banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش و نمونه گیری در محل

آزمایش پزشکی و نمونه گیری در محل

از 1204 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آزمایشگاهی و نمونه گیری در منزل

قیمت خدمات آزمایشگاهی و نمونه گیری در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط آزمایش پزشکی و نمونه گیری در محل

خدمات آزمایش و نمونه گیری در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه آزمایشات دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات آزمایشگاهی در منزل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل هستیم. در این میان خدمات نمونه گیری در منزل نیز روی کار آمده است. همانطور که میدانید جهت اطلاع از وضعیت سلامت خود و عزیزانتان باید آزمایشات دوره ای را به طور منظم انجام دهید. با استفاده از خدمات نمونه گیری آزمایش در منزل می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. به این صورت بدون نیاز به مراجعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی یا بیمارستان ها می توانید از وضعیت سلامت خود و عزیزانتان مطلع شوید.

مزایای نمونه گیری در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل از مزایای زیادی برخوردار است. بیشترین استفاده از خدمات آزمایش خون در منزل برای افرادی که از توانایی جسمی خوبی برخوردار نیستند، پیشنهاد می شود. همچنین سالمندانی که در نزدیکی محل سکونت خود دسترسی به آزمایشگاه ندارند و برای مراجعه باید مدت زمان زیادی را در شلوغی و ترافیک طی کنند بسیار مناسب است.

جهت انجام هر گونه آزمایش باید زمانی را اختصاص دهید و به آزمایشگاه بروید و نوبت بگیرید. سپس بعد از نوبت دهی باید در زمان تعیین شده جهت ارائه نمونه دوباره به آزمایشگاه مراجعه کنید. اما با انجام آزمایش نمونه گیری خون در منزل دیگر این اتلاف وقت ها را سپری نخواهید کرد. زمانی که شما آزاد هستید خدمات آزمایش در محل را دریافت خواهید نمود.

با توجه به  وضع کنونی و شیوع بیماری کرونا هر گونه مراجعه به آزمایشگاه ها و در کل مراجعه به مکان های پر رفت و آمد بسیار خطرناک میباشد. از طرفی انجام آزمایش نیز در ارتباط مستقیم با سلامتی افراد است ونمی توان پشت گوش انداخت. می توانید با انتخاب گرفتن آزمایش در منزل جان خود و عزیزانتان را از هر گونه آلودگی حفظ کنید.

نمونه گیری خون در منزل در کنار موارد بهداشتی میتواند امنیت روانی و آرامش را به همراه داشته باشد. برای خیلی از افراد پروسه آزمایش دادن کار استرس آوری است. اما در محیط آزمایشگاه ها با توجه به حجم کاری ممکن است به این استرس ها و سوال های مراجعین پاسخ داده نشود. اما در هنگام نمونه گیری در محل متخصص نمونه گیر با آرامش به سوال های افراد پاسخ می دهد و با توجه به استرس آنها عمل خونگیری در منزل را انجام می دهد.

نمونه گیری خون در منزل

نمونه گیری آزمایش در منزل در واقع همان نمونه گیری از خون در محل است. این آزمایش توسط پرسنل آزمایشگاهی یا افراد فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی انجام می شود. در آزمایش خون در منزل هر گونه نا هماهنگی در بدن فرد و اختلالات هورمونی و غیره خودشان را نشان می دهند. آزمایش خون در منزل و یا آزمایشگاه ها از سرخ رگ یا سیاهرگ در دست گرفته می شود.

نمونه گیری در منزل تهران

آزمایش در منزل تهران بزرگترین مشکل ساکنین کلانشهر تهران یعنی دسترسی را برطرف کرده است. انجام نمونه گیری در منزل تهران سبب شده است که دیگر نگرانی هایی از بابت رفت و آمد و معطل شدن در جاهای شلوغ را نداشته باشید. در خیلی از موارد با توجه به بعضی از بیماریها نیاز است که فرد به صورت ممتد مورد آزمایش قرار بگیرد. از این رو هر بار رفت و آمد ممکن است فرد بیمار را کلافه کند. به ویژه که در بسیاری از افراد بعد از پروسه خونگیری باید مدت زمانی را استراحت کنند. در شرایط کنونی انتظار در مکان های استراحت مراجعین در آزمایشگاه پاتوبیولوژی ها اصلا صلاح نیست.

به همین علت با دریافت خدمات نمونه گیری خون در منزل تهران هوم سرویز تمام این مشکلات برایتان از بین خواهد رفت. بعد از دادن آزمایش خون در منزل میتوانید به استراحت و یا انجام کارهای روزمره خود بپردازید.

نمونه گیری در منزل شمال تهران

معمولا انجام آزمایش خون برای بعضی از بزرگسالان نیز ترسناک است چه برسد به کودکان. از این رو انجام آزمایش خون کودک در منزل شمال تهران می تواند یک راهکار مناسب برای افرادی باشد که از این محیط ها واهمه دارند. همچنین انجام آزمایش خون در منزل شمال تهران برای افراد کم توان و معلولین نیز بهترین انتخاب است.

نمونه گیری در منزل غرب تهران

در این شرایط بسیار بد کرونا همه ما نگران حال سالمندان خود هستیم. متاسفانه این عزیزان به علت کهولت سن و پایین بودن سیستم ایمنی بیشتر در معرض خطر هستند. از طرفی نمیتوان مسائل مربوط به چکاب سالیانه یا حتی ماهانه آنها را نادیده گرفت. تنها چیزی که بسیار مهم است کمک رسانی به این افراد و تشخیص طبی در شرایطی امن و راحت است. نمونه گیری در منزل غرب تهران این امکان را ایجاد می کند تا بدون داشتن هر گونه مشکلی، آزمایش خون در منزل غرب تهران برای این عزیزان انجام شود و جوابدهی نیز در کمترین زمان ممکن در اختیارشان قرار داده شود.

نمونه گیری در منزل شرق تهران

همانطور که پیشتر بیان کردیم، انجام آزمایش نقش موثری در اطلاع از وضعیت جسمانی افراد دارد. اکثر آزمایش و نمونه گیری ها باید صبح زود و به صورت ناشتا انجام شوند. متاسفانه اکثر آزمایشگاه در این ساعات بسیار شلوغ هستند. شما در بهترین حالت چندین ساعت معطل می شوید. از این رو آزمایش در منزل شرق تهران می تواند شما را ترافیک های سنگین در شرق تهران رهایی ببخشد. 

هزینه آزمایش خون در منزل هوم سرویز

قیمت آزمایش خون در منزل به نوع آزمایش و سن بیمار بستگی دارد. با توجه به تنوع آزمایشات نمیتوان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه نمونه گیری در منزل اختصاص داد. با تماس با متخصصین و مشاورین ما بر اساس نسخه پزشک و نوع بیمه ی خود می توانید از تعرفه نمونه گیری در منزل مطلع شوید.

آزمایش پزشکی و نمونه گیری در محل هوم سرویز

در صورت نیاز به آزمایش ادرار، مدفوع و انجام آزمایش خون در منزل تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین در زمان تعیین شده جهت نمونه گیری در محل حضور پیدا خواهند گرفت. همچنین نتیجه آزمایش نیز در موئد مقرر انجام خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس آزمایش پزشکی و نمونه گیری در محل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 200,000 الی 900,000 تومان
همراه بیمار
همراه بیمار
قیمت از 200,000 الی 900,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان