آزمایش چکاپ کامل در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش چکاپ کامل در محل

آزمایش چکاپ کامل در منزل

از 1205 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نمونه گیری خون توسط پرستار در محل

250,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

آنچه درباره آزمایش چکاپ کامل در منزل خواهید خواند

 • آزمایش چکاپ کامل در منزل
 • آزمایش چکاپ خون در منزل با نسخه و بدون نسخه پزشک
 • فرآیند انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل چگونه است؟
 • هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل
 • پاسخ آزمایشات چکاپ در منزل چگونه اعلام می شود؟
 • لیست آزمایش چکاپ کامل
 • انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...
 • آزمایش چکاپ کامل در منزل شامل بیمه می شود؟
 • نحوه استفاده از بیمه در محاسبه هزینه چکاپ کامل چگونه است؟
 • قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟
 • شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل
 • چرا متخصصین هوم سرویز را برای آزمایش چکاپ در منزل انتخاب کنیم
 • آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

آزمایش چکاپ کامل در منزل

چقدر به فکر آزمایش چکاپ کامل هستید؟ حتما بارها از اطرافیان شنیده اید که اگر زودتر به مریضی خود پی می بردند می توانستند جلوی پیشروی آن را بهتر بگیرند. خیلی از افراد تا قسمتی از بدنشان درد نگیرد اقدام به انجام آزمایش چکاپ کامل نمی کنند. در صورتی که شاید ندانید که هر علائمی که بر روی پوست سر، بدن و یا در زیر بغل و سایر اندام های بدن مشخص بشود، ممکن است نشان دهنده ی پیشروی بیماری باشد. ممکن است به هر دلیلی مانند شلوغی آزمایشگاه ها، خطرات کرونا، شلوغی شهر، ناتوانی در حرکت و... آزمایش چکاپ کامل را به تعویق بیاندازید. آیا تاکنون به فکر انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل بوده اید؟ اگر سالمند، کودک و یا فرد ناتوان حرکتی در منزل دارید که نگران وضعیت سلامتی او هستید می توانید از آزمایش چکاپ کامل در منزل استفاده کنید. در ادامه به شرایط آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل و عوامل موثر بر قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل می پردازیم.

آزمایش چکاپ خون در منزل با نسخه و بدون نسخه پزشک

ممکن است نسبت به سلامتی خود مشکوک شوید و تصمیم بگیرید آزمایش چکاپ کامل را انجام دهید و سطح سلامت بدنتان را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید و با کمک پزشکان نسخه دریافت کنید و با استفاده از بیمه تکمیلی و پایه خود آزمایش چکاپ در منزل انجام دهید.

همچنین در صورتی که نسخه دارید، تصویر نسخه را برای همیاران ما بسپارید و به این ترتیب متخصصین در محل حاضر شوند و بر اساس نسخه آزمایشات در محل انجام می شوند.

فرآیند انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل چگونه است؟

ممکن است انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل برایتان غریب به نظر برسد. اما درخواست آزمایش چکاپ بدن در منزل کار نشدنی نیست. تنها در چند مرحله به ساده قابل انجام است.

· ابتدا درخواستتان را برای آزمایش چکاپ کامل ثبت کنید

درخواستتان برای چکاپ کامل را می توانید از طریق ثبت درخواست آنلاین و یا تماس مستقیم ثبت کنید. با ثبت درخواست رایگان متخصصین در بهترین آزمایشگاه ها با شما تماس خواهند گرفت.

· مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت

پس از ثبت درخواست همکاران ما جهت بررسی نوع چکاپ کامل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط نحوه تخصیص بیمه مورد نظر و مدت زمان آماده سازی پاسخ آزمایش و نحوه ارسال جواب آزمایش در اختیارتان قرار خواهند داد. می توانید نسخه پزشک را ارسال کرده و با تماس همکاران از این روند آگاه خواهید شد.

· اعزام متخصصین و کادر نمونه گیری به محل

پس از اعلام هزینه چکاپ کامل و توضیحات لازم کادر مربوطه به محل اعزام شده و نمونه گیری های لازم را انجام داده و در بهترین شرایط نمونه ها به آزمایشگاه پاتوبیولوژی انتقال داده می شود. چکاپ در منزل توسط پرسنل آزمایشگاهی ماهر و افراد فارغ التحصیل از علوم آزمایشگاهی انجام می گیرد.

· اعلام نتیجه آزمایش

بر اساس تعداد المان های مد نظر و درج شده در نسخه پس از طی شدن بازه زمانی مربوطه نتیجه آزمایش از طریق پیک و یا به صورت آنلاین ارسال می شود. در صورتی که می خواهید می توانید از خدمات پزشک آنلاین جهت تفسیر جواب آزمایش نیز بهره مند شوید.

هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل

معمولا انجام چکاپ کامل بدن برای رسیدن به 4 هدف زیر است.

 • برای اطلاع از آخرین وضعیت بیمار و اطلاع از میزان پیشروی بیماری های قبلی وی
 • انجام کلیه آزمایش خون و ادرار
 • چکاپ سرطان، چکاپ کلیه، چکاپ هورمونی و بررسی سایر موارد
 • معاینات غربالگری در زنان و مردان
 • معاینات ظاهری اندام های بدن

پاسخ آزمایشات چکاپ در منزل چگونه اعلام می شود؟

در صورت انجام آزمایش چکاپ در منزل برای دریافت جواب آزمایش چکاپ کامل نیازی به مراجعه به آزمایشگاه نمی باشد. فرآیند جواب بدهی آزمایشات چکاپ کامل سریع و با نهایت دقت انجام می شود. زمان پاسخ دهی به این آزمایشات بر اساس نوع چکاپ و تعداد پارامترهای مورد نظر معمولا بین 3 تا 7 روز طول می کشد.

لیست آزمایش چکاپ کامل

آزمایش چکاپ کامل شامل مواردی است که هر فرد بنا به سن، جنسیت و شرایط جسمانی فرد مورد نظر باید حداقل هر سالی یکبار به صورت روتین انجام دهد. همانطور که پیش تر اعلام شد هدف از انجام آزمایش چکاپ تشخیص به موقع بیماری ها است.

آزمایش چکاپ مردان و آزمایش چکاپ زنان به علت شرایط فیزیولوژیکی بدن و هورمون های جنسی متفاوت در مواردی باهم تفاوت دارند. آزمایش چکاپ از نمونه های خون، ادرار، مدفوع گرفته می شود.

آزمایش CBC یا شمارش سلول های خونی یکی از مهم ترین مواردی است که در آزمایش چکاپ بررسی می شود. مواردی مانند عفونت، کم خونی و... بررسی می شوند. مهم ترین عضو بعدی که در این آزمایشات مورد بررسی قرار می گیرند آنزیم های کبدی هستند. از میزان اهمیت این عضو در بدن نمی توان چشم پوشی نمود. چکاپ کبد مهم ترین مورد در این آزمایشات است. اندازه گیری ویتامین های مورد نیاز بدن مانند b12 ، اسیدفولیک، ویتامین D و E نیز سنجیده می شوند. در نهایت با نمونه گیری از ادرار و مدفوع سطح عفونت های ادراری، و انگل و قارچ نیز مشخض می شود.

همچنین با توجه به خطر بالای ابتلای انواع سرطان های دهانه رحم و پستان در خانم ها و چکاپ سرطان پروستات در آقایان انواع غربالگری و انجام آزمایشهای مربوط به این دو نوع سرطان در پکیج چکاپ کامل خانم ها و آقایان به صورت مجزا قرار داده می شود.

انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...

چکاپ کامل در منزل یکی از بهترین اقدامات برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. چکاپ کامل بدن در گروه خدمات آزمایش در منزل است. انجام آزمایش چکاپ در منزل صرفا مختص گروه سنی خاصی نیست. ممکن است پزشک مربوطه با توجه به علائم دیده شده هر آزمایشی را تجویز کند. اما به طور معمول در افراد بالای 50 سال انجام حداقل یکبار در سال این آزمایشات پیشنهاد می شود. چکاپ کامل برای تمام گروه های سنی از نوزادان تا سالمندان و برای افراد ناتوان جسمی و ... انجام می شود. بسیاری از این آزمایشات در قالب پکیج هایی بر اساس سن، جنسیت و نوع بیماری وی دسته بندی می شوند. که در ادامه توضیح خواهیم داد.

· آزمایش چکاپ کامل آقایان

چکاپ دوره ای آقایان بررسی کلی بدن است. چکاپ کامل مردان در حالت کلی بررسی و شمارش سلول های خونی، اندازه گیری قند ناشتا، آزمایشات هورمون های تیروئید، ویتامین دی، کلسیم، کشت مدفوع، اندازه گیری سطح بیلی روبین، هورمون های کبدی و ... می باشد. در کنار این موارد اگر به چکاپ کامل بدن باشد سطح انواع ویتامین های بدن، آنتی بادی ها، پروستات و کشت ادرار نیز انجام می شود. البته باز هم تاکید می کنیم آزمایش چکاپ خون مردان وسیع است و با توجه به شرایط جسمانی و سن وی این آزمایشات تعیین می شوند.

· لیست آزمایش چکاپ کامل بانوان

به طور کلی لیست آزمایش چکاپ کامل خانم ها با آقایان یکسان است مگر در چند مورد خاص. لیست آزمایش چکاپ بانوان شامل اندازه گیری میزان قند، بررسی سطح هورمون های تیروئید، بررسی آنزیم های کبدی، اندازه سطح اوره و آزمایش های مربوط به چکاپ کلیه است.

در کنار این موارد نیز در صورت صلاح دید پزشک و بیمار اندازه گیری ویتامین های بدن، سطح بیلی روبین خون و آنتی بادی ها و کشت ادرار و مدفوع نیز انجام می شود.

· آزمایش چکاپ کامل سالمندان

برای آزمایش چکاپ کامل سالمندان باید تمام اورگان ها و خون افراد به خوبی بررسی شود. بررسی قند خون، تست کم خوبی آزمایش سطح هورمون و آنزیم های کبدی، آزمایش کلسیم، سدیم، پتاسیم، بررسی سطح بیلی روبین و ... از آزمایش های عمومی است که برای سالمندان تجویز می شود. کشت مدفوع و کشت ادرار بررسی T3 و T4 و ... نیز در صورت نیاز انجام می شود.

· آزمایش چکاپ کامل کودکان در منزل

معمولا انجام آزمایشات برای کودکان کمی استرس زا است. از این رو انجام این آزمایشات در منزل راهکاری موثر برای ایجاد شرایط ایده آل است تا در کمال آرامش نمونه های لازم گرفته شود. از آنجایی که برای آزمایش چکاپ کامل کودکان به نمونه های بیشتر نیاز است می توانید در منزل خود تمام این آزمایشات را انجام دهید.

آزمایش چکاپ کامل در منزل شامل بیمه می شود؟

در کنار اطمینان از عملکرد و دقت آزمایشگاه پاتوبیولوژی هزینه چکاپ کامل در منزل موردی است که ممکن است افراد را کمی مستاصل کند. اما هوم سرویز این اطمینان را به شما می دهد که امکان انجام تمام این آزمایشات در منزل و تحت پوشش بیمه وجود دارد. به بیان دیگر هر نوع آزمایش بر اساس نوع بیمه پایه و تکمیلی شما محاسبه و اعلام می شود.

نحوه استفاده از بیمه در محاسبه هزینه چکاپ کامل چگونه است؟

شما می توانید در هنگام ثبت درخواست نسخه خود را برای متخصصین ما فرستاده و درصد بیمه را روی فاکتور لحاظ کنید. همچنین می توانید کلیه هزینه ها را پرداخت کنید و فاکتور آزمایشگاه را دریافت کنید و با ارائه فاکتور به شرکت های بیمه خود مبلغ اضافی را دریافت کنید.

قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آزمایش چکاپ کامل به موارد متعددی وابسته است. همانطور که پیش تر هم گفتیم این سری آزمایشات از یک سری لیست آزمایش چکاپ کامل تشکیل شده است که بنا به تشخیص پزشک و سابقه بیماری افراد تعدادی از آنها خذف یا اضافه می شود. از این رو هزینه آزمایش چکاپ بدن تغییر می کند. قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل یک نرخ ثابت نیست. هزینه چکاپ کامل در منزل به نوع نسخه پزشک و البته نیاز و خواسته شما بستگی دارد. در کل می توان برای خدمات چکاپ در منزل پکیج هایی را دسته بندی کرد. به طور مثال هزینه چکاپ کامل بانوان و هزینه غربالگری خانم ها در منزل با قیمت آزمایش چکاپ مردان تفاوت دارد. مورد دیگر قیمت آزمایش چکاپ کامل بدون دفترچه و یا با دفترچه و بیمه های تکمیلی است. قیمت آزمایش چکاپ کامل آزاد طبعا بیشتر است و بر اساس نسخه فرد اعلام می شود. در صورت داشتن بیمه هم بر اساس تعرفه بیمه، مبلغ تحت پوشش بیمه از مبلغ نهایی کسر و اعلام می شود.

مورد دیگر که هزینه چکاپ کامل را تغییر می دهد نوع روش آزمایشگاهی برای تحلیل و بررسی نتیجه آزمایش است. به طور کل تعرفه چکاپ کامل در آزمایشگاه تفاوت چندانی با دریافت این خدمات در منزل ندارند و تنها هزینه انجام این خدمات در محل، بر تعرفه های کلی اضافه می شود.

شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل

رعایت یک سری از موارد قبل از انجام آزمایش چکاپ در منزل از بروز خطا جلوگیری می کند. بدین ترتیب موجب می شوند جواب آزمایش چکاپ کامل، واقعی و قابل اطمینان باشند. که در ادامه به صورت اختصار درباره آن ها توضیحاتی را ارائه می کنیم.

· ناشتا بودن برای انجام چکاپ کامل در منزل

رعایت شرایط ناشتا بودن بر خلاف تصور عموم برای تمام آزمایشات چکاپ لازم نیست. به طور مثال برای آزمایش قند خون در چکاپ کامل، باید در حدود 8 ساعت ناشتا باشید. سعی کنید در زمان ناشتایی آب زیاد بنوشید. زیرا آب فراوان از افت فشار خون جلوگیری می کند. آزمایش چکاپ کامل ناشتا شامل عدم استعمال دخانیات در شب قبل از آزمایش چکاپ می باشد. همچنین در صورتی که از دارو های خاصی استفاده می کنید باید متخصصین آزمایشگاه را از این موضوع با خبر کنید.

· ساعت انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل

اغلب برای گرفتن آزمایش چکاپ کامل در منزل، صبح را انتخاب می کنند. شاید ندانید که استاندارد ترین حالت بدن در هنگام صبح و بعد از استراحت حداقل 8 ساعته است. میزان ترشح هورمون های مختلف در ساعات مختلف شبانه روز باهم برابر نیستند. از این رو ساعات بیداری شما بر نتایج آزمایش هورمونی در چک آپ بدن تاثیر دارد. همچنین برای آزمایش قند خون نیز ساعاتی بین 7 تا 9 صبح بسیار مناسب می باشد.

· تاثیر رژیم غذایی بر جواب آزمایش چکاپ در خانه

بعضی از افراد چند روز قبل از آزمایش چکاپ در منزل سعی می کنند رژیم غذایی سالم تری را رعایت کنند. در صورتی که این کار اشتباه است. شما باید حالت روتین و سبک زندگی خودتان را حفظ کنید. بدین ترتیب پزشک با خواندن جواب آزمایش چکاپ کامل می تواند شیوه درمانی موثرتری را تجویز کند. به طور مثال اگر می خواهید آزمایش آهن بدهید، ازمصرف زیاد گوشت در شب قبل از آزمایش بپرهیزید. همچنین مصرف الکل قبل از آزمایش ممکن است، میزان آنزیم های کبدی را کمی غیر منطقی بالا ببرد.

· تاثیر استرس بر جواب آزمایش چکاپ کامل بدن

یکی ازمزیت های انجام آزمایش های چکاپ کامل در منزل کاهش میزان استرس در افراد است. استرس می تواند موجب بروز خطا در آزمایش شود. استرس بر نتیجه قند خون و اندازه گیری هورمون هایی مانند پرولاکتین تاثیر می گذارد. بنابراین استفاده از خدمات چکاپ کامل در منزل می تواند از حجم استرس شما بکاهد. زیرا متخصص نمونه گیری آزمایش در منزل راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

· بدنتان را در شرایط عادی و نرمال همیشگی نگه دارید

اگر اهل ورزش هستید با انجام ورزش های روزانه تغییری در هورمون های شما ایجاد نمی شود. اما اگر به صورت ناگهانی قبل از آزمایش دست به ورزش زده باشید ممکن است در جواب آزمایش چکاپ کامل و تفسیر نتیجه آزمایش اختلال به وجود بیاید.

چرا متخصصین هوم سرویز را برای آزمایش چکاپ در منزل انتخاب کنیم

هیچ زمانی نسبت به سلامتی خود و عزیزانتان بی اهمیت نباشید و به هیچ بهانه ای انجام آزمایشات خود و دیگران را پشت گوش نیاندازید. حتی اگر در بهترین حالت ممکن خود هستید از انجام آزمایش چکاپ کامل غافل نباشید. خیلی از بیماری ها اگر زود تشخیص داده شوند بدون ایجاد هرگونه عارضه ای از بین خواهند رفت... اگر بهانه مشغله زیاد، شلوغی شهر و آزمایشگاهها و حتی شیوع کرونا را دارید می توانید از آزمایش چکاپ کامل در محل بهترین آزمایشگاه های سطح شهر با کمک هوم سرویز بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویز همگی از بهترین مراکز چکاپ کامل و آزمایشگاه پاتوبیولوژی سطح شهر بوده و با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و کادر مجرب تمام آزمایشات با کمترین درصد خطا را انجام می دهند.

آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

اهمیتی ندارد در کدام شهر و منطقه هستید. در صورت نیاز به اطلاع دقیق از نوع آزمایشات و هزینه چکاپ کامل در محل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر ازیک ساعت برای مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت. در نهایت همکاران ما از بهترین آزمایشگاههای سطح شهر، در زمان و مکان مورد نظر شما در محل حضور پیدا خواهد کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش چکاپ کامل در منزل و همچنین ارایه خدمات آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش چکاپ کامل در منزل

آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل

آزمایش چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها

چکاپ پیش از بارداری

آزمایش چکاپ حین بارداری

آزمایش چکاپ کودکان

انجام آزمایش چکاپ کامل نوزاد

نظرات کاربران

بسیار از روندی که سپری شد راضی بودم هم پاسخگویی و پیگیریتون و هم نیرویی که برای گرفتن ازمایش تشریف اوردند ممنون

شرایط چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها در منزل

خدمات آزمایش و چکاپ کامل در منزل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

چکاپ کامل به طور معمول شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

چکاپ کامل در رده های سنی مختلف تجویز می شود ولی دوره های انجام آن در رده های سنی مختلف متفاوت می باشد. معمولا در رده های سنی مختلف کمتر از 50 سال این دوره ها طولانی تر و هر چقدر سن بالاتر می رود در بازه های زمانی کوتاه تر این آزمایشات انجام می شود.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات و آزمایشاتی که پزشک برای شما تجویز کرده است، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه چکاپ کامل دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

optometry
بینایی سنجی
قیمت از 10,600,000 الی 10,600,000 تومان
audiologists
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 690,000 الی 1,900,000 تومان
injection
تزریقات در محل
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان