اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
نوار قلب و اکو قلب در محل

اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل

از 1196 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نوار قلب در محل

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت اکوی قلب در محل

توافقی

قیمت ویزیت متخصص قلب همراه با اکو و نوار قلب در محل

2,500,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

گرفتن نوار قلب در منزل در چه مواردی تاکید می شود؟

نوار قلب و اکو قلب برای تشخیص مشکلات قلبی تجویز می شوند. همانطور که می دانید اگر نشانه هایی که در قلب یا عروق قلبی پدیدار می شوند، سریعا توسط پزشک تشخیص داده شوند، می توانند جان بیمار را نجات دهند. ممکن است در مواردی دیده یا از اطرافیان شنیده باشیم که اگر زودتر متوجه عارضه قلبی می شدیم، سکته قلبی و یا حتی در موارد حادتر ایست قلبی اتفاق نمی افتاد. یکی از مواردی که می تواند جان شما و عزیزانتان را نجات دهد انجام نوار قلب در منزل و در موارد شدیدتر اکوی قلب در منزل است. اگر متوجه کمترین درد در ناحیه قفسه سینه خود شده اید، یا احساس ناراحتی در سمت چپ بدن خود مانند دست چپ یا پشت خود می کنید. باید سریعا در پی جستجوی علت این ناراحتی ها باشید. گاهی انتقال بیماران سالمند یا کم توان برای انجام تست اکو قلب یا حتی تست نوار قلب کار راحتی نیست. چه بهتر که بتوانید از خدمات اکوی قلب در منزل بهره مند شوید. در ادامه به معرفی این دو مورد و عوامل موثر بر قیمت نوار قلب در منزل و قیمت اکوی قلب در منزل می پردازیم.

انجام نوار قلب در منزل یا اکو قلب در منزل کدام یک؟

نوار قلب یا ECG یک آزمایش ساده و کاملا بدون درد است. این آزمایش امکان مشاهده ی فعالیت الکتریکی قلب را برای پزشک فراهم می کند. حتما در مواردی که دچار تپش قلب زیاد شده اید یا در مواردی خاص دچار تنگی نفس می شوید، حتما گرفتن نوار قلب، توسط پزشک تجویز می شود. تا علت این مشکلات سریعا مشخص شود و اقدامات لازم را انجام دهند. افرادی که به صورت ناگهانی با درد در قفسه سینه مواجه می شوند یا سابقه بیماری قلبی دارند باید آزمایشاتی مانند انجام نوار قلب در منزل یا اکوی قلب در منزل را به صورت مداوم در بازه های زمانی مشخص انجام دهند تا از روند بیماری خود مطلع باشند.

امروزه با بیشتر شدن بیماری های واگیردار مانند کرونا و پایین بودن سطح ایمنی این افراد استفاده از خدمات نوار قلب در منزل و انجام اکوی قلب در منزل بیشتر قوت گرفته است. انجام این خدمات بنا بر دستور پزشک و همچنین سابقه بیماری که فرد دارد تعیین می شود.

مزایای گرفتن نوار قلب در منزل

مطمئنا اولین و مهم ترین موردی که گرفتن نوار قلب در خانه یا اکوی قلب در خانه را ارجحیت می بخشد. اطلاع سریع و دقیق از وخامت حال بیمار است. به طور مثال در افرادی که سابقه بیماری قلبی دارند همواره نگرانی هایی از بابت چکاپ قلب وجود دارد. چه خوب که با انجام چکاپ قلب در منزل و انجام آزمایش اکوی قلب در منزل از روند بیماری خود اطلاع پیدا کنند و نتایج را به پزشک خود اعلام کنند. در انجام نوار قلب در منزل، الگو و ریتم ضربان قلب فرد مشخص می شود. پزشک با مشاهده نتایج آنها می تواند هر گونه ایراد را هر چند جزئی تشخیص دهد.

تفاوت انجام اکوی قلب در منزل و تست نوار قلب

اکوی قلب و نوار قلب هر دو آزمایش هایى برای چکاپ قلب در منزل هستند.هر دو این موارد در تست قلب، مشکلات مربوط به دریچه، ماهیچه و ریتم قلب را نشان می دهند. نام تخصصی تر اکوی قلب، اکوکاردیوگرافی است. اکوی قلب در منزل ساختار داخلی قلب، وضعیت عروق قلب و کیفیت جریان خون در قلب را به وسیله اولتراسوند یا امواج صوتی نشان می دهد.

در توضیح تفاوت بین اکوکاردیوگرام (اکو قلب) و الکتروکاردیوگرام (تست نوار قلب) مى توان به این صورت توضیح داد که در الکتروکاردیوگرام فعالیت الکتریکی قلب اندازه گیری می شود. در حالی که در اکوکاردیوگرام از اولتراسوند برای گرفتن عکس از قلب استفاده می شود. جالب است بدانید که انجام اکوی قلب در منزل و گرفتن نوار قلب در منزل هر دو راه های تست قلب قبل غیر تهاجمی هستند. به بیان دیگر این موارد هیچ گونه ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کنند. و اصلا خطرناک نیستند. به همین علت انجام سونوگرافی قلب در منزل نه تنها مشکلی ایجاد نمی کند. بلکه این دو مورد چکاپ قلب در محل موجب شناسایی و تشخیص لخته شدن خون در قلب و مشکلات مربوط به آئورت، دریچه قلب و شریان های قلب هستند.

انواع تست قلب

اکو قلب از عرض سینه

این نوع اکو مرسوم ترین و بی خطر ترین نوع اکوقلب می باشد. بدین صورت که بر روی سینه بیمار ژل زده می شود. امواج فراصوت به وسیله دستگاه به سمت قلب فرستاده و دریافت می شوند.

اکو قلب از راه مری

در صورت نیاز به تصاویر واضح تر از قلب و دریچه های قلب پزشک یک لوله منعطف به درون مری فرد بیمار می فرستد. بدین ترتیب تصاوبر واضح تر از قلب و عروق آنها دریافت می شود.

اکو قلب داپلر

سیگنال های داپلر در اکوی داپلر سرعت سلول های خونی در قلب و عروق خونی را نشان می دهد. در این نوع اکو مشکلاتی به نمایش داده می شود که ممکن است در سونوگرافی قلب ساده نشان داده نشود.

اکو قلب استرس

اکوی استرس از فرد در حال انجام تحرکات ورزشی گرفته می شود. چون بعضی مشکلات مربوط به قلب، در نتایج ضعف شریان های عضله قلب پدید می آیند و فقط این مشکلات در زمان انجام تحرکات بروز می کنند.

نتیجه تست نوار قلب در منزل

انجام تست نوار قلب در منزل، مزیت‌های زیادی را به همراه دارد. در این برگه در نواحی از قلب که خونرسانی کمتری دارد نشان داده می شود. همچنین نوار قلب وجود سکته های قلبی را نیز نشان می دهد. تعداد ضربان قلب در دقیقه و ریتم و الگوی ضربان قلب در تست نوار قلب در منزل مشخص می شود. در نهایت در صورت تشخیص نارسایی قلبی پزشک درخواست تست اکوی قلب در منزل می دهد.

انجام نوار قلب در منزل چگونه است؟

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم گرفتن نوار قلب در منزل (ECG) یا حتی اکو قلب در منزل دو آزمایش کاملا بدون درد هستند. از این رو این خدمات در صورتی که در منزل دریافت شوند هیچ خطر یا حتی ریسکی به دنبال نخواهند داشت. تنها تیم متخصص و مربوطه به همراه دستگاه نوار قلب در منزل حضور پیدا خواهند کرد.

دستگاه نوار قلب در منزل یا الکتروکاردیوگرام به وسیله الکترود هایی به قسمت های مختلفی ار بدن متصل می شود و فعالیت های الکتریکی قلب را بر روی کاغذ نمایش می دهند. در مواردی که افراد توانایی خروج از منزل را ندارند . استفاده از خدمات نوار قلب در منزل هوم سرویز بهترین گزینه است. زیرا خدمات نوار قلب و اکوی قلب در منزل می تواند روند تشخیص و یا حتی درمان را سرعت ببخشد. بدون آنکه نگرانی از بابت تکان دادن بیمار و انتقال به مراکز درمانی و یا حتی مطب پزشک داشته باشید.

هزینه نوار قلب در منزل و قیمت اکو قلب در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه نوار قلب در منزل ثابت است معمولا در بین موارد تست قلب قیمت نوار قلب در خانه نسبت به بقیه مناسب تر است. اما هزینه اکو قلب در منزل به نوع اکو قلب (همانطور که انواع آنها پیشتر توضیح داده شد) و سن بیمار و تعداد دفعات انجام اکو قلب بستگی دارد. همچنین در صورتی که نیاز به اعزام پزشک متخصص قلب به محل مورد نظر باشد. مطمئننا قیمت اکوی قلب در منزل بیشتر از حالت عادی می شود. در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را به قیمت اکوی قلب اختصاص داد و این خدمات با توجه به وضعیت بیمار نوع بیمه وی و شرایط عمومی او بر می گردد.

نوار قلب و اکوی قلب در محل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

خدمات نوار قلب در منزل هوم سرویز به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه ها و تیم پزشکی حرفه ای انجام می شود. اکثر افراد بیشتر زمان خود را یا در خانه یا در محل کار خود سپری می کنند. ممکن است به هر دلیلی نتوانند به مرکز نوار قلب دسترسی پیدا کنند، ازین رو دریافت خدمات نوار قلب در منزل می تواند از دغدغه های این افراد بکاهد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی روز به روز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در محل بیشتر می شود. به همین ترتیب گرفتن نوار قلب در منزل و اکو قلب در منزل نیز بیشتر شده است. این اقدامات توسط دستگاه نوار قلب در منزل بسیار پیشرفته در مدت زمان بسیار محدود انجام می شود. در هر صورت جهت اطلاع دقیق از قیمت نوار قلب در منزل و هزینه اکو قلب به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل و همچنین ارایه خدمات خدمات نوار قلب در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل

خدمات نوار قلب در منزل

انجام اکوی قلب در منزل

اکوکاردیوگرافی از راه مری

اکوکاردیوگرافی استرس

اکو قلب در منزل با داروی دوبوتامین (دوبوتامین استرس)

اکوکاردیوگرافی سه ‌بعدی

اکوکاردیوگرافی جنینی و ...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط اکوی قلب در منزل و خدمات نوار قلب

خدمات نوار قلب و اکو در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات نوار قلب یا اکو قلب می شود.

اکوی قلب نسبت به نوار قلب، آزمایش دقیق تری بوده و تصویر دقیق تری از وضعیت قلب و نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را نشان می دهد. اکوی قلب یک روش پیچیده تر و تخصصی تر از نوار قلب است.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

قبل از انجام نوار یا اکوی قلب، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس نوار قلب یا اکو قلب در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته، قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان
شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 200,000 الی 350,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,260 الی 269,800 تومان
سونداژ در منزل
سونداژ در منزل
قیمت از 200,000 الی 350,000 تومان

خدمات اکو قلب در منزل و نوار قلب در منزل در این شهرها ارائه می شود: