بینایی سنجی در منزل

بینایی سنجی در منزل

از 1197 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بینایی سنجی در منزل در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت بینایی سنجی در منزل

توافقی

متوسط قیمت375,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره بینایی سنجی در منزل خواهید خواند

  • بینایی سنجی در منزل
  • بینایی سنجی یا اپتومتری در محل چگونه انجام می شود؟
  • سنجش بینایی و معاینه چشم در منزل با چه اهدافی انجام می شود؟
  • معاینه چشم کودکان در منزل از چند سالگی سالگی باید انجام شود؟
  • بینایی سنجی در منزل و تعیین نمره چشم
  • بینایی سنج در منزل باید هر چند وقت باید انجام شود؟
  • هزینه سنجش بینایی در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • بینایی سنجی در منزل را به متخصصین چشم پزشکی آنلاین همراه هوم سرویزبسپارید

بینایی سنجی در منزل

سنجش بینایی در منزل با هدف بررسی سلامت چشم، قدرتبینایی و اطلاع از بیماری های احتمالی چشم انجام می شود. با انجام سنجشبینایی کودکان در منزل می توان از بروز زودرس بسیاری از بیماری های چشمیجلوگیری نمود. با توجه به اهمیت اینعضو، معاینه چشم در منزل یکی از مهم ترین اقدامات در جهت حفظسلامتی آن است. در ادامه به معرفی خدماتی که در اپتومتری در محل ارائه می شود وبزرگسالان و عوامل موثر بر قیمت بینایی سنجی در منزل می پردازیم.

بینایی سنجی یا اپتومتری در محل چگونه انجام می شود؟

بینایی سنجی در محل یا اپتومتری همانطور که پیش تراعلام شد روشی برای تشخیص مشکلات بینایی و معاینه چشم در منزل است. بهترتیبی که اپتومتریست ها یا متخصصین بینایی سنجی با کمک دستگاه هایی که در اختیاردارند اقدام به تعیین نمره چشم در منزل نموده و لنز یا عینک مورد نیاز را تجویزمی کنند. در خدمات چشم پزشکی در محل برخی راهکارهای موثر بر تقویت چشم نیز ارائهمی شود و در صورتی که بیماری هایی مانند آب مروارید یا آب سیاه تشخیص داده شود شمارا به پزشک متخصص ارجاع می دهند. خدمات بینایی سنجی آنلاین متخصصین را به محلاعزام کرده و کلیه خدمات مربوط به بررسی چشم در محل انجام می شود.

سنجش بینایی و معاینه چشم در منزل با چه اهدافی انجام می شود؟

ممکن است به دلایلمختلف نیاز به اپتومتریست در محل باشد که شایع ترین دلایل موارد زیر هستند.

· تعیین شماره عینکطبی

بعد از گذشت زمانباید بینایی چشم بررسی شود و نمره چشم به روز شود.

· نزدیک بینی ودوربینی

در صورتی که اشیانزدیک یا دور به درستی تشخیص داده نشود باید چشم ها به صورت دقیق بررسی شوند وعینک مناسب چشم تجویز شود.

· تشخیص خشکی چشم

در صورتی که در هنگامکار با کامپیوتر و لپ تاپ مشکل داشته باشید دچار خشکی چشم شده اید و چشمتانتوانایی تولید اشک را ندارد. این ایراد باید سریعا تشخیص داده شود تا مشکلاتحادتری ایجاد نکند. این مشکلات در خدمات اپتومتری در محل تشخیص داده میشود.

· سنجش بینایی کودکاندر منزل

بینایی سنجی کودکاندر منزل بسیاربا اهمیت است. زیرا کودکان درک صحیحی از بینایی ندارند و ممکن است به انواع بیماریچشمی مبتلا باشند و نتوانند به والدین خود اعلام کنند. سنجش بینایی آنلاین و معاینهچشم کودک در منزل یکی دیگر از خدماتی است که جهت بالا بردن سطح بهداشتخانواده ها در محل انجام می شود. با توجه به شرایط کنونی مراکز سنجش بیناییکودکان معتبر، شرایطی را فراهم آورده اند تا بینایی سنجی کودکان درمنزل انجام شود.

معاینه چشم کودکان در منزل از چند سالگی سالگی باید انجام شود؟

بیشترین ارتباطی کههر کودکی از محیط اطراف دریافت می کند به واسطه قدرت بینایی است. قطعا انجامبینایی سنجی در منزل و یا در مراکز سنجش بینایی موجب می شود که هر ایراد هر چند کمسریعا تشخیص داده شوند و قبل از اینکه مشکلات حادتر شوند از پیشروی آنها جلوگیرینمود. معاینه چشم در منزل از مواردی است که جهت رفاه حال خانواده و آسایشکودکان در محل ارائه می شود. به قدری خدمات معاینه چشم کودکان یا بینایی سنجیکودکان در منزل اهمیت دارد از 6 ماهگی به بعد انجام این خدمات را تاکید می کنند. سنجشبینایی در منزل تنها مختص کودکان نیست بلکه برای بزرگسالانی که به هر دلیلی رفتوآمد به مراکز بینایی سنجی برایشان مقدور نیست نیز انجام می شود.

بینایی سنجی در منزل و تعیین نمره چشم

خدمات بیناییسنجی و تعیین نمره چشم در محل توسط اپتومتر در منزل انجام می شود.متخصصین با استفاده از ابزارات و دستگاه های مورد نیاز به تعییننمره چشم در منزل می پردازند. اگر در شرایطی هستید که امکان انتقال عزیزانتانیا سالمندان خود را برای تعیین نمره چشم و یا حتی سنجش بینایی برایعینک ندارید. می توانید از خدمات بینایی سنجی با دستگاه درمنزل استفاده کنید.

بینایی سنج در منزل باید هر چند وقت باید انجام شود؟

بینایی سنجی در منزلبه سن فرد و نوع بیماری چشمی بستگی دارد. در سنین کمتر از 40 سال سن که مشکل وبیماری خاصی در چشم‌ها نباشد معمولا بینایی سنجی در محل هر دو سال یکبار پیشنهادمی شود. در سنین بالاتر هر یکسال را مناسب این کار می دانند. البته اگر بیماری خاصژنتیکی در خانواده است برای جلوگیری از پیش روی بیماری انجام این خدمات را هر 1سال ملزم می دانند..

هزینه سنجش بینایی در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه بینایی سنجی درخانه و هزینهمعاینه چشم در منزل به نوع خدمات مورد نیاز افراد بستگی دارد. همچنین قیمتبینایی سنجی در خانه به سنجش بینایی با دستگاه و تجهیزات دیگر وابسته است.ازین رو با توجه به نوع بیماری چشمی و یا صرفا تعیین نمره چشم آنلاین هزینهمتفاوت خواهد بود. جهت مشاوره با متخصصین و استعلام دقیق قیمتمعاینه چشم در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید.

بینایی سنجی در منزل را به متخصصین چشم پزشکی آنلاین همراه هوم سرویزبسپارید

با توجه به شرایطشیوع ویروس کرونا و نگرانی های افراد از حضور در مراکز درمانی و مطبها، تست بینایی سنجی با دستگاه در منزل جهت رفاه حال متقاضیان این خدماتدر مجموعه هوم سرویز گرد آوری شده است. در صورتی که افراد ناتوان حرکتی و یاسالمندان در منزل نگهداری می کنید و آنها مشکلاتی از بابت بینایی پیدا کرده اند.می توانند از معاینه چشم در محل هوم سرویز استفاده کنید.به این صورت دیگر نیاز به انتقال افراد به مراکز بینایی سنجینیست. بلکه در این سرویس متخصصین ما جهت تعیین نمره چشم شبانه روزی و بیناییسنجی کودکان در خانه آماده ارائه خدمات می باشند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بینایی سنجی در منزل و همچنین ارایه خدمات بینایی سنجی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بینایی سنجی در منزل

بینایی سنجی در منزل

معاینه چشم کودکان در منزل

تعیین نمره چشم و تجویز عینک و لنز

تشخیص دوربینی و نزدیک بینی

به روز کردن نمره عینک طبی

خارج کردن جسم خارجی از چشم

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شرایط بینایی سنجی و اپتومتری در محل

خدمات بینایی سنجی و تعیین نمره چشم در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات اپتومتری و چشم پزشکی می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات چشم پزشکی و اپتومتری از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری یا وجود بیماری قبلی در چشم ها و بینایی یا ارایه خدمات اپتومتری به صورت گروهی لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید..

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 450,000 الی 700,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 1,200,000 الی 3,200,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان