بینایی سنجی در منزل

بینایی سنجی در منزل

از 1197 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بینایی سنجی در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت بینایی سنجی در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

بینایی سنجی در منزل

سنجش بینایی در منزل با هدف بررسی سلامت چشم، قدرت بینایی و اطلاع از بیماری های احتمالی چشم انجام می شود. با انجام سنجش بینایی کودکان در منزل می توان از بروز زودرس بسیاری از بیماری های چشمی جلوگیری نمود. با توجه به اهمیت این عضو، معاینه چشم در منزل یکی از مهم ترین اقدامات در جهت حفظ سلامتی آن است. در ادامه به معرفی خدماتی که در اپتومتری در محل ارائه می شود و بزرگسالان و عوامل موثر بر قیمت بینایی سنجی در منزل می پردازیم.

بینایی سنجی یا اپتومتری در محل چگونه انجام می شود؟

بینایی سنجی در محل یا اپتومتری همانطور که پیش تر اعلام شد روشی برای تشخیص مشکلات بینایی و معاینه چشم در منزل است. به ترتیبی که اپتومتریست ها یا متخصصین بینایی سنجی با کمک دستگاه هایی که در اختیار دارند اقدام به تعیین نمره چشم در منزل نموده و لنز یا عینک مورد نیاز را تجویز می کنند. در خدمات چشم پزشکی در محل برخی راهکارهای موثر بر تقویت چشم نیز ارائه می شود و در صورتی که بیماری هایی مانند آب مروارید یا آب سیاه تشخیص داده شود شما را به پزشک متخصص ارجاع می دهند. خدمات بینایی سنجی آنلاین متخصصین را به محل اعزام کرده و کلیه خدمات مربوط به بررسی چشم در محل انجام می شود.

سنجش بینایی و معاینه چشم در منزل با چه اهدافی انجام می شود؟

ممکن است به دلایل مختلف نیاز به اپتومتریست در محل باشد که شایع ترین دلایل موارد زیر هستند.

· تعیین شماره عینک طبی

بعد از گذشت زمان باید بینایی چشم بررسی شود و نمره چشم به روز شود.

· نزدیک بینی و دوربینی

در صورتی که اشیا نزدیک یا دور به درستی تشخیص داده نشود باید چشم ها به صورت دقیق بررسی شوند و عینک مناسب چشم تجویز شود.

· تشخیص خشکی چشم

در صورتی که در هنگام کار با کامپیوتر و لپ تاپ مشکل داشته باشید دچار خشکی چشم شده اید و چشمتان توانایی تولید اشک را ندارد. این ایراد باید سریعا تشخیص داده شود تا مشکلات حادتری ایجاد نکند. این مشکلات در خدمات اپتومتری در محل تشخیص داده می شود.

· سنجش بینایی کودکان در منزل

بینایی سنجی کودکان در منزل بسیار با اهمیت است. زیرا کودکان درک صحیحی از بینایی ندارند و ممکن است به انواع بیماری چشمی مبتلا باشند و نتوانند به والدین خود اعلام کنند. سنجش بینایی آنلاین و معاینه چشم کودک در منزل یکی دیگر از خدماتی است که جهت بالا بردن سطح بهداشت خانواده ها در محل انجام می شود. با توجه به شرایط کنونی مراکز سنجش بینایی کودکان معتبر، شرایطی را فراهم آورده اند تا بینایی سنجی کودکان در منزل انجام شود.

معاینه چشم کودکان در منزل از چند سالگی سالگی باید انجام شود؟

بیشترین ارتباطی که هر کودکی از محیط اطراف دریافت می کند به واسطه قدرت بینایی است. قطعا انجام بینایی سنجی در منزل و یا در مراکز سنجش بینایی موجب می شود که هر ایراد هر چند کم سریعا تشخیص داده شوند و قبل از اینکه مشکلات حادتر شوند از پیشروی آنها جلوگیری نمود. معاینه چشم در منزل از مواردی است که جهت رفاه حال خانواده و آسایش کودکان در محل ارائه می شود. به قدری خدمات معاینه چشم کودکان یا بینایی سنجی کودکان در منزل اهمیت دارد از 6 ماهگی به بعد انجام این خدمات را تاکید می کنند. سنجش بینایی در منزل تنها مختص کودکان نیست بلکه برای بزرگسالانی که به هر دلیلی رفت وآمد به مراکز بینایی سنجی برایشان مقدور نیست نیز انجام می شود.

بینایی سنجی در منزل و تعیین نمره چشم

خدمات بینایی سنجی و تعیین نمره چشم در محل توسط اپتومتر در منزل انجام می شود. متخصصین با استفاده از ابزارات و دستگاه های مورد نیاز به تعیین نمره چشم در منزل می پردازند. اگر در شرایطی هستید که امکان انتقال عزیزانتان یا سالمندان خود را برای تعیین نمره چشم و یا حتی سنجش بینایی برای عینک ندارید. می توانید از خدمات بینایی سنجی با دستگاه در منزل استفاده کنید.

بینایی سنج در منزل باید هر چند وقت باید انجام شود؟

بینایی سنجی در منزل به سن فرد و نوع بیماری چشمی بستگی دارد. در سنین کمتر از 40 سال سن که مشکل و بیماری خاصی در چشم‌ها نباشد معمولا بینایی سنجی در محل هر دو سال یکبار پیشنهاد می شود. در سنین بالاتر هر یکسال را مناسب این کار می دانند. البته اگر بیماری خاص ژنتیکی در خانواده است برای جلوگیری از پیش روی بیماری انجام این خدمات را هر 1 سال ملزم می دانند..

هزینه سنجش بینایی در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه بینایی سنجی در خانه و هزینه معاینه چشم در منزل به نوع خدمات مورد نیاز افراد بستگی دارد. همچنین قیمت بینایی سنجی در خانه به سنجش بینایی با دستگاه و تجهیزات دیگر وابسته است. ازین رو با توجه به نوع بیماری چشمی و یا صرفا تعیین نمره چشم آنلاین هزینه متفاوت خواهد بود. جهت مشاوره با متخصصین و استعلام دقیق قیمت معاینه چشم در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

بینایی سنجی در منزل را به متخصصین چشم پزشکی آنلاین همراه هوم سرویز بسپارید

با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و نگرانی های افراد از حضور در مراکز درمانی و مطب ها، تست بینایی سنجی با دستگاه در منزل جهت رفاه حال متقاضیان این خدمات در مجموعه هوم سرویز گرد آوری شده است. در صورتی که افراد ناتوان حرکتی و یا سالمندان در منزل نگهداری می کنید و آنها مشکلاتی از بابت بینایی پیدا کرده اند. می توانند از معاینه چشم در محل هوم سرویز استفاده کنید. به این صورت دیگر نیاز به انتقال افراد به مراکز بینایی سنجی نیست. بلکه در این سرویس متخصصین ما جهت تعیین نمره چشم شبانه روزی و بینایی سنجی کودکان در خانه آماده ارائه خدمات می باشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بینایی سنجی در منزل و همچنین ارایه خدمات بینایی سنجی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بینایی سنجی در منزل

بینایی سنجی در منزل

معاینه چشم کودکان در منزل

تعیین نمره چشم و تجویز عینک و لنز

تشخیص دوربینی و نزدیک بینی

به روز کردن نمره عینک طبی

خارج کردن جسم خارجی از چشم

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط بینایی سنجی و اپتومتری در محل

خدمات بینایی سنجی و تعیین نمره چشم در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات اپتومتری و چشم پزشکی می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات چشم پزشکی و اپتومتری از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری یا وجود بیماری قبلی در چشم ها و بینایی یا ارایه خدمات اپتومتری به صورت گروهی لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید..

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,260 الی 269,800 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان

خدمات بینایی سنجی در منزل در این شهرها ارائه می شود: