ماساژ درمانی در منزل

ماساژ درمانی در منزل

از 1484 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ماساژ درمانی در منزل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت ماساژ درمانی در منزل(45دقیقه)

800,000 تومان

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره ماساژ درمانی در منزل خواهید خواند

 • ماساژ درمانی در منزل
 • نحوه دریافت خدمات ماساژ در منزل
 • ماساژ درمانی چیست؟
 • ماساژ با روغن های دارویی را قبل از انجام طب سوزنی امتحان کنید.
 • انواع ماساژ که در ماساژدرمانی مورد استفاده قرار می گیرند
 • مزایای ماساژ در منزل
 • مزایای خدمات ماساژ در منزل
 • ماساژ درمانی در منزل توسط چه کسانی ارائه می شود؟
 • چه کسانی نباید از خدمات ماساژ در خانه استفاده کنند؟
 • قیمت ماساژ درمانی در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • انواع خدمات ماساژ درمانی در منزل را به ماسورهای حرفه ای هوم سرویز بسپارید

ماساژ درمانی در منزل

ماساژ در منزل بهترین انتخاب برای بهبود درد بیماران و ایجاد احساس آرامش بیشتر برای افرادی است که یا امکان خروج از منزل را ندارند و یا ترجیح می دهند که در خانه بمانند و خدمات ماساژ درمانی در منزل را دریافت کنند. افرادی که ماساژ را تجربه کرده اند می توانند تصدیق کنند که یکی از بهترین خدماتی است که فرد می تواند در طول زندگی هم از جهات درمانی و هم از لحاظ ریلکسی دریافت کند. افراد ممکن است برای از بین بردن خستگی و ریکاوری بدن نیاز به ماساژ درمانی داشته باشند. در ادامه به معرفی انواع خدمات ماساژ در منزل و عوامل موثر قیمت ماساژ درمانی در منزل می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات ماساژ در منزل

اگر به خدمات ماساژ در منزل نیاز دارید. می توانید بهترین ماساژور خانم یا آقا درخواست کنید. نحوه درخواست تراپیست در هوم سرویز با طی نمودن مراحل زیر انجام می شود

· ثبت درخواست جهت دریافت خدمات ماساژ در خانه

جهت دریافت ماساژ در خانه تنها کافیست از تغییر سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان راثبت کنید. در طی این ثبت درخواست ماساژور خانم در منزل برای خانم ها و ماساژور آقا برای آقایان مشخص می شود. زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات نیز در طی ثبت درخواست مشخص می شود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست متخصصین ماساژ درمانی جهت ارائه توضیحات نهایی از نحوه ارائه خدمات، تجهیزات مورد نیاز و آماده نمودن فضای مورد نیاز با شما تماس خواهند گرفت. همچنین در طی این مشاوره رایگان نوع ماساژ مورد نیاز فرد نیز مشخص می شود و محدوده قیمت ماساژ درمانی در منزل نیز اعلام می شود.

· مراجعه تراپیست های متخصص به محل مورد نظر

پس از توافقات نهایی تراپیست های ماهر در زمینه ماساژ درمانی به محل مورد نظر مراجعه می کنند و انواع تکنیک ها را متناسب با شرایط فرد و نوع خواسته وی اعمال می کنند.

ماساژ درمانی چیست؟

ماساژ در منزل انواع متفاوتی دارد. تراپیست ها بر پایه علم و دانش و شناخت کلی بدن، انواع تکنیک ها و ابزار را برای بهبود انواع اسپاسم ها و دردهای عضلانی به کار می روند. ماساژ درمانی به معنی مالش بافت و اندام های منعطف بدن است. همچنین این اقدامات به کاهش استرس و فشار عضلانی نیز کمک شایانی می کند. در صورتی که عضلات بیش از اندازه فعالیت کنند ممکن است دچار اسپاسم شوند. با انجام ماساژ، گردش خون در بدن بهبود پیدا می کند و موجب خروج مواد سمی از بدن می شود.

اگر به دردهای در ناحیه گردن، شانه، کتف و درد های سیاتیک و کمر دچار هستید ماساژ درمانی در منزل تا حد زیادی به رفع این دردها کمک می کند.

ماساژ با روغن های دارویی را قبل از انجام طب سوزنی امتحان کنید.

روغن های دارویی موجب بهبود سریع تر بافت های بدن در هنگام ماساژ می شود. مولکول های روغن از طریق پوست جذب شده و وارد جریان خون می شوند. اگر قبل از طب سوزنی در منزل، ماساژ درمانی را توسط تراپیست های ماهر دریافت کنید متوجه خواهید شد که اثربخشی طب سوزنی چندین برابر خواهد شد.

انواع ماساژ که در ماساژدرمانی مورد استفاده قرار می گیرند

همانطور که گفته شد خدمات ماساژ در منزل تنها یک تکنیک ساده نیست. خدمات ماساژ در منزل بسیار متنوع هستند و با اهداف مختلفی انجام می شوند که در ادامه به معرفی انواع ماساژ درمانی در منزل می پردازیم.

· ماساژ کالیفرنیایی

ماساژ کالیفرنیای با نام ماساژ ریلکسی نیز شناخته می شود. این نوع ماساژ در منزل با هدف ایجاد آرامش و رفع گرفتگی عضلات انجام می شود. ماساژور با وارد کردن ضربات از قسمت پشت بدن و اعمال حرکت بدون فشار، موجب نرم شدن عضلات و احساس آرامش در فرد می شود.

· ماساژ تایلندی در منزل

از پرطرفدارترین خدمات ماساژ در منزل می توان به ماساژ تایلندی اشاره نمود. دز این نوع ماساژ تمام عضلات بدن کشیده خواهند شد و مفاصل با حرکت دقیق باز و بسته خواهند شد. با انجام این نوع ماساژ بدن از خشکی در می آید و منعطف می شود. انجام ماساژ تایلندی برای افرادی که تحرک کمی دارند و بیشتر زمان ها در پشت میز می نشینند پیشنهاد می شود.

· ماساژ اسالن

یکی دیگر از ماساژ ریلکسی در منزل این نوع ماساژ است. با انبساط ماهیچه ها موجب بهبود جریان خون در بدن می شود. افرادی که این نوع ماساژ درمانی را تجربه می کنند احساس هوشیاری بیشتری تجربه کرده اند. زیراکه با ماساژ، سیستم عصبی و تحریک غدد لنفاوی موجب دفع سموم بدن خواهند شد.

· ماساژ وتسو

این نوع ماساژ در داخل آب گرم انجام می شود و فرد باید در وان این نوع ماساژ را دریافت کند. این نوع ماساژ احساس آرامش بیشتری در فرد ایجاد می کند.

· ماساژ شیاتسو

در این ماساژ در خانه بیشترین تمرکز روی انگشتان می باشد. در این نوع ماساژ درمانی نیز گردش خون بالا می رود و روی کشسانی عضلات کار می شود. این ماساژ برای درمان سردرد و کمر درد در قسمت ستون فقرات نیز پیشنهاد می شود.

· ماساژ درمانی سوئدی

افرادی که بر اثر ورزش و یا سایر ضربات دچار آسیب های شدید شده اند برای بهبود وضعیت ماهیچه ها، ماساژور این نوع ماساژ درمانی را روی وی اجرا می کند. به این ترتیب با کمک تکنیک های این مدل ماساژ قدرت انعطاف رباط ها و سرعت گردش خون بالا می رود.

· ماساژ سنگ داغ در منزل

ماساژ استون یا ماساژ سنگ داغ از جذاب ترین قسمت ها در ماساژ درمانی در منزل به شمار می رود. گرمای سنگ بازالت با نفوذ به پوست و اندام های بدن حس بی نظیری در فرد ایجاد می کند. این ماساژ ریلکسی نتیجه ی بسیار خوشایندی به همراه دارد. از این رو برای خدمات ماساژ در منزل گزینه مناسبی است.

· ماساژ آروماتراپی

در این نوع در کنار ماساژ عضلات و بافت های بدن از پوست نیز مراقبت خواهد شد.

· خدمات ماساژ ورزشی

اگر از افرادی هستید که فعالیت بالای فیزیکی دارید و یا به صورت حرفه ای ورزش می کنید انجام ماساژ ورزشی برای خنثی کردن اثرات منفی روی ماهیچه ها و تاندون و رباط ها باید انجام شود.

· ماساژ شمع در خانه

یکی دیگر از پرطرفدارترین ماساژ ریلکسی در خانه می توان به ماساژ شمع اشاره نمود. این نوع ماساژ درمانی به زیبایی و لطافت پوست نیز کمک ویژه ای می کند و همچنین دردهای عضلانی را کاهش می دهد. اصلا نباید نگران سوختگی ناشی از گرمای شمع باشید. زیرا شمع ذوب شده دمای چندانی ندارد و پوست به هیچ عنوان آسیب نمی بیند.

مزایای ماساژ در منزل

همانطور گفته شد ماساژ درمانی در منزل نقش موثری در بهبود عملکرد ماهیچه ها مفاصل و گردش خون در فرد می شود. همچنین ماساژ درمانی موجب بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی فرد نیز می شود. در ادامه به صورت موردی مزایای ماساژ درمانی در منزل را بیان می کنیم.

 • موجب آرامش فرد می شود
 • از بین بردن استرس و خستگی بیمار
 • کم کردن درد در مفاصل
 • بهبود سیستم ایمنی
 • رفع گرفتگی عضلات
 • بهبود سیستم عصبی
 • تنظیم تعریق بدن
 • شادابی پوست و ...

مزایای خدمات ماساژ در منزل

مراکز متعددی خدمات ماساژ درمانی را ارائه می دهند. انواع ماساژ برای کلیه افراد اثرات مثبت فراوانی به دنبال دارد. در همین راستا برای ایجاد راحتی بیشتر ماساژور خانم و آقا بنا به فرد متقاضی در محل خدمات ارائه می دهند. در ادامه به مزایای ماساژ در منزل می پردازیم.

· دریافت خدمات در محیط تمیز منزل

ممکن است بعضی از افراد دچار وسواس باشند و نتوانند محیط کلینیک ها را به عنوان محلی برای ماساژ درمانی قبول کنند. از این رو خدمات ماساژ درمانی در منزل برای این افراد گزینه مناسب تری است.

· صرفه جویی در زمان

ممکن است بعد از یک روز کاری شلوغ برای دور شدن از دغدغه های کاری و استرس های محیط نیاز به ماساژ داشته باشید. در این مواقع تحمل ترافیک و شلوغی و رسیدن به کلینیک ممکن است افراد را از ماساژ درمانی منصرف کند. لذا با استفاده از ماساژ در خانه به جای معطلی در ترافیک و کلینیک ها می توانید طوری زمان بندی کنید که به محض رسیدن به خانه، تراپیست نیز در منزل حاضر شوند.

· صرفه جویی در هزینه ماساژ درمانی

در کنار هزینه ماساژ درمانی، هزینه های رفت و آمد نیز به این مبلغ اضافه می شود. از این رو با خدمات ماساژ در منزل می توانید تنها هزینه ماساژ درمانی در منزل را پرداخت کنید.

· می توانید بعد از ماساژ استراحت کنید

همانطور که می دانید ماساژ جزو درمانی های آرامش بخش است. حال تصور کنید بعد از سپری شدن زمان ماساژ باید لباس بپوشید و به خانه برگردید. در صورتی که با استفاده از خدمات ماساژ درمانی می توانید هر زمانی که دوست دارید استراحت کنید و دوش بگیرید.

ماساژ درمانی در منزل توسط چه کسانی ارائه می شود؟

ماساژ آقایان در منزل و ماساژ خانم ها در منزل بنا به جنسیت فرد متقاضی به محل فرستاده می شود. ماساژ درمانی در منزل خانم انجام می شود. تمام ماساژ تراپیست ها از افراد حرفه ای هستند که بنا به نوع درخواست و وضعیت فرد بهترین خدمات را در منزل ارائه می دهند.

چه کسانی نباید از خدمات ماساژ در خانه استفاده کنند؟

در کنار مزایای زیاد این خدمات درمانی، اما افرادی هم شرایط لازم را برای دریافت خدمات در منزل ندارند و حتی ممکن است موجب آسیب به آنها شود که به تعدادی از آنها اشاره می کنیم

 • افرادی که داروهای های رقیق کننده خون مانند وارفارین استفاده می کنند
 • افرادی که دارای سوختگی و یا زخم در بدن هستند
 • افرادی که استخوان های بدنشان به تازگی شکسته است باید با دستور پزشک از این خدمات استفاده کنند.
 • افرادی که پوکی استخوان دارند
 • افراد مبتلا به تومور و سرطان
 • افراد دچار بیماری واریس
 • افراد دچار بیماری های پوستی مانند پسوریازیست، آکنه، اگزما و ...

قیمت ماساژ درمانی در منزل به چه مواردی وابسته است؟

نمی توان برای انواع خدمات ماساژ یک قیمت ماساژ در منزل را اعلام نمود. موارد زیادی در برآورد قیمت ماساژ در منزل تاثیر دارند. در ادامه به معرفی مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت ماساژ درمانی در منزل می پردازیم.

· نوع ماساژ بر هزینه ماساژ درمانی تاثیر دارد

انواع ماساژ با ابزار و تجهیزات متفاوت انجام می شود. همچنین هزینه ماساژ فول بادی با سایر ماساژ های تخصصی تفاوت دارد.

· نوع تجهیزات مورد نیاز و تاثیر آن بر قیمت ماساژ در منزل

جهت انجام تعدادی از ماساژ ها نیاز به تجهیزات مخصوصی مانند تخت ماساژ و روغن های مخصوص است. همه این موارد تغییر دهنده ی قیمت ماساژ درمانی در منزل هستند.

· زمان ماساژ

به طور معمول یک زمان خاصی برای ماساژ در نظر گرفته می شود. این زمان ممکن از نیم ساعت شروع شود و برای ماساژ فول بادی تا نزدیک به دو ساعت به طول بیانجامد. طبیعتا هرچه زمان ماساژ در منزل بیشتر شود قیمت ماساژ درمانی در منزل نیز بیشتر می شود

انواع خدمات ماساژ درمانی در منزل را به ماسورهای حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به ماساژ آقایان و ماساژور خانم در خانه تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمام متخصصین ما از موسسات حرفه ای با رزومه ای قوی در این زمینه هستند و می توانند بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب ارائه دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ماساژ درمانی در منزل و همچنین ارایه خدمات ماساژ در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات توانبخشی ارائه می دهد که شامل گفتار درمانی در منزل, کاردرمانی در منزل بزرگسالان , خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ماساژ درمانی در منزل

ماساژ در منزل

ماساژ درمانی در منزل

ماساژ ریلکسی در خانه

ماساژ کالیفرنیایی

ماساژ تایلندی در منزل

ماساژ درمانی سوئدی

ماساژ سنگ داغ

نظرات کاربران

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

profile picture
فرزانه زمان کاظمی  
2 سال پیش |همیار نبض اول

بسیار همیار شریف و کار بلدی بودن

profile picture
شیما داورپناه
2 سال پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

شرایط خدمات ماساژ ریلکسی و درمانی در منزل

توجه داشته باشید انجام خدمات ماساژ بانوان صرفا توسط ماساژور خانم و همچنین انجام خدمات ماساژ آقایان توسط ماساژور آقا انجام می شود.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات ماساژ، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

خدمات ماساژ درمانی شامل حضور ماساژور در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز است و ارائه خدمات ماساژ در محل می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه ماساژ درمانی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و همچنین تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند.

برای اطلاع از شرایط ارائه خدمات ثبت درخواست اولیه را انجام دهید. متخصصین با تماس مستقیم جزئیات نحوه ارائه خدمات را شرح خواهند داد.

هزینه ارائه خدمات در تماس مستقیم به کامل شرح داده خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری زمینه ای خاص لطفا همیار را از جزئیات وضعیت بیمار آگاه کنید.

به هر دلیلی اگر همیار پس از حضور در محل نتواند خدمات ارائه دهد هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

massage-chair-repair
تعمیرات صندلی ماساژور در محل
قیمت از 10,000,000 الی 13,000,000 تومان
facial-cleansing
پاکسازی صورت بانوان
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
checkup
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 300,000 الی 5,760,000 تومان
hair-mask
ویتامینه و ماسک مو بانوان
قیمت از 550,000 الی 1,000,000 تومان