کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان

از 1087 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کفسابی ساختمان در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت کفسابی کف با مواد شوینده(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ موزاییک(متر مربع)

21,000 الی 39,000 تومان

قیمت کفسابی بتن(متر مربع)

32,000 الی 51,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت با رزین(متر مربع)

42,000 الی 75,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدون رزین(متر مربع)

35,000 الی 70,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با بتونه(متر مربع)

28,000 الی 45,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با رزین(متر مربع)

27,000 الی 50,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ دهبید(متر مربع)

29,000 الی 43,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ تراورتن(متر مربع)

39,000 الی 58,000 تومان

قیمت کفسابی لاشه سنگ(متر مربع)

28,000 الی 53,000 تومان

قیمت اسیدشویی(متر مربع)

18,000 الی 27,000 تومان

قیمت کفسابی برای متراژ کمتر از 50 متر مربع

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

کفسابی ساختمان و خدمات ساب زنی سنگ کف

کفسابی ساختمان یا سنگ سابی ساختمان کف به مجموعه اقدامات مانند ساب زدن سنگ کف پارکینگ، ساب سنگ، کفسابی سرامیک، کفسابی موزاییک و غیره به وسیله تجهیزات و ابزارآلات مخصوص گفته می شود. استفاده طولانی مدت از هر سطحی مانند سنگ یا حتی سرامیک موجب مستهلک شدن آن خواهد شد. با استفاده از خدمات کفسابی ساختمان، چند میلیمتر از از روی سنگ برداشته شده و سطح صاف و صیقلی به وجود می آورد. در ادامه به مزایای کفسابی ساختمان و عوامل موثر بر قیمت کفسابی ساختمان و دستمزد کفساب ساختمان می پردازیم.

کفسابی ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟

حتی سطوح سخت و مقاومی مانند سنگ نیز بر اثر اتفاقات گوناگون ممکن است دچار ناهمواری هایی شوند. در بعضی از موارد پس از نصب سنگ ممکن است به علت ریختن ملات و رنگ، زیبایی مورد انتظار دریافت نشود. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگ و کاشی لبه های سنگ به طور کامل در بتن کار فرو نمی رود، در این مورد و موارد این چنینی که امکان تعویض دوباره سنگ کف نمی باشد، تنها راه حل استفاده از کفسابی و خدمات سنگ سابی ساختمان است.

کفسابی سنگ کف پارکینگ مسکونی با کفسابی

اهمیت کفسابی کف پارکینگ در ساختمان های مسکونی بیشتر است. ماشین های لوکس ساکنین باید جای پارک مناسبی داشته باشند. زباله ها و شن های کف پارکینگ محل خوبی برای پارک اتومبیل های مدل بالا نیستند. با توجه به اینکه پارکینگ از مشاعات ساختمان است اغلب توسط ساکنین تمیز نمی شود. کفسابی سنگ کف پارکینگ از مواردی است که هر چند سال یکبار باید انجام شود.

سنگ سابی و کفسابی سنگ کف پارکینگ تجاری

لکه گیری و تمیز کردن کف پارکینگ در ساختمان های تجاری درست به اندازه ویترین فروشگاه های تجاری اهمیت دارد. پارکینگ های کثیف با کف ناهموار از دید مراجعه کننده ها دور نمی ماند. رونق کسب و کارتان بستگی به جلب رضایت مشتری دارد. در اغلب موارد برای برق انداختن سنگ کف پارکینگ از دستگاه های پولیش مخصوص استفاده می شوند. دستگاه کفسابی برای ساب زنی سنگ پارکینگ و از بین بردن ناهمواری های کف پارکینگ و دستگاه اسکرابر برای تمیز کردن و لکه گیری استفاده می شود.

مزایای کفسابی سرامیک و سنگ

افزایش طول عمر سنگ ها

وجود درز و شکاف در بافت سنگها یکی از نقاط ضعف سنگ به شمار می رود. زیرا که نفوذ آب و مواد دیگر در فضای خالی بین سنگها طی دراز مدت، موجب ایجاد ترک در سنگ می شود. در پروسه سنگ سابی این درز و شکافها کاملا پر و یک دست شده و از ایجاد ترک های بعدی جلوگیری می کند.

یکسان سازی سطح با ساب زدن سنگ کف منزل

از مهم ترین مزایای کفسابی سرامیک و ساب زدن سنگ، صیقلی شدن یا به اصطلاح برق افتادن سطح سنگ است. کفسابی ساختمان صرفا برای براق شدن سنگ نیست. بلکه فرآیند کفسابی و سنگ سابی برای از بین بردن لقی و عدم تراز بودن صفحات بین سنگ نیز به کار برده می شود. شستشوی سنگ و کاشی با مواد تاثیر چندانی در شفافیت سنگ ها ندارد و فقط لک ها را از بین می برد. در صورتیکه مواد اضافه مانند چسب و سیمان که به سنگ چسبیده باشند، با استفاده از ساب زنی سنگ از بین خواهند رفت.

صرفه جویی در هزینه ها با ساب زنی سنگ

اگر قسمتی از سنگ سطح مورد نظر شما آسیب دیده یا شکسته باشد، اگر اقدام به کفسابی ساختمان نکنید، احتمالا مجبور می شوید که سنگ محل مورد نظر را به کل تعویض کنید. این کار هزینه ی بسیار بالایی نسبت به قیمت کفسابی ساختمان دارد. از طرفی فقط عوض کردن قسمتی از سنگ یا موزاییک کف، باعث ایجاد ظاهر بدی می شود، زیرا باز سطح یکدست نخواهد شد. اما با انجام با یک کفسابی موزاییک یا ساب زنی سنگ می توان سطح یکدست و زیبایی ایجاد نمود و البته با هزینه مناسب تر!

دستگاه کفسابی سنگ منزل

خدمات کفسابی ساختمان بر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتی را می طلبد. ابتدا با دستگاه ساب سنگ و لقمه ساب زنی مناسب باید یک لایه از روی سنگ برداشته شود. لقمه مورد استفاده در دستگاه باید بر اساس جنس سنگ انتخاب شود. قبل از شروع کفسابی ساختمان یا سنگ سابی کف اگر درز و شکاف های سنگ نیاز به تخلیه و بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوص این کار انجام می گیرد. بتونه کاری با استفاده از سیمان و رزین انجام می شود. پس از آن، مراحل بتونه کاری با استفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری انجام می شود. در مواردی مانند کفسابی پارکینگ، کفسابی پله و پاگرد و همچنین سنگ سابی کف منزل و غیره کاربرد دارد.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک نیز مانند ساب زنی سنگ انجام می شود. گاهی سطح موزاییک و کاشی به دلایل مختلف ناهموار می شود و برای از بین بردن این ناهمواریها و زیبا شدن و براق شدن موزاییک ها اقدام به کفسابی موزاییک می کنند. همچنین گاهی پیش از انجام عملیات پارکت و کفپوش نیز برای یکسان سازی سطح، اقدام به ساب زنی سنگ موزاییک می کنند تا بستر مناسبی برای نصب پارکت و کفپوش ایجاد شود. البته باید بدانید که خدمات کفسابی ساختمان و ساب زنی موزاییک برای موزاییک های برجسته انجام نمی شود و فقط روی موزاییک های صاف قابل انجام است.

کفسابی بتن

قبل از توضیح درباره کفسابی بتن باید بیان کنیم که به طور کل دو نوع بتن وجود دارد. بتن نرمه و بتن سنگ دار. در مدل اول بتن ترکیبی از ماسه و سیمان است در این مدل افراد به راحتی اقدام به سنگسابی بتن می کنند. ولی در مدل سنگدار کفسابی ساختمان امکان ندارد و یا در صورت انجام با تجهیزات معمولی نمی توان اقدام به این کار نمود. زیرا سنگ های موجود در بتن می توانند به دستگاه کف ساب آسیب برسانند و کنده شوند. کفسابی بتن برای یکسان سازی سطح برای امور دیگر مانند کفپوش و پارکت انجام می شود. همچنین در مواردی که عوامل جوی و محیطی موجب ایجاد ترک در شکستگی در بتن شده اند، این اقدام بسیار موثر است.

کفساب حرفه ای هوم سرویز

کیفیت خدمات کفسابی ساختمان و ساب زنی سنگ مانند بسیاری از موارد دیگر به تجربه و مهارت کفساب ساختمان بستگی دارد. اطمینان از کیفیت سطح و مقاومت سنگ قبل از انجام دادن کفسابی ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بعضی از گونه های سنگ به علت جنس نامرغوب، مناسب برای ساب زدن سنگ نیستند. لذا قبل از تصمیم به سنگ سابی با کفساب ماهر و با تجربه حتما مشورت کنید.

این مورد که کف ساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کف سابی نماید و حتما تمامی سطوح به صورت یکدست سنگسابی شوند، بسیار مهم است. تعداد دفعات مجاز برای ساب زدن سنگ کف باید درست انجام شوند تا به بافت سنگ آسیب نرسد. حضور به موقع و انجام کفسابی ساختمان با صبر و حوصله بر نتیجه کار تاثیر دارد. کف ساب باید به انجام تمامی خدمات کفسابی واقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمه کفسابی سنگ متناسب با جنس سنگ از مهارت و تجربه کف ساب هوم سرویز محسوب می شود.

قیمت کفسابی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کفسابی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. عواملی مانند جنس کف ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، متراژ و مدت زمانی که برای انجام این کار صرف می شود بر دستمزد کفساب و قیمت کفسابی ساختمان تاثیر دارند. معمولا جنس سنگهایی که در کف ساختمان به کار می روند، دو نوع هستند. سنگ های نرم مانند سنگ مرمر و سنگ تراولین هستند. این سنگها که در نمای بیرون و داخل خانه استفاده می شوند از نمونه سنگ های ارزان محسوب می شوند ازین رو قیمت کفسابی ساختمان برای این نوع ها به نسبت ارزانتر خواهد شد و با نام کفسابی ارزان شناخته می شود. همچنین قیمت کفسابی موزاییک و قیمت کفسابی سرامیک بسیار کمتر از قیمت سنگ سابی سنگ و قیمت کفسابی سنگ گرانیت است.

در تعیین قیمت کفسابی سنگ این نکته نیز بسیار موثر است که آیا سنگ قبلاً ساب خورده است یا خیر. زیرا سنگ هایی که یک بار ساب سنگ خورده باشند، در نوبت اول ایرادات فاحش گرفته شده است و انجام دوباره ساب زنی سنگ راحت تر است، ازین رو قیمت کفسابی کف برای بار دوم کمتر خواهد شد. مقدار کثیفی و تعداد لقمه های ساب زنی استفاده شده نیز مورد دیگری است که بر هزینه کفسابی سرامیک تاثیر دارد. همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگ سابی، هزینه ترمیم به قیمت سنگسابی اضافه خواهد شد. هیچ گاه به علت قیمت کفسابی ساختمان ارزان، از شرکت های نامعتبر کمک نگیرید. زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی سنگ نادرست بسیار بالاتر خواهد بود.

کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟

کفسابی ارزان از مواردی است که امروزه زیاد در فضای وب جستجو می شود. شاید در کل پروسه کفسابی ساختمان اقدام ساده ای به نظر برسد. اما میزان مهارت کفساب و استفاده از تجهیزات و دستگاه کفسابی کف همه و همه در نتیجه نهایی تاثیر دارد. خیلی از شرکت های کفسابی سنگ با شعار کفسابی ارزان، خدمات بسیار بی کیفیتی ارائه می دهند که موجب آسیب رسیدن به کل کف شده و هزینه تراشی های بیشتری در پی دارد. پس همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی شگفت آوری، بی دلیل نیست.

خدمات سنگ سابی و کفسابی ساختمان را به کفساب حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع قیمت کفسابی ساختمان و قیمت سنگ سابی هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت کفسابی ساختمان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کفسابی ساختمان و همچنین ارایه خدمات کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت ساختمان با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز

خدمات سنگسابی سنگ های ساختمانی توسط شرکت کفسابی ساختمان معتبر

سنگسابی گرانیت، مرمریت،، تراولین توسط کفساب ماهر

ساب زدن سنگ کف پارکینگ، ساب زدن سرامیک، ساب زدن موزاییک، بتن و پولیش کف ساختمان

اسیدشویی سرامیک، موزاییک، سنگ و شستشوی کف با سایر مواد شوینده

بتونه کاری کف و رفع ایرادات و لقی های سرامیک و سنک کف و رزین کف

نظرات کاربران

profile picture
سعید کلانتر

عالی بود کارشون و بسیار با اخلاق بودن در کار

شرایط سنگسابی و کفسابی سرامیک، موزاییک و بتن

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,300,000 الی 3,000,000 تومان
نظافت و شستشوی سوله و انبار
نظافت و شستشوی سوله و انبار
قیمت از 250,000 الی 2,500,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 1,500,000 الی 7,000,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات کفسابی ساختمان در این شهرها ارائه می شود: