user
سنگسابی و کفسابی انواع سطوح

سنگسابی و کفسابی انواع سطوح

از 1087 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سنگسابی و کفسابی انواع سطوح در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت کفسابی کف با مواد شوینده(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ موزاییک(متر مربع)

21,000 الی 39,000 تومان

قیمت کفسابی بتن(متر مربع)

32,000 الی 51,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت با رزین(متر مربع)

42,000 الی 75,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدون رزین(متر مربع)

35,000 الی 70,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با بتونه(متر مربع)

28,000 الی 45,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با رزین(متر مربع)

27,000 الی 50,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ دهبید(متر مربع)

29,000 الی 43,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ تراورتن(متر مربع)

39,000 الی 58,000 تومان

قیمت کفسابی لاشه سنگ(متر مربع)

28,000 الی 53,000 تومان

قیمت اسیدشویی(متر مربع)

18,000 الی 27,000 تومان

قیمت کفسابی برای متراژ کمتر از 50 متر مربع

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

کفسابی ساختمان را به متخصصین بسپارید

کفسابی ساختمانیا سنگسابی ساختمان کف به مجموعه اقدامات مانند ساب زدن کف پارکینگ، سابسنگ، کفسابی سرامیک، کفسابی موزاییک و غیره به وسیلهتجهیزات و ابزارآلات مخصوص گفته می شود. استفاده طولانی مدت از هر سطحی مانند سنگیا حتی سرامیک موجب مستهلک شدن آن خواهد شد. با استفاده از خدمات کفسابیساختمان، چند میلیمتر از از روی سنگ برداشته شده و سطح صاف و صیقلی بهوجود می آورد. در ادامه به مزایای کفسابی ساختمان و عوامل موثر بر قیمتکفسابی و دستمزد کفساب ساختمان می پردازیم.

کفسابی ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟

حتی سطوح سخت ومقاومی مانند سنگ نیز بر اثر اتفاقات گوناگون ممکن است دچار ناهمواریهایی شوند. در بعضی از موارد پس از نصب سنگ ممکن است به علت ریختن ملات ورنگ، زیبایی مورد انتظار دریافت نشود. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگو کاشی لبه های سنگ به طور کامل در بتن کار فرو نمی رود، در این مورد وموارد این چنینی که امکان تعویض دوباره سنگ کف نمی باشد، تنها راه حل استفاده ازکفسابی و خدمات سنگسابی ساختمان است.

کفسابی سنگ کفپارکینگ مسکونی با کفسابی

اهمیت کفسابی کفپارکینگ در ساختمان های مسکونی بیشتر است. ماشین های لوکس ساکنین باید جای پارکمناسبی داشته باشند. زباله ها و شن های کف پارکینگ محل خوبی برای پارک اتومبیل هایمدل بالا نیستند. با توجه به اینکه پارکینگ از مشاعات ساختمان است اغلب توسطساکنین تمیز نمی شود. کفسابی سنگ کف پارکینگ از مواردی است که هر چند سال یکبارباید انجام شود.

سنگسابی وکفسابی سنگ کف پارکینگ تجاری

لکه گیری و تمیز کردنکف پارکینگ در ساختمان های تجاری درست به اندازه ویترین فروشگاه های تجاری اهمیتدارد. پارکینگ های کثیف با کف ناهموار از دید مراجعه کننده ها دور نمی ماند. رونقکسب و کارتان بستگی به جلب رضایت مشتری دارد. در اغلب موارد برای برق انداختن سنگکف پارکینگ از دستگاه های پولیش مخصوص استفاده می شوند. دستگاه کفسابی برای از بین بردن ناهمواری های کف پارکینگو دستگاه اسکرابر برای تمیز کردن و لکه گیری استفاده می شود.

مزایای کفسابی سرامیک و سنگ

افزایش طول عمرسنگ ها

وجود درز و شکاف دربافت سنگها یکی از نقاط ضعف سنگ به شمار می رود. زیرا که نفوذ آب و مواد دیگر درفضای خالی بین سنگها طی دراز مدت، موجب ایجاد ترک در سنگ می شود. درپروسه سنگ سابی این درز و شکافها کاملا پر و یک دست شده و از ایجاد ترکهای بعدی جلوگیری می کند.

