banner

سنگسابی و کفسابی انواع سطوح

از 1087 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کفسابی و سنگ سابی انواع سطوح توسط کف ساب حرفه ای

قیمت کفسابی کف با مواد شوینده(متر مربع)

16,000 الی 22,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ موزاییک(متر مربع)

21,000 الی 39,000 تومان

قیمت کفسابی بتن(متر مربع)

32,000 الی 51,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت با رزین(متر مربع)

42,000 الی 75,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ گرانیت بدون رزین(متر مربع)

35,000 الی 70,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با بتونه(متر مربع)

28,000 الی 45,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ مرمریت با رزین(متر مربع)

27,000 الی 50,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ دهبید(متر مربع)

29,000 الی 43,000 تومان

قیمت کفسابی سنگ تراورتن(متر مربع)

39,000 الی 58,000 تومان

قیمت کفسابی لاشه سنگ(متر مربع)

28,000 الی 53,000 تومان

قیمت اسیدشویی(متر مربع)

18,000 الی 27,000 تومان

قیمت کفسابی برای متراژ کمتر از 50 متر مربع

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط کفسابی موزاییک، سرامیک، سنگ و بتن

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

کفسابی ساختمان چیست؟

کف سابی یا سنگسابی کف به مجموعه اقدامات مانند سابزدن کف، ساب سنگ، کفسابی سرامیک، کف سابیموزاییک و غیره به وسیله تجهیزات و ابزارآلات مخصوص گفته می شود. استفادهطولانی مدت از هر سطحی مانند سنگ یا حتی سرامیک موجب مستهلک شدن آن می شود. بااستفاده از خدمات کف سابی، چند میلیمتر از از روی سنگ برداشته میشود و سطح صاف و صیقلی ایجاد می شود. در ادامه به مزایای کفسابی ساختمان وعوامل موثر بر هزینه کفسابی و دستمزد کفساب ساختمان میپردازیم.

کف سابی در چه مواردی استفاده می شود؟

حتی سطوح سخت و مقاومی مانند سنگ نیز بر اثر اتفاقات گوناگون ممکن استدچار ناهمواری هایی شوند. در بعضی از موارد پس از نصب سنگ ممکن است به علتریختن ملات و رنگ، زیبایی مورد انتظار دریافت نشود. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگو کاشی لبه های سنگ به طور کامل در بتن کار فرو نمی رود، در این مورد وموارد این چنینی که امکان تعویض دوباره سنگ کف نمی باشد، تنها راه حل استفاده ازکفسابی و خدمات سنگسابی ساختمان می باشد.

تمیز کردن سنگ کف پارکینگ مسکونی با کفسابی

اهمیت تمیز کردن کف پارکینگ در ساختمان های مسکونی بیشتر است. ماشینهای لوکس ساکنین باید جای پارک مناسبی داشته باشند. زباله ها و شن های کف پارکینگمحل خوبی برای پارک اتومبیل های مدل بالا نیستند. با توجه به اینکه پارکینگ ازمشاعات ساختمان است اغلب توسط ساکنین تمیز نمی شود. کفسابی و تمیز کردن سنگ کفپارکینگ از مواردی است که هر چند سال یکبار باید انجام شود.

تمیز کردن سنگ کف پارکینگ تجاری

لکه گیری و تمیز کردن کف پارکینگ در ساختمان های تجاری درست به اندازهویترین فروشگاه های تجاری اهمیت دارد. پارکینگ های کثیف با کف ناهموار از دیدمراجعه کننده ها دور نمی ماند. رونق کسب و کارتان بستگی به جلب رضایت مشتری دارد.در اغلب موارد برای برق انداختن سنگ کف پارکینگ از دستگاه های پولیش مخصوص استفادهمی شوند. دستگاه کف سابی  برای ازبین بردن ناهمواری های کف پارکینگ و دستگاه اسکرابر برای تمیز کردن و لکهگیری استفاده می شود.

مزایای کف سابی سنگ

افزایش طول عمر سنگ ها

وجود درز و شکاف در بافت سنگها یکی از نقاط ضعف سنگ به شمار می رود.زیرا که نفوذ آب و مواد دیگر در فضای خالی بین سنگها طی دراز مدت، موجب ایجاد ترکدر سنگ می شود. در پروسه سنگ سابی این درز و شکافها کاملا پر و یک دستشده و از ایجاد ترک های بعدی جلوگیری می کند.

