نماشویی

نماشویی

از 1007 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نماشویی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت شیشه (متر مربع)

15,000 الی 20,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت آجر(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت سنگ(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت نماشویی به وسیله واترجت برای نظافت کامپوزیت(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت سنگ(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت نماشویی با سیلیس برای نظافت آجر(متر مربع)

20,000 الی 28,000 تومان

قیمت نماشویی به روش سند بلاست(متر مربع)

14,000 الی 18,000 تومان

قیمت نماشویی نما برای متراژ کمتر از 100 متر مربع

1,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت نصب و اجرای داربست فلزی(متر مربع)

توافقی

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره نماشویی خواهید خواند

 • نماشویی چیست؟ شستشوی نما شامل چه خدماتی می شود؟
 • چرا نماشویی ساختمان را باید انجام دهید؟
 • نماشویی ساختمان با چه روش هایی قابل انجام است؟
 • بهترین روش نماشویی ساختمان کدام است؟
 • قبل از اجرای نماشویی باید به چه مواردی دقت شود؟
 • نماشویی انواع نماهای ساختمانی چگونه انجام می شود؟
 • خدمات نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟
 • انواع روش های شستن نمای ساختمان
 • بهترین زمان استفاده از خدمات نماشویی چه موقع از سال است؟
 • قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • بهترین شرکت نماشویی ساختمان چه ویژگی هایی دارد؟
 • نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟
 • شستشوی انواع نما را به شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز بسپارید

نماشویی چیست؟ شستشوی نما شامل چه خدماتی می شود؟

قبل از دریافت خدماتنماشویی ساختمان ممکن است سوالاتی در ارتباط با نماشویی چیست؟ و چهساختمان هایی باید نماشویی انجام دهند و مهم ترین مسئله اینکه قیمت نماشوییساختمان چقدر است برای کاربران مطرح شود.در تعریف کلی نماشویی ساختمان به مجموعه اقدامات برای نظافتنمای ساختمان، لایه برداری و رفع آلودگی از روی نما گفته می شود. حتی گاهی بعداز اتمام مراحل ساخت ساختمان، ممکن است چهره ساختمان به علت وجود لکه های ناشی ازسیمان و ملات زیبا به نظر نرسد، که خدمات نماشویی ساختمان در این مرحلهباید انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. البته اهداف مختلفی برای نماشویی ساختمانوجود دارد. امروزه آلودگی های جوی زیاد است به همین علت نما زودتر کثیف شده و ظاهراولیه خود را نخواهند داشت.

هیچ گاه فکر نکنید کهشستشوی نما یک کار لوکس است. بلکه برای اکثر ساختمان ها با نمای شیشه،کامپوزیت، سنگ و غیره پیشنهاد می شود. در خدمات نماشوییساختمان، انواع نماشویی با طناب (نماشویی با راپل)و نماشویی بدون داربست، شستشوی نما با واترجت بر اساس شرایطساختمان و هزینه نماشویی مد نظر مشتری ارائه می شوند. نماشویینمای شیشه ای از جمله مواردی است که هر سال باید انجام شود. اماکدام شرکت نماشویی خدمات بهتری ارائه می دهد؟ بهترینشرکت نماشویی را چگونه پیدا کنم؟ شرکت نماشویی با نیروی مجرب و نمونه کارنماشویی واقعی را چگونه پیدا کنیم؟ اگر درگیر این سوالات هستید به شما مژده میدهیم که تمام پاسخ ها پیش ماست. در ادامه این موضوعات و همچنین توضیحاتی در ارتباطبا روش های نظافت و شستشو نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان خواهیمپرداخت.

چرا نماشویی ساختمان را باید انجام دهید؟

خدمات نماشویی بااهداف مختلفی انجام می شود اما مهمترین دلایل:

 • وجودآلودگی به مدت طولانی موجب آسیب های دائمی و چرک مردگی سطح نما می شود.
 • آسیبوارده به سنگ نمای ساختمان به دلیل نفوذ آلودگی به داخل سنگ که بدون شتستشو هیچگاه چهره سنگ به حالت قبل برنخواهد گشت.
 • عدمشستشوی نما شیشه ای و کامپوزیتی موجب ایجاد خط و خش روی این سطوح خواهد شد.
 • شستشوینما موجب زیبایی ساختمان و بالارفتن ارزش مادی سازه می شود.
 • با نظافتنما از آسیب به نما جلوگیری می شود و کمتر به تعمیرات نما نیاز پیدا خواهید نمود.

