آزمایش چکاپ کامل در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش چکاپ کامل در محل

آزمایش چکاپ کامل در منزل

از 1205 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نمونه گیری خون توسط پرستار در محل

250,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت475,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره آزمایش چکاپ کامل در منزل خواهید خواند

 • آزمایش چکاپ کامل در منزل
 • آزمایش چکاپ خون در منزل با نسخه و بدون نسخه پزشک
 • فرآیند انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل چگونه است؟
 • هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل
 • پاسخ آزمایشات چکاپ در منزل چگونه اعلام می شود؟
 • لیست آزمایش چکاپ کامل
 • انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...
 • آزمایش چکاپ کامل در منزل شامل بیمه می شود؟
 • نحوه استفاده از بیمه در محاسبه هزینه چکاپ کامل چگونه است؟
 • قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟
 • شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل
 • چرا متخصصین هوم سرویز را برای آزمایش چکاپ در منزل انتخاب کنیم
 • آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

آزمایش چکاپ کامل در منزل

چقدر به فکر آزمایشچکاپ کامل هستید؟ حتما بارها از اطرافیان شنیده اید که اگر زودتر به مریضی خودپی می بردند می توانستند جلوی پیشروی آن را بهتر بگیرند. خیلی از افراد تا قسمتیاز بدنشان درد نگیرد اقدام به انجام آزمایش چکاپ کامل نمی کنند.در صورتی که شاید ندانید که هر علائمی که بر روی پوست سر، بدن و یا در زیر بغل وسایر اندام های بدن مشخص بشود، ممکن است نشان دهنده ی پیشروی بیماری باشد. ممکن است به هر دلیلی مانندشلوغی آزمایشگاه ها، خطرات کرونا، شلوغی شهر، ناتوانی در حرکتو... آزمایش چکاپ کامل را به تعویق بیاندازید. آیا تاکنون بهفکر انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل بوده اید؟ اگر سالمند، کودکو یا فرد ناتوان حرکتی در منزل دارید که نگران وضعیت سلامتی او هستید می توانیداز آزمایش چکاپ کامل در منزل استفاده کنید. درادامه به شرایط آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل و عوامل موثر بر قیمتآزمایش چکاپ کامل در منزل می پردازیم.

آزمایش چکاپ خون در منزل با نسخه و بدون نسخه پزشک

ممکن است نسبت بهسلامتی خود مشکوک شوید و تصمیم بگیرید آزمایش چکاپ کامل را انجام دهید و سطح سلامتبدنتان را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید با متخصصین هوم سرویز تماس بگیرید وبا کمک پزشکان نسخه دریافت کنید و با استفاده از بیمه تکمیلی و پایه خود آزمایشچکاپ در منزل انجام دهید.

همچنین در صورتی که نسخه دارید، تصویر نسخهرا برای همیاران ما بسپارید و به این ترتیب متخصصین در محل حاضر شوند و بر اساسنسخه آزمایشات در محل انجام می شوند.

فرآیند انجام آزمایش چکاپ کامل در منزل چگونه است؟

ممکن است انجامآزمایش چکاپ کامل در منزل برایتان غریب به نظر برسد. اما درخواست آزمایش چکاپبدن در منزل کار نشدنی نیست. تنها در چند مرحله به ساده قابل انجام است.

· ابتدادرخواستتان را برای آزمایش چکاپ کامل ثبت کنید

درخواستتان برای چکاپکامل را می توانید از طریق ثبت درخواست آنلاین و یا تماس مستقیم ثبت کنید. با ثبتدرخواست رایگان متخصصین در بهترین آزمایشگاه ها با شما تماس خواهند گرفت.

· مشاورین ما باشما تماس خواهند گرفت

پس از ثبت درخواستهمکاران ما جهت بررسی نوع چکاپ کامل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را درارتباط نحوه تخصیص بیمه مورد نظر و مدت زمان آماده سازی پاسخ آزمایش و نحوه ارسالجواب آزمایش در اختیارتان قرار خواهند داد. می توانید نسخه پزشک را ارسال کرده وبا تماس همکاران از این روند آگاه خواهید شد.

· اعزام متخصصین وکادر نمونه گیری به محل

پس از اعلام هزینهچکاپ کامل و توضیحات لازم کادر مربوطه به محل اعزام شده و نمونه گیری های لازم راانجام داده و در بهترین شرایط نمونه ها به آزمایشگاه پاتوبیولوژی انتقال داده می شود.چکاپ در منزل توسط پرسنل آزمایشگاهی ماهر و افراد فارغ التحصیل از علومآزمایشگاهی انجام می گیرد.

· اعلام نتیجهآزمایش

بر اساس تعداد المانهای مد نظر و درج شده در نسخه پس از طی شدن بازه زمانی مربوطه نتیجه آزمایش ازطریق پیک و یا به صورت آنلاین ارسال می شود. در صورتی که می خواهید می توانید ازخدمات پزشک آنلاین جهت تفسیر جواب آزمایش نیز بهره مند شوید.

هدف از انجام آزمایش چکاپ کامل بدن در منزل

معمولاانجام چکاپ کامل بدن برای رسیدن به 4 هدف زیر است.

 • برایاطلاع از آخرین وضعیت بیمار و اطلاع از میزان پیشروی بیماری های قبلی وی
 • انجامکلیه آزمایش خون و ادرار
 • چکاپسرطان، چکاپ کلیه، چکاپ هورمونی و بررسی سایر موارد
 • معایناتغربالگری در زنان و مردان
 • معایناتظاهری اندام های بدن

پاسخ آزمایشات چکاپ در منزل چگونه اعلام می شود؟

در صورت انجام آزمایشچکاپ در منزل برای دریافت جواب آزمایش چکاپ کامل نیازی به مراجعه بهآزمایشگاه نمی باشد. فرآیند جواب بدهی آزمایشات چکاپ کامل سریع و با نهایت دقتانجام می شود. زمان پاسخ دهی به این آزمایشات بر اساس نوع چکاپ و تعداد پارامترهایمورد نظر معمولا بین 3 تا 7 روز طول می کشد.

لیست آزمایش چکاپ کامل

آزمایش چکاپ کاملشامل مواردی است که هر فرد بنا به سن، جنسیت و شرایط جسمانی فرد مورد نظر بایدحداقل هر سالی یکبار به صورت روتین انجام دهد. همانطور که پیش تر اعلام شد هدف ازانجام آزمایش چکاپ تشخیص به موقع بیماری ها است.

آزمایش چکاپ مردان و آزمایش چکاپ زنان بهعلت شرایط فیزیولوژیکی بدن و هورمون های جنسی متفاوت در مواردی باهم تفاوت دارند.آزمایش چکاپ از نمونه های خون، ادرار، مدفوع گرفته می شود.

آزمایش CBC یا شمارش سلول های خونی یکی از مهمترین مواردی است که در آزمایش چکاپ بررسی می شود. مواردی مانند عفونت، کم خونیو... بررسی می شوند. مهم ترین عضو بعدی که در این آزمایشات مورد بررسی قرار میگیرند آنزیم های کبدی هستند. از میزان اهمیت این عضو در بدن نمی توان چشم پوشینمود. چکاپ کبد مهم ترین مورد در این آزمایشات است. اندازه گیری ویتامینهای مورد نیاز بدن مانند b12 ،اسیدفولیک، ویتامین D و E نیز سنجیده می شوند. در نهایت با نمونهگیری از ادرار و مدفوع سطح عفونت های ادراری، و انگل و قارچ نیز مشخض می شود.

همچنین با توجه بهخطر بالای ابتلای انواع سرطان های دهانه رحم و پستان در خانم ها و چکاپ سرطانپروستات در آقایان انواع غربالگری و انجام آزمایشهای مربوط بهاین دو نوع سرطان در پکیج چکاپ کامل خانم ها و آقایان به صورت مجزا قرارداده می شود.

انجام آزمایش چکاپ کامل در خانه برای سالمندان، کودکان، معلولین و ...

چکاپ کامل در منزل یکی از بهترین اقدامات برای افرادیاست که به سلامتی خود اهمیت می دهند. چکاپ کامل بدن در گروه خدمات آزمایش درمنزل است. انجام آزمایش چکاپ در منزل صرفا مختص گروهسنی خاصی نیست. ممکن است پزشک مربوطه با توجه به علائم دیده شده هرآزمایشی را تجویز کند. اما به طور معمول در افراد بالای 50 سال انجام حداقل یکبار درسال این آزمایشات پیشنهاد می شود. چکاپ کامل برای تمامگروه های سنی از نوزادان تا سالمندان و برای افراد ناتوان جسمی و ... انجام میشود. بسیاری از این آزمایشات در قالب پکیج هایی بر اساس سن، جنسیت و نوع بیماری ویدسته بندی می شوند. که در ادامه توضیح خواهیم داد.

· آزمایش چکاپکامل آقایان

چکاپ دوره ای آقایان بررسی کلی بدن است. چکاپ کامل مرداندر حالت کلی بررسی و شمارش سلول های خونی، اندازه گیری قند ناشتا، آزمایشات هورمونهای تیروئید، ویتامین دی، کلسیم، کشت مدفوع، اندازه گیری سطح بیلی روبین، هورمونهای کبدی و ... می باشد. در کنار این موارد اگر به چکاپ کامل بدن باشد سطح انواعویتامین های بدن، آنتی بادی ها، پروستات و کشت ادرار نیز انجام می شود. البته بازهم تاکید می کنیم آزمایش چکاپ خون مردان وسیع است و با توجه به شرایطجسمانی و سن وی این آزمایشات تعیین می شوند.

· لیست آزمایشچکاپ کامل بانوان

به طور کلی لیستآزمایش چکاپ کامل خانم ها با آقایان یکسان است مگر در چند موردخاص. لیست آزمایش چکاپ بانوان شامل اندازهگیری میزان قند، بررسی سطح هورمون های تیروئید، بررسی آنزیم های کبدی، اندازه سطحاوره و آزمایش های مربوط به چکاپ کلیه است.

در کنار این مواردنیز در صورت صلاح دید پزشک و بیمار اندازه گیری ویتامین های بدن، سطح بیلی روبینخون و آنتی بادی ها و کشت ادرار و مدفوع نیز انجام می شود.

· آزمایش چکاپکامل سالمندان

برای آزمایش چکاپکامل سالمندان باید تمام اورگان ها و خون افراد به خوبی بررسی شود. بررسی قند خون،تست کم خوبی آزمایش سطح هورمون و آنزیم های کبدی، آزمایش کلسیم، سدیم، پتاسیم،بررسی سطح بیلی روبین و ... از آزمایش های عمومی است که برای سالمندان تجویز میشود. کشت مدفوع و کشت ادرار بررسی T3 و T4 و ... نیز در صورت نیاز انجام می شود.

· آزمایش چکاپکامل کودکان در منزل

معمولا انجامآزمایشات برای کودکان کمی استرس زا است. از این رو انجام این آزمایشات در منزلراهکاری موثر برای ایجاد شرایط ایده آل است تا در کمال آرامش نمونه های لازم گرفتهشود. از آنجایی که برای آزمایش چکاپ کامل کودکان به نمونه های بیشتر نیازاست می توانید در منزل خود تمام این آزمایشات را انجام دهید.

آزمایش چکاپ کامل در منزل شامل بیمه می شود؟

در کنار اطمینان ازعملکرد و دقت آزمایشگاه پاتوبیولوژی هزینه چکاپ کامل در منزل موردی است کهممکن است افراد را کمی مستاصل کند. اما هوم سرویز این اطمینان را به شما می دهد کهامکان انجام تمام این آزمایشات در منزل و تحت پوشش بیمه وجود دارد. به بیان دیگرهر نوع آزمایش بر اساس نوع بیمه پایه و تکمیلی شما محاسبه و اعلام می شود.

نحوه استفاده از بیمه در محاسبه هزینه چکاپ کامل چگونه است؟

شما می توانید درهنگام ثبت درخواست نسخه خود را برای متخصصین ما فرستاده و درصد بیمه را روی فاکتورلحاظ کنید. همچنین می توانید کلیه هزینه ها را پرداخت کنید و فاکتور آزمایشگاه رادریافت کنید و با ارائه فاکتور به شرکت های بیمه خود مبلغ اضافی را دریافت کنید.

قیمت آزمایش چکاپ کامل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آزمایش چکاپکامل بهموارد متعددی وابسته است. همانطور که پیش تر هم گفتیم این سری آزمایشات از یکسری لیست آزمایش چکاپ کامل تشکیل شده است که بنا به تشخیص پزشک و سابقهبیماری افراد تعدادی از آنها خذف یا اضافه می شود. از این رو هزینه آزمایشچکاپ بدن تغییر می کند. قیمت آزمایش چکاپ کامل در منزل یکنرخ ثابت نیست. هزینه چکاپ کامل در منزل به نوع نسخهپزشک و البته نیاز و خواسته شما بستگی دارد. در کل می توان برای خدمات چکاپ درمنزل پکیج هایی را دسته بندی کرد. به طور مثال هزینه چکاپ کاملبانوان و هزینه غربالگری خانم ها در منزل با قیمتآزمایش چکاپ مردان تفاوت دارد. مورد دیگر قیمت آزمایش چکاپ کامل بدوندفترچه و یا با دفترچه و بیمه های تکمیلی است. قیمت آزمایش چکاپ کاملآزاد طبعا بیشتر است و بر اساس نسخه فرد اعلام می شود. در صورت داشتن بیمه همبر اساس تعرفه بیمه، مبلغ تحت پوشش بیمه از مبلغ نهایی کسر و اعلام می شود.

مورد دیگر که هزینهچکاپ کامل را تغییر می دهد نوع روش آزمایشگاهی برای تحلیل و بررسی نتیجهآزمایش است. به طور کل تعرفه چکاپ کامل در آزمایشگاه تفاوت چندانی با دریافت اینخدمات در منزل ندارند و تنها هزینه انجام این خدمات در محل، بر تعرفه های کلیاضافه می شود.

شرایط آزمایش چکاپ کامل در منزل

رعایت یک سری ازموارد قبل از انجام آزمایش چکاپ در منزل از بروز خطا جلوگیری می کند. بدینترتیب موجب می شوند جواب آزمایش چکاپ کامل، واقعی و قابل اطمینان باشند. کهدر ادامه به صورت اختصار درباره آن ها توضیحاتی را ارائه می کنیم.

· ناشتا بودن برایانجام چکاپ کامل در منزل

رعایتشرایط ناشتا بودن بر خلاف تصور عموم برای تمام آزمایشاتچکاپ لازم نیست. به طور مثال برای آزمایش قند خون در چکاپ کامل، باید در حدود8 ساعت ناشتا باشید. سعی کنید در زمان ناشتایی آب زیاد بنوشید. زیرا آب فراوان ازافت فشار خون جلوگیری می کند. آزمایش چکاپ کامل ناشتا شامل عدم استعمالدخانیات در شب قبل از آزمایش چکاپ می باشد. همچنین در صورتی که از دارو های خاصیاستفاده می کنید باید متخصصین آزمایشگاه را از این موضوع با خبر کنید.

· ساعت انجامآزمایش چکاپ کامل در منزل

اغلب برای گرفتنآزمایش چکاپ کامل در منزل، صبح را انتخاب می کنند. شاید ندانید که استانداردترین حالت بدن در هنگام صبح و بعد از استراحت حداقل 8 ساعته است. میزان ترشحهورمون های مختلف در ساعات مختلف شبانه روز باهم برابر نیستند. از این رو ساعاتبیداری شما بر نتایج آزمایش هورمونی در چک آپ بدن تاثیر دارد. همچنینبرای آزمایش قند خون نیز ساعاتی بین 7 تا 9 صبح بسیار مناسب می باشد.

· تاثیر رژیمغذایی بر جواب آزمایش چکاپ در خانه

بعضی از افراد چندروز قبل از آزمایش چکاپ در منزل سعی می کنند رژیم غذایی سالم تری را رعایتکنند. در صورتی که این کار اشتباه است. شما باید حالت روتین و سبک زندگی خودتان راحفظ کنید. بدین ترتیب پزشک با خواندن جواب آزمایش چکاپ کامل میتواند شیوه درمانی موثرتری را تجویز کند. به طور مثال اگر می خواهید آزمایش آهنبدهید، ازمصرف زیاد گوشت در شب قبل از آزمایش بپرهیزید. همچنین مصرف الکل قبل ازآزمایش ممکن است، میزان آنزیم های کبدی را کمی غیر منطقی بالا ببرد.

· تاثیر استرس برجواب آزمایش چکاپ کامل بدن

یکی ازمزیت های انجامآزمایش های چکاپ کامل در منزل کاهش میزان استرس در افراد است. استرس می تواندموجب بروز خطا در آزمایش شود. استرس بر نتیجه قند خون و اندازه گیری هورمون هاییمانند پرولاکتین تاثیر می گذارد. بنابراین استفاده از خدمات چکاپ کامل درمنزل می تواند از حجم استرس شما بکاهد. زیرا متخصص نمونه گیری آزمایش درمنزل راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

· بدنتان را درشرایط عادی و نرمال همیشگی نگه دارید

اگر اهل ورزش هستیدبا انجام ورزش های روزانه تغییری در هورمون های شما ایجاد نمی شود. اما اگر بهصورت ناگهانی قبل از آزمایش دست به ورزش زده باشید ممکن است در جواب آزمایشچکاپ کامل و تفسیر نتیجه آزمایش اختلال به وجود بیاید.

چرا متخصصین هوم سرویز را برای آزمایش چکاپ در منزل انتخاب کنیم

هیچ زمانی نسبت بهسلامتی خود و عزیزانتان بی اهمیت نباشید و به هیچ بهانه ای انجام آزمایشات خود ودیگران را پشت گوش نیاندازید. حتی اگر در بهترین حالت ممکن خود هستید از انجامآزمایش چکاپ کامل غافل نباشید. خیلی از بیماری ها اگر زود تشخیص داده شوندبدون ایجاد هرگونه عارضه ای از بین خواهند رفت... اگربهانه مشغله زیاد، شلوغی شهر و آزمایشگاهها و حتی شیوع کرونا را دارید می توانیداز آزمایش چکاپ کامل در محل بهترین آزمایشگاه های سطح شهر با کمک هومسرویز بهره مند شوید.

همیاران هوم سرویزهمگی از بهترین مراکز چکاپ کامل و آزمایشگاه پاتوبیولوژی سطح شهر بوده و بااستفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و کادر مجرب تمام آزمایشات با کمترین درصدخطا را انجام می دهند.

آزمایش چکاپ کامل در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

اهمیتی ندارد در کدامشهر و منطقه هستید. در صورت نیاز به اطلاع دقیق از نوع آزمایشات و هزینه چکاپ کاملدر محل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکارانما در کمتر ازیک ساعت برای مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت. درنهایت همکاران ما از بهترین آزمایشگاههای سطح شهر، در زمان و مکان مورد نظر شما درمحل حضور پیدا خواهد کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش چکاپ کامل در منزل و همچنین ارایه خدمات آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش چکاپ کامل در منزل

آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل

آزمایش چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها

چکاپ پیش از بارداری

آزمایش چکاپ حین بارداری

آزمایش چکاپ کودکان

انجام آزمایش چکاپ کامل نوزاد

نظرات کاربران

بسیار از روندی که سپری شد راضی بودم هم پاسخگویی و پیگیریتون و هم نیرویی که برای گرفتن ازمایش تشریف اوردند ممنون

شرایط چکاپ کامل بدن آقایان و خانم ها در منزل

خدمات آزمایش و چکاپ کامل در منزل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

چکاپ کامل به طور معمول شامل آزمایش های مربوط به چربی خون، شمارش سلول های خونی، قند خون و دیابت، کبد، کلیه و ادرار، عملکرد تیروئید و آزمایش های مربوط به غربالگری سرطان پروستات یا سرطان دهانه رحم می باشد.

چکاپ کامل در رده های سنی مختلف تجویز می شود ولی دوره های انجام آن در رده های سنی مختلف متفاوت می باشد. معمولا در رده های سنی مختلف کمتر از 50 سال این دوره ها طولانی تر و هر چقدر سن بالاتر می رود در بازه های زمانی کوتاه تر این آزمایشات انجام می شود.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات و آزمایشاتی که پزشک برای شما تجویز کرده است، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه چکاپ کامل دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

optometry
بینایی سنجی
قیمت از 950,000 الی 1,900,000 تومان
audiologists
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 690,000 الی 1,900,000 تومان
injection
تزریقات در محل
قیمت از 280,000 الی 450,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 317,000 الی 850,000 تومان