یکسان سازی سطح با ساب زدن سنگ کف منزل

از مهم ترین مزایای کف سابی، صیقلی شدن یا به اصطلاح برقافتادن سطح سنگ است. کفسابی سنگ صرفا برای براق شدن سنگ نیست.بلکه فرآیند کفسابی سنگسابی برای از بین بردن لقی و عدم ترازبودن صفحات بین سنگ نیز به کار برده می شود. شستشوی سنگ و کاشی با مواد تاثیرچندانی در شفافیت سنگ ها ندارد و فقط لک ها را از بین می برد. در صورتیکه مواداضافه مانند چسب و سیمان که به سنگ چسبیده باشند، با استفاده از ساب زدنسنگ از بین خواهند رفت.

صرفه جویی در هزینه ها

اگر قسمتی از سنگ سطح مورد نظر شما آسیب دیده یا شکسته باشد، اگراقدام به کفسابی و ساب زدن سنگ نکنید، احتمالا مجبور می شوید که سنگ محلمورد نظر را به کل تعویض کنید. این کار هزینه ی بسیار بالایی نسبت به قیمتکفسابی سنگ دارد. از طرفی فقط عوض کردن قسمتی از سنگ یا موزاییک کف، باعثایجاد ظاهر بدی می شود، زیرا باز سطح یکدست نخواهد شد. اما با انجام بایک کفسابی موزاییک و ساب سنگ می توان سطح یکدست و زیباییایجاد نمود و البته با هزینه مناسب تر!

دستگاه کفسابی سنگ منزل

کفسابی بر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتیرا می طلبد. ابتدا با دستگاه ساب سنگ و لقمه ساب زنی مناسب باید یک لایهاز روی سنگ برداشته شود. لقمه مورد استفاده در دستگاه کف سابی باید براساس جنس سنگ انتخاب شود. قبل از شروع کفسابی یا سنگسابی کف اگر درز وشکاف های سنگ نیاز به تخلیه و بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوصاین کار انجام می شود. بتونه کاری با استفاده از سیمان و رزین انجام می شود. پس ازانجام بتونه کاری با استفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری و ساب زدن سنگ انجاممی شود. در مواردی مانند کفسابی پارکینگ، کفسابی پله و پاگرد وهمچنین سنگ سابی کف منزل و غیره کاربرد دارد.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک نیز مانند ساب زنی سنگ انجام می شود. گاهی سطح موزاییک و کاشیبه دلایل مختلف ناهموار می شود و برای ازبین بردن این ناهمواریها و زیبا شدن وبراق شدن موزاییک ها اقدام به کف سابی موزاییک می کنند. همچنین گاهی پیشاز انجام عملیات پارکت و کفپوش نیز برای یکسان سازی سطح، اقدامبه ساب زنی موزاییک می کنند تا بستر مناسبی برای نصب پارکتو کفپوش ایجاد شود. البته باید بدانید که خدمات کف سابی برایموزاییک های برجسته انجام نمی شود و فقط روی موزاییک های صاف قابل انجام است.

کف سابی بتن

قبل از توضیح درباره کفسابی بتن باید بیان کنیم که به طورکل دو نوع بتن وجود دارد. بتن نرمه و بتن سنگ دار. در مدل اول بتن ترکیبی از ماسهو سیمان است در این مدل افراد به راحتی اقدام به سنگ سابی بتن میکنند. ولی در مدل سنگدار این کار امکان ندارد و یا در صورت انجام با تجهیزاتمعمولی نمی توان اقدام به این کار نمود. زیرا سنگ های موجود در بتن می توانندبه دستگاه کف ساب آسیب برسانند و کنده شوند. کف سابی بتن برای یکسانسازی سطح برای امور دیگر مانند کفپوش و پارکت انجام می شود. همچنین در مواردی کهعوامل جوی و محیطی موجب ایجاد ترک در شکستگی در بتن شده اند، این اقدام بسیار موثراست.

ساب سنگ چیست؟

در صورتی که روی سطح سنگ به علت استفاده طولانی و یا برخورد شی،ناهمواری یا شکستگی ایجاد شده باشد، کف ساب به کمک دستگاهکفسابی و استفاده از لقمه های متفاوت سعی به یکسان سازی و ساب سنگ میکند. با تراشیدن یک لایه از سطح نا هماهنگی را از بین می برند. همچنین در صورتی کهسطح بسیار صاف باشد و به علت عدم وجود استحکاک روی سنگ مشکل ایجاد شده باشد، باایجاد شیارهای بسیار نامحسوس اقدام به ایجاد استحکاک می کنند. خدمات کفسابی یا ساب سنگ همچنین شامل پرکردن درز و شیارهای بین قطعات سنگبا مواد سنگسابی سنگ می باشد. این کار توسط دوغاب و ملات مخصوص یا رزینانجام می گیرد و در نهایت برای یکسان سازی نهایی، سنگ ساب زده می شود. همچنین درمواردی که لکه های ایجاد شده در سنگ توسط هیچ مواد شوینده ای از بین نرود، بهترینراهکار استفاده از خدمات سنگسابی هوم سرویز می باشد.

کفساب حرفه ای هوم سرویز

کیفیت خدمات کفسابی مانند خیلی از کارهای دیگر به تجربه ومهارت کفساب بستگی دارد. اطمینان از کیفیت سطح و مقاومت سنگ قبل ازانجام دادن کف سابی بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بعضی از گونه های سنگ به علتجنس نامرغوب، مناسب برای کفسابی نیستند. لذا قبل از تصمیم به سنگ سابی با کفساب ماهر وبا تجربه حتما مشورت کنید.

این مورد که کف ساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کفسابی نماید و حتما تمامی سطوح به صورت یکدست سنگ سابی شوند، بسیار مهم است. تعداددفعات مجاز برای ساب زدن سنگ کف باید درست انجام شوند تا به بافتسنگ آسیب نرسد. حضور به موقع و انجام کفسابی ساختمان با صبر و حوصله برنتیجه کار تاثیر دارد. کفساب باید به انجام تمامی خدمات کفسابی واقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمهکفسابی متناسب با جنس سنگ از مهارت و تجربه کف ساب هوم سرویز محسوب میشود.

قیمت کف سابی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه کف سابی به موارد متعددی بستگی دارد. عواملیمانند جنس کف ساختمان، تعداد طبقات ساختمان، متراژ و مدت زمانی که برای انجام اینکار صرف می شود بر دستمزد کفساب و قیمت کفسابی ساختمان تاثیردارند. معمولا جنس سنگهایی که در کف ساختمان به کار می روند، دو نوع هستند. سنگهای نرم مانند سنگ مرمر و سنگ تراولین هستند. این سنگها که در نمای بیرون وداخل خانه استفاده می شوند از نمونه سنگ های ارزان محسوب می شوند ازین رو قیمت کفسابیسنگ برای این نوع ها به نسبت ارزانتر خواهد شد. همچنین قیمت کفسابی موزاییک و قیمت کفسابی سرامیک بسیار کمتراز هزینه سنگ سابی سنگ گرانیت است.

در تعیین قیمت کفسابی سنگ این نکته نیز بسیار موثراست که آیا سنگ قبلاً ساب خورده است یا خیر. زیرا سنگ هایی که یک بار ساب سنگخورده باشند، در نوبت اول ایرادات فاحش گرفته شده است و انجام دوباره این کار راحتتر است، ازین رو قیمت ساب زدن سنگ کف برای بار دوم کمترخواهد شد. مقدار کثیفی و تعداد لقمه های استفادهشده نیز مورد دیگری است که بر هزینه کفسابی سرامیک تاثیر دارد.همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگسابی، هزینه ترمیم به هزینهسنگسابی اضافه خواهد شد. هیچ گاه به علت هزینه کف سابی ازشرکت های نامعتبر کف سابی کمک نگیرید. زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی نادرستبسیار بالاتر خواهد بود.

کفسابی ارزان آیا امکان پذیر است؟

کفسابی ارزان از مواردی است که امروزه زیاد در فضای وب جستجو میشود. شاید در کل پروسه کف سابی و ساب زدن سنگ اقدام ساده ای به نظر برسد. امامیزان مهارت کفساب و استفاده از تجهیزات و دستگاه سنگ ساب همه وهمه در نتیجه نهایی تاثیر دارد. خیلی از شرکت های کفسابی با شعار کفسابیارزان، خدمات بسیار بی کیفیتی ارائه می دهند که موجب آسیب رسیدن به کل کف می شود وهزینه تراشی های بیشتری در پی دارد. پس همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانیشگفت آوری، بی دلیل نیست.

خدمات سنگسابی و کفسابی هوم سرویز

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع قیمت از خدمات کفسابی سنگ،سرامیک و غیره هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما در این زمینه با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

کف سابی بتن، موزاییک و سرامیک با دستگاه های مجهز ساب زنی
خدمات سنگ سابی و کفسابی انواع سنگ های ساختمانی
سنگ سابی گرانیت، مرمریت،، تراولین و انواع سنگ های ساختمانی دیگر
ساب زدن سنگ کف ، ساب زدن سرامیک، ساب زدن موزاییک، بتن و پولیش کف ساختمان
اسیدشویی سرامیک، موزاییک، سنگ و شستشوی کف با سایر مواد شوینده
بتونه کاری کف و رفع ایرادات و لقی های سرامیک و سنک کف و رزین کف

همیاران سرویس سنگسابی و کفسابی انواع سطوح

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,200,000 الی 1,400,000 تومان
نظافت و شستشوی سوله و انبار
نظافت و شستشوی سوله و انبار
در حال بروزرسانی قیمت
نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,500,000 الی 9,000,000 تومان
شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
در حال بروزرسانی قیمت