banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
شنوایی سنجی در محل

شنوایی سنجی در محل

از 1198 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شنوایی سنجی و تست شنوایی در منزل

قیمت شنوایی سنجی و تست شنوایی در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط شنوایی سنجی در محل

خدمات شنوایی سنجی و تجویز سمعک در محل شامل حضور متخصص ادیومتری به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات شنوایی سنجی می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات سنجش شنوایی و تجویز سمعک از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، متخصص شنوایی سنجی مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری یا وجود بیماری قبلی در شنوایی یا ارایه خدمات شنوایی سنجی به صورت گروهی لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید..

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات شنوایی سنجی در منزل

تست شنوایی سنجی در منزل از جمله خدماتی است که برای انجام این کار متخصصین تمامی امکانات مورد نیاز برای تست شنوایی را به منزل بیمار انتقال می دهند. ممکن است افراد بر اثر یک بیماری یا حادثه، یا بر اثر بالا رفتن سن، دچار مشکلات شنوایی شوند. حتی گاهی برخی از کودکان به طور مادر زادی دچار این مشکلات هستند. تست شنوایی در خانه برای اطلاع از وخامت وضع و جلوگیری از پیشروی مشکل بیمار انجام می شود.

آزمایش شنوایی سنجی در منزل

برای اطلاع از سطح شنوایی افراد، باید ویزیت شنوایی سنجی انجام شود. به این ترتیب با اعلام نتیجه آزمایش، میزان شنوایی فرد مشخص میگردد. انجام انواع آزمایش شنوایی سنجی امکان سنجش شنوایی و تشخیص بیماری را سرعت می بخشد. ادیولوژیست برای تشخیص نوع بیماری، ابتدا عوامل وراثتی و ژنتیکی فرد را بررسی می کند. زیرا ممکن است بسیاری از اختلالات شنوایی به صورت اکتسابی باشد. همچنین عامل دیگری که در شنوایی سنجی در محل مشخص می شود علت آسیب به گوش و قسمت آسیب دیده است. گاهی گوش در اثر ضربه دچار مشکل می شود. همچنین گاهی پخش شدن صدای بالا ممکن است به پرده گوش آسیب رسانیده باشد و موحب پارگی پرده گوش شود.

تست شنوایی سنجی در منزل چگونه انجام می شود؟

تست شنوایی‌ سنجی در خانه به آزمون‌هایی اطلاق می شود که عملکرد گوش‌ افراد را بررسی می کند. این آزمون‌های سنجش شنوایی هم به جهت تست شدت صدای دریافتی توسط گوشها و هم جهت تشخیص مشکلات مربوط به گوش داخلی‌ انجام می شود. تشخیص و درمان این بیماریها بر عهده شنوایی سنج است. با استفاده از دستگاه آدیومتر یا اندازه گیر صوتی گستره شنوایی فرد آزمایش می شود. این دستگاه از یک هدفون و یک تولید کننده فرکانس تشکیل شده است. آدیولوژیست با ایجاد فرکانس های صوتی شنوایی فرد را اندازه گیری میکند و به صورت نموداری به نمایش در می آورد.

غربالگری شنوایی و تست شنوایی کودک در خانه


تست غربالگری شنوایی، تست ساده‌ای است که باید توسط ادیولوژیست انجام شود. این تست فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد. هدف آن تست شنوایی کودکانی است که احساس می شود نیاز به ارزیابی بیشتری دارند. با انجام تست شنوایی کودک در خانه شما از سلامت شنوایی فرزندتان و انجام مراقبت های صحیح بعد از آن مطمئن خواهید شد.
در این سنجش امواجی از دستگاه OAE  به گوش کودک فرستاده می شود. انعکاس امواج نشان دهنده ی میزان سلامت گوش کودک یا نوزاد خواهد بود. در صورت رضایت بخش نبودن نتایج غربالگری باید تست های تخصصی تر توسط ایدولوژیست برای درمان به موقع انجام شود.

تست شنوایی کودک در خانه یا در کلینیک شنوایی  این اطمینان را به شما خواهد داد. که کودک در آینده درکسب مهارت های ضروری و ارتباطات اجتماعی در مدرسه و دیگر جوامع به مشکل برنخواهد خورد.

تست شنوایی نوزاد در منزل

تمام نوزادان در زمان تولد یا حتی در هنگامی که در شکم مادر هستند تمام صداهای اطراف را می شنوند. نوزاد حتی صدای مادر خود را کامل می شناسد. شنوایی نوزاد در پایان یک ماهگی کامل می شود. اما تست شنوایی سنجی نوزاد در منزل موجب می شود تا اقدامات ضروری ابتدایی انجام شود. در صورتی که مادران به هر دلیلی مایلند که خیال خود و اطرافیانشان را از سلامت فرزندشان راحت کنند، می توانند از خدمات تست شنوایی سنجی نوزاد در خانه بهره مند شوند.

در مواردی که نوزاد به تست معمولی واکنش نشان ندهد. باید تست شنوایی نوزاد در منزل تخصصی تر مانند تست abr و oae انجام شود.

 

تست شنوایی سالمندان در منزل

مورد بعدی شنوایی سنجی برای گروه سنی سالمندان است. افراد سالمند به دلیل کهولت سن ممکن است در شنیدن کامل صداها دچار مشکل شوند. اما این افراد اغلب تحمل شلوغی و انتظار در صف مراجعین شنوایی سنجی را ندارند. از این رو برای رفع این مشکل با توجه به شرایط موجود استفاده از شنوایی سنجی در منزل می تواند بهترین راهکار باشد. همچنین در صورت نیاز تجویز سمعک در منزل نیز برای این عزیزان انجام می شود.

تست شنوایی سنجی سالمندان در منزل و حتی قالب گیری گوش و تنظیم سمعک در منزل از جمله خدماتی هستند که توسط تیم هوم سرویز ارائه می شود.

 تجویز سمعک در منزل

استفاده از خدمات تست شنوایی در خانه و تجویز سمعک در منزل باعث می شود، فرد از بالاترین استانداردهای انجام تست بهره مند شود. زیرا افرادی که برای شنوایی به سمعک نیاز دارند، بیشتر در محیط منزل و در شنیدن صداهای افراد با مشکل رو به رو هستند. از این رو اگر تنظیم سمعک در منزل انجام شود. بیشترین میزان رضایت استفاده کننده را در پی خواهد داشت.

خدمات تست شنوایی در منزل هوم سرویز

هرگز نباید دلایلی مانند خانه نشینی، ناتوانی در حرکت و یا هر مورد دیگری افراد را از لذت شنیدن دور کند. شنوایی سنجی در همه گروهای سنی و البته خدمات مربوط به تجویز و تنظیم سمعک توسط تیم هوم سرویز در منزل انجام می شود.

تیم شنوایی سنجی در خانه هوم سرویز دارای مدارک تایید شده از وزارت بهداشت و درمان هستند. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روز دنیا اقدامات سنجش و درمانی را انجام میدهند. از جمله خدماتی که در این سرویس انجام می شود عبارت اند از:

 

  • انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل
  • انجام تمپانومتری جهت بررسی عفونت در گوش میانی
  • غربالگری شنوایی نوزادان
  • تجویز سمعک و تنظیم سمعک در منزل
  • قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل

ویزیت شنوایی سنجی در سراسر تهران

خدمات درمانی هوم سرویز مانند تست شنوایی در منزل و ویزیت شنوایی سنجی در تمام مناطق شمال، غرب و شرق و جنوب تهران انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و اعلام هزینه شنوایی سنجی در محل توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس شنوایی سنجی در محل

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 72,800 الی 218,700 تومان
فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان