ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل

از 1561 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ویزیت پزشک در منزل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت ویزیت پزشک عمومی

850,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص داخلی در منزل

1,500,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص طب اورژانس در منزل

1,500,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

1,700,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص ارولوژی در منزل

2,000,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص عفونی در منزل

1,500,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص روانپزشکی در منزل

2,300,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص قلب و عروق در منزل

2,000,000 تومان

قیمت پکیج سلامت قلب(ویزیت+نوار+اکو)

4,000,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص پوست و مو در منزل

3,000,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل

2,700,000 تومان

قیمت تزریقات در منزل

300,000 تومان

قیمت سرم تراپی در منزل

450,000 تومان

قیمت سرم تراپی +آنتی بیوتیک

500,000 تومان

قیمت کنترل فشار خون

280,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

آنچه درباره ویزیت پزشک در منزل خواهید خواند

 • ویزیت پزشک در منزل
 • نحوه استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • ویزیت پزشک در منزل چه مزایایی دارد؟
 • خدمات پزشکی در منزل شامل چه مواردی است؟
 • در ویزیت پزشک عمومی در منزل چه مواردی بررسی می شوند؟
 • آیا ویزیت پزشک در منزل شامل بیمه می‌شود؟
 • اعزام پزشک متخصص به منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • ویزیت در منزل آیا تفاوتی با دریافت این خدمات در مطب و بیمارستان ها دارد؟
 • هزینه ویزیت پزشک در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • کلیه خدمات پزشکی در منزل و اعزام پزشک به منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل از مواردی است که جهت ارائه خدمات پزشکی در منزل فراهم شده است. از آنجایی تحمل درد و بیماری تجربه بدی است که اکثر ما با آن مواجهه شده ایم. همواره در کنار این ناراحتی ها، دغدغه مراجعه و دسترسی به پزشک متخصص و شلوغی مطب ها قطعا به بدتر شدن این شرایط کمک می کند. از این رو ویزیت پزشک در منزل و البته دسترسی شبانه روزی به پزشکان یکی از بهترین گزینه هایی است که در خدمات پزشکی در محل ارائه می شود. اگر در روزهای تعطیل نیاز به ویزیت پزشک عمومی در منزل باشد چه باید کرد؟ عدم دسترسی به پزشکان متخصص در روزهای تعطیل و ساعات خاصی از شبانه روز و البته شلوغی شهرها همه و همه دلایلی بر افزایش نیاز خانوار به استفاده از ویزیت پزشک در منزل است. بی شک معاینه پزشک در منزل یکی از نیازهای مبرم هر خانواده در زمان های خاص و اضطراری است. در کنار مزایای این خدمات هزینه ویزیت پزشک در منزل نیز سوال بسیاری از افراد است. که در ادامه به عوامل موثر بر قیمت ویزیت پزشک متخصص و عمومی در منزل می پردازیم.

نحوه استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل هوم سرویز چگونه است؟

برای استفاده از هر کدام از خدمات مربوط به پزشکی مانند ویزیت پزشک عمومی در منزل و یا ویزیت پزشک داخلی در منزل و استفاده از خدماتی مانند تزریقات در منزل و غیره تنها با دریافت این خدمات چند کلیک فاصله دارید که بیشتر توضیح می دهیم.

· ثبت درخواست ویزیت دکتر در منزل

برای دریافت این خدمات پزشکی در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. مشاورین ما جهت اطلاع دقیق از نوع درخواست با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· برآورد هزینه ویزیت پزشک متخصص و عمومی

قطعا می دانید که هزینه ویزیت پزشک عمومی با هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل یکسان نیست. از این رو پس از مشاوره با متخصصین هزینه اعلام شده و دریافت می شود و پزشک در محل حاضر می شود.

· اعزام پزشک به منزل در کمترین زمان ممکن

پس از صحبت با مشاورین، پزشک عمومی و یا متخصص در زمان مورد نظر در محل حاضر شده و اقدامات لازم را انجام می دهند. البته هزینه ویزیت پزشک در منزل از سایر خدمات پرستاری جداست. زیراکه برای درمان در صورتی که نیاز به تزریقات سرم یا آمپول باشد دریافت این خدمات هزینه های مضاعفی در پی دارد.

ویزیت پزشک در منزل چه مزایایی دارد؟

· کیفیت بالای خدمات ویزیت پزشک در خانه در تمام شهرها و مناطق

متخصصین همراه هوم سرویز همگی از فیلترینگ قوی عبور کرده اند و دارای رزومه قوی در این زمینه هستند. از این رو کیفیت خدمات در همه مناطق به یک اندازه است و حاذق ترین پزشکان در منزل حضور پیدا خواهند کرد.

· پشتیبانی قوی تا زمان دریافت خدمات در محل

یکی از نگرانی ها از بابت کیفیت خدمات است در این صورت با کمک هوم سرویز از لحظه ثبت درخواست تا دریافت خدمات در محل می توانید از خدمات پشتیبانی هوم سرویز بهره مند شوید.

خدمات پزشکی در منزل شامل چه مواردی است؟

خوشبختانه امروزه کلیه خدمات پزشکی و معاینه پزشک در منزل که نیاز به تجهیزات تخصصی و غیر قابل حمل نداشته باشد به راحتی در منزل ارائه می شود. مواردی مانند ویزیت دکتر عمومی در منزل و اعزام پزشک متخصص به منزل در موارد حادتر که نیاز به موارد تشخیصی می باشد نیز در این خدمات قرار می گیرند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

· ویزیت پزشک عمومی در منزل

در مواقعی که با یک مشکل و بیماری مواجه می شوید که نمی دانید منشا این درد چیست و نمی دانید مشکل به کدام قسمت بدن بر می گردد، راه چاره پزشک عمومی است. در ویزیت پزشک عمومی در منزل وضعیت کلی بیمار بررسی می شود و پیشنهادات بعدی داده می شود. زیرا که پزشکان عمومی اطلاعات لازم و کلی در زمینه تشخیص ابتدایی بیماری ها را دارند. به این ترتیب که پزشکان عمومی تست های متنوعی مانند آزمایش در منزل و چکاپ در منزل را روی بیمار انجام می دهند و با مشاهده نتایج در صورت نیاز بیمار را برای تشخیص بهتر به دکتر متخصص مربوطه ارجاع می دهند.

· ویزیت پزشک متخصص در منزل

گاهی در شرایط اضطراری و با توجه به حال عمومی و فیزیکی بیمار، امکان انتقال بیمار به مطب یا بیمارستان وجود ندارد. همانطور که می دانید دسترسی به پزشک متخصص به جز در مطب و ساعات خاصی در بیمارستان ها امکان پذیر نیست. اما در صورتی که از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل استفاده کنید، می توانید به این دغدغه ها پایان دهید. در زمان رویارویی با شرایط سخت از برترین متخصصین شهر کمک بگیرید.

در ویزیت پزشک عمومی در منزل چه مواردی بررسی می شوند؟

 • سلامت عمومی بیمار و علائم حیاطی مانند فشار خون، ضربان قلب، درجه حرارت و قند خون بیمار اندازه گیری می شود.
 • در صورتی که برای تشخیص بهتر نیاز به سونوگرافی در منزل یا نمونه گیری در محل نیاز داشته باشد ، اقدامات لازم برای انجام این خدمات در محل فراهم خواهد شد.
 • در صورت انجام دادن آزمایشات، در ویزیت پزشک در منزل نتایج آزمایش بررسی شده و داروهای لازم تجویز می شوند.
 • در صورتی که بیمار در دوران درمان است روند درمان بررسی و پیشروری بیماری بررسی می شود.
 • نوع داروهای بیمار بررسی می شود و در صورت نیاز تغییرات لازم داده می شود.
 • همچنین در صورت نیاز به تشخیص دقیق تر بیمار به پزشک متخصص ارجاع داده می شود.

