ارسال دارو

ارسال دارو

از 10488 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ارسال دارو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ارسال دارو

توافقی

متوسط قیمت90,400 تومانکمینه قیمت61,100 تومانبیشینه قیمت179,900 تومان

آنچه درباره ارسال دارو خواهید خواند

  • ارسال دارو درب منزل
  • داروخانه آنلاین هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
  • خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی
  • ارسال دارو درب منزل
  • تحویل دارو درب منزل
  • شرایط تحویل فوری دارو درب منزل
  • ارسال دارو با پیک
  • ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟
  • هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

ارسال دارو درب منزل

ارسال دارو درب منزل با کمک داروخانه آنلاین یکیدیگر از خدمات بسیار مفید در راستای تامین رفاه افراد می باشد. در شرایط کنونیخیلی از افراد مبتلا به بیماری های مزمن و یا حتی افرادی که به دنبال مکمل های خاصهستند، می توانند از خدمات تحویل دارو درب منزل بهره مند شوند. همچنین داروخانه آنلاین شبانهروزی بهترین فرصت برای بیمارانی است که در حال سپری کردن دوره نقاهتبیماری هستند و با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل نیازیبه خروج از منزل ندارند. یکی از خدماتی که می تواند در راستای کمک به درمان افرادمبتلا به بیماری های واگیردار و عفونی بسیار موثر باشد، ارسال فوری دارو دربمنزل است. همچنین افرادی کهقادر به خروج از منزل نیستند می توانند به راحتی از این خدمات بهره مند شوند. درادامه به مواردی که در تحویل دارو در منزل شبانه روزی باید دقتشود و عوامل موثر بر هزینه ارسال دارو به منزل می پردازیم.

داروخانه آنلاین هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که گفته شددر مواردی که امکان مراجعه به داروخانه شبانه روزی وجود ندارد یا برای پیداکردن داروهای خاص باید به داروخانه های متعدد مراجعه نمود بهترین کار استفاده ازخدمات ویژه داروخانه آنلاین و ارسال دارو به منزل است.

· همکاری باداروخانه های مجاز سطح شهر

ارسال دارو از خدماتحساس می باشد از این رو داروخانه مجاز و دارای داروهای معتبر تنها قادر به ارائهاین خدمات می باشند. تمام داروخانه های آنلاین هوم سرویز مجاز بوده و تحت نظارتسازمان غذا و دارو کشور هستند.

· ارسال دارو فوریبه سراسر شهر

تفاوتی ندارد در کدامقسمت شهر هستید تنها کافیست به رایگان ثبت درخواست کنید و نوع دارو مورد نظر خودرا ذکر کنید و در کمترین زمان ممکن داروی مورد نظر را در محل دریافت کنید.

· امکان خریداینترنتی دارو با نسخه در داروخانه آنلاین هوم سرویز

در صورتی که نسخهدارید و نگران هزینه ارسال دارو و قیمت داروهای خود هستید کافیست که عکسنسخه خود را ارسال کنید و از سقف بیمه خود برای داروهایی که تحت پوشش بیمه هستنداستفاده کنید.

· حفظ حریم شخصی

انواع مکمل هایغذایی، داروهایی درمانی، محصولات بهداشتی و ... در داروخانه آنلاین هوم سرویزموجود می باشند. لذا بدون هیچ گونه دغدغه می توانید داروها و محصولات بهداشتی راسفارش داده و درب منزل دریافت کنید.

خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی

تکنولوژی همواره درراستای آسان تر کردن زندگی و ایجاد آسایش برای بشر قدم بر می دارد. اهمیت مصرفبعضی از داروها حیاتی است. از این رو هر گونه سهل انگاری و کوتاهی می تواند حتی بهقیمت جان افراد تمام شود. با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل میتوانید در هر ساعاتی از شبانه روز در صورتی که به داروی خاصی نیاز دارید. آن رااز داروخانه آنلاین شبانه روزی دریافت کنید.

تحویل دارو درب منزل شبانهروزی صرفا مربوط به تهیه داروهای بهداشتی و مکمل نیست. بلکه دریافت داروهایخاص دیگر را نیز شامل می شود. شما در صورت دارا بودن نسخه پزشک می توانید دسترسیکامل به داروهایی داشته باشید که شاید پیدا کردن آنها برای شما در صورت مراجعهحضوری بسیار دشوار و وقت گیر باشد. ارسال دارو شبانهروزی موجب می شود که در ساعاتی که دسترسی به داروخانه برایتان سخت است بهداروهای واجب دسترسی پیدا کنید.

ارسال دارو درب منزل

تصور کنید با یک نسخهدر دست پس از پیمودن یک مسافت طولانی و گذراندن شرایط ترافیک به داروخانه رسیدهاید. بعد از انتظار در صف تازه متوجه می شوید که داروخانه داروی تجویز شده در نسخهشما را ندارد. خوب حالا باید تمام این اقدامات را برای رسیدن به داروخانه بعدیانجام دهید. خوب چرا این همه سختی؟!

ارسال دارو به منزل و ارسال دارو با پیک ازهر جهتی به نفع شماست. کافیست اطمینان داشته باشید که از محل های مطمئن خدماتخرید دارو آنلاین را انجام می دهید. هزینه رفت و آمد و زمانی که بایدصرف کنید. همه و همه می تواند بسیار خسته کننده و طاقت فرسا باشد. چه بسا دربسیاری از موارد هزینه های شما بر خلاف تصور عموم بسیار بالاتر از زمانی می شود کهاز خدمات ارسال دارو با پیک استفاده می کنید.

تحویل دارو درب منزل

اگر به شرایط ذکر شدهدر بالا یک نظر کلی بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که بر کشتی تکنولوژی سوارشوید. راهکارهای سنتی را کنار بگذارید. کافی است به هوم سرویز رجوع کنید. هومسرویز یک اپلیکیشن کاملا کاربردی در هر زمینه می باشد. از تخصصی ترین خدمات پزشکیمانند ویزیت پزشک در خانه،سونوگرافی در منزل تا ارسالدارو در محل. همکاری با بهترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات پزشکی و پرستاری وداروخانه شبانه روزی موجب می شود که در هر منطقه که هستید در صورت نیاز به ارسالفوری دارو و سایر خدمات ، در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار بگیرد.

شرایط تحویل فوری دارو درب منزل

همانطور که می دانیددریافت یکسری از داروها به علل مختلف با محدودیت ها و سخت گیری هایی همراه است. درشرایط عادی ارسال عکس واضح از نسخه و یا سفارشداروها، قرص و آمپول هایی که به نسخه پزشک نیازی ندارند، کافیاست.

اما در ارتباط باداروهای خاصی مربوط به بیماران خاص مانند اعصاب و یا تعدادی از مسکن هایقوی وغیره حتما به دریافت نسخه اصلی توسط متصدی داروخانه نیاز است. نکته دیگر اینکه صرفا داروهای مجاز وتایید شده توسط سازمان غدا و دارو، تحت خدمات ارسال دارو درب منزل هومسرویز پوشش داده می شوند. البته صرفا داروهای درمانی شامل این سرویس نیستند.بلکه خرید آنلاین انواع مکمل های غذایی، لوازم بهداشتی و در کل کلیه اقلام موجوددر داروخانه شامل این سرویس می شوند.

ارسال دارو با پیک

تحویل دارو درب منزلشبانه روزی بایدکاملا مطابق با استاندارد‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود. همچنین داروهادر بسته بندی درست و کاملا ایمن به دست مصرف کننده برسد. این ایمنی در ارسال انواعآمپول ها و محموله های شیشه ای باید با دقت بیشتری رعایت شود.

ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟

خدمات ارسال دارو درمحل شامل هر دسته از داروهای کمیاب پزشکی، پوست و مو، آرایشی،بهداشتی و حتی دریافت مکمل های غذایی است در صورتی که ارائه داروها با محدودیتی همراه نباشد. با کمک هوم سرویز تمام داروهایی که قابلیت فروشآنلاین را دارند با همکاری داروخانه های کاملا معتبر به طور مستقیم بهدست متقاضی می رسد. همچنین در صورت درخواست کاربر به استفاده از بیمه می توانددفترچه بیمه خود را بفرستد. سپس دفترچه بیمه به همراه داروها را دریافت نماید.

هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ارسال دارو بهمنزل به موارد متعددی وابسته است. نوع دارو، تحت بیمه بودن یا آزاد بودن از مواردیاست که بر قیمت تحویل دارو درب منزل تاثیر دارد. به طور کل بر اساس نوع درخواستقیمت داروها تفاوت دارند و تنها یک مورد ارسال دارو با پیک به آن اضافه می شود.

ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات ارسال دارو ، خدماتفیزیوتراپی در منزل و ... درب منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. مشاورین ما در این حوزه و سایر موارد پزشکی مانند اکوی قلب در خانه کمترین زمان پس از ثبت درخواست با شما تماسخواهند گرفت. نوع داروی مد نظر شما و نسخه شما را بررسی می کنند. سپسبعد از اطلاع رسایی از هزینه ارسال دارو در منزل در صورت رضایت شماداروها تهیه و برای شما ارسال می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ارسال دارو

ارسال دارو درب منزل

ارسال داروهای مکمل غذایی و تقویتی

ارسال دارو با نسخه پزشک

ارسال داروهای پوست و مو

خرید آنلاین داروهای کمیاب برای بیماری های خاص

تحویل دارو بهداشتی و محصولات بهداشتی در منزل

نظرات کاربران

profile picture
سمیه نجفیان

عالی بود خیلی سریع دارو رو برام ارسال کردن دیگه اصلا نیازی به رفتن داروخانه و تو صف های شلوغ ایستادن نبود ممنونم از هوم سرویز و خدمات عالیش

profile picture
اشکان جمالی

فوق العاده بود سرویسی که گرفتم

profile picture
احمد بختیار

به موقع و سریع

شرایط ارسال دارو درب منزل و ارسال مکمل های غذایی

خدمات ارسال دارو در محل، شامل ثبت درخواست مشتری و ذکر جزئیات مورد نظر به همراه ارسال عکس نسخه مهمور به مهر پزشک و تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه نسخه و پرداخت وجه و در نهایت ارسال سریع دارو به همراه فاکتور معتبر جهت ارایه به بیمه تکمیلی توسط پیک برای مشتری می باشد.

این سرویس صرفا شامل داروهای مجاز اعلام شده توسط وزارت بهداشت می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات ارسال دارو در محل، از داورخانه های شبانه روزی معتبر و دارای مجوز ارسال دارو و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

جهت ارسال داروهای پزشکی وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید.

امکان تهیه و ارسال دارو جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 650,000 الی 900,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 700,000 الی 2,900,000 تومان
تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 220,000 الی 600,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 650,000 الی 3,550,000 تومان