نماشویی

نماشویی

از 1030 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نماشویی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت شیشه (متر مربع)

8,000 الی 12,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت آجر(متر مربع)

11,000 الی 17,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت سنگ(متر مربع)

8,000 الی 11,500 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت کامپوزیت(متر مربع)

14,000 الی 21,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت سنگ(متر مربع)

14,000 الی 17,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت آجر(متر مربع)

14,000 الی 17,000 تومان

قیمت نماشویی به روش سند بلاست(متر مربع)

8,000 الی 12,000 تومان

قیمت نماشویی نما برای متراژ کمتر از 100 متر مربع

600,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت نصب و اجرای داربست فلزی(متر مربع)

توافقی

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

نماشویی ساختمان با روش های نوین

نماشویی ساختمان به مجموعه اقدامات برای نظافت نما و لایهبرداری از روی نما گفته می شود. حتی گاهی بعد از اتمام ساختمان، چهره ساختمان بهعلت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نمی رسد، که خدماتنماشویی ساختمان در این مرحله باید انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. نماشویی ساختمان یک کار لوکسنیست و برای اکثر ساختمان ها با نمای شیشه، کامپوزیت، سنگ و غیره انجام می شود.در خدمات نماشویی ساختمان، انواع نماشویی با طناب (نماشوییبا راپل) و نماشویی بدون داربست، شستشوی نما با واترجت براساس شرایط ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان ارائه می شوند. نماشویینمای شیشه ای از جمله مواردی است که هر چند سال یکبار باید انجامشود. اما کدام شرکت نماشویی خدمات بهتری ارائه میدهد؟ نماشویی ساختمان را به کدام شرکت بسپاریم و هزینه نماشوییساختمان چقدر است؟ اینها از جمله سوالاتی هستند که به کرات در این زمینهمطرح می شوند که در ادامه به تمام این موارد پاسخ می دهیم. همچنین در ادامهتوضیحاتی در ارتباط با نظافت انواع نما و قیمت نماشویی ساختمان خواهیمپرداخت.

نماشویی انواع نماهای ساختمانی چگونه انجام می شود؟

نماشویی نمایآجری

نمای آجری بر خلافنمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری درمقابل گرما و سرما دارد و بر اثر رخنه مواد اسیدی در آنها، خیلی زود دچار ترک هایریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند، اما در حالت کلی بانفوذ آلودگی در آنها نمای ساختمان تیره به نظر می رسد و باید به شستشوینمای آجری پرداخت.

نما شویی ساختمان رامی توان با مواد مختلفی مانند پودر، آب و مواد اسیدی انجام داد که قیمتنماشویی ساختمان را تغییر می دهد. اما آیا از عواقب نماشوییآجر با مواد اسیدی باخبرید؟ بهترین راه شستن نمای آجری با واترجت وسیلیس یا واتر سند بلاست است که کمترین آسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عینحال تمام آلودگی ها را از بین می برد.

شستشوی نمایسنگی ساختمان

نماشویی سنگ که از پر درخواست ترینموارد شستشوی نما است، که در کل به 2 دسته تقسیم می شوند. نماشوییسنگ نما گرانیت، سنگ براق و صیقلی و نماشویی سنگ غیر صیقلی یاتراولین. این خدمات توسط دستگاه واترجت انجام می شود. در صورتوجود لکه های روغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین، به وسیله دستگاهواترجت آلودگی ها از بین نخواهد رفت و باید از روش واتر سندبلاست استفاده نمود.

نماشویی ساختمان سنگی در واقع با سه روش قابل انجاماست. شستشوی نمای سنگی با آب، شستن نمای سنگی با موادشیمیایی و شستشوی نما سنگی با مواد سایشی. بهترین راهنماشویی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایم استتا کمترین آسیبی به نمای سنگی وارد نشود.

نماشویی نمایشیشه

نماشویی شیشه درساختمانهایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام می شود. نماشوییساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی انجام می شود.در نماشویی شیشه به علت ظرافت و حساسیت شیشه در بناهای شیشه ای نباید ازدستگاههایی مانند واترجت استفاده نمود.

نماشویی نمایکامپوزیت

معمولا ساختمانهایاداری در مرکز شهر که بسیار پر تردد و شلوغ هستند نمای کامپوزیت دارند. این نمایکامپوزیت یا نمای آلومینیومی مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه آلودگی را نشان میدهند. در صورت عدم نماشویی کامپوزیت در طولانی مدت، جرم و آلودگی بهداخل بافت نما نفوذ می کند به طوری که با نماشویی از بین نمی رود و دوبارهباید رنگ آمیزی شود.