نماشویی ساختمان با چه روش هایی قابل انجام است؟

به طور کل شستشوینمای ساختمان بر اساس نوع ساختمان، میزان بلندی و جنس نما با روش های مختلفیانجام می شود. اما نظافت نمای ساختمان در درجه اول بر اساس نوع تجهیزات مورداستفاده تقسیم بندی می شوند. پس از تعیین نوع تجهیزات مورد استفاده، نوع موادشوینده بر اساس نوع نما و میزان آلودگی سطح تعیین می شود. نوع تجهیزات مورداستفاده شامل موارد زیر هستند.

· نماشویی باداربست

نماشویی با داربست یکی از روش های قدیمی و سنتی است کهفضای بیشتری اشغال می کند و به مراتب از امنیت کمتری برایافراد نماشور برخوردار است. در ساختمان هایی که دارای برآمدگی ها یاپیشانی باشند از شستشوی نما با داربست استفاده می شود. کیفیت و دقت نماشویی دراین مدل بیشتر است و قیمت نماشویی ساختمان نیز بالاتر می شود.

· نماشویی با طناب

یکی دیگر از روش هایپرکاربرد نماشویی با طناب است. در شستشوی نمای ساختمانبدون داربست، روش کار به این صورت است که فرد یا افرادی با استفاده از طنابیکه در بالای ساختمان بسته و کاملا محکم شده، نماشویی با طناب راانجام می دهند. طناب مورد استفاده در این روش با طناب های معمولی کاملا تفاوتدارد و بسیار با دوام و مقاوم تر است. نماشویی ساختمان با راپل بایدتوسط راپل کار ماهر و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام شود.

· نماشویی باکلایمر

در شستشوی نما باکلایمر یک محفظه ی سبد مانند به مساحت 4 یا 6 متر مربع با سیم های محکم و مخصوص ازنمای ساختمان آویزان می شود و نماشور در داخل آن جابجا می شود. البته در این روشعلاوه بر نماشویی ساختمان می توان اقدام به تعمیرات و پیچ رولپلاک نما نیز نمود.نماشویی با کلایمر معمولا برای ساختمان های بلند و مجتمع های بزرگ استفاده می شود.

· نماشویی باجرثقیل

این روش دارای مزایاو معایب متعددی است. در کنار امنیت و اطمینان مبحث قیمت نماشویی ساختمان دراین روش مطرح می شود. که علاوه بر دستمزد نماشور باید کرایه جرثقیل نیز پرداختشود. مورد دیگر فضای مورد نیاز برای مستقر شدن جرثقیل است که در بسیاری از مکان ها،محدودیت فضا وجود دارد. به طور کل اگر قیمت نماشویی برایتان اهمیت دارد نماشوییبا راپل گزینه مناسب تری نسبت به این روش است.

· نماشویی بابالابر هیدرولیکی

در صورتی که شرایط بهنحوی باشد که امکان نماشویی با طناب نباشد و ارتفاع ساختمان تا سه طبقهباشد می توان از این تجهیزات استفاده نمود. البته استفاده از این تجهیزات زیادمرسوم نیست و تنها در مواردی که شستشوی نما با داربست، طناب و یا حتی جرثقیل امکانپذیر نباشد این روش پیشنهاد می شود.

بهترین روش نماشویی ساختمان کدام است؟

نماشویی با طناب یا راپل قطعا بهترین روش شستشوی نمایساختمان است. البته استفاده از تجهیزات محکم و کاملا ایمن و مهارت نماشور یاراپل کار حرف اول و آخر را در این زمینه می زند. برای نماشویی با راپلابتدا ساختمان به طور کامل بررسی می شود و در صورت محیا بودن شرایط این روش رامعرفی می کنند. در غیر این صورت باید از روش های جایگزین که قیمت نماشوییساختمان را بالا می برد استفاده شود.

