اکو قلب در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
نوار قلب و اکو قلب در محل

اکو قلب در منزل

از 1196 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اکو قلب در منزل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نوار قلب در محل

500,000 تومان

قیمت اکوی قلب در محل

توافقی

قیمت ویزیت پزشک قلب + اکو + نوار قلب

2,700,000 تومان

متوسط قیمت1,700,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت3,500,000 تومان

آنچه درباره اکو قلب در منزل خواهید خواند

 • اکوی قلب در منزل
 • اکو قلب در منزل مناسب چه افرادی است؟
 • اکو قلب در منزل چگونه انجام می‌شود؟
 • انواع روش های انجام اکوی قلب
 • اکو قلب چه چیزهایی را نشان می دهد؟
 • اکو قلب شبانه روزی چه مزایایی دارد؟
 • گرفتن اکو قلب در منزل با هوم سرویز
 • قیمت اکو قلب در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • قبل از گرفتن اکو قلب در منزل چه نکاتی باید رعایت شوند؟
 • انجام کلیه خدمات اکو قلب در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اکوی قلب در منزل

اکو قلب در منزل یک تست نسبتا پیچیده است که جهت بررسیوضعیت سرخرگ ها، دیوارها و بررسی نارسایی دریچه قلب انجام می شود. به این ترتیبپزشک با انجام این تست میزان سلامت قلب و نحوه پمپاژ قلب را بررسی می کند. درمواقعی که فرد با درد شدید قفسه سینه یا تنگی نفس مواجه می شود انجام اکو قلبتجویز می شود. برای گرفتن اکو قلب در منزل افراد با تجهیزات در محل حضورپیدا کرده و این خدمات را در محل ارائه می دهند.

همانطور که گفته شد اکوقلب در منزل برای تشخیص مشکلات قلبی تجویز می شوند. همانطور که می دانید اگرنشانه هایی که در قلب یا عروق قلبی پدیدار می شوند، سریعا توسط پزشکتشخیص داده شوند، می توانند جان بیمار را نجات دهند. اگر متوجه کمترین درد درناحیه قفسه سینه خود شده اید، یا احساس ناراحتی در سمت چپ بدن خود مانند دست چپ یاپشت خود می کنید، باید سریعا در پی جستجوی علت این ناراحتی ها باشید. گاهی انتقالبیماران سالمند یا کم توان برای انجام تست اکو قلب کار راحتی نیست. چه بهتر کهبتوانید از خدمات اکوی قلب در منزل بهره مند شوید. در ادامه به معرفی انواع اکو قلبشبانه روزی و عوامل موثر بر هزینه اکوی قلب در منزل میپردازیم.

اکو قلب در منزل مناسب چه افرادی است؟

کهولت سن از مواردیاست که استفاده از خدمات اکو قلب در منزل را قوت می بخشد. به طور معمولافرادی که دارای بیماری های زمینه ای مربوط به قلب هستند به طور مداوم در موعدهایزمانی مشخص، باید اکوی قلب را انجام دهند تا پزشک معالج آنها ااطلاعات کاملی ازوضعیت سلامتی آنها داشته باشد.

گرفتن اکوی قلب درمنزل برایتمام بیماران قلبی ضروری است. زیرا که بیماران قلبی بهتر است تا حد امکان جابجانشوند و خدمات را سریعا و بدون معطلی انجام دهند. در ادامه به معرفی افرادی میپردازیم که بیشتر نیاز به انجام اکو قلب در منزل دارند می پردازیم.

 • بیماراندارای نارسایی دریچه قلب
 • افرادکهنسال که دچار حمله های شدید شده اند
 • افراددارای بیماران زمینه ای که دچار تنگی نفس و درد در ناحیه قفسه سینه شده اند
 • بیماراندارای فشار خون بالا
 • کودکاندارای بیماری قلبی که نیاز به خدمات فوری دارند

اکو قلب در منزل چگونه انجام می‌شود؟

اکوی قلب روش پیچیدهتری نسبت به نوار قلب است. انجام اکوی قلب در منزل به زمان بیشتری نیاز دارد. دراین تست قلب، دیواره های قلب، دریچه های قلب و سرخک رگ ها به خوبی بررسی می شوند.

دستگاهاکوکاردیوگرافی قلب با استفاده از بازتاب امواج صوتی که بر روی قفسه سینه وارد میشود تصویر قلب و عروق را برای پزشک به نمایش در می آورد. انجام اکو قلب در خانهنیاز به مهارت و دانش در این زمینه دارد و توسط افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست. اکوقلب در خانه از خدمات تخصصی است که متخصصین با تجهیزات پیشرفته و به همراهمتخصص قلب و عروق در محل حاضر می شوند. اکو کردن بیمار در خانه پروسه ای پرزحمت است. به این ترتیب هر ساعتی از شبانه روز که فرد امکان جابجا شدن ندارداقدامات تشخیصی در محل انجام می شود و در صورت نیاز اقدامات لازم برای انتقال بهبیمارستان ها فراهم می شود. برای گرفتن اکو قلب فرد بیمار به پهلو یا پشتقرار می گیرد و با استفاده از دستگاه اکوکاردیوگرافی دریچه ها و دیوارهای قلببررسی می شوند.

قابل به ذکر است کهانجام این خدمات در خانه هیچ خطری برای بیمار به همراه نخواهد داشت و همچنین باانجام این خدمات فوری، موجب بالا رفتن کیفیت وضعیت تشخیص بیماری شده و نقش موثریدر ارائه درمان های لازم را دارند.

انواع روش های انجام اکوی قلب

· اکو قلب از عرضسینه

این نوع اکو مرسومترین و بی خطر ترین نوع کاردیوگرافی می باشد. برای انجام اکو قلب یک دستگاه رویقفسه سینه قرار می گیرد. بدین صورت که بر روی سینه بیمار ژل زده می شود. امواجفراصوت به وسیله دستگاه به سمت قلب فرستاده و دریافت می شوند.اکو قلب در منزل با نام اکوکاردیوگرام نامیده می شود از این دسته هستند و نتایج ازطریق مانیتور قابل بررسی است. مدت زمان مورد نیاز برای انجام اکو قلب در منزلحدودا 40 دقیقه است.

· اکو قلب از راهمری

اکوکاردیوگرام از مریدر صورت نیاز به تصاویر واضح تر از قلب و دریچه های قلب توسط پزشک انجام می شود.یک لوله منعطف به درون مری فرد بیمار فرستاده می شود. بدین ترتیب تصاویر واضح تراز قلب و عروق آنها دریافت می شود.

پزشک به این وسیله میتواند تمام مشکلات قلبی را به طور دقیق بررسی کند. بهتر است تا 6 ساعت قبل ازانجام اکو قلب از راه مری مایعات و مواد غذایی مصرف نشود. همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل در بلع و بیماری های مانند سرطان این موارد با پزشک مطرح شود. در هنگامانجام اکو قلب در منزل تمام علائم حیاتی مانند فشار خون و ضربان قلب روی مانیتورنمایش داده می شود. مدت زمان انجام اکو قلب از مری حدود 30 دقیقه است.

· اکو قلب داپلر

سیگنال های داپلردر اکوی داپلر سرعت سلول های خونی در قلب و عروق خونی را نشان می دهد.در این نوع اکو مشکلاتی به نمایش داده می شود که ممکن است در سونوگرافی قلبساده نشان داده نشود.

· اکوکاردیوگراماسترس

اکوی استرس از فرد درحال انجام تحرکات ورزشی گرفته می شود. چون بعضی مشکلات مربوط به قلب، در نتایج ضعفشریان های عضله قلب پدید می آیند و فقط این مشکلات در زمان انجام تحرکات نمایشداده می شوند.

اکو قلب چه چیزهایی را نشان می دهد؟

اکو قلب یک نوع تستدقیق قلبی است که در منزل نیز توسط دستگاه اکوکاردیوگراف انجام می شود. موارد زیردر اکو قلب انجام می شود. این خدمات کاملا بدون درد انجام می شود و دارای دقت بالااست.

 • ایرادات ونارسایی ماهیچه های قلبی
 • تنگی یاافتادگی دریچه قلب
 • نارساییهای مادرزادی
 • لختگی خوندر قلب
 • بزرگ شدنحجم قلب و افزایش ضخامت دیواره های بطن قلب
 • تشخیصسکته قلبی
 • گرفتگیعروق قلبی و ...

اکو قلب شبانه روزی چه مزایایی دارد؟

اکوی قلب شبانه روزی در منزل دارای مزایای زیادی است کهدر ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

· اکوی قلب فوریبدون معطلی

برای افرادی که دارایبیماری های زمینه ای هستند. اکو قلب در منزل بهترین راهکار برای بررسی وضعیتکارکرد قلب است. به این ترتیب نیازی نیست به مکان های شلوغ مراجعه کرده و مدتزمانی را معطل شوند. به این ترتیب با استفاده از اکو قلب شبانه روزی می توانید ازاین خدمات در کمترین زمان ممکن بهره مند شوید.

· انجام اکو قلبدر فضایی بدون استرس

برای افرادی که دچارمشکلات حرکتی هستند همیشه انتقال به مرکز اکو قلب شبانه روزی مخصوصا در شبها مشکلی است که ممکن است اطرافیان با آن مواجه شوند. خطر انتقال این بیماران ازیک سمت و سختی انجام اینکار از سمت دیگر موجب می شود که افراد توجه بیشتری به انجاماکوی قلب در منزل نشان دهند.

· نیازی بهجابجایی بیمار و ریسک کردن نیست!

بیماران قلبی راجابجا نکنید. گاهی جابجا کردن از روی نداشتن اطلاعات و همچنین تکان های اضافی بهبیمار خطرآفرین خواهند بود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در صورت لازم یا مراکزپزشکی تماس بگیرید یا از خدمات اکو قلب در منزل هوم سرویز کمک بگیرید.

· اکوی قلب شبانهروزی موجب صرفه جویی در هزینه می شود

برای افرادی که بایداز این خدمات به صورت مداوم استفاده کنند، اکو قلب در منزل موجب صرفه جویی در وقتو هزینه آنها خواهد شد. زیرا هزینه هر بار انتقال بیمار به مرکز اکو قلب شبانهروزی و زمانی که برای این کار باید در نظر گرفت حداقل به یک روز کامل کاری تبدیلمی شود. در صورتی که در محل در کمتر از یک ساعت این خدمات ارائه می شود.

گرفتن اکو قلب در منزل با هوم سرویز

همانطور که گفته شد اکوقلب در منزل راهکاری بدون خطر، بدون درد و البته بسیار موثر تشخیصی است کهبرای بیماران قلبی تجویز می شود. با استفاده از خدمات آزمایش اکو قلب در منزل هومسرویز، مجرب ترین پرسنل به همراه پزشک متخصص و همراه با تجهیزات کاملا پیشرفته درمحل حاضر خواهند شد.

· کادر پزشکی وپرستاری متخصص و مجرب

همانطور که گفته شد انجاماکو قلب در خانه باید توسط متخصص قلب انجام شود. از این رو این خدمات در محلبا اعزام پزشک انجام خواهد شد. در صورت مشاهده هر گونه مشکل حاد تمام اقدامات لازمبرای انتقال بیمار به بیمارستان انجام می گیرد.

· دریافت خدمات درکمترین زمان ممکن

در مقابل بیماری هایقلبی، زمان تعیین کننده روند درمان است. به بیان دیگر عجله در دریافت خدمات ممکناست جلوی وقوع فاجعه را بگیرد. به همین دلیل با انجام خدمات اکوی قلب در خانه شماقادر خواهید بود که از وضعیت بیماری در کمترین زمان ممکن مطلع شوید بدون آنکه نیازبه انتقال بیماری و صرف وقت و هزینه های بیشتر باشد.

· امکان استفادهاز بیمه های تکمیلی و پایه

از دیگر مزایایاستفاده از خدمات درمانی هوم سرویز امکان استفاده از بیمه های تکمیلی و پایه درهنگام استفاده از این خدمات است. به این ترتیب با ثبت درخواست متخصصین با شما تماسگرفته می توانید شرایط خودتان را مطرح کنید و از سقف بیمه خود استفاده کنید.

قیمت اکو قلب در منزل به چه مواردی وابسته است؟

همانطور که توضیحداده شد اکوکاردیوگرافی به چندین روش انجام می شود. در نتیجه هزینه اکو قلب درمنزل نیز تغییر می کند. همچنین گاهی بر اثر صلاح دید پزشک چندین روش برای اکویقلب در منزل پیشنهاد می شود که قیمت اکو قلب در منزل را بالا می برد. هزینه اکویقلب از راه مری به علت استفاده از تجهیزات بیشتر نسبت به روش های دیگر بیشتر میرود. هزینه اکوی قلب معمولی مناسب تر از روش های دیگر است.

هزینه اکو استرس نیزبه علت انجام در دو نوبت و نیاز به تردمیل نسبت به هزینه اکوکاردیوگرافی قفسه سینهبیشتر است. همچنین نوع بیمه پایه و تکمیلی نیز هزینه اکوی قلب معمولی را تغییر میدهد. برای اطلاع از هزینه اکوی قلب در خانه تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

قبل از گرفتن اکو قلب در منزل چه نکاتی باید رعایت شوند؟

گرفتن اکو قلب در منزل مستلزم رعایت مواردی استتا نتیجه درست و موثری دریافت شود. در ادامه تعدادی از این موارد را مطرح خواهیمنمود.

 • قبل از اکوقلب در منزل از انجام فعالیت های شدید بدنی که موجب افزایش ضربان قلب می شودخودداری کنید. البته بعد از انجام اکوی قلب و اطمینان از سالم بودن قلب ممانعتیبرای انجام حرکات شدید وجود ندارد.
 • براینتیجه گیری بهتر، بهتر است موهای زائد قفسه سینه تمیز شوند.
 • قبل ازانجام اکو از مصرف غذاهای سنگین و چرب خودداری کنید.
 • در صورتاستفاده از داروهای خاص باید به پزشک اطلاعات لازم را بدهید تا این داروهااختلالاتی در نتیجه اکو نداشته باشند.

انجام کلیه خدمات اکو قلب در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای استفاده ازخدمات درمانی اکو قلب و نوارقلب در منزل و سونوگرافیدر منزل تنها کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز ثبتدرخواست کنید. با درج شماره تماس و آدرس متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحاتلازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اکو قلب در منزل و همچنین ارایه خدمات انجام اکوی قلب در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اکو قلب در منزل

انجام اکوی قلب در منزل

انجام اکوی قلب در خانه تحت پوشش بیمه

اکوکاردیوگرافی از راه مری

اکوکاردیوگرافی استرس

اکو قلب در منزل با داروی دوبوتامین (دوبوتامین استرس)

اکوکاردیوگرافی سه ‌بعدی

اکوکاردیوگرافی جنینی و ...

نظرات کاربران

اقاییی که برای اکو تشریف اوردند با دقت و حرفه ایی بودند

شرایط اکوی قلب در منزل و خدمات نوار قلب

خدمات نوار قلب و اکو در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات نوار قلب یا اکو قلب می شود.

اکوی قلب نسبت به نوار قلب، آزمایش دقیق تری بوده و تصویر دقیق تری از وضعیت قلب و نمای دقیقی از دیواره‌های قلبی، دریچه‌ها و ابتدای سرخرگهای بزرگ را نشان می دهد. اکوی قلب یک روش پیچیده تر و تخصصی تر از نوار قلب است.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

قبل از انجام نوار یا اکوی قلب، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس نوار قلب یا اکو قلب در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته، قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

injection
تزریقات در محل
قیمت از 350,000 الی 590,000 تومان
audiologists
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 690,000 الی 800,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 90,400 الی 700,000 تومان
catheterization
سونداژ در منزل
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان