تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

از 1189 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریقات در منزل در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت تزریقات عضلانی

200,000 تومان

قیمت تزریقات وریدی

250,000 تومان

قیمت تزریق هر واحد پکسل به دستور پزشک

900,000 تومان

قیمت تزریقات زیر جلدی

200,000 تومان

متوسط قیمت115,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره تزریقات در منزل خواهید خواند

  • تزریقات در منزل
  • خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟
  • تزریق آمپول در منزل
  • اهمیت تزریقات در منزل
  • مزایای استفاده از تزریقات در خانه
  • تزریقات شبانه روزی در منزل
  • هزینه تزریقات در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • تزریقات در خانه را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

تزریقات در منزل

خدمات تزریقات درمنزل یکی ازابتدایی ترین و مرسوم ترین اقدامات در جهت پیشبرد انواع درمان ها می باشد. در واقعتزریقات سریع ترین راهکار محسوب می شود. مطمئننا برای همه ما چندین بار اتفاقافتاده است که نیاز به تزریق آمپول در منزل، تزریق سرم یاحتی تزریق واکسن داشته باشیم. اما خوب همیشه مراجعه به بیمارستان یادرمانگاهها برای دریافت این خدمات کار آسانی نیست. گاهی دریافت سرمدر درمانگاه و معطل شدن اعضای خانواده در مراکز درمانی کمی حوصله و زمانبر است. در صورتی که می توانید به جای همه آنها از خدمات تزریقات در منزل بهرهمند شوید. در ادامه به مزایای خدمات تزریق در منزل و عوامل موثر بر هزینهتزریقات در منزل می پردازیم.

خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟

تزریقات بسیار گستردههستند و شامل موارد متعددی می باشد که بسیاری از آنها در منزل قابل انجام است کهدر ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

تزریقات در منزلداخل جلدی

تعدادی از داروها قبلاز تزریق باید در زیر لایه پوست تست شوند تا از عدم حساسیت فرد به داروی مورد نظراطمینان کسب شود. به طور مثال قبل از تزریق آنتی بیوتیک مانند پنی سیلین بایدابتدا تست انجام شود.

تزریقات در محلزیر جلدی

تزریق زیر جلدی در زیر دیوار شکم، پشت بازوها و.. انجاممی شود تا جذب دارو به آرامی انجام شود.

تزریقات وریدیدر خانه

تزریق وریدی در رگبرای جذب مایعات انجام می شود. رگ مناسب برای تزریق توسط فرد انتخاب شده و مایعاتدر رگ تزریق می شود.

تزریقات در منزلعضلانی

این نوع تزریق درعضله و زیر بافت انجام می شود. این روش رایج‌ترین روش تزریق برای بیشترداروها است. همچنین تزریق صفاقی، و تزریق داخل مفصل نیز از مواردی است که در منزلقابل انجام است.

تزریق آمپول در منزل

در مواردی که امکانانتقال بیمار به کلینیک نیست. تزریق آمپول در منزل انجام می شود. تفاوتیندارد امپول تقویتی ساده باشد یا یک پنی سیلین باشد. برای تزریقات آمپول درمنزل می توانید همیاران هوم سرویز کمک بگیرید.

اهمیت تزریقات در منزل

تزریقات در منزل از عواملی هستند که اگر بر طبق اصولو رعایت تمام نکات بهداشتی نباشد ممکن است عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشتهباشد. شاید خیلی از افراد خدمات تزریقات در خانه را انجام دهند، اما با اطمینان میتوانیم بیان کنیم که حداقل نیمی از آنها بهداشتی نیستند یا ممکن است اصولی خدماتارائه ندهند. تزریقات باید به وسیله سوزن و سرنگ های بهداشتی و کاملااستریل انجام شوند. سهل انگاری در این موارد موجب انتقال بیماری هایی نظیر هپاتیتو یا ایدز می شود.

همچنین پرستاران وبهیارانی که برای انجام این امور گماشته می شوند باید کاملا به نوع تزریق انواعدارو از نوع وریدی، زیرجلدی، داخل جلدی و یا تزریق عضلانی آشنایی داشته باشند.زیرا نوع تزریق رابطه مستقیمی با اثربخشی دارو دارد.

مزایای استفاده از تزریقات در خانه

گاهی پیش آمده که درهنگام بیماری توان حرکت و مراجعه به بیمارستان یا مراکز درمانی را ندارید. همچنیندر دوران کرونا نیز دریافت این خدمات در بیمارستان ها و درمانگاهها خود نوعی ریسکمحسوب می شود. از این رو دریافت خدمات تزریق آمپول و سرم در منزل میتواند بهترین و سالم ترین راهکار باشد.

اگر در کل بخواهیم خدماتتزریقات در منزل را با تزریقات در بیمارستانها مقایسه کنیم هم به مبحث هزینهتزریقات در منزل باید توجه کنیم و هم به موضوع زمان. معطل شدن در ترافیک ورسیدن به نزدیک ترین مرکز از یک طرف و صرف زمان زیاد در ازدحام و شلوغی همه و همه تزریقاتدر منزل را قوت می بخشند. همچنین برای کودکان و یا سالمندانی که انتقال آنهاکار راحتی نیست و گاهی آنها توان حرکت و جابجایی آنها را نداریم. از این رو انجامتزریقات در منزل بهترین گزینه پیش رو است.

تزریقات در منزلبرای کودکان

برای اکثر کودکانتزریقات غیر قابل تحمل است و شرایط را سخت تر می کنند. انجام تزریق کودکان در منزلشرایط راحت تری را به وجود می آورد و موجب می شود که محیط آرام و با آرامش بیشتری خدماتتزریقات در محل را دریافت کنند.

تزریقات زنان درمنزل

در صورتی که نیاز بههمکار خانم برای انجام تزریقات زنان در منزل است می توانید درخواست پرسنلخانم داشته باشید و با خیال راحت کلیه خدمات تزریق در منزل را به همکارانما بسپارید.

واکسیناسیون درمنزل

واکسیناسیون درمنزل نیز یکی دیگر از خدماتی است که می تواند تا مقدار بالایی از میزاناسترس به ویژه در کودکان بکاهد. همیشه نگرانی هایی از بابت انتقال کودکان برایامور این چنینی وجود داشته است. حال تصور کنید فرزندتان در محیط امن خانه بماند وشما از نهایت کیفیت خدمات تزریق واکسن در منزل بهره مند شوید.

تزریقات شبانه روزی در منزل

بعد از جراحی یاتشخیص بیماری های خاص، تمرکز کامل باید روی روند صحیح درمان و دریافت منظم داروباشد. برای افرادی که مبتلا به بیماریهای مزمن هستند. متاسفانه مراجعه بهبیمارستان ها و کلینیک ها برای انجام منظم تزریقات امری طبیعی محسوب می شود. بااین حال این رفت و آمدها امری ناراحت کننده و طاقت فرسا است. این شرایط سخت برایافرادی که محدودیت حرکتی دارند چندین برابر سخت تر خواهد بود. با توجه به اینتوضیحات تزریقات شبانه روزی در منزل از این سختی کار و مشکلات کم میکند. همچنین از بروز بیماری های عفونی که در محیط های عمومی بیشتر هستند جلوگیریمی کند.

قطعا برای همه ماثابت شده است که بیماری در شب بدتر می شود. از این رو برای جلوگیری از پیش رویبیماری نیاز به تزریقات در منزل شبانه روزی است. دسترسی به مراکز تزریقات 24 ساعتهکار راحتی نیست. در صورتی که با تزریقات در منزل 24 ساعته می توانید به راحتی اینخدمات را دریافت کنید. تزریق بیمار کرونایی در منزل نیز زیرمجموعه این خدمات است.

هزینه تزریقات در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تزریقات درمنزل به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول قیمت تزریقات در خانه به نوعدارو، روش تزریق عضلانی، تزریق وریدی، تزریق زیرجلدی یا داخل جلدی بستگیدارد. نوع تزریق، تعداد دفعات تزریق و نوع دارو نیز بر قیمت تزریقات در خانهتاثیر دارد. در نهایت محل تزریق نیز بر قیمت تزریقات در منزل راتغییر می دهد.

تزریقات در خانه را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهتزریقات در منزل 24 ساعته و تزریقات کودکان و .. می توانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمتتزریقات در خانه در محل حضور پیدا کرده و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تزریقات در منزل و همچنین ارایه خدمات تزریق آمپول و دارو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تزریقات در منزل

تزریق آمپول و دارو در منزل

وصل سرم در منزل

تزریقات کودکان در منزل

تزریقات زنان در منزل

واکسیناسیون در منزل

تزریقات شبانه روزی در منزل و تزریقات 24 ساعته توسط تیم پرستاری مجرب

نظرات کاربران

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

با سلام تشکر میکنم از هوم سرویز که این سرویس را به خوبی ارائه میدهد. ممنونم

profile picture
رامین الاه یار
5 ماه پیش |همیار نبض اول

یک دنیا ممنونم نیرویی که برای من اعزام شد هم نحوه کارشون خوب هم اخلاق و برخوردشون

شرایط تزریقات شبانه روزی در منزل

خدمات تزریقات در محل شامل حضور در محل مشتری و انجام انواع تزیقات زیرجلدی، داخل جلدی، عضلانی، وریدی، تزریق به صورت پانسیون و همچنین آموزش تزریقات در منزل و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه انجام تزریقات بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات تزریقات در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 750,000 الی 800,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 10,000 الی 16,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 250,000 الی 3,200,000 تومان