آزمایش خون در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
آزمایش و نمونه گیری در محل

آزمایش خون در منزل

از 1204 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش خون در منزل در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت نمونه گیری خون توسط پرستار در محل

300,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت200,000 تومان

آنچه درباره آزمایش خون در منزل خواهید خواند

  • ​آزمایش خون در منزل
  • مزایای نمونه گیری در منزل
  • آزمایش در منزل برای چه مواردی درخواست می شود؟
  • آزمایش خون در منزل برای کودکان
  • نمونه گیری خون در منزل توسط چه کسانی انجام می شود؟
  • هزینه آزمایش خون در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • نحوه استفاده از خدمات آزمایش خون در منزل هوم سرویز

آزمایش خون در منزل

آزمایش خون اولینراهکار بر اطلاع از شرایط کلی بدن است. از این رو این کار یکی از مهمترین اقداماتدر راستای آزمایشات تشخیصی می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایشاستفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در محل هستیم. در این میان خدمات آزمایشخون در منزل نیز روی کار آمده است. با استفاده از خدمات نمونه گیری درمنزل می توان بستر مناسبی را برای افرادی فراهم آورد که امکان مراجعه بهآزمایشگاه ها برایشان سخت است. ممکن است به دلایل مختلف مانند کمبود وقت، بیحوصلگی و هزاران دلیل دیگر از انجام آزمایشات سرباز بزنید که در صورت استفاده از خدماتآزمایشگاه آنلاین می توانید بدون دغدغه به وضعیت سلامت خود رسیدگی کنید. درادامه به معرفی انواع خدمات آزمایش خون در محل ارائه می شود و عوامل موثر بر هزینهآزمایش خون در منزل می پردازیم.

مزایای نمونه گیری در منزل

آزمایش خون در منزل از مزایای زیادی برخوردار است. استفادهاز خدمات آزمایش خون در منزل برای افرادی که از تواناییجسمی خوبی برخوردار نیستند، پیشنهاد می شود. همچنین سالمندانی که در نزدیکی محلسکونت خود دسترسی به آزمایشگاه ندارند و برای مراجعه باید مدت زمان زیادی را درشلوغی و ترافیک طی کنند بسیار مناسب است.

جهت انجام هر گونهآزمایش باید زمانی را اختصاص دهید و به آزمایشگاه بروید و نوبت بگیرید. سپس بعد ازنوبت دهی باید در زمان تعیین شده جهت ارائه نمونه دوباره به آزمایشگاه مراجعهکنید. اما با انجام آزمایش خون در منزل دیگر این اتلاف وقت ها راسپری نخواهید کرد. زمانی که شما آزاد هستید خدمات آزمایش در محل رادریافت خواهید نمود.

با توجه به وضعکنونی و شیوع بیماری کرونا هر گونه مراجعه به آزمایشگاه ها و در کلمراجعه به مکان های پر رفت و آمد بسیار خطرناک می باشد. از طرفی انجام آزمایش نیزدر ارتباط مستقیم با سلامتی افراد است ونمی توان پشت گوش انداخت. می توانید باانتخاب آزمایش خون در منزل جان خود و عزیزانتان را از هر گونه آلودگی حفظکنید.

آزمایش خون در منزل در کنار موارد بهداشتی می تواندامنیت روانی و آرامش را به همراه داشته باشد. برای خیلی از افراد پروسه آزمایشدادن کار استرس آوری است. اما در محیط آزمایشگاه ها با توجه به حجم کاری ممکن استبه این استرس ها و سوال های مراجعین پاسخ داده نشود. اما در هنگام نمونه گیریدر محل متخصص نمونه گیر با آرامش به سوال های افراد پاسخ می دهد و با توجه بهاسترس آنها عمل خونگیری را انجام می دهد.

آزمایش در منزل برای چه مواردی درخواست می شود؟

خدمات آزمایش خون درمنزل بسیارگسترده هستند. تمام آزمایشات عمومی و طیف گسترده ای از آزمایشات تخصصی را می تواندر خدمات آزمایش در منزل دریافت نمود. مواردی مانند نمونه آزمایش خون،آزمایش هورمونی، نمونه گیری ادرار و مدفوع، آزمایش تیروئید، تست بارداری، تست اچ ای وی، تست اعتیاد، ژنتیک و ... بهراحتی در محل مورد نظر برای تمام گروه سنین انجام می شود.

آزمایش خون در منزل برای کودکان

آزمایش خون برای اکثرکودکان ترسناک است. اما اگر به این کار نیاز باشد می توانید با استفاده از نمونهگیری خون در منزل از میزان استرس و اضطراب کودک کم کنید. همچنین آزمایش خون ازکودکان در منزل برای والدین نیز شرایط بهتری را فراهم می آورد به این ترتیب که ازانتقال کودکان به آزمایشگاه و رفت و آمد خلاص می شوید. این شرایط برای کودکانی کهمشکل حرکتی دارند نیز بهتر است و راحتی فرزندان و والدین را به همراه خواهد داشت.با استفاده از خدمات آزمایشگاه آنلاین به راحتی پروسه انجام آزمایش خون و دریافت جوابآزمایش فراهم می شود.

نمونه گیری خون در منزل توسط چه کسانی انجام می شود؟

آزمایش خون درمنزل توسط پرسنل آزمایشگاهی یا افراد فارغ التحصیلان علوم آزمایشگاهی انجاممی شود. در آزمایش خون هر گونه ناهماهنگی در بدن فرد و اختلالات هورمونیو غیره خودشان را نشان می دهند. آزمایش خون در محل و یا آزمایشگاه ها از سرخ رگ یاسیاهرگ در دست گرفته می شود.

هزینه آزمایش خون در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت آزمایش خون درمنزل بهموارد متعددی وابسته است. در ابتدا تنها عامل تاثیرگذار بر قیمت آزمایش خون درمنزل نوع آزمایش است. مورد دیگر سن بیمار است. با توجه به این تفاسیر نمی توانقیمت ثابتی را به عنوان هزینه آزمایش خون در منزل اعلام نمود. با تماس با متخصصینو مشاورین ما بر اساس نسخه پزشک و نوع بیمه ی خود تکمیلی یا معمولی می توانیداز تعرفه خدمات آزمایش خون در منزل و هزینه نمونه گیری خون در منزلهوم سرویز مطلع شوید.

نحوه استفاده از خدمات آزمایش خون در منزل هوم سرویز

دریافت خدماتآزمایشگاهی در شهرهای شلوغ و پرجمعیت دغدغه بزرگی است. انتظار در صف های طولانیبرای افرادی که شرایط عمومی خوبی ندارند طاقت فرسا است. با استفاده از خدماتآزمایش خون در منزل هوم سرویز دریافت این خدمات بسیار راحت تر شده است به ترتیبیکه با ثبت درخواست رایگان، متخصصین باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد و جهت نمونه گیری در محل حضور پیدا می کنند. پس ازنمونه گیری افراد متخصص با رعایت تمام پروتکل ها شرایط انتقال نمونه ها را بهآزمایشگاه های تخصصی فراهم می آورند. نمونه ها تحت شرایط مطمئن و استفاده ازتجهیزاتی مانند cool box انجام می شود تا نمونه هادچار هیچ گونه تغییری در پروسه انتقال نشوند.

همچنین در صورت نیازبه آزمایش ادرار، مدفوع و ... می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت ومشاوره لازم را در ارتباط با نمونه گیری خون در منزل در اختیار شما قرار خواهندداد. همچنین نتیجه آزمایش نیز در موئد مقرر ارسال خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش خون در منزل و همچنین ارایه خدمات آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, رادیولوژی پرتابل در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش خون در منزل

آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک

نمونه گیری خون در منزل بدون نسخه پزشک

آزمایش خون در منزل برای کودکان

نمونه گیری از سالمندان

نمونه گیری مدفوع

نمونه گیری ادرار در منزل و ...

نظرات کاربران

profile picture
پویا براتی

ممنون از هوم سرویز و اقای رزاقی خیلی خیلی عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم😍

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

profile picture
محمدامین رشیدی

قبل از اینکه ایشون تشریف بیاورند نظراتی راجبشون نوشته شده بود خوندم و ایشونو انتخاب کردم و خیلی راضی هستم جزء همیاران منتخبم شدند

profile picture
آتنا باقری

خیلی مسئول و موظف به کارشون هستند سر تایم تشریف میارن ممنونم ازشون

شرایط آزمایش خون در منزل و خونگیری در محل

خدمات آزمایش و نمونه گیری در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه مطابق نسخه پزشک و ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک می باشد.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی و آزمایشگاهی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به تنوع آزمایشات، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

جهت انجام آزمایشات وجود نسخه پزشک الزامی است، لطفا در صورت نداشتن نسخه پزشک این موضوع را پس از تماس پشتیبان اعلام بفرمایید. امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

امکان ارایه آزمایشات دوره ای برای سازمان ها و به صورت گروهی وجود دارد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 10,000 الی 16,000 تومان
بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
همراه بیمار
همراه بیمار
قیمت از 750,000 الی 750,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 750,000 الی 800,000 تومان