تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل

از 1194 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تست کرونا در منزل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تست های اولیه کوید(آنتی بادی)

195,000 تومان

قیمت تست PCR

350,000 تومان

قیمت تست PCR به همراه انتی بادی

495,000 تومان

متوسط قیمت580,000 تومانکمینه قیمت550,000 تومانبیشینه قیمت1,350,000 تومان

آنچه درباره تست کرونا در منزل خواهید خواند

  • تست کرونا در منزل
  • علائم ویروس کرونا در سویه های متفاوت دلتا، امیکرون و BA.4 و BA.5
  • انواع تست کرونا چگونه است؟
  • شرایط تست کرونا در منزل چیست؟
  • هزینه تست کرونا در منزل
  • مراکز انجام تست کرونا در منزل
  • انجام تست کرونا در منزل و محل کار را به آزمایشگاه های معتبر همراههوم سرویز بسپارید

تست کرونا در منزل

دیگر تقریبا فردیوجود ندارد که با ویروس کرونا آشنایی نداشته باشد. متاسفانه این ویروس به علت شیوعبالا، بسیار خطرناک است و موجب همه گیری خواهد شد. شکل های جدیدی از کرونا مانندامیکرون، دلتا و اخیرا سویه های جدیدتری مانند کرونا BA.4و BA.5روی کار آمده اند. با توجه به این همهگیری همواره نگرانیهایی از ابتلا به کرونا در افراد خانواده وجود دارد. گاهی شاهدعلائم سرما خوردگی یا آنفولانزا هستیم اما واقعا نمی دانیم که این علائم دقیقامربوط به کدام بیماری است. در این مواقع با انجامتست کرونا در منزل و تست pcr کرونا می توانید اطلاع دقیقی ار حال خود وعزیزانتان داشته باشید. در ادامه به انواعتست کرونا در منزل و عوامل موثر بر قیمت تست کرونا در منزل می پردازیم.

علائم ویروس کرونا در سویه های متفاوت دلتا، امیکرون و BA.4 و BA.5

با توجه به اینکه اینویروس دائما در حال جهش می باشد. متاسفانه علائم ویروس کرونا در همه افراد یکساننیست. اما در کل میتوان به علائم تب و لرز، خستگی و بی حالی، سردرد و از دست دادنحس بویایی و چشایی اشاره کرد. البته در سویه های جدید مانند امیکرون و کروناba.4 وکرونا ba.5 مواردیاحساس تهوع و اسهال و آبریزش بینی نیز از علائم کرونا هستند. از آنجایی که قرنطینهنقش بسیار موثری در از بین بردن زنجیره انتقال این بیماری خطرناک دارد. انجام تست کرونا در منزل و اطلاع دقیق از وضعیت سلامتی افراد والبته انجام دقیق پرتکل های بهداشتی می تواند جان عزیزانتان را نجات دهد.

در تست کروناامیکرون، و تست کرونا جدید که همان تست PCRکرونا است از مخاط بینی یا حلق انجام می شود.این نمونه‌گیری رایج ترین اقدام در جهت انجام تست PCR کرونا می باشد مه در صورت مثبت بودن،آزمایشات دیگری برای تشخیص نوع واریانت یا سویه جدید انجام می گیرد.

انواع تست کرونا چگونه است؟

تست کرونا در خانه از طریق تست بویایی افراد مشکوکانجام می شود. به طوری که می توانید از افراد مشکوک بخواهید که ظرف حاوی نعناع رابو کنند و ببینند می توانند رایحه نعناع را تشخیص دهند یا خیر. البته همانطور کهگفتیم این مورد یکی از علائم بیماری است. تنها راه تشخیص به ابتلا به ویروس کرونا آزمایشکرونا است. متاسفانه در بسیاری از مواقع این مورد قطعی نخواهد بود. زیرا اینعلامت، نشانه ی مشترک با بیماری سرماخوردگی است. راه دقیق تشخیص ویروسکرونا سی تی اسکن از ریه، تست کرونا امیکرون، تست کرونا برای پروازو انجام آزمایش PCR است. که در ادامه به اختصار در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

تست کرونا PCR در منزل

با استفاده ازتست کرونا و آزمایش PCR در منزل ماده ژنتیکی کووید 19 کهRNA نامیده میشود باید در نمونه گیری دستگاه تنفسی از حلق یا مخاط بینی مشاهده شود. نتایج حاصلهاز تستPCR کرونا درمنزل بسیارقابل اعتماد است. به طوری که تعداد ویروس شناسایی شده، شدت بیماری در فرد را نیزتخمین می زند. در افرادی که علائم بیماری در آنها بسیار مشهود است بهترین ودقیق ترین تست کرونا در منزل تستPCR می باشد.

انجام آزمایشآنتی بادی کرونا در منزل

تست آنتی بادی کرونا نیز روش بعدی تست کرونا درمنزل است. انجام تست سرولوژی کرونا در منزل )بر اساس نظر سازمان جهانی یک ابزار کمکی در تشخیصبیماری کرونا می باشد. نه یک راه تشخیص قطعی!

این آزمایش بهعنوان تست کرونا ارزان و قابل دسترس شناخته می شود. ترتیب کار در ایننوع تست به این صورت است که در آزمایش خون افراد اگر به پادتن ضد ویروس کرونابرخورد کنند نشان دهنده ی وجود ویروس کرونا در بدن فرد می باشد.

تست سی تی اسکناز ریه

روش سی تی اسکن ازریه یک روش مکمل نامیده می شود. شاید دو روش بالا را بتوان به عنوان روش هایتقریبا قابل اطمینان معرفی نمود. اما زمانهایی که جواب نتایج بالا منفیباشد، تست سی تی اسکن ریه برای کرونا مهر تایید نهایی است. ازین روپزشکان به انجامCT اسکن ریه در اغلبموارد تاکید دارند. زیرا هدف اصلی ویروس و اندام بسیار پر خطر در این بیماری، ریهافراد می باشد. این تست میزان درگیری ریه افراد مبتلا را نیز نشان می دهد.

شرایط تست کرونا در منزل چیست؟

جهت انجام تستPCR کرونا در منزل نیازی نیست ناشتا باشید. اما بهتر است قبلاز نمونه گیری از استعمال دخانیات و جویدن آدامس خودداری کنید. همچنین نباید قبلاز آزمایش کرونا از دهان شویه و مسواک تسفاده نکنید تا ضریب خطا را به حداقلبرسانید. کلیه شرایط تست امیکرون با کرونا یکسان است.

هزینه تست کرونا در منزل

هزینه تست کرونا درمنزل بهانتخاب نوع آزمایش کرونا در منزل بستگی دارد. به طور مثال هزینهآزمایش PCR کرونا در منزل به علت دقت بالا، بیشتر است. همچنین در صورتیکه بهدرخواست افراد برای اطمینان بیشتر آزمایش PCR به همراه آنتی بادی انجام شود، قیمتتست کرونا در منزل بالاتر خواهد رفت. همچنین بنا به درخواست افراد زمانپاسخ تست کرونا و سرعت عملکرد در اطلاع رسانی نیز در تعیین قیمت تست کروناآنلاین موثر است. به طوری که هرچه زمان اعلام نتیجه کوتاه تر باشد قیمت آناندکی بیشتر خواهد بود. به طور کل هزینه تستکرونا پس از نمونه گیری در منزل از فرد دریافت می شود.

همچنین هزینه‌ تستPCRکرونا، قیمت سی تی اسکن بیماران مبتلابه کووید 19 و هرگونه تست کرونا امیکرون و تست کرونا ba.5 و ba.4پس از تجویز پزشک مطابق قرار داد بیمه متقاضیان و تعهدات بیمه اعلام می شود.

مراکز انجام تست کرونا در منزل

تست کروناآنلاین یا انجام تست کرونا در منزل بدون شک یکی از بهترین خدماتی است کهبرای شناسایی بیماران مشکوک به کرونا تعبیه شده است. تصور کنید که دچار علائمکرونا شده اید. با این وضع مراجعه به مراکز درمانی برای شما و اطرافیانتان ممکناست خطرساز شود. در این مواقع همکاری با آزمایشگاه انجام تست کرونا در منزلمی تواند بهترین راهکار باشد. البته هر موسسه ای قابلاطمینان نیست. صرفا مراکز معتبر و دارای تاییدیه که با آزمایشگاه های معتبر فعالیتمی کنند انتخاب های درستی هستند. تست کرونا در محل هوم سرویز یا کادریمجرب و همکاری با آزمایشگاه های معتبر در سطح شهر آماده خدمات رسانی بههم شهریان می باشد. لذا افراد سالمند، افرادیکه در گروه پر خطر قرار می گیرند مانند افراد بیمار و سرطانی و همچنین افرادی کهحالت جسمی مساعدی ندارند والبته در زنان باردار، استفاده از خدمات تست کرونادر خانه بهترین و ایمن ترین راهکار می باشد.

انجام تست کرونا در منزل و محل کار را به آزمایشگاه های معتبر همراههوم سرویز بسپارید

آیا شما هم نیاز بهتست کرونا در منزل هستید و به دنبال مجموعه ای در این زمینه هستید که انواعتست pcr و تست کرونا را با دقتانجام بدهند هوم سرویز در کنار شماست. به این ترتیب ما با همکاری آزمایشگاه هایمورد تایید وزارت بهداشت آماده ارائه خدمات هستیم. درخواست انجام تست کرونا درمنزل و یا در محل کار را می توانید از آزمایشگاه های معتبر و همراه هوم سرویزبخواهید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصینما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تست کرونا در منزل و همچنین ارایه خدمات انواع تست کرونا در منزل و محل کار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تست کرونا در منزل

انواع تست کرونا در منزل و محل کار

تست پی سی آر pcr

تست کرونا امیکرون

تست کرونا دلتا

تست کرونا جدید ba.5 و ba.4

تست کرونا برای پرواز

تست کرونا برای کودکان و ....

نظرات کاربران

خیلی عالی بود و جوابش خیلی زود به ما رسید

شرایط انجام تست کرونا امیکرون و کرونا ba.5، ba.4 در منزل

خدمات تست کرونا در هوم سرویز توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام می شود.

مشتری گرامی توجه فرمایید:در سرویس تست کرونا در محل، هزینه انجام تست مطابق تعرفه های اعلام شده در ابتدا از شما اخذ خواهد شد و سپس نمونه گیر اعزام می شود.

محدوده زمانی حضور همیار در محل مشتری طی دو ساعت از زمان ثبت درخواست با تماس تلفنی همیار مشخص خواهد شد و نمونه گیری و جوابدهی بین 12 تا 24 ساعت بسته به زمان ثبت درخواست انجام خواهد شد.

تست کرونا در محل، شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام تست PCR یا آنتی بادی بسته به انتخاب مشتری می باشد. برای انتخاب مناسب تر حتما راهنمای زیر را مطالعه فرمایید و سپس درخواست خود را ثبت نمایید.

تست PCR:در این تست نمونه از مخاط بینی و یا حلق گرفته می شود و با روش RT-PCR میزان ویروس در نمونه مورد سنجش قرار می گیرد. در ابتدای دوره بیماری کرونا به دلیل میزان پایین ویروس در بدن فرد ممکن است تست PCR نتیجه منفی کاذب را نشان دهد. به همین دلیل انتخاب زمان مناسب جهت انجام تست PCR در نتیجه دقیق تست بسیار اهمیت دارد.لذا توصیه می شود از شروع علائم ابتلا به کرونا و یا مجاورت با فرد آلوده 48 تا 72 ساعت گذشته باشد تا تست PCR نتیجه دقیقی ارائه دهد.افرادی که نتیجه تست PCR مثبت دریافت کردند می توانند بدون علائم و یا همراه با علائم شدید باشند و تکرار تست آن ها جهت تایید اتمام دوره بیماری بین 14روز تا 1 ماه بعد با توجه به علائم آن ها باید صورت گیرد.همچنین افرادی که بدون علائم و یا با داشتن علائم کم نتیجه PCR منفی دریافت کردند ولی در روزهای بعد علائم آن ها تشدید شد توصیه می شود تکرار تست PCR را انجام دهند چرا که احتمالا میزان لود ویروس در بدن آن ها بالا نبوده است و نتیجه اش منفی کاذب بوده است.اگرچه بسیاری از عفونت های ویروسی و درگیری های ریوی علائم شبیه به کرونا دارند و لذا نتیجه اش می تواند نشان دهنده عفونت های ریوی دیگری باشد که در محدوده تشخیص PCR کرونا نیست.

تست آنتی بادی:در این تست نمونه خون از فرد مورد نظر گرفته می شود و میزان آنتی بادی های عمومی (IgG) و اختصاصی (IgM) ویروس Covid19 مورد سنجش قرار می گیرد. در صورتی که فردی به کرونا مبتلا شده باشد، میزان این آنتی بادی ها از هنگام شروع بیماری(IgM) تا حدود 4-3 ماه بعد (IgG) در خون افراد بالاتر از میزان طبیعی می باشد که نشان دهنده ابتلا فرد به ویروس کرونا و همینطور میزان مقاومت فرد به ویروس Covid19 با توجه به میزان آنتی بادی در خون می باشد. البته دقت تست آنتی بادی کمتر از PCR است و در بسیاری از افراد که مبتلا به ویروس کرونا شده اند نمی تواند میزان آنتی بادی را مشخص کند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، به محل اعزام خواهند شد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

در خصوص سرویس خدمات تست کرونا در محل به صورت گروهی و شرکت ها و سازمان ها نیز می توانید سفارش ثبت کنید. قطعا ثبت سفارش نفرات بیشتر شامل تخفیف خواهد شد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 700,000 الی 3,400,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 90,400 الی 700,000 تومان
disinfection
ضدعفونی محیط
قیمت از 550,000 الی 1,350,000 تومان
corona-vaccine-efficacy-test
آزمایش اثربخشی واکسن کرونا
قیمت از 550,000 الی 1,350,000 تومان