تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل

از 1194 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تست کرونا در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تست های اولیه کوید(آنتی بادی)

195,000 تومان

قیمت تست PCR

350,000 تومان

قیمت تست PCR به همراه انتی بادی

495,000 تومان

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت550,000 تومانبیشینه قیمت550,000 تومان

آنچه درباره تست کرونا در منزل خواهید خواند

  • تست کرونا در منزل
  • علائم ویروس کرونا در سویه های متفاوت دلتا، امیکرون و BA.4 و BA.5
  • انواع تست کرونا چگونه است؟
  • شرایط تست کرونا در منزل چیست؟
  • هزینه تست کرونا در منزل
  • مراکز انجام تست کرونا در منزل
  • انجام تست کرونا در منزل و محل کار را به آزمایشگاه های معتبر همراه هوم سرویز بسپارید

تست کرونا در منزل

دیگر تقریبا فردی وجود ندارد که با ویروس کرونا آشنایی نداشته باشد. متاسفانه این ویروس به علت شیوع بالا، بسیار خطرناک است و موجب همه گیری خواهد شد. شکل های جدیدی از کرونا مانند امیکرون، دلتا و اخیرا سویه های جدیدتری مانند کرونا BA.4و BA.5 روی کار آمده اند. با توجه به این همه گیری همواره نگرانیهایی از ابتلا به کرونا در افراد خانواده وجود دارد. گاهی شاهد علائم سرما خوردگی یا آنفولانزا هستیم اما واقعا نمی دانیم که این علائم دقیقا مربوط به کدام بیماری است. در این مواقع با انجام تست کرونا در منزل و تست pcr کرونا می توانید اطلاع دقیقی ار حال خود و عزیزانتان داشته باشید. در ادامه به انواع تست کرونا در منزل و عوامل موثر بر قیمت تست کرونا در منزل می پردازیم.

علائم ویروس کرونا در سویه های متفاوت دلتا، امیکرون و BA.4 و BA.5

با توجه به اینکه این ویروس دائما در حال جهش می باشد. متاسفانه علائم ویروس کرونا در همه افراد یکسان نیست. اما در کل میتوان به علائم تب و لرز، خستگی و بی حالی، سردرد و از دست دادن حس بویایی و چشایی اشاره کرد. البته در سویه های جدید مانند امیکرون و کروناba.4 وکرونا ba.5 مواردی احساس تهوع و اسهال و آبریزش بینی نیز از علائم کرونا هستند. از آنجایی که قرنطینه نقش بسیار موثری در از بین بردن زنجیره انتقال این بیماری خطرناک دارد. انجام تست کرونا در منزل و اطلاع دقیق از وضعیت سلامتی افراد و البته انجام دقیق پرتکل های بهداشتی می تواند جان عزیزانتان را نجات دهد.

در تست کرونا امیکرون، و تست کرونا جدید که همان تست PCRکرونا است از مخاط بینی یا حلق انجام می شود. این نمونه‌گیری رایج ترین اقدام در جهت انجام تست PCR کرونا می باشد مه در صورت مثبت بودن، آزمایشات دیگری برای تشخیص نوع واریانت یا سویه جدید انجام می گیرد.

انواع تست کرونا چگونه است؟

تست کرونا در خانه از طریق تست بویایی افراد مشکوک انجام می شود. به طوری که می توانید از افراد مشکوک بخواهید که ظرف حاوی نعناع را بو کنند و ببینند می توانند رایحه نعناع را تشخیص دهند یا خیر. البته همانطور که گفتیم این مورد یکی از علائم بیماری است. تنها راه تشخیص به ابتلا به ویروس کرونا آزمایش کرونا است. متاسفانه در بسیاری از مواقع این مورد قطعی نخواهد بود. زیرا این علامت، نشانه ی مشترک با بیماری سرماخوردگی است. راه دقیق تشخیص ویروس کرونا سی تی اسکن از ریه، تست کرونا امیکرون، تست کرونا برای پرواز و انجام آزمایش PCR است. که در ادامه به اختصار در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

تست کرونا PCR در منزل

با استفاده از تست کرونا و آزمایش PCR در منزل ماده ژنتیکی کووید 19 که RNA نامیده می شود باید در نمونه گیری دستگاه تنفسی از حلق یا مخاط بینی مشاهده شود. نتایج حاصله از تستPCR کرونا در منزل بسیار قابل اعتماد است. به طوری که تعداد ویروس شناسایی شده، شدت بیماری در فرد را نیز تخمین می زند. در افرادی که علائم بیماری در آنها بسیار مشهود است بهترین و دقیق ترین تست کرونا در منزل تستPCR می باشد.

انجام آزمایش آنتی بادی کرونا در منزل

تست آنتی بادی کرونا نیز روش بعدی تست کرونا در منزل است. انجام تست سرولوژی کرونا در منزل )بر اساس نظر سازمان جهانی یک ابزار کمکی در تشخیص بیماری کرونا می باشد. نه یک راه تشخیص قطعی!

این آزمایش به عنوان تست کرونا ارزان و قابل دسترس شناخته می شود. ترتیب کار در این نوع تست به این صورت است که در آزمایش خون افراد اگر به پادتن ضد ویروس کرونا برخورد کنند نشان دهنده ی وجود ویروس کرونا در بدن فرد می باشد.

تست سی تی اسکن از ریه

روش سی تی اسکن از ریه یک روش مکمل نامیده می شود. شاید دو روش بالا را بتوان به عنوان روش های تقریبا قابل اطمینان معرفی نمود. اما زمانهایی که جواب نتایج بالا منفی باشد، تست سی تی اسکن ریه برای کرونا مهر تایید نهایی است. ازین رو پزشکان به انجام CT اسکن ریه در اغلب موارد تاکید دارند. زیرا هدف اصلی ویروس و اندام بسیار پر خطر در این بیماری، ریه افراد می باشد. این تست میزان درگیری ریه افراد مبتلا را نیز نشان می دهد.

شرایط تست کرونا در منزل چیست؟

جهت انجام تستPCR کرونا در منزل نیازی نیست ناشتا باشید. اما بهتر است قبل از نمونه گیری از استعمال دخانیات و جویدن آدامس خودداری کنید. همچنین نباید قبل از آزمایش کرونا از دهان شویه و مسواک تسفاده نکنید تا ضریب خطا را به حداقل برسانید. کلیه شرایط تست امیکرون با کرونا یکسان است.

هزینه تست کرونا در منزل

هزینه تست کرونا در منزل به انتخاب نوع آزمایش کرونا در منزل بستگی دارد. به طور مثال هزینه آزمایش PCR کرونا در منزل به علت دقت بالا، بیشتر است. همچنین در صورتیکه به درخواست افراد برای اطمینان بیشتر آزمایش PCR به همراه آنتی بادی انجام شود، قیمت تست کرونا در منزل بالاتر خواهد رفت. همچنین بنا به درخواست افراد زمان پاسخ تست کرونا و سرعت عملکرد در اطلاع رسانی نیز در تعیین قیمت تست کرونا آنلاین موثر است. به طوری که هرچه زمان اعلام نتیجه کوتاه تر باشد قیمت آن اندکی بیشتر خواهد بود. به طور کل هزینه تست کرونا پس از نمونه گیری در منزل از فرد دریافت می شود.

همچنین هزینه‌ تست PCRکرونا، قیمت سی تی اسکن بیماران مبتلا به کووید 19 و هرگونه تست کرونا امیکرون و تست کرونا ba.5 و ba.4 پس از تجویز پزشک مطابق قرار داد بیمه متقاضیان و تعهدات بیمه اعلام می شود.

مراکز انجام تست کرونا در منزل

تست کرونا آنلاین یا انجام تست کرونا در منزل بدون شک یکی از بهترین خدماتی است که برای شناسایی بیماران مشکوک به کرونا تعبیه شده است. تصور کنید که دچار علائم کرونا شده اید. با این وضع مراجعه به مراکز درمانی برای شما و اطرافیانتان ممکن است خطرساز شود. در این مواقع همکاری با آزمایشگاه انجام تست کرونا در منزل می تواند بهترین راهکار باشد. البته هر موسسه ای قابل اطمینان نیست. صرفا مراکز معتبر و دارای تاییدیه که با آزمایشگاه های معتبر فعالیت می کنند انتخاب های درستی هستند. تست کرونا در محل هوم سرویز یا کادری مجرب و همکاری با آزمایشگاه های معتبر در سطح شهر آماده خدمات رسانی به هم شهریان می باشد. لذا افراد سالمند، افرادی که در گروه پر خطر قرار می گیرند مانند افراد بیمار و سرطانی و همچنین افرادی که حالت جسمی مساعدی ندارند والبته در زنان باردار، استفاده از خدمات تست کرونا در خانه بهترین و ایمن ترین راهکار می باشد.

انجام تست کرونا در منزل و محل کار را به آزمایشگاه های معتبر همراه هوم سرویز بسپارید

آیا شما هم نیاز به تست کرونا در منزل هستید و به دنبال مجموعه ای در این زمینه هستید که انواع تست pcr و تست کرونا را با دقت انجام بدهند هوم سرویز در کنار شماست. به این ترتیب ما با همکاری آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت آماده ارائه خدمات هستیم. درخواست انجام تست کرونا در منزل و یا در محل کار را می توانید از آزمایشگاه های معتبر و همراه هوم سرویز بخواهید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تست کرونا در منزل و همچنین ارایه خدمات انواع تست کرونا در منزل و محل کار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تست کرونا در منزل

انواع تست کرونا در منزل و محل کار

تست پی سی آر pcr

تست کرونا امیکرون

تست کرونا دلتا

تست کرونا جدید ba.5 و ba.4

تست کرونا برای پرواز

تست کرونا برای کودکان

نظرات کاربران

خیلی عالی بود و جوابش خیلی زود به ما رسید

شرایط تست کرونا، تست PCR پی سی آر، تست کرونا برای پرواز

خدمات تست کرونا در هوم سرویز توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام می شود.

مشتری گرامی توجه فرمایید: در سرویس تست کرونا در محل، هزینه انجام تست مطابق تعرفه های اعلام شده در ابتدا از شما اخذ خواهد شد و سپس نمونه گیر اعزام می شود.

محدوده زمانی حضور همیار در محل مشتری طی دو ساعت از زمان ثبت درخواست با تماس تلفنی همیار مشخص خواهد شد و نمونه گیری و جوابدهی بین 12 تا 24 ساعت بسته به زمان ثبت درخواست انجام خواهد شد.

تست کرونا در محل، شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام تست PCR یا آنتی بادی بسته به انتخاب مشتری می باشد. برای انتخاب مناسب تر حتما راهنمای زیر را مطالعه فرمایید و سپس درخواست خود را ثبت نمایید.

تست PCR: در این تست نمونه از مخاط بینی و یا حلق گرفته می شود و با روش RT-PCR میزان ویروس در نمونه مورد سنجش قرار می گیرد. در ابتدای دوره بیماری کرونا به دلیل میزان پایین ویروس در بدن فرد ممکن است تست PCR نتیجه منفی کاذب را نشان دهد. به همین دلیل انتخاب زمان مناسب جهت انجام تست PCR در نتیجه دقیق تست بسیار اهمیت دارد. لذا توصیه می شود از شروع علائم ابتلا به کرونا و یا مجاورت با فرد آلوده 48 تا 72 ساعت گذشته باشد تا تست PCR نتیجه دقیقی ارائه دهد. افرادی که نتیجه تست PCR مثبت دریافت کردند می توانند بدون علائم و یا همراه با علائم شدید باشند و تکرار تست آن ها جهت تایید اتمام دوره بیماری بین 14روز تا 1 ماه بعد با توجه به علائم آن ها باید صورت گیرد. همچنین افرادی که بدون علائم و یا با داشتن علائم کم نتیجه PCR منفی دریافت کردند ولی در روزهای بعد علائم آن ها تشدید شد توصیه می شود تکرار تست PCR را انجام دهند چرا که احتمالا میزان لود ویروس در بدن آن ها بالا نبوده است و نتیجه اش منفی کاذب بوده است. اگرچه بسیاری از عفونت های ویروسی و درگیری های ریوی علائم شبیه به کرونا دارند و لذا نتیجه اش می تواند نشان دهنده عفونت های ریوی دیگری باشد که در محدوده تشخیص PCR کرونا نیست.

تست آنتی بادی: در این تست نمونه خون از فرد مورد نظر گرفته می شود و میزان آنتی بادی های عمومی (IgG) و اختصاصی (IgM) ویروس Covid19 مورد سنجش قرار می گیرد. در صورتی که فردی به کرونا مبتلا شده باشد، میزان این آنتی بادی ها از هنگام شروع بیماری(IgM) تا حدود 4-3 ماه بعد (IgG) در خون افراد بالاتر از میزان طبیعی می باشد که نشان دهنده ابتلا فرد به ویروس کرونا و همینطور میزان مقاومت فرد به ویروس Covid19 با توجه به میزان آنتی بادی در خون می باشد. البته دقت تست آنتی بادی کمتر از PCR است و در بسیاری از افراد که مبتلا به ویروس کرونا شده اند نمی تواند میزان آنتی بادی را مشخص کند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، به محل اعزام خواهند شد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

در خصوص سرویس خدمات تست کرونا در محل به صورت گروهی و شرکت ها و سازمان ها نیز می توانید سفارش ثبت کنید. قطعا ثبت سفارش نفرات بیشتر شامل تخفیف خواهد شد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان
disinfection
ضدعفونی محیط
قیمت از 550,000 الی 550,000 تومان
corona-vaccine-efficacy-test
آزمایش اثربخشی واکسن کرونا
قیمت از 550,000 الی 550,000 تومان