انواع روش های شستن نمای ساختمان

نظافت نمایساختمان با روش های مختلفی انجام می شود. انتخاب روش شستن نمایساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. مواردی مانند جنس نما، ارتفاع نما،ایرادات نما و میزان کهنگی نما در انتخاب روش نظافت نمای بیرونیساختمان تاثیر دارد. در ادامه انواع روش های نماشویی ساختمان میپردازیم.

نماشویی باداربست

نماشویی با داربست یکی از روش های قدیمی و سنتی است کهفضای بیشتری اشغال می کند و به مراتب از امنیت کمتری برایافراد نماشور برخوردار است. در ساختمان هایی که دارای برآمدگی ها یاپیشانی باشند از شستشوی نما با داربست استفاده می شود. کیفیت و دقتنماشویی در این مدل بیشتر است و قیمت نماشویی ساختمان نیز بالاتر می شود.

نماشویی با طناب

یکی دیگر از روش هایپرکاربرد نماشویی با طناب است. در شستشوی نمای ساختمان بدونداربست، روش کار به این صورت است که فرد یا افرادی با استفاده از طنابی که دربالای ساختمان بسته و کاملا محکم شده، نماشویی با طناب را انجام میدهند. طناب مورد استفاده در این روش با طناب های معمولی کاملا تفاوت دارد وبسیار با دوام و مقاوم تر است. نماشویی ساختمان با راپل بایدتوسط راپل کار ماهر و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام شود.

شستشوی نمایساختمان با دستگاه واترجت

مرسوم ترینروش، نماشویی با واترجت است. برای نماشویی با طناب از واترجتبرای از بین بردن گرد وغبار نما استفاده می‌شود، این روش برای شستشوی نمای سیمانیو سنگی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز درکنار واتر جت استفاده نمود. به طور مثال در نماشویی کامپوزیت ازاسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

شستشوی نما باسندبلاست

شستشوی نما باسندبلاست روشی نوین در حوزه نماشویی ساختمان است. در مواردی که میزان آلودگیسطح نما بسیار زیاد است و با دستگاه واتر جت نمی توان تمام آلودگی ها را از بینبرد، اقدام به نماشویی ساختمان با واتر سندبلاست می کنند.

نماشویی ساختمانبا آب و سیلیس

اگر ساختمان دارایجرم های سخت و لکه های قدیمی باشد بهتر است این روش انتخاب شود تا آثار به جایمانده از آلاینده ها به خوبی بر طرف شود. سیلیس ۲ دهم با آب و هوا ترکیب شده و بادستگاه واترجت روی نما پاشش می شود. فشار زیاد واترجت و سیلیس موجب از بین بردنلکه های سخت و جرم های قدیمی روی نما می شود. شستشوی نمای ساختمان آجر سهسانتی با سیلیس بهترین راه برای از بین بردن تیرگی های نمای ساختمان است.

اسید شویی نمایساختمان

با این روش می توانتمیزی و جلای بسیاری از سنگ های ساختمانی را بهبود بخشید. اسید شویی در تغییر ظاهرنما و حفظ زیبایی آن بسیار موثر است و از این رو در ساختمان هایی که بسیار کثیفهستند استفاده می شود. کار با اسید برای افرادی که در این زمینه تجربه ای ندارندبسیار خطرناک است. تیم حرفه ای نماشویی هوم سرویز متخصص در شستشوی نمایساختمان با واترجت، سیلیس و اسیدهای شوینده است.

نماشویی ساختمانبا نانو

در ساختمانهایی کهامکان شستشو نما کامپوزیت با واترجت نمی باشد. نماشویی با مواد نانو پیشنهادمی شود. مواد نانو شوینده های خود تمیز شونده هستند، این نوع مواد بدون آسیببه جنس کامپوزیت، هر گونه آلودگی را از روی سطح جدا می کند.

نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

پروسه نماشوییساختمان باید با دقت فراوان و رعایت نکات ایمنی انجام شود تا نتیجه کار موثرباشد. نماشویی ارزان شعار بسیاری از شرکت های نماشوییساختمان است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از موادشوینده نا مناسب و تجهیزات غیر استاندارد می توانند به نمای ساختمان آسیب برسانند.با کمک از شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز می توانید با مناسبترین قیمت شستشوی نمای ساختمان از این خدمات استفاده کنید.

قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نماشویی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد.براورد قیمت نماشویی ساختمان بر اساس جنس نما تعیین می شود.همچنین هزینه شستشوی ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزانآلودگی سطح نیز وابسته می باشد. مورد بعدی روش نماشویی است که تاثیر بسیار زیادیبر قیمت نماشویی ساختمان دارد. به طور مثال قیمت نماشویی با طنابقطعا با قیمت نماشویی با داربست تفاوت دارد. همچنین در صورت استفاده ازمواد شوینده قوی به علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر می شود معمولا نرخ نماشوییساختمان بالاتر می رود. مورد بعدی مساحت سطح مورد نظر است. طبعا هرچه مساحتنما بیشتر باشد قیمت نماشویی با طناب نیز افزایش پیدا می کند. بااستفاده از نماشویی هوم سرویز قبل از هر تصمیمی می توانید با متخصصین ما مشورتکنید و از قیمت نماشویی ساختمان و تعیین بهترین روش شستشو مطلعشوید و سپس انتخاب کنید.

داربست می تواندهزینه اضافی داشته باشد .کارشناسان با حضور در محل و دیدن نوع سنگهای به کار رفته در ساختمان نیز قیمت نماشویی ساختمان را محاسبه میکنند. مواد مورد نیاز برای نماشویی ساختمان که قبلا شرح داده شد کاملابه صورت توافقی انتخاب می شود که البته بر قیمت نماشویی با طناب تاثیرگذاراست. بدیهی است شستشوی نمای ساختمان با آب و یا اسیدشویی تفاوت قیمتبیشتری خواهند داشت. برخی از مهم ترین عوامل در تغییر قیمت نماشویی ساختمانعبارتند از:

  • تعدادطبقات ساختمان و ارتفاع
  • استفادهاز داربست
  • آلودگیبیش از حد نما
  • استفادهاز شوینده های قوی و اسیدی

قیمت نماشویی ساختمان های قدیمی با سایر موارد تفاوت دارد. کثیفی وآلودگی ساختمان های قدیمی بیش از ساختمان های جدید است و از طرفی عمر سنگ و شکستگیسنگ نما نیز در نظر گرفته می شود. در اکثر ساختمان های قدیمی نیاز به ترمیم است کههمراه با نماشویی با کارفرما توافق شود. برای انتخاب بهترین شیوه شستشوی نمایساختمان با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای نماشویی ساختمان با حضور در محل و مشاورهرایگان، راهنمایی لازم را برای انجام کار ارائه داده و قیمت نهایی را اعلام می کند.

شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز

خدماتنماشویی هوم سرویز خدمات نماشویی با واترجت و شستشو انواع نماهایشیشه ای، شستشو نما سنگی و شستشو نما آجری با بهترین مواد و توسط ماهرترین افرادانجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست کنید تا متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمت نماشوییساختمان با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نماشویی و همچنین ارایه خدمات نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت ساختمان با نظافتچی ساختمان ماهر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نماشویی

نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر

نماشویی برج مسکونی، تجاری و شستشوی نمای ساختمان اداری

نماشویی نمای شیشه‌ ، سنگی، سیمانی، آجری، نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان با واترجت و واتر سندبلاست

نماشویی با طناب و نماشویی بدون نصب داربست

اسید شویی نمای ساختمان

نماشویی با داربست

نماشویی ساختمان با نانو و...

سوالات متداول خدمات نماشویی
روش انجام سرویس نماشویی با استفاده از داربست هست یا همیاران با طناب کار میکنند؟
شست و شو پنجره یا دیوار فقط در یک طبقه از ساختمان هم امکان پذیر است؟
من می خواهم بر روی نمای ساختمان تعمیرات پیچ و رولپلاک و یکسری خورده کاری نما انجام بدهم، این خدمات در سامانه هوم سرویز قابل انجام است؟
همیاران حوزه نماشویی بیمه هستند؟

نظرات کاربران

profile picture
منیژه یوسفی

خیلی عالی و خوب بودند از همه جهات بی نظیر بودند

profile picture
behnam mahini

فوق العاده خوب بودن

profile picture
امیر آشوری

عالی بود کارشون

شرایط شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با طناب و واترجت

وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت نکات ایمنی محیط انجام کار بر عهده مشتری می باشد. لذا در حین انجام کار توجه داشته باشید محیط اطراف محل انجام سرویس توسط همیار، خلوت و از عبور و مرور در زیر محوطه انجام کار خودداری شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کفسابی
کفسابی
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 190,000 الی 225,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 4,000,000 الی 9,000,000 تومان
پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما
قیمت از 700,000 الی 1,620,000 تومان