ارسال دارو

ارسال دارو

از 18666 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ارسال دارو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ارسال دارو

توافقی

متوسط قیمت460,000 تومانکمینه قیمت460,000 تومانبیشینه قیمت460,000 تومان

آنچه درباره ارسال دارو خواهید خواند

  • ارسال دارو درب منزل
  • داروخانه آنلاین هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
  • خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی
  • ارسال دارو درب منزل
  • تحویل دارو درب منزل
  • شرایط تحویل فوری دارو درب منزل
  • ارسال دارو با پیک
  • ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟
  • هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

ارسال دارو درب منزل

ارسال دارو درب منزل با کمک داروخانه آنلاین یکی دیگر از خدمات بسیار مفید در راستای تامین رفاه افراد می باشد. در شرایط کنونی خیلی از افراد مبتلا به بیماری های مزمن و یا حتی افرادی که به دنبال مکمل های خاص هستند، می توانند از خدمات تحویل دارو درب منزل بهره مند شوند. همچنین داروخانه آنلاین شبانه روزی بهترین فرصت برای بیمارانی است که در حال سپری کردن دوره نقاهت بیماری هستند و با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل نیازی به خروج از منزل ندارند. یکی از خدماتی که می تواند در راستای کمک به درمان افراد مبتلا به بیماری های واگیردار و عفونی بسیار موثر باشد، ارسال فوری دارو درب منزل است. همچنین افرادی که قادر به خروج از منزل نیستند می توانند به راحتی از این خدمات بهره مند شوند. در ادامه به مواردی که در تحویل دارو در منزل شبانه روزی باید دقت شود و عوامل موثر بر هزینه ارسال دارو به منزل می پردازیم.

داروخانه آنلاین هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفته شد در مواردی که امکان مراجعه به داروخانه شبانه روزی وجود ندارد یا برای پیدا کردن داروهای خاص باید به داروخانه های متعدد مراجعه نمود بهترین کار استفاده از خدمات ویژه داروخانه آنلاین و ارسال دارو به منزل است.

· همکاری با داروخانه های مجاز سطح شهر

ارسال دارو از خدمات حساس می باشد از این رو داروخانه مجاز و دارای داروهای معتبر تنها قادر به ارائه این خدمات می باشند. تمام داروخانه های آنلاین هوم سرویز مجاز بوده و تحت نظارت سازمان غذا و دارو کشور هستند.

· ارسال دارو فوری به سراسر شهر

تفاوتی ندارد در کدام قسمت شهر هستید تنها کافیست به رایگان ثبت درخواست کنید و نوع دارو مورد نظر خود را ذکر کنید و در کمترین زمان ممکن داروی مورد نظر را در محل دریافت کنید.

· امکان خرید اینترنتی دارو با نسخه در داروخانه آنلاین هوم سرویز

در صورتی که نسخه دارید و نگران هزینه ارسال دارو و قیمت داروهای خود هستید کافیست که عکس نسخه خود را ارسال کنید و از سقف بیمه خود برای داروهایی که تحت پوشش بیمه هستند استفاده کنید.

· حفظ حریم شخصی

انواع مکمل های غذایی، داروهایی درمانی، محصولات بهداشتی و ... در داروخانه آنلاین هوم سرویز موجود می باشند. لذا بدون هیچ گونه دغدغه می توانید داروها و محصولات بهداشتی را سفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی

تکنولوژی همواره در راستای آسان تر کردن زندگی و ایجاد آسایش برای بشر قدم بر می دارد. اهمیت مصرف بعضی از داروها حیاتی است. از این رو هر گونه سهل انگاری و کوتاهی می تواند حتی به قیمت جان افراد تمام شود. با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل می توانید در هر ساعاتی از شبانه روز در صورتی که به داروی خاصی نیاز دارید. آن را از داروخانه آنلاین شبانه روزی دریافت کنید.

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی صرفا مربوط به تهیه داروهای بهداشتی و مکمل نیست. بلکه دریافت داروهای خاص دیگر را نیز شامل می شود. شما در صورت دارا بودن نسخه پزشک می توانید دسترسی کامل به داروهایی داشته باشید که شاید پیدا کردن آنها برای شما در صورت مراجعه حضوری بسیار دشوار و وقت گیر باشد. ارسال دارو شبانه روزی موجب می شود که در ساعاتی که دسترسی به داروخانه برایتان سخت است به داروهای واجب دسترسی پیدا کنید.

ارسال دارو درب منزل

تصور کنید با یک نسخه در دست پس از پیمودن یک مسافت طولانی و گذراندن شرایط ترافیک به داروخانه رسیده اید. بعد از انتظار در صف تازه متوجه می شوید که داروخانه داروی تجویز شده در نسخه شما را ندارد. خوب حالا باید تمام این اقدامات را برای رسیدن به داروخانه بعدی انجام دهید. خوب چرا این همه سختی؟!

ارسال دارو به منزل و ارسال دارو با پیک از هر جهتی به نفع شماست. کافیست اطمینان داشته باشید که از محل های مطمئن خدمات خرید دارو آنلاین را انجام می دهید. هزینه رفت و آمد و زمانی که باید صرف کنید. همه و همه می تواند بسیار خسته کننده و طاقت فرسا باشد. چه بسا در بسیاری از موارد هزینه های شما بر خلاف تصور عموم بسیار بالاتر از زمانی می شود که از خدمات ارسال دارو با پیک استفاده می کنید.

تحویل دارو درب منزل

اگر به شرایط ذکر شده در بالا یک نظر کلی بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که بر کشتی تکنولوژی سوار شوید. راهکارهای سنتی را کنار بگذارید. کافی است به هوم سرویز رجوع کنید. هوم سرویز یک اپلیکیشن کاملا کاربردی در هر زمینه می باشد. از تخصصی ترین خدمات پزشکی مانند ویزیت پزشک در خانه، سونوگرافی در منزل تا ارسال دارو در محل. همکاری با بهترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات پزشکی و پرستاری و داروخانه شبانه روزی موجب می شود که در هر منطقه که هستید در صورت نیاز به ارسال فوری دارو و سایر خدمات ، در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار بگیرد.

شرایط تحویل فوری دارو درب منزل

همانطور که می دانید دریافت یکسری از داروها به علل مختلف با محدودیت ها و سخت گیری هایی همراه است. در شرایط عادی ارسال عکس واضح از نسخه و یا سفارش داروها، قرص و آمپول هایی که به نسخه پزشک نیازی ندارند، کافی است.

اما در ارتباط با داروهای خاصی مربوط به بیماران خاص مانند اعصاب و یا تعدادی از مسکن های قوی وغیره حتما به دریافت نسخه اصلی توسط متصدی داروخانه نیاز است. نکته دیگر اینکه صرفا داروهای مجاز و تایید شده توسط سازمان غدا و دارو، تحت خدمات ارسال دارو درب منزل هوم سرویز پوشش داده می شوند. البته صرفا داروهای درمانی شامل این سرویس نیستند. بلکه خرید آنلاین انواع مکمل های غذایی، لوازم بهداشتی و در کل کلیه اقلام موجود در داروخانه شامل این سرویس می شوند.

ارسال دارو با پیک

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی باید کاملا مطابق با استاندارد‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود. همچنین داروها در بسته بندی درست و کاملا ایمن به دست مصرف کننده برسد. این ایمنی در ارسال انواع آمپول ها و محموله های شیشه ای باید با دقت بیشتری رعایت شود.

ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟

خدمات ارسال دارو در محل شامل هر دسته از داروهای کمیاب پزشکی، پوست و مو، آرایشی، بهداشتی و حتی دریافت مکمل های غذایی است در صورتی که ارائه داروها با محدودیتی همراه نباشد. با کمک هوم سرویز تمام داروهایی که قابلیت فروش آنلاین را دارند با همکاری داروخانه های کاملا معتبر به طور مستقیم به دست متقاضی می رسد. همچنین در صورت درخواست کاربر به استفاده از بیمه می تواند دفترچه بیمه خود را بفرستد. سپس دفترچه بیمه به همراه داروها را دریافت نماید.

هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ارسال دارو به منزل به موارد متعددی وابسته است. نوع دارو، تحت بیمه بودن یا آزاد بودن از مواردی است که بر قیمت تحویل دارو درب منزل تاثیر دارد. به طور کل بر اساس نوع درخواست قیمت داروها تفاوت دارند و تنها یک مورد ارسال دارو با پیک به آن اضافه می شود.

ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات ارسال دارو ، خدمات فیزیوتراپی در منزل و ... درب منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین ما در این حوزه و سایر موارد پزشکی مانند اکوی قلب در خانه کمترین زمان پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت. نوع داروی مد نظر شما و نسخه شما را بررسی می کنند. سپس بعد از اطلاع رسایی از هزینه ارسال دارو در منزل در صورت رضایت شما داروها تهیه و برای شما ارسال می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ارسال دارو

ارسال دارو درب منزل

ارسال داروهای مکمل غذایی و تقویتی

ارسال دارو با نسخه پزشک

ارسال داروهای پوست و مو

خرید آنلاین داروهای کمیاب برای بیماری های خاص

تحویل دارو بهداشتی و محصولات بهداشتی در منزل

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه صدراللهی

مچکرم از برنامه و همیار خوبتون، دارویی که به سختی پیدا می‌شد رو برام ارسال کردن، هزینه ش یکم زیاد شد ولی همینکه پیدا شد خوب بود👍

profile picture
جمیله احمدی

با عرض سلام و خداقوت! بسیار عالی. متشکرم.

profile picture
سمیه نجفیان

عالی بود خیلی سریع دارو رو برام ارسال کردن دیگه اصلا نیازی به رفتن داروخانه و تو صف های شلوغ ایستادن نبود ممنونم از هوم سرویز و خدمات عالیش

profile picture
اشکان جمالی

فوق العاده بود سرویسی که گرفتم

شرایط ارسال دارو درب منزل و ارسال مکمل های غذایی

خدمات ارسال دارو در محل، شامل ثبت درخواست مشتری و ذکر جزئیات مورد نظر به همراه ارسال عکس نسخه مهمور به مهر پزشک و تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه نسخه و پرداخت وجه و در نهایت ارسال سریع دارو به همراه فاکتور معتبر جهت ارایه به بیمه تکمیلی توسط پیک برای مشتری می باشد.

این سرویس صرفا شامل داروهای مجاز اعلام شده توسط وزارت بهداشت می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات ارسال دارو در محل، از داورخانه های شبانه روزی معتبر و دارای مجوز ارسال دارو و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

جهت ارسال داروهای پزشکی وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید.

امکان تهیه و ارسال دارو جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 750,000 الی 1,500,000 تومان
ecg
اکو قلب در محل
قیمت از 2,600,000 الی 5,000,000 تومان
injection
تزریقات در محل
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان