آزمایش در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش و نمونه گیری در محل

آزمایش در منزل

از 1204 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نمونه گیری خون توسط پرستار در محل

300,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت280,000 تومانکمینه قیمت265,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره آزمایش در منزل خواهید خواند

 • ​آزمایش در منزل
 • فرآیند نمونه گیری در منزل چگونه انجام می شود؟
 • آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه انجام می شود؟
 • نحوه استفاده از بیمه برای خدمات آزمایش در محل چگونه است؟
 • آزمایش در منزل بدون نسخه پزشک هم انجام می شود؟
 • خدمات آزمایش در منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • انواع نمونه گیری در محل شامل چه مواردی است؟
 • انجام آزمایش در محل کار ( نمونه گیری در محل کار)
 • نتیجه آزمایش در منزل چگونه اعلام می شود؟
 • مزایای نمونه گیری در منزل
 • هزینه آزمایش در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • کلیه خدمات نمونه گیری در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

آزمایش در منزل

آزمایش خون اولین راهکار بر اطلاع از شرایط کلی بدن است. از این رو انجام آزمایش در منزل یکی از مهمترین اقدامات در راستای آزمایشات تشخیصی می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در محل هستیم. در این میان خدمات آزمایش در محل نیز روی کار آمده است. با استفاده از خدمات نمونه گیری در منزل می توان بستر مناسبی را برای افرادی فراهم آورد که امکان مراجعه به آزمایشگاه ها برایشان سخت است. ممکن است به دلایل مختلف مانند کمبود وقت، بی حوصلگی و هزاران دلیل دیگر از انجام آزمایشات سرباز بزنید که در صورت استفاده از خدمات آزمایشگاه آنلاین می توانید بدون دغدغه به وضعیت سلامت خود رسیدگی کنید. در ادامه به معرفی انواع خدمات نمونه گیری در محل ارائه می شود و عوامل موثر بر هزینه آزمایش در منزل می پردازیم.

فرآیند نمونه گیری در منزل چگونه انجام می شود؟

شاید واژه آزمایش در منزل برایتان غریب به نظر برسد. اما درخواست آزمایش خون در منزل و نمونه گیری در محل چندان هم سخت نیست. تنها در چند مرحله ساده خلاصه می شود که توضیح خواهیم داد.

· ابتدا درخواست خودتان را ثبت کنید

درخواستتان و نوع آزمایش مورد نظر را می توانید از طریق ثبت درخواست آنلاین و یا تماس مستقیم ثبت کنید. می توانید نسخه پزشک را ارسال کنید که با تماس همکاران از این روند آگاه خواهید شد.

· مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت

پس از ثبت درخواست همکاران ما جهت بررسی نوع آزمایش خون با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط نحوه تخصیص بیمه مورد نظر و مدت زمان آماده سازی پاسخ آزمایش و نحوه ارسال جواب آزمایش در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین و کادر نمونه گیری به محل

پس از اعلام هزینه ها و توضیحات لازم کادر مربوطه به محل اعزام شده و نمونه گیری های لازم را انجام داده و در بهترین شرایط نمونه ها به آزمایشگاه پاتوبیولوژی انتقال داده می شود. آزمایش خون در منزل توسط پرسنل آزمایشگاهی یا افراد فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی انجام می شود.

· اعلام نتیجه آزمایش

بر اساس نوع آزمایش پس از طی شدن بازه زمانی مربوطه نتیجه آزمایش از طریق پیک و یا به صورت آنلاین ارسال می شود. در صورتی که می خواهید می توانید از خدمات پزشک آنلاین جهت تفسیر جواب آزمایش نیز بهره مند شوید.

آزمایش در منزل تحت پوشش بیمه انجام می شود؟

همانطور که به دفعات توضیح دادیم خدمات آزمایش در منزل تفاوتی با دریافت این خدمات در آزمایشگاه پاتوبیولوژی ندارد. به این ترتیب که می توانید بر اساس نوع پوشش بیمه خود که پایه یا تکمیلی است از خدمات بهره مند شوید. در صورتی که نسخه پزشک داشته باشید که در لحظه بیمه اعمال شده و هزینه آزمایش در منزل پس از کسر درصد بیمه دریافت خواهد شد. به این ترتیب که اعلام هزینه آزمایش در منزل بر اساس نرخ آزمایشگاها تعیین و اعلام می شود و هزینه های انجام این خدمات در منزل یا محل کار به صورت ثابت به این مبالغ اضافه می شود.

نحوه استفاده از بیمه برای خدمات آزمایش در محل چگونه است؟

نحوه استفاده از بیمه به خود شما وابسته است. قیمت آزمایش خون در منزل را می توانید و اعمال بیمه را بر عهده ما قرار دهید و نرخ قیمت آزمایش در منزل پس از کسر بیمه اعلام می شود. روش دیگر اینکه خودتان به طور کامل هزینه آزمایش در منزل را پرداخت کرده و فاکتور آزمایشگاه را به شرکت بیمه تحت پوشش خود برده و مبالغ را دریافت کنید.

آزمایش در منزل بدون نسخه پزشک هم انجام می شود؟

اگر در فکر انجام آزمایش در منزل هستید و نگرانی هایی از بابت اعمال بیمه برای آزمایشات خود دارید. پزشکان ما نسخه آنلاین تجویز کرده تا بتوانید از بیمه خود استفاده کنید. پزشکان ما بر اساس سن، جنسیت و نوع بیماری فرد آزمایشات را تجویز خواهد نمود.

خدمات آزمایش در منزل شامل چه مواردی می شود؟

خدمات آزمایش در منزل بسیار گسترده هستند. تمام آزمایشات عمومی و طیف گسترده ای از آزمایشات تخصصی را می توان در خدمات آزمایش در منزل دریافت نمود. مواردی مانند نمونه آزمایش خون، آزمایش هورمونی، نمونه گیری ادرار و مدفوع، آزمایش تیروئید، تست بارداری، تست اچ ای وی، تست اعتیاد، ژنتیک و ... به راحتی در محل مورد نظر برای تمام گروه سنین انجام می شود.

· نمونه گیری در منزل برای کودکان

نمونه گیری خون برای اکثر کودکان ترسناک است. اما اگر به این کار نیاز باشد می توانید با استفاده از نمونه گیری در منزل از میزان استرس و اضطراب کودک کم کنید. همچنین آزمایش خون از کودکان در منزل برای والدین نیز شرایط بهتری را فراهم می آورد به این ترتیب که از انتقال کودکان به آزمایشگاه و رفت و آمد خلاص می شوید. این شرایط برای کودکانی که مشکل حرکتی دارند نیز بهتر است و راحتی فرزندان و والدین را به همراه خواهد داشت. با استفاده از خدمات آزمایشگاه آنلاین به راحتی پروسه انجام آزمایش در منزل و دریافت جواب آزمایش فراهم می شود.

· انواع آزمایشات مربوط به چکاپ در منزل

بر اساس نوع تشخیص پزشک و با بر اساس خواسته خود فرد، انواع آزمایش چکاپ برای افراد تجویز می شود. مواردی مانند چکاپ زنان در منزل، چکاپ مردان، کودکان و سالمندان که هر کدام از اینها فاکتورهای خاصی را شامل می شوند.

در موارد این چنینی حتی آزمایش های تخصصی نیز انجام می شود. به طور کل بر اساس نوع آزمایش اگر به شرایط خاصی در حین نمونه گیری در محل نیاز نباشد. تمامی این خدمات در محل انجام می شود و نمونه ها در بهترین شرایط بدون کمترین آسیبی به آزمایشگاه منتقل خواهند شد. تاکید می کنیم که تمام مراحل مربوط به آزمایش در محل کاملا بر اساس استانداردهای تایید شده وزارت بهداشت و زیر نظر این افراد و تحت رعایت تمام پروتکل های بهداشتی انجام می پذیرد.

انواع نمونه گیری در محل شامل چه مواردی است؟

· نمونه گیری خون در منزل

آزمایش خون در منزل مرسوم ترین نوع آزمایش برای افرادی است که توانایی یا تحمل حضور در آزمایشگاه ها را ندارند. به این ترتیب که نمونه گیری خون در محیط آرام منزل و بدون کمترین استرس انجام شده و نمونه در کمترین زمان منتقل می شوند. در آزمایش خون هر گونه ناهماهنگی در بدن فرد و اختلالات هورمونی و غیره خودشان را نشان می دهند. آزمایش خون در محل و یا آزمایشگاه ها از سرخ رگ یا سیاهرگ در دست گرفته می شود.

· نمونه گیری ادرار در منزل

نمونه گیری ادرار باید توسط خود متقاضی انجام شود. در مواردی که افراد سالمند و یا دارای مشکلات جسمی حرکتی هستند باید با همکاری اعضای خانواده انجام شود. به این ترتیب با استفاده از این خدمات دیگر با چالش های این چنینی رو به رو نخواهید بود. زیرا در حالت عادی اغلب افراد به خانه برگشته و باید در کمتر از چند ساعت نمونه ها را به آزمایشگاه انتقال دهند. اما با استفاده از این خدمات نمونه ادرار به آزمایشگاه توسط کادر مربوطه انتقال پیدا می کند. باز هم تاکید می کنید خدمات آزمایش خون در منزل و آزمایش ادرار در خانه تحت پوشش بیمه های پایه و تکمیلی انجام می شود.

· نمونه گیری مدفوع در محل

نمونه گیری مدفوع راحت تر از ادرار است. زیرا تا چند ساعت قابل نگهداری است و می توانید در هنگام انجام آزمایش خون این نمونه ها به آزمایشگاه انتقال شود. اگر شرایط برای نمونه مدفوع آماده نباشد می توانید طی چند ساعت آینده نمونه ها را به آزمایشگاه انتقال دهید. البته برای زمان بندی درست می توانید با همکاران ما تماس بگیرید که تمام نمونه های مورد نظر در یک زمان به کادر نمونه برداری تحویل داده شوند.

انجام آزمایش در محل کار ( نمونه گیری در محل کار)

بسیاری از ارگان و سازمان ها هر چند ماه اقدام به بررسی و چکاپ کامل کارکنان خود خواهند نمود. چکاپ سازمانی در محل خدمات دیگری است که در محل کار توسط برترین همکاران ما انجام می شود. در نهایت گزارشات کامل آماده شده و به سازمان ها تحویل داده خواهد شد. همچنین در صورتی که نیاز به تفسیر آزمایش باشد توسط پزشکان حاذق ما تفسیر نتیجه آزمایش نیز به کارکنان اعلام می گردد.

نمونه گیری در محل در بهترین شرایط انجام شده و نمونه های تحت مناسب ترین شرایط در کمترین زمان به آزمایشگاه منتقل خواهند شد.

نتیجه آزمایش در منزل چگونه اعلام می شود؟

همانطور که نمونه گیری در منزل به راحتی انجام می شود. فرآیند جواب دهی آزمایش در منزل نیز بسیار ساده خواهد بود. به این ترتیب که نیازی به مراجعه به آزمایشگاه نخواهد بود. نتیجه آزمایش در محل ارسال شده و در دسترستان قرار خواهد گرفت.

مزایای نمونه گیری در منزل

 • آزمایش در منزل از مزایای زیادی برخوردار است. استفاده از خدمات آزمایش خون در منزل برای افرادی که از توانایی جسمی خوبی برخوردار نیستند، پیشنهاد می شود. همچنین سالمندانی که در نزدیکی محل سکونت خود دسترسی به آزمایشگاه ندارند و برای مراجعه باید مدت زمان زیادی را در شلوغی و ترافیک طی کنند بسیار مناسب است.
 • جهت انجام هر گونه آزمایش باید زمانی را اختصاص دهید و به آزمایشگاه بروید و نوبت بگیرید. سپس بعد از نوبت دهی باید در زمان تعیین شده جهت ارائه نمونه دوباره به آزمایشگاه مراجعه کنید. اما با انجام آزمایش در منزل دیگر این اتلاف وقت ها را سپری نخواهید کرد. زمانی که شما آزاد هستید خدمات آزمایش در محل را دریافت خواهید نمود.
 • آزمایش خون در منزل در کنار موارد بهداشتی می تواند امنیت روانی و آرامش را به همراه داشته باشد. برای خیلی از افراد پروسه آزمایش دادن کار استرس آوری است. اما در محیط آزمایشگاه ها با توجه به حجم کاری ممکن است به این استرس ها و سوال های مراجعین پاسخ داده نشود. اما در هنگام نمونه گیری در محل متخصص نمونه گیر با آرامش به سوال های افراد پاسخ می دهد و با توجه به استرس آنها عمل خونگیری را انجام می دهد.
 • آزمایش در محل در تمام روزهای هفته انجام می شود و دیگر نگرانی از تعطیلی های رسمی و غیر رسمی نخواهید داشت. مخصوصا در موارد آزمایشات فوری بهترین گزینه خدمات آزمایش خون در محل است.

هزینه آزمایش در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آزمایش در منزل به موارد متعددی وابسته است. در ابتدا تنها عامل تاثیرگذار بر هزینه آزمایش در منزل نوع آزمایش است. مورد دیگر سن بیمار است. با توجه به این تفاسیر نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه آزمایش در محل اعلام نمود. با تماس با متخصصین و مشاورین ما بر اساس نسخه پزشک و نوع بیمه ی خود تکمیلی یا معمولی می توانید از تعرفه خدمات آزمایش در منزل و هزینه نمونه گیری در منزل هوم سرویز مطلع شوید.

به طور کل هزینه آزمایش در منزل بعد از نمونه گیری در محل و قبل از اعلام نتیجه آزمایش دریافت می شود.

کلیه خدمات نمونه گیری در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

دریافت خدمات آزمایشگاهی در شهرهای شلوغ و پرجمعیت دغدغه بزرگی است. انتظار در صف های طولانی برای افرادی که شرایط عمومی خوبی ندارند طاقت فرسا است. با استفاده از خدمات آزمایش خون در منزل هوم سرویز دریافت این خدمات بسیار راحت تر شده است به ترتیبی که با ثبت درخواست رایگان، متخصصین با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. همچنین نتیجه آزمایش نیز در موئد مقرر ارسال خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش در منزل و همچنین ارایه خدمات آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, آزمایش ایدز در خانه, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش در منزل

آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک

نمونه گیری خون در منزل بدون نسخه پزشک

آزمایش خون در منزل برای کودکان

نمونه گیری از سالمندان

نمونه گیری مدفوع

نمونه گیری ادرار در منزل

نظرات کاربران

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

تشخیص پزشک خیلی عالی بود و به موقع هم تشریف اوردند

خانم خیلی خوبی فرستادید ما راضی هستیم قرارداد هم بسته شد در سرویس های بعدی هم از این شرکت استفتده میکنیم

شرایط آزمایش خون در منزل و خونگیری در محل

خدمات آزمایش و نمونه گیری در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه آزمایشات دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان
optometry
بینایی سنجی
قیمت از 10,600,000 الی 10,600,000 تومان
accompany
همراه بیمار
قیمت از 850,000 الی 6,200,000 تومان
nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 800,000 الی 7,500,000 تومان