طب سوزنی در منزل

طب سوزنی در منزل

از 1483 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طب سوزنی در منزل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت طب سوزنی در منزل

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره طب سوزنی در منزل خواهید خواند

 • طب سوزنی در منزل
 • شرایط انجام طب سوزنی در هوم سرویز چگونه است؟
 • طب سوزنی چیست؟
 • چرا طب سوزنی در منزل انتخاب بهتری است؟
 • آیا طب سوزنی درمان قطعی است؟
 • طب سوزنی جه بیماریهایی را درمان می کند؟
 • آیا سوزن درمانی عوارضی هم به دنبال دارد؟
 • روش انجام طب سوزنی در منزل
 • بعد از طب سوزنی چه باید کرد؟
 • مدت زمان تاثیر طب سوزنی چقدر است؟
 • هزینه طب سوزنی چقدر است؟
 • انواع خدمات درمان با طب سوزنی را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

طب سوزنی در منزل

طب سوزنی در منزل از روش های درمان به سبک چینی است که در طی سالیان متمادی جهت درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. انواع طب سوزنی برای تسکین دردها و درمان آنها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به معرفی بهتر طب سوزنی یا سوزن درمانی و عوامل موثر بر هزینه طب سوزنی در منزل می پردازیم.

شرایط انجام طب سوزنی در هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات طب سوزنی در منزل تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید تا متخصص مربوطه در محل حاضر شود.

· ثبت درخواست رایگان جهت انجام طب سوزنی در منزل

در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید از منزل خارج شوید می توانید به صورت رایگان از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان برای حضور متخصص طب سوزنی در منزل را ثبت کنید.

· تماس متخصصین جهت اطلاع دقیق از نوع خدمات مورد نیاز

پس از ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن متخصصین جهت اطلاع از علت نیاز فرد به استفاده از این خدمات و وضعیت بیمار تماس خواهند گرفت. در طی مشاوره رایگان شرایط انجام درمان و هزینه انجام طب سوزنی در منزل اعلام می شود.

· اعزام متخصصین به محل

پس از اعلام نحوه انجام درمان و همچنین محدوده هزینه ها و اعلام موافقت بیمار، متخصصین جهت انجام طب سوزنی در منزل حاضر شده و خدمات را در محل ارائه می دهند.

طب سوزنی چیست؟

این روش باستانی برای کم کردن مشکلات جسمی، دردهای عضلانی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. برای معرفی بهتر این روش درمانی می توان این گونه توصیف کرد متخصصان طب سنتی، ریشه بیشتر امراض را در بسته شدن مسیر حرکت انرژی می بینند و به این ترتیب با کمک این طب باستانی مسیرهای حرکت انرژی را باز نگاه داشته و بدن در حالت تعادل قرار می گیرد. طب سنتی چینی بر این عقیده است که سلامتی یک فرد وابسته به وجود تعادل بین ایجاد کننده نیروی زندگی یا chi است. هر عاملی که این تعادل را بین ببرد موجب به وجود آمدن امراض مختلف خواهد شد.

از این رو با با استفاده از سوزن های ویژه قسمت های خاصی از بدن را تحریک می کنند. به این ترتیب اگر ماهیچه ها دچار سفتی غیر طبیعی شوند و انعطاف پذیری خود را از دست بدهند با کمک طب سوزنی، خون در بافت ها به حرکت در می آید و موجب بهبود عملکرد عضله و کاهش درد در آن ناحیه می شود.

چرا طب سوزنی در منزل انتخاب بهتری است؟

اخیرا درمان با طب سوزنی در منزل بیشتر روی کارآمده است. اولین و مهم ترین دلیل بر اصرار به این کار، آرامش بیشتر بیمار در منزل و نتیجه گیری بهتر در کنار اعضای خانواده است. دلیل بعدی نیز این مورد است که بعد از درمان با طب سوزنی ممکن است بنا به وضعیت بیمار تاکید شود که فرد حداقل 7 روز استراحت مطلق داشته باشد تا نتیجه بهتری بگیرد. زیرا متخصص طب سوزنی با استفاده از پتانسیل بدن، مجاری انرژی را تحریک می کند. در بعضی از موارد تاکید می شود تا بازسازی کامل بدن و خون رسانی کامل به بدن نباید به بدن فشار مضاعف آورده شود. از این رو با انجام این درمان در منزل فرد می تواند تا زمان مورد نیاز، استراحت کند.

آیا طب سوزنی درمان قطعی است؟

طب سوزنی از ایمن ترین و بی خطرترین روش های درمان به شمار می رود. اما میزان اثربخشی این روش تنها مربوط به مهارت متخصص در این زمینه مربوط است. از آنجایی که این روش درمان غیر تهاجمی است، تقریبا درد ندارد. البته این روش وابسته به آستانه درد بیمار نیز مربوط می شود. اما این اطمینان را به شما می دهیم که سوزن های مخصوص سوزن درمانی حتی از موی انسان نیز نازک ترند.

طب سوزنی جه بیماریهایی را درمان می کند؟

طب سوزنی در منزل برای درمان قسمت های مختلفی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد. که در ادامه به صورت موردی به آنها اشاره خواهیم نمود.

 • بیماری های مربوط به زنان و قاعدگی
 • درمان درد های ناحیه گردن
 • طب سوزنی مغز و اعصاب جهت درمان بیماری های روانی
 • آسیب های مربوط به استخوان
 • مشکلات ریوی
 • بیماران مربوط به گوش و حلق و بینی
 • بیماری مزمن پوستی
 • طب سوزنی برای لاغری
 • طب سوزنی برای دیسک کمر
 • طب سوزنی صورت جهت درمان سردرد و میگرن
 • درمان آرتروز و دردهای مزمن زانو
 • درمان افراد دچار عارضه های سکته مغزی
 • کاهش درد بعد از شیمی درمانی و جراحی

مهم ترین نتیجه ای که به واسطه این درمان حاصل شده است کاهش دردهای مزمن عضلانی است. زیرا که به این ترتیب نیازی به استفاده از داروهای مسکن و پذیرفتن عوارض احتمالی این داروها نیست.

آیا سوزن درمانی عوارضی هم به دنبال دارد؟

تاکنون عوارض جانبی از این نوع روش درمانی گزارش نشده است. تنها عارضه جانبی که ممکن است پس از طب سوزنی در منزل ممکن است مشاهده شود احساس سرگیجه و یا کبودی در اطراف قسمت هایی است که سوزن در پوست وارد شده است. البته این علائم بسیار نادر هستند و سریعا از بین می روند.

روش انجام طب سوزنی در منزل

در ابتدا باید وضعیت سلامتی بیمار توسط پزشک طب سوزنی بررسی شود. سطح سلامتی اغلب از روی زبان بیمار مشخص می شود. سپس متخصص با فشار آوردن به اندام های مخصوص، میزان تعادل بدن را بررسی می کند و نقاط ضعف بدن شناسایی می شود. سپس با استفاده از سوزن های مخصوص این کار که یکبار مصرف هم هستند، در قسمت های مختلف بدن قرار داده می شوند. متخصص با بررسی نبض و لمس کردن قسمت های مختلف بدن، میزان جریان انرژی را در نقاط مختلف بدن بررسی می کند و با فرو کردن سوزن موجب بازسازی انرژی می شود. پس از رسیدن به نتیجه دلخواه سوزن ها برداشته می شوند.

به طور معمول این روش درمانی 15 دقیقه زمان می برد. پس از قراردادن سوزن ها وابسطه به شرایط بیمار بین 15 تا 30 دقیقه زمان برای ماندن سوزن روی پوست زمان نیاز است.

بعد از طب سوزنی چه باید کرد؟

وابسته به نوع مشکل فرد بیمار، ممکن است به مراقبت های خاصی برای بهتر شدن شرایط فرد برای برگشت به حال عمومی مساعد نیاز باشد. اغلب توصیه می شود بعد از انجام اینکار آب زیادی بنوشید تا بدن سم زدایی شود. همچنین بهتر است بنا به توصیه متخصص از چند ساعت تا چند روز بدن تحرک چندانی نداشته باشد تا بدن ریکاوری شود.

مدت زمان تاثیر طب سوزنی چقدر است؟

اگر برایتان سوال است که به چند جلسه طب سوزنی نیاز دارید و شدت جلسات درمانی چقدر باید باشد تنها به نوع بیماری فرد و نحوه عکس العمل بدن بیمار برمی گردد. به بیان دیگر پیش بینی مدت زمان تاثیر طب سوزنی غیر ممکن است. زیرا بعضی از بدن ها به خوبی به این نوع درمان پاسخ می دهند و بعضی دیگر به راحتی جواب نمی گیرند و باید سوزن درمانی در جلسات متمادی تکرار شود.

هزینه طب سوزنی چقدر است؟

هزینه طب سوزنی در منزل به نوع بیماری و محل مورد نیاز برای درمان وابسه است. در ادامه معرفی عوامل موثر بر هزینه طب سوزنی می پردازیم.

· محل مورد درمان بر هزینه درمان با طب سوزنی تاثیر دارد

همانطور که پیش تر هم گفته شد انواع طب سوزنی صورت، طب سوزنی برای درمان کمر درد و طب سوزنی برای لاغری و غیره انجام می شود. هر کدام از این موارد هزینه طب سوزنی متفاوتی دارند.

· تعداد جلسات طب سوزنی

بر اساس نوع بیماری و نوع عکس العمل بدن بیمار تعداد جلسات طب سوزنی تغییر می کند. طبیعتا هر چه تعداد جلسات بیشتر شود، هزینه درمان نیز بالا می رود. جهت اطلاع دقیق از هزینه انجام طب سوزنی در منزل تنها کافیست در هوم سرویز ثبت درخواست رایگان انجام دهید.

انواع خدمات درمان با طب سوزنی را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

قطعا پیدا نمودن مراکز طب سوزنی که بتوانند بهترین خدمات را در محل ارائه دهند کار راحتی نیست. هوم سرویز با همکاری بهترین مرکز طب سوزنی بهترین خدمات را در منزل ارائه می دهند و می توانید بهترین نتایج را در راستای درمان خود و عزیزانتان دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس طب سوزنی در منزل و همچنین ارایه خدمات طب سوزنی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پزشکی ارائه می دهد که شامل ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل, انجام ساکشن بیمار در منزل, حجامت در منزل, شستشوی گوش در منزل, باز کردن گچ در منزل, گچ گیری در منزل, صدور گواهی فوت در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس طب سوزنی در منزل

طب سوزنی در منزل

طب سوزنی برای لاغری

طب سوزنی برای دیسک کمر

طب سوزنی صورت

طب سوزنی جهت درمان میگرن

طب سوزنی در خانه برای درمان آرتروز

نظرات کاربران

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

profile picture
فرزانه زمان کاظمی  
2 سال پیش |همیار نبض اول

بسیار همیار شریف و کار بلدی بودن

profile picture
شیما داورپناه
2 سال پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

شرایط خدمات طب سوزنی زیبایی و درمانی در خانه

خدمات طب سوزنی شامل حضور متخصص در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز است و ارائه خدمات طب سوزنی در محل می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه طب سوزنی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و همچنین تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند.

برای اطلاع از شرایط ارائه خدمات ثبت درخواست اولیه را انجام دهید. متخصصین با تماس مستقیم جزئیات نحوه ارائه خدمات را شرح خواهند داد.

هزینه ارائه خدمات طب سورنی در تماس مستقیم به صورت کامل شرح داده خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری زمینه ای خاص لطفا همیار را از جزئیات وضعیت بیمار آگاه کنید.

به هر دلیلی اگر همیار پس از حضور در محل نتواند خدمات ارائه دهد هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

therapeutic-massage-at-home
ماساژ درمانی در منزل
قیمت از 800,000 الی 1,600,000 تومان
physiotherapy
فیزیوتراپی در منزل
قیمت از 850,000 الی 6,500,000 تومان
radiology
رادیولوژی در منزل
قیمت از 1,170,000 الی 3,000,000 تومان
home-casting
گچ گیری در منزل
قیمت از 3,000,000 الی 3,000,000 تومان