ضدعفونی محیط

ضدعفونی محیط

از 1161 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ضدعفونی محیط در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ضدعفونی ویروس کرونا در منزل (متراژ کمتر از 100 متر)

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت ضدعفونی ویروس کرونا در شرکت ها و سازمان ها (متراژ کمتر از 100 متر)

450,000 الی 500,000 تومان

قیمت ضدعفونی ویروس کرونا در منزل (متراژ بین 100 تا 300 متر)

500,000 الی 550,000 تومان

قیمت ضدعفونی ویروس کرونا شرکت ها و سازمان ها (متراژ بین 100 تا 300 متر)

550,000 الی 650,000 تومان

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره ضدعفونی محیط خواهید خواند

 • ضدعفونی کردن خانه و محل کار چگونه انجام می شود؟
 • چگونه خانه را ضدعفونی کنیم؟
 • نحوه ضد عفونی منزل کرونایی
 • ضدعفونی کرونا با سرکه آیا امکان پذیر است؟
 • ضدعفونی کرونا با الکل
 • چگونه خانه کرونایی را ضدعفونی کنیم؟
 • ضدعفونی محیط با کلر
 • مراحل ضدعفونی منزل از کرونا
 • ضدعفونی خانه کرونایی
 • بهترین راه ضد عفونی کردن خانه از کرونا
 • چند نکته برای ضدعفونی خانه بعد از قرنطینه
 • ضدعفونی محیط شرکت و ادارات با کمک از شرکت ضدعفونی کرونا
 • نظافت و ضدعفونی باشگاه
 • شرکت ضدعفونی منزل و محل کار هوم سرویز
 • محلول ضدعفونی محیط منزل
 • قیمت ضدعفونی محیط منزل و محل کار به چه مواردی بستگی دارد؟
 • مرکز ضدعفونی کننده محیط منزل و محل کار هوم سرویز

ضدعفونی کردن خانه و محل کار چگونه انجام می شود؟

امروزه گند زداییو ضدعفونی کردن محیط به بزرگترین دغدغه افراد تبدیل شده است. افراد دردوران قرنطینه مدام محیط خانه و محل کار را تمیز نگه می دارند. به این ترتیب سعیدارند با رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی محل کار به فعالیت های اجتماعی وحرفه ای خود نیز ادامه دهند. اما شاید بسیاری از افراد ندانند که ضد عفونیسازمان و منزل در زمان کرونا با ضدعفونی کردن خانه درشرایط عادی متفاوت است. در ادامه چند روش ساده برای ضدعفونی منزل و محلکار و قیمت ضدعفونی کردن منزل و محل کار را توسط متخصصبن ارائه خواهیم کرد.

چگونه خانه را ضدعفونی کنیم؟

در روش های خانگیجهت ضدعفونی خانه از ویروس کرونا از محلول‌ سفید کننده وایتکساستفاده می کنیم. حالا این محلول سفید کننده به یکی از قوی ترین مواد ضدعفونی کردنخانه، سازمان و شرکت ها تبدیل شده است. در کنار این ماده محلول الکل و آب نیزبسیار پر کاربرد است.

نحوه ضد عفونی منزل کرونایی

برای ضدعفونیکردن خانه، باید وایتکس را به نسبت یک به 99 با آب سرد لوله کشی رقیقکنید. برای ضدعفونی محیط کار و شرکت ها نسبت 1 به 50 کاهش پیدا می کند. زیراکه این محیط ها پر رفت و آمد و آلوده تر هستند. همچنین این محلول مناسب گندزداییاز ویروس کرونا در سطوح آلوده‌ و مشترک از جمله دکمه آسانسور، دستگیره در‌هاو ...نیز می باشند. به یاد داشته باشید که محل تهیه و استفادهاین محلول هم مهم است . تهیه این محلول ضد عفونی کننده باید در فضایی انجام شود که هوا جریانداشته باشد. تا موجب ایجاد مشکلات تنفسی نشود. همچنین این محلول باید نهایتاظرف مدت ۲۴ساعت استفاده شود. زیرا پس از گذشت این زمان خاصیت چندانی نخواهدداشت.

ضدعفونی کرونا با سرکه آیا امکان پذیر است؟

چطور خانه را ضدعفونیکنیم؟ امروزه این سوال پر تکرارترین موضوع در ذهن افراد است. در ابتدا بایدبیان کنیم که تنها مواد اسیدی در از بین بردن ویروس کرونا و گندزدایی موثرند. باتوجه به اینکه درجه اسیدی بودن سرکه پایین می باشد پس این مایع، ضد عفونی کننده مناسبی برای کرونانیست. ولی بنا بر طب سنتی، بخور سرکه و آب محلول مناسبی برای ضد عفونی کردن هوایمنزل است. زیرا دوز کمی از این اسید در هوا، ویروس های معلق در هوا را از بینمیبرد.

ضدعفونی کرونا با الکل

موثرترین راهبرای ضدعفونی محیط منزل کرونایی و محل کار آلوده استفاده از محلول هایحاوی الکل است. الکل تا مقدار بالایی از ویروس را از روی سطوح از بین می برد. اماهیچ گاه نباید در مصرف محلول های الکلی افراط کرد. زیرا عوارض پوستی و تنفسی در پیخواهد داشت.

چگونه خانه کرونایی را ضدعفونی کنیم؟

موثرترین و کم هزینهترین راه برای گند زایی سطوح وسیع، مانند ضدعفونی محیط کار و شرکت ها استفاده ازمحلول وایتکس و آب است. به طوری که یک پیمانه وایتکس با 50 پیمانه آب قاطی شود.این محلول تا 24 ساعت قابل استفاده است.

ضدعفونی محیط با کلر

از کلر نیز برای ضد عفونی شرکت وسطوح مختلف در منزل، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز عمومی استفاده می شود.همانطور که می دانید محصولات دارای کلر انواع مختلفی هستند. پودر کلر خود بهتنهایی بسیار قوی و خطرناک است. ازین رو استفاده از مواد سفید کننده مانند وایتکسپیشنهاد می شود، که هم حاوی کلر است هم برای مردم آشنا و قابل دسترس تر می باشد.

نحوه ضد عفونیمنزل کرونایی با کلر باید نسبت یک به ۹۹ با آب سرد رقیق کرد، به عبارت دیگریک قاشق غذاخوری ازکلر رقیق شده باید ۹۹ قاشق آب سرد مخلوط شود تا ضررهایجانبی کلر کاهش پیدا کند.

مراحل ضدعفونی منزل از کرونا

مراحل ضدعفونیمنزل از کرونا باید از بیرون منزل شروع شود و سپس به داخل منزل برسد. ضدعفونی فضای مشاع در ساختمان ها نظیر راه پله و آسانسور همچنین راهرو ها بسیار مهماست. با رعایت موارد ذکر شده از انتقال ویروس به فضای داخلی منزل جلوگیری می شود.

ضدعفونی خانه کرونایی

با توجه به ناقل بودنبیمار کرونایی حتی پس از درمان کامل، ضدعفونی محیط خانه کرونایی بسیارحائز اهمیت است. با توجه به اینکه در اکثر خانه ها امکان جدا سازی و قرنطینه کاملفرد بیمار وجود ندارد. باید مرتبا محل اقامت فرد بیمار ضدعفونی محیط و گندزداییشود.

اولین اقدام برایشروع ضد عفونی محیط کرونایی پوشیدن ماسک توسط بیمار است. در صورتی کهاین امکان وجود ندارد باید فرد بیمار مرتبا در هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان خود رابگیرد تا ترشحات مخاطی فرد به بیرون تراوش نکند. برای تمیز کردن باید مرتباملافه، روکش تختخواب و لباس بیمار باید به صورت مجزا با مواد ضدعفونی محیط شستشو وتعویض شوند.

ضمن رعایت فاصلهاجتماعی باید وسایل مورد استفاده بیمار کاملا جدا، شسته و میکروب زدایی شوند.تهویه مناسب بعد از اسپری پاچی بسیار پر اهمیت است. لطفا بعد از ضدعفونی با موادیمانند وایتکس اجازه دهید تا حداقل 10 دقیقه محلول ضد عفونیروی سطوح باقی بماند و بعد به آبکشی یا دستمال کشی بپردازید.

بهترین راه ضد عفونی کردن خانه از کرونا

با توجه به سرعتبالای انتقال ویروس اتاق بیمار باید به خوبی پاکسازی شوند. ابتدا باید اتاقی کهتهویه مناسبی دارد را به بیمار کرونایی اختصاص دهید. سپس حداقل روزی یکبار را بهگند زدایی محیط اتاق از کرونا بپردازید. تمام وسایل و محل های مورد استفادهبیمار باید با مواد ضدعفونی محیط به خوبی گند زدایی شود. وسایل مورد استفادهموبایل، تبلت، لپ تاپ، کلید پریز برق و دستگیره های در و غیره باید با محلول ضد عفونی کننده نظیر الکل به خوبی تمیز شوند.

چند نکته برای ضدعفونی خانه بعد از قرنطینه

همه ی ما به ناچارمجبور هستیم در دوران قرنطینه و پس از آن اقدامات لازم را برای ضدعفونی محیط منزلپس از کرونا انجام دهیم. ضدعفونی منزل پس از کرونا شامل گند زدایی و ضدعفونی محیطمنزل از جمله اتاق خواب بیمار و سرویس بهداشتی است.

ضدعفونی کردن خانهبعد از کرونا شامل اقدامات احتیاطی است. به طور مثال با کفش و لباسی که درخارج از خانه پوشیده بودید به داخل منزل وارد نشوید. سعی کنید با لباس‌های بیرونروی تخت و یا مبل ننشینید. اگر فراموش کردید، مبل‌ را ضدعفونی کنید. کف زمین رامرتب با ترکیب وایتکس و آب ضد عفونی کنید. میتوانید با استفاده از بخارشو سطح مبلو فرش را نیز ضدعفونی کنید. ضدعفونی بعد از قرنطینه موجب می شودکه دوباره اعضای خانه به ویروس مبتلا نشوند.

ضدعفونی محیط شرکت و ادارات با کمک از شرکت ضدعفونی کرونا

محیط های مسکونی پرتردد و ادارات باید به صورت مکرر و درست گند زدایی شود. ضدعفونی خانه بعد ازقرنطینه باید با دقت فراوان انجام شود. همچنین پاکسازی سازمان ها وادارات باید به صورت رندوم و بدون تداخل زمانی توسط شرکت ضدعفونیکرونا انجام شود. بدین ترتیب از شیوع و گسترش بیماری در محیط کار و منزلجلوگیری خواهید کرد. ضدعفونی شرکت و ادارات اغلب به وسیله آب ژاول انجام میشود.

نظافت و ضدعفونی باشگاه

این روزها اهمیت گندزدایی مراکز عمومی و ضدعفونی محیط سالن بدنسازی سر پوشیده بیشتر شده استولی ماهیت نظافت و تمیزکاری باشگاه همچنان مهم است. مدیریت باشگاه باید افرادی رابرای ضد عفونی لوازم بعد از هر بار استفاده، استخدام کند. ویروس کرونا از فردبیمار بر روی وزنه ها و دمبل ها، تردمیل، دوچرخه ثابت و …. دیگر تجهیزات نشسته واز طریق تماس دست به افراد سالم منتقل می شود. لازم است تا به طور مرتب با اسپریالکلی سطوح تجهیزات ورزشی، گند زدایی شود. نظافت سرویس بهداشتی برای جلوگیری ازبیماری های عفونی ضروری است ولی این امر در پیشگیری از کرونا نقشی ندارد.

شرکت ضدعفونی منزل و محل کار هوم سرویز

در صورتی که تصمیم بهانجام ضد عفونی محل کار، سازمانها و یا حتی ضدعفونی باشگاه و مشاعات ساختمانگرفته اید. باید با افراد خبره و شرکت ضدعفونی معتبر تماس بگیرید. خدمات ضدعفونی منازل کرونایی شاملتهیه تجهیزات و مواد است. تهیه این اقلام بر عهده شرکت می باشد. شرکت هوم سرویز بااستفاده از بهداشتی ترین و کارساز ترین محلول ها اقدام به گندزدایی شرکت و سازمان نماید.

محلول ضدعفونی محیط منزل

ضد عفونی خانه بعد ازکرونا و ضدعفونی کردن شرکت ها مواردی هستند که حتما باید برای جلوگیری ازشیوع انجام شود. مواد و محلول های مورد استفاده دارای تاییده ی وزارت بهداشت ودارای سیب سلامت می باشند. مواد مورد استفاده در هوم سرویز سارفوسپت سوییس هستند.این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا فاقد بو و حساسیت میباشند. این مواد بیشتر از یک هفته بر روی تمام سطوح باقی می مانند.

قیمت ضدعفونی محیط منزل و محل کار به چه مواردی بستگی دارد؟

تعیین قیمت ضدعفونیمحیط به عوامل متعددی بستگی دارد، که از آن جمله می‌­توان گفت:

 • نوع محیطاداری، شرکت یا خانه
 • اندازه ومتراژ محیط
 • نوع موادضدعفونی کننده که به کار می رود و میزان مصرف آنها
 • تجهیزاتمورد استفاده در پروسه ضدعفونی
 • تعداددفعات و مدت زمان پاکسازی
 • همه اینموارد هزینه نهایی پروسه تمیزکاری و ضدعفونی محیط را تغییر می‌دهد.

برای اطلاع دقیق ازقیمت­‌ها می‌­توانید با کارشناس هوم سرویز تماس بگیرید و یا به صفحه قیمت مراجعهکنید.

مرکز ضدعفونی کننده محیط منزل و محل کار هوم سرویز

در صورتی که مایلهستید از قیمت ضدعفونی محل کار و منزل و البته مشاوره رایگان هوم سرویز مطلع شوید.به صورت رایگان در سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز درخواست ثبت کنید. همیاران هومسرویز تمام تلاش خود را برای حفظ سلامتی شما و اعضای خانوادتان به کار خواهند گرفتتا این دوره را به سلامت به پایان برسانیم.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ضدعفونی محیط و همچنین ارایه خدمات ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , سمپاشی بیمارستان , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ضدعفونی محیط

ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل

ضد غفونی کردن فضای مشاعات ساختمان

ضدعفونی شرکت ها و محل کار

ضدعفونی استخرها، ضد عفونی کردن باشگاه های عمومی و خصوصی

گندزدایی و ضدغفونی مراکز عمومی

ضدعفونی مراکز بهداشتی، بیمارستان ها، کلینیک، آزمایشگاه ها و ...

نظرات کاربران

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

شرایط ضدعفونی منزل و محل کار و ضد عفونی شرکت ها

مشاوره اولیه رایگان ضدعفونی کرونا به صورت تلفنی برای شناسایی و تعیین نوع ضدعفونی و گندزدایی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

سرویس ضدعفونی و گندزدایی ویروس کرونا می تواند به صورت دوره ای و مرتب توسط هوم سرویز انجام شود. جهت سرویس های دوره ای ضدعفونی، همیار هوم سرویز با لحاظ نمودن تخفیف قرارداد منعقد می نماید.

هوم سرویز جهت ضدعفونی و گندزدایی ویروس کرونا محیط های مسکونی و ادارات از مواد موثر مرغوب و مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می نماید. این مواد با توجه به مشاوره همیار هوم سرویز انتخاب و به مشتری اعلام می شود.

مواد مورد استفاده جهت ضدعفونی و گندزدایی در هوم سرویز سارفوسپت ساخت سوییس و دارای سیب سلامت از وزارت بهداشت می باشد. این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا، فاقد بو، سمیت و خورندگی در منافذ مختلف بوده و بدون نیاز به آبکشی و از ابتلا به بیماری های میکروبی، ویروسی و قارچی و همینطور ویروس کرونا جلوگیری می نماید.

همیار هوم سرویز جهت ضدعفونی کردن محیط، اقلام و مواد مورد استفاده را به صورت پلمپ شده در محل مشتری همراه داشته و جهت اطمینان در حضور مشتری اقدام به باز کردن محصول می نماید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,111 الی 650,000 تومان
همراه بیمار
همراه بیمار
قیمت از 150,000 الی 1,650,000 تومان
تست کرونا
تست کرونا
قیمت از 1,350,000 الی 1,350,000 تومان