ارسال دارو

ارسال دارو

از 1813 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ارسال دارو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ارسال دارو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ارسال دارو درب منزل

ارسال دارو درب منزل یکی دیگر از خدمات بسیار مفید در راستای تامین رفاه افراد می باشد. در شرایط کنونی خیلی از افراد مبتلا به بیماری های مزمن و یا حتی افرادی که به دنبال مکمل های خاص هستند، می توانند از خدمات تحویل دارو درب منزل بهره مند شوند. همچنین داروخانه آنلاین شبانه روزی بهترین فرصت برای بیمارانی است که در حال سپری کردن دوره نقاهت بیماری هستند و با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل نیازی به خروج از منزل ندارند. در دوران کرونا ماندن در منزل بهترین راهکار برای قطع کردن این زنجیره انتقال است. یکی از خدماتی که می تواند در راستای کمک به درمان افراد مبتلا به کرونا بسیار موثر باشد، ارسال فوری دارو درب منزل است. در ادامه به مواردی که در تحویل دارو در منزل شبانه روزی باید دقت شود و عوامل موثر بر هزینه ارسال دارو به منزل می پردازیم.

خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی

تکنولوژی همواره در راستای آسان تر کردن زندگی و ایجاد آسایش برای بشر قدم بر می دارد. اهمیت مصرف بعضی از داروها حیاتی است. از این رو هر گونه سهل انگاری و کوتاهی می تواند حتی به قیمت جان افراد تمام شود. با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل می توانید در هر ساعاتی از شبانه روز در صورتی که به داروی خاصی نیاز دارید. آن را از داروخانه آنلاین شبانه روزی دریافت کنید.

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی صرفا مربوط به تهیه داروهای بیماری کرونا نیست. بلکه دریافت داروهای خاص دیگر را نیز شامل می شود. شما در صورت دارا بودن نسخه پزشک می توانید دسترسی کامل به داروهایی داشته باشید که شاید پیدا کردن آنها برای شما در صورت مراجعه حضوری بسیار دشوار و وقت گیر باشد. ارسال دارو شبانه روزی موجب می شود که در ساعاتی که دسترسی به داروخانه برایتان سخت است به داروهای واجب دسترسی پیدا کنید.

ارسال دارو درب منزل

تصور کنید با یک نسخه در دست پس از پیمودن یک مسافت طولانی و گذراندن شرایط ترافیک به داروخانه رسیده اید. بعد از انتظار در صف تازه متوجه می شوید که داروخانه داروی تجویز شده در نسخه شما را ندارد. خوب حالا باید تمام این اقدامات را برای رسیدن به داروخانه بعدی انجام دهید. خوب چرا این همه سختی؟!

ارسال دارو به منزل و ارسال دارو با پیک از هر جهتی به نفع شماست. کافیست اطمینان داشته باشید که از محل های مطمئن خدمات خرید دارو آنلاین را انجام می دهید. هزینه رفت و آمد و زمانی که باید صرف کنید. همه و همه می تواند بسیار خسته کننده و طاقت فرسا باشد. چه بسا در بسیاری از موارد هزینه های شما بر خلاف تصور عموم بسیار بالاتر از زمانی می شود که از خدمات ارسال دارو با پیک استفاده می کنید.

تحویل دارو درب منزل

اگر به شرایط ذکر شده در بالا یک نظر کلی بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که بر کشتی تکنولوژی سوار شوید. راهکارهای سنتی را کنار بگذارید. کافی است به هوم سرویز رجوع کنید. هوم سرویز یک اپلیکیشن کاملا کاربردی در هر زمینه می باشد. از تخصصی ترین خدمات پزشکی تا ارسال دارو در محل. همکاری با بهترین داروخانه شبانه روزی موجب می شود که در هر منطقه که هستید در صورت نیاز به ارسال فوری دارو، در کمترین زمان ممکن داروها در اختیارتان قرار بگیرد.

شرایط تحویل فوری دارو درب منزل

همانطور که می دانید دریافت یکسری از داروها به علل مختلف با محدودیت ها و سخت گیری هایی همراه است. در شرایط عادی ارسال عکس واضح از نسخه و یا سفارش داروها، قرص و آمپول هایی که به نسخه پزشک نیازی ندارند، کافی است.

اما در ارتباط با داروهای خاصی مربوط به بیماران خاص مانند اعصاب و یا تعدادی از مسکن های قوی وغیره حتما به دریافت نسخه اصلی توسط متصدی داروخانه نیاز است. نکته دیگر اینکه صرفا داروهای مجاز و تایید شده توسط سازمان غدا و دارو، تحت خدمات ارسال دارو درب منزل هوم سرویز پوشش داده می شوند. البته صرفا داروهای درمانی شامل این سرویس نیستند. بلکه خرید آنلاین انواع مکمل های غذایی، لوازم بهداشتی و در کل کلیه اقلام موجود در داروخانه شامل این سرویس می شوند.

ارسال دارو با پیک

یکی از اهداف اجرای خدمات درب منزل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی است. از این رو در ارسال دارو با پیک و تحویل فوری دارو باید تمامی قوانین مربوط به مهار شیوع کرونا رعایت شود.

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی باید کاملا مطابق با استاندارد‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود. همچنین داروها در بسته بندی درست و کاملا ایمن به دست مصرف کننده برسد. این ایمنی در ارسال انواع آمپول ها و محموله های شیشه ای باید با دقت بیشتری رعایت شود.

ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟

خدمات ارسال دارو در محل شامل هر دسته از داروهای کمیاب پزشکی، پوست و مو، آرایشی، بهداشتی و حتی دریافت مکمل های غذایی است در صورتی که ارائه داروها با محدودیتی همراه نباشد. با کمک هوم سرویز تمام داروهایی که قابلیت فروش آنلاین را دارند با همکاری داروخانه های کاملا معتبر به طور مستقیم به دست متقاضی می رسد. همچنین در صورت درخواست کاربر به استفاده از بیمه می تواند دفترچه بیمه خود را بفرستد. سپس دفترچه بیمه به همراه داروها را دریافت نماید.

هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ارسال دارو به منزل به موارد متعددی وابسته است. نوع دارو، تحت بیمه بودن یا آزاد بودن از مواردی است که بر قیمت تحویل دارو درب منزل تاثیر دارد. به طور کل بر اساس نوع درخواست قیمت داروها تفاوت دارند و تنها یک مورد ارسال دارو با پیک به آن اضافه می شود.

ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات ارسال دارو درب منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین ما در این حوزه در کمترین زمان پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت. نوع داروی مد نظر شما و نسخه شما را بررسی می کنند. سپس بعد از اطلاع رسایی از هزینه ارسال دارو در منزل در صورت رضایت شما داروها تهیه و برای شما ارسال می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ارسال دارو

ارسال دارو درب منزل

ارسال داروهای مکمل غذایی و تقویتی

ارسال دارو با نسخه پزشک

ارسال داروهای پوست و مو

خرید آنلاین داروهای کمیاب برای بیماری های خاص

تحویل دارو بهداشتی و محصولات بهداشتی در منزل

نظرات کاربران

profile picture
سمیه نجفیان

عالی بود خیلی سریع دارو رو برام ارسال کردن دیگه اصلا نیازی به رفتن داروخانه و تو صف های شلوغ ایستادن نبود ممنونم از هوم سرویز و خدمات عالیش

profile picture
اشکان جمالی

فوق العاده بود سرویسی که گرفتم

profile picture
احمد بختیار

به موقع و سریع

شرایط ارسال دارو درب منزل و ارسال مکمل های غذایی

خدمات ارسال دارو در محل، شامل ثبت درخواست مشتری و ذکر جزئیات مورد نظر به همراه ارسال عکس نسخه مهمور به مهر پزشک و تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه نسخه و پرداخت وجه و در نهایت ارسال سریع دارو به همراه فاکتور معتبر جهت ارایه به بیمه تکمیلی توسط پیک برای مشتری می باشد.

این سرویس صرفا شامل داروهای مجاز اعلام شده توسط وزارت بهداشت می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات ارسال دارو در محل، از داورخانه های شبانه روزی معتبر و دارای مجوز ارسال دارو و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

جهت ارسال داروهای پزشکی وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید.

امکان تهیه و ارسال دارو جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
در حال بروزرسانی قیمت
تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 75,000,000 الی 75,000,000 تومان

خدمات ارسال دارو در این شهرها ارائه می شود: