییمورد استفاده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. در ادامه به معرفی بهترین تجهیزاتمورد استفاده در موکت شویی در محل و عوامل موثر بر هزینه شستشوی موکتدر محل می پردازیم.

خدمات شستشوی موکت در محل

یکی از بزرگترین چالشهایی که افراد به هنگام استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل با آن مواجهمی شوند پیدا کردن قالیشویی متخصص در این زمینه است که خدمات شست و شوی موکت درمنزل را با تجهیزات مدرن انجام دهند. مطمئنا خدمات این چنینی مانند موکتشویی با دستگاه در محل توسط قالی شویی های قدیمی و سنتی ارائه نمی شود. بلکهباید به دنبال گروهی متخصص باشید که از تجهیزات مکانیزه استفاده کنند. استفاده ازتجهیزات مکانیزه در کنار مواد شوینده مناسب موجب می شود که موکت شویی در منزلبه بهترین نحو ممکن به نتیجه برسد.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

شست و شوی موکت درمنزل از مواردپر درخواست برای خانه هایی است که از این نوع کفپوش استفاده می کنند. زیرا تاروپود موکت ها محل خوبی برای انباشته شدن آلودگی و رشد قارچ و کپک ها هستند. از اینرو موکت شویی در منزل بسیار مورد توجه ساکنین منزل قرار گرفته است. از طرفیبهترین راه شستشو موکت های چسبیده به زمین و شستشوی موکت راه پله، شستشوی موکت درمنزل است. البته موکت شویی در منزل باید بر اساس اصول و قاعده درست انجام شود تامثمرثمر واقع شده و به سایر لوازم خانه آسیب نرسد.

یکی از نکات مهم برای شست و شوی موکت در منزل این موضوع استکه آب و مواد شوینده به سایر وسایل موجود در منزل آسیبی نرساند. از طرف دیگر شستشویموکت در منزل باید به نحوی انجام شود که بعد از شستن موکت در منزل رطوبت باقینماند، زیرا خیس ماندن موکت موجب می شود که موکت به مرور زمان زرد شده و بو بگیرد.در پروسه شستن موکت در منزل باید تمام لکه ها به خوبی پاک شوند و تمامپرزها و موهای چسبیده به موکت کاملا گرفته شود.

انواع روش‌های شستشوی موکت در خانه

برای موکت شویی درمنزل در اصل دو روش کلی وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

خشکشویی موکت درمنزل

خشکشویی موکت در محل روش مدرن و نوینی برای شستشویموکت در محل است. در خشکشویی موکت در منزل با استفاده از تجهیزات مدرنو دستگاه موکت شویی و با استفاده از مواد شوینده خاص اقدام به نظافت موکتمی کنند. تجهیزاتی مانند دستگاه پولیشر، دستگاه مکنده صنعتی و اسپری مکش مسئولیت شستنموکت در منزل را بر عهده دارند. این روش سرعت بالایی دارد به طوری که در حدودیک ساعت حدود 40 تا 50 متر موکت شسته و خشک خواهد شد.

روش شستشوی موکت در خانه با روش های سنتی

این روش که معرف حضورهمه ی افراد است بسیار ساده است شما به مقداری آب، شامپو فرش و اسفنج و نیروی بدنیبالا نیار دارید تا به جنگ آلودگی ها بروید. التدا باید سطح موکت به خوبی جاروبرقیکشیده شود و تمام خاک و گرد و غبار از روی موکت برداشته شود. در مرحله بعد برای شستشوی موکت در خانه بایدمواد شوینده خودتان را بسازید. می توانید از مواد طبیعی مانند نمک و سرکه یا جوششیرین و سرکه استفاده کنید. این دو محلول قدرت بالایی درمقابل از بین بردن لکه های موکت دارند. البته این موارد برای لکه های کوچک و سطحیکاربرد دارند و نمی توانید انتظار معجزه برای لکه های بزرگ را داشته باشید. زیرادر صورتی که لکه ها عمیق و کهنه باشند، صد در صد به لکه برهای شیمیایی و پر قدرتتر نیاز دارید.

موکت شویی در محل شامل چه خدماتی می باشد؟

خشک شویی موکت

شستن موکت چسبیده

شستشوی موکت ادارات،شرکت‌ها و سازمان‌ها

شستشوی انواع موکتتایلی، موکت کبریتی، موکت طرح دار و غیره

شستشوی موکت‌ مساجد،حسینیه‌ها و مصلی‌ها

شستشوی موکت‌ها سالنآمفی تئاتر وشستشوی موکت سینما و غیره

قیمت شستشوی موکت در محل به چه عواملی بستگی دارد؟

شستشوی موکت متری چند؟ اولین موردی است که کاربران به دنبال آنهستند. نرخ و قیمت شستشوی موکت در محل با توجه به جنس و متراژ موکتمتفاوت است. زیرا مواد شوینده مورد نیاز برای شستشوی انواع موکت متفاوت است. مقدارمواد شوینده مورد نیاز برای هر متر مربع موکت‌های نمدی، کبریتی، پرز بلند و موکتپرز کوتاه، طرح فرش، چمن مصنوعی، طرح دار و... نیز در قیمت شستشوی موکت در منزلتاثیرگذار هستند. رنگ موکت عامل دیگری است که بر نرخ شستشوی موکت در محلتاثیر دارد. همچنین در صورتی که لکه های خاصی بر روی موکت باشد که نیاز به موادشوینده ی خاصی باشد قیمت شستشوی موکت در منزل تغییر خواهد کرد. البتهمحدوده قیمت شستشوی موکت در خانه مشخص است اما همانطور که توضیح دادیمعوامل خاصی می توانند این محدوده قیمت را تغییر دهند.

خشکشویی موکت و شستشوی انواع موکت با تجهیزات مدرن در هوم سرویز

خدمات شستشوی موکت درمحل توسط برترین و مجهزترین متخصصین شستشو و خشک شویی موکت هوم سرویز انجام میشود. اگر سوالاتی در ارتباط با دستگاه های مورد استفاده و قیمت موکت شوییدارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.همکاران ما جهت ارائه مشاوره رایگان و همچنین اعلام محدوده قیمت با شما تماسخواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس موکت شویی در محل و همچنین ارایه خدمات شستشوی موکت در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, قالیشویی در بهترین کارخانه قالیشویی, مبل شویی و خشکشویی مبل اداری , شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, پرده شویی و خشکشویی پرده , رنگ کردن لباس در خشکشویی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس موکت شویی در محل

شستشوی موکت در منزل

موکت شویی در محل و خشکشویی موکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها

شستشوی موکت تایل

شستشوی موکت پرزبلند و شستشوی موکت کبریتی

شستشوی موکت‌ مساجد، سینما، تئاتر، سالن های کنفرانس، مدارس و ...

شستن موکت چسبیده به زمین و...

نظرات کاربران

profile picture
الهام حسنی
4 هفته پیش |زهرا نقی پور

خیلی سریع کار را انجام دادند .درست به موقع امدند و خیلی خوش برخورد بودند

profile picture
نرگس نجومي
2 ماه پیش |سینا اسماعیلی

سریع کار می کردند و خوش برخورد بودند . کارشون عالی بود .

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

شرایط شستشوی موکت منازل، سازمان ها و ادارات در محل

زمان تقریبی شستشو موکت در محل یک تا دو ساعت می باشد.​

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 350,000 الی 1,600,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 480,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,100,000 الی 2,200,000 تومان
نظافت برج های مسکونی و اداری
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 550,000 الی 1,200,000 تومان

خدمات موکت شویی در محل در این شهرها ارائه می شود:

موکت شویی در محل تهران
موکت شویی در محل کرج
موکت شویی در محل شیراز
موکت شویی در محل مشهد