کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان

از 1087 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کفسابی ساختمان در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت کفسابی کف با مواد شوینده(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ موزاییک(متر مربع)

21,000 الی 39,000 تومان

قیمت کفسابی بتن(متر مربع)

32,000 الی 51,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت با رزین(متر مربع)

42,000 الی 75,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدون رزین(متر مربع)

35,000 الی 70,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با بتونه(متر مربع)

28,000 الی 45,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با رزین(متر مربع)

27,000 الی 50,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ دهبید(متر مربع)

29,000 الی 43,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ تراورتن(متر مربع)

39,000 الی 58,000 تومان

قیمت کفسابی لاشه سنگ(متر مربع)

28,000 الی 53,000 تومان

قیمت اسیدشویی(متر مربع)

18,000 الی 27,000 تومان

قیمت کفسابی برای متراژ کمتر از 50 متر مربع

توافقی

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره کفسابی ساختمان خواهید خواند

 • کفسابی چیست و چه کاربردی دارد؟
 • کفسابی ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟
 • چه نوع سطوحی قابل سنگسابی هستند؟
 • آیا کفسابی با سنگ سابی تفاوت دارد؟
 • چه محل هایی نیاز به کفسابی دارند؟
 • مزایای کفسابی سنگ
 • ویژگی بهترین کفسابی چیست؟
 • قبل از شروع کف سابی چه اقداماتی باید انجام شود؟
 • مراحل کفسابی ساختمان در بهترین کفسابی چگونه است؟
 • انواع روش های کفسابی سنگ ساختمان
 • کفسابی پارکینگ چقدر طول می کشد؟
 • دستگاه کفسابی سنگ منزل چیست؟
 • کفساب حرفه ای هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • قیمت کفسابی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟
 • خدمات سنگ سابی و کفسابی ساختمان را به کفساب حرفه ای هوم سرویزبسپارید

کفسابی چیست و چه کاربردی دارد؟

کفسابی چیست؟ مراحل انجام کفسابی ساختمان چگونه است؟یا به طور کل کف سابی در چه مواردی باید انجام شود؟ و البته مهم ترین مسئلهاینکه قیمت کفسابی چقدر است؟ این ها همه از مواردی هستند که باید به تفصیلبه آنها پرداخته شود تا متقاضیان خدمات کفسابی با دید باز دست به این کار بزنند.در قدم اول باید به این سوال که کفسابی چیست پاسخ دهیم. به زبان ساده هر گونهسابیدن سطح سنگی، موزاییک و حتی بتنی برای از بین بردن هر گونه پستی و بلندی، خطوخش و کدری و تیرگی کف سابی ساختمان گفته می شود.

کفسابی ساختمانیا سنگ سابی ساختمان با نام هایی مانند ساب زدن سنگ کفپارکینگ، ساب سنگ، ساب زدن موزاییک و غیره نیز شناخته میشود. پس از اتمام کفپوش سنگی، ناهمواری های سنگ ها، شکستگی ها و ترک ها با کف سابیاصولی از بین می رود. اگر به محلی رفته اید و سطح سنگی کاملا براق و آینه ای رامشاهده کرده اید مطمئن باشید که از خدمات کف سابی ساختمان استفاده کردهاند. استفاده طولانی مدت از هر سطحی مانند سنگ یا حتی سرامیک موجب مستهلک شدن آنخواهد شد. با استفاده از خدمات کفسابی ساختمان، چند میلیمتر ازروی سنگ برداشته شده و سطح صاف و صیقلی به وجود می آید. اغلب مشتریان با هدف هاییمانند سنگسابی، صیقل دادن سنگ پارکینگ، تمیز کردن سنگ و برق انداختن به این خدماتنیاز پیدا می کنند که در همه این موارد در صورت همکاری با تیم هوم سرویز قطعا بههدف خود خواهید رسید.

البته قبل از توضیحدر ارتباط با موارد پیرامون، این نکته را متذکر می شویم که در کنار تجهیزاتکفسابی، مهارت کفساب ماهر نتیجه نهایی را رقم می زند. در واقع استفاده ازتجهیزات مدرن، متریال درجه یک، کفساب ماهر و اجرای اینکار با نهایت دقت وحوصله موجب یک نتیجه عالی می شود. از این رو خدمات سنگسابی را هیچگاه بهتیم های تازه کار که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را ندارند نسپارید. زیرانتیجه کار چیزی به جز هزینه اضافی و کدر و مات شدن بیشتر سنگ کف ساختمان در پی نخواهدداشت. قبل از هر نوع اقدامی از چند نمونه کار کفسابی افراد دیدن کرده و سپسبه مهارت افراد اطمینان کنید. در ادامه به مزایای کفسابی ساختمان وعوامل موثر بر قیمت کفسابی ساختمان و دستمزد کفساب ساختمان میپردازیم.

کفسابی ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟

حتی سطوح سخت ومقاومی مانند سنگ نیز بر اثر اتفاقات گوناگون ممکن است دچار ناهمواریهایی شوند. در بعضی از موارد پس از سنگکاری ممکن است به علت ریختن ملات و رنگ، زیبایی موردانتظار دریافت نشود. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگ و کاشی لبه های سنگ بهطور کامل در بتن فرو نمی رود، در این مورد و موارد این چنینی که امکان تعویضدوباره سنگ کف نمی باشد، تنها راه حل استفاده از کفسابی و خدمات سنگسابی ساختمان است. به طور کلی میزان استفاده از سطوح و میزان رفت وآمد عامل تاثیر گذاری در زمان مناسب برای کفسابی است به طور مثال دوره زمانی کفسابیپارکینگ به مراتب کوتاه تر از کفسابی لابی ساختمان خواهد بود.

چه نوع سطوحی قابل سنگسابی هستند؟

 • سنگ‌هایچینی
 • سنگ خوی
 • سنگمرمریت
 • سنگترارتن
 • سنگسابیتراولین
 • کفسابیمرمر
 • سنگ لوکسو قیمتی
 • سنگصلصالی
 • سنگسابیدهبید
 • سنگسابیگرانیت
 • کفسابیموزاییک و سنگ‌های مصنوعی
 • کفسابیبتن

تمام این سطوح درخدمات کفسابی، با دستگاه کفسابی مخصوص به خود و به روش های گوناگون و البته باقیمت کفسابی متفاوت قابلیت سنگ سابی دارند.

آیا کفسابی با سنگ سابی تفاوت دارد؟

تمام این اسامی مانندسنگسابی، ساب زدن سنگ کف، سابیدن سنگ با دستگاه و ... همه بر یک موضوع دلادتدارند. حال در مواردی که ساختمان با کف سنگ باشد ممکن است سنگ سابی مطرح شود کههمه این موارد باز زیرمجموعه خدمات کفسابی هستند و همه این خدمات را کفسابساختمان ارائه می کند.

چه محل هایی نیاز به کفسابی دارند؟

· کفسابی سنگپارکینگ مسکونی

اهمیت کفسابیپارکینگ در ساختمان های مسکونی بیشتر است. ماشین های لوکس ساکنین بایدجای پارک مناسبی داشته باشند. زباله ها و شن های کف پارکینگ محل خوبی برای پارکاتومبیل های مدل بالا نیستند. با توجه به اینکه پارکینگ از مشاعات ساختمان استاغلب توسط ساکنین تمیز نمی شود. کف سابی سنگ پارکینگ از مواردی است که هر چند سالیکبار باید انجام شود.

· سنگ سابی وکفسابی سنگ پارکینگ تجاری

لکه گیری و تمیز کردنپارکینگ در ساختمان های تجاری درست به اندازه ویترین فروشگاه های تجاری اهمیتدارد. پارکینگ های کثیف با کف ناهموار از دید مراجعه کننده ها دور نمی ماند. رونقکسب و کارتان بستگی به جلب رضایت مشتری دارد. در اغلب موارد برای برق انداختن سنگکف پارکینگ از دستگاه های پولیش مخصوص استفاده می شوند. دستگاه کفسابی برای ساب زنی سنگ پارکینگ و از بینبردن ناهمواری های کف پارکینگ و دستگاه اسکرابر برای تمیز کردن و لکهگیری استفاده می شود.

· کفسابی اداره وسازمان ها

همانطور که می دانید شرکتها و سارمان ها محیط های پر رفت و آمدی هستند. محیط های پر رفت و آمد هم زودترمستهلک می شوند. زیبایی و تمیزی محیط حس بهتری به مراجعین و کارکنان خواهد داد. یکیاز مواردی که می تواند جلوه بهتری به محیط بدهد خدمات کف سابی شرکت ها و سایرخدمات مانند نماشویی ساختمان هستند. در کفسابی شرکت ها و سازمان نکاتی وجود دارد که حتما می بایستدر نظر گرفته شود نظیر اینکه خدمات کف سابی در ساعاتی که اداره جات و سازمان هاتعطیل هستند انجام شوند.

· ساب زنی کفرستوران

زیبایی و تمیز بودنکف رستوران بیشتر از هر موردی موجب جذب مشتری می شود. لذا کف سابی رستوراناز مواردی است که بیشترین میزان درخواست را دارد.

· ساب زنی هتل ومراکز پذیرایی دیگر

مجلل بودن یک فضا بهمحل رفت و آمد آن بستگی دارد. از این رو بیشتر هتل داران تاکید فراوان به انجامخدمات کف سابی هتل ها و مراکز پذیرایی دارند تا بتوانند نهایت رضایت مراجعهکنندگان خود را جذب کنند. علی الخصوص کف سابی لابی و جلوه اولیه که مسافرینو مراجعین به هتل ها می دهد حائز اهمیت ویژه ای است.

· کفسابیبیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی

یکی از مزایای کفسابی،ضدعفونی کردن محیط کف است. از این رو کف سابی بیمارستان ها و مراکز درمانی در کنارزیباسازی موجب از بین بردن آلودگی و باکتری ها در چنین محیط های آلوده ای می شود.

· کف سابی وسنگسابی دانشگاه ها و مدارس

مراکز عالی و مدارسنیز از موارد دیگری هستند که بیشترین درخواست را در این حوزه دارند. این محیط هایپر رفت و آمد زودتر مستهلک شده و با انجام کف سابی می توان با قیمت کفسابی مناسببه جای تعویض کلی ایرادات را به طور کل رفع نمود و محیط زیباتری در اختیار دانشجویانو کارکنان قرار داد.

مزایای کفسابی سنگ

· ظاهر لوکس وزیبایی چشم نواز

قدم زدن روی سطح براقو آینه ای اولین مزیت کف سابی ساختمان است. اگر در پی رسیدن به این ظاهر هستیدباید بگوییم تنها راه که در کنار قیمت کفسابی مناسب می تواند شما را بههدفتان برساند همین مورد است. زیرا راهکارهای دیگر هزینه و زمان بیشتری خواهندبرد. اگر شما از برق انداختن کاشی و سرامیک کف و یا برق انداختن گاز آشپزخانه لذت می بریدحتما خدمات کفسابی مورد پسند شما خواهد بود.

· افزایش طول عمرسنگ ها

وجود درز و شکاف دربافت سنگها یکی از نقاط ضعف سنگ به شمار می رود. زیرا که نفوذ آب و مواد دیگر درفضای خالی بین سنگها طی دراز مدت، موجب ایجاد ترک در سنگ می شود. درپروسه سنگ سابی این درز و شکافها کاملا پر و یک دست شده و از ایجاد ترکهای بعدی جلوگیری می کند.

· یکسان سازی سطحبا ساب زدن سنگ کف منزل

از مهم ترینمزایای کفسابی سرامیک و ساب زدن سنگ، صیقلی شدن یا بهاصطلاح برق افتادن سطح سنگ است. کفسابی ساختمان صرفا برای براق شدن سنگنیست. بلکه فرآیند کف سابی و سنگ سابی برای از بین بردن لقی و عدم ترازبودن صفحات بین سنگ نیز به کار برده می شود. شستشوی سنگ و کاشی با مواد تاثیرچندانی در شفافیت سنگ ها ندارد و فقط لک ها را از بین می برد. در صورتیکه مواداضافه مانند چسب و سیمان که به سنگ چسبیده باشند، با استفاده از ساب زنیسنگ از بین خواهند رفت.

· صرفه جویی درهزینه ها با ساب زنی سنگ

اگر قسمتی از سنگ سطحمورد نظر شما آسیب دیده یا شکسته باشد، اگر اقدام به کفسابی ساختمان نکنید،احتمالا مجبور می شوید که سنگ محل مورد نظر را به کل تعویض کنید. این کار هزینه یبسیار بالایی نسبت به قیمت کفسابی ساختمان دارد. از طرفی فقط عوضکردن قسمتی از سنگ یا موزاییک کف، باعث ایجاد ظاهر بدی می شود، زیرا باز سطح یکدستنخواهد شد. اما با انجام کفسابی موزاییک یا ساب زنی سنگ می توان سطحیکدست و زیبایی ایجاد نمود و البته با قیمت کفسابی مناسب تر!

· کفسابی سنگ برایپاک کردن لکه روی سنگ

سنگ ها در کنارزیبایی بی نظیر خود نسبت به سایر مصالح متاسفانه به شدت رنگ پذیری بالایی دارند.لذا ممکن است به دلایل مختلف مانند اسید، جوهر نمک و یا ریختن سایر مواد تغییر رنگدهند. از این رو کف سابی پارکینگ یا ساب زدن سنگ کف تمام این ایرادات را به طور کلاز بین خواهد برد.

· رفع کهنگی سنگ ودرخشان شدن کف

طی مرور زمان، استهلاکسطح سنگ حالت صیقلی خود را از دست می دهد. مات شدن سنگ نیمی از زیبایی کف را ازبین می برد و مانند یک سطح کهنه و کثیف به نظر می رسد. برگرداندن درخشندگی سنگ و رفعمات شدگی سنگ تنها با ساب زنی یا سنگسابی میسر خواهد شد.

· نظافت راحت وبدون دردسر

هر چه سطح صاف تر وبدون ایراد باشد نظافت ساختمان راحت تر خواهد بود. به بیان دیگر وقتی نقصی روی سطح نباشد نظافت سریعو راحت تر انجام می شود و مدت زمان ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد شد.

ویژگی بهترین کفسابی چیست؟

 • ابتداداشتن رزومه کاری تایید شده و دارای نمونه کار کفسابی واقعی
 • تجهیزاتمناسب ساب زنی و لقمه های ایتالیایی و با کیفیت
 • تیم باتجربه و ماهر در زمینه رفع ایرادات سنگ و از بین بردن آثار ترک و شکستگی
 • کفسابحرفه ای می بایست با انواع سنگ و نحوه رفع تیرگی و خط وخش آشنایی داشته باشد.

قبل از شروع کف سابی چه اقداماتی باید انجام شود؟

 • در دسترسبودن برق سه فاز که امروزه در بیشتر ساختمان های تجاری و مسکونی به واسطه استفادهاز آسانسور تعبیه شده است. استفاده از برق سه فاز موجب سرعت بخشیدن به پروسه کف سابیساختمان می شود.
 • اگرساختمان نوساز است باید هر گونه نخاله و شن و از این قبیل از روی سطح برداشته شدهباشد و فضا به کل پاکسازی شده باشد.
 • برای کفسابیمنزل سطح مورد نظر را به طور کل تخلیه کنید و همه وسایل را به اتاق دیگر ببریدتا خللی در کار کفساب ایجاد نشود.
 • در کفسابیپارکینگ تا حد امکان در حین انجام کار باید از تردد خودرو و اشخاص تا پایانپروسه خودداری شود. قبل از شروع، روز انجام اینکار را با کلیه افراد ساکن ساختمانهماهنگ کنید.
 • تا حدامکان تا پایان این پروسه افراد دیگر به جز تیم کفسابی نباید در محل تردد داشتهباشند تا تمام ایرادات به خوبی بررسی و رفع شوند.
 • زمان کافیدر اختیار تیم داده شود تا این اقدامات بدون عجله و با نهایت دقت انجام شود. زیراتحت هیچ شرایطی نباید بدون حوصله و با عجله انتظار یک کار بی نقص را داشته باشید زیراکهنتیجه ی خوبی دریافت نخواهید نمود.

مراحل کفسابی ساختمان در بهترین کفسابی چگونه است؟

وابسته به نوع سطح وایرادات آن مراحل سنگسابی تغییر می کند. به طور مثال در صورت عدم تراز بودن، ابتداسطح سابیده شده و سپس درزها کاملا با استفاده از بتونه گرفته می شوند. در نهایت بااستفاده از پولیش های مخصوص به جنس سنگ اقدام به درخشان کردن سنگ می کنند. اما درمواردی که تنها ایراد به جرم و لکه های سنگ بر می گردد و ایراداتی در درزها نیستتنها دستگاه کف سابی سنگ ها تا جایی تراشیده می شوند که جرم ها کلا از بینرفته و بعد کل سطح با هم یکسان تراشیده می شوند و در نهایت مرحله براق و درخشندگیبا استفاده از لقمه های ایتالیایی انجام می شود. به طور کل مراحل کف سابیبه گزینه های زیر تقسیم می شوند.

 • ساب زدنسنگ با لقمه های 36 و 46 برای از بین بردن ناهمواری ها
 • خط و خشهای مرحله قبل با استفاده از لقمه های 60 باید از بین بروند.
 • در صورتوجود درز و شکاف بتونه کاری انجام می شود.
 • سپس بااستفاده از لقمه 120 روی بندها و شکستگی ها زده می شود و سطح مات به وجود می آید.
 • حال بایدساب زدن سنگ کف با لقمه 220 برای از بین بردن خط و خش ها انجام شود.
 • در مراحلبعدی با لقمه های 600 اقدام به براق کردن سنگ کف می کنند. البته این مراحل همهدرجه بندی دارند و درجه به درجه به موجب آینه ای شدن سنگ می شود.

انواع روش های کفسابی سنگ ساختمان

· کفسابی با لقمهپد الماسه

روش كفسابي سنگساختمان که اخیرا بیشتر در بهترین کفسابی ها استفاده می شود این مورد است. دراین روش از لقمه های الماسی استفاده می شود که خط و خش های بسیار جزئی را از بینبرده و موجب صیقلی شدن سنگ کف می شود. البته این لقمه ها دارای درصدهای متفاوتیهستند که در هر مرحله باید استفاده شوند.

· كف سابي سنگساختمان با لقمه پد شاین

كفسابي سنگ ساختمانبا پد شاین در واقع لقمه هایی هستند که از لایه های پارچه مانندی تشکیل شده اند.این پارچه ها مانند پولیش بوده و موجب صیقلی شدن سنگ می شود. برای کفسابیپارکینگ این روش بیشتر توصیه می شود. زیرا طی مرور زمان ماندگاری بیشتریدارند. البته مهارت کفساب در این روش بسیار مهم است.

· کفسابی آینه اییا ساب ایتالیایی (سنگسابی ایتالیایی)

برترین و بهترینکفسابی، ساب ایتالیایی می باشد که قیمت کفسابی بالایی هم دارد. با استفاده از کفسابی آینه ایی یک لایه سطح نازک از روی کف برداشته و با استفاده از لقمه های سابزنی مخصوص یک سطح کاملا صاف و آینه ای ایجاد می شود که تاثیر شگرفی بر زیبایی کلساختمان خواهد داشت. در واقع یکی از مواردی که در محیط های لوکس و لاکچری موجب جذبافراد شده کفسابی آینه ای است که موجب ایجاد حس بی نظیری در افراد می شود. به علتاینکه در این پروسه سنگ ها بسیار براق می شوند به آن سابزنی شیشه ای همگفته می شود. البته خدمات کفسابی مناسب همه سطوح نیست به طور مثال سطح سرامیک قابلکفسابی ندارد و تنها راه زیباسازی آن شستشو است و قابلیت لایه برداری ندارند.

· کف سابی نانو

این اصطلاح در واقعیتنانو ساب است. یعنی بعد از انجام مراحل کف سابی سنگ با مواد نانو روکش میشود. به این ترتیب سطح ضد آب و به طور کل ضد مایع می شود. به این ترتیب این سطح آبگریز هیچ چیز را به خود جذب نمی کند. قیمت کفسابی نانو نسبت به سایر گزینهها بیشتر است. بهتر است این روش با سنگسابی ایتالیایی انجام شود تا به معنای واقعیبهترین کفسابی را تجربه کنید.

کفسابی پارکینگ چقدر طول می کشد؟

به طور کل نمی توان مدتزمان معینی را برای کف سابی اعلام کرد. زیرا نوع سنگ، نوع ایرادات، تجهیزات مورداستفاده و البته مهارت کفساب این زمان را تغییر می دهد. بهترین کفسابی بر اساس نوعسنگ پروسه ی خاصی دارند که قبل از شروع کار با کارفرما درباره این موضوع صحبت شدهو تمام جزئیات باید اعلام شود. به طور کل سنگسابی سنگ موزاییک قطعا با مرمر یاگرانیک یکسان نیست. اما این اطمینان را به شما می دهیم که با همکاری با بهترین کفسابیساختمان هوم سرویز در مناسب ترین زمان و بالاترین کیفیت خدمات کف سابی ساختمان رادریافت خواهید نمود.

دستگاه کفسابی سنگ منزل چیست؟

خدمات کفسابیساختمان بر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتی را میطلبد. ابتدا با دستگاه ساب سنگ و لقمه ساب زنی مناسب باید یک لایه ازروی سنگ برداشته شود. لقمه مورد استفاده در دستگاه باید بر اساس جنس سنگانتخاب شود. قبل از شروع کفسابی ساختمان یا سنگ سابی کف اگر درز و شکافهای سنگ نیاز به تخلیه و بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوص این کارانجام می گیرد. بتونه کاری با استفاده از سیمان و رزین انجام می شود. پس از آن،مراحل بتونه کاری با استفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری انجام می شود. در مواردیمانند کفسابی پارکینگ، کفسابی پله و پاگرد و همچنین سنگسابی کف منزل و غیره کاربرد دارد.

کفساب حرفه ای هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

کیفیت خدماتکفسابی ساختمان و ساب زنی سنگ مانند بسیاری از موارد دیگر به تجربه ومهارت کفساب ساختمان بستگی دارد. اطمینان از کیفیت سطح و مقاومت سنگ قبلاز انجام دادن کفسابی ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بعضی از گونه هایسنگ به علت جنس نامرغوب، مناسب برای ساب زدن سنگ نیستند. لذا قبل از تصمیمبه سنگ سابی با کفساب ماهر و با تجربه حتما مشورت کنید.

این مورد که کفساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کف سابی نماید و حتما تمامی سطوح بهصورت یکدست سنگسابی شوند، بسیار مهم است. تعداد دفعات مجاز برای ساب زدنسنگ کف باید درست انجام شوند تا به بافت سنگ آسیب نرسد. حضور به موقع و انجام کفسابیساختمان با صبر و حوصله بر نتیجه کار تاثیر دارد. کف ساب باید به انجام تمامی خدماتکفسابی واقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمه کفسابی سنگ متناسب با جنس سنگ ازمهارت و تجربه کف ساب هوم سرویز محسوب می شود.

قیمت کفسابی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کفسابی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. عواملیمانند جنس کف ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، متراژ و مدت زمانی که برای انجام اینکار صرف می شود بر دستمزد کفساب و قیمت کفسابی ساختمان تاثیردارند. به طور کل هر مورد که موجب شود تعداد مراحل سازنی سنگ افزایش پیدا کند برروی قیمت کفسابی تاثیر می گذارد. در ادامه مواردی که بیشترین تاثیر را برقیمت کف سابی ساختمان می گذارند را شرح می دهیم.

1. جنس سنگ و تاثیر آن بر هزینه کفسابی

معمولا جنس سنگهاییکه در کف ساختمان به کار می روند، دو نوع هستند. سنگ های نرم مانند سنگ مرمرو سنگ تراولین هستند. این سنگها که در نمای بیرون و داخل خانه استفاده می شوند ازنمونه سنگ های ارزان محسوب می شوند ازین رو قیمت کفسابی ساختمان برایاین نوع ها به نسبت ارزانتر خواهد شد و با نام کفسابی ارزان شناختهمی شود. همچنین قیمت کفسابی موزاییک و قیمت کفسابیسرامیک بسیار کمتر از قیمت سنگ سابی سنگ و قیمتکفسابی سنگ گرانیت است.

2. قیمت کفسابی و وضعیت فعلی سنگ ها

در تعیین قیمتکفسابی سنگ این نکته نیز بسیار موثر است که آیا سنگ قبلاً ساب خورده استیا خیر. زیرا سنگ هایی که یک بار ساب سنگ خورده باشند، در نوبت اول ایرادات فاحشگرفته شده است و انجام دوباره ساب زنی سنگ راحت تر است، ازینرو قیمت کفسابی پارکینگ برای بار دوم کمتر خواهد شد.

3. رفع ایرادات سنگ ها و تاثیر آن بر قیمت کف سابی سنگ

مقدار کثیفی و تعدادلقمه های ساب زنی استفاده شده نیز مورد دیگری است که بر هزینه کفسابی سنگ تاثیردارد. همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگ سابی، هزینه ترمیمبه قیمت سنگسابی اضافه خواهد شد. هیچ گاه بهعلت قیمت کفسابی ساختمان ارزان، از شرکت های نامعتبر کمک نگیرید.زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی سنگ نادرست بسیار بالاتر خواهد بود.

4. متراژ و محل کفسابی

بر اساس محل مورد نظرقیمت کفسابی پارکینگ یا قیمت کف سابی کف خانه به سه روش می توان هزینه کفسابی را تعیین نمود. روش اول متر مربع است که برای مساحت های زیاد پیشنهاد می شود.در فضاهای محدود مانند کفسابی پله و کفسابی راه پله به ازای هر پله قیمت کفسابی اعلاممی شود. و برای فضاهای محدود بر اساس روز یا ساعت کاری به صورت توافقی قیمت کفسابیاعلام می شود.

5. مصالح جانبی مورد نیاز برقیمت کفسابی

در صورتی که وضعیت درکفسابی سنگ دارای ترک های زیادی باشد. در این پروسه باید کلیه این ترک ها پر وترمیم شود. بتونه و رزین مورد استفاده در این مراحل بر قیمت کفسابی ساختمان تاثیرمی گذارد.

6. نوع و روش کفسابی

همانطور که پیش ترتوضیح داده شد کفسابی روش های متعددی دارد و بهترین کفسابی، کفسابی ایتالیایی استکه به کف سابی شیشه ای هم معروف است. انتخاب این روش موجب بالا رفتن قیمتکفسابی سنگ می شود چون نتیجه شگفت انگیزی به دنبال دارد و طبعا مراحل انجام آننیز سخت تر و به مهارت بالای کفساب نیاز دارد.

کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟

کفسابی ارزان ازمواردی است که امروزه زیاد در فضای وب جستجو می شود. شاید در کل پروسه کف سابیساختمان اقدام ساده ای به نظر برسد. اما میزان مهارت کفساب و استفاده از تجهیزاتو دستگاه کف سابی همه و همه در نتیجه نهایی و هزینه کفسابی تاثیر دارد. خیلیاز شرکت های کفسابی سنگ با شعار کفسابی ارزان، خدمات بسیار بی کیفیتیارائه می دهند که موجب آسیب رسیدن به کل کف شده و هزینه تراشی های بیشتری در پیدارد. پس همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی شگفت آوری، بی دلیل نیست و ماآن را هیچ وقت پیشنهاد نمی کنیم زیرا تنها رضایت شماست که اهمیت دارد...

خدمات سنگ سابی و کفسابی ساختمان را به کفساب حرفه ای هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز به مشاورهو اطلاع از هزینه کفسابی ساختمان و قیمت سنگ سابی هوم سرویز تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاورهرایگان و اعلام قیمت کفسابی ساختمان با شما تماس گرفته و توضیحات لازمرا در اختیارتان قرار خواهند داد. پس از مشاهده نمونه کار و رضایت با عقد قرار دادمی توانید خدمات خود را با خیال راحت به متخصصین ما بسپارید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کفسابی ساختمان و همچنین ارایه خدمات کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز

خدمات سنگسابی سنگ های ساختمانی توسط شرکت کفسابی ساختمان معتبر

سنگسابی گرانیت، مرمریت،، تراولین توسط کفساب ماهر

ساب زدن سنگ کف پارکینگ، ساب زدن سرامیک، ساب زدن موزاییک، بتن و پولیش کف ساختمان

اسیدشویی سرامیک، موزاییک، سنگ و شستشوی کف با سایر مواد شوینده

بتونه کاری کف و رفع ایرادات و لقی های سرامیک و سنک کف و رزین کف

نظرات کاربران

profile picture
سعید کلانتر

عالی بود کارشون و بسیار با اخلاق بودن در کار

شرایط سنگسابی و کفسابی سرامیک، موزاییک و بتن

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,500,000 الی 12,000,000 تومان
نظافت و شستشوی سوله و انبار
نظافت و شستشوی سوله و انبار
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 1,900,000 الی 3,000,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 143,000 الی 600,000 تومان