تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

از 1301 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریقات در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تزریقات در محل

300,000 تومان

قیمت تزریقات اضافی

140,000 تومان

قیمت تزریق داخل سرم

توافقی

قیمت تزریقات زیر جلدی

300,000 تومان

قیمت سرم تراپی در محل

450,000 تومان

قیمت سرم تراپی +آنتی بیوتیک

500,000 تومان

قیمت سرم تراپی اطفال و یا بیمار بدرگ

500,000 تومان

قیمت سرم تراپی داروهای خاص بیمارستانی

650,000 تومان

متوسط قیمت650,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

آنچه درباره تزریقات در منزل خواهید خواند

 • تزریقات در منزل
 • مراحل ثبت درخواست تزریقات در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • تزریقات در منزل آیا تنها با نسخه پزشک انجام می شود؟
 • خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟
 • اهمیت تزریقات در منزل
 • مزایای استفاده از تزریقات در خانه
 • تزریقات در خانه باید به چه مواردی باید دقت شود؟
 • تزریقات در منزل برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟
 • تزریقات در منزل برای کودکان
 • تزریقات زنان در منزل
 • واکسیناسیون در منزل
 • آیا تزریقات آمپول در منزل توسط پرستار انجام می شود؟
 • تزریقات شبانه روزی در منزل
 • چرا تزریقات در منزل را به همیاران هوم سرویز بسپاریم؟
 • هزینه تزریقات در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • تزریقات در منزل 24 ساعته را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل یکی از ابتدایی ترین و مرسوم ترین اقدامات در جهت پیشبرد انواع درمان ها می باشد. در واقع تزریقات سریع ترین راهکار محسوب می شوند. مطمئننا برای همه ما چندین بار اتفاق افتاده است که نیاز به تزریق آمپول در منزل، تزریق سرم یا حتی تزریق واکسن داشته باشیم. اما خوب همیشه مراجعه به بیمارستان یا درمانگاهها برای دریافت این خدمات کار آسانی نیست. گاهی دریافت سرم در درمانگاه و معطل شدن اعضای خانواده در مراکز درمانی کمی حوصله و زمان بر است. در صورتی که می توانید به جای همه آنها از خدمات تزریقات در منزل بهره مند شوید. در ادامه به مزایای خدمات تزریق در منزل و عوامل موثر بر هزینه تزریقات در منزل می پردازیم.

مراحل ثبت درخواست تزریقات در منزل هوم سرویز چگونه است؟

برای استفاده از خدمات تزریقات در منزل باید مراحل بسیار آسان و سریع ذیل طی شوند تا پرستار در محل حاضر شده و خدمات لازم را ارائه دهند که در ادامه این مراحل را شرح می دهیم.

· ثبت درخواست تزریقات در خانه

با ثبت درخواست از طریق تماس تلفنی و یا درج درخواست در سامانه هوم سرویز، شما نوع درخواست و داروی مد نظر را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین ما جهت هماهنگی های لازم

پس از ثبت درخواست همیاران ما جهت اطلاع دقیق از نوع درخواست و اعلام دقیق هزینه تزریقات در منزل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین جهت ارائه خدمات در محل

پس از هماهنگی های لازم و اطلاع از نوع تزریقات، پرستار مربوطه با تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز را با بالاترین کیفیت ارائه می کنند.

تزریقات در منزل آیا تنها با نسخه پزشک انجام می شود؟

تزریقات از واکسیناسون شروع می شود و تا آمپول های درمانی و تقویتی و تزریق سرم در منزل نیز شامل می شود. گاهی ممکن است این سوال مطرح شود که برای تزریقات حتما باید به مراکز درمانی مراجعه شود؟ خوشبختانه امروزه شرایطی فراهم آمده است که نیازی به انتقال بیمار به مراکز درمانی نیست. در بسیاری از موارد بر تزریق آمپول تقویتی به درخواست شما بدون نیاز به نسخه انجام می شود. اما در مواردی که تزریقات دارو نیاز به دستور پزشک دارد و ممکن است در صورت تزریق غیر مجاز خطراتی را برای بیمار در پی داشته باشد نسخه پزشک باید رویت شود.

خدمات تزریقات در منزل شامل چه مواردی است؟

تزریقات بسیار گسترده هستند و شامل موارد متعددی می باشد که بسیاری از آنها در منزل قابل انجام است که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· تزریقات در منزل داخل جلدی

تعدادی از داروها قبل از تزریق باید در زیر لایه پوست تست شوند تا از عدم حساسیت فرد به داروی مورد نظر اطمینان کسب شود. به طور مثال قبل از تزریق آنتی بیوتیک مانند پنی سیلین باید ابتدا تست انجام شود.

· تزریقات در محل زیر جلدی

تزریق زیر جلدی در زیر دیوار شکم، پشت بازوها و.. انجام می شود تا جذب دارو به آرامی انجام شود.

· تزریقات وریدی در خانه

تزریق وریدی در رگ برای جذب مایعات انجام می شود. رگ مناسب برای تزریق توسط فرد انتخاب شده و مایعات در رگ تزریق می شود.

· تزریقات در منزل عضلانی

این نوع تزریق در عضله و زیر بافت انجام می شود. این روش رایج‌ترین روش تزریق برای بیشتر داروها است.

· تزریق آمپول در منزل

در مواردی که امکان انتقال بیمار به کلینیک نیست. تزریق آمپول در منزل انجام می شود. تفاوتی ندارد امپول تقویتی ساده باشد یا یک پنی سیلین باشد. برای تزریقات آمپول در منزل می توانید همیاران هوم سرویز کمک بگیرید.

اهمیت تزریقات در منزل

تزریقات در منزل از عواملی هستند که اگر بر طبق اصول و رعایت تمام نکات بهداشتی نباشد ممکن است عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. شاید خیلی از افراد خدمات تزریقات در خانه را انجام دهند، اما با اطمینان می توانیم بیان کنیم که حداقل نیمی از آنها بهداشتی نیستند یا ممکن است اصولی خدمات ارائه ندهند. تزریقات باید به وسیله سوزن و سرنگ های بهداشتی و کاملا استریل انجام شوند. سهل انگاری در این موارد موجب انتقال بیماری هایی نظیر هپاتیت و یا ایدز می شود.

همچنین پرستاران و بهیارانی که برای انجام این امور گماشته می شوند باید کاملا به نوع تزریق انواع دارو از نوع وریدی، زیرجلدی، داخل جلدی و یا تزریق عضلانی آشنایی داشته باشند. زیرا نوع تزریق رابطه مستقیمی با اثربخشی دارو دارد.

مزایای استفاده از تزریقات در خانه

گاهی پیش آمده که در هنگام بیماری توان حرکت و مراجعه به بیمارستان یا مراکز درمانی را ندارید. همچنین دریافت این خدمات در بیمارستان ها و درمانگاهها خود نوعی ریسک محسوب می شود. از این رو دریافت خدمات تزریق آمپول و سرم می تواند بهترین و سالم ترین راهکار باشد.

اگر در کل بخواهیم خدمات تزریقات در منزل را با تزریقات در بیمارستانها مقایسه کنیم هم به مبحث هزینه تزریقات در منزل باید توجه کنیم و هم به موضوع زمان. معطل شدن در ترافیک و رسیدن به نزدیک ترین مرکز از یک طرف و صرف زمان زیاد در ازدحام و شلوغی همه و همه تزریقات در منزل را قوت می بخشند. همچنین برای کودکان و یا سالمندانی که انتقال آنها کار راحتی نیست و گاهی آنها توان حرکت و جابجایی آنها را نداریم. از این رو انجام تزریقات در منزل بهترین گزینه پیش رو است.

تزریقات در خانه باید به چه مواردی باید دقت شود؟

زمانی که مایل به درخواست تزریقات در خانه هستید رعایت مواردی توسط پرستار و فرد بیمار الزامی است که توضیح می دهیم.

 • وسایل مورد نیاز برای انواع تزریق در منزل باید همراه پرستار باشد. در صورت نیاز استفاده شود.
 • پرستار باید برای تزریقات داروهای خاص نسخه و دستور پزشک را رویت کند.
 • برای انجام تزریقات رعایت موارد بهداشتی و استفاده از دستکش الزامی است.
 • قبل از تزریق تعدادی از داروها، باید سابقه حساسیت بیمار مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین در موارد ضروری تست قبل از تزریق آمپول باید انجام شود.
 • برای حفظ حریم شخصی بیمار برای بیمار مرد یا زن می توانید از خدمات تزریقات زنان در منزل که توسط پرستار خانم ارارئه می شود استفاده کنید. همچنین این شرایط برای تزریقات مردان نیز در صورت تمایل ارائه می شود.

تزریقات در منزل برای چه افرادی پیشنهاد می شود؟

 • افراد سالمند که امکان حرکت دادن آنها دشوار است.
 • افراد بیماری که در دوره نقاهت هستند و جابجا شدن برای این افراد خطرساز است.
 • تزریقات برای کودکانی که با حضور در مراکز درمانی و بیمارستان ها دچار استرس شدید می شوند.
 • افرادی که دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند و در صورت مراجعه به محیط های آلوده مانند بیمارستان و درمانگاه ها ممکن است دچار مشکل شوند.
 • افرادی که تحمل ترافیک و معطل شدن در مراکز درمانی را ندارند.

تزریقات در منزل برای کودکان

برای اکثر کودکان تزریقات غیر قابل تحمل است و شرایط را سخت تر می کنند. انجام تزریق کودکان در منزل شرایط راحت تری را به وجود می آورد و موجب می شود که محیط آرام و با آرامش بیشتری خدمات تزریقات در محل را دریافت کنند.

تزریقات زنان در منزل

در صورتی که نیاز به همکار خانم برای انجام تزریقات زنان در منزل است می توانید درخواست پرسنل خانم داشته باشید و با خیال راحت کلیه خدمات تزریق در منزل را به همکاران ما بسپارید.

واکسیناسیون در منزل

واکسیناسیون در منزل نیز یکی دیگر از خدماتی است که می تواند تا مقدار بالایی از میزان استرس به ویژه در کودکان بکاهد. همیشه نگرانی هایی از بابت انتقال کودکان برای امور این چنینی وجود داشته است. حال تصور کنید فرزندتان در محیط امن خانه بماند و شما از نهایت کیفیت خدمات تزریق واکسن در منزل بهره مند شوید.

آیا تزریقات آمپول در منزل توسط پرستار انجام می شود؟

یکی از نگرانی های افرادی که نیاز به تزریق آمپول در منزل دارند میزان مهارت افراد و تحصیلات وی است. با کمک هوم سرویز تمام تزریق در منزل از تزریق آمپول دارای مدارک لازم هستند و مهارت های تخصصی در این زمینه دارند. به این ترتیب انواع تزریق های وریدی، تزریقات حساس توسط پرستاران با تجربه انجام می شود..

تزریقات شبانه روزی در منزل

بعد از جراحی یا تشخیص بیماری های خاص، تمرکز کامل باید روی روند صحیح درمان و دریافت منظم دارو باشد. برای افرادی که مبتلا به بیماریهای مزمن هستند. متاسفانه مراجعه به بیمارستان ها و کلینیک ها برای انجام منظم تزریقات امری طبیعی محسوب می شود. با این حال این رفت و آمدها امری ناراحت کننده و طاقت فرسا است. این شرایط سخت برای افرادی که محدودیت حرکتی دارند چندین برابر سخت تر خواهد بود. با توجه به این توضیحات تزریقات شبانه روزی در منزل از این سختی کار و مشکلات کم می کند. همچنین از بروز بیماری های عفونی که در محیط های عمومی بیشتر هستند جلوگیری می کند.

قطعا برای همه ما ثابت شده است که بیماری در شب بدتر می شود. از این رو برای جلوگیری از پیش روی بیماری نیاز به تزریقات در منزل شبانه روزی است. دسترسی به مراکز تزریقات 24 ساعته کار راحتی نیست. در صورتی که با تزریقات در منزل 24 ساعته می توانید به راحتی این خدمات را دریافت کنید.

چرا تزریقات در منزل را به همیاران هوم سرویز بسپاریم؟

همانطور که پیش تر گفته شد تزریقات از اهمیت بالایی برخوردار است. در کنار اثربخشی سریع هر گونه سهل انگاری ممکن است خطرات زیادی را در پی داشته باشد. از این رو همکاری با موسسات پرستاری معتبر موجب از بین رفتن هر گونه نگرانی در این زمینه خواهد شد.

· استفاده از نیروهای کارآزموده و تحصیلکرده

خیلی از افراد که خدمات تزریقات در منزل را انجام می دهند افرادی هستند که به طور تجربی این خدمات را آموخته اند. اما تمام نیروهای همراه هوم سرویز دارای تحصیلات و تجربه لازم در این زمینه هستند و انواع تزریقات را با نهایت کیفیت ارائه می دهند.

· ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

در مواردی که نیاز به تزریقات فوری و سیار است در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص را در محل حاضر می شوند.

· اعلام تعرفه تزریقات در منزل مناسب

متاسفانه بعضی از افراد با هدف سودجویی و با اطلاع از ضروریت این خدمات تعرفه تزریقات در منزل را خارج از عرف اعلا می کنند. اما تیم هوم سرویز با مشخص نمودن قیمت تزریقات در منزل تنها قیمت های مصوب را اعلام نموده و دریافت می کنند.

هزینه تزریقات در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تزریقات در منزل به موارد متعددی وابسته است. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزینه تزریقات در منزل می پردازیم.

· نوع تزریقات بر هزینه ترریقات در منزل تاثیر دارند

در درجه اول قیمت تزریقات در خانه به نوع دارو، روش تزریق عضلانی، تزریق وریدی، تزریق زیرجلدی یا داخل جلدی مواردی هستند که قیمت تزریقات را تغییر می دهد.

· تعداد دفعات تزریق و تعداد آمپول ها و سرم

تعداد دفعات تزریق و تعداد آمپول ها بر هزینه تزریق تاثیر دارند. در مواردی که تعداد آمپول ها زیاد است هزینه تزریقات در منزل شبانه روزی کاهش پیدا می کند.

· نوع داروها بر قیمت تزریقات تاثیر دارد

بعضی از داروها برای تزریق نیاز به مهارت بالایی دارند و حتما باید توسط افرادی که تخصص کافی در این زمینه خاص دارند ارائه شود که در این صورت هزینه تزریقات را تغییر می دهند. مواردی مانند تزریقات داخل صفاقی و تزریق داخل مفصلی که جزو این موارد هستند.

تزریقات در منزل 24 ساعته را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تزریقات در منزل 24 ساعته و تزریقات کودکان و .. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمت تزریقات در خانه در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تزریقات در منزل و همچنین ارایه خدمات تزریق آمپول و دارو در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, پرستاری از سالمند در منزل, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تزریقات در منزل

تزریق آمپول و دارو در محل

تزریقات سالمندان در منزل

تزریقات کودکان در منزل

تزریقات زنان در منزل

واکسیناسیون در منزل

تزریقات شبانه روزی در منزل و تزریقات 24 ساعته توسط تیم پرستاری مجرب

نظرات کاربران

profile picture
انیس میرسالاری

مرتب و منظم بودن به موقع اومدن. از هوم سرویز ممنونم بابت نیروهای بااخلاق و کاربلدی که فرستادن. بالاترین امتیاز رو میدم بهشون

profile picture
زیور فهیم
3 ماه پیش |همیار نبض اول

دستشون درد نکنه، بینهایت ممنونم

profile picture
سحر حاجی میرزایی
8 ماه پیش |همیار نبض اول

همه چیز عالی بود هم وقت شناسی هم رفتار محترمانه و مهربان و هم کیفیت انجام کار

profile picture
رحمتی رحمتی
10 ماه پیش |همیار نبض اول

خیلیی عالی بودن قیمتشون کاملا منصفانه بود یکی دیگه از همیارا قیمت دوبرابر ایشون دادند اما ایشون با قیمت خیلی کمتر ی پرستار خانم خیلی خوش برخورد و حرفه ای رو خیلی زود برامون فرستادند.هم خودشون هم پرستار خیلی خوش برخورد بودن.بازهم از سایت خوب شما سفارش میذم حتما

شرایط تزریقات شبانه روزی در منزل

خدمات تزریقات در محل شامل حضور در محل مشتری و انجام انواع تزیقات زیرجلدی، داخل جلدی، عضلانی، وریدی، تزریق به صورت پانسیون و همچنین آموزش تزریقات در منزل و ... می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه انجام تزریقات بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات تزریقات در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 750,000 الی 1,500,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان
ecg
اکو قلب در محل
قیمت از 2,300,000 الی 5,000,000 تومان