تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

از 1189 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریقات در منزل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تزریقات عضلانی

200,000 تومان

قیمت تزریقات وریدی

250,000 تومان

قیمت تزریق هر واحد پکسل به دستور پزشک

900,000 تومان

قیمت تزریقات زیر جلدی

200,000 تومان

متوسط قیمت410,000 تومانکمینه قیمت220,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تزریقات در منزل خواهید خواند

 • تزریقات در منزل
 • مراحل ثبت درخواست تزریقات در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • تزریقات در منزل آیا تنها با نسخه پزشک انجام می شود؟
 • خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟
 • اهمیت تزریقات در منزل
 • مزایای استفاده از تزریقات در خانه
 • تزریقات در خانه باید به چه مواردی باید دقت شود؟
 • تزریقات در منزل برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟
 • تزریقات در منزل برای کودکان
 • تزریقات زنان در منزل
 • واکسیناسیون در منزل
 • آیا تزریقات آمپول در منزل توسط پرستار انجام می شود؟
 • تزریقات شبانه روزی در منزل
 • چرا تزریقات در منزل را به همیاران هوم سرویز بسپاریم؟
 • هزینه تزریقات در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • تزریقات در منزل 24 ساعته را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل یکی از ابتدایی ترین و مرسوم تریناقدامات در جهت پیشبرد انواع درمان ها می باشد. در واقع تزریقات سریع ترین راهکارمحسوب می شوند. مطمئننا برای همه ما چندین بار اتفاق افتاده است که نیازبه تزریق آمپول در منزل، تزریق سرم یا حتی تزریقواکسن داشته باشیم. اما خوب همیشه مراجعه به بیمارستان یا درمانگاهها برایدریافت این خدمات کار آسانی نیست. گاهی دریافت سرم در درمانگاه و معطلشدن اعضای خانواده در مراکز درمانی کمی حوصله و زمان بر است. در صورتی که میتوانید به جای همه آنها از خدمات تزریقات در منزل بهره مند شوید.در ادامه به مزایای خدمات تزریق در منزل و عوامل موثر بر هزینهتزریقات در منزل می پردازیم.

مراحل ثبت درخواست تزریقات در منزل هوم سرویز چگونه است؟

برای استفاده از خدماتتزریقات در منزل باید مراحل بسیار آسان و سریع ذیل طی شوند تا پرستار در محلحاضر شده و خدمات لازم را ارائه دهند که در ادامه این مراحل را شرح می دهیم.

· ثبت درخواستتزریقات در خانه

با ثبت درخواست ازطریق تماس تلفنی و یا درج درخواست در سامانه هوم سرویز، شما نوع درخواست و دارویمد نظر را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین ماجهت هماهنگی های لازم

پس از ثبت درخواستهمیاران ما جهت اطلاع دقیق از نوع درخواست و اعلام دقیق هزینه تزریقات در منزلبا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصینجهت ارائه خدمات در محل

پس از هماهنگی هایلازم و اطلاع از نوع تزریقات، پرستار مربوطه با تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شدهو خدمات مورد نیاز را با بالاترین کیفیت ارائه می کنند.

تزریقات در منزل آیا تنها با نسخه پزشک انجام می شود؟

تزریقات ازواکسیناسون شروع می شود و تا آمپول های درمانی و تقویتی و تزریق سرم در منزل نیز شامل می شود. گاهیممکن است این سوال مطرح شود که برای تزریقات حتما باید به مراکز درمانی مراجعهشود؟ خوشبختانه امروزه شرایطی فراهم آمده است که نیازی به انتقال بیمار به مراکزدرمانی نیست. در بسیاری از موارد بر تزریق آمپول تقویتی به درخواست شمابدون نیاز به نسخه انجام می شود. اما در مواردی که تزریقات دارو نیاز به دستورپزشک دارد و ممکن است در صورت تزریق غیر مجاز خطراتی را برای بیمار در پی داشتهباشد نسخه پزشک باید رویت شود.

خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟

تزریقات بسیار گستردههستند و شامل موارد متعددی می باشد که بسیاری از آنها در منزل قابل انجام است کهدر ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· تزریقات در منزلداخل جلدی

تعدادی از داروها قبلاز تزریق باید در زیر لایه پوست تست شوند تا از عدم حساسیت فرد به داروی مورد نظراطمینان کسب شود. به طور مثال قبل از تزریق آنتی بیوتیک مانند پنی سیلین بایدابتدا تست انجام شود.

· تزریقات در محلزیر جلدی

تزریق زیرجلدی در زیر دیوار شکم، پشت بازوها و.. انجام می شود تا جذب دارو به آرامیانجام شود.

· تزریقات وریدیدر خانه

تزریق وریدی در رگبرای جذب مایعات انجام می شود. رگ مناسب برای تزریق توسط فرد انتخاب شده و مایعاتدر رگ تزریق می شود.

· تزریقات در منزلعضلانی

این نوع تزریق درعضله و زیر بافت انجام می شود. این روش رایج‌ترین روش تزریق برای بیشترداروها است.

· تزریقآمپول در منزل

در مواردی که امکان انتقالبیمار به کلینیک نیست. تزریق آمپول در منزل انجام می شود. تفاوتیندارد امپول تقویتی ساده باشد یا یک پنی سیلین باشد. برای تزریقات آمپول درمنزل می توانید همیاران هوم سرویز کمک بگیرید.

اهمیت تزریقات در منزل

تزریقات درمنزل از عواملی هستند که اگر بر طبق اصول و رعایت تمام نکات بهداشتی نباشدممکن است عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. شاید خیلی از افراد خدماتتزریقات در خانه را انجام دهند، اما با اطمینان می توانیم بیان کنیم که حداقلنیمی از آنها بهداشتی نیستند یا ممکن است اصولی خدمات ارائه ندهند. تزریقات بایدبه وسیله سوزن و سرنگ های بهداشتی و کاملا استریل انجام شوند. سهلانگاری در این موارد موجب انتقال بیماری هایی نظیر هپاتیت و یا ایدز می شود.

همچنین پرستاران وبهیارانی که برای انجام این امور گماشته می شوند باید کاملا به نوع تزریق انواعدارو از نوع وریدی، زیرجلدی، داخل جلدی و یا تزریق عضلانی آشنایی داشته باشند.زیرا نوع تزریق رابطه مستقیمی با اثربخشی دارو دارد.

مزایای استفاده از تزریقات در خانه

گاهی پیش آمده که درهنگام بیماری توان حرکت و مراجعه به بیمارستان یا مراکز درمانی را ندارید. همچنیندریافت این خدمات در بیمارستان ها و درمانگاهها خود نوعی ریسک محسوب می شود. ازاین رو دریافت خدمات تزریق آمپول و سرم می تواند بهترین و سالم ترین راهکارباشد.

اگر در کلبخواهیم خدمات تزریقات در منزل را با تزریقات در بیمارستانهامقایسه کنیم هم به مبحث هزینه تزریقات در منزل باید توجه کنیم وهم به موضوع زمان. معطل شدن در ترافیک و رسیدن به نزدیک ترین مرکز از یک طرف و صرفزمان زیاد در ازدحام و شلوغی همه و همه تزریقات در منزل را قوت میبخشند. همچنین برای کودکان و یا سالمندانی که انتقال آنها کار راحتی نیست و گاهیآنها توان حرکت و جابجایی آنها را نداریم. از این رو انجام تزریقات درمنزل بهترین گزینه پیش رو است.

تزریقات در خانه باید به چه مواردی باید دقت شود؟

زمانی که مایل بهدرخواست تزریقات در خانه هستید رعایت مواردی توسط پرستار و فرد بیمار الزامی استکه توضیح می دهیم.

 • وسایل موردنیاز برای انواع تزریق در منزل باید همراه پرستار باشد. در صورت نیاز استفاده شود.
 • پرستارباید برای تزریقات داروهای خاص نسخه و دستور پزشک را رویت کند.
 • برایانجام تزریقات رعایت موارد بهداشتی و استفاده از دستکش الزامی است.
 • قبل ازتزریق تعدادی از داروها، باید سابقه حساسیت بیمار مورد بررسی قرار بگیرد. همچنیندر موارد ضروری تست قبل از تزریق آمپول باید انجام شود.
 • برای حفظحریم شخصی بیمار برای بیمار مرد یا زن می توانید از خدمات تزریقات زنان در منزل کهتوسط پرستار خانم ارارئه می شود استفاده کنید. همچنین این شرایط برای تزریقاتمردان نیز در صورت تمایل ارائه می شود.

تزریقات در منزل برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

 • افرادسالمند که امکان حرکت دادن آنها دشوار است.
 • افرادبیماری که در دوره نقاهت هستند و جابجا شدن برای این افراد خطرساز است.
 • تزریقاتبرای کودکانی که با حضور در مراکز درمانی و بیمارستان ها دچار استرس شدید می شوند.
 • افرادی کهدارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند و در صورت مراجعه به محیط های آلوده مانندبیمارستان و درمانگاه ها ممکن است دچار مشکل شوند.
 • افرادی کهتحمل ترافیک و معطل شدن در مراکز درمانی را ندارند.

تزریقات در منزل برای کودکان

برای اکثر کودکانتزریقات غیر قابل تحمل است و شرایط را سخت تر می کنند. انجام تزریق کودکان در منزلشرایط راحت تری را به وجود می آورد و موجب می شود که محیط آرام و با آرامشبیشتری خدمات تزریقات در محل را دریافت کنند.

تزریقات زنان در منزل

در صورتی که نیاز بههمکار خانم برای انجام تزریقات زنان در منزل است می توانیددرخواست پرسنل خانم داشته باشید و با خیال راحت کلیه خدمات تزریق در منزل رابه همکاران ما بسپارید.

واکسیناسیون در منزل

واکسیناسیون درمنزل نیز یکی دیگر از خدماتی است که می تواند تا مقدار بالایی از میزاناسترس به ویژه در کودکان بکاهد. همیشه نگرانی هایی از بابت انتقال کودکان برایامور این چنینی وجود داشته است. حال تصور کنید فرزندتان در محیط امن خانه بماند وشما از نهایت کیفیت خدمات تزریق واکسن در منزل بهره مند شوید.

آیا تزریقات آمپول در منزل توسط پرستار انجام می شود؟

یکی از نگرانی هایافرادی که نیاز به تزریق آمپول در منزل دارند میزان مهارت افراد و تحصیلاتوی است. با کمک هوم سرویز تمام تزریق در منزل از تزریق آمپول دارای مدارک لازمهستند و مهارت های تخصصی در این زمینه دارند. به این ترتیب انواع تزریق های وریدی،تزریقات حساس توسط پرستاران با تجربه انجام می شود..

تزریقات شبانه روزی در منزل

بعد از جراحی یاتشخیص بیماری های خاص، تمرکز کامل باید روی روند صحیح درمان و دریافت منظم داروباشد. برای افرادی که مبتلا به بیماریهای مزمن هستند. متاسفانه مراجعه بهبیمارستان ها و کلینیک ها برای انجام منظم تزریقات امری طبیعی محسوب می شود. بااین حال این رفت و آمدها امری ناراحت کننده و طاقت فرسا است. این شرایط سخت برایافرادی که محدودیت حرکتی دارند چندین برابر سخت تر خواهد بود. با توجه به اینتوضیحات تزریقات شبانه روزی در منزل از این سختی کار و مشکلات کممی کند. همچنین از بروز بیماری های عفونی که در محیط های عمومی بیشتر هستندجلوگیری می کند.

قطعا برای همه ماثابت شده است که بیماری در شب بدتر می شود. از این رو برای جلوگیری از پیش رویبیماری نیاز به تزریقات در منزل شبانه روزی است. دسترسی به مراکز تزریقات24 ساعته کار راحتی نیست. در صورتی که با تزریقات در منزل 24 ساعته میتوانید به راحتی این خدمات را دریافت کنید.

چرا تزریقات در منزل را به همیاران هوم سرویز بسپاریم؟

همانطور که پیش ترگفته شد تزریقات از اهمیت بالایی برخوردار است. در کنار اثربخشی سریع هر گونه سهلانگاری ممکن است خطرات زیادی را در پی داشته باشد. از این رو همکاری با موسساتپرستاری معتبر موجب از بین رفتن هر گونه نگرانی در این زمینه خواهد شد.

· استفاده ازنیروهای کارآزموده و تحصیلکرده

خیلی از افراد که خدماتتزریقات در منزل را انجام می دهند افرادی هستند که به طور تجربی این خدمات راآموخته اند. اما تمام نیروهای همراه هوم سرویز دارای تحصیلات و تجربه لازم در اینزمینه هستند و انواع تزریقات را با نهایت کیفیت ارائه می دهند.

· ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن

در مواردی که نیاز بهتزریقات فوری و سیار است در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص را در محل حاضرمی شوند.

· اعلام تعرفهتزریقات در منزل مناسب

متاسفانه بعضی ازافراد با هدف سودجویی و با اطلاع از ضروریت این خدمات تعرفه تزریقات در منزلرا خارج از عرف اعلا می کنند. اما تیم هوم سرویز با مشخص نمودن قیمت تزریقات درمنزل تنها قیمت های مصوب را اعلام نموده و دریافت می کنند.

هزینه تزریقات در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تزریقات درمنزل به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینهتزریقات در منزل می پردازیم.

· نوع تزریقات برهزینه ترریقات در منزل تاثیر دارند

در درجه اول قیمت تزریقات در خانه به نوع دارو،روش تزریق عضلانی، تزریق وریدی، تزریق زیرجلدی یا داخل جلدی مواردیهستند که قیمت تزریقات را تغییر می دهد.

· تعداد دفعاتتزریق و تعداد آمپول ها و سرم

تعداد دفعات تزریق وتعداد آمپول ها بر هزینه تزریق تاثیر دارند. در مواردی که تعداد آمپول ها زیاد استهزینه تزریقات در منزل شبانه روزی کاهش پیدا می کند.

· نوع داروها برقیمت تزریقات تاثیر دارد

بعضی از داروها برایتزریق نیاز به مهارت بالایی دارند و حتما باید توسط افرادی که تخصص کافی در اینزمینه خاص دارند ارائه شود که در این صورت هزینه تزریقات را تغییر می دهند. مواردیمانند تزریقات داخل صفاقی و تزریق داخل مفصلی که جزو این موارد هستند.

تزریقات در منزل 24 ساعته را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تزریقاتدر منزل 24 ساعته و تزریقات کودکان و .. می توانید به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمتتزریقات در خانه در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تزریقات در منزل و همچنین ارایه خدمات تزریق آمپول و دارو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, پرستاری از سالمند در منزل, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تزریقات در منزل

تزریق آمپول و دارو در منزل

وصل سرم در منزل

تزریقات کودکان در منزل

تزریقات زنان در منزل

واکسیناسیون در منزل

تزریقات شبانه روزی در منزل و تزریقات 24 ساعته توسط تیم پرستاری مجرب

نظرات کاربران

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

با سلام تشکر میکنم از هوم سرویز که این سرویس را به خوبی ارائه میدهد. ممنونم

profile picture
رامین الاه یار
11 ماه پیش |همیار نبض اول

یک دنیا ممنونم نیرویی که برای من اعزام شد هم نحوه کارشون خوب هم اخلاق و برخوردشون

شرایط تزریقات شبانه روزی در منزل

خدمات تزریقات در محل شامل حضور در محل مشتری و انجام انواع تزیقات زیرجلدی، داخل جلدی، عضلانی، وریدی، تزریق به صورت پانسیون و همچنین آموزش تزریقات در منزل و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه انجام تزریقات بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات تزریقات در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 650,000 الی 3,550,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 650,000 الی 900,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,100 الی 179,900 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 700,000 الی 2,900,000 تومان