نماشویی

نماشویی

از 1061 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نماشویی در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت شیشه (متر مربع)

15,000 الی 20,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت آجر(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت سنگ(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت کامپوزیت(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت سنگ(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت آجر(متر مربع)

20,000 الی 28,000 تومان

قیمت نماشویی به روش سند بلاست(متر مربع)

14,000 الی 18,000 تومان

قیمت نماشویی نما برای متراژ کمتر از 100 متر مربع

1,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت نصب و اجرای داربست فلزی(متر مربع)

توافقی

متوسط قیمت1,700,000 تومانکمینه قیمت1,700,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

آنچه درباره نماشویی خواهید خواند

 • نماشویی چیست؟ شستشوی نما شامل چه خدماتی می شود؟
 • چرا نماشویی ساختمان را باید انجام دهید؟
 • نماشویی ساختمان با چه روش هایی قابل انجام است؟
 • بهترین روش نماشویی ساختمان کدام است؟
 • قبل از اجرای نماشویی باید به چه مواردی دقت شود؟
 • نماشویی انواع نماهای ساختمانی چگونه انجام می شود؟
 • خدمات نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟
 • انواع روش های شستن نمای ساختمان
 • بهترین زمان استفاده از خدمات نماشویی چه موقع از سال است؟
 • قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • بهترین شرکت نماشویی ساختمان چه ویژگی هایی دارد؟
 • نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟
 • شستشوی انواع نما را به شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز بسپارید

نماشویی چیست؟ شستشوی نما شامل چه خدماتی می شود؟

قبل از دریافت خدمات نماشویی ساختمان ممکن است سوالاتی در ارتباط با نماشویی چیست؟ و چه ساختمان هایی باید نماشویی انجام دهند و مهم ترین مسئله اینکه قیمت نماشویی ساختمان چقدر است برای کاربران مطرح شود.در تعریف کلی نماشویی ساختمان به مجموعه اقدامات برای نظافت نمای ساختمان، لایه برداری و رفع آلودگی از روی نما گفته می شود. حتی گاهی بعد از اتمام مراحل ساخت ساختمان، ممکن است چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نرسد، که خدمات نماشویی ساختمان در این مرحله باید انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. البته اهداف مختلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد. امروزه آلودگی های جوی زیاد است به همین علت نما زودتر کثیف شده و ظاهر اولیه خود را نخواهند داشت.

هیچ گاه فکر نکنید که شستشوی نما یک کار لوکس است. بلکه برای اکثر ساختمان ها با نمای شیشه، کامپوزیت، سنگ و غیره پیشنهاد می شود. در خدمات نماشویی ساختمان، انواع نماشویی با طناب (نماشویی با راپل) و نماشویی بدون داربست، شستشوی نما با واترجت بر اساس شرایط ساختمان و هزینه نماشویی مد نظر مشتری ارائه می شوند. نماشویی نمای شیشه ای از جمله مواردی است که هر سال باید انجام شود. اما کدام شرکت نماشویی خدمات بهتری ارائه می دهد؟ بهترین شرکت نماشویی را چگونه پیدا کنم؟ شرکت نماشویی با نیروی مجرب و نمونه کار نماشویی واقعی را چگونه پیدا کنیم؟ اگر درگیر این سوالات هستید به شما مژده می دهیم که تمام پاسخ ها پیش ماست. در ادامه این موضوعات و همچنین توضیحاتی در ارتباط با روش های نظافت و شستشو نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان خواهیم پرداخت.

چرا نماشویی ساختمان را باید انجام دهید؟

خدمات نماشویی با اهداف مختلفی انجام می شود اما مهمترین دلایل:

 • وجود آلودگی به مدت طولانی موجب آسیب های دائمی و چرک مردگی سطح نما می شود.
 • آسیب وارده به سنگ نمای ساختمان به دلیل نفوذ آلودگی به داخل سنگ که بدون شتستشو هیچ گاه چهره سنگ به حالت قبل برنخواهد گشت.
 • عدم شستشوی نما شیشه ای و کامپوزیتی موجب ایجاد خط و خش روی این سطوح خواهد شد.
 • شستشوی نما موجب زیبایی ساختمان و بالارفتن ارزش مادی سازه می شود.
 • با نظافت نما از آسیب به نما جلوگیری می شود و کمتر به تعمیرات نما نیاز پیدا خواهید نمود.

نماشویی ساختمان با چه روش هایی قابل انجام است؟

به طور کل شستشوی نمای ساختمان بر اساس نوع ساختمان، میزان بلندی و جنس نما با روش های مختلفی انجام می شود. اما نظافت نمای ساختمان در درجه اول بر اساس نوع تجهیزات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند. پس از تعیین نوع تجهیزات مورد استفاده، نوع مواد شوینده بر اساس نوع نما و میزان آلودگی سطح تعیین می شود. نوع تجهیزات مورد استفاده شامل موارد زیر هستند.

· نماشویی با داربست

نماشویی با داربست یکی از روش های قدیمی و سنتی است که فضای بیشتری اشغال می کند و به مراتب از امنیت کمتری برای افراد نماشور برخوردار است. در ساختمان هایی که دارای برآمدگی ها یا پیشانی باشند از شستشوی نما با داربست استفاده می شود. کیفیت و دقت نماشویی در این مدل بیشتر است و قیمت نماشویی ساختمان نیز بالاتر می شود.

· نماشویی با طناب

یکی دیگر از روش های پرکاربرد نماشویی با طناب است. در شستشوی نمای ساختمان بدون داربست، روش کار به این صورت است که فرد یا افرادی با استفاده از طنابی که در بالای ساختمان بسته و کاملا محکم شده، نماشویی با طناب را انجام می دهند. طناب مورد استفاده در این روش با طناب های معمولی کاملا تفاوت دارد و بسیار با دوام و مقاوم تر است. نماشویی ساختمان با راپل باید توسط راپل کار ماهر و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام شود.

· نماشویی با کلایمر

در شستشوی نما با کلایمر یک محفظه ی سبد مانند به مساحت 4 یا 6 متر مربع با سیم های محکم و مخصوص از نمای ساختمان آویزان می شود و نماشور در داخل آن جابجا می شود. البته در این روش علاوه بر نماشویی ساختمان می توان اقدام به تعمیرات و پیچ رولپلاک نما نیز نمود. نماشویی با کلایمر معمولا برای ساختمان های بلند و مجتمع های بزرگ استفاده می شود.

· نماشویی با جرثقیل

این روش دارای مزایا و معایب متعددی است. در کنار امنیت و اطمینان مبحث قیمت نماشویی ساختمان در این روش مطرح می شود. که علاوه بر دستمزد نماشور باید کرایه جرثقیل نیز پرداخت شود. مورد دیگر فضای مورد نیاز برای مستقر شدن جرثقیل است که در بسیاری از مکان ها، محدودیت فضا وجود دارد. به طور کل اگر قیمت نماشویی برایتان اهمیت دارد نماشویی با راپل گزینه مناسب تری نسبت به این روش است.

· نماشویی با بالابر هیدرولیکی

در صورتی که شرایط به نحوی باشد که امکان نماشویی با طناب نباشد و ارتفاع ساختمان تا سه طبقه باشد می توان از این تجهیزات استفاده نمود. البته استفاده از این تجهیزات زیاد مرسوم نیست و تنها در مواردی که شستشوی نما با داربست، طناب و یا حتی جرثقیل امکان پذیر نباشد این روش پیشنهاد می شود.

بهترین روش نماشویی ساختمان کدام است؟

نماشویی با طناب یا راپل قطعا بهترین روش شستشوی نمای ساختمان است. البته استفاده از تجهیزات محکم و کاملا ایمن و مهارت نماشور یا راپل کار حرف اول و آخر را در این زمینه می زند. برای نماشویی با راپل ابتدا ساختمان به طور کامل بررسی می شود و در صورت محیا بودن شرایط این روش را معرفی می کنند. در غیر این صورت باید از روش های جایگزین که قیمت نماشویی ساختمان را بالا می برد استفاده شود.

قبل از اجرای نماشویی باید به چه مواردی دقت شود؟

قبل از اجرای نماشویی همواره باید شرایطی محیا شود تا نتیجه بهتری به دست بیاید. اولین مورد این است که آیا نما در وضعیتی است که بتوان آن را نظافت نمود یا خیر. زیرا بعضی از ساختمان ها دارای نمای مستهلک هستند که نظافت آنها تنها موجب ریزش نما می شود. در نتیجه ابتدا باید تعمیرات انجام شود و سپس اقدام به نماشویی نمود. مورد دیگر اطمینان از بسته بودن پنجره های نما و آب بندی آنها نمود. زیرا در مواردی ممکن است آب با فشار از درزهای کنار پنجره عبور کند و به داخل ساختمان نفوذ کند. در نتیجه قبل از هر کاری باید با تمام ساکنین ساختمان هماهنگی های لازم انجام شود تا اقدامات لازم قبل از حضور نماشور در محل انجام شود. اطمینان از سفت و محکم بودن شیشه ها و پنجره ها و همچنین سنگ نما از اهمیت زیادی برخوردار است، سهل انگاری در این موضوع می تواند حادثه آفرین باشد.

مورد دیگر هماهنگی های لازم با همسایگان است. زیرا در زمان نماشویی باید از تردد افراد و وسایل نقلیه در زیر ساختمان جلوگیری نمود. زیرا ممکن است در صورت تردد علاوه بر خیس شدن در حین کار مصالح ریزش کرده و خطراتی به بار بیاورد.

نماشویی انواع نماهای ساختمانی چگونه انجام می شود؟

· نماشویی نمای آجری

نمای آجری بر خلاف نمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری در مقابل گرما و سرما دارد و بر اثر رخنه مواد اسیدی در آنها، خیلی زود دچار ترک های ریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند، اما در حالت کلی با نفوذ آلودگی در آنها نمای ساختمان تیره به نظر می رسد. ساختمان هایی با جنس نمای آجری می بایست شستشوی نمای آجری را جدی تر و البته در بازه های زمانی کوچکتر انجام دهند.

نما شویی ساختمان را می توان با مواد مختلفی مانند پودر، آب و مواد اسیدی انجام داد که قیمت نماشویی ساختمان را تغییر می دهد. اما آیا از عواقب نماشویی آجر با مواد اسیدی باخبرید؟ بهترین راه شستن نمای آجری با واترجت و سیلیس یا واتر سند بلاست است که کمترین آسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عین حال تمام آلودگی ها را از بین می برد.

· شستشوی نمای سنگی ساختمان

نماشویی سنگ که از پر درخواست ترین موارد شستشوی نما است، که در کل به 2 دسته تقسیم می شوند. نماشویی سنگ نما گرانیت، سنگ براق و صیقلی و نماشویی سنگ غیر صیقلی یا تراولین. این خدمات توسط دستگاه واترجت انجام می شود. در صورت وجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین، به وسیله دستگاه واترجت آلودگی ها از بین نخواهد رفت و باید از روش واتر سند بلاست استفاده نمود.

نماشویی ساختمان سنگی در واقع با سه روش قابل انجام است. شستشوی نمای سنگی با آب، شستن نمای سنگی با مواد شیمیایی و شستشوی نما سنگی با مواد سایشی. بهترین نماشویی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایم است تا کمترین آسیبی به نمای سنگی وارد نشود.

· نماشویی نمای شیشه ای

نماشویی شیشه در ساختمان هایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام می شود. نماشویی ساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی انجام می شود. در نماشویی شیشه به علت ظرافت و حساسیت شیشه در بناهای شیشه ای نباید از دستگاههایی مانند واترجت استفاده نمود.

· نماشویی کامپوزیت

معمولا ساختمانهای اداری در مرکز شهر دارای این نوع نما هستند. اجرای نمای کامپوزیت مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه آلودگی را نشان می دهند. در صورت عدم نماشویی کامپوزیت در طولانی مدت، جرم و آلودگی به داخل بافت نما نفوذ می کند به طوری که با نماشویی نمای کامپوزیتی از بین نمی رود و دوباره باید رنگ آمیزی شود.

· شستشوی نمای چوبی و ترموود

نماشویی چوب با روش های دیگر تفاوت دارد. ترموود با شستشوی نماهای دیگر تفاوت دارد. به طور کل نباید در شستشوی نمای چوبی از آب با فشار زیاد استفاده نمود. زیرا به هر حال ممکن است آب در بین چوب نفوذ کند و آسیب ببیند. بهتر است با ابر و تی شستشو شود و روی سطح آلودگی باقی نماند.

· شستشوی نمای سرامیکی یا کاشی

این نماها نیز به راحتی شسته می شوند و با انواع روش های نماشویی ساختمان مانند واترجت نما و سندبلاست و انواع مواد شوینده قابل شستشو هستند.

· نماشویی نمای سیمانی

برخی از ساختمان ها دارای پوشش سیمانی هستند. این مواد در ابتدا بسیار زیبا هستند ولی به مرور زمان بر اثر عوامل محیطی تغییر رنگ می دهند. برای اینکه هر بار متحمل هزینه های بالا برای نقاشی ساختمان نشوید. بهتر است اقدام به شستشوی نمای سیمانی کنید. نماشویی با طناب در این نماها بهترین انتخاب است. زیرا قیمت نماشویی با طناب بسیار مناسب تر است.

· نماشویی نمای کنیتکس

امروزه بیشتر ساختمان های مدرن از این نوع متریال استفاده کرده اند. اما این نما آلودگی را به خود جذب می کند. شستشوی نمای کنیتکس با واتر جت انجام می شود و اصلا نیازی به نصب و اجاره داربست ندارند. از این رو قیمت نماشویی ساختمان به طرز چشم گیری کاهش پیدا می کند.

خدمات نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟

از مواردی که مشتریان خدمات نماشویی برایشان دغدغه محسوب می شود مدت زمان اجرای این خدمات است. البته که این مورد به نوع ساختمان، ارتفاع و میزان آلودگی آن وابسته است. اما به طور معمول این خدمات یک روز و در نهایت سه روز تمام خواهد شد. مگر در مواردی که شرایط خاصی پیش بیاید که همه این موارد توسط متخصصین از قبل بررسی شده و با کارفرما مطرح خواهد شد.

انواع روش های شستن نمای ساختمان

نظافت نمای ساختمان با روش های مختلفی انجام می شود. انتخاب روش شستن نمای ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی مانند جنس نما، ارتفاع نما، ایرادات نما و میزان کهنگی نما در انتخاب روش نظافت نمای بیرونی ساختمان تاثیر دارد. در ادامه انواع روش های نماشویی ساختمان می پردازیم.

1. شستشوی نمای ساختمان با دستگاه واترجت

مرسوم ترین روش، نماشویی با واترجت است. برای نماشویی با طناب از واترجت برای از بین بردن گرد وغبار نما استفاده می‌شود، این روش برای شستشوی نمای سیمانی و سنگی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز در کنار واتر جت استفاده نمود. به طور مثال در نماشویی کامپوزیت از اسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

2. نماشویی با ابر و طی

در صورتی که سطوح حساس باشند مانند نماهای شیشه ای و کامپوزیتی از این روش بهره می گیرند. این روش کاملا بر اساس مهارت نماشور ساختمان است و به صورت دستی انجام می شود و طبعا زحمت بیشتری دارد. ابتدا کلیه سطح مواد شوینده مناسب زده می شود و سپس مواد از روی سطح برداشته می شوند. قیمت نماشویی این روش نسبت به سایر روش ها مناسب تر است.

3. شستشوی نما با سندبلاست

شستشوی نما با سندبلاست روشی نوین در حوزه نماشویی ساختمان است. در مواردی که میزان آلودگی سطح نما بسیار زیاد است و با دستگاه واتر جت نمی توان تمام آلودگی ها را از بین برد، اقدام به نماشویی ساختمان با واتر سندبلاست می کنند.

4. نماشویی با دیسکیلیر

برای شستشوی نما سنگی معمولا این مواد پیشنهاد می شود. دیسکلیرها پایه اسیدی دارند و در مواردی که جرم ها بسیار سرسخت باشند این مواد به کار می روند. در مواردی که سطح بسیار آلوده است و زمان طولانی از شستشوی آن می گذرد این مواد استفاده می شوند. بعد از استفاده از این مواد سطح به طور کامل با واتر جت شسته می شوند.

5. نماشویی ساختمان با آب و سیلیس

اگر ساختمان دارای جرم های سخت و لکه های قدیمی باشد بهتر است این روش انتخاب شود تا آثار به جای مانده از آلاینده ها به خوبی بر طرف شود. سیلیس ۲ دهم با آب و هوا ترکیب شده و با دستگاه واترجت روی نما پاشش می شود. فشار زیاد واترجت و سیلیس موجب از بین بردن لکه های سخت و جرم های قدیمی روی نما می شود. شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی با سیلیس بهترین راه برای از بین بردن تیرگی های نمای ساختمان است.

6. اسید شویی نمای ساختمان

با این روش می توان تمیزی و جلای بسیاری از سنگ های ساختمانی را بهبود بخشید. اسید شویی نما در تغییر ظاهر نما و حفظ زیبایی آن بسیار موثر است و از این رو در ساختمان هایی که بسیار کثیف هستند استفاده می شود. کار با اسید برای افرادی که در این زمینه تجربه ای ندارند بسیار خطرناک است. تیم حرفه ای نماشویی هوم سرویز متخصص در شستشوی نمای ساختمان با واترجت، سیلیس و اسیدهای شوینده است.

7. نماشویی ساختمان با نانو

در ساختمانهایی که امکان شستشو نما کامپوزیت با واترجت نمی باشد. نماشویی با مواد نانو پیشنهاد می شود. مواد نانو شوینده های خود تمیز شونده هستند، این نوع مواد بدون آسیب به جنس کامپوزیت، هر گونه آلودگی را از روی سطح جدا می کند.

بهترین زمان استفاده از خدمات نماشویی چه موقع از سال است؟

طبعا بهترین فصل برای این خدمات فصول خشک سال مانند اواخر بهار و تابستان است. اما در مواردی که مطمئن باشید بارندگی در کار نیست می توان در ایام نزدیک به عید و یا پاییز نیز از این خدمات بهره برد.

قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نماشویی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. براورد قیمت نماشویی ساختمان بر اساس موارد متعددی تعیین می شود که در ادامه بیشتر توضیح می دهیمو

· قیمت نماشویی بر اساس نوع نما

هزینه نماشویی بر اساس جنس نما تعیین می شود. طبعا قیمت شستشوی نمای سنگی با قیمت شستشوی نما شیشه ای یکسان نیستن زیرا روش ها و مواد شوینده ی متفاوتی برای هرکدام این نماها به کار برده می شوند.

· قیمت شستشو بر اساس ارتفاع ساختمان تغییر می کند.

همچنین هزینه شستشوی نما ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی سطح نیز وابسته می باشد. یکی از مهم ترین عواملی که تغییر دهنده ی قیمت است متراژ نمای ساختمان می باشد. به طور کل در کنار موارد دیگر نماشور بر اساس متراژ و هر هر متر نما نرخ نماشویی را اعلام می کند. البته در مواردی که ساختمان ها بسیار بلند است نرخ ها کم شده و به صورت توافقی اعلام می شود.

· به کار بردن مواد شوینده قوی و اسیدی

هر چه ساختمان قدیمی تر باشد جرم ها و آلودگی های بیشتری دارد و پروسه پاکسازی سخت تر بوده و به مواد قوی تری نیاز دارد. استفاده از این مواد شوینده قطعا بر روی نرخ نماشویی ساختمان تاثیر می گذارد

· روش شستشو و تاثیر آن بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی با طناب قطعا با قیمت نماشویی با داربست یکسان نیست. همچنین اگر در این پروسه از مواد شوینده قوی استفاده شود نرخ نماشویی ساختمان قطعا تغییر می کند. به علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر می شود معمولا نرخ نماشویی ساختمان بالاتر می رود. مورد بعدی مساحت سطح مورد نظر است. طبعا هرچه مساحت نما بیشتر باشد قیمت نماشویی با طناب نیز افزایش پیدا می کند. با استفاده از نماشویی هوم سرویز قبل از هر تصمیمی می توانید با متخصصین ما مشورت کنید و از قیمت نماشویی ساختمان و تعیین بهترین روش شستشو مطلع شوید و سپس انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید داربست می تواند هزینه اضافی داشته باشد .کارشناسان با حضور در محل و دیدن نوع سنگ های به کار رفته در ساختمان نیز قیمت نماشویی ساختمان را محاسبه می کنند. مواد مورد نیاز برای نماشویی ساختمان که قبلا شرح داده شد کاملا به صورت توافقی انتخاب می شود که البته بر قیمت نماشویی با طناب تاثیرگذار است.

بهترین شرکت نماشویی ساختمان چه ویژگی هایی دارد؟

 • تجهیزات مدرن و رعایت تمام موارد ایمنی
 • رزومه کاملا مشخص و دارای نمونه کارها نماشویی واقعی
 • متخصصین کارآزموده و ماهر
 • آشنایی کامل با انواع جنس نما و ترفند تمیز کردن شیشه های ساختمان متناسب با جنس نما
 • دارای تیم ماهر و مجهز برای پیشبرد سریع کارها
 • ساعت کاری مشخص و انجام کلیه اقدامات بر اساس قرارداد وضع شده
 • رعایت اصول ایمنی و داشتن بیمه حوادث و بیمه مسئولیت دارای اعتبار

نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

پروسه نماشویی ساختمان باید با دقت فراوان و رعایت نکات ایمنی انجام شود تا نتیجه کار موثر باشد. نماشویی ارزان شعار بسیاری از شرکت های نماشویی ساختمان است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده نامناسب و تجهیزات غیر استاندارد می توانند به نمای ساختمان آسیب برسانند. با کمک از شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز می توانید با مناسب ترین قیمت شستشوی نمای ساختمان از این خدمات استفاده کنید.

شستشوی انواع نما را به شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز بسپارید

در هوم سرویز خدمات نماشویی با واترجت و شستشو انواع نماهای شیشه ای، شستشو نما سنگی و شستشو نما آجری با بهترین مواد و توسط ماهرترین افراد و راپل کارهای حرفه ای انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین نماشویی هوم سرویز جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمت نماشویی ساختمان با شما تماس بگیرند و پس از بازدید و انجام توافقات لازم و عقد قرار داد از کلیه خدمات با بالاترین کیفیت استفاده نمایید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نماشویی و همچنین ارایه خدمات نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نماشویی

نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر

نماشویی برج مسکونی، تجاری و شستشوی نمای ساختمان اداری

نماشویی نمای شیشه‌ ، سنگی، سیمانی، آجری، نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان با واترجت و واتر سندبلاست

نماشویی با طناب و نماشویی بدون نصب داربست

اسید شویی نمای ساختمان

نماشویی با داربست

نماشویی ساختمان با نانو

نظرات کاربران

profile picture
منیژه یوسفی

خیلی عالی و خوب بودند از همه جهات بی نظیر بودند

profile picture
behnam mahini

فوق العاده خوب بودن

profile picture
امیر آشوری

عالی بود کارشون

شرایط شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با طناب و واترجت

وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت نکات ایمنی محیط انجام کار بر عهده مشتری می باشد. لذا در حین انجام کار توجه داشته باشید محیط اطراف محل انجام سرویس توسط همیار، خلوت و از عبور و مرور در زیر محوطه انجام کار خودداری شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

floor-polishing
کفسابی
قیمت از 4,000,000 الی 20,000,000 تومان
building-cleaning
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 360,000 الی 430,000 تومان
wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 1,000,000 الی 2,300,000 تومان
facade-screws-rawlplug
پیچ و رولپلاک نما
قیمت از 2,500,000 الی 4,500,000 تومان