نماشویی

نماشویی

از 1113 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نماشویی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت شیشه (متر مربع)

15,000 الی 20,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت آجر(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت سنگ(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت کامپوزیت(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت سنگ(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت آجر(متر مربع)

20,000 الی 28,000 تومان

قیمت نماشویی به روش سند بلاست(متر مربع)

14,000 الی 18,000 تومان

قیمت نماشویی نما برای متراژ کمتر از 100 متر مربع

1,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت نصب و اجرای داربست فلزی(متر مربع)

توافقی

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره نماشویی خواهید خواند

 • نماشویی با راپل بدون داربست و با قیمت مناسب
 • نحوه دریافت خدمات نماشویی در هوم سرویز چگونه است؟
 • شستشوی نما بدون داربست چیست؟
 • شستشوی نمای ساختمان به چه روش هایی انجام می شود؟
 • بهترین روش نماشویی ساختمان کدام است؟
 • قبل از اجرای نماشويي باید به چه مواردی دقت شود؟
 • شستشوی نما با راپل برای چه نماهایی انجام می شود؟
 • نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟
 • قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟
 • شستشوی انواع نما را به شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز بسپارید

نماشویی با راپل بدون داربست و با قیمت مناسب

قبل از دریافت خدمات نماشویی ساختمان ممکن است سوالاتی در ارتباط با نماشویی چیست؟ چه ساختمان هایی باید نماشويي انجام دهند و مهم ترین مسئله اینکه قیمت نماشویی ساختمان چقدر است؟ یا نماشویی ارزان برای کاربران مطرح شود. در تعریف شستشوی نمای ساختمان به مجموعه اقدامات برای نظافت نما، لایه برداری و رفع آلودگی گفته می شود. حتی گاهی بعد از اتمام مراحل ساخت ساختمان، ممکن است چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی از سیمان و ملات زیبا به نظر نرسد، که شستشوی نمای ساختمان در این مرحله باید انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

در ادامه توضیحاتی در ارتباط با نحوه شستشوي نما و همچنین عوامل موثر بر قیمت شستشوی نما می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات نماشویی در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به خدمات کفسابی و شستشوی نما بدون داربست تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت نماشویی با طناب

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با شماره های درج شده می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه متریال به کار رفته در نما، زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس نماشور ساختمان جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت متخصصین شستشوی نمای ساختمان جهت توضیح در ارتباط با روش نماشویی با طناب، واتر سند بلاست و غیره و همچنین اعلام محدوده قیمت نماشویی تماس خواهند گرفت.

· اعزام مخصصین به محل

پس از توافقات اولیه در ارتباط با روش کار و همچنین هزینه شستشوی نمای ساختمان، متخصصین جهت بازدید حضوری به محل اعزام می شوند. سپس قراردادی بین کارفرما و متخصصین منعقد می شود و کلیه تعهدات طرفین در قرارداد ذکر شده و سپس خدمات بر طبق آنچه در قرارداد ذکر شده انجام خواهد شد.

شستشوی نما بدون داربست چیست؟

هیچ گاه فکر نکنید که شستشوی نما یک کار لوکس است. بلکه برای اکثر ساختمان ها با نمای شیشه، کامپوزیت، سنگ و غیره پیشنهاد می شود. در خدمات شستشوی نما ساختمان، انواع نماشویی با طناب (نماشویی با راپل) و نماشویی بدون داربست، شستشوی نما با واترجت بر اساس شرایط ساختمان و هزینه نماشویی مد نظر مشتری ارائه می شود. در این روش از داربست استفاده نمی شود و نماشور با استفاده از طناب یا راپل اقدام به شستن نما می کند.

شستشوی نمای ساختمان به چه روش هایی انجام می شود؟

به طور کل شستشوی نمای ساختمان بر اساس نوع ساختمان، میزان بلندی و جنس نما با روش های مختلفی انجام می شود. اما نظافت نما در درجه اول بر اساس نوع تجهیزات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند. پس از تعیین نوع تجهیزات، نوع مواد شوینده بر اساس نوع نما و میزان آلودگی سطح تعیین می شود. به طور کل روش های شستشوی نما و نوع تجهیزات مورد استفاده شامل موارد زیر هستند.

· نماشویی با داربست

نماشویی با داربست یکی از روش های قدیمی و سنتی است که فضای بیشتری اشغال می کند و به مراتب از امنیت کمتری برای افراد نماشور برخوردار است. در ساختمان هایی که دارای برآمدگی ها یا پیشانی باشند از شستشوی نما با داربست استفاده می شود. کیفیت و دقت در این مدل بیشتر است و قیمت نماشویی ساختمان نیز بالاتر می شود.

· نماشویی با طناب (شستشوی نما بدون داربست)

یکی دیگر از روش های پرکاربرد نماشویی با طناب است. در شستشوی نمای ساختمان بدون داربست، روش کار به این صورت است که فرد یا افرادی با استفاده از طنابی که در بالای ساختمان بسته و کاملا محکم شده، نماشویی با طناب را انجام می دهند.

· نماشویی با کلایمر

در شستشوی نما با کلایمر یک محفظه ی سبد مانند به مساحت 4 یا 6 متر مربع با سیم های محکم و مخصوص آویزان می شود و نماشور در داخل آن جابجا می شود. البته در این روش علاوه بر شستن نما می توان اقدام به تعمیرات و پیچ رولپلاک نما نیز نمود. نماشویی با کلایمر معمولا برای ساختمان های بلند و مجتمع های بزرگ استفاده می شود.

· نماشویی با جرثقیل

این روش دارای مزایا و معایب متعددی است. در کنار امنیت و اطمینان مبحث قیمت نماشویی در این روش مطرح می شود. که علاوه بر دستمزد نماشور باید کرایه جرثقیل نیز پرداخت شود. مورد دیگر فضای مورد نیاز برای مستقر شدن جرثقیل است که در بسیاری از مکان ها، محدودیت فضا وجود دارد. به طور کل اگر قیمت نماشویی برایتان اهمیت دارد نماشویی با راپل گزینه مناسب تری نسبت به این روش است.

· نماشویی با بالابر هیدرولیکی

در صورتی که شرایط به نحوی باشد که امکان نماشویی با طناب نباشد و ارتفاع ساختمان تا سه طبقه باشد می توان از این تجهیزات استفاده نمود. البته استفاده از این تجهیزات زیاد مرسوم نیست و تنها در مواردی که شستشوی نما بدون داربست، طناب و یا حتی جرثقیل امکان پذیر نباشد این روش پیشنهاد می شود.

· شستشوی نما ساختمان با دستگاه واترجت

مرسوم ترین روش، نماشویی با واترجت است. برای نماشویی با طناب از واترجت برای از بین بردن گرد وغبار نما استفاده می‌شود، این روش برای شستشوی نمای سیمانی و سنگی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگری نیز در کنار واتر جت استفاده نمود. به طور مثال در نماشویی کامپوزیت از اسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

· نماشویی با واتر سندبلاست

شستشوی نما با سندبلاست روش نوینی است. در مواردی که میزان آلودگی سطح نما بسیار زیاد است و با دستگاه واتر جت نمی توان تمام آلودگی ها را از بین برد، اقدام به نماشویی ساختمان با واتر سندبلاست می کنند.

بهترین روش نماشویی ساختمان کدام است؟

نماشویی با طناب یا راپل قطعا بهترین روش شستشوی نمای ساختمان است. البته استفاده از تجهیزات محکم و کاملا ایمن و مهارت نماشور یا راپل کار حرف اول و آخر را در این زمینه می زند. برای نماشویی با راپل ابتدا ساختمان به طور کامل بررسی می شود و در صورت محیا بودن شرایط این روش را معرفی می کنند. در غیر این صورت باید از روش های جایگزین که قیمت نماشویی ساختمان را بالا می برد استفاده شود.

قبل از اجرای نماشويي باید به چه مواردی دقت شود؟

قبل از اجرای نماشويي همواره باید شرایطی محیا شود تا نتیجه بهتری به دست بیاید.

 • اولین مورد این است که آیا نما در وضعیتی است که بتوان آن را نظافت نمود یا خیر. زیرا بعضی از ساختمان ها دارای نمای مستهلک هستند که نظافت آنها تنها موجب ریزش نما می شود.
 • مورد دیگر اطمینان از بسته بودن پنجره های نما و آب بندی آنها نمود.
 • اطمینان از سفت و محکم بودن شیشه ها و پنجره ها و همچنین سنگ نما از اهمیت زیادی برخوردار است، سهل انگاری در این موضوع می تواند حادثه آفرین باشد.
 • مورد دیگر هماهنگی های لازم با همسایگان است. زیرا در زمان نماشويي باید از تردد افراد و وسایل نقلیه در زیر ساختمان جلوگیری نمود.

شستشوی نما با راپل برای چه نماهایی انجام می شود؟

شستشوی نما با راپل برای انواع نماها انجام می شود که در ادامه به صورت مورد به آنها اشاره خواهیم نمود.

نماشویی نمای آجری چون مقاوت کمتری در مقابل گرما و سرما دارد، با نفوذ آلودگی زودتر دچار ترک های ریز می شوند. شستشوی نمای آجری را جدی تر و البته در بازه های زمانی کوچکتر انجام داد.

شستشوی نمای سنگی با دستگاه واترجت انجام می شود. در صورت وجود لکه های روغنی و جرم زیاد، باید از روش نماشویی با واتر سند بلاست استفاده نمود.

نماشویی نما شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی انجام می شود. در نماشويي شيشه به علت ظرافت و حساسیت شیشه در بناهای شیشه ای نباید از دستگاههایی مانند واترجت استفاده نمود.

نماشویی کامپوزیت معمولا در ساختمانهای اداری درخواست می شود. اجرای نمای کامپوزیت مقاومت بالایی دارند ولی متاسفانه آلودگی را نشان می دهند. در صورت عدم شستشوی نمای کامپوزیت در طولانی مدت، جرم و آلودگی به داخل بافت نما نفوذ می کند.

شستشوی نما سرامیکی یا کاشی به راحتی انجام می شود. نماشویی نما سرامیک با واترجت، سندبلاست و انواع مواد شوینده انجام می شود.

نماشویی نمای سیمانی نی از موارد پرتقاضا است. این نماها ولی به مرور زمان بر اثر عوامل محیطی تغییر رنگ می دهند. برای اینکه هر بار متحمل هزینه های بالا برای نقاشی ساختمان نشوید. بهتر است اقدام به شستشوی نمای سیمانی کنید. نماشویی با طناب در این نماها بهترین انتخاب است. زیرا قیمت نماشویی با طناب بسیار مناسب تر است.

نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟

از مواردی که برای مشتریان دغدغه محسوب می شود مدت زمان اجرای این خدمات است. البته که این مورد به نوع نما، ارتفاع و میزان آلودگی آن وابسته است. اما به طور معمول این خدمات یک روز و در نهایت سه روز تمام خواهد شد. مگر در مواردی که شرایط خاصی پیش بیاید که همه این موارد توسط متخصصین از قبل بررسی شده و با کارفرما مطرح خواهد شد.

قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شستشوی نمای ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت نماشویی ساختمان می پردازیم.

· قیمت نماشویی بر اساس نوع نما

هزینه نماشویی بر اساس جنس نما تعیین می شود. طبعا قیمت شستشوی نمای سنگی با قیمت شستشوی نما شیشه ای یکسان نیستند. زیرا روش ها و مواد شوینده ی متفاوتی برای هرکدام این نماها به کار برده می شوند.

· قیمت شستشوی نما بر اساس ارتفاع ساختمان تغییر می کند.

همچنین هزینه شستشوی نما ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی سطح نیز وابسته می باشد. یکی از مهم ترین عواملی که تغییر دهنده ی قیمت کلی است، متراژ می باشد. به طور کل در کنار موارد دیگر نماشور بر اساس متراژ و هر متر نما نرخ نماشویی را اعلام می کند. البته در مواردی که ساختمان ها بسیار بلند است نرخ ها کم شده و به صورت توافقی اعلام می شود.

· به کار بردن مواد شوینده قوی و اسیدی

هر چه ساختمان قدیمی تر باشد جرم ها و آلودگی های بیشتری دارد و پروسه نظافت نما سخت تر بوده و به مواد قوی تری نیاز دارد. استفاده از این مواد شوینده قطعا بر روی نرخ نماشویی ساختمان تاثیر می گذارد

· روش شستشو و تاثیر آن بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی با طناب قطعا با سایر روش ها یکسان نیست. به خاطر داشته باشید اجاره داربست می تواند هزینه اضافی داشته باشد .کارشناسان با حضور در محل و مشاهده نوع سنگ های به کار رفته در ساختمان نیز قیمت نماشویی ساختمان را محاسبه می کنند.

شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

در هوم سرویز خدمات نماشویی با واترجت و شستشو انواع نماهای شیشه ای، شستشو نما سنگی و شستشو نما آجری با بهترین مواد و توسط ماهرترین افراد و راپل کارهای حرفه ای انجام می شود.

ü تجهیزات مدرن و رعایت تمام موارد ایمنی

ü رزومه کاملا مشخص و دارای نمونه کارها نماشویی واقعی

ü متخصصین کارآزموده و ماهر

ü آشنایی کامل با انواع جنس نما و ترفندهای نظافت نما متناسب با جنس نما

ü دارای تیم ماهر و مجهز برای پیشبرد سریع کارها

ü ساعت کاری مشخص و انجام کلیه اقدامات بر اساس قرارداد وضع شده

ü رعایت اصول ایمنی و داشتن بیمه حوادث و بیمه مسئولیت دارای اعتبار

نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

پروسه شستشوی نما باید با دقت فراوان و رعایت نکات ایمنی انجام شود تا نتیجه کار موثر باشد. نماشویی ارزان شعار بسیاری از شرکت های نماشویی ساختمان است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شوینده نامناسب و تجهیزات غیر استاندارد می توانند به نما آسیب برسانند. با کمک از شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز می توانید با مناسب ترین قیمت شستشوی نما از این خدمات استفاده کنید.

شستشوی انواع نما را به شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز بسپارید

کلیه خدمات شستشوي نما توسط بهترین متخصصین در کمترین زمان ارائه می شود و می توانید از نرخ های رقابتی هوم سرویز بهره مند شوید. همیاران هوم سرویز دارای رزومه قوی و تایید شده هستند و کلیه خدمات را بالاترین کیفیت و رعایت موارد ایمنی انجام خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نماشویی و همچنین ارایه خدمات نماشویی ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نماشویی

نماشویی ساختمان

شستشوی نمای برج، مجتمع و ساختمان اداری

نماشویی شیشه‌ ، سنگی، سیمانی، آجری، نماشویی کامپوزیت

نماشویی با واترجت و واتر سندبلاست

نماشویی با طناب و نماشویی بدون نصب داربست

اسید شویی نمای ساختمان

نماشویی با داربست

نماشویی ساختمان با نانو

نظرات کاربران

profile picture
پیمان عنایتی

جناب آقای حبیبی و همکار محترمشان ( آقا داوود ) بسیار دقیق ، منظم ، کاربلد ، منصف و مشتری مدار هستند و از کار ایشان رضایت کامل را داریم و حتما برای نوبت های بعدی نیز از خدمات ایشان و هوم سرویس استفاده خواهیم کرد .

profile picture
منیژه یوسفی

خیلی عالی و خوب بودند از همه جهات بی نظیر بودند

profile picture
behnam mahini

فوق العاده خوب بودن

profile picture
امیر آشوری

عالی بود کارشون

شرایط شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با طناب و واترجت

وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت نکات ایمنی محیط انجام کار بر عهده مشتری می باشد. لذا در حین انجام کار توجه داشته باشید محیط اطراف محل انجام سرویس توسط همیار، خلوت و از عبور و مرور در زیر محوطه انجام کار خودداری شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

floor-polishing
کفسابی
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
building-cleaning
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 800,000 الی 935,000 تومان
wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 3,000,000 الی 4,000,000 تومان
facade-screws-rawlplug
پیچ و رولپلاک نما
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان