banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
سونوگرافی در منزل

سونوگرافی در منزل

از 1344 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سونوگرافی در منزل

قیمت سونوگرافی شکم و لگن

1,100,000 تومان

قیمت سونوگرافی رحم تخمدان سینه

1,800,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سونوگرافی در منزل

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

قبل از انجام سونوگرافی همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس سونوگرافی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته، قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سونوگرافی چیست؟

سونوگرافی موثرترین روش برای بررسی و عکس برداری از اندام ها و بافت های داخلی بدن محسوب می شود. سونوگرافی با بهره گیری از امواج فراصوت انجام می شود که یکی از بی خطرترین روش های تقریبا نوین در زمینه پزشکی است. دستگاه سونوگرافی از سه قسمت اسکنر، پرات و صفحه نمایش تشکیل شده است با حرکت پرات روی نواحی مختلف از بدن، امواج فراصوت را به اندام های هدف می تاباند و برگشت این امواج به صورت تصویر نهایی نمایش داده می شوند. بعد از معرفی بسیار کوتاه در ارتباط با روش عملکرد سونوگرافی قصد داریم در ارتباط با امکان انجام سونوگرافی در منزل و مزایای این اقدامات و البته هزینه سونوگرافی در منزل توضیحاتی را ارائه دهیم.

انواع سونوگرافی کدامند؟

سونوگرافی واژینال

این سونوگرافی برای بررسی وضعیت جنین در ماههای اول بارداری و همچنین بررسی اندام های جنسی زنانه مانند رحم، تخمدان و سایر اندام ها استفاده می شود.

سونوگرافی معمولی

سونوگرافی معمولی برای تشخیص‌ و بررسی اندام های داخلی شکم و همچنین بررسی سلامت رشد جنین در زمان بارداری کاربرد دارد. تصویر دریافتی از این نوع سونوگرافی دوبعدی است و جزئیات چندانی در آن مشخص نیست.

سونوگرافی تخصصی

تجهیزات مورد استفاده در سونوگرافی تخصصی پیشرفته تر است. مبدل های مورد استفاده در این نوع سونوگرافی متفاوت است و جزئیات بیشتری را به نمایش می گذارند. این نوع سونوگرافی برای بررسی دقیق تر اندام ها و اغلب در هنگام مشکوک شدن پزشک به توده های سرطانی و سایر بیماری های خاص تجویز می شود.

سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی

در این نوع سونوگرافی ها تصاویر به وسیله نرم افزارهای کاملا تخصصی به صورت سه یا چهار بعدی با جزئیات زیادی به نمایش گذاشته می شوند. این نوع سونوگرافی برای مشاهده وضعیت جنین در حال رشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سونوگرافی داپلر

اما در کنار سونوی معمولی که از آن برای مشاهده از بافت ها و اندام های ثابت بدن استفاده می شود، سونوگرافی داپلر نیز وجود دارد. انجام سونوگرافی داپلر در منزل برای مشاهده جریان خون در رگ ها و شریان ها استفاده می شود. در سونوگرافی داپلر انسداد رگ های خونی، لختگی خون و سرعت جریان خون در رگ ها نشان داده می شود. فرآیند انجام سونوگرافی داپلر در منزل نیز مانند سونوگرافی معمولی است.

کاربرد سونوگرافی در پزشکی

انواع سونوگرافی ساده، سونوگرافی داپلر و همچنین سونوگرافی سه بعدی برای بررسی اعضای مختلف بدن در علم پزشکی کاربرد دارد. البته خدمات سونوگرافی صرفا برای بررسی بافت های نرم استفاده می شود. سونوگرافی در دوران بارداری و بررسی وضعیت جنین از نمونه های بارز استفاده از سونوگرافی است.

البته خدمات سونوگرافی به این موارد بسنده نمی کند. جالب است بدانید سونوگرافی علاوه بر روش تشخیصی یک روش درمان نیز محسوب می شود. به طور مثال در عمل لاپراسکوپی به هدایت ابزارآلات جراحی کمک می کند و دید جامع تری در اختیار پزشک قرار می دهد و از آسیب به سایر اندام های داخلی جلوگیری می کند.

تشخیص سریع بیماری های قلبی در ابتدا به وسیله سونوگرافی از قلب مشخص می شود. بررسی عروق مرتبط به قلب و بررسی شدت جریان خون همه و همه می توانند ایرادات قلب را به خوبی نشان بدهند.

همچنین سونوگرافی از پستان و سونوگرافی از احشاء داخلی شکم و لگن مانند سونوگرافی از کلیه، رحم، تخمدان، کیسه صفرا، کبد، مثانه و سایر اندام ها نیز در تشخیص به موقع تومورهای و کیست های احتمالی همه نشان دهنده ی نقش موثر سونوگرافی در پزشکی می باشد.

انجام سونوگرافی در منزل برای کدام افراد پیشنهاد می شود؟

انجام سونوگرافی پرتابل برای آن دسته از افرادی که قادر به مراجعه به مراکز تصویر برداری نیستند پیشنهاد می شود. اغلب افراد سالمند که توانایی کمی در حرکت دارند، معلولین حرکتی، بیمارانی که دچار شکستگی در ناحیه لگن شده اند و قادر به حرکت نیستند نیز می توانند از خدمات سونو گرافی در منزل بهره مند شوند. همچنین امروزه مراکز تصویربرداری بسیار شلوغ هستند از این رو مراجعه بیماران به این مراکز و بیمارستان ها در شرایط همه گیری کرونا کمی خطرآفرین است و برای افرادی که سیستم ایمنی پایین تری دارند توصیه نمی شود.

مزایای انجام سونوگرافی پرتابل در منزل چیست؟

اگر با توجه به شرایط نیاز اورژانسی به سونوگرافی دارید، بهترین انتخاب سونوگرافی پرتابل در منزل است.

  • سونوگرافی در منرل بدون معطلی انجام می شود و نتیجه سونوگرافی جهت ارجاع به پزشک مربوطه، سریعا در اختیارتان قرار می گیرد.
  • مورد بعدی مبحث هزینه است. با انجام سونوگرافی در منزل در هزینه ها صرفه جویی می شود. زیرا دیگر از هزینه های رفت و آمد و معطلی در مراکز سونوگرافی خبری نیست.
  • سونوگرافی شبانه روزی از مزایای دیگر سونوگرافی در منزل است. یعنی دیگر نگران ساعت نباشید می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات درمانی بهره مند شوید.
  • سونوگرافی در محیط امن منزل و بدون استرس انجام می شود. این شرایط برای سالمندان و به ویژه کودکان شرایط ایده آلی محسوب می شود.
  • همچنین برای افرادی که حرکت برایشان خطرناک است، مانند زنان باردار پرخطر و افراد ناتوان حرکتی این روش می تواند تمام خطرات احتمالی برای این گروه را از بین ببرد.

هزینه سونوگرافی در منزل چقدر است؟

هزینه سونوگرافی در منزل به موارد زیادی بستگی دارد. نوع سونوگرافی اولین المان مهم در برآورد قیمت سونوگرافی در منزل است. مورد بعدی تجهیزات مورد استفاده است طبعا هرچه تجهیزات پیشرفته تر و با دقت عمل بالاتری باشند تعرفه سونوگرافی در منزل نیز بیشتر می شود. به طور کل نمی توان یک مبلغ ثابتی را به این خدمات اختصاص داد با کمک از تیم خدمات درمانی هوم سرویز شما می توانید از کلیه خدمات درمانی در منزل با هزینه مناسب و بر اساس تعرفه های تعیین شده بهره مند شوید.

خدمات سونوگرافی در منزل با هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و توضیحات لازم و اعلام هزینه نهایی با شما تماس خواهند گرفت و در کمترین زمان ممکن می توانید از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس سونوگرافی در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
سرم و آنژیوکت در محل
سرم و آنژیوکت در محل
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 1,000,000 الی 3,000,000 تومان