آیا ویزیت پزشک در منزل شامل بیمه می‌شود؟

اگر مایل هستید که از بیمه برای دکتر در منزل بهره مند شوید به درخواستتان برای شما قبض صادر می شود. البته که با مراجعه به مراکز بیمه های خود می توانید بخشی از هزینه های خود را دریافت کنید. البته که درصد و سقف بیمه در هر کدام از بیمه ها با هم تفاوت دارند. همچنین از آنجایی که ویزیت دکتر در منزل قطعا هزینه های بالاتری نسبت به مطب و بیمارستان ها دارد تعدادی از بیمه ها این شرایط را قبول نخواهند کرد. اما تعدادی از آنها نیز چنین خدماتی را تحت پوشش خود قرار داده اند. پس برای اطمینان با مراکز بیمه تحت پوشش خود این موضوع را بررسی کنید. اما این اطمینان را به شما می دهیم که پس از ویزیت بیمار در منزل توسط پزشک فاکتور خدمات به افراد ارائه می شود.

اعزام پزشک متخصص به منزل شامل چه مواردی می شود؟

به دلیل صرفه جویی در وقت و البته هزینه درمان و رفت و آمد، افراد ترجیح می‌دهند بجای خروج از منزل و قرار گرفتن در ازدحام جمعیت و صف های بیمارستانی و مطب پزشکان متخصص، خدمات درمانی و اعزام پزشک متخصص به منزل خود و در زمان مناسب دریافت کنند. در اوضاع کنونی با توجه به شرایط اضطراری در بیمارستان ها استفاده از خدمات پزشکی و کمک از پزشکان متخصص در منزل می تواند بهترین انتخاب باشد. در صورتی که شما آگاه به نوع بیماری خود می باشید می توانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل بهره مند شوید.

· پزشک متخصص داخلی در منزل

در صورتی که در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی هستید و یا دچار بیماری داخلی می باشید. می توانید از ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل بهره مند شوید. ممکن است که انتقال بیمار شما به دلایل مختلف به مراکز درمانی برایتان سخت باشد. زیراکه این افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف تر هستند و گاهی حرکت دادن آنها برای حال عمومی این افراد مناسب نخواهد بود.

· ویزیت متخصص ریه در منزل

ویزیت متخصص ریه در منزل یکی از پر درخواست ترین خدمات پزشکی است، که کاربران نیازمند آن هستند. با توجه به این موضوع می توانید بدون انتقال بیماران غیر اورژانسی به بیمارستان، شرایط سلامتی عزیزانتان را فراهم کنید.

· ویزیت متخصص عفونی در منزل

در صورتی که از بیماری عفونی خاصی رنج می برید. یا در اطراف شما عزیزانی هستند که باید به طور مرتب مورد بررسی و معاینه پزشک عفونی در منزل قرار بگیرند. می توانید از خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل هوم سرویز استفاده کنید. در این صورت بدون نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان و یا مراکز درمانی بهترین اقدامات پزشکی در محل را دریافت خواهید کرد.

· ویزیت سالمندان در منزل

در مواردی عدم امکان انتقال و وجود مشکلات حرکتی در سالمندان موجب می شود که این افراد نیاز بیشتری به خدمات پزشک در منزل داشته باشند. ویزیت سالمندان در منزل شامل معاینه شرایط فیزیکی بیمار خواهد بود و در صورتی که به خدمات دیگری نیاز باشد شرایط لازم فراهم خواهد شد.

· ویزیت پزشک اطفال در منزل

در کنار مزایای زیاد این خدمات برای سالمندان، ویزیت پزشک در منزل کودکان بسیار مفید است. زیرا کودکان در شرایط بیماری بهانه گیرتر می شوند و انتقال به مطب سخت تر است. از این رو ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل موهبتی برای کودکان بیمار، کم توان حرکتی و دارای بیماریهای خاص است.

ویزیت در منزل آیا تفاوتی با دریافت این خدمات در مطب و بیمارستان ها دارد؟

در نهایت ممکن است که افراد از کیفیت خدمات ویزیت در منزل مطمئن نباشند. تیم هوم سرویز این اطمینان را به شما می دهد که پزشکان و سایر متخصصین همراه دارای دانش و تجربه کافی در این زمینه هستند و تنها برای رفاه بیشتر بیماران و با هدف رفع نیاز بیمارانی که توانایی حرکت و جابجا شدن ندارند با استفاده از تجهیزات قابل حمل در منزل این خدمات را ارائه می دهند. به این ترتیب در هنگام ویزیت در منزل علاوه بر بررسی وضعیت جسمی و روانی فرد، محیط پیرامون بیمار نیز بررسی می شود و در صورت نیاز تغییرات لازم اعمال می شود. تا شرایط برای بهبودی کامل فراهم گردد.

به این ترتیب با خدمات ویزیت در منزل شبانه روزی مراقبت های پزشکی دقیق تر بوده و کاملا با توجه به وضعیت بیمار، بهترین خدمات را دریافت خواهند کرد. با تکیه بر این موضوع در زمان ویزیت دکتر شبانه روزی می توانید خدماتی را دریافت کنید که هیچگاه در مراکز درمانی و یا مطب های شلوغ از آن بهره مند نخواهید بود.

تنها کافیست برای دریافت بالاترین کیفیت در خدمات، قبل از اعزام پزشک شرح حال کاملی از بیمار در اختیار متخصصین قرار دهید تا با تجهیزات لازم جهت ویزیت بیمار در منزل حاضر شوند.

هزینه ویزیت پزشک در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه ویزیت پزشک در منزل به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول اینکه قیمت معاینه پزشک عمومی در منزل با هزینه ویزیت پزشک متخصص یکسان نیست. مورد دیگر نوع خدمات مورد نیاز است. معمولا هزینه معاینه پزشک در منزل ثابت است اما اگر خدمات جانبی مورد نیاز باشد قطعا این هزینه ویزیت پزشک در منزل تغییر می کند. همچنین اینکه مراجعه بیمار به مطب یا کلینیک علاوه بر هزینه ویزیت پزشک باید زمان و رفت و برگت و معطلی در ترافیک و ... را نیز حساب کرد. از این رو با محاسبه این موارد هزینه ویزیت دکتر در منزل در مواردی که جابجایی بیمار مقدور نیست، حتی به صرفه تر است.

کلیه خدمات پزشکی در منزل و اعزام پزشک به منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

جهت اطلاع از هزینه ویزیت بیمار در منزل و همچنین درخواست معاینه پزشک می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار داده و مقدمات لازم را جهت اعزام پزشک به منزل فراهم خواهند نمود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ویزیت پزشک در منزل و همچنین ارایه خدمات ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پزشکی ارائه می دهد که شامل انجام ساکشن بیمار در منزل, طب سوزنی در منزل, حجامت در منزل, شستشوی گوش در منزل, باز کردن گچ در منزل, گچ گیری در منزل, صدور گواهی فوت در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل

ویزیت سالمندان در منزل

ویزیت اطفال در منزل

معاینه پزشک عمومی

ویزیت متخصص عفونی در منزل

ویزیت متخصص ریه در منزل

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل

نظرات کاربران

profile picture
امید شهابی
3 ماه پیش |همیار نبض اول

به نظرم خانم دکتر مسلط بودن به کارشان و نسخه تجویزیشان تاثیر داشت و حال بیمار ما را بهتر کرد. به هر حال در شرایطی که نمی‌توان راحت بیمار را جابجا کرد، آمدن پزشک به منزل جزو واجبات هست. قدیمها هم اصطلاحا پزشک به بالین بیمار می‌آمد. و این چیز غیر عادی نیست.

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

شرایط ویزیت دکتر در منزل شبانه روزی

خدمات معاینه پزشکی در محل شامل تماس و حضور پزشک در محل مشتری و انجام خدماتی نظیر بررسی وضعیت عمومی بیمار، تجویز دارو و آزمایش و احیانا اعزام بیمار به بیمارستان و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، پزشک متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات معاینه پزشکی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

elderly
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 12,000,000 الی 22,000,000 تومان
dialysis
دیالیز در منزل
قیمت از 13,500,000 الی 13,500,000 تومان
speech-therapy
گفتار درمانی در منزل
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان