banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
معاینه پزشکی در محل

ویزیت پزشک در منزل

از 1192 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پزشکی|معاینه پزشک عمومی و متخصص در منزل

قیمت ویزیت پرستاری(علائم حیاتی- تست قند- تست فشار)

80,000 الی 100,000 تومان

قیمت ویزیت پزشک عمومی

350,000 الی 400,000 تومان

قیمت ویزیت پزشک متخصص

600,000 الی 900,000 تومان

قیمت ویزیت ماما

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت گواهی فوت

600,000 الی 700,000 تومان

قیمت باز کردن گچ

300,000 تومان

قیمت انما یا تنقیه

200,000 تومان

قیمت تعویض کیسه استومی

180,000 تومان

قیمت اکسیژن تراپی

110,000 تومان

قیمت ساکشن

300,000 الی 450,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ویزیت پزشک در منزل

خدمات معاینه پزشکی در محل شامل تماس و حضور پزشک در محل مشتری و انجام خدماتی نظیر بررسی وضعیت عمومی بیمار، تجویز دارو و آزمایش و احیانا اعزام بیمار به بیمارستان و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، پزشک متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات معاینه پزشکی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات پزشکی در منزل شبانه روزی

دسترسی شبانه روزی به پزشکان یکی از بهترین گزینه هایی است که خدمات پزشکی در محل ارائه میدهد. بدون شک یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است به وقوع بپیوندد. بروز بیماری در زمانهایی است که دسترسی به پزشکان مقدور نیست یا بسیار دشوار است. به طور مثال در روزهای تعطیل اگر نیاز به ویزیت پزشک باشد چه باید کرد؟ عدم دسترسی به پزشکان متخصص در روزهای تعطیل و ساعات خاصی از شبانه روز و البته شلوغی شهرها همه و همه دلایلی بر افزایش نیاز خانوار به بهره گیری از خدمات معاینه و ویزیت پزشک در منزل است. بی شک معاینه پزشک در منزل یکی از نیازهای مبرم هر خانواده در زمان های خاص و اضطراری است.

ویزیت پزشک در منزل

گاهی در شرایط اضطراری و با توجه به حال عمومی و فیزیکی بیمار، امکان انتقال بیمار به مطب یا بیمارستان وجود ندارد. همانطور که می دانید دسترسی به پزشک متخصص به جز در مطب و ساعات خاصی در بیمارستان ها امکان پذیر نیست. اما در صورتی که از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید. می توانید به این دغدغه ها پایان دهید. در زمان رویارویی با شرایط سخت از برترین متخصصین شهر کمک بگیرید.

اعزام پزشک متخصص به منزل

امروزه به دلیل صرفه جویی در وقت و البته هزینه درمان و رفت و آمد، افراد ترجیح می‌دهند. بجای خروج از منزل و قرار گرفتن در ازدحام جمعیت و صف های بیمارستانی و مطب پزشکان متخصص، خدمات درمانی و مراقبتی پزشکان متخصص را در منزل خود و در زمان مناسب دریافت کنند. در اوضاع کنونی با توجه به شرایط اضطراری در بیمارستان ها استفاده از خدمات پزشکی و کمک از پزشکان متخصص در منزل میتواند بهترین انتخاب باشد. در صورتی که شما واقف به نوع بیماری خود باشید می توانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل بهره مند شوید.

پزشک متخصص داخلی در منزل

در صورتی که در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی هستید و یا دچار بیماری داخلی می باشید. میتوانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل بهره مند شوید. ممکن است که انتقال بیمار شما به دلایل مختلف به مراکز درمانی برایتان سخت باشد. همچنین به دلیل شرایط کرونا می توانید در منزل با آسایش خاطر از خدمات پزشکی در منزل بهره مند شوید.

ویزیت متخصص ریه در منزل

با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط قرنطینه، ویزیت متخصص ریه در منزل یکی از پر درخواست ترین خدمات پزشکی است، که کاربران نیازمند آن هستند. با توجه به این موضوع می توانید بدون انتقال بیماران غیر اورژانسی به بیمارستان، شرایط سلامتی عزیزانتان را فراهم کنید.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

در صورتی که از بیماری عفونی خاصی رنج میبرید. یا در اطراف شما عزیزانی هستند که باید به طور مرتب مورد بررسی و معاینه پزشک عفونی در منزل قرار بگیرند. میتوانید از خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل هوم سرویز استفاده کنید. در این صورت بدون نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان و یا مراکز درمانی بهترین اقدامات پزشکی در محل را دریافت خواهید کرد.

ویزیت سالمندان در منزل

شرایط کرونایی و همچنین امکان وجود مشکلات حرکتی در سالمندان موجب می شود که این افراد نیاز بیشتری به خدمات پزشکی در منزل داشته باشند.

ویزیت سالمندان در منزل شامل معاینه فیزیکی بیمار مانند بررسی سطح هوشیاری ، چکاب علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس است. .همچنین در صورتی که  بیمار به خدمات دیگری همچون سونوگرافی در منزل  نیز نیاز داشته باشد. اقدامات لازم در زمینه انجام خواهد شد.

خدمات پزشکی در منزل تهران

نیاز به خدمات پزشکی در منزل تهران شامل معاینه پزشکی در محل و تجویز دارو است. عدم دسترسی آسان به پزشکان در ساعات خاص، شرایط شلوغی و ترافیک در تهران همچنین عدم امکان جابجایی بیماران کم توان و سالمند علت دیگری بر استفاده از این خدمات میباشد. هوم سرویز با همکاری تیم متخصص و مجرب در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری مجرب و دارای تاییدیه وزارت بهداشت آماده خدمات رسانی در سراسر تهران میباشد.

خدمات پزشکی در منزل شمال تهران

بدون هیچ گونه محدودیتی در محل زندگی خود در تهران ، می توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل شمال تهران برخوردار شوید. متخصصین ما خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما خواهند رساند. تا بدین صورت خدمات‌رسانی به بیمار به بهترین شکل ممکن و با کمترین سختی برای بیمار و اطرافیان ایشان فراهم شود. هدف ما در هوم سرویز فراهم کردن آسایش  بیماران است. تا بجز تمرکز بر درمان بیماری خود و پیمودن روند بیماری دغدغه ی دیگری نداشته باشند.

خدمات پزشکی در منزل غرب تهران

استفاده از خدمات معاینه بیمار در منزل، موجب کیفیت بالا و سرعت در دریافت خدمات درمانی بیمار می شود. همچنین استفاده از این خدمات موجب کاهش هزینه ها و بالا بردن سطح رضایت بیمار نیز خواهد شد. خدمات معاینه و ویزیت پزشک در منزل غرب تهران شامل ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد، خدمات پزشکی در منزل بلوار فردوس، خدمات پزشکی در منزل گیشا، پونک و سایر مناطق غرب است.

خدمات پزشکی در منزل شرق تهران

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران هوم سرویز آماده ارائه خدمات پزشکی در منزل پیروزی ، تهرانپارس، نارمک ، دلاوران، لویزان، هفت تیر و سایر مناطق میباشد. خدمات پزشکی در محل هوم سرویز با هزینه های بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت عالی جایگزین خدمات و مراقبت های روزمره بیمارستانی شده است.
تعرفه خدمات پزشکی در منزل

همواره باید این موضوع را مد نظر قرار دهید. مبحث برآورد هزینه در بیمارستان بسیار بیشتر از هزینه پزشک حضوری در منزل است. زیرا در برآورد تعرفه خدمات پزشکی در منزل هزینه های رفت آمد و زمانی که باید به این موضوع اختصاص داده شود حذف می شود. هزینه پزشک در منزل صرفا هزینه معاینه بیمار و یا خدماتی است به بیمار ارائه می شود. جهت اطلاع از هزینه ویزیت بیمار در منزل تهران میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس ویزیت پزشک در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت سالمند
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان
دیالیز در منزل
دیالیز در منزل
قیمت از 100,000 الی 450,000 تومان
گفتار درمانی در منزل
گفتار درمانی در منزل
قیمت از 100,000 الی 450,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 72,800 الی 218,700 تومان