ارسال دارو

ارسال دارو

از 3784 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ارسال دارو در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت ارسال دارو

توافقی

متوسط قیمت12,000 تومانکمینه قیمت10,000 تومانبیشینه قیمت28,000 تومان

آنچه درباره ارسال دارو خواهید خواند

  • ارسال دارو درب منزل
  • خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی
  • ارسال دارو درب منزل
  • تحویل دارو درب منزل
  • شرایط تحویل فوری دارو درب منزل
  • ارسال دارو با پیک
  • ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟
  • هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

ارسال دارو درب منزل

ارسال دارو درب منزل یکی دیگر از خدمات بسیار مفید درراستای تامین رفاه افراد می باشد. در شرایط کنونی خیلی از افراد مبتلا به بیماریهای مزمن و یا حتی افرادی که به دنبال مکمل های خاص هستند، می توانند از خدماتتحویل دارو درب منزل بهره مند شوند.همچنین داروخانه آنلاین شبانه روزی بهترین فرصت برای بیمارانی است که درحال سپری کردن دوره نقاهت بیماری هستند و با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل نیازی به خروجاز منزل ندارند. در دوران کرونا ماندن در منزل بهترین راهکار برای قطع کردن اینزنجیره انتقال است. یکی از خدماتی که می تواند در راستای کمک به درمان افراد مبتلابه کرونا بسیار موثر باشد، ارسال فوری دارو درب منزل است. در ادامه به مواردی که در تحویل دارو درمنزل شبانه روزی باید دقت شود و عوامل موثر بر هزینه ارسال دارو به منزلمی پردازیم.

خرید دارو آنلاین و ارسال دارو شبانه روزی

تکنولوژی همواره درراستای آسان تر کردن زندگی و ایجاد آسایش برای بشر قدم بر می دارد. اهمیت مصرفبعضی از داروها حیاتی است. از این رو هر گونه سهل انگاری و کوتاهی می تواند حتی بهقیمت جان افراد تمام شود. با استفاده از خدمات تحویل دارو در منزل میتوانید در هر ساعاتی از شبانه روز در صورتی که به داروی خاصی نیاز دارید. آن را ازداروخانه آنلاین شبانه روزی دریافت کنید.

تحویل دارو درب منزل شبانه روزی صرفا مربوط بهتهیه داروهای بیماری کرونا نیست. بلکه دریافت داروهای خاص دیگر را نیز شامل میشود. شما در صورت دارا بودن نسخه پزشک می توانید دسترسی کامل به داروهایی داشتهباشید که شاید پیدا کردن آنها برای شما در صورت مراجعه حضوری بسیار دشوار و وقتگیر باشد. ارسالدارو شبانه روزی موجب می شود که در ساعاتی که دسترسیبه داروخانه برایتان سخت است به داروهای واجب دسترسی پیدا کنید.

ارسال دارو درب منزل

تصور کنید با یک نسخهدر دست پس از پیمودن یک مسافت طولانی و گذراندن شرایط ترافیک به داروخانه رسیدهاید. بعد از انتظار در صف تازه متوجه می شوید که داروخانه داروی تجویز شده در نسخهشما را ندارد. خوب حالا باید تمام این اقدامات را برای رسیدن به داروخانه بعدیانجام دهید. خوب چرا این همه سختی؟!

ارسال دارو به منزل و ارسال دارو با پیک از هرجهتی به نفع شماست. کافیست اطمینان داشته باشید که از محل های مطمئن خدماتخرید دارو آنلاین را انجام می دهید. هزینه رفت و آمد و زمانی که باید صرفکنید. همه و همه می تواند بسیار خسته کننده و طاقت فرسا باشد. چه بسا در بسیاری ازموارد هزینه های شما بر خلاف تصور عموم بسیار بالاتر از زمانی می شود کهاز خدمات ارسال دارو با پیک استفاده می کنید.

تحویل دارو درب منزل

اگر به شرایط ذکر شدهدر بالا یک نظر کلی بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که بر کشتی تکنولوژی سوارشوید. راهکارهای سنتی را کنار بگذارید. کافی است به هوم سرویز رجوع کنید. هومسرویز یک اپلیکیشن کاملا کاربردی در هر زمینه می باشد. از تخصصی ترین خدمات پزشکیتا ارسال دارو در محل. همکاری با بهترین داروخانه شبانه روزی موجب می شودکه در هر منطقه که هستید در صورت نیاز به ارسال فوری دارو، در کمترینزمان ممکن داروها در اختیارتان قرار بگیرد.

شرایط تحویل فوری دارو درب منزل

همانطور که می دانیددریافت یکسری از داروها به علل مختلف با محدودیت ها و سخت گیری هایی همراه است. درشرایط عادی ارسال عکس واضح از نسخه و یا سفارشداروها، قرص و آمپول هایی که به نسخه پزشک نیازی ندارند، کافیاست.

اما در ارتباط باداروهای خاصی مربوط به بیماران خاص مانند اعصاب و یا تعدادی از مسکن هایقوی وغیره حتما به دریافت نسخه اصلی توسط متصدی داروخانه نیاز است. نکته دیگر اینکه صرفا داروهای مجاز و تاییدشده توسط سازمان غدا و دارو، تحت خدمات ارسال دارو درب منزل هومسرویز پوشش داده می شوند. البته صرفا داروهای درمانی شامل این سرویس نیستند.بلکه خرید آنلاین انواع مکمل های غذایی، لوازم بهداشتی و در کل کلیه اقلام موجوددر داروخانه شامل این سرویس می شوند.

ارسال دارو با پیک

یکی از اهداف اجرایخدمات درب منزل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی است. ازاین رو در ارسال دارو با پیک و تحویل فوری دارو باید تمامیقوانین مربوط به مهار شیوع کرونا رعایت شود.

تحویل دارو درب منزلشبانه روزی بایدکاملا مطابق با استاندارد‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود. همچنین داروهادر بسته بندی درست و کاملا ایمن به دست مصرف کننده برسد. این ایمنی در ارسال انواعآمپول ها و محموله های شیشه ای باید با دقت بیشتری رعایت شود.

ارسال دارو به منزل برای کدام دسته از داروها امکان پذیر است؟

خدمات ارسال دارو درمحل شامل هردسته از داروهای کمیاب پزشکی، پوست و مو، آرایشی، بهداشتی و حتیدریافت مکمل های غذایی است در صورتی که ارائه داروها با محدودیتیهمراه نباشد. با کمک هوم سرویز تمام داروهایی که قابلیت فروش آنلاین را دارند باهمکاری داروخانه های کاملا معتبر به طور مستقیم به دست متقاضی می رسد.همچنین در صورت درخواست کاربر به استفاده از بیمه می تواند دفترچه بیمه خود را بفرستد.سپس دفترچه بیمه به همراه داروها را دریافت نماید.

هزینه ارسال دارو به منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت ارسال دارو بهمنزل به موارد متعددی وابسته است. نوع دارو، تحت بیمه بودن یا آزاد بودن از مواردیاست که بر قیمت تحویل دارو درب منزل تاثیر دارد. به طور کل بر اساس نوع درخواستقیمت داروها تفاوت دارند و تنها یک مورد ارسال دارو با پیک به آن اضافه می شود.

ثبت درخواست ارسال دارو در محل هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات ارسال دارو درب منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. مشاورین ما در این حوزه در کمترین زمان پس از ثبت درخواست با شماتماس خواهند گرفت. نوع داروی مد نظر شما و نسخه شما را بررسی می کنند.سپس بعد از اطلاع رسایی از هزینه ارسال دارو در منزل در صورترضایت شما داروها تهیه و برای شما ارسال می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ارسال دارو

ارسال دارو درب منزل

ارسال داروهای مکمل غذایی و تقویتی

ارسال دارو با نسخه پزشک

ارسال داروهای پوست و مو

خرید آنلاین داروهای کمیاب برای بیماری های خاص

تحویل دارو بهداشتی و محصولات بهداشتی در منزل

نظرات کاربران

profile picture
سینا ایلخانی

مشاوره قبل ارسال ارو عالی بود و خیلی به موقع به دستم رسید

profile picture
امید نعمتی منصور

عالی عالی خیلی ممنونم به موقع به دستم رسید

profile picture
شیما ثابتی راد

از سرعت ارسال دارو و در نظر گرفتن تایم بسیار راضی بودم ممنون

profile picture
فاطمه بلندرفتار

خیلی ممنونم واقعا از اینکه دیروقت کارم انجام شد و دارو به دستم رسید ممنونم ازتون

شرایط ارسال دارو درب منزل و ارسال مکمل های غذایی

خدمات ارسال دارو در محل، شامل ثبت درخواست مشتری و ذکر جزئیات مورد نظر به همراه ارسال عکس نسخه مهمور به مهر پزشک و تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه نسخه و پرداخت وجه و در نهایت ارسال سریع دارو به همراه فاکتور معتبر جهت ارایه به بیمه تکمیلی توسط پیک برای مشتری می باشد.

این سرویس صرفا شامل داروهای مجاز اعلام شده توسط وزارت بهداشت می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات ارسال دارو در محل، از داورخانه های شبانه روزی معتبر و دارای مجوز ارسال دارو و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

جهت ارسال داروهای پزشکی وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید.

امکان تهیه و ارسال دارو جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 600,000 الی 1,100,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 1,200,000 الی 3,000,000 تومان
تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 115,000 الی 450,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 1,350,000 الی 2,850,000 تومان