banner

بینایی سنجی در محل

از 1197 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت چشم پزشکی تخصصی و سنجش بینایی در منزل

قیمت چشم پزشکی تخصصی و سنجش بینایی در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط بینایی سنجی در محل

خدمات بینایی سنجی و تعیین نمره چشم در محل شامل حضور متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام خدمات اپتومتری و چشم پزشکی می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات چشم پزشکی و اپتومتری از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری یا وجود بیماری قبلی در چشم ها و بینایی یا ارایه خدمات اپتومتری به صورت گروهی لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید..

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​سنجش بینایی در منزل

سنجش بینایی در منزل با هدف بررسی سلامت چشم، قدرت بینایی و اطلاع از بیماری های احتمالی چشم انجام می شود. با انجام سنجش بینایی کودکان در منزل می توان از بروز زود رس بسیاری از بیماری های چشمی جلوگیری نمود.

با توجه به اهمیت این عضو، معاینه چشم در منزل یکی از مهم ترین اقدامات در جهت حفظ سلامتی آن می باشد. این اهمیت در کودکان بسیار بیشتر است. زیرا در صورت تشخیص به موقع یا پیشگیری از آن می توان به طور کامل از بروز هر گونه بیماری چشمی جلوگیری نمود.

انواع تست بینایی سنجی در منزل

تست سنجش بینایی 10/10
این تست، رایج‌ترین و پر کاربردترین تست بینایی سنجی آنلاین در منزل میباشد. که به دو صورت دور و نزدیک انجام می‌شود. معاینه چشم به صورت دور به وسیله تابلوی چارت بینایی سنجی انجام می شود. تست اسنلن چارت برای هریک از چشم‌های افراد به تنهایی اجرا می شود. اما در روش معاینه چشم از نزدیک، از کارت هایی که حاوی متن های کوتاه در اندازه های مختلف هستند، استفاده می شود. این کارت ها در فاصله مشخصی از چشم افراد قرار می گیرد. بر اساس کوچکترین عددی که فرد تشخیص می دهد نمره چشم ایشان توسط اپتومتر تعیین می شود.

تست دید نزدیک

از این نوع تست برای غربالگری بینایی چشم کودکان استفاده می شود. بدین صورت این کارت ها در فاصله های مشخص از چشم کودکان قرار می گیرد. این تست بسیار تخصصی است و توسط اپتومتر در منزل نیز قابل انجام است. دراین تست اعداد در فاصله های متفاوتی از هم قرار میگیرند. کودکان باید بتوانند اعداد نوشته شده بر روی کارت را بخوانند.

عینک تشخیص دوبینی 
یکی از بیشترین اختلالاتی که ممکن است برای کودکان و بزرگسالان رخ دهد، مشکل دوبینی و عدم تعادل در افراد است. دوبینی و سردرد ممکن است بر اثر آسیب به عصب یا عضله‌ی چشم اتفاق بیوفتد. به این صورت هر چشم تصویر مختص به خود از محیط را به مغر ارسال می کند. مغز نیز تصاویر هر دو چشم را در هم ترکیب کرده و موجب دو بینی می شود.

در انجام این تست فرد عینک مخصوص آزمایش را بر چشم می گذارد. در مقابل چراغ قوه باید تعداد نقاط نورانی که قرار دارد را تشخیص بدهد. شما می‌توانید با انجام این غربالگری از پیشرفت این بیماری جلوگیری کنید. هنگامی که شما دچار چنین مشکلی می شوید می توانید با استفاده از خدمات معاینه چشم در منزل مشکل را ریشه یابی کنید. و سپس چشم پزشک با استفاده از عینک‌ مخصوصی از روند پیشرفت بیماری جلوگیری میکند.

تست کوررنگی در منزل

کور رنگی یک بیماری ارثی است. در این بیماری فرد قادر به تشخیص چند یا حداقل یک رنگ نمی باشد. در این بیماری سلول های مخروطی چشم فاقد رنگدانه برای تشخیص رنگ هستند. متاسفانه از هر 10 نفر یک نفر دارای کوررنگی سبز یا قرمز است. به همین علت تست تشخیص رنگ یکی از آزمایش های همراه در سنجش بینایی در منزل است. انواع متفاوتی از کور رنگی تشخیص داده شده است. در این تست از کارت های رنگی استفاده می شود که در آنها اعداد مخفی شده اند. از افراد خواسته می شود که اعداد آنها را تشخیص دهند.

تست دید سه بعدی

یکی دیگر از تست های رایج در معاینه چشم در منزل ، آزمایش سه بعدی است. افرادی که دچار این بیماری هستند توانایی دید فاصله اشیا دور یا نزدیک را ندارند.  بینایی سنجی در محل برای تشخیص بینایی کودکان، معاینات طب کار و گواهینامه رانندگی  و افراد مشکوک به انحراف چشم و دوبینی مورد استفاده قرار می گیرد.

بینایی سنجی سه بعدی در منزل به این صورت است که ابتدا کارت سنجش دید سه بعدی را در فاصله 30 تا 40 سانتیمتری از چشم قرار داده می شود. از فرد خواسته می شود تا اشکالاتی که تشخیص می دهد را نام ببرد. براساس تعداد پاسخ‌های صحیح، شدت دید سه بعدی فرد بررسی می شود.

سنجش بینایی کودکان در منزل

تست بینایی سنجی کودکان در منزل بسیار با اهمیت است. زیرا کودکان درک صحیحی از بینایی ندارند و ممکن است به انواع بیماری چشمی مبتلا باشند و نتوانند به والدین خود اعلام کنند. سنجش بینایی آنلاین و معاینه چشم کودک در منزل یکی دیگر از خدماتی است که جهت بالا بردن سطح بهداشت خانواده ها در محل انجام می شود. با توجه به شرایط کنونی مراکز سنجش بینایی کودکان در تهران شرایطی را فراهم آورده اند تا تست بینایی سنجی کودکان در منزل انجام شود.

تعیین نمره چشم آنلاین در منزل

خدمات بینایی سنجی و تعیین نمره چشم در محل توسط اپتومتر در منزل انجام می شود. متخصصین با استفاده از ابزارات و دستگاه های مورد نیاز به تعیین نمره چشم در منزل می پردازند. اگر در شرایطی هستید که امکان انتقال عزیزانتان یا سالمندان خود را برای تعیین نمره چشم و یا حتی تست بینایی برای عینک ندارید. می توانید از خدمات تست بینایی سنجی در منزل استفاده کنید.

بینایی سنجی در منزل تهران

با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و نگرانی های افراد از حضور در مراکز درمانی و مطب ها، تست بینایی سنجی در منزل تهران جهت رفاه حال هم شهریان تهرانی در مجموعه هوم سرویز گرد آوری شده است. در صورتی که افراد ناتوان حرکتی و یا سالمندان در منزل نگهداری میکنید و آنها مشکلاتی از بابت بینایی پیدا کرده اند. می توانند از معاینه چشم در محل هوم سرویز استفاده کنید.

به این صورت دیگر نیاز به انتقال افراد به مراکز بینایی سنجی در تهران نیست. بلکه در این سرویس متخصصین ما جهت تعیین نمره چشم شبانه روزی و تست بینایی سنجی کودکان در خانه آماده ارائه خدمات می باشند.

هزینه سنجش بینایی در منزل هوم سرویز

هزینه بینایی سنجی در خانه و هزینه معاینه چشم در منزل به نوع خدمات مورد نیاز افراد بستگی دارد. ازین رو با توجه به نوع بیماری چشمی و یا صرفا تعیین نمره چشم آنلاین هزینه متفاوت خواهد بود. جهت مشاوره با  متخصصین و استعلام  دقیق هزینه معاینه چشم در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران متخصص ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس بینایی سنجی در محل

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

شنوایی سنجی در محل
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 72,800 الی 218,700 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان