کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان

از 1087 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کفسابی ساختمان در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کفسابی کف با مواد شوینده(متر مربع)

26,000 الی 35,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ موزاییک(متر مربع)

30,000 الی 50,000 تومان

قیمت کفسابی بتن(متر مربع)

42,000 الی 70,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت با رزین(متر مربع)

52,000 الی 90,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدون رزین(متر مربع)

45,000 الی 85,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با بتونه(متر مربع)

35,000 الی 60,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با رزین(متر مربع)

37,000 الی 70,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ دهبید(متر مربع)

40,000 الی 60,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ تراورتن(متر مربع)

50,000 الی 75,000 تومان

قیمت کفسابی لاشه سنگ(متر مربع)

40,000 الی 70,000 تومان

قیمت اسیدشویی(متر مربع)

30,000 الی 40,000 تومان

قیمت کفسابی برای متراژ کمتر از 50 متر مربع

توافقی

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره کفسابی ساختمان خواهید خواند

 • کفسابی چیست و چه کاربردی دارد؟
 • کفسابی ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟
 • چه نوع سطوحی قابل سنگسابی هستند؟
 • آیا کفسابی با سنگ سابی تفاوت دارد؟
 • چه محل هایی نیاز به کفسابی دارند؟
 • مزایای کفسابی سنگ
 • ویژگی بهترین کفسابی چیست؟
 • قبل از شروع کف سابی چه اقداماتی باید انجام شود؟
 • مراحل کفسابی ساختمان در بهترین کفسابی چگونه است؟
 • انواع روش های کفسابی سنگ ساختمان
 • کفسابی پارکینگ چقدر طول می کشد؟
 • دستگاه کفسابی سنگ منزل چیست؟
 • کفساب حرفه ای هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • قیمت کفسابی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
 • کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟
 • خدمات سنگ سابی و کفسابی ساختمان را به کفساب حرفه ای هوم سرویز بسپارید

کفسابی چیست و چه کاربردی دارد؟

کفسابی چیست؟ مراحل انجام کفسابی ساختمان چگونه است؟ یا به طور کل کف سابی در چه مواردی باید انجام شود؟ و البته مهم ترین مسئله اینکه قیمت کفسابی چقدر است؟ این ها همه از مواردی هستند که باید به تفصیل به آنها پرداخته شود تا متقاضیان خدمات کفسابی با دید باز دست به این کار بزنند. در قدم اول باید به این سوال که کفسابی چیست پاسخ دهیم. به زبان ساده هر گونه سابیدن سطح سنگی، موزاییک و حتی بتنی برای از بین بردن هر گونه پستی و بلندی، خط وخش و کدری و تیرگی کف سابی ساختمان گفته می شود.

کفسابی ساختمان یا سنگ سابی ساختمان با نام هایی مانند ساب زدن سنگ کف پارکینگ، ساب سنگ، ساب زدن موزاییک و غیره نیز شناخته می شود. پس از اتمام کفپوش سنگی، ناهمواری های سنگ ها، شکستگی ها و ترک ها با کف سابی اصولی از بین می رود. اگر به محلی رفته اید و سطح سنگی کاملا براق و آینه ای را مشاهده کرده اید مطمئن باشید که از خدمات کف سابی ساختمان استفاده کرده اند. استفاده طولانی مدت از هر سطحی مانند سنگ یا حتی سرامیک موجب مستهلک شدن آن خواهد شد. با استفاده از خدمات کفسابی ساختمان، چند میلیمتر از روی سنگ برداشته شده و سطح صاف و صیقلی به وجود می آید. اغلب مشتریان با هدف هایی مانند سنگسابی، صیقل دادن سنگ پارکینگ، تمیز کردن سنگ و برق انداختن به این خدمات نیاز پیدا می کنند که در همه این موارد در صورت همکاری با تیم هوم سرویز قطعا به هدف خود خواهید رسید.

البته قبل از توضیح در ارتباط با موارد پیرامون، این نکته را متذکر می شویم که در کنار تجهیزات کفسابی، مهارت کفساب ماهر نتیجه نهایی را رقم می زند. در واقع استفاده از تجهیزات مدرن، متریال درجه یک، کفساب ماهر و اجرای اینکار با نهایت دقت و حوصله موجب یک نتیجه عالی می شود. از این رو خدمات سنگسابی را هیچگاه به تیم های تازه کار که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را ندارند نسپارید. زیرا نتیجه کار چیزی به جز هزینه اضافی و کدر و مات شدن بیشتر سنگ کف ساختمان در پی نخواهد داشت. قبل از هر نوع اقدامی از چند نمونه کار کفسابی افراد دیدن کرده و سپس به مهارت افراد اطمینان کنید. در ادامه به مزایای کفسابی ساختمان و عوامل موثر بر قیمت کفسابی ساختمان و دستمزد کفساب ساختمان می پردازیم.

کفسابی ساختمان در چه مواردی استفاده می شود؟

حتی سطوح سخت و مقاومی مانند سنگ نیز بر اثر اتفاقات گوناگون ممکن است دچار ناهمواری هایی شوند. در بعضی از موارد پس از سنگ کاری ممکن است به علت ریختن ملات و رنگ، زیبایی مورد انتظار دریافت نشود. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگ و کاشی لبه های سنگ به طور کامل در بتن فرو نمی رود، در این مورد و موارد این چنینی که امکان تعویض دوباره سنگ کف نمی باشد، تنها راه حل استفاده از کفسابی و خدمات سنگ سابی ساختمان است. به طور کلی میزان استفاده از سطوح و میزان رفت و آمد عامل تاثیر گذاری در زمان مناسب برای کفسابی است به طور مثال دوره زمانی کفسابی پارکینگ به مراتب کوتاه تر از کفسابی لابی ساختمان خواهد بود.

چه نوع سطوحی قابل سنگسابی هستند؟

 • سنگ‌های چینی
 • سنگ خوی
 • سنگ مرمریت
 • سنگ ترارتن
 • سنگسابی تراولین
 • کفسابی مرمر
 • سنگ لوکس و قیمتی
 • سنگ صلصالی
 • سنگسابی دهبید
 • سنگسابی گرانیت
 • کفسابی موزاییک و سنگ‌های مصنوعی
 • کفسابی بتن

تمام این سطوح در خدمات کفسابی، با دستگاه کفسابی مخصوص به خود و به روش های گوناگون و البته با قیمت کفسابی متفاوت قابلیت سنگ سابی دارند.

آیا کفسابی با سنگ سابی تفاوت دارد؟

تمام این اسامی مانند سنگسابی، ساب زدن سنگ کف، سابیدن سنگ با دستگاه و ... همه بر یک موضوع دلادت دارند. حال در مواردی که ساختمان با کف سنگ باشد ممکن است سنگ سابی مطرح شود که همه این موارد باز زیرمجموعه خدمات کفسابی هستند و همه این خدمات را کفساب ساختمان ارائه می کند.

چه محل هایی نیاز به کفسابی دارند؟

· کفسابی سنگ پارکینگ مسکونی

اهمیت کفسابی پارکینگ در ساختمان های مسکونی بیشتر است. ماشین های لوکس ساکنین باید جای پارک مناسبی داشته باشند. زباله ها و شن های کف پارکینگ محل خوبی برای پارک اتومبیل های مدل بالا نیستند. با توجه به اینکه پارکینگ از مشاعات ساختمان است اغلب توسط ساکنین تمیز نمی شود. کف سابی سنگ پارکینگ از مواردی است که هر چند سال یکبار باید انجام شود.

· سنگ سابی و کفسابی سنگ پارکینگ تجاری

لکه گیری و تمیز کردن پارکینگ در ساختمان های تجاری درست به اندازه ویترین فروشگاه های تجاری اهمیت دارد. پارکینگ های کثیف با کف ناهموار از دید مراجعه کننده ها دور نمی ماند. رونق کسب و کارتان بستگی به جلب رضایت مشتری دارد. در اغلب موارد برای برق انداختن سنگ کف پارکینگ از دستگاه های پولیش مخصوص استفاده می شوند. دستگاه کفسابی برای ساب زنی سنگ پارکینگ و از بین بردن ناهمواری های کف پارکینگ و دستگاه اسکرابر برای تمیز کردن و لکه گیری استفاده می شود.

· کفسابی اداره و سازمان ها

همانطور که می دانید شرکت ها و سارمان ها محیط های پر رفت و آمدی هستند. محیط های پر رفت و آمد هم زودتر مستهلک می شوند. زیبایی و تمیزی محیط حس بهتری به مراجعین و کارکنان خواهد داد. یکی از مواردی که می تواند جلوه بهتری به محیط بدهد خدمات کف سابی شرکت ها و سایر خدمات مانند نماشویی ساختمان هستند. در کفسابی شرکت ها و سازمان نکاتی وجود دارد که حتما می بایست در نظر گرفته شود نظیر اینکه خدمات کف سابی در ساعاتی که اداره جات و سازمان ها تعطیل هستند انجام شوند.

· ساب زنی کف رستوران

زیبایی و تمیز بودن کف رستوران بیشتر از هر موردی موجب جذب مشتری می شود. لذا کف سابی رستوران از مواردی است که بیشترین میزان درخواست را دارد.

· ساب زنی هتل و مراکز پذیرایی دیگر

مجلل بودن یک فضا به محل رفت و آمد آن بستگی دارد. از این رو بیشتر هتل داران تاکید فراوان به انجام خدمات کف سابی هتل ها و مراکز پذیرایی دارند تا بتوانند نهایت رضایت مراجعه کنندگان خود را جذب کنند. علی الخصوص کف سابی لابی و جلوه اولیه که مسافرین و مراجعین به هتل ها می دهد حائز اهمیت ویژه ای است.

· کفسابی بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی

یکی از مزایای کفسابی، ضدعفونی کردن محیط کف است. از این رو کف سابی بیمارستان ها و مراکز درمانی در کنار زیباسازی موجب از بین بردن آلودگی و باکتری ها در چنین محیط های آلوده ای می شود.

· کف سابی و سنگسابی دانشگاه ها و مدارس

مراکز عالی و مدارس نیز از موارد دیگری هستند که بیشترین درخواست را در این حوزه دارند. این محیط های پر رفت و آمد زودتر مستهلک شده و با انجام کف سابی می توان با قیمت کفسابی مناسب به جای تعویض کلی ایرادات را به طور کل رفع نمود و محیط زیباتری در اختیار دانشجویان و کارکنان قرار داد.

مزایای کفسابی سنگ

· ظاهر لوکس و زیبایی چشم نواز

قدم زدن روی سطح براق و آینه ای اولین مزیت کف سابی ساختمان است. اگر در پی رسیدن به این ظاهر هستید باید بگوییم تنها راه که در کنار قیمت کفسابی مناسب می تواند شما را به هدفتان برساند همین مورد است. زیرا راهکارهای دیگر هزینه و زمان بیشتری خواهند برد. اگر شما از برق انداختن کاشی و سرامیک کف و یا برق انداختن گاز آشپزخانه لذت می برید حتما خدمات کفسابی مورد پسند شما خواهد بود.

· افزایش طول عمر سنگ ها

وجود درز و شکاف در بافت سنگها یکی از نقاط ضعف سنگ به شمار می رود. زیرا که نفوذ آب و مواد دیگر در فضای خالی بین سنگها طی دراز مدت، موجب ایجاد ترک در سنگ می شود. در پروسه سنگ سابی این درز و شکافها کاملا پر و یک دست شده و از ایجاد ترک های بعدی جلوگیری می کند.

· یکسان سازی سطح با ساب زدن سنگ کف منزل

از مهم ترین مزایای کفسابی سرامیک و ساب زدن سنگ، صیقلی شدن یا به اصطلاح برق افتادن سطح سنگ است. کفسابی ساختمان صرفا برای براق شدن سنگ نیست. بلکه فرآیند کف سابی و سنگ سابی برای از بین بردن لقی و عدم تراز بودن صفحات بین سنگ نیز به کار برده می شود. شستشوی سنگ و کاشی با مواد تاثیر چندانی در شفافیت سنگ ها ندارد و فقط لک ها را از بین می برد. در صورتیکه مواد اضافه مانند چسب و سیمان که به سنگ چسبیده باشند، با استفاده از ساب زنی سنگ از بین خواهند رفت.

· صرفه جویی در هزینه ها با ساب زنی سنگ

اگر قسمتی از سنگ سطح مورد نظر شما آسیب دیده یا شکسته باشد، اگر اقدام به کفسابی ساختمان نکنید، احتمالا مجبور می شوید که سنگ محل مورد نظر را به کل تعویض کنید. این کار هزینه ی بسیار بالایی نسبت به قیمت کفسابی ساختمان دارد. از طرفی فقط عوض کردن قسمتی از سنگ یا موزاییک کف، باعث ایجاد ظاهر بدی می شود، زیرا باز سطح یکدست نخواهد شد. اما با انجام کفسابی موزاییک یا ساب زنی سنگ می توان سطح یکدست و زیبایی ایجاد نمود و البته با قیمت کفسابی مناسب تر!

· کفسابی سنگ برای پاک کردن لکه روی سنگ

سنگ ها در کنار زیبایی بی نظیر خود نسبت به سایر مصالح متاسفانه به شدت رنگ پذیری بالایی دارند. لذا ممکن است به دلایل مختلف مانند اسید، جوهر نمک و یا ریختن سایر مواد تغییر رنگ دهند. از این رو کف سابی پارکینگ یا ساب زدن سنگ کف تمام این ایرادات را به طور کل از بین خواهد برد.

· رفع کهنگی سنگ و درخشان شدن کف

طی مرور زمان، استهلاک سطح سنگ حالت صیقلی خود را از دست می دهد. مات شدن سنگ نیمی از زیبایی کف را از بین می برد و مانند یک سطح کهنه و کثیف به نظر می رسد. برگرداندن درخشندگی سنگ و رفع مات شدگی سنگ تنها با ساب زنی یا سنگسابی میسر خواهد شد.

· نظافت راحت و بدون دردسر

هر چه سطح صاف تر و بدون ایراد باشد نظافت ساختمان راحت تر خواهد بود. به بیان دیگر وقتی نقصی روی سطح نباشد نظافت سریع و راحت تر انجام می شود و مدت زمان ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد شد.

ویژگی بهترین کفسابی چیست؟

 • ابتدا داشتن رزومه کاری تایید شده و دارای نمونه کار کفسابی واقعی
 • تجهیزات مناسب ساب زنی و لقمه های ایتالیایی و با کیفیت
 • تیم با تجربه و ماهر در زمینه رفع ایرادات سنگ و از بین بردن آثار ترک و شکستگی
 • کفساب حرفه ای می بایست با انواع سنگ و نحوه رفع تیرگی و خط وخش آشنایی داشته باشد.

قبل از شروع کف سابی چه اقداماتی باید انجام شود؟

 • در دسترس بودن برق سه فاز که امروزه در بیشتر ساختمان های تجاری و مسکونی به واسطه استفاده از آسانسور تعبیه شده است. استفاده از برق سه فاز موجب سرعت بخشیدن به پروسه کف سابی ساختمان می شود.
 • اگر ساختمان نوساز است باید هر گونه نخاله و شن و از این قبیل از روی سطح برداشته شده باشد و فضا به کل پاکسازی شده باشد.
 • برای کفسابی منزل سطح مورد نظر را به طور کل تخلیه کنید و همه وسایل را به اتاق دیگر ببرید تا خللی در کار کفساب ایجاد نشود.
 • در کفسابی پارکینگ تا حد امکان در حین انجام کار باید از تردد خودرو و اشخاص تا پایان پروسه خودداری شود. قبل از شروع، روز انجام اینکار را با کلیه افراد ساکن ساختمان هماهنگ کنید.
 • تا حد امکان تا پایان این پروسه افراد دیگر به جز تیم کفسابی نباید در محل تردد داشته باشند تا تمام ایرادات به خوبی بررسی و رفع شوند.
 • زمان کافی در اختیار تیم داده شود تا این اقدامات بدون عجله و با نهایت دقت انجام شود. زیرا تحت هیچ شرایطی نباید بدون حوصله و با عجله انتظار یک کار بی نقص را داشته باشید زیراکه نتیجه ی خوبی دریافت نخواهید نمود.

مراحل کفسابی ساختمان در بهترین کفسابی چگونه است؟

وابسته به نوع سطح و ایرادات آن مراحل سنگسابی تغییر می کند. به طور مثال در صورت عدم تراز بودن، ابتدا سطح سابیده شده و سپس درزها کاملا با استفاده از بتونه گرفته می شوند. در نهایت با استفاده از پولیش های مخصوص به جنس سنگ اقدام به درخشان کردن سنگ می کنند. اما در مواردی که تنها ایراد به جرم و لکه های سنگ بر می گردد و ایراداتی در درزها نیست تنها دستگاه کف سابی سنگ ها تا جایی تراشیده می شوند که جرم ها کلا از بین رفته و بعد کل سطح با هم یکسان تراشیده می شوند و در نهایت مرحله براق و درخشندگی با استفاده از لقمه های ایتالیایی انجام می شود. به طور کل مراحل کف سابی به گزینه های زیر تقسیم می شوند.

 • ساب زدن سنگ با لقمه های 36 و 46 برای از بین بردن ناهمواری ها
 • خط و خش های مرحله قبل با استفاده از لقمه های 60 باید از بین بروند.
 • در صورت وجود درز و شکاف بتونه کاری انجام می شود.
 • سپس با استفاده از لقمه 120 روی بندها و شکستگی ها زده می شود و سطح مات به وجود می آید.
 • حال باید ساب زدن سنگ کف با لقمه 220 برای از بین بردن خط و خش ها انجام شود.
 • در مراحل بعدی با لقمه های 600 اقدام به براق کردن سنگ کف می کنند. البته این مراحل همه درجه بندی دارند و درجه به درجه به موجب آینه ای شدن سنگ می شود.

انواع روش های کفسابی سنگ ساختمان

· کفسابی با لقمه پد الماسه

روش كفسابي سنگ ساختمان که اخیرا بیشتر در بهترین کفسابی ها استفاده می شود این مورد است. در این روش از لقمه های الماسی استفاده می شود که خط و خش های بسیار جزئی را از بین برده و موجب صیقلی شدن سنگ کف می شود. البته این لقمه ها دارای درصدهای متفاوتی هستند که در هر مرحله باید استفاده شوند.

· كف سابي سنگ ساختمان با لقمه پد شاین

كفسابي سنگ ساختمان با پد شاین در واقع لقمه هایی هستند که از لایه های پارچه مانندی تشکیل شده اند. این پارچه ها مانند پولیش بوده و موجب صیقلی شدن سنگ می شود. برای کفسابی پارکینگ این روش بیشتر توصیه می شود. زیرا طی مرور زمان ماندگاری بیشتری دارند. البته مهارت کفساب در این روش بسیار مهم است.

· کفسابی آینه ای یا ساب ایتالیایی (سنگسابی ایتالیایی)

برترین و بهترین کفسابی، ساب ایتالیایی می باشد که قیمت کفسابی بالایی هم دارد. با استفاده از کف سابی آینه ایی یک لایه سطح نازک از روی کف برداشته و با استفاده از لقمه های ساب زنی مخصوص یک سطح کاملا صاف و آینه ای ایجاد می شود که تاثیر شگرفی بر زیبایی کل ساختمان خواهد داشت. در واقع یکی از مواردی که در محیط های لوکس و لاکچری موجب جذب افراد شده کفسابی آینه ای است که موجب ایجاد حس بی نظیری در افراد می شود. به علت اینکه در این پروسه سنگ ها بسیار براق می شوند به آن سابزنی شیشه ای هم گفته می شود. البته خدمات کفسابی مناسب همه سطوح نیست به طور مثال سطح سرامیک قابل کفسابی ندارد و تنها راه زیباسازی آن شستشو است و قابلیت لایه برداری ندارند.

· کف سابی نانو

این اصطلاح در واقعیت نانو ساب است. یعنی بعد از انجام مراحل کف سابی سنگ با مواد نانو روکش می شود. به این ترتیب سطح ضد آب و به طور کل ضد مایع می شود. به این ترتیب این سطح آب گریز هیچ چیز را به خود جذب نمی کند. قیمت کفسابی نانو نسبت به سایر گزینه ها بیشتر است. بهتر است این روش با سنگسابی ایتالیایی انجام شود تا به معنای واقعی بهترین کفسابی را تجربه کنید.

کفسابی پارکینگ چقدر طول می کشد؟

به طور کل نمی توان مدت زمان معینی را برای کف سابی اعلام کرد. زیرا نوع سنگ، نوع ایرادات، تجهیزات مورد استفاده و البته مهارت کفساب این زمان را تغییر می دهد. بهترین کفسابی بر اساس نوع سنگ پروسه ی خاصی دارند که قبل از شروع کار با کارفرما درباره این موضوع صحبت شده و تمام جزئیات باید اعلام شود. به طور کل سنگسابی سنگ موزاییک قطعا با مرمر یا گرانیک یکسان نیست. اما این اطمینان را به شما می دهیم که با همکاری با بهترین کفسابی ساختمان هوم سرویز در مناسب ترین زمان و بالاترین کیفیت خدمات کف سابی ساختمان را دریافت خواهید نمود.

دستگاه کفسابی سنگ منزل چیست؟

خدمات کفسابی ساختمان بر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتی را می طلبد. ابتدا با دستگاه ساب سنگ و لقمه ساب زنی مناسب باید یک لایه از روی سنگ برداشته شود. لقمه مورد استفاده در دستگاه باید بر اساس جنس سنگ انتخاب شود. قبل از شروع کفسابی ساختمان یا سنگ سابی کف اگر درز و شکاف های سنگ نیاز به تخلیه و بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوص این کار انجام می گیرد. بتونه کاری با استفاده از سیمان و رزین انجام می شود. پس از آن، مراحل بتونه کاری با استفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری انجام می شود. در مواردی مانند کفسابی پارکینگ، کفسابی پله و پاگرد و همچنین سنگ سابی کف منزل و غیره کاربرد دارد.

کفساب حرفه ای هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

کیفیت خدمات کفسابی ساختمان و ساب زنی سنگ مانند بسیاری از موارد دیگر به تجربه و مهارت کفساب ساختمان بستگی دارد. اطمینان از کیفیت سطح و مقاومت سنگ قبل از انجام دادن کفسابی ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بعضی از گونه های سنگ به علت جنس نامرغوب، مناسب برای ساب زدن سنگ نیستند. لذا قبل از تصمیم به سنگ سابی با کفساب ماهر و با تجربه حتما مشورت کنید.

این مورد که کف ساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کف سابی نماید و حتما تمامی سطوح به صورت یکدست سنگسابی شوند، بسیار مهم است. تعداد دفعات مجاز برای ساب زدن سنگ کف باید درست انجام شوند تا به بافت سنگ آسیب نرسد. حضور به موقع و انجام کفسابی ساختمان با صبر و حوصله بر نتیجه کار تاثیر دارد. کف ساب باید به انجام تمامی خدمات کفسابی واقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمه کفسابی سنگ متناسب با جنس سنگ از مهارت و تجربه کف ساب هوم سرویز محسوب می شود.

قیمت کفسابی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کفسابی ساختمان به موارد متعددی بستگی دارد. عواملی مانند جنس کف ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، متراژ و مدت زمانی که برای انجام این کار صرف می شود بر دستمزد کفساب و قیمت کفسابی ساختمان تاثیر دارند. به طور کل هر مورد که موجب شود تعداد مراحل سازنی سنگ افزایش پیدا کند بر روی قیمت کفسابی تاثیر می گذارد. در ادامه مواردی که بیشترین تاثیر را بر قیمت کف سابی ساختمان می گذارند را شرح می دهیم.

1. جنس سنگ و تاثیر آن بر هزینه کفسابی

معمولا جنس سنگهایی که در کف ساختمان به کار می روند، دو نوع هستند. سنگ های نرم مانند سنگ مرمر و سنگ تراولین هستند. این سنگها که در نمای بیرون و داخل خانه استفاده می شوند از نمونه سنگ های ارزان محسوب می شوند ازین رو قیمت کفسابی ساختمان برای این نوع ها به نسبت ارزانتر خواهد شد و با نام کفسابی ارزان شناخته می شود. همچنین قیمت کفسابی موزاییک و قیمت کفسابی سرامیک بسیار کمتر از قیمت سنگ سابی سنگ و قیمت کفسابی سنگ گرانیت است.

2. قیمت کفسابی و وضعیت فعلی سنگ ها

در تعیین قیمت کفسابی سنگ این نکته نیز بسیار موثر است که آیا سنگ قبلاً ساب خورده است یا خیر. زیرا سنگ هایی که یک بار ساب سنگ خورده باشند، در نوبت اول ایرادات فاحش گرفته شده است و انجام دوباره ساب زنی سنگ راحت تر است، ازین رو قیمت کفسابی پارکینگ برای بار دوم کمتر خواهد شد.

3. رفع ایرادات سنگ ها و تاثیر آن بر قیمت کف سابی سنگ

مقدار کثیفی و تعداد لقمه های ساب زنی استفاده شده نیز مورد دیگری است که بر هزینه کفسابی سنگ تاثیر دارد. همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگ سابی، هزینه ترمیم به قیمت سنگسابی اضافه خواهد شد. هیچ گاه به علت قیمت کفسابی ساختمان ارزان، از شرکت های نامعتبر کمک نگیرید. زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی سنگ نادرست بسیار بالاتر خواهد بود.

4. متراژ و محل کفسابی

بر اساس محل مورد نظر قیمت کفسابی پارکینگ یا قیمت کف سابی کف خانه به سه روش می توان هزینه کف سابی را تعیین نمود. روش اول متر مربع است که برای مساحت های زیاد پیشنهاد می شود. در فضاهای محدود مانند کفسابی پله و کفسابی راه پله به ازای هر پله قیمت کفسابی اعلام می شود. و برای فضاهای محدود بر اساس روز یا ساعت کاری به صورت توافقی قیمت کفسابی اعلام می شود.

5. مصالح جانبی مورد نیاز بر قیمت کفسابی

در صورتی که وضعیت در کفسابی سنگ دارای ترک های زیادی باشد. در این پروسه باید کلیه این ترک ها پر و ترمیم شود. بتونه و رزین مورد استفاده در این مراحل بر قیمت کفسابی ساختمان تاثیر می گذارد.

6. نوع و روش کفسابی

همانطور که پیش تر توضیح داده شد کفسابی روش های متعددی دارد و بهترین کفسابی، کفسابی ایتالیایی است که به کف سابی شیشه ای هم معروف است. انتخاب این روش موجب بالا رفتن قیمت کفسابی سنگ می شود چون نتیجه شگفت انگیزی به دنبال دارد و طبعا مراحل انجام آن نیز سخت تر و به مهارت بالای کفساب نیاز دارد.

کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟

کفسابی ارزان از مواردی است که امروزه زیاد در فضای وب جستجو می شود. شاید در کل پروسه کف سابی ساختمان اقدام ساده ای به نظر برسد. اما میزان مهارت کفساب و استفاده از تجهیزات و دستگاه کف سابی همه و همه در نتیجه نهایی و هزینه کفسابی تاثیر دارد. خیلی از شرکت های کفسابی سنگ با شعار کفسابی ارزان، خدمات بسیار بی کیفیتی ارائه می دهند که موجب آسیب رسیدن به کل کف شده و هزینه تراشی های بیشتری در پی دارد. پس همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی شگفت آوری، بی دلیل نیست و ما آن را هیچ وقت پیشنهاد نمی کنیم زیرا تنها رضایت شماست که اهمیت دارد...

خدمات سنگ سابی و کفسابی ساختمان را به کفساب حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از هزینه کفسابی ساختمان و قیمت سنگ سابی هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت کفسابی ساختمان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. پس از مشاهده نمونه کار و رضایت با عقد قرار داد می توانید خدمات خود را با خیال راحت به متخصصین ما بسپارید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کفسابی ساختمان و همچنین ارایه خدمات کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز

خدمات سنگسابی سنگ های ساختمانی توسط شرکت کفسابی ساختمان معتبر

سنگسابی گرانیت، مرمریت،، تراولین توسط کفساب ماهر

ساب زدن سنگ کف پارکینگ، ساب زدن سرامیک، ساب زدن موزاییک، بتن و پولیش کف ساختمان

اسیدشویی سرامیک، موزاییک، سنگ و شستشوی کف با سایر مواد شوینده

بتونه کاری کف و رفع ایرادات و لقی های سرامیک و سنک کف و رزین کف

نظرات کاربران

profile picture
مرسده طباطبایی

کارشون خوب بود و به موقع تحویل دادن اخلاقشون هم خوب بود و در کل ما راضی بودیم.

profile picture
الناز جعفری

از آقای رضامحمدیان کمال تشکر را دارم واقعا کارشون عالی بود

profile picture
سعید کلانتر

عالی بود کارشون و بسیار با اخلاق بودن در کار

شرایط سنگسابی و کفسابی سرامیک، موزاییک و بتن

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان
cleaning-shed-warehouse
نظافت و شستشوی سوله و انبار
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 3,000,000 الی 4,000,000 تومان
charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 2,550,000 الی 2,550,000 تومان