یکسان سازی سطحبا ساب زدن سنگ کف منزل

از مهم ترینمزایای کفسابی سرامیک و سنگ، صیقلی شدن یا به اصطلاح برق افتادنسطح سنگ است. کفسابی ساختمان صرفا برای براق شدن سنگ نیست. بلکهفرآیند کفسابی و سنگسابی برای از بین بردن لقی و عدم تراز بودن صفحاتبین سنگ نیز به کار برده می شود. شستشوی سنگ و کاشی با مواد تاثیر چندانی درشفافیت سنگ ها ندارد و فقط لک ها را از بین می برد. در صورتیکه مواد اضافه مانندچسب و سیمان که به سنگ چسبیده باشند، با استفاده از ساب زدن سنگ از بینخواهند رفت.

صرفه جویی درهزینه ها

اگر قسمتی از سنگ سطحمورد نظر شما آسیب دیده یا شکسته باشد، اگر اقدام به کفسابی ساختمان نکنید،احتمالا مجبور می شوید که سنگ محل مورد نظر را به کل تعویض کنید. این کار هزینه یبسیار بالایی نسبت به قیمت کفسابی ساختمان دارد. از طرفی فقط عوض کردنقسمتی از سنگ یا موزاییک کف، باعث ایجاد ظاهر بدی می شود، زیرا باز سطح یکدستنخواهد شد. اما با انجام با یک کفسابی موزاییک می توان سطح یکدست و زیباییایجاد نمود و البته با هزینه مناسب تر!

دستگاه کفسابی سنگ منزل

خدمات کفسابی ساختمانبر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتی را می طلبد. ابتدابا دستگاه ساب سنگ و لقمه ساب زنی مناسب باید یک لایه از روی سنگبرداشته شود. لقمه مورد استفاده در دستگاه باید بر اساس جنس سنگ انتخاب شود.قبل از شروع کفسابی یا سنگسابی کف اگر درز و شکاف های سنگ نیاز به تخلیهو بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوص این کار انجام می گیرد. بتونهکاری با استفاده از سیمان و رزین انجام می شود. پس از آن، مراحل بتونه کاری بااستفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری انجام می شود. در مواردی مانند کفسابی پارکینگ، کفسابیپله و پاگرد و همچنین سنگسابی کف منزل و غیره کاربرد دارد.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک نیزمانند ساب زنی سنگ انجام می شود. گاهی سطح موزاییک و کاشی به دلایل مختلف ناهموارمی شود و برای از بین بردن این ناهمواریها و زیبا شدن و براق شدن موزاییک ها اقدامبه کفسابی موزاییک می کنند. همچنین گاهی پیش از انجام عملیاتپارکت و کفپوش نیز برای یکسان سازی سطح، اقدام به ساب زنیموزاییک می کنند تا بستر مناسبی برای نصب پارکت و کفپوش ایجاد شود.البته باید بدانید که خدمات کفسابی ساختمان برای موزاییک های برجستهانجام نمی شود و فقط روی موزاییک های صاف قابل انجام است.

کفسابی بتن

قبل از توضیحدرباره کفسابی بتن باید بیان کنیم که به طور کل دو نوع بتن وجود دارد.بتن نرمه و بتن سنگ دار. در مدل اول بتن ترکیبی از ماسه و سیمان است در این مدلافراد به راحتی اقدام به سنگ سابی بتن می کنند. ولی در مدل سنگداراین کار امکان ندارد و یا در صورت انجام با تجهیزات معمولی نمی توان اقدام به اینکار نمود. زیرا سنگ های موجود در بتن می توانند به دستگاه کف ساب آسیببرسانند و کنده شوند. کفسابی بتن برای یکسان سازی سطح برای امور دیگر مانندکفپوش و پارکت انجام می شود. همچنین در مواردی که عوامل جوی و محیطی موجب ایجادترک در شکستگی در بتن شده اند، این اقدام بسیار موثر است.

کفساب حرفه ای هوم سرویز

کیفیت خدماتکفسابی ساختمان مانند بسیاری از موارد دیگر به تجربه و مهارت کفسابساختمان بستگی دارد. اطمینان از کیفیت سطح و مقاومت سنگ قبل از انجامدادن کفسابی ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بعضی از گونه های سنگ به علتجنس نامرغوب، مناسب برای ساب زدن نیستند. لذا قبل از تصمیم به سنگسابی با کفساب ماهر وبا تجربه حتما مشورت کنید.

این مورد که کفساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کف سابی نماید و حتما تمامی سطوح بهصورت یکدست سنگ سابی شوند، بسیار مهم است. تعداد دفعات مجاز برای ساب زدن سنگ کف بایددرست انجام شوند تا به بافت سنگ آسیب نرسد. حضور به موقع و انجام کفسابیساختمان با صبر و حوصله بر نتیجه کار تاثیر دارد. کف ساب باید به انجام تمامی خدمات کفسابیواقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمه کفسابی متناسب با جنس سنگ از مهارت وتجربه کف ساب هوم سرویز محسوب می شود.

قیمت کفسابی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کفسابی ساختمان به موارد متعددیبستگی دارد. عواملی مانند جنس کف ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، متراژ و مدت زمانیکه برای انجام این کار صرف می شود بر دستمزد کفساب و قیمتکفسابی ساختمان تاثیر دارند. معمولا جنس سنگهایی که در کف ساختمان به کارمی روند، دو نوع هستند. سنگ های نرم مانند سنگ مرمر و سنگ تراولین هستند. اینسنگها که در نمای بیرون و داخل خانه استفاده می شوند از نمونه سنگ های ارزان محسوبمی شوند ازین رو قیمت کفسابی ساختمان برای این نوع ها بهنسبت ارزانتر خواهد شد. همچنین قیمت کفسابی موزاییک و قیمتکفسابی سرامیک بسیار کمتر از هزینه سنگسابی سنگگرانیت است.

در تعیین قیمتکفسابی سنگ این نکته نیز بسیار موثر است که آیا سنگ قبلاً ساب خوردهاست یا خیر. زیرا سنگ هایی که یک بار ساب سنگ خورده باشند، در نوبت اول ایراداتفاحش گرفته شده است و انجام دوباره این کار راحت تر است، ازین رو قیمت کفسابیکف برای بار دوم کمتر خواهد شد. مقدار کثیفی و تعداد لقمه هایاستفاده شده نیز مورد دیگری است که بر هزینه کفسابی سرامیک تاثیردارد. همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگسابی، هزینه ترمیمبه هزینه سنگسابی اضافه خواهد شد. هیچ گاه به علت هزینه کفسابی ساختمانارزان، از شرکت های نامعتبر کمک نگیرید. زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی نادرستبسیار بالاتر خواهد بود.

کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟

کفسابی ارزان از مواردی است که امروزه زیاد درفضای وب جستجو می شود. شاید در کل پروسه کفسابی ساختمان اقدام ساده ای به نظربرسد. اما میزان مهارت کفساب و استفاده از تجهیزات و دستگاه کفسابی کف همهو همه در نتیجه نهایی تاثیر دارد. خیلی از شرکت های کفسابی با شعار کفسابیارزان، خدمات بسیار بی کیفیتی ارائه می دهند که موجب آسیب رسیدن به کل کف شدهو هزینه تراشی های بیشتری در پی دارد. پس همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانیشگفت آوری، بی دلیل نیست.

خدمات سنگسابی و کفسابی ساختمان را به کفساب حرفه ای هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز بهمشاوره و اطلاع قیمت کفسابی ساختمان هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمتکفسابی ساختمان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سنگسابی و کفسابی انواع سطوح و همچنین ارایه خدمات کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت ساختمان با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سنگسابی و کفسابی انواع سطوح

کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز

خدمات سنگسابی سنگ های ساختمانی توسط شرکت کفسابی ساختمان معتبر

سنگسابی گرانیت، مرمریت،، تراولین توسط کفساب ماهر

ساب زدن سنگ کف پارکینگ، ساب زدن سرامیک، ساب زدن موزاییک، بتن و پولیش کف ساختمان

اسیدشویی سرامیک، موزاییک، سنگ و شستشوی کف با سایر مواد شوینده

بتونه کاری کف و رفع ایرادات و لقی های سرامیک و سنک کف و رزین کف

نظرات کاربران

profile picture
سعید کلانتر
11 ماه پیش |رضا محمدیان

عالی بود کارشون و بسیار با اخلاق بودن در کار

شرایط کفسابی موزاییک، سرامیک، سنگ و بتن

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,100,000 الی 2,200,000 تومان
نظافت و شستشوی سوله و انبار
نظافت و شستشوی سوله و انبار
قیمت از 250,000 الی 2,500,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,000,000 الی 3,500,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات سنگسابی و کفسابی انواع سطوح در این شهرها ارائه می شود:

سنگسابی و کفسابی انواع سطوح تهران
سنگسابی و کفسابی انواع سطوح کرج
سنگسابی و کفسابی انواع سطوح شیراز
سنگسابی و کفسابی انواع سطوح مشهد