قبل از اجرای نماشویی باید به چه مواردی دقت شود؟

قبل از اجراینماشویی همواره باید شرایطی محیا شود تا نتیجه بهتری به دست بیاید. اولین مورداین است که آیا نما در وضعیتی است که بتوان آن را نظافت نمود یا خیر. زیرا بعضی ازساختمان ها دارای نمای مستهلک هستند که نظافت آنها تنها موجب ریزش نما می شود. درنتیجه ابتدا باید تعمیرات انجام شود و سپس اقدام به نماشویی نمود. مورد دیگر اطمیناناز بسته بودن پنجره های نما و آب بندی آنها نمود. زیرا در مواردی ممکن است آب بافشار از درزهای کنار پنجره عبور کند و به داخل ساختمان نفوذ کند. در نتیجه قبل ازهر کاری باید با تمام ساکنین ساختمان هماهنگی های لازم انجام شود تا اقدامات لازمقبل از حضور نماشور در محل انجام شود. اطمینان از سفت و محکم بودن شیشه ها و پنجرهها و همچنین سنگ نما از اهمیت زیادی برخوردار است، سهل انگاری در این موضوع میتواند حادثه آفرین باشد.

مورد دیگر هماهنگیهای لازم با همسایگان است. زیرا در زمان نماشویی باید از تردد افراد و وسایل نقلیهدر زیر ساختمان جلوگیری نمود. زیرا ممکن است در صورت تردد علاوه بر خیس شدن در حینکار مصالح ریزش کرده و خطراتی به بار بیاورد.

نماشویی انواع نماهای ساختمانی چگونه انجام می شود؟

· نماشویی نمایآجری

نمای آجری بر خلافنمای شیشه و کامپوزیت شفافیت ندارد. متاسفانه نمای آجری مقاومت کمتری درمقابل گرما و سرما دارد و بر اثر رخنه مواد اسیدی در آنها، خیلی زود دچار ترک هایریزی می شوند. شاید این ترک ها به راحتی قابل دیدن نباشند، اما در حالت کلی بانفوذ آلودگی در آنها نمای ساختمان تیره به نظر می رسد. ساختمان هایی با جنس نمایآجری می بایست شستشوی نمای آجری را جدی تر و البته در بازه های زمانیکوچکتر انجام دهند.

نما شویی ساختمان را می توان با مواد مختلفی مانندپودر، آب و مواد اسیدی انجام داد که قیمت نماشویی ساختمان را تغییر میدهد. اما آیا از عواقب نماشویی آجر با مواد اسیدی باخبرید؟ بهترینراه شستن نمای آجری با واترجت و سیلیس یا واتر سند بلاست است کهکمترین آسیبی به بافت نما وارد نمی کند و در عین حال تمام آلودگی ها را از بین میبرد.

· شستشوی نمایسنگی ساختمان

نماشویی سنگ که از پر درخواست ترینموارد شستشوی نما است، که در کل به 2 دسته تقسیم می شوند. نماشوییسنگ نما گرانیت، سنگ براق و صیقلی و نماشویی سنگ غیر صیقلی یا تراولین. اینخدمات توسط دستگاه واترجت انجام می شود. در صورت وجود لکه هایروغنی و جرم زیاد در نمای ساختمان سنگی تراولین، به وسیله دستگاه واترجت آلودگی هااز بین نخواهد رفت و باید از روش واتر سند بلاست استفاده نمود.

نماشویی ساختمان سنگی در واقع با سه روش قابل انجاماست. شستشوی نمای سنگی با آب، شستن نمای سنگی با موادشیمیایی و شستشوی نما سنگی با مواد سایشی. بهتریننماشویی ساختمان با استفاده از واتر جت و مواد شیمیایی بسیار ملایم استتا کمترین آسیبی به نمای سنگی وارد نشود.

· نماشویی نمایشیشه ای

نماشویی شیشه درساختمان هایی که از نمای یکدست شیشه ای برخوردارند، انجام می شود. نماشوییساختمان شیشه ای معمولا به وسیله آب و تی انجام می شود. در نماشوییشیشه به علت ظرافت و حساسیت شیشه در بناهای شیشه ای نباید از دستگاههایی مانندواترجت استفاده نمود.

· نماشوییکامپوزیت

معمولا ساختمانهایاداری در مرکز شهر دارای این نوع نما هستند. اجرای نمای کامپوزیت مقاومت بالایی دارندولی متاسفانه آلودگی را نشان می دهند. در صورت عدم نماشویی کامپوزیت درطولانی مدت، جرم و آلودگی به داخل بافت نما نفوذ می کند به طوری که با نماشویینمای کامپوزیتی از بین نمی رود و دوباره باید رنگ آمیزی شود.

· شستشوی نمایچوبی و ترموود

نماشویی چوب با روش های دیگر تفاوت دارد. ترموود باشستشوی نماهای دیگر تفاوت دارد. به طور کل نباید در شستشوی نمای چوبی از آب بافشار زیاد استفاده نمود. زیرا به هر حال ممکن است آب در بین چوب نفوذ کند و آسیبببیند. بهتر است با ابر و تی شستشو شود و روی سطح آلودگی باقی نماند.

· شستشوی نمایسرامیکی یا کاشی

این نماها نیز بهراحتی شسته می شوند و با انواع روش های نماشویی ساختمان مانند واترجت نما وسندبلاست و انواع مواد شوینده قابل شستشو هستند.

· نماشویی نمایسیمانی

برخی از ساختمان هادارای پوشش سیمانی هستند. این مواد در ابتدا بسیار زیبا هستند ولی به مرور زمان براثر عوامل محیطی تغییر رنگ می دهند. برای اینکه هر بار متحمل هزینه های بالا برای نقاشی ساختمان نشوید. بهتر است اقدام به شستشوینمای سیمانی کنید. نماشویی با طناب در این نماها بهترین انتخاب است.زیرا قیمت نماشویی با طناب بسیار مناسب تر است.

· نماشویی نمایکنیتکس

امروزه بیشتر ساختمانهای مدرن از این نوع متریال استفاده کرده اند. اما این نما آلودگی را به خود جذبمی کند. شستشوی نمای کنیتکس با واتر جت انجام می شود و اصلا نیازی به نصب و اجاره داربست ندارند. از این رو قیمت نماشویی ساختمان به طرز چشم گیری کاهش پیدا میکند.

خدمات نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟

از مواردی که مشتریانخدمات نماشویی برایشان دغدغه محسوب می شود مدت زمان اجرای این خدمات است. البته کهاین مورد به نوع ساختمان، ارتفاع و میزان آلودگی آن وابسته است. اما به طور معمولاین خدمات یک روز و در نهایت سه روز تمام خواهد شد. مگر در مواردی که شرایط خاصیپیش بیاید که همه این موارد توسط متخصصین از قبل بررسی شده و با کارفرما مطرحخواهد شد.

انواع روش های شستن نمای ساختمان

نظافت نمای ساختمان با روش های مختلفی انجام می شود.انتخاب روش شستن نمای ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد.مواردی مانند جنس نما، ارتفاع نما، ایرادات نما و میزان کهنگی نما در انتخابروش نظافت نمای بیرونی ساختمان تاثیر دارد. در ادامه انواع روشهای نماشویی ساختمان می پردازیم.

1. شستشوی نمای ساختمان با دستگاه واترجت

مرسوم ترینروش، نماشویی با واترجت است. برای نماشویی با طناب ازواترجت برای از بین بردن گرد وغبار نما استفاده می‌شود، این روش برای شستشوی نمایسیمانی و سنگی بسیار رایج است. البته بسته به نوع نما، ممکن است از وسایل دیگرینیز در کنار واتر جت استفاده نمود. به طور مثال در نماشویی کامپوزیت ازاسفنج و تی لاستیکی هم استفاده می‌شود.

2. نماشویی با ابر و طی

در صورتی که سطوححساس باشند مانند نماهای شیشه ای و کامپوزیتی از این روش بهره می گیرند. این روشکاملا بر اساس مهارت نماشور ساختمان است و به صورت دستی انجام می شود وطبعا زحمت بیشتری دارد. ابتدا کلیه سطح مواد شوینده مناسب زده می شود و سپس مواداز روی سطح برداشته می شوند. قیمت نماشویی این روش نسبت به سایر روش ها مناسب تراست.

3. شستشوی نما با سندبلاست

شستشوی نما باسندبلاست روشی نوین در حوزه نماشویی ساختمان است. در مواردی که میزان آلودگیسطح نما بسیار زیاد است و با دستگاه واتر جت نمی توان تمام آلودگی ها را از بینبرد، اقدام به نماشویی ساختمان با واتر سندبلاست می کنند.

4. نماشویی با دیسکیلیر

برای شستشوی نما سنگیمعمولا این مواد پیشنهاد می شود. دیسکلیرها پایه اسیدی دارند و در مواردی که جرمها بسیار سرسخت باشند این مواد به کار می روند. در مواردی که سطح بسیار آلوده استو زمان طولانی از شستشوی آن می گذرد این مواد استفاده می شوند. بعد از استفاده ازاین مواد سطح به طور کامل با واتر جت شسته می شوند.

5. نماشویی ساختمان با آب و سیلیس

اگر ساختمان دارایجرم های سخت و لکه های قدیمی باشد بهتر است این روش انتخاب شود تا آثار به جایمانده از آلاینده ها به خوبی بر طرف شود. سیلیس ۲ دهم با آب و هوا ترکیب شده و بادستگاه واترجت روی نما پاشش می شود. فشار زیاد واترجت و سیلیس موجب از بین بردنلکه های سخت و جرم های قدیمی روی نما می شود. شستشوی نمای ساختمان آجرسه سانتی با سیلیس بهترین راه برای از بین بردن تیرگی های نمای ساختمان است.

6. اسید شویی نمای ساختمان

با این روش می توانتمیزی و جلای بسیاری از سنگ های ساختمانی را بهبود بخشید. اسید شویی نما در تغییرظاهر نما و حفظ زیبایی آن بسیار موثر است و از این رو در ساختمان هایی که بسیارکثیف هستند استفاده می شود. کار با اسید برای افرادی که در این زمینه تجربه ایندارند بسیار خطرناک است. تیم حرفه ای نماشویی هوم سرویز متخصص در شستشوینمای ساختمان با واترجت، سیلیس و اسیدهای شوینده است.

7. نماشویی ساختمان با نانو

در ساختمانهایی کهامکان شستشو نما کامپوزیت با واترجت نمی باشد. نماشویی با موادنانو پیشنهاد می شود. مواد نانو شوینده های خود تمیز شونده هستند،این نوع مواد بدون آسیب به جنس کامپوزیت، هر گونه آلودگی را از روی سطح جدا می کند.

بهترین زمان استفاده از خدمات نماشویی چه موقع از سال است؟

طبعا بهترین فصل برایاین خدمات فصول خشک سال مانند اواخر بهار و تابستان است. اما در مواردی که مطمئنباشید بارندگی در کار نیست می توان در ایام نزدیک به عید و یا پاییز نیز از اینخدمات بهره برد.

قیمت نماشویی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نماشویی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد.براورد قیمت نماشویی ساختمان بر اساس موارد متعددی تعیین می شودکه در ادامه بیشتر توضیح می دهیمو

· قیمت نماشویی براساس نوع نما

هزینه نماشویی بر اساس جنس نما تعیین می شود. طبعا قیمتشستشوی نمای سنگی با قیمت شستشوی نما شیشه ای یکسان نیستن زیرا روش هاو مواد شوینده ی متفاوتی برای هرکدام این نماها به کار برده می شوند.

· قیمت شستشو براساس ارتفاع ساختمان تغییر می کند.

همچنین هزینهشستشوی نما ساختمان به ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی سطح نیزوابسته می باشد. یکی از مهم ترین عواملی که تغییر دهنده ی قیمت است متراژ نمایساختمان می باشد. به طور کل در کنار موارد دیگر نماشور بر اساس متراژ و هر هر مترنما نرخ نماشویی را اعلام می کند. البته در مواردی که ساختمان ها بسیاربلند است نرخ ها کم شده و به صورت توافقی اعلام می شود.

· به کار بردنمواد شوینده قوی و اسیدی

هر چه ساختمان قدیمیتر باشد جرم ها و آلودگی های بیشتری دارد و پروسه پاکسازی سخت تر بوده و به موادقوی تری نیاز دارد. استفاده از این مواد شوینده قطعا بر روی نرخ نماشویی ساختمانتاثیر می گذارد

· روش شستشو وتاثیر آن بر قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی با طناب قطعا با قیمت نماشویی باداربست یکسان نیست. همچنین اگر در این پروسه از مواد شوینده قوی استفاده شودنرخ نماشویی ساختمان قطعا تغییر می کند. به علت اینکه مراحل پاکسازی بیشتر می شودمعمولا نرخ نماشویی ساختمان بالاتر می رود. مورد بعدی مساحت سطح موردنظر است. طبعا هرچه مساحت نما بیشتر باشد قیمت نماشویی با طناب نیزافزایش پیدا می کند. با استفاده از نماشویی هوم سرویز قبل از هر تصمیمی می توانیدبا متخصصین ما مشورت کنید و از قیمت نماشویی ساختمان و تعیین بهترین روششستشو مطلع شوید و سپس انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید داربستمی تواند هزینه اضافی داشته باشد .کارشناسان با حضور در محل و دیدن نوع سنگهای به کار رفته در ساختمان نیز قیمت نماشویی ساختمان را محاسبه میکنند. مواد مورد نیاز برای نماشویی ساختمان که قبلا شرح داده شد کاملابه صورت توافقی انتخاب می شود که البته بر قیمت نماشویی با طناب تاثیرگذاراست.

بهترین شرکت نماشویی ساختمان چه ویژگی هایی دارد؟

 • تجهیزاتمدرن و رعایت تمام موارد ایمنی
 • رزومهکاملا مشخص و دارای نمونه کارها نماشویی واقعی
 • متخصصینکارآزموده و ماهر
 • آشناییکامل با انواع جنس نما و ترفند تمیزکردن شیشه های ساختمان متناسب با جنس نما
 • دارای تیمماهر و مجهز برای پیشبرد سریع کارها
 • ساعت کاریمشخص و انجام کلیه اقدامات بر اساس قرارداد وضع شده
 • رعایتاصول ایمنی و داشتن بیمه حوادث و بیمه مسئولیت دارای اعتبار

نماشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

پروسه نماشوییساختمان باید با دقت فراوان و رعایت نکات ایمنی انجام شود تا نتیجه کار موثرباشد. نماشویی ارزان شعار بسیاری از شرکت های نماشوییساختمان است. اما هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. استفاده از مواد شویندهنامناسب و تجهیزات غیر استاندارد می توانند به نمای ساختمان آسیب برسانند. با کمکاز شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز می توانید با مناسب ترین قیمتشستشوی نمای ساختمان از این خدمات استفاده کنید.

شستشوی انواع نما را به شرکت نماشویی ساختمان هوم سرویز بسپارید

در هومسرویز خدمات نماشویی با واترجت و شستشو انواع نماهای شیشه ای،شستشو نما سنگی و شستشو نما آجری با بهترین مواد و توسط ماهرترین افراد و راپلکارهای حرفه ای انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین نماشویی هوم سرویز جهت ارائه توضیحات واعلام قیمت نماشویی ساختمان با شما تماس بگیرند و پس از بازدید و انجام توافقاتلازم و عقد قرار داد از کلیه خدمات با بالاترین کیفیت استفاده نمایید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نماشویی و همچنین ارایه خدمات نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نماشویی

نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر

نماشویی برج مسکونی، تجاری و شستشوی نمای ساختمان اداری

نماشویی نمای شیشه‌ ، سنگی، سیمانی، آجری، نماشویی کامپوزیت

نماشویی ساختمان با واترجت و واتر سندبلاست

نماشویی با طناب و نماشویی بدون نصب داربست

اسید شویی نمای ساختمان

نماشویی با داربست

نماشویی ساختمان با نانو و...

سوالات متداول خدمات نماشویی
روش انجام سرویس نماشویی با استفاده از داربست هست یا همیاران با طناب کار میکنند؟
شست و شو پنجره یا دیوار فقط در یک طبقه از ساختمان هم امکان پذیر است؟
من می خواهم بر روی نمای ساختمان تعمیرات پیچ و رولپلاک و یکسری خورده کاری نما انجام بدهم، این خدمات در سامانه هوم سرویز قابل انجام است؟
همیاران حوزه نماشویی بیمه هستند؟

نظرات کاربران

profile picture
منیژه یوسفی

خیلی عالی و خوب بودند از همه جهات بی نظیر بودند

profile picture
behnam mahini

فوق العاده خوب بودن

profile picture
امیر آشوری

عالی بود کارشون

شرایط شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با طناب و واترجت

وجودآب در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

همیار می بایست پس از بررسی محیط شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

نوع نماشویی مناسب و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

رعایت نکات ایمنی محیط انجام کار بر عهده مشتری می باشد. لذا در حین انجام کار توجه داشته باشید محیط اطراف محل انجام سرویس توسط همیار، خلوت و از عبور و مرور در زیر محوطه انجام کار خودداری شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کفسابی
کفسابی
قیمت از 300,000 الی 3,000,000 تومان
نظافت راه پله و مشاعات
نظافت راه پله و مشاعات
قیمت از 280,000 الی 350,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 1,000,000 الی 5,000,000 تومان
پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما
در حال بروزرسانی قیمت