user
نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

از 1030 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نماشویی ساختمان در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت شیشه (متر مربع)

8,000 الی 12,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت آجر(متر مربع)

11,000 الی 17,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت سنگ(متر مربع)

8,000 الی 11,500 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت کامپوزیت(متر مربع)

14,000 الی 21,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت سنگ(متر مربع)

14,000 الی 17,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت آجر(متر مربع)

14,000 الی 17,000 تومان

قیمت نماشویی به روش سند بلاست(متر مربع)

8,000 الی 12,000 تومان

قیمت نماشویی نما برای متراژ کمتر از 100 متر مربع

600,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت نصب و اجرای داربست فلزی(متر مربع)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نماشویی ساختمان با روش های نوین

نماشویی ساختمان بهمجموعه اقدامات برای نظافت نما و لایه برداری از روی نما گفته می شود. حتی گاهیبعد از اتمام ساختمان، چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملاتزیبا به نظر نمی رسد، که خدمات نماشویی ساختمان در این مرحلهباید انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. نماشویی ساختمان یک کار لوکسنیست و برای اکثر ساختمان ها با نمای شیشه، کامپوزیت، سنگ و غیره انجام می شود.در خدمات نماشویی ساختمان، انواع نماشویی با طناب (نماشوییبا راپل) و نماشویی بدون داربست، شستشوی نما با واترجت براساس شرایط ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان ارائه می شوند. نماشوییشیشه از جمله مواردی است که هر چند سال یکبار باید انجام شود. اماکدام شرکت نماشویی خدمات بهتری ارائه می دهد؟ نماشوییساختمان را به کدام شرکت بسپاریم و هزینه نماشویی ساختمان چقدراست؟ اینها از جمله سوالاتی هستند که به کرات در این زمینه مطرح می شوند که درادامه به تمام این موارد پاسخ می دهیم. همچنین در ادامه توضیحاتی در ارتباط با نظافتانواع نما و قیمت نماشویی ساختمان خواهیم پرداخت.

نماشویی انواع نماهای ساختمانی چگونه انجام می شود؟

نماشویی نمایآجری

نمای آجری بر خلافنمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری درمقابل گرما و سرما دارد و بر اثر رخنه مواد اسیدی در آنها، خیلی زود دچار ترک هایریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند، اما در حالت کلی بانفوذ آلودگی در آنها نمای ساختمان تیره به نظر می رسد و باید به شستشوی نمایآجری پرداخت.

نما شویی ساختمان را می توان با مواد مختلفی مانندپودر، آب و مواد اسیدی انجام داد که قیمت نماشویی ساختمان را تغییرمی دهد. اما آیا از عواقب نماشویی آجر با مواد اسیدی باخبرید؟ بهترینراه شستن نمای آجری با واترجت و سیلیس یا واتر سند بلاست است که کمترینآسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عین حال تمام آلودگی ها را از بین می برد.

شستشوی نمایسنگی ساختمان

نماشویی سنگ که ازپر درخواست ترین موارد شستشوی نما است، که در کل به 2 دسته تقسیممی شوند. نماشویی سنگ نما گرانیت، سنگ براق و صیقلی و نماشویی سنگ غیرصیقلی یا تراولین. این خدمات توسط دستگاه واترجت انجام میشود. در صورت وجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین، بهوسیله دستگاه واترجت آلودگی ها از بین نخواهد رفت و باید از روش واتر سندبلاست استفاده نمود.

نماشویی ساختمان سنگی درواقع با سه روش قابل انجام است. شستشوی نمای سنگی با آب، شستن نمایسنگی با مواد شیمیایی و شستشوی نما سنگی با مواد سایشی. بهترینراه نماشویی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایماست تا کمترین آسیبی به نمای سنگی وارد نشود.

نماشویی شیشه

نماشویی شیشه درساختمانهایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام می شود. نماشوییساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی انجام می شود. در نماشوییشیشه به علت ظرافت و حساسیت شیشه در بناهای شیشه ای نباید از دستگاههایی مانندواترجت استفاده نمود.

نماشوییکامپوزیت

معمولا ساختمانهایاداری در مرکز شهر که بسیار پر تردد و شلوغ هستند نمای کامپوزیت دارند. این نمایکامپوزیت یا نمای آلومینیومی مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه آلودگی را نشان میدهند. در صورت عدم نماشویی کامپوزیت در طولانی مدت، جرم و آلودگی بهداخل بافت نما نفوذ می کند به طوری که با نماشویی از بین نمی رود و دوبارهباید رنگ آمیزی شود.

انواع روش های شستن نمای ساختمان

نظافت نمای ساختمان باروش های مختلفی انجام می شود. انتخاب روش شستن نمای ساختمان به مواردمتعددی بستگی دارد. مواردی مانند جنس نما، ارتفاع نما، ایرادات نما و میزان کهنگینما در انتخاب روش نظافت نمای بیرونی ساختمان تاثیر دارد. در ادامهانواع روش های نماشویی ساختمان می پردازیم.

نماشویی باداربست

نماشویی با داربست یکیاز روش های قدیمی و سنتی است که فضای بیشتری اشغال می کند و به مراتباز امنیت کمتری برای افراد نماشور برخوردار است. در ساختمان هاییکه دارای برآمدگی ها یا پیشانی باشند از شستشوی نما با داربست استفادهمی شود. کیفیت و دقت نماشویی در این مدل بیشتر است و قیمت نماشویی ساختماننیز بالاتر می شود.

نماشویی با طناب

یکی دیگر از روش هایپرکاربرد نماشویی با طناب است. در شستشوی نمای ساختمان بدون داربست،روش کار به این صورت است که فرد یا افرادی با استفاده از طنابی که در بالایساختمان بسته و کاملا محکم شده، نماشویی با طناب را انجام می دهند. طنابمورد استفاده در این روش با طناب های معمولی کاملا تفاوت دارد و بسیار بادوام و مقاوم تر است. نماشویی ساختمان با راپل باید توسط راپل کارماهر و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام شود.

شستشوی نمایساختمان با دستگاه واترجت

مرسوم ترین روش، نماشوییبا واترجت است. برای نماشویی با طناب از واترجت برای از بین بردنگرد وغبار نما استفاده می‌شود، این روش برای شستشوی نمای سیمانی و سنگی بسیار رایجاست. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز در کنار واتر جت استفادهنمود. به طور مثال در نماشویی کامپوزیت از اسفنج و تی لاستیکی هماستفاده می‌شود.

شستشوی نما باسندبلاست

شستشوی نما باسندبلاست روشی نوین در حوزه نماشویی ساختمان است. در مواردی که میزان آلودگیسطح نما بسیار زیاد است و با دستگاه واتر جت نمی توان تمام آلودگی ها را از بینبرد، اقدام به نماشویی ساختمان با واتر سندبلاست می کنند.

نماشویی ساختمانبا آب و سیلیس

اگر ساختمان دارایجرم های سخت و لکه های قدیمی باشد بهتر است این روش انتخاب شود تا آثار به جایمانده از آلاینده ها به خوبی بر طرف شود. سیلیس ۲ دهم با آب و هوا ترکیب شده و بادستگاه واترجت روی نما پاشش می شود. فشار زیاد واترجت و سیلیس موجب از بین بردنلکه های سخت و جرم های قدیمی روی نما می شود. شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی باسیلیس بهترین راه برای از بین بردن تیرگی های نمای ساختمان است.

اسید شویی نمایساختمان

با این روش می توانتمیزی و جلای بسیاری از سنگ های ساختمانی را بهبود بخشید. اسید شویی در تغییر ظاهرنما و حفظ زیبایی آن بسیار موثر است و از این رو در ساختمان هایی که بسیار کثیفهستند استفاده می شود. کار با اسید برای افرادی که در این زمینه تجربه ای ندارندبسیار خطرناک است. تیم حرفه ای نماشویی هوم سرویز متخصص در شستشوی نمای ساختمانبا واترجت، سیلیس و اسیدهای شوینده است.

نماشویی ساختمانبا نانو

در ساختمانهایی کهامکان شستشو نما کامپوزیت با واترجت نمی باشد. نماشویی با مواد نانو پیشنهادمی شود. مواد نانو شوینده های خود تمیز شونده هستند، این نوع مواد بدون آسیببه جنس کامپوزیت، هر گونه آلودگی را از روی سطح جدا می کند.

نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

پروسه نماشوییساختمان باید با دقت فراوان و رعایت نکات ایمنی انجام شود تا نتیجه کار موثر باشد.نماشویی ارزان شعار بسیاری از شرکت های نماشویی ساختمان است. اماهیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده نا مناسب و تجهیزاتغیر استاندارد می توانند به نمای ساختمان آسیب برسانند. با کمک از شرکتنماشویی ساختمان هوم سرویز می توانید با مناسب ترین قیمت شستشوی نمایساختمان از این خدمات استفاده کنید.

هزینه نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نماشویی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد.براورد قیمت نماشویی ساختمان بر اساس جنس نما تعیین می شود.همچنین هزینه شستشوی ساختمان به ارتفاع ساختمان ومیزان آلودگی سطح نیز وابسته می باشد. مورد بعدی روش نماشویی است که تاثیر بسیارزیادی بر قیمت نماشویی ساختمان دارد. همچنین در صورت استفاده از مواد شوینده قویبه علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر می شود معمولا نرخ نماشویی ساختمان بالاترمی رود. مورد بعدی مساحت سطح مورد نظر است. طبعا هرچه مساحت نما بیشتر باشد قیمتنماشویی ساختمان نیز افزایش پیدا می کند. با استفاده از نماشویی هومسرویز قبل از هر تصمیمی می توانید با متخصصین ما مشورت کنید و از قیمت نماشوییساختمان و تعیین بهترین روش شستشو مطلع شوید و سپس انتخاب کنید.

داربست می تواندهزینه اضافی داشته باشد .کارشناسان با حضور در محل و دیدن نوع سنگهای به کار رفته در ساختمان نیز قیمت نماشویی ساختمان را محاسبه می کنند.مواد مورد نیاز برای نماشویی ساختمان که قبلا شرح داده شد کاملا به صورتتوافقی انتخاب می شود که البته بر قیمت تاثیرگذار است. بدیهی است شستشوی نمایساختمان با آب و یا اسیدشویی تفاوت قیمت بیشتری خواهند داشت. برخی از مهمترین عوامل در تغییر قیمت نماشویی ساختمان عبارتند از:

  • تعدادطبقات ساختمان و ارتفاع
  • استفادهاز داربست
  • آلودگیبیش از حد نما
  • استفادهاز شوینده های قوی و اسیدی

قیمت نماشویی ساختمانهای قدیمی با سایر موارد تفاوتدارد. کثیفی و آلودگی ساختمان های قدیمی بیش از ساختمان های جدید است و از طرفیعمر سنگ و شکستگی سنگ نما نیز در نظر گرفته می شود. در اکثر ساختمان های قدیمینیاز به ترمیم است که همراه با نماشویی با کارفرما توافق شود. برای انتخاب بهترینشیوه شستشوی نمای ساختمان با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای نماشویی ساختمان با حضوردر محل و مشاوره رایگان، راهنمایی لازم را برای انجام کار ارائه داده و قیمت نهاییرا اعلام می کند.

شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز

خدماتنماشویی هوم سرویز خدمات نماشویی با واترجت و شستشو انواع بناهایشیشه ای، شستشو نما سنگی و شستشو نما آجری با بهترین مواد و توسط ماهرترین افرادانجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست کنید تا متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمت نماشویی ساختمان باشما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نماشویی ساختمان و همچنین ارایه خدمات نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت ساختمان با نظافتچی ساختمان ماهر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر

نماشویی برج مسکونی، تجاری و شستشوی نمای ساختمان اداری

نماشویی شیشه‌ ، سنگی، سیمانی، آجری، نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان با واترجت و واتر سندبلاست

نماشویی با طناب و نماشویی بدون نصب داربست

اسید شویی نمای ساختمان

نماشویی با داربست

نماشویی ساختمان با نانو و...

سوالات متداول خدمات نماشویی ساختمان
روش انجام سرویس نماشویی با استفاده از داربست هست یا همیاران با طناب کار میکنند؟
شست و شو پنجره یا دیوار فقط در یک طبقه از ساختمان هم امکان پذیر است؟
من می خواهم بر روی نمای ساختمان تعمیرات پیچ و رولپلاک و یکسری خورده کاری نما انجام بدهم، این خدمات در سامانه هوم سرویز قابل انجام است؟
همیاران حوزه نماشویی بیمه هستند؟

نظرات کاربران

profile picture
behnam mahini

فوق العاده خوب بودن

profile picture
امیر آشوری

عالی بود کارشون

شرایط خدمات نماشویی ساختمان بدون داربست و با نصب داربست

وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت نکات ایمنی محیط انجام کار بر عهده مشتری می باشد. لذا در حین انجام کار توجه داشته باشید محیط اطراف محل انجام سرویس توسط همیار، خلوت و از عبور و مرور در زیر محوطه انجام کار خودداری شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کفسابی
کفسابی
قیمت از 7,650,000 الی 7,650,000 تومان
نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 180,000 الی 210,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,000,000 الی 3,500,000 تومان
پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات نماشویی ساختمان در این شهرها ارائه می شود:

نماشویی ساختمان تهران
نماشویی ساختمان کرج
نماشویی ساختمان شیراز
نماشویی ساختمان مشهد