banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ضدعفونی ویروس کرونا

ضدعفونی منزل و محل کار

از 1161 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت گندزدایی و ضدعفونی کردن کامل منزل و محل کار

قیمت ضدعفونی ویروس کرونای منزل (متراژ کمتر از 100 متر)

300,000 الی 350,000 تومان

قیمت ضدعفونی ویروس کرونای شرکت ها و سازمان ها (متراژ کمتر از 100 متر)

400,000 الی 450,000 تومان

قیمت ضدعفونی ویروس کرونای منزل (متراژ بین 100 تا 300 متر))

450,000 الی 500,000 تومان

قیمت ضدعفونی ویروس کرونای شرکت ها و سازمان ها (متراژ بین 100 تا 300 متر))

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت ضدعفونی و گندزدایی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی

توافقی

قیمت ضدعفونی و گندزدایی کافه، رستوران، هتل و تالار

توافقی

قیمت ضدعفونی و گندزدایی به صورت دوره ای

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ضدعفونی محل کار و شرکت ها

مشاوره اولیه رایگان ضدعفونی کرونا به صورت تلفنی برای شناسایی و تعیین نوع ضدعفونی و گندزدایی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

سرویس ضدعفونی و گندزدایی ویروس کرونا می تواند به صورت دوره ای و مرتب توسط هوم سرویز انجام شود. جهت سرویس های دوره ای ضدعفونی، همیار هوم سرویز با لحاظ نمودن تخفیف قرارداد منعقد می نماید.

هوم سرویز جهت ضدعفونی و گندزدایی ویروس کرونا محیط های مسکونی و ادارات از مواد موثر مرغوب و مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می نماید. این مواد با توجه به مشاوره همیار هوم سرویز انتخاب و به مشتری اعلام می شود.

مواد مورد استفاده جهت ضدعفونی و گندزدایی در هوم سرویز سارفوسپت ساخت سوییس و دارای سیب سلامت از وزارت بهداشت می باشد. این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا، فاقد بو، سمیت و خورندگی در منافذ مختلف بوده و بدون نیاز به آبکشی و از ابتلا به بیماری های میکروبی، ویروسی و قارچی و همینطور ویروس کرونا جلوگیری می نماید.

همیار هوم سرویز جهت ضدعفونی کردن محیط، اقلام و مواد مورد استفاده را به صورت پلمپ شده در محل مشتری همراه داشته و جهت اطمینان در حضور مشتری اقدام به باز کردن محصول می نماید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ضد عفونی کردن خانه و محل کار چگونه انجام می شود؟

امروزه گند زدایی و ضدعفونیکردن محیط به بزرگترین دغدغه افراد تبدیل شده است. افراد در دوران قرنطینهمدام محیط خانه و محل کار را تمیز نگه می دارند. به این ترتیب سعی دارند با رعایتنکات بهداشتی و ضدعفونی محل کار به فعالیت های اجتماعی و حرفه ایخود نیز ادامه دهند. اما شاید بسیاری از افراد ندانند که ضد عفونی سازمان ومنزل در زمان کرونا با ضدعفونی کردن خانه در شرایط عادی متفاوتاست. در ادامه چند روش ساده برای ضدعفونی منزل و محل کار و قیمتضدعفونی کردن منزل و محل کار را توسط متخصصبن ارائه خواهیم کرد.

چگونه خانه را ضدعفونی کنیم؟

در روش های خانگیجهت ضدعفونی خانه از ویروس کرونا از محلول‌ سفید کننده وایتکساستفاده می کنیم. حالا این محلول سفید کننده به یکی از قوی ترین مواد ضدعفونی کردنخانه، سازمان و شرکت ها تبدیل شده است. در کنار این ماده محلول الکل و آب نیزبسیار پر کاربرد است.

نحوه ضد عفونی منزل کرونایی

برای ضدعفونیکردن خانه، باید وایتکس را به نسبت یک به 99 با آب سرد لوله کشی رقیق کنید.برای ضدعفونی سازمان و شرکت ها نسبت 1 به 50  کاهش پیدا می کند. زیرا که اینمحیط ها پر رفت و آمد و آلوده تر هستند. همچنین این محلول مناسب ضدعفونی خانهاز ویروس کرونا در سطوح آلوده‌ و مشترک از جمله دکمه آسانسور، دستگیره در‌هاو ...نیز می باشند. به یاد داشته باشیدکه محل تهیه و استفاده این محلول هم مهم است . تهیه این محلول ضد عفونی کننده باید در فضایی انجام شود که هوا جریانداشته باشد. تا موجب ایجاد مشکلات تنفسی نشود.  همچنین این محلول باید نهایتاظرف مدت ۲۴ساعت استفاده شود. زیرا پس از گذشت این زمان خاصیت چندانی نخواهدداشت.

ضدعفونی کرونابا سرکه آیا امکان پذیر است؟

چطور خانه را ضدعفونیکنیم؟ امروزه این سوال پر تکرارترین موضوع در ذهن افراد است. در ابتدا بایدبیان کنیم که تنها مواد اسیدی در از بین بردن ویروس کرونا و گندزدایی موثرند. باتوجه به اینکه درجه اسیدی بودن سرکه پایین می باشد پس این مایع ، ضد عفونی کننده مناسبی برای کرونا نیست.ولی بنا بر طب سنتی، بخور سرکه و آب محلول مناسبی بری ضدعفونی کردن هوای منزل است.زیرا دوز کمی از این اسید در هوا، ویروس های معلق در هوا را از بین میبرد.

ضدعفونی کرونا با الکل

موثرترین راهبرای ضدعفونی کردن منزل کرونایی و محل کار آلوده استفاده از محلول هایحاوی الکل است. الکل تا مقدار بالایی از ویروس را از روی سطوح از بین میبرد. اماهیچ گاه نباید در مصرف محلول های الکلی افراط کرد. زیرا عوارض پوستی و تنفسی در پیخواهد داشت.

در نهایت با توجه بهقیمت بالای الکل و قابلیت آتش زایی الکل پیشنهاد میکنیم، برای ضدعفونی کردنمنزل کرونایی و گندزایی در سطح خیلی وسیع از این ماده استفاده نکنید.

چگونه خانه کرونایی را ضدعفونی کنیم؟

موثرترین و کم هزینهترین راه برای گند زایی سطوح وسیع، مانند ضدعفونی سازمان و یا ضد عفونی محل کار وشرکت ها استفاده از محلول وایتکس و آب است. به طوری که یک پیمانه وایتکس با 50پیمانه آب قاطی شود. این محلول تا 24 ساعت قابل استفاده است.

ضدعفونی کرونا با کلر

 از کلر نیز برای ضد عفونی شرکت وسطوح مختلف در منزل، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز عمومی استفاده می شود.همانطور که میدانید محصولات دارای کلر انواع مختلفی هستند. پودر کلر خود بهتنهایی بسیار قوی و خطرناک است. ازین رو استفاده از مواد سفید کننده مانند وایتکسپیشنهاد می شود، که هم حاوی کلر است هم برای مردم آشنا و قابل دسترس تر می باشد.

نحوه ضد عفونیمنزل کرونایی با کلر باید نسبت یک به ۹۹ با آب سرد رقیق کرد، به عبارتدیگر یک قاشق غذاخوری ازکلر رقیق شده  باید ۹۹ قاشق آب سرد مخلوط شود تاضررهای جانبی کلر کاهش پیدا کند.

مراحل ضدعفونی منزل از کرونا 

مراحل ضدعفونیمنزل از کرونا باید از بیرون منزل شروع شود و سپس به داخل منزل برسد. ضدعفونی فضای مشاع در ساختمان ها نظیر راه پله و آسانسور همچنین راهرو ها بسیار مهماست. با رعایت موارد ذکر شده از انتقال ویروس به فضای داخلی منزل جلوگیری می شود.

 ضدعفونی خانه کرونایی

با توجه به ناقل بودنبیمار کرونایی حتی پس از درمان کامل، ضدعفونی خانه کرونایی بسیارحائز اهمیت است. با توجه به اینکه در اکثر خانه ها امکان جدا سازی و قرنطینه کاملفرد بیمار وجود ندارد. باید مرتبا محل اقامت فرد بیمار ضدعفونی و گندزدایی شود.

اولین اقدام برایشروع ضد عفونی منزل کرونایی پوشیدن ماسک توسط بیمار است. درصورتی که این امکان وجود ندارد باید فرد بیمار مرتبا در هنگام سرفه و عطسه جلویدهان خود را بگیرد تا ترشحات مخاطی فرد به بیرون تراوش نکند. برای ضد غفونیمنزل کرونایی مرتبا ملافه، روکش تختخواب و لباس بیمار باید به صورت مجزا بامواد ضدعفونی شستشو و تعویض شوند.

ضمن رعایت فاصلهاجتماعی باید وسایل مورد استفاده بیمار کاملا جدا، شسته و میکروب زدایی شوند.تهویه مناسب بعد از اسپری پاچی بسیار پر اهمیت است. لطفا بعد از ضدعفونی با موادیمانند وایتکس اجازه دهید تا حداقل 10 دقیقه محلول ضدعفونی روی سطوح باقی بماند و بعد به آبکشی یا دستمال کشی بپردازید.

بهترین راه ضد عفونی کردن خانه از کرونا

با توجه به سرعتبالای انتقال ویروس کرونا ضدعفونی کردن اتاق بیمار و ضد عفونی کردن خانه ازکرونا بسیار با اهمیت است. ابتدا باید اتاقی که تهویه مناسبی دارد را بهبیمار کرونایی اختصاص دهید. سپس حداقل روزی یکبار را به گند زدایی و ضد عفونیاتاق از کرونا بپردازید. تمام وسایل و محل های مورد استفاده بیمار باید با مواد ضد عفونی به خوبی گند زدایی شود. وسایل مورد استفادهموبایل، تبلت، لپ تاپ، کلید پریز برق و دستگیره های در و غیره باید با محلول ضد عفونی کننده نظیر الکل به خوبی تمیز شوند.

چند نکته برای ضدعفونی خانه بعد از قرنطینه

همه ی ما به ناچارمجبور هستیم در دوران قرنطینه و پس از آن اقدامات لازم را برای ضدعفونی منزلپس از کرونا انجام دهیم. ضدعفونی منزل پس از کرونا شامل گند زدایی و ضدعفونیتمام منزل از جمله اتاق خواب بیمار و سرویس بهداشتی است.

ضدعفونی کردن خانهبعد از کرونا شامل اقدامات احتیاطی است. به طور مثال با کفش و لباسی که درخارج از خانه پوشیده بودید به داخل منزل وارد نشوید. سعی کنید با لباس‌های بیرونروی تخت و یا مبل ننشینید. اگر فراموش کردید، مبل‌ را ضدعفونی کنید. کف زمین رامرتب با ترکیب وایتکس و آب ضد عفونی کنید. میتوانید با استفاده از بخارشو سطح مبلو فرش را نیز ضدعفونی کنیدضدعفونی بعد از قرنطینه موجب می شودکه دوباره اعضای خانه به ویروس مبتلا نشوند.

ضد عفونی محیط شرکت و ادارات با کمک از شرکت ضدعفونی کرونا

محیط های مسکونی پرتردد و ادارات باید به صورت مکرر و درست گند زدایی شود. ضدعفونی خانه بعد ازقرنطینه باید با دقت فراوان انجام شود. همچنین ضدعفونی سازمان ها و اداراتباید به صورت رندوم و بدون تداخل زمانی توسط شرکت ضدعفونی کرونا انجامشود. بدین ترتیب از شیوع و گسترش بیماری در محیط کار و منزل جلوگیری خواهید کرد.ضدعفونی شرکت و ادارات اغلب به وسیله آب ژاول انجام می شود.

نظافت و ضدعفونی باشگاه

این روزها اهمیت گندزدایی مراکز عمومی و ضدعفونی سالن بدنسازی سر پوشیده بیشتر شده است ولی ماهیتنظافت و تمیزکاری باشگاه همچنان مهم است. مدیریت باشگاه باید افرادی را برای ضدعفونی لوازم بعد از هر بار استفاده، استخدام کند. ویروس کرونا از فرد بیمار بر رویوزنه ها و دمبل ها، تردمیل، دوچرخه ثابت و …. دیگر تجهیزات نشسته و از طریق تماسدست به افراد سالم منتقل می شود. لازم است تا به طور مرتب با اسپری الکلی سطوحتجهیزات ورزشی، ضدعفونی شود. نظافت سرویس بهداشتی برای جلوگیری ازبیماری های عفونی ضروری است ولی این امر در پیشگیری از کرونا نقشی ندارد.

شرکت ضدعفونی منزل و محل کار هوم سرویز

در صورتی که تصمیم بهانجام ضدعفونی محل کار، سازمانها و یا حتی ضدعفونی باشگاه و مشاعات ساختمانگرفته اید. باید با افراد خبره و شرکت ضدعفونی معتبر تماس بگیریدخدمات ضدعفونی منازل کرونایی شاملتهیه تجهیزات و مواد ضدعفونی کننده است. تهیه این اقلام بر عهده شرکت ضدعفونیکننده می باشد. شرکت هوم سرویز با استفاده از بهداشتی ترین و کارساز ترین محلولهای ضدعفونی اقدام به گندزدایی شرکت، سازمان و خدمات ضدعفونی منازلکرونایی می کنند.

محلول های ضدعفونی منزل

ضدعفونی خانه بعد ازکرونا و ضدعفونی کردن شرکت ها مواردی هستند که حتما باید برای جلوگیری ازشیوع انجام شود. مواد و محلول های مورد استفاده جهت ضدعفونی منزل بعد ازکرونا و ادارات دارای تاییده ی وزارت بهداشت و دارای سیب سلامت می باشند.مواد مورد استفاده در هوم سرویز سارفوسپت سوییس هستند. این مواد ضمن تاثیرگذاری ونفوذپذیری بالا فاقد بو و حساسیت میباشند. این مواد بیش تر از یک هفته بر روی تمامسطوح باقی م یمانند. نوبت ضدعفونی منزل بیمار کرونایی به میزان آلودگی مکان موردنظر بستگی دارد.

هزینه خدمات ضدعفونی محیط

تعیین قیمت برایضدعفونی محیط به عوامل متعددی بستگی دارد، که از آن جمله می‌­توان گفت:

نوع محیط اداری، شرکتیا خانه

اندازه و متراژ محیط

نوع مواد ضدعفونیکننده که به کار می رود و میزان مصرف آنها

تجهیزات مورد استفادهدر پروسه ضدعفونی

تعداد دفعات و مدتزمان پاکسازی

همه این موارد هزینهنهایی پروسه تمیزکاری و ضدعفونی محیط را تغییر می‌دهد.

برای اطلاع دقیق ازقیمت­‌ها می‌­توانید با کارشناس هوم سرویز تماس بگیرید و یا به صفحه قیمت مراجعهکنید.

مرکز ضدعفونی کننده محیط منزل و محل کار هوم سرویز

در صورتی که مایلهستید از قیمت ضدعفونی محل کار و منزل و البته مشاوره رایگان هوم سرویز مطلع شوید.به صورت رایگان در سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز درخواست ثبت کنید. همیاران هومسرویز در مرکز ضدعفونی کننده منزل و محل کار تمام تلاش خود را برای حفظسلامتی شما و اعضای خانوادتان به کار خواهند گرفت تا این دوره را به سلامت بهپایان برسانیم.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

خدمات ضدعفونی و گندزدایی منزل
ضد غفونی کردن فضای مشاعات ساختمان
ضدعفونی شرکت ها و محل کار
نظافت و ضدغفونی مراکز عمومی مانند باشگاه، کتابخانه، استخرها از ویروس کرونا و سایر عوامل عفونی خطرناک

همیاران سرویس ضدعفونی منزل و محل کار

 نظرات کاربران

profile picture
علی مولانا
4 روز پیش |زهرا مقیمی

خیلی سریع رسیدن و کارم راه افتاد از شرکت خوبتون از ایشون کمال تشکر و دارم

profile picture
صحتی
1 هفته پیش |رضا سبزعلی زاده

عالی بودن انقدر با ادب و کاربلد و با تجربه بودن توی کار که نیاز به تذکر هیچ نقطه ای بابت نظافت نبود

profile picture
حمید بابایی

کارشون خیلی عالی بود گل ها سرحال و سر زنده شدن ممنونم

profile picture
ابراهیمی
1 هفته پیش |میر علیرضا سیدی

کارمون نظافت منزل تخلیه بود ایشون سنگ تموم گذاشتن بینهایت عالی و با کمالات بودن فوق العاده بود هر چی بگم کم گفتم

خدمات مرتبط

سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 300,000 الی 750,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان
همراه بیمار
همراه بیمار
در حال بروزرسانی قیمت
تست کرونا
تست کرونا
قیمت از 1,050,000 الی 1,050,000 تومان