banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
فیزیوتراپی در محل

فیزیوتراپی در محل

از 1193 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت فیزیوتراپی و تمرینات توانبخشی در منزل

قیمت فیزیوتراپی تک عضو

250,000 تومان

قیمت فیزیوتراپی بیشتر از یک عضو

300,000 تومان

قیمت فیزیوتراپی با لیزر پرتوان

500,000 تومان

قیمت کار درمانی

250,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط فیزیوتراپی در محل

خدمات فیزیوتراپی در محل شامل حضور فیزیوتراپ متخصص مجرب و متعهد در محل مشتری جهت درمان دیسک کمر و گردن، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان، صدمات نورولوژی، مانند ام اس، پارکینسون، گیلن باره، فلج بلز صورت، فلج مغزی و نخاعی، فیزیوتراپی نوزادان و توان‌بخشی فرد مورد نظر بعد از آسیب می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات فیزیوتراپی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات فیزیوتراپی به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در محل

خدمات فیزیوتراپی علمی است که نقش موثری در بهبود کیفیت زندگی افراد دارد. انجام فیزیوتراپی در مواردی از ایجاد آسیب های جدی بعدی نیز جلوگیری میکند. فیزیوتراپی نوعی توانبخشی حرکتی محسوب می شود. انجام فیزیوتراپی و دریافت آموزش فیزیوتراپی در منزل نقش موثری در کاهش درد و حفظ عملکردهای حرکتی در بیمار دارد. به طور کلی انجام خدمات فیزیو تراپی در محل یا در کلینیک فیزیوتراپی موجب افزایش توانایی های حرکتی افراد می شود. به طور مثال در فردی که مبتلا به بیماری ام اس است. موجب می شود که بیماری به سایر قسمت های بدن آسیب جدی نرساند. یا در صورتی که افراد توانایی های خود را از دست داده اند با فیزیوتراپی به توانبخشی آن قسمت ها یا جایگزینی توانایی ها بپردارند.

مزایای فیزیوتراپی

در تعریف کلی فیزیوتراپی برای بیماران مختلف با میزان آسیب های مختلف نتایج بسیار مفیدی به همراه خواهد داشت. در بیماران مبتلا به دردهای عضلانی و مفصلی موجب کاهش درد می شود. فیزیوتراپی در ورزشکاران موجب جلوگیری از آسیب های احتمالی و یا ترمیم آسیب های وارده می شود. همچنین موجب بازیابی و توانبخشی اندام های بدن بعد از از جراحی خواهد شد. همچنین نقش موثری در توانبخشی اندام های حرکتی بعد از عارضه سکته مغزی و یا تصادفات دارد.

فیزیوتراپی در منزل

همانطور که میدانید فیزیوتراپی یک روش درمانی است که معمولا در دراز مدت نتیجه بخش خواهد بود. در مواردی مشاهده کرده ایم که افراد به علت به درازا کشیدن جلسات فیزیوتراپی در مراکز درمانی و مشکلات رفت و آمد و معطلی در کلینیک های درمانی از ادامه دادن به جلسات فیزیوتراپی امتناع می کنند. و درمان را رها میکنند. بدین ترتیب بهترین راهکار استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپ های ماهر است. تمام اقدامات مربوط به فیزیوتراپی و توانبخشی حرکتی از اولین مرحله ارزیابی تا آخرین مراحل در منزل انجام می شود.

انواع فیزیوتراپی در منزل

همانطور که گفتیم فیزیوتراپی در محل برای بازپروری و خدمات توانبخشی در منزل  اغلب بعد از بروز آسیب میباشد. انواع فیزیوتراپی برای نواحی مختلف بدن جهت بالا بردن قدرت عملکرد حرکتی فرد توصیه می شود. پس بعد از هر گونه عارضه برای برگشت به شرایط طبیعی به خدمات فیزیوتراپیست در منزل نیاز پیدا خواهد شد.

فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل

سکته مغزی در اثر انسداد یا پارگی رگ های خونی در مغز ایجاد می شود. معمولا بعد از سکته مغزی عوارض متفاوتی در بدن بیمار خود را نشان می دهند. درمان فلج ناشی از سکته مغزی و راه رفتن بیماران سکته مغزی اغلب مشکل ساز هستند. فیزیوتراپی سکته مغزی به از بین بردن این عوارض یا کم کردن این مشکلات کمک شایانی میکند.  

با توجه به این که عارضه سکته مغزی در همه افراد یکسان نیست. به همین دلیل روند بهبودی در آنها نیز نتایج یکسانی نخواهد داشت. اما با اطمینان می توان بیان کرد که استمرار در درمان، نقش بسیار موثری خواهد داشت. فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل عوارض مختلف مورد بررسی قرار میگیرد. در سکته های مغزی چون عوارض ممکن است بر قسمت احساسات و عواطف افراد تاثیر بگذارد انجام این خدمات در منزل و در کنار اطرافیان میتواند نقش موثرتری داشته باشد.

فیزیوتراپی کمر در منزل

کمردرد نیز یکی ازمواردی است که استفاده از خدمات فیزیوتراپی کمر در منزل را قوت می بخشد. زیرا در زمان بروز دردهای کمر انتقال بیمار به مراکز درمانی ممکن است موجب بروز عوارض بیشتر شود. بیشتر دردهای ناحیه کمر به علت آسیب در دیسک کمر و اسپاسم های عضلانی رخ می دهد. البته بعد از عمل جراحی در این ناحیه نیز به فیزیوتراپی دیسک کمر نیاز است.

تمرینات ورزشی و انجام تمرینات کششی و کاردرمانی  توسط متخصصان در درمان این عارضه بسیار موثر خواهند بود.

فیزیوتراپی زانو در منزل

زانو یکی از مفاصل پیچیده در بدن هستند که نیرویی بالغ بر 5 برابر وزن بدن را تحمل می کنند. با توجه به این حجم از فشار، امکان بروز ایراد و اختلال در این قسمت بدن طی مرور زمان و اشتباهت سهوی دور از ذهن نیست. خوشبختانه بسیاری از درد  زانو با انجام فیزیوتراپی زانو قابل درمان است.

فیزیوتراپی مچ پا در محل

مفصل مچ پا نیز یکی از عضوهای موثر در تحمل وزن میباشد. این مفصل به علت افزایش وزن، پرش یا بلند شدن نادرست ممکن است آسیب ببینند. متاسفانه آسیب های مچ پا به آرامی و البته به سختی درمان می شوند. به همین علت کمک از یک فیزیوتراپ در منزل میتواند موثرترین اقدام باشد.

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

فیزیوتراپی سالمندان در منزل برای جلوگیری یا کم کردن عوارض بیماری های مختلف توصیه می شود. با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط اضطراری انتقال سالمندان که از ایمنی ضعیف تری برخوردارند به مراکز فیزیوتراپی نوعی ریسک محسوب می شود. از این رو دریافت خدمات فیزیوتراپی سالمندان در منزل موجب آرامش خیال سالمندان و همراهان آنها خواهد شد.

فیزیوتراپی در منزل تهران هوم سرویز

درمان از طریق فیزیوتراپی یک روش درمانی موثر برای توان‌بخشی افراد بعد از آسیب است. فیزیوتراپی در منزل تهران هوم سرویز برای تمام نقاط تهران و برای تمامی گروه سنی با هر نوع توانبخشی قابل انجام است. بعد از هر مشکلی نظیر شکستگی در استخوان، آسیب‌های ستون فقرات، سکته مغزی و صدمات ورزشی و انجام جراحی، بدن برای بازگشت به شرایط طبیعی و افزایش عملکرد خود به درمان توسط متخصصین فیزیوتراپی در منزل تهران هوم سوریز نیاز پیدا خواهد کرد. فیزیوتراپی در منزل تهران از روش‌های متنوعی برای درمان استفاده می‌شود. که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: تکنیک‌های الکتروتراپی، روش‌های درمانی دستی ، کشش عضلات، ماساژ، طب سوزنی، گرما و سرما درمانی، التراسوند و لیزر درمانی میباشد. تمامی این خدمات را بیمار میتواند بصورت فیزیوتراپی در منزل دریافت کند.

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم

حضور پرستاران و فیزیوتراپیست های خانم و آقا موجب آسایش و راحتی افراد می شود. طبیعی است که خانم هایی که نیاز به خدمات فیزیوتراپی در منزل دارند ترجیح بدهند فیزیوتراپی در منزل توسط خانم ارائه شود. تا بدین ترتیب با راحتی بیشتر با فیزیوتراپ خود ارتباط محکم تری برقرار کنند.

قیمت فیزیوتراپی در منزل هوم سرویز

هزینه فیزیوتراپی در منزل به نوع ناحیه و ساعات هر جلسه بستگی دارد. تعرفه فیزیوتراپی در منزل تفاوت چندانی با مراکز درمانی ندارد. بلکه صرفا هزینه ایاب و ذهاب فیزیوتراپیست به آن اضافه می شود.همچنین نوع تکنیک درمانی در فیزیوتراپی، یا استفاده از دستگاه فیزیوتراپی در منزل نیز بر قیمت فیزیو تراپی در منزل موثر است. به طور مثال در صورت نیاز به لیزر درمانی، قیمت لیزر فیزیوتراپی نیز به صورت جداگانه محاسبه می شود.

فیزیوتراپی در محل در سراسر تهران

در صورت نیاز به خدمات فیزیوتراپی در منزل غرب تهران، فیزیوتراپی در منزل شمال تهران و شرق تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تعرفه فیزیوتراپی در شمال تهران تفاوتی با سایر نقاط نخواهد داشت. در صورت ثبت درخواست، متخصصین ما در جهت ارائه مشاوره و توضیحات لازم در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس فیزیوتراپی در محل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 250,000 الی 3,000,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 250,000 الی 3,000,000 تومان