ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل

از 1192 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ویزیت پزشک در منزل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ویزیت پرستاری(علائم حیاتی- تست قند- تست فشار)

200,000 تومان

قیمت ویزیت پزشک عمومی در محل

600,000 تومان

قیمت ویزیت پزشک متخصص

1,700,000 تومان

قیمت ویزیت متخصص تغذیه

600,000 تومان

قیمت ویزیت کارشناس تغذیه

300,000 تومان

قیمت ویزیت پزشک قلب + اکو + نوار قلب

2,700,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره ویزیت پزشک در منزل خواهید خواند

 • ویزیت پزشک در منزل
 • نحوه استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • ویزیت پزشک در منزل چه مزایایی دارد؟
 • خدمات پزشکی در منزل شامل چه مواردی است؟
 • در ویزیت پزشک عمومی در منزل چه مواردی بررسی می شوند؟
 • آیا ویزیت پزشک در منزل شامل بیمه می‌شود؟
 • اعزام پزشک متخصص به منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • ویزیت در منزل آیا تفاوتی با دریافت این خدمات در مطب و بیمارستان هادارد؟
 • هزینه ویزیت پزشک در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • کلیه خدمات پزشکی در منزل و اعزام پزشک به منزل را به متخصصین همراههوم سرویز بسپارید

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل از مواردی است که جهت ارائه خدمات پزشکیدر منزل فراهم شده است. از آنجایی تحمل درد و بیماری تجربه بدی است که اکثر ما باآن مواجهه شده ایم. همواره در کنار این ناراحتی ها، دغدغه مراجعه و دسترسی به پزشکمتخصص و شلوغی مطب ها قطعا به بدتر شدن این شرایط کمک می کند. از اینرو ویزیت پزشک در منزل و البته دسترسی شبانه روزی به پزشکانیکی از بهترین گزینه هایی است که در خدمات پزشکی در محل ارائه می شود.اگر در روزهای تعطیل نیاز به ویزیت پزشک عمومی در منزل باشد چه باید کرد؟ عدمدسترسی به پزشکان متخصص در روزهای تعطیل و ساعات خاصی از شبانه روز و البته شلوغیشهرها همه و همه دلایلی بر افزایش نیاز خانوار به استفاده از ویزیت پزشک درمنزل است. بی شک معاینه پزشک در منزل یکی از نیازهای مبرم هرخانواده در زمان های خاص و اضطراری است. در کنار مزایای این خدمات هزینهویزیت پزشک در منزل نیز سوال بسیاری از افراد است. که در ادامه به عوامل موثربر قیمت ویزیت پزشک متخصص و عمومی در منزل می پردازیم.

نحوه استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل هوم سرویز چگونه است؟

برای استفاده از هرکدام از خدمات مربوط به پزشکی مانند ویزیت پزشک عمومی در منزل و یا ویزیتپزشک داخلی در منزل و استفاده از خدماتی مانند تزریقات در منزل و غیره تنها با دریافتاین خدمات چند کلیک فاصله دارید که بیشتر توضیح می دهیم.

· ثبت درخواستویزیت دکتر در منزل

برای دریافت اینخدمات پزشکی در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستکنید. مشاورین ما جهت اطلاع دقیق از نوع درخواست با شما تماس گرفته و توضیحات لازمرا در اختیارتان قرار خواهند داد.

· برآورد هزینهویزیت پزشک متخصص و عمومی

قطعا می دانید کههزینه ویزیت پزشک عمومی با هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل یکسان نیست. از این روپس از مشاوره با متخصصین هزینه اعلام شده و دریافت می شود و پزشک در محل حاضر میشود.

· اعزام پزشک بهمنزل در کمترین زمان ممکن

پس از صحبت بامشاورین، پزشک عمومی و یا متخصص در زمان مورد نظر در محل حاضر شده و اقدامات لازمرا انجام می دهند. البته هزینه ویزیت پزشک در منزل از سایر خدمات پرستاری جداست.زیراکه برای درمان در صورتی که نیاز به تزریقات سرم یا آمپول باشد دریافت اینخدمات هزینه های مضاعفی در پی دارد.

ویزیت پزشک در منزل چه مزایایی دارد؟

· کیفیت بالایخدمات ویزیت پزشک در خانه در تمام شهرها و مناطق

متخصصین همراه هومسرویز همگی از فیلترینگ قوی عبور کرده اند و دارای رزومه قوی در این زمینه هستند.از این رو کیفیت خدمات در همه مناطق به یک اندازه است و حاذق ترین پزشکان در منزلحضور پیدا خواهند کرد.

· پشتیبانی قوی تازمان دریافت خدمات در محل

یکی از نگرانی ها ازبابت کیفیت خدمات است در این صورت با کمک هوم سرویز از لحظه ثبت درخواست تا دریافتخدمات در محل می توانید از خدمات پشتیبانی هوم سرویز بهره مند شوید.

خدمات پزشکی در منزل شامل چه مواردی است؟

خوشبختانه امروزهکلیه خدمات پزشکی و معاینه پزشک در منزل که نیاز به تجهیزات تخصصی و غیرقابل حمل نداشته باشد به راحتی در منزل ارائه می شود. مواردی مانند ویزیتدکتر عمومی در منزل و اعزام پزشک متخصص به منزل در موارد حادتر کهنیاز به موارد تشخیصی می باشد نیز در این خدمات قرار می گیرند که در ادامه بیشترتوضیح خواهیم داد.

· ویزیت پزشکعمومی در منزل

در مواقعی که با یکمشکل و بیماری مواجه می شوید که نمی دانید منشا این درد چیست و نمی دانید مشکل بهکدام قسمت بدن بر می گردد، راه چاره پزشک عمومی است. در ویزیت پزشک عمومی در منزلوضعیت کلی بیمار بررسی می شود و پیشنهادات بعدی داده می شود. زیرا که پزشکان عمومیاطلاعات لازم و کلی در زمینه تشخیص ابتدایی بیماری ها را دارند. به این ترتیب کهپزشکان عمومی تست های متنوعی مانند آزمایشدر منزل و چکاپ در منزل را روی بیمار انجام می دهند و با مشاهده نتایج در صورت نیاز بیمار رابرای تشخیص بهتر به دکتر متخصص مربوطه ارجاع می دهند.

· ویزیت پزشکمتخصص در منزل

گاهی در شرایطاضطراری و با توجه به حال عمومی و فیزیکی بیمار، امکان انتقال بیمار به مطب یابیمارستان وجود ندارد. همانطور که می دانید دسترسی به پزشک متخصص به جز در مطب وساعات خاصی در بیمارستان ها امکان پذیر نیست. اما در صورتی که از خدمات ویزیتپزشک متخصص در منزل استفاده کنید، می توانید به این دغدغه ها پایان دهید. درزمان رویارویی با شرایط سخت از برترین متخصصین شهر کمک بگیرید.

در ویزیت پزشک عمومی در منزل چه مواردی بررسی می شوند؟

 • سلامتعمومی بیمار و علائم حیاطی مانند فشار خون، ضربان قلب، درجه حرارت و قند خون بیماراندازه گیری می شود.
 • در صورتیکه برای تشخیص بهتر نیاز به سونوگرافیدر منزل یا نمونه گیری در محل نیاز داشته باشد ،اقدامات لازم برای انجام این خدمات در محل فراهم خواهد شد.
 • در صورتانجام دادن آزمایشات، در ویزیت پزشک در منزل نتایج آزمایش بررسی شده و داروهایلازم تجویز می شوند.
 • در صورتیکه بیمار در دوران درمان است روند درمان بررسی و پیشروری بیماری بررسی می شود.
 • نوعداروهای بیمار بررسی می شود و در صورت نیاز تغییرات لازم داده می شود.
 • همچنین درصورت نیاز به تشخیص دقیق تر بیمار به پزشک متخصص ارجاع داده می شود.

آیا ویزیت پزشک در منزل شامل بیمه می‌شود؟

اگر مایل هستید که ازبیمه برای دکتر در منزل بهره مند شوید به درخواستتان برای شما قبض صادر میشود. البته که با مراجعه به مراکز بیمه های خود می توانید بخشی از هزینه های خودرا دریافت کنید. البته که درصد و سقف بیمه در هر کدام از بیمه ها با هم تفاوتدارند. همچنین از آنجایی که ویزیت دکتر در منزل قطعا هزینه های بالاتری نسبت بهمطب و بیمارستان ها دارد تعدادی از بیمه ها این شرایط را قبول نخواهند کرد. اماتعدادی از آنها نیز چنین خدماتی را تحت پوشش خود قرار داده اند. پس برای اطمینانبا مراکز بیمه تحت پوشش خود این موضوع را بررسی کنید. اما این اطمینان را به شمامی دهیم که پس از ویزیت بیمار در منزل توسط پزشک فاکتور خدمات به افراد ارائه میشود.

اعزام پزشک متخصص به منزل شامل چه مواردی می شود؟

به دلیل صرفه جویی دروقت و البته هزینه درمان و رفت و آمد، افراد ترجیح می‌دهند بجای خروج از منزل وقرار گرفتن در ازدحام جمعیت و صف های بیمارستانی و مطب پزشکان متخصص، خدمات درمانیو اعزام پزشک متخصص به منزل خود و در زمان مناسب دریافت کنند. دراوضاع کنونی با توجه به شرایط اضطراری در بیمارستان ها استفاده از خدمات پزشکی وکمک از پزشکان متخصص در منزل می تواند بهترین انتخاب باشد. در صورتی که شما آگاهبه نوع بیماری خود می باشید می توانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص درمنزل بهره مند شوید.

· پزشک متخصصداخلی در منزل

در صورتی که در دورهنقاهت بعد از عمل جراحی هستید و یا دچار بیماری داخلی می باشید. می توانیداز ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل بهره مند شوید. ممکن است کهانتقال بیمار شما به دلایل مختلف به مراکز درمانی برایتان سخت باشد. زیراکه اینافراد دارای سیستم ایمنی ضعیف تر هستند و گاهی حرکت دادن آنها برای حال عمومی اینافراد مناسب نخواهد بود.

· ویزیت متخصص ریهدر منزل

ویزیت متخصص ریه درمنزل یکی از پر درخواست ترین خدمات پزشکی است، که کاربران نیازمند آن هستند.با توجه به این موضوع می توانید بدون انتقال بیماران غیر اورژانسی به بیمارستان،شرایط سلامتی عزیزانتان را فراهم کنید.

· ویزیت متخصصعفونی در منزل

در صورتی که ازبیماری عفونی خاصی رنج می برید. یا در اطراف شما عزیزانی هستند که باید به طورمرتب مورد بررسی و معاینه پزشک عفونی در منزل قرار بگیرند. می توانید ازخدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل هوم سرویز استفاده کنید. در اینصورت بدون نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان و یا مراکز درمانی بهترین اقداماتپزشکی در محل را دریافت خواهید کرد.

· ویزیت سالمنداندر منزل

در مواردی عدم امکانانتقال و وجود مشکلات حرکتی در سالمندان موجب می شود که این افراد نیاز بیشتری بهخدمات پزشک در منزل داشته باشند. ویزیت سالمنداندر منزل شامل معاینه شرایط فیزیکی بیمار خواهد بود و در صورتی که بهخدمات دیگری نیاز باشد شرایط لازم فراهم خواهد شد.

· ویزیت پزشکاطفال در منزل

در کنار مزایای زیاداین خدمات برای سالمندان، ویزیت پزشک در منزل کودکان بسیار مفید است. زیراکودکان در شرایط بیماری بهانه گیرتر می شوند و انتقال به مطب سخت تر است. از اینرو ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل موهبتی برای کودکان بیمار، کم توانحرکتی و دارای بیماریهای خاص است.

ویزیت در منزل آیا تفاوتی با دریافت این خدمات در مطب و بیمارستان هادارد؟

در نهایت ممکن است کهافراد از کیفیت خدمات ویزیت در منزل مطمئن نباشند. تیم هوم سرویز این اطمینان رابه شما می دهد که پزشکان و سایر متخصصین همراه دارای دانش و تجربه کافی در اینزمینه هستند و تنها برای رفاه بیشتر بیماران و با هدف رفع نیاز بیمارانی کهتوانایی حرکت و جابجا شدن ندارند با استفاده از تجهیزات قابل حمل در منزل اینخدمات را ارائه می دهند. به این ترتیب در هنگام ویزیت در منزل علاوه بربررسی وضعیت جسمی و روانی فرد، محیط پیرامون بیمار نیز بررسی می شود و در صورتنیاز تغییرات لازم اعمال می شود. تا شرایط برای بهبودی کامل فراهم گردد.

به این ترتیب با خدماتویزیت در منزل شبانه روزی مراقبت های پزشکی دقیق تر بوده و کاملا با توجه بهوضعیت بیمار، بهترین خدمات را دریافت خواهند کرد. با تکیه بر این موضوع در زمانویزیت دکتر شبانه روزی می توانید خدماتی را دریافت کنید که هیچگاه در مراکز درمانیو یا مطب های شلوغ از آن بهره مند نخواهید بود.

تنها کافیست برایدریافت بالاترین کیفیت در خدمات، قبل از اعزام پزشک شرح حال کاملی از بیمار دراختیار متخصصین قرار دهید تا با تجهیزات لازم جهت ویزیت بیمار در منزل حاضر شوند.

هزینه ویزیت پزشک در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه ویزیت پزشک درمنزل بهموارد متعددی وابسته است. در درجه اول اینکه قیمت معاینهپزشک عمومی در منزل با هزینه ویزیت پزشک متخصص یکسان نیست. مورددیگر نوع خدمات مورد نیاز است. معمولا هزینه معاینه پزشک در منزل ثابتاست اما اگر خدمات جانبی مورد نیاز باشد قطعا این هزینه ویزیت پزشک در منزل تغییر می کند. همچنیناینکه مراجعه بیمار به مطب یا کلینیک علاوه بر هزینه ویزیت پزشک باید زمان و رفت وبرگت و معطلی در ترافیک و ... را نیز حساب کرد. از این رو با محاسبه این موارد هزینهویزیت دکتر در منزل در مواردی که جابجایی بیمار مقدور نیست، حتی به صرفه تراست.

کلیه خدمات پزشکی در منزل و اعزام پزشک به منزل را به متخصصین همراههوم سرویز بسپارید

جهت اطلاعاز هزینه ویزیت بیمار در منزل و همچنین درخواست معاینه پزشک می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصینما جهت مشاوره و اعلام هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل در کمترین زمانممکن با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار داده و مقدمات لازمرا جهت اعزام پزشک به منزل فراهم خواهند نمود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ویزیت پزشک در منزل و همچنین ارایه خدمات ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پزشکی ارائه می دهد که شامل اجاره دستگاه فتوتراپی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل

ویزیت سالمندان در منزل

ویزیت اطفال در منزل

معاینه پزشک عمومی

ویزیت متخصص عفونی در منزل

ویزیت متخصص ریه در منزل

ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل و....

نظرات کاربران

عالی بوود👏👏😍😍

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

تشخیص پزشک خیلی عالی بود و به موقع هم تشریف اوردند

شرایط ویزیت دکتر در منزل شبانه روزی

خدمات معاینه پزشکی در محل شامل تماس و حضور پزشک در محل مشتری و انجام خدماتی نظیر بررسی وضعیت عمومی بیمار، تجویز دارو و آزمایش و احیانا اعزام بیمار به بیمارستان و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، پزشک متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات معاینه پزشکی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت سالمند
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 300,000 الی 4,000,000 تومان
دیالیز در منزل
دیالیز در منزل
قیمت از 43,000,000 الی 43,000,000 تومان
گفتار درمانی در منزل
گفتار درمانی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,100 الی 179,900 تومان