banner

تزریقات در منزل

از 1189 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریقات در منزل شبانه روزی توسط کادر پرستاری حرفه ای

قیمت تزریقات عضلانی

120,000 الی 160,000 تومان

قیمت تزریق وریدی یا داخل سرمی به ازای هر آمپول

30,000 تومان

قیمت وریدی آمپول

120,000 تومان

قیمت تامین دارو و تجهیزات مصرفی مورد نیاز

50,000 تومان

قیمت تزریق داخل مفصل

1,000,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تزریق پنی سیلین با تست طبق نسخه

170,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تزریقات در منزل

خدمات تزریقات در محل شامل حضور در محل مشتری و انجام انواع تزیقات زیرجلدی، داخل جلدی، عضلانی، وریدی، تزریق به صورت پانسیون و همچنین آموزش تزریقات در منزل و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه انجام تزریقات بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات تزریقات در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​تزریقات در محل

تزریقات یکی از ابتدایی ترین و مرسوم ترین اقدامات در جهت پیشبرد انواع درمان ها می باشد. در واقع تزریقات سریع ترین راهکار محسوب می شود. مطمئننا برای همه ما چندین بار اتفاق افتاده است که نیاز به تزریق آمپول، تزریق سرم یا حتی تزریق واکسن داشته باشیم. اما خوب همیشه مراجعه به بیمارستان یا درمانگاهها برای دریافت این خدمات کار آسانی نبوده است. گاهی دریافت سرم در درمانگاه و معطل شدن اعضای خانواده در مراکز درمانی کمی حوصله و زمان بر است. در صورتی که می توانید به جای همه آنها از خدمات تزریقات در منزل بهره مند شوید.

اهمیت تزریقات بهداشتی و اصولی در منزل

تزریقات در منزل از عواملی هستند که اگر بر طبق اصول و رعایت تمام نکات بهداشتی نباشد. میتواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. شاید خیلی از افراد کار تزریقات را انجام دهند. اما با اطمینان می توانیم بیان کنیم که حداقل نیمی از آنها بهداشتی نیستند. یا ممکن است اصولی انجام نشوند. تزریقات حتما باید به وسیله سوزن و سرنگ های بهداشتی و کاملا استریل انجام شوند. سهل انگاری در این موارد  موجب انتقال بیماری هایی نظیر هپاتیت و یا ایدز می شود.

همچنین پرستاران و بهیارانی که برای انجام این امور گماشته می شوند باید کاملا به نوع تزریق انواع دارو از نوع وریدی، زیرجلدی، داخل جلدی و یا تزریق عضلانی آشنایی داشته باشند. زیرا نوع تزریق رابطه مستقیمی با اثربخشی دارو دارد.

مزایای استفاده از تزریقات در محل

گاهی پیش آمده که در هنگام بیماری توان حرکت و مراجعه به بیمارستان یا مراکز درمانی را ندارید. همچنین در دوران کرونا نیز دریافت این خدمات در بیمارستان ها و درمانگاهها خود نوعی ریسک محسوب می شود. از این رو دریافت خدمات تزریق سرم در منزل یا تزریق آمپول در منزل می تواند بهترین و سالم ترین راهکار باشد.

اگر در کل بخواهیم تزریقات در منزل را با تزریقات در بیمارستانها مقایسه کنیم هم به مبحث هزینه تزریقات باید توجه کنیم و هم به موضوع زمان. معطل شدن در ترافیک و رسیدن به نزدیک ترین مرکز از یک طرف و صرف زمان زیاد در ازدحام و شلوغی همه و همه تزریقات در منزل را قوت می بخشند. همچنین برای کودکان و یا سالمندانی که انتقال آنها کار راحتی نیست و گاهی آنها توان حرکت و جابجایی آنها را نداریم. انجام تزریقات در منزل تهران بهترین گزینه پیش رو میتواند باشد.

واکسیناسیون در منزل

واکسیناسیون در منزل نیز یکی دیگر از خدماتی است که میتواند تا مقدار بالایی از میزان استرس به ویژه در کودکان بکاهد. همیشه نگرانی هایی از بابت انتقال کودکان برای امور این چنینی وجود داشته است. حال تصور کنید فرزندتان در محیط امن خانه بماند و شما از نهایت کیفیت خدمات تزریق واکسن در منزل بهره مند شوید.

تزریقات در منزل تهران هوم سرویز

اگر چنانچه نیازمند خدمات تزریقات در محل تهران می باشید. فقط کافیست با کارشناسان هوم سرویز تماس بگیرید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرستاران این مرکز در شرق، شمال ، غرب و یا جنوب تهران در محل حاضر شوند و کلیه خدمات تزریق از جمله وصل سرم در منزل، تزریق آمپول در منزل و واکسیناسیون در منزل را بر عهده بگیرند.

تزریقات در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری هوم سرویز در شرق تهران آماده ارائه خدمات تزریقات در منزل پیروزی ، تهرانپارس، نارمک ، دلاوران، لویزان، هفت تیر و سایر مناطق میباشد. خدمات پرستاری هوم سرویز با هزینه های بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت عالی جایگزین خدمات و مراقبت های روزمره بیمارستانی شده است.
به این ترتیب بیمارانی که شرایط بستری در منزل را دارند. می توانند خدمات درمانی مانند تزریق انواع آمپول های تقویتی و آنتی بیوتیک ها مانند پنی سیلین را در منزل دریافت کنند. دریافت خدمات درمانی در منزل آسایش و آرامش بیمار و همراهانش را فراهم می کند.

تزریقات در منزل غرب تهران

استفاده از خدمات تزریقات در محل، موجب کیفیت بالا و سرعت در دریافت خدمات درمانی بیمار می شود. همچنین استفاده از این خدمات موجب کاهش هزینه ها و بالا بردن سطح رضایت و آرامش بیمار و همراهان بیمار نیز می شود. خدمات تزریقات در غرب تهران شامل تزریقات در منزل سعادت آباد، تزریقات در منزل بلوار فردوس، تزریقات در منزل گیشا، تزریقات در منزل پونک و سایر مناطق میباشد.

تزریقات در منزل شمال تهران

برخی مسائل وجود دارند که باعث می شوند ما به خدمات تزریق در منزل شمال تهران نیاز پیدا کنیم. از جمله این موارد همانطور که پیشتر اعلام کردیم مبحث زمان و هزینه می باشد. همچنین افرادی که کهنسال هستن یا از نظر جسمی ناتوان هستند بیشتر به این خدمات نیازمندند. خدمات تزریقات شمال تهران شامل ، تزریقات در منزل پاسداران، تزریقات در منزل نیاوران، تزریقات در منزل مرزداران و سایر نقاط شمال شهر میباشد.

تزریقات شبانه روزی در منزل

بعد از جراحی یا تشخیص بیماری های خاص، تمرکز کامل باید روی روند صحیح درمان و دریافت منظم دارو باشد. برای افرادی که مبتلا به بیماریهای مزمن هستند. متاسفانه مراجعه به بیمارستان ها و کلینیک ها برای انجام منظم تزریقات امری طبیعی محسوب می شود. با این حال این رفت و آمدها امری ناراحت کننده و طاقت فرسا است. این شرایط سخت برای افرادی که محدودیت حرکتی دارند چندین برابر سخت تر خواهد بود. با توجه به این توضیحات تزریقات شبانه روزی در تهران میتواند در بسیاری از مواقع از این سختی کار و مشکلات بکاهد. همچنین از بروز بیماری های عفونی که در محیط های عمومی بیشتر هستند جلوگیری میکند.

هزینه تزریقات در منزل

هزینه تزریقات در منزل به نوع دارو و همچنینی نوع تزریق تزریق عضلانی، تزریق وریدی، تزریق زیرجلدی یا داخل جلدی ویا سرم تراپی بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت تزریقات در منزل از طریق ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز با متخصصین ما صحبت کنید و مشاوره لازم را در این زمینه دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تزریقات در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
در حال بروزرسانی قیمت
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
در حال بروزرسانی قیمت