banner

همراه بیمار در بیمارستان

از 1203 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اعزام همراه بیمار|هزینه همراه بیمار در بیمارستان

قیمت اعزام همراه بیمار|هزینه همراه بیمار در بیمارستان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط همراه بیمار در بیمارستان

خدمات همراه بیمار جهت آرامش و اطمینان شما مشتریان عزیز طراحی شده است. در خدمات همراه بیمار بنا به درخواست شما همیار هوم سرویز در هنگام اعزام بیمار از درب منزل هنگام انجام آزمایشات، اخذ نوبت از مطب دکتر یا بیمارستان، هنگام ویزیت پزشک، تهیه دارو، اخذ جواب آزمایشات، همراهی بیمار در بیمارستان و ... در کنار بیمار شما بوده و از ایشان مراقبت می نمایند و در انتها بیمار را با شرح گزارش طی این پروسه، درب منزل تحویل خواهند داد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

این سرویس مختص بیماران میانسال و کهنسال می باشد.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم، بیمار را با هماهنگی فردی که سفارش را در سامانه هوم سرویز ثبت کرده است تحویل خواهند گرفت و پس از انجام امور مربوطه با هماهنگی ایشان در مکان مورد نظر تحویل خواهند داد.

کلیه هزینه های طی انجام این سرویس نظیر رفت و آمد، غذا و ... بیمار و همراه بیمار و همچنین هزینه های آزمایشگاهی و پزشکی بیمار بر عهده مشتری خواهد بود که شامل هزینه های اشاره شده در قیمت این سرویس نمی باشد.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات همراه بیمار به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​استخدام همراه بیمار در بیمارستان

انجام کلیه امور مربوط به مراقبت و همراهی بیمار در کل دوره پروسه درمان را می توان به همراه مریض سپرد. بیماران در شرایط مختلفی نیاز به دریافت مراقبت و همراهی دارند. زمانی که بیمار در بیمارستان باید بستری شود و قادر به انجام کارهای خود در انجام کارهای پذیرش، انجام آزمایشات و انتقال به سایر قسمت های بیمارستان برای انجام امور درمانی نباشد باید فردی به عنوان همراه مریض مسئولیت انجام کارهای شخصی بیمار را بر عهده بگیرد. این فرد می تواند یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان باشد. البته گاهی به علت مشغله اطرافیان و عدم توانایی از مراقبت بیمار در بیمارستان اطرافیان بیمار ترجیح می دهند به استخدام همراه بیمار در بیمارستان بپردازند.

وظایف همراه مریض در بیمارستان

مهمترین وظیفه همراه مریض در بیمارستان فراهم کردن اسباب آسایش بیمار برای بهبودی هر چه سریعتر او است. به طور مثال غدا دادن به بیمار، دادن آبمیوه و مایعات تجویز شده به بیمار، تعویض لباس بیمار، عوض کردن روکش تخت خواب بیمار و غیره همه و همه از وظایف همراه مریض است. این نوع مراقبت ها در بیمارانی که سطح هوشیاری پایین تری دارند قوت می گیرد. چون باید حتما در مدت زمان معین و تعیین شده به بیمار غذا و داروهای معین بدهند.

تعویض پوشک بیماران ناتوان و یا قرار دادن لگن برای بیماران از وظایف همراه بیمار می باشد. یکی دیگر از مهم ترین وظایف مراقب مریض در بیمارستان ارائه خدمات در شب است. مراقبت از بیماران به ویژه سالمندان در شب بسیار حیاتی است. تا در مواقع لزوم و تغییر در حالت بیمار بتوانند سریعا کادر پرستاری را خبر کنند.

اطلاع پرستاران بخش از حال بیمار و یادآوری پرستاران از وضعیت سرم و دریافت داروی بیمار از دیگر وظایف همراه بیمار است.

همچنین برای بیمارانی که مدت زیادی در بستر هستند، باید توجه کاملی به حرکت و جابجایی بیمار روی تختخواب داشته باشند. این اقدامات جهت جلوگیری از زخم بستر ارائه داده می شود. باید هر روزه و به طور منظم بیمار را حرکت دهند تا در بدن بیمار زخم بستر به وجود نیاید.

مورد آخر اینکه مراقب بیمار علاوه بر مراقبت های فیزیکی باید بتواند حالت روحی بیمار را نیز تسلی ببخشد. در صورت بی قراری و نا آرامی بیمار ارتباط خوبی با او برقرار کند.

مزایای کمک از مراقب بیمار در بیمارستان ها

متاسفانه در ایران به علت کمبود کادر درمان و عدم امکان رسیدگی کامل به بیماران علی الخصوص در بیمارستان های دولتی، کادر درمانی تاکید میکنند برای رفاه حال بیمار از مراقب بیمار در بیمارستان برای ارائه خدمات خصوصی به بیمار استفاده شود. البته در مواردی اعضای خانواده ترجیح می دهند که خودشان از عزیزان خود نگهداری کنند. اما در اکثر مواقع اعضای خانواده تجربه لازم برای مراقبت از مریض اورژانسی را ندارند. بدین ترتیب ممکن است بیمار را در معرض آسیب قرار دهند.

همچنین در صورتی که مدام افراد مختلف برای پرستاری و مراقبت از بیمار در بیمارستان حضور پیدا کنند شاید نتوانند خدمات کاملی به بیمار ارائه دهند و تسلط کاملی به شرایط بیمار نداشته باشند.

همراه مریض بیمارستان خصوصی

حتی در بیمارستان های خصوصی با وجود ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر باز هم برای اطمینان خاطر بیشتر افراد ترجیح می دهند که از همراه مریض بیمارستان خصوصی استفاده کنند. این مراقبین میتوانند در 3 شیفت خدمات ارائه دهند. همراه بیمار روزانه، همراه بیمار از شب تا صبح و همراه بیمار 24 ساعته. هر کدام از خانواده ها بر اساس نوع حجم کاری خود میتوانند قسمتی از مراقبت بیماران را به این افراد بسپارند و مابقی زمان را خودشان را به نگهداری و مراقبت بیمار در بیمارستان بپردازند.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان

حقوق همراه بیمار در بیمارستان ها بر اساس ساعت شیفت همراه بیمار تغییر میکند. معمولا بالاترین قیمت مربوط به قیمت همراه بیمار 24 ساعته یا شبانه روزی است. همچنین نوع مراقبت و میزان وخامت حال بیمار بر هزینه همراه بیمار تاثیر گذار است.

همراه بیمار در بیمارستان تهران

در تهران با توجه به مشغله های زیاد افراد، شرایط کاری فشرده و همچنین شرایط کرونا بیشتر اطرافیان بیمار جهت نگهداری و مراقبت از بیمار در بیمارستان ها اقدام به استخدام همراه مریض در بیمارستان تهران می کنند.

همراه بیمار در تهران دارای مهارت و تجربه های بیشتری هستند. از این رو می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار با توجه به تجربه و آموزش هایی که دیده اند نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی دارند. از این رو نحوه استفاده اکثر داروها و انواع واکنش های دارویی را می شناسند. همچنین به نحوه برخورد صحیح با افراد جراحی شده و انواع پوزیشن های صحیح در مقابله با نحوه جراحت آشنایی دارند. همچنین این افراد در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب برای حفظ سلامت و آرامش بیمار هستند.

همراه بیمار باید در زمان های اورژانسی بتواند بر خود مسلط باشد و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام دهد.

خدمات همراه بیمار هوم سرویز

خدمات همراه مریض هوم سرویز از ابتدایی ترین خدمات کمک به بیمار مانند همراهی بیمار از درب منزل جهت مراجعه به مطب و بیمارستان، انجام آزمایشات لازم و دریافت نوبت برای ویزیت دکتر و تهیه داروها شروع می شود. همچنین در نهایت در صورت نیاز به صورت همراه بیمار در بیمارستان ارائه خدمات می کنند. در واقع هر نوع از خدماتی که عزیزان سالمند یا کهنسال شما به تنهایی قادر به انجام آنها نیستند توسط تیم هوم سرویز به راحتی انجام می شود. در صورت تمایل به دریافت خدمات همراه و مراقب بیمار در تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمام همکاران ما دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند و تحت نظارت داشنگاه علول پزشکی میباشند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس همراه بیمار در بیمارستان

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 72,800 الی 218,700 تومان
فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 450,000 الی 3,000,000 تومان
آزمایش و نمونه گیری در محل
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 450,000 الی 3,000,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 450,000 الی 3,000,000 تومان