آزمایش چکاپ در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش چکاپ کامل در محل

آزمایش چکاپ در منزل

از 1205 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش چکاپ در منزل در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نمونه گیری خون توسط پرستار در محل

250,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره آزمایش چکاپ در منزل خواهید خواند

 • آزمایش چکاپ کامل آقایان و خانم ها در منزل
 • شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل
 • هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل
 • لیست آزمایش چکاپ کامل
 • انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...
 • قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟
 • آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

آزمایش چکاپ کامل آقایان و خانم ها در منزل

حتما بارها ازاطرافیان شنیده اید و یا برای خودتان اتفاق افتاده است که اگر زودتر به مریضی خودپی می بردید می توانستید جلوی پیشروی آن را بهتر بگیرید. خیلی از افراد تا قسمتیاز بدنشان درد نگیرد اقدام به انجام آزمایش چکاپ کامل نمی کنند. در صورتیکه شاید ندانید که هر علائمی که بر روی پوست سر، بدن و یا در زیر بغل و سایر اندامهای بدن مشخص بشود، ممکن است نشان دهنده ی پیشروی بیماری باشد. ممکن است به هر دلیلی مانندشلوغی آزمایشگاه ها، خطرات کرونا، شلوغی شهر، ناتوانی در حرکت و... چکاپبدن را به تعویق بیاندازید. آیا تاکنون به فکر انجام آزمایش چکاپ کاملدر منزل بوده اید؟ اگر سالمندی، کودکی و یا فرد ناتوان حرکتی در منزلدارید که نگران وضعیت سلامتی او هستید می توانید از خدمات چکاپ کامل درمنزل استفاده کنید. در ادامه به شرایط انجامآزمایش چکاپ کامل بدن در منزل و عوامل موثر بر قیمت آزمایش چکاب کاملمی پردازیم.

شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل

رعایت یک سری ازموارد قبل از انجام آزمایش چکاپ در منزل از بروز خطا جلوگیری می کند.بدین ترتیب موجب می شوند جواب آزمایش چکاپ کامل، واقعی و قابل اطمینانباشند. که در ادامه به صورت اختصار درباره آن ها توضیحاتی را ارائه می کنیم.

ناشتا بودن برایانجام چکاپ کامل در منزل

رعایتشرایط ناشتا بودن بر خلاف تصور عموم برای تمام آزمایشاتچکاپ لازم نیست. به طور مثال برای آزمایش قند خون در چکاپ کامل، باید در حدود8 ساعت ناشتا باشید. سعی کنید در زمان ناشتایی آب زیاد بنوشید. زیرا آب فراوان ازافت فشار خون جلوگیری می کند. آزمایش چکاپ کامل ناشتا شامل عدم استعمالدخانیات در شب قبل از آزمایش چکاپ می باشد. همچنین در صورتی که از دارو های خاصیاستفاده می کنید باید متخصصین آزمایشگاه را از این موضوع با خبر کنید.

ساعت انجامآزمایش چکاپ کامل در منزل

اغلب برای گرفتنآزمایش چکاپ کامل در منزل، صبح را انتخاب می کنند. شاید ندانید که استانداردترین حالت بدن در هنگام صبح و بعد از استراحت حداقل 8 ساعته است. میزان ترشحهورمون های مختلف در ساعات مختلف شبانه روز باهم برابر نیستند. از این رو ساعاتبیداری شما بر نتایج آزمایش هورمونی در چک آپ بدن تاثیر دارد. همچنینبرای آزمایش قند خون نیز ساعاتی بین 7 تا 9 صبح بسیار مناسب می باشد.

تاثیر رژیمغذایی بر آزمایش چکاپ در خانه

بعضی از افراد چندروز قبل از دادن آزمایش چکاپ در منزل سعی می کنند رژیم غذایی سالم تریرا رعایت کنند. در صورتی که این کار اشتباه است. شما باید حالت روتین و سبک زندگیخودتان را حفظ کنید. بدین ترتیب پزشک با خواندن جواب آزمایش چکاپ کامل میتواند شیوه درمانی موثرتری را تجویز کند. به طور مثال اگر می خواهید آزمایش آهنبدهید، ازمصرف زیاد گوشت در شب قبل از آزمایش بپرهیزید. همچنین مصرف الکل قبل ازآزمایش ممکن است، میزان آنزیم های کبدی را کمی غیر منطقی بالا ببرد.

تاثیر استرس برجواب آزمایش چکاپ کامل بدن

یکی ازمزیت های انجامآزمایش های چکاب کامل در منزل کاهش میزان استرس در افراد است. استرس میتواند موجب بروز خطا در آزمایش شود. استرس بر نتیجه قند خون و اندازه گیری هورمونهایی مانند پرولاکتین تاثیر می گذارد. بنابراین استفاده از خدمات چکاپ کاملدر منزل می تواند از حجم استرس شما بکاهد. زیرا متخصص نمونه گیری آزمایشدر منزل راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

بدنتان را درشرایط عادی و نرمال همیشگی نگه دارید

اگر اهل ورزش هستیدبا انجام ورزش های روزانه تغییری در هورمون های شما ایجاد نمی شود. اما اگر بهصورت ناگهانی قبل از آزمایش دست به ورزش زده باشید ممکن است در جواب آزمایشچکاپ کامل و تفسیر نتیجه آزمایش اختلال به وجود بیاید.

هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل

معمولاانجام چکاپ کامل بدن برای رسیدن به 4 هدف زیر است.

 • برایاطلاع از آخرین وضعیت بیمار و اطلاع از میزان پیشروی بیماری های قبلی وی
 • انجامکلیه آزمایش خون و ادرار
 • معایناتغربالگری در زنان و مردان
 • معایناتظاهری اندام های بدن

لیست آزمایش چکاپ کامل

آزمایش چکاپ شاملمواردی است که هر فرد بنا به سن و جنسیت و شرایط جسمانی فرد مورد نظر باید حداقلهر سالی یکبار یا بیشتر به صورت روتین انجام دهد. همانطور که پیش تر اعلام شد هدفاز انجام آزمایش چکاپ تشخیص به موقع بیماری ها است.

آزمایش چکاپ مردان و آزمایش چکاپ زنان به علت شرایطفیزیولوژیکی بدن و هورمون های جنسی متفاوت در مواردی باهم تفاوت دارند. آزمایشچکاپ از نمونه های خون، ادرار، مدفوع گرفته می شود.

آزمایش CBC یا شمارش سلول های خونی یکی از مهم ترینمواردی است که در آزمایش چکاپ بررسی می شود. مواردی مانند عفونت، کم خونی و...بررسی می شوند. مهم ترین عضو بعدی که در این آزمایشات مورد بررسی قرار می گیرندآنزیم های کبدی هستند. از میزان اهمیت این عضو در بدن نمی توان چشم پوشی نمود.چکاب کبد مهم ترین مورد در این آزمایشات است. اندازه گیری ویتامین های مورد نیازبدن مانند b12 ، اسیدفولیک، ویتامین D و Eنیز سنجیده می شوند. در نهایت با نمونه گیری از ادرار و مدفوع سطح عفونت هایادراری، و انگل و قارچ نیز مشخض می شود.

همچنین با توجه بهخطر بالای ابتلای انواع سرطان های دهانه رحم و پستان در خانم ها و سرطانپروستات در آقایان انواع غربالگری و انجام آزمایشهای مربوط به ایندو نوع سرطان در پکیج چکاپ کامل خانم ها و آقایان به صورت مجزا قرار داده می شود.

انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...

چکاپ کامل در منزل یکی از بهترین اقدامات برای افرادی است کهبه سلامتی خود اهمیت می دهند. انجام آزمایش چکاپ درمنزل صرفا مختص گروهسنی خاصی نیست. ممکن است پزشک مربوطه با توجه به علائم دیده شده هرآزمایشی را تجویز کند. اما به طور معمول در افراد بالای 50 سال انجام حداقل یکباردر سال این آزمایشات پیشنهاد می شود. چکاپ کامل برای تمام گروههای سنی از نوزادان تا سالمندان و برای افراد ناتوان جسمی و ... انجام می شود.

قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آزمایش چکاپکامل به مواردمتعددی وابسته است. همانطور که پیش تر هم گفتیم این سری آزمایشات از یک سری لیستآزمایش چکاپ کامل تشکیل شده است که بنا به تشخیص پزشک و سابقه بیماری افرادتعدادی از آنها خذف یا اضافه می شود. از این رو هزینه آزمایش چکاپ بدنتغییر می کند. قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل یک نرخ ثابت نیست. هزینه چکاپ کامل در منزل به نوع نسخهپزشک و البته نیاز و خواسته شما بستگی دارد. در کل می توان برای خدمات چکاپ درمنزل پکیج هایی را دسته بندی کرد. به طور مثال هزینه چکاپ کامل بانوان و هزینهغربالگری خانم ها در منزل با قیمت آزمایش چکاپ مردانتفاوت دارد. مورد دیگر قیمت آزمایش چکاپ کامل بدون دفترچه و یا با دفترچه وبیمه های تکمیلی است. قیمت آزمایش چکاپ کامل آزاد طبعا بیشتر است و بر اساسنسخه فرد اعلام می شود. در صورت داشتن بیمه هم بر اساس تعرفه بیمه، مبلغ تحت پوششبیمه از مبلغ نهایی کسر و اعلام می شود.

آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

هیچ زمانی نسبت بهسلامتی خود و عزیزانتان بی اهمیت نباشید و به هیچ بهانه ای انجام آزمایشات خود ودیگران را پشت گوش نیاندازید. حتی اگر در بهترین حالت ممکن خود هستید از انجامآزمایش چکاپ کامل غافل نباشید. خیلی از بیماری ها اگر زود تشخیص داده شوند بدونایجاد هرگونه عارضه ای از بین خواهند رفت... اگر بهانه مشغلهزیاد، شلوغی شهر و آزمایشگاهها و حتی شیوع کرونا را دارید می توانید از آزمایشچکاپ کامل در محل بهترین آزمایشگاه های سطح شهر با کمک هوم سرویز بهرهمند شوید. اهمیتی ندارد در کدام منطقه هستید. در صورت نیاز به اطلاع دقیق از نوعآزمایشات و هزینه چکاپ کامل در محل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر ازیک ساعت برای مشاوره و اعلام هزینه دقیقبا شما تماس خواهند گرفت. در نهایت همکاران ما از بهترین آزمایشگاههای سطح شهر، درزمان و مکان مورد نظر شما در محل حضور پیدا خواهد کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش چکاپ در منزل و همچنین ارایه خدمات انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش چکاپ در منزل

انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل

آزمایش چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها

چکاپ پیش از بارداری

چکاپ حین بارداری

غربالگری جنین

چکاپ کودکان و ...

نظرات کاربران

بسیار از روندی که سپری شد راضی بودم هم پاسخگویی و پیگیریتون و هم نیرویی که برای گرفتن ازمایش تشریف اوردند ممنون

شرایط چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها در منزل

خدمات آزمایش و چکاپ کامل در منزل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

چکاپ کامل به طور معمول شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

چکاپ کامل در رده های سنی مختلف تجویز می شود ولی دوره های انجام آن در رده های سنی مختلف متفاوت می باشد. معمولا در رده های سنی مختلف کمتر از 50 سال این دوره ها طولانی تر و هر چقدر سن بالاتر می رود در بازه های زمانی کوتاه تر این آزمایشات انجام می شود.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات و آزمایشاتی که پزشک برای شما تجویز کرده است، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه چکاپ کامل دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 450,000 الی 700,000 تومان
تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 115,000 الی 450,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان