شنوایی سنجی در منزل

شنوایی سنجی در منزل

از 1198 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شنوایی سنجی در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت شنوایی سنجی در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شنوایی سنجی در منزل

شنوایی سنجی در منزل از جمله خدماتی است که برای انجام این کار متخصصین تمامی امکانات مورد نیاز برای تست شنوایی را به منزل بیمار انتقال می دهند. ممکن است افراد بر اثر یک بیماری یا حادثه، بر اثر بالا رفتن سن، و یا در نوزادان تازه متولد شده به صورت مادرزادی مشکلات شنوایی ایجاد شوند. تست شنوایی در خانه برای اطلاع از وخامت وضع و جلوگیری از پیشروی مشکل بیمار انجام می شود. در ادامه به روش ادیومتری در خانه و عوامل موثر بر هزینه شنوایی سنجی در منزل می پردازیم.

آزمایش شنوایی سنجی در منزل

برای اطلاع از سطح شنوایی افراد، باید ویزیت شنوایی سنجی انجام شود. به این ترتیب با اعلام نتیجه آزمایش، میزان شنوایی فرد مشخص می گردد. انجام انواع آزمایش شنوایی سنجی امکان سنجش شنوایی و تشخیص بیماری را سرعت می بخشد. ادیولوژیست برای تشخیص نوع بیماری، ابتدا عوامل وراثتی و ژنتیکی فرد را بررسی می کند. زیرا ممکن است بسیاری از اختلالات شنوایی به صورت انتسابی باشد. همچنین عامل دیگری که در شنوایی سنجی در محل مشخص می شود علت آسیب به گوش و قسمت آسیب دیده است. گاهی گوش در اثر ضربه دچار مشکل می شود. همچنین گاهی پخش شدن صدای بالا ممکن است به پرده گوش آسیب رسانیده باشد و موحب پارگی پرده گوش شود.

تست شنوایی سنجی در منزل چگونه انجام می شود؟

شنوایی‌ سنجی در خانه به آزمون‌هایی اطلاق می شود که عملکرد گوش‌ افراد را بررسی می کند. این آزمون‌های سنجش شنوایی هم به جهت تست شدت صدای دریافتی توسط گوشها و هم جهت تشخیص مشکلات مربوط به گوش داخلی‌ انجام می شود. تشخیص و درمان این بیماریها بر عهده شنوایی سنج است. با استفاده از دستگاه آدیومتر یا اندازه گیر صوتی گستره شنوایی فرد آزمایش می شود. این دستگاه ادیومتری از یک هدفون و یک تولید کننده فرکانس تشکیل شده است. آدیولوژیست یا شنوایی سنج با ایجاد فرکانس های صوتی شنوایی فرد را اندازه گیری می کند و به صورت نموداری به نمایش در می آورد.

غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک در خانه

تست غربالگری شنوایی، تست ساده‌ای است که باید توسط ادیولوژیست انجام شود. این تست فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد. هدف آن شنوایی سنجی کودکان است که احساس می شود نیاز به ارزیابی بیشتری دارند. با انجام تست شنوایی کودک در خانه شما از سلامت شنوایی فرزندتان و انجام مراقبت های صحیح بعد از آن مطمئن خواهید شد. در این سنجش امواجی از دستگاه OAE به گوش کودک فرستاده می شود. انعکاس امواج نشان دهنده ی میزان سلامت گوش کودک یا نوزاد خواهد بود. در صورت رضایت بخش نبودن نتایج غربالگری باید تست های تخصصی تر توسط ایدولوژیست برای درمان به موقع انجام شود.

شنوایی سنجی کودکان در خانه یا در کلینیک شنوایی سنجی این اطمینان را به شما خواهد داد. که کودک در آینده درکسب مهارت های ضروری و ارتباطات اجتماعی در مدرسه و دیگر جوامع به مشکل برنخواهد خورد.

تست شنوایی نوزاد در منزل

تمام نوزادان در زمان تولد یا حتی در هنگامی که در شکم مادر هستند تمام صداهای اطراف را می شنوند. نوزاد حتی صدای مادر خود را کامل می شناسد. شنوایی نوزاد در پایان یک ماهگی کامل می شود. اما تست شنوایی سنجی نوزاد در منزل موجب می شود تا اقدامات ضروری ابتدایی انجام شود. در صورتی که مادران به هر دلیلی مایلند که خیال خود و اطرافیانشان را از سلامت فرزندشان راحت کنند، می توانند از خدمات شنوایی سنجی نوزاد در خانه بهره مند شوند.

در مواردی که نوزاد به تست معمولی واکنش نشان ندهد. باید تست شنوایی نوزاد در منزل تخصصی تر مانند تست abr و oae انجام شود.

شنوایی سنجی سالمندان در منزل

مورد بعدی شنوایی سنجی برای گروه سنی سالمندان است. افراد سالمند به دلیل کهولت سن ممکن است در شنیدن کامل صداها دچار مشکل شوند. اما این افراد اغلب تحمل شلوغی و انتظار در صف مراجعین شنوایی سنجی را ندارند. از این رو برای رفع این مشکل با توجه به شرایط موجود استفاده از شنوایی سنجی در منزل می تواند بهترین راهکار باشد. همچنین در صورت نیاز تجویز سمعک در منزل نیز برای این عزیزان انجام می شود. تست شنوایی سنجی سالمندان در منزل و حتی قالب گیری گوش و تنظیم سمعک در منزل از جمله خدماتی هستند که توسط تیم هوم سرویز ارائه می شود.

تجویز سمعک در منزل

استفاده از خدمات تست شنوایی در خانه و تجویز سمعک باعث می شود، فرد از بالاترین استانداردهای انجام تست بهره مند شود. زیرا افرادی که برای شنوایی به سمعک نیاز دارند، بیشتر در محیط منزل و در شنیدن صداهای افراد با مشکل رو به رو هستند. از این رو اگر تنظیم سمعک در منزل انجام شود. بیشترین میزان رضایت استفاده کننده را در پی خواهد داشت.

تست شنوایی در منزل هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

هرگز نباید دلایلی مانند خانه نشینی، ناتوانی در حرکت و یا هر مورد دیگری افراد را از لذت شنیدن دور کند. شنوایی سنجی در همه گروهای سنی و البته خدمات مربوط به تجویز و تنظیم سمعک توسط تیم هوم سرویز در منزل انجام می شود.

تیم شنوایی سنجی در خانه هوم سرویز دارای مدارک تایید شده از وزارت بهداشت و درمان هستند. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روز دنیا اقدامات سنجش و درمانی را انجام می دهند. از جمله خدماتی که در این سرویس انجام می شود عبارت اند از:

  • انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل
  • انجام تمپانومتری جهت بررسی عفونت در گوش میانی
  • غربالگری شنوایی نوزادان
  • تجویز سمعک و تنظیم سمعک در منزل
  • قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل

شنوایی سنجی در منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

خدمات درمانی هوم سرویز مانند تست شنوایی در منزل و ویزیت شنوایی سنجی ، تجویز و تنظیم سمعک در منزل انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام هزینه شنوایی سنجی در محل توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شنوایی سنجی در منزل و همچنین ارایه خدمات تست شنوایی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شنوایی سنجی در منزل

تست شنوایی در خانه

غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک

تجویز سمعک در منزل

تنظیم سمعک در منزل

انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل

قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل

تمیز کردن گوش و ...

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط آزمایش شنوایی سنجی در منزل

خدمات شنوایی سنجی و تجویز سمعک در محل شامل حضور متخصص ادیومتری به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات شنوایی سنجی می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات سنجش شنوایی و تجویز سمعک از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، متخصص شنوایی سنجی مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری یا وجود بیماری قبلی در شنوایی یا ارایه خدمات شنوایی سنجی به صورت گروهی لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید..

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,260 الی 269,800 تومان
فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان

خدمات شنوایی سنجی در منزل در این شهرها ارائه می شود: