آزمایش چکاپ در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش چکاپ کامل در محل

آزمایش چکاپ در منزل

از 1205 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش چکاپ در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نمونه گیری خون توسط پرستار در محل

250,000 الی 400,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

آزمایش چکاپ کامل آقایان و خانم ها در منزل

حتما بارها از اطرافیان شنیده اید و یا برای خودتان اتفاق افتاده است که اگر زودتر به مریضی خود پی می بردید می توانستید جلوی پیشروی آن را بهتر بگیرید. خیلی از افراد تا قسمتی از بدنشان درد نگیرد اقدام به انجام آزمایش چکاپ کامل نمی کنند. در صورتی که شاید ندانید که هر علائمی که بر روی پوست سر، بدن و یا در زیر بغل و سایر اندام های بدن مشخص بشود، ممکن است نشان دهنده ی پیشروی بیماری باشد. ممکن است به هر دلیلی مانند شلوغی آزمایشگاه ها، خطرات کرونا، شلوغی شهر، ناتوانی در حرکت و... چکاپ بدن را به تعویق بیاندازید. آیا تاکنون به فکر انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل بوده اید؟ اگر سالمندی، کودکی و یا فرد ناتوان حرکتی در منزل دارید که نگران وضعیت سلامتی او هستید می توانید از خدمات چکاپ کامل در منزل استفاده کنید. در ادامه به شرایط انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل و عوامل موثر بر قیمت آزمایش چکاب کامل می پردازیم.

شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل

رعایت یک سری از موارد قبل از انجام آزمایش چکاپ در منزل از بروز خطا جلوگیری می کند. بدین ترتیب موجب می شوند جواب آزمایش چکاپ کامل، واقعی و قابل اطمینان باشند. که در ادامه به صورت اختصار درباره آن ها توضیحاتی را ارائه می کنیم.

ناشتا بودن برای انجام چکاپ کامل در منزل

رعایت شرایط ناشتا بودن بر خلاف تصور عموم برای تمام آزمایشات چکاپ لازم نیست. به طور مثال برای آزمایش قند خون در چکاپ کامل، باید در حدود 8 ساعت ناشتا باشید. سعی کنید در زمان ناشتایی آب زیاد بنوشید. زیرا آب فراوان از افت فشار خون جلوگیری می کند. آزمایش چکاپ کامل ناشتا شامل عدم استعمال دخانیات در شب قبل از آزمایش چکاپ می باشد. همچنین در صورتی که از دارو های خاصی استفاده می کنید باید متخصصین آزمایشگاه را از این موضوع با خبر کنید.

ساعت انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل

اغلب برای گرفتن آزمایش چکاپ کامل در منزل، صبح را انتخاب می کنند. شاید ندانید که استاندارد ترین حالت بدن در هنگام صبح و بعد از استراحت حداقل 8 ساعته است. میزان ترشح هورمون های مختلف در ساعات مختلف شبانه روز باهم برابر نیستند. از این رو ساعات بیداری شما بر نتایج آزمایش هورمونی در چک آپ بدن تاثیر دارد. همچنین برای آزمایش قند خون نیز ساعاتی بین 7 تا 9 صبح بسیار مناسب می باشد.

تاثیر رژیم غذایی بر آزمایش چکاپ در خانه

بعضی از افراد چند روز قبل از دادن آزمایش چکاپ در منزل سعی می کنند رژیم غذایی سالم تری را رعایت کنند. در صورتی که این کار اشتباه است. شما باید حالت روتین و سبک زندگی خودتان را حفظ کنید. بدین ترتیب پزشک با خواندن جواب آزمایش چکاپ کامل می تواند شیوه درمانی موثرتری را تجویز کند. به طور مثال اگر می خواهید آزمایش آهن بدهید، ازمصرف زیاد گوشت در شب قبل از آزمایش بپرهیزید. همچنین مصرف الکل قبل از آزمایش ممکن است، میزان آنزیم های کبدی را کمی غیر منطقی بالا ببرد.

تاثیر استرس بر جواب آزمایش چکاپ کامل بدن

یکی ازمزیت های انجام آزمایش های چکاب کامل در منزل کاهش میزان استرس در افراد است. استرس می تواند موجب بروز خطا در آزمایش شود. استرس بر نتیجه قند خون و اندازه گیری هورمون هایی مانند پرولاکتین تاثیر می گذارد. بنابراین استفاده از خدمات چکاپ کامل در منزل می تواند از حجم استرس شما بکاهد. زیرا متخصص نمونه گیری آزمایش در منزل راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

بدنتان را در شرایط عادی و نرمال همیشگی نگه دارید

اگر اهل ورزش هستید با انجام ورزش های روزانه تغییری در هورمون های شما ایجاد نمی شود. اما اگر به صورت ناگهانی قبل از آزمایش دست به ورزش زده باشید ممکن است در جواب آزمایش چکاپ کامل و تفسیر نتیجه آزمایش اختلال به وجود بیاید.

هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل

معمولا انجام چکاپ کامل بدن برای رسیدن به 4 هدف زیر است.

  • برای اطلاع از آخرین وضعیت بیمار و اطلاع از میزان پیشروی بیماری های قبلی وی
  • انجام کلیه آزمایش خون و ادرار
  • معاینات غربالگری در زنان و مردان
  • معاینات ظاهری اندام های بدن

لیست آزمایش چکاپ کامل

آزمایش چکاپ شامل مواردی است که هر فرد بنا به سن و جنسیت و شرایط جسمانی فرد مورد نظر باید حداقل هر سالی یکبار یا بیشتر به صورت روتین انجام دهد. همانطور که پیش تر اعلام شد هدف از انجام آزمایش چکاپ تشخیص به موقع بیماری ها است.

آزمایش چکاپ مردان و آزمایش چکاپ زنان به علت شرایط فیزیولوژیکی بدن و هورمون های جنسی متفاوت در مواردی باهم تفاوت دارند. آزمایش چکاپ از نمونه های خون، ادرار، مدفوع گرفته می شود.

آزمایش CBC یا شمارش سلول های خونی یکی از مهم ترین مواردی است که در آزمایش چکاپ بررسی می شود. مواردی مانند عفونت، کم خونی و... بررسی می شوند. مهم ترین عضو بعدی که در این آزمایشات مورد بررسی قرار می گیرند آنزیم های کبدی هستند. از میزان اهمیت این عضو در بدن نمی توان چشم پوشی نمود. چکاب کبد مهم ترین مورد در این آزمایشات است. اندازه گیری ویتامین های مورد نیاز بدن مانند b12 ، اسیدفولیک، ویتامین D و E نیز سنجیده می شوند. در نهایت با نمونه گیری از ادرار و مدفوع سطح عفونت های ادراری، و انگل و قارچ نیز مشخض می شود.

همچنین با توجه به خطر بالای ابتلای انواع سرطان های دهانه رحم و پستان در خانم ها و سرطان پروستات در آقایان انواع غربالگری و انجام آزمایشهای مربوط به این دو نوع سرطان در پکیج چکاپ کامل خانم ها و آقایان به صورت مجزا قرار داده می شود.

انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...

چکاپ کامل در منزل یکی از بهترین اقدامات برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. انجام آزمایش چکاپ درمنزل صرفا مختص گروه سنی خاصی نیست. ممکن است پزشک مربوطه با توجه به علائم دیده شده هر آزمایشی را تجویز کند. اما به طور معمول در افراد بالای 50 سال انجام حداقل یکبار در سال این آزمایشات پیشنهاد می شود. چکاپ کامل برای تمام گروه های سنی از نوزادان تا سالمندان و برای افراد ناتوان جسمی و ... انجام می شود.

قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آزمایش چکاپ کامل به موارد متعددی وابسته است. همانطور که پیش تر هم گفتیم این سری آزمایشات از یک سری لیست آزمایش چکاپ کامل تشکیل شده است که بنا به تشخیص پزشک و سابقه بیماری افراد تعدادی از آنها خذف یا اضافه می شود. از این رو هزینه آزمایش چکاپ بدن تغییر می کند. قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل یک نرخ ثابت نیست. هزینه چکاپ کامل در منزل به نوع نسخه پزشک و البته نیاز و خواسته شما بستگی دارد. در کل می توان برای خدمات چکاپ در منزل پکیج هایی را دسته بندی کرد. به طور مثال هزینه چکاپ کامل بانوان و هزینه غربالگری خانم ها در منزل با قیمت آزمایش چکاپ مردان تفاوت دارد. مورد دیگر قیمت آزمایش چکاپ کامل بدون دفترچه و یا با دفترچه و بیمه های تکمیلی است. قیمت آزمایش چکاپ کامل آزاد طبعا بیشتر است و بر اساس نسخه فرد اعلام می شود. در صورت داشتن بیمه هم بر اساس تعرفه بیمه، مبلغ تحت پوشش بیمه از مبلغ نهایی کسر و اعلام می شود.

آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

هیچ زمانی نسبت به سلامتی خود و عزیزانتان بی اهمیت نباشید و به هیچ بهانه ای انجام آزمایشات خود و دیگران را پشت گوش نیاندازید. حتی اگر در بهترین حالت ممکن خود هستید از انجام آزمایش چکاپ کامل غافل نباشید. خیلی از بیماری ها اگر زود تشخیص داده شوند بدون ایجاد هرگونه عارضه ای از بین خواهند رفت... اگر بهانه مشغله زیاد، شلوغی شهر و آزمایشگاهها و حتی شیوع کرونا را دارید می توانید از آزمایش چکاپ کامل در محل بهترین آزمایشگاه های سطح شهر با کمک هوم سرویز بهره مند شوید. اهمیتی ندارد در کدام منطقه هستید. در صورت نیاز به اطلاع دقیق از نوع آزمایشات و هزینه چکاپ کامل در محل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر ازیک ساعت برای مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت. در نهایت همکاران ما از بهترین آزمایشگاههای سطح شهر، در زمان و مکان مورد نظر شما در محل حضور پیدا خواهد کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش چکاپ در منزل و همچنین ارایه خدمات انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش چکاپ در منزل

انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل

آزمایش چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها

چکاپ پیش از بارداری

چکاپ حین بارداری

غربالگری جنین

چکاپ کودکان و ...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها در منزل

خدمات آزمایش و چکاپ کامل در منزل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

چکاپ کامل به طور معمول شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

چکاپ کامل در رده های سنی مختلف تجویز می شود ولی دوره های انجام آن در رده های سنی مختلف متفاوت می باشد. معمولا در رده های سنی مختلف کمتر از 50 سال این دوره ها طولانی تر و هر چقدر سن بالاتر می رود در بازه های زمانی کوتاه تر این آزمایشات انجام می شود.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات و آزمایشاتی که پزشک برای شما تجویز کرده است، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه چکاپ کامل دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,260 الی 269,800 تومان

خدمات آزمایش چکاپ در منزل در این شهرها ارائه می شود: