نوار قلب در منزل

نوار قلب در منزل

از 1495 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نوار قلب در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نوار قلب در منزل

750,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره نوار قلب در منزل خواهید خواند

 • نوار قلب در منزل
 • نوار قلب در خانه چیست؟
 • نحوه گرفتن نوارقلب در منزل چگونه است؟
 • گرفتن نوارقلب در خانه بیشتر در چه زمان هایی پیشنهاد می شود؟
 • در تست نوارقلب چه مواردی تشخیص داده می شود؟
 • مراحل انجام نوار قلب در منزل چگونه است؟
 • انجام نوار قلب در منزل چه مزایایی دارد؟
 • تفاوت انجام اکوی قلب در منزل و تست نوار قلب
 • نتیجه تست نوار قلب در منزل
 • چرا برای انجام تست نوار قلب در منزل از هم سرویز کمک بگیریم؟
 • انجام نوار قلب در منزل آیا خطر دارد؟
 • هزینه نوار قلب در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • انجام نوار قلب در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نوار قلب در منزل

نوار قلب یا ecg یک آزمایش قلب ساده و البته کاملا غیر تهاجمی محسوب می شود. گرفتن نوار قلب در منزل شرایطی را پدید آورده که در منزل به راحتی و در مواقع اضطراری از این خدمات بهره مند شوید. این آزمایش امکان مشاهده ی فعالیت الکتریکی قلب را برای پزشک فراهم می کند. حتما در مواردی که دچار تپش قلب زیاد یا دچار تنگی نفس شده اید، گرفتن نوار قلب، توسط پزشک تجویز می شود تا علت این مشکلات سریعا مشخص شود و اقدامات لازم را انجام دهند. افرادی که به صورت ناگهانی با درد در قفسه سینه مواجه می شوند یا سابقه بیماری قلبی دارند باید آزمایشاتی مانند انجام نوار قلب در منزل را به صورت مداوم در بازه های زمانی مشخص انجام دهند تا از روند بیماری خود مطلع باشند.

امروزه با بیشتر شدن بیماری های واگیردار و پایین بودن سطح ایمنی این افراد استفاده از خدمات نوار قلب در منزل بیشتر قوت گرفته است. انجام این خدمات بنا بر دستور پزشک و همچنین سابقه بیماری که فرد دارد تعیین می شود. در ادامه در ارتباط با نحوه گرفتن نوار قلب در خانه و عوامل موثر بر هزینه نوار قلب در منزل می پردازیم.

نوار قلب در خانه چیست؟

ای سی جی یا نوار قلب نوعی نمودار است است که روی کاغذ نمایش داده می شود. پزشکان برای بررسی دقیقتر عملکرد قلب درخواست نوار قلب می دهند. برای افرادی که مشکلات حرکتی دارند و یا به هر دلیلی امکان حرکت دادن این بیماران وجود ندارد خدمات نوار قلب در خانه انجام می شود.

نحوه گرفتن نوارقلب در منزل چگونه است؟

همانطور که گفته شد از تست های اولیه و مهم قلب، انجام تست نوارقلب در منزل است. به این ترتیب دستگاه الکتروکاردیوگراف به منزل بیمار برده می شود و با استفاده از دستگاه امواج الکتریکی قلب روی صفحه شطرنجی نمایش داده می شود. برای دریافت سیگنال ها الکترودها به سینه بیمار، بازوها و پای بیمار متصل می شود و این الکترودها به وسیله سیم امواج را انتقال داده و تست نوارقلب را انجام می دهند.

گرفتن نوارقلب در خانه بیشتر در چه زمان هایی پیشنهاد می شود؟

 • در صورت درد شدید در قفسه سینه، پشت و دست چپ در بازه های زمانی طولانی
 • تپش قلب شدید
 • احساس درد شدید در قلب
 • سرگیجه شدید و تار شدن دید بیمار

در تست نوارقلب چه مواردی تشخیص داده می شود؟

 • ضربان نامنطم قلب
 • بزرگ شدن قلب
 • نقض های مادر زادی
 • بازشدن حفره های قلبی
 • مسدود شدن رگ های قلبی
 • التهابات عضلات قلبی و...

مراحل انجام نوار قلب در منزل چگونه است؟

برای انجام تست نوار قلب در منزل باید اتاقی انتخاب شود که دارای نور کافی و مناسب باشد.

گرفتن نوار قلب حتما روی تخت انجام می شود.

قبل از گرفتن ecg به هیچ عنوان نباید فعالیت های سنگین فیزیکی انجام شود تا ضربان قلب را به صورت کاذب بالا نشان ندهد.

قبل از گرفتن نوار قلب در منزل از خوردن غذاهای سنگین خودداری شود.

قبل از انجام نوار قلب در خانه برای آقایان باید موهای زائد سینه تراشیده شود تا الکترودها به خوبی به پوست بچسبند.

انجام نوار قلب در منزل چه مزایایی دارد؟

مطمئنا اولین و مهم ترین موردی که گرفتن نوارقلب در خانه را قوت می بخشد اطلاع سریع و دقیق از وخامت حال بیمار است. به طور مثال در افرادی که سابقه بیماری قلبی دارند همواره نگرانی هایی از بابت چکاپ قلب وجود دارد. چه خوب که با انجام چکاپ قلب در منزل از روند بیماری خود اطلاع پیدا کنند و نتایج را به پزشک خود اعلام کنند. در انجام نوار قلب در منزل، الگو و ریتم ضربان قلب فرد مشخص می شود. پزشک با مشاهده نتایج آنها می تواند هر گونه ایراد را هر چند جزئی تشخیص دهد. در ادامه به معرفی مزایای انجام تست نوارقلب در منزل می پردازیم.

· گرفتن نوار قلب در محیط بدون استرس

یکی از مزایای انجام تست نوارقلب انجام این آزمایش در محیطی کاملا آرام و بدون استرس است. به این ترتیب نتیجه درست دریافت می شود.

· کم شدن هزینه رفت و آمد

انجام تست در مرکز نوار قلب موجب می شود که هزینه رفت و آمد و زحمت اطرافیان بیشتر شود. اما با گرفتن ecg در منزل هزینه های رفت و آمد کم شده و همچنین زحمت اطرافیان نیز کمتر خواهد شد.

· گرفتن نوارقلب در کمترین زمان ممکن و بررسی وضعیت بیمار

مراجعه به مراکز نوار قلب و یا بیمارستان ها موجب می شود که بیمار مدت زمان طولانی منتظر شده و معطل شود که ممکن است برای بیمار خطر آفرین باشد. با انجام نوار قلب در منزل از اتلاف وقت جلوگیری می شود. در این صورت بیماری زودتر تشخیص داده می شود و شرایط حاد اعلام می شود و اقدامات ضروری دیگر انجام می گیرد.

· کم کردن خطر ریسک وقوع حملات قلبی شدیدتر

انتقال بیمار به مراکز درمانی ممکن است زمانبر شود و انتظار برای دریافت خدمات در مراکز درمانی حال بیمار را وخیم تر کند. در این مواقع حرکت ندادن بیمار شاید بالاترین کمک به وی باشد. به این ترتیب بیمارانی که دچار عارضه های قلبی شده اند در خانه بدون ریسک، از وضعیت سلامت قلب خود توسط پزشک مطلع شده و در صورت اورژانسی بودن شرایط، اقدامات ثانویه انجام می شود.

تفاوت انجام اکوی قلب در منزل و تست نوار قلب

اکو و نوار قلب هر دو آزمایش هایى برای چکاپ قلب در منزل هستند. هر دو این موارد در تست قلب، مشکلات مربوط به دریچه، ماهیچه و ریتم قلب را نشان می دهند. در توضیح تفاوت بین اکوکاردیوگرام و الکتروکاردیوگرام (تست نوار قلب) مى توان به این صورت توضیح داد که در الکتروکاردیوگرام فعالیت الکتریکی قلب اندازه گیری خواهد شد. در حالی که در اکوکاردیوگرام از اولتراسوند برای گرفتن عکس از قلب استفاده می گردد. این تست ها هر دو غیر تهاجمی هستند. به بیان دیگر این موارد هیچ گونه ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کنند و اصلا خطرناک نیستند. بلکه این دو مورد چکاپ قلب در محل موجب شناسایی و تشخیص لخته شدن خون در قلب و مشکلات مربوط به آئورت، دریچه قلب و شریان های قلب هستند.

نتیجه تست نوار قلب در منزل

انجام تست نوار قلب در منزل، مزیت‌های زیادی را به همراه دارد. در این برگه در نواحی از قلب که خونرسانی کمتری دارد نشان داده می شود. همچنین نوار قلب وجود سکته های قلبی را نیز نشان می دهد. تعداد ضربان قلب در دقیقه و ریتم و الگوی ضربان قلب در تست نوار قلب در منزل مشخص می شود. در نهایت در صورت تشخیص نارسایی قلبی پزشک درخواست تست اکو می دهد.

چرا برای انجام تست نوار قلب در منزل از هم سرویز کمک بگیریم؟

برای بررسی وضعیت قلب انجام این تست ها لازم و ضروری هستند. اما کیفیت انجام این تست و استفاده از تجهیزات پیشرفته از الزامات نتیجه گیری درست است. متخصین هوم سرویز با کادر مجرب خود انواع خدمات درمانی مانند سونوگرافی در منزل، شنوایی سنجی و ... را در محل توسط بهترین ها ارائه می دهد. در ادامه به مواردی می پردازیم که در کنار کادر مجرب مارا نسبت به دیگر خدمات دهندگان ارجحیت می بخشد.

· تست نوار قلب در منزل توسط پرسنل آقا یا خانم به درخواست بیمار

بسیاری از خانم ها برای انجام راحت تر تست ترجیح می دهند که تست نوار قلب در خانه توسط کادر مجرب خانم انجام شود. هوم سرویز بستری فراهم می آورد تا هر نوع خواسته خود را مطرح کرده و بر اساس راحتی بیمار اقدامات پزشکی در محل انجام شود.

· انجام سریع خدمات در محل

سرعت ارائه خدمات در بیماری های قلبی بسیار حائز اهمیت است. به این ترتیب با ثبت درخواست شما می توانید در کمترین زمان ممکن این خدمات را در محل دریافت کنید.

· امکان استفاده از بیمه های پایه و تکمیلی

هزینه نوار قلب در منزل ممکن است بالا به نظر برسد. البته که دریافت این خدمات در محل قطعا هزینه های بالاتری نسبت به دریافت این خدمات در مراکز درمانی دارد. اما در صورت داشتن نسخه می توانید از بیمه پایه و تکمیلی خود استفاده کنید. همچنین می توانید با پرداخت هزینه ecg در محل و دریافت فاکتور به صورت شخصی هزینه های خود را دریافت کنید.

انجام نوار قلب در منزل آیا خطر دارد؟

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم گرفتن نوار قلب در منزل (ECG) آزمایش کاملا بدون درد هستند. از این رو این خدمات در صورتی که در منزل دریافت شوند هیچ خطر یا حتی ریسکی به دنبال نخواهند داشت. تنها تیم متخصص و مربوطه به همراه دستگاه نوار قلب در منزل حضور پیدا خواهند کرد.

دستگاه نوار قلب در منزل یا الکتروکاردیوگرام به وسیله الکترود هایی به قسمت های مختلفی ار بدن متصل می شود و فعالیت های الکتریکی قلب را بر روی کاغذ نمایش می دهند. در مواردی که افراد توانایی خروج از منزل را ندارند . استفاده از خدمات نوار قلب در منزل هوم سرویز بهترین گزینه است. زیرا خدمات نوار قلب می تواند روند تشخیص و یا حتی درمان را سرعت ببخشد. بدون آنکه نگرانی از بابت تکان دادن بیمار و انتقال به مرکز نوار قلب یا حتی مطب پزشک داشته باشید.

هزینه نوار قلب در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه نوار قلب در منزل ثابت است معمولا در بین موارد تست قلب قیمت نوار قلب در خانه نسبت به بقیه مناسب تر است. اما در مواقعی که محل زندگی بیمار در مکانی نسبتا دور باشد هزینه نوار قلب در خانه بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت نوار قلب در منزل تنها کافیست به صورت رایگان با متخصصین هوم سرویز مشورت کنید و محدوده هزینه ها مطلع شوید.

انجام نوار قلب در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات نوار قلب در منزل هوم سرویز به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه ها و تیم پزشکی حرفه ای انجام می شود. اکثر افراد بیشتر زمان خود را یا در خانه یا در محل کار خود سپری می کنند. ممکن است به هر دلیلی نتوانند به مرکز نوار قلب دسترسی پیدا کنند، ازین رو دریافت خدمات نوار قلب در منزل می تواند از دغدغه های این افراد بکاهد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی روز به روز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در محل بیشتر می شود. به همین ترتیب گرفتن نوار قلب در منزل نیز بیشتر شده است. این اقدامات توسط دستگاه نوار قلب در منزل بسیار پیشرفته در مدت زمان بسیار محدود انجام می شود. در هر صورت جهت اطلاع دقیق از قیمت نوار قلب در منزل به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نوار قلب در منزل و همچنین ارایه خدمات نوار قلب در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نوار قلب در منزل

نوار قلب در منزل

گرفتن نوار قلب برای بیماران قلبی

انجام نوار قلب برای سالمندان

تست نوار قلب برای کودکان در خانه

انجام آزمایش نوار قلب هولتر

نوار قلب تست تحمل

نظرات کاربران

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

شرایط گرفتن نوار قلب در خانه

خدمات نوار قلب در منزل شامل حضور متخصص در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز است و ارائه خدمات در محل می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه نوار قلب از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و همچنین تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند.

برای اطلاع از شرایط ارائه خدمات ثبت درخواست اولیه را انجام دهید. متخصصین با تماس مستقیم جزئیات نحوه ارائه خدمات را شرح خواهند داد.

هزینه ارائه خدمات در تماس مستقیم به کامل شرح داده خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری زمینه ای خاص لطفا همیار را از جزئیات وضعیت بیمار آگاه کنید.

به هر دلیلی اگر همیار پس از حضور در محل نتواند خدمات ارائه دهد هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 650,000 الی 1,450,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 1,500,000 الی 1,500,000 تومان
injection
تزریقات در محل
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
bloodletting-at-home
فصد خون در منزل
قیمت از 520,000 الی 800,000 تومان