اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
نوار قلب و اکو قلب در محل

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل

از 1196 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت نوار قلب در محل

500,000 تومان

قیمت اکوی قلب در محل

توافقی

قیمت ویزیت پزشک قلب + اکو + نوار قلب

2,700,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل خواهید خواند

  • گرفتن نوار قلب در منزل در چه مواردی تاکید می شود؟
  • انجام نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل کدام یک؟
  • مزایای گرفتن نوار قلب در منزل
  • تفاوت انجام اکوی قلب در منزل و تست نوار قلب
  • انواع تست قلب
  • نتیجه تست نوار قلب در منزل
  • انجام نوار قلب در منزل چگونه است؟
  • هزینه نوار قلب در منزل و قیمت اکو قلب در منزل به چه مواردی وابستهاست؟
  • نوار قلب و اکوی قلب در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

گرفتن نوار قلب در منزل در چه مواردی تاکید می شود؟

نوار قلب و اکو قلببرای تشخیص مشکلات قلبی تجویز می شوند. همانطور که می دانید اگر نشانه هایی که درقلب یا عروق قلبی پدیدار می شوند، سریعا توسط پزشک تشخیص داده شوند، میتوانند جان بیمار را نجات دهند. ممکن است در مواردی دیده یا از اطرافیان شنیدهباشیم که اگر زودتر متوجه عارضه قلبی می شدیم، سکته قلبی و یا حتی درموارد حادتر ایست قلبی اتفاق نمی افتاد. یکی از مواردی که می تواند جان شما وعزیزانتان را نجات دهد انجام نوار قلب در منزل و در موارد شدیدتراکوی قلب در منزل است. اگر متوجه کمترین درد درناحیه قفسه سینه خود شده اید، یا احساس ناراحتی در سمت چپ بدن خود مانند دست چپ یاپشت خود می کنید. باید سریعا در پی جستجوی علت این ناراحتی ها باشید. گاهی انتقالبیماران سالمند یا کم توان برای انجام تست اکو قلب یا حتی تست نوار قلب کار راحتی نیست. چه بهتر که بتوانید از خدماتاکوی قلب در منزل بهره مند شوید.در ادامه به معرفی این دو مورد و عوامل موثر بر قیمت نوار قلب در منزل و قیمتاکوی قلب در منزل می پردازیم.

انجام نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل کدام یک؟

نوار قلب یا ECG یک آزمایش ساده و کاملا بدون درد است. اینآزمایش امکان مشاهده ی فعالیت الکتریکی قلب را برای پزشک فراهم می کند. حتما درمواردی که دچار تپش قلب زیاد شده اید یا در مواردی خاص دچار تنگی نفس می شوید،حتما گرفتن نوار قلب، توسط پزشک تجویز می شود. تا علت این مشکلاتسریعا مشخص شود و اقدامات لازم را انجام دهند.افرادی که به صورت ناگهانی با درد در قفسه سینه مواجه می شوند یا سابقه بیماریقلبی دارند باید آزمایشاتی مانند انجام نوار قلب در منزل یا اکوی قلب در منزل رابه صورت مداوم در بازه های زمانی مشخص انجام دهند تا از روند بیماری خود مطلعباشند.

امروزه با بیشتر شدنبیماری های واگیردار مانند کرونا و پایین بودن سطح ایمنی این افراد استفاده ازخدمات نوار قلب در منزل و انجام اکوی قلب در منزل بیشتر قوت گرفته است. انجام اینخدمات بنا بر دستور پزشک و همچنین سابقه بیماری که فرد دارد تعیین می شود.

مزایای گرفتن نوار قلب در منزل

مطمئنا اولین و مهمترین موردی که گرفتن نوار قلب در خانه یا اکوی قلب درخانه را ارجحیت می بخشد. اطلاع سریع و دقیق از وخامتحال بیمار است. به طور مثال در افرادی که سابقه بیماری قلبی دارندهمواره نگرانی هایی از بابت چکاپ قلب وجود دارد. چه خوب که باانجام چکاپ قلب در منزل و انجام آزمایش اکوی قلب در منزل ازروند بیماری خود اطلاع پیدا کنند و نتایج را به پزشک خود اعلام کنند. در انجامنوار قلب در منزل، الگو و ریتم ضربان قلب فرد مشخص می شود. پزشک با مشاهده نتایجآنها می تواند هر گونه ایراد را هر چند جزئی تشخیص دهد.

تفاوت انجام اکوی قلب در منزل و تست نوار قلب

اکوی قلب و نوار قلبهر دو آزمایش هایى برای چکاپ قلب در منزل هستند.هر دو این موارددر تست قلب، مشکلات مربوط به دریچه، ماهیچه و ریتم قلب را نشان می دهند. نامتخصصی تر اکوی قلب، اکوکاردیوگرافی است. اکوی قلب در منزل ساختار داخلی قلب،وضعیت عروق قلب و کیفیت جریان خون در قلب را به وسیله اولتراسوند یا امواج صوتینشان می دهد.

در توضیح تفاوت بیناکوکاردیوگرام (اکو قلب) و الکتروکاردیوگرام (تست نوار قلب) مى توان بهاین صورت توضیح داد که در الکتروکاردیوگرام فعالیت الکتریکی قلب اندازه گیری میشود. در حالی که در اکوکاردیوگرام از اولتراسوند برای گرفتن عکس از قلب استفاده میشود. جالب است بدانید که انجام اکوی قلب در منزل و گرفتن نوار قلب درمنزل هر دو راه های تست قلب قبل غیر تهاجمی هستند.به بیان دیگر این موارد هیچ گونه ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کنند. و اصلا خطرناکنیستند. به همین علت انجام سونوگرافی قلب در منزل نه تنها مشکلی ایجادنمی کند. بلکه این دو مورد چکاپ قلب در محل موجب شناسایی و تشخیص لختهشدن خون در قلب و مشکلات مربوط به آئورت، دریچه قلب و شریان های قلب هستند.

انواع تست قلب

اکو قلب از عرضسینه

این نوع اکو مرسومترین و بی خطر ترین نوع اکوقلب می باشد. بدین صورت که بر روی سینه بیمار ژل زده میشود. امواج فراصوت به وسیله دستگاه به سمت قلب فرستاده و دریافت می شوند.

اکو قلب از راهمری

در صورت نیاز بهتصاویر واضح تر از قلب و دریچه های قلب پزشک یک لوله منعطف به درون مری فرد بیمارمی فرستد. بدین ترتیب تصاوبر واضح تر از قلب و عروق آنها دریافت می شود.

اکو قلب داپلر

سیگنال های داپلردر اکوی داپلر سرعت سلول های خونی در قلب و عروق خونی را نشان می دهد.در این نوع اکو مشکلاتی به نمایش داده می شود که ممکن است در سونوگرافی قلبساده نشان داده نشود.

اکو قلب استرس

اکوی استرس از فرد درحال انجام تحرکات ورزشی گرفته می شود. چون بعضی مشکلات مربوط به قلب، در نتایج ضعفشریان های عضله قلب پدید می آیند و فقط این مشکلات در زمان انجام تحرکات بروز میکنند.

نتیجه تست نوار قلب در منزل

انجام تست نوار قلبدر منزل، مزیت‌های زیادی را به همراه دارد. در این برگهدر نواحی از قلب که خونرسانی کمتری دارد نشان داده می شود. همچنین نوار قلب وجودسکته های قلبی را نیز نشان می دهد. تعداد ضربان قلب در دقیقه و ریتم و الگوی ضربانقلب در تست نوار قلب در منزل مشخص می شود. در نهایت در صورت تشخیص نارسایی قلبیپزشک درخواست تست اکوی قلب در منزل می دهد.

انجام نوار قلب در منزل چگونه است؟

همانطور که پیش تر همبیان کردیم گرفتن نوار قلب در منزل (ECG) یا حتی اکو قلب در منزل دو آزمایشکاملا بدون درد هستند. از این رو این خدمات در صورتی که در منزل دریافت شوند هیچخطر یا حتی ریسکی به دنبال نخواهند داشت. تنها تیم متخصص و مربوطه بههمراه دستگاه نوار قلب در منزل حضور پیدا خواهند کرد.

دستگاه نوار قلب درمنزل یا الکتروکاردیوگرام بهوسیله الکترود هایی به قسمت های مختلفی ار بدن متصل می شود و فعالیت های الکتریکیقلب را بر روی کاغذ نمایش می دهند. در مواردی که افراد توانایی خروج از منزل راندارند . استفاده از خدمات نوار قلب در منزل هوم سرویز بهترین گزینهاست. زیرا خدمات نوار قلب و اکوی قلب در منزل می تواند روندتشخیص و یا حتی درمان را سرعت ببخشد. بدون آنکه نگرانی از بابت تکان دادن بیمار وانتقال به مراکز درمانی و یا حتی مطب پزشک داشته باشید.

هزینه نوار قلب در منزل و قیمت اکو قلب در منزل به چه مواردی وابستهاست؟

هزینه نوار قلب درمنزل ثابت است معمولا در بین موارد تست قلب قیمت نوار قلب در خانه نسبت بهبقیه مناسب تر است. اما هزینه اکو قلب در منزل به نوع اکو قلب(همانطور که انواع آنها پیشتر توضیح داده شد) و سن بیمار و تعداد دفعات انجام اکوقلب بستگی دارد. همچنین در صورتی که نیاز به اعزام پزشک متخصص قلب بهمحل مورد نظر باشد. مطمئننا قیمت اکوی قلب در منزل بیشتر از حالت عادیمی شود. در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را به قیمت اکوی قلب اختصاص داد و این خدماتبا توجه به وضعیت بیمار نوع بیمه وی و شرایط عمومی او بر می گردد.

نوار قلب و اکوی قلب در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

خدمات نوار قلب درمنزل هوم سرویز به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه ها و تیم پزشکیحرفه ای انجام می شود. اکثر افراد بیشتر زمان خود را یا در خانه یا در محل کار خودسپری می کنند. ممکن است به هر دلیلی نتوانند به مرکز نوار قلب دسترسی پیدا کنند،ازین رو دریافت خدمات نوار قلب در منزل می تواند از دغدغه های این افرادبکاهد.

خوشبختانه با پیشرفتتکنولوژی روز به روز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در محل بیشتر می شود. به همینترتیب گرفتن نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل نیز بیشتر شده است. ایناقدامات توسط دستگاه نوار قلب در منزل بسیار پیشرفته در مدت زمان بسیارمحدود انجام می شود. در هر صورت جهت اطلاعدقیق از قیمت نوار قلب در منزل و هزینه اکو قلب به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکنجهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را به صورترایگان در اختیارتان قرار می دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل و همچنین ارایه خدمات خدمات نوار قلب در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل

خدمات نوار قلب در منزل

انجام اکوی قلب در منزل

اکوکاردیوگرافی از راه مری

اکوکاردیوگرافی استرس

اکو قلب در منزل با داروی دوبوتامین (دوبوتامین استرس)

اکوکاردیوگرافی سه ‌بعدی

اکوکاردیوگرافی جنینی و ...

نظرات کاربران

اقاییی که برای اکو تشریف اوردند با دقت و حرفه ایی بودند

شرایط اکوی قلب در منزل و خدمات نوار قلب

خدمات نوار قلب و اکو در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات نوار قلب یا اکو قلب می شود.

اکوی قلب نسبت به نوار قلب، آزمایش دقیق تری بوده و تصویر دقیق تری از وضعیت قلب و نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را نشان می دهد. اکوی قلب یک روش پیچیده تر و تخصصی تر از نوار قلب است.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

قبل از انجام نوار یا اکوی قلب، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس نوار قلب یا اکو قلب در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته، قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان
شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 750,000 الی 850,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 200,000 الی 350,000 تومان
سونداژ در منزل
سونداژ در منزل
قیمت از 100,000 الی 450,000 تومان