تست اعتیاد در منزل

تست اعتیاد در منزل

از 1461 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تست اعتیاد در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تست اعتیادبا آزمایش ادرار

410,000 تومان

قیمت تست اعتیاد با آزمایش خون

970,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تست اعتیاد در منزل خواهید خواند

 • تست اعتیاد در منزل
 • تست عدم اعتیاد به چند روش انجام می شود؟
 • قبل از انجام تست عدم اعتیاد در منزل به چه مواردی باید دقت شود؟
 • جواب آزمایش اعتیاد تا چه مدت بعد مصرف نشان داده می شود؟
 • نمونه‌گیری اعتیاد در محل چگونه انجام می شود؟
 • تست اعتیاد در خانه چگونه انجام می شود؟
 • هزینه تست عدم اعتیاد در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • آیا تست اعتیاد در منزل تحت پوشش بیمه انجام می شود؟
 • درخواست آزمایش تست اعتیاد در منزل هوم سرویز چه مزایایی دارد؟
 • نحوه دریافت خدمات تست اعتیاد در منزل هوم سرویز چگونه است؟

تست اعتیاد در منزل

تست اعتیاد در منزل برای کمک به فرد بیمار و همچنین راهکاری ویژه برای کمک به خانواده وی برای انجام این کار و اطلاع از وضعیت عزیزانشان است. انجام آزمایش اعتیاد در منزل موجب می شود که فرد و خانواده وی بدون دغدغه و کاهش دید منفی اطرافیان از وضعیت سلامتی فرد بیمار مطلع شوند. ممکن است به دلایل مختلف و در مواردی ناخواسته بر اثر اشتباه افراد به اعتیاد گرفتار شوند. به خاطر داشته باشید که هیچ گاه نباید فرد معتاد را در شرایط بد و تحت قضاوت های اشتباه قرار داد به این ترتیب بدون حضور در مراکز عمومی می توان این خدمات را در محل دریافت نمود. همچنین آزمایش عدم اعتیاد در منزل برای بررسی وضعیت سلامتی وی در مواقع آزمایش اعتیاد طب کار، آزمایش اعتیاد ازدواج، ازمون های استخدامی، گواهینامه و ... انجام می شود. مورد دیگر اینکه آزمایش اعتیاد برای بررسی روند ترک اعتیاد فرد بیمار و بررسی سم زدایی در طی درمان نیز انجام می گیرد. در ادامه به معرفی انواع روش های تست اعتیاد در منزل و عوامل موثر بر قیمت آزمایش عدم اعتیاد می پردازیم

تست عدم اعتیاد به چند روش انجام می شود؟

تست اعتیاد در منزل به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه در ارتباط با نحوه انجام آنها و میزان دقت هر کدام از آنها توضیح می دهیم.

· آزمایش اعتیاد خون

آزمایش اعتیاد خون یک روش تشخیصی مطمئن است که برای بررسی وجود یا عدم موجود مواد مخدر در خون توسط آزمایشگاه های پاتوبیولوژی انجام می شود. در تست اعتیاد در منزل تمام موارد مانند مورفین، حشیش، آمفتامین، شیشه، بنزودیازپین، متادون و ... بررسی می شوند. در روند تست اعتیاد با خون ممکن است مصرق تعدادی از داروها مانند ایبوپروفین در زمان تست اعتیاد به حشیش و مصرف آنتی بیوتیک ها در زمان تست اعتیاد هروئین یا کوکائین تداخل ایجاد کند. مدت زمان پاسخ گویی و خواندن جواب آزمایش اعتیاد به موارد متعددی وابسته است.

· آزمایش اعتیاد ادرار

در تست اعتیاد ادرار نیز وجود هر نوع ماده مخدر صنعتی و سنتی در بدن بررسی می شود. تست اعتیاد با ادرار در مواردی جایگزین آزمایش اعتیاد خون شده است. زیرا که تشخیص عدم اعتیاد با خون تنها در مواردی که زمان آخرین مصرف تا آزمایش اعتیاد کم باشد نتیجه قابل اعتمادی ارائه می دهد.

· تست اعتیاد مو

در این نوع آزمایش عدم اعتیاد نیز انواع مواد مخدر مانند ماری جوانا، کوکائین، شیشه و ... بررسی می شود. در این نوع آزمایش تست اعتیاد حتی مصرف دارو تا سه ماه پیش را نیز مشخص می کند.

· آزمایش اعتیاد بزاق دهان

در این نوع آزمایش تست اعتیاد اگر فرد تا 24 ساعت گذشته هر نوع داروی حاوی مواد مخدر و یا مواد مخدر صنعتی یا سنتی مصرف کرده باشد را مشخص می کند.

قبل از انجام تست عدم اعتیاد در منزل به چه مواردی باید دقت شود؟

 • قبل از انجام تست اعتیاد استفاده از هر گونه داروی تجویزی و غیر تجویزی را با پزشک مربوطه اطلاع دهید.
 • استفاده از مایعات زیاد در تست اعتیاد ادرار موجب رقیق شدن ادرار و تشخیص اشتباه می شود.
 • اگر برای آزمایش اعتیاد ازدواج و یا آزمایش اعتیاد طب کار با نتیجه ای اشتباه مواجه شده اید با تکرار آزمایش از صحت پاسخ جواب تست اعتیاد در منزل مطلع شوید.
 • نیازی به انجام تست اعتیاد در زمان ناشتایی نیست و در هر زمانی از شبانه روز می توانید آزمایش اعتیاد در منزل را انجام دهید.
 • جواب آزمایش اعتیاد در کمتر از 24 ساعت اعلام می شود.

جواب آزمایش اعتیاد تا چه مدت بعد مصرف نشان داده می شود؟

ممکن است برای اطرافیان که نگران عزیزان خود هستند همیشه سوالاتی پیرامون این قضیه مطرح شود که آیا جواب تست اعتیاد مطمئن است یا خیر. متاسفانه یا خوشبختانه پاسخ آزمایش اعتیاد در خانه به موارد متعددی وابسته است. مواردی مانند سیستم ایمنی فرد بیمار، نوع مواد مخدر مصرف شده، سن و حجم توده بدنی مواردی هستند که روی نتیجه آزمایش تاثیر می گذارند. به طور معمول اگر فردی زیر مدت 10 روز مواد مخدر مصرف کرده باشد در این نوع تست اعتیاد در منزل مشخص خواهد شد.

نمونه‌گیری اعتیاد در محل چگونه انجام می شود؟

بله همانطور که در ابتدا هم توضیح دادیم خوشبختانه مراحل نمونه گیری در محل و در حضور فرد نمونه گیر انجام می گیرد تا شبهه ای در نتیجه کار نباشد. به طور معمول میزان اطمینان در آزمایش خون بیشتر است. در مواردی که نتیجه و جواب آزمایش خون در منزل به قضاوت های ویژه ای نیاز است تنها این روش تست اعتیاد در منزل قابل قبول است.

تست اعتیاد در خانه چگونه انجام می شود؟

تست عدم اعتیاد در خانه به روش های مختلفی انجام می شود. اگر نگران میزان مطمئن بودن پاسخ تست اعتیاد هستید، این اطمینان را به شما می دهیم که امروزه میزان دقت تست اعتیاد در منزل بسیار بالاست. کیت تشخیص اعتیاد نیز روش دیگری است که با آن مصرف مواد مخدر نشان داده می شود. از مزایای زیاد کیت تست اعتیاد این است که اگر به موضوعی مشکوک هستید می توانید از صحت موضوع مطلع شوید و در اسرع وقت آزمایشات دیگر را انجام دهید.

تست اعتیاد نواری نیز یکی دیگر از روش های تست اعتیاد در منزل است که تشخیص اعتیاد به انواع مواد مخدر را هم انجام می دهد. در این کیت ها از آنتی بادی و مونوککلونال استفاده می شود.

هزینه تست عدم اعتیاد در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تست اعتیاد در منزل به موارد متعددی وابسته است. هزینه آزمایش اعتیاد به نوع آزمایش و نمونه وابسته است. به طور معمول قیمت تست اعتیاد در منزل مبلغ ثابتی است که در صورتی که این خدمات در محل ارائه شود هزینه ثابتی نیز به این مبلغ جهت حضور در محل و ارسال نمونه به آزمایشگاه دریافت می شود.

آیا تست اعتیاد در منزل تحت پوشش بیمه انجام می شود؟

هوم سرویز با همکاری با برترین آزمایشگاه ها تمام خدمات مربوط به آزمایش ها را با بیمه تکمیلی انجام می شود. به این ترتیب تنها کافیست درخواست خودتان را ثبت کرده و با صحبت با متخصصین نوع بیمه خود را مطرح کرده از تعرفه آزمایش اعتیاد مطلع شوید. به این ترتیب که می توانید در ابتدای کار از تعرفه بیمه خود استفاده کرده و ما به التفاوت را پرداخت کنید. یا می توانید تمام مبلغ را پرداخت کرده و فاکتور آزمایشگاه را دریافت کنید و خودتان به مراکز بیمه مراجعه کرده و هزینه ها را دریافت کنید.

درخواست آزمایش تست اعتیاد در منزل هوم سرویز چه مزایایی دارد؟

تست اعتیاد در منزل هوم سرویز با توجه به شرایط خاص بیمار یا خانواده وی بهترین انتخاب پیش رو است. هوم سرویز با همکاری بهترین آزمایشگاه های سطح شهر انواع آزمایشات را با کمترین درصد خطا انجام در محل انجام می دهند. از مزایای دیگر دریافت این خدمات در محل انجام تست اعتیاد در منزل در کمترین زمان ممکن است. به این ترتیب اگر در موقعیتی هستید که هر چه سریع تر به پاسخ این تست نیاز دارید می توانید روی خدمات تست اعتیاد در منزل هوم سرویز حساب کنید. همچنین با کمک هوم سرویز نیازی به مراجعه به آزمایشگاه ها برای دریافت جواب تست عدم اعتیاد نیستید و پاسخ یا به صورت آنلاین و یا با استفاده از پیک برایتان ارسال می شود.

نحوه دریافت خدمات تست اعتیاد در منزل هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که این خدمات نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس متخصصین جهت دریافت نمونه در محل حاضر شده و تحت بهترین شرایط نمونه ها به آزمایشگاه انتقال داده می شوند و نتیجه آزمایش در زمان مقرر اعلام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تست اعتیاد در منزل و همچنین ارایه خدمات آزمایش اعتیاد خون نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تست اعتیاد در منزل

آزمایش اعتیاد خون

آزمایش اعتیاد ادرار

آزمایش اعتیاد طب کار

آزمایش عدم اعتیاد ازدواج

آزمایش عدم اعتیاد برای استخدام

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط آزمایش عدم اعتیاد در منزل و محل کار

قبل از تست اعتیاد در منزل از مصرف داروهای شامل مورفین خودداری کنید.

حریم شخصی فرد در زمان نمونه گیری و دریافت اطلاعات شخصی به طور کامل توسط همیاران متخصص نمونه گیری هوم سرویز حفظ خواهد شد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات تست اعتیاد از آزمایشگاه های مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس تست اعتیاد همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

هزینه تست اعتیاد بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات پزشکی و یا شرایط خاص لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

audiologists
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
optometry
بینایی سنجی
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان
home-ecg
نوار قلب در منزل
قیمت از 700,000 الی 2,800,000 تومان
home-hiv-test
آزمایش ایدز در منزل
قیمت از 590,000 الی 590,000 تومان