همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان

از 1203 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت همراه بیمار در بیمارستان در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت همراه بیمار در بیمارستان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

همراه بیمار در بیمارستان

انجام کلیه امور مربوط به مراقبت و همراهی بیمار در کل دوره پروسه درمان را می توان به همراه مریض در بیمارستان سپرد. بیماران در شرایط مختلفی نیاز به دریافت مراقبت و همراهی های خاص دارند. زمانی که بیمار در بیمارستان باید بستری شود و قادر به انجام کارهای خود در انجام کارهای پذیرش، انجام آزمایشات و انتقال به سایر قسمت های بیمارستان برای انجام امور درمانی نباشد باید فردی به عنوان همراه بیمار مسئولیت انجام کارهای شخصی وی را بر عهده بگیرد. این فرد می تواند یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان او باشد. البته گاهی به علت مشغله اطرافیان و عدم توانایی از مراقبت بیمار در بیمارستان اطرافیان بیمار ترجیح می دهند به استخدام همراه بیمار در بیمارستان بپردازند. در ادامه به شرح وظایف همراه بیمار در بیمارستان و عوامل موثر بر حقوق همراه بیمار می پردازیم.

وظایف همراه مریض در بیمارستان

مهمترین وظیفه همراه مریض در بیمارستان فراهم کردن اسباب آسایش بیمار برای بهبودی هر چه سریعتر او است. به طور مثال غدا دادن به بیمار، دادن آبمیوه و مایعات تجویز شده به بیمار، تعویض لباس بیمار، عوض کردن روکش تخت خواب بیمار و غیره همه و همه از وظایف همراه مریض در بیمارستان است. این نوع مراقبت ها در بیمارانی که سطح هوشیاری پایین تری دارند قوت می گیرد. چون باید حتما در مدت زمان معین و تعیین شده به بیمار غذا و داروهای معین داده شود.

تعویض پوشک بیماران ناتوان و یا قرار دادن لگن برای بیماران از وظایف همراه بیمار می باشد. یکی دیگر از مهم ترین وظایف مراقب مریض در بیمارستان ارائه خدمات در شب است. مراقبت از بیماران به ویژه سالمندان در شب بسیار حیاتی است. تا در مواقع لزوم و تغییر در حالت بیمار بتوانند سریعا کادر پرستاری را خبر کنند.

اطلاع پرستاران بخش از حال بیمار و یادآوری پرستاران از وضعیت سرم و دریافت داروی بیمار از دیگر وظایف همراه بیمار در بیمارستان است.

همچنین برای بیمارانی که مدت زیادی در بستر هستند، باید توجه کاملی به حرکت و جابجایی بیمار روی تختخواب داشته باشند. این اقدامات جهت جلوگیری از زخم بستر ارائه می شود. باید هر روزه و به طور منظم بیمار را حرکت دهند تا در بدن بیمار زخم بستر به وجود نیاید.

مورد آخر اینکه مراقب بیمار علاوه بر مراقبت های فیزیکی باید بتواند حالت روحی بیمار را نیز تسلی ببخشد. در صورت بی قراری و نا آرامی بیمار ارتباط خوبی با او برقرار کند.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل چه مزایایی دارد؟

متاسفانه در ایران به علت کمبود کادر درمان و عدم امکان رسیدگی کامل به بیماران علی الخصوص در بیمارستان های دولتی، کادر درمانی تاکید می کنند برای رفاه حال بیمار از همراه بیمار در بیمارستان و منزل برای ارائه خدمات خصوصی به بیمار استفاده شود. البته در مواردی اعضای خانواده ترجیح می دهند که خودشان از عزیزان خود نگهداری کنند. اما در اکثر مواقع اعضای خانواده تجربه لازم برای مراقبت از مریض اورژانسی را ندارند. بدین ترتیب ممکن است بیمار را در معرض آسیب قرار دهند.

همچنین در صورتی که افراد مختلف برای پرستاری و مراقبت از بیمار در بیمارستان حضور پیدا کنند شاید نتوانند خدمات کاملی به بیمار ارائه دهند و تسلط کاملی به شرایط بیمار نداشته باشند.

همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

حتی در بیمارستان های خصوصی با وجود ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر باز هم برای اطمینان خاطر بیشتر افراد ترجیح می دهند که از همراه مریض بیمارستان خصوصی استفاده کنند. این مراقبین می توانند در 3 شیفت خدمات ارائه دهند. همراه بیمار روزانه، همراه بیمار از شب تا صبح و همراه بیمار 24 ساعته. هر کدام از خانواده ها بر اساس نوع حجم کاری خود می توانند قسمتی از مراقبت بیماران را به این افراد بسپارند و مابقی زمان را خودشان را به نگهداری و مراقبت بیمار در بیمارستان بپردازند. همراه بیمار در بیمارستان به فرد در انجام کارهای شخصی کمک کرده و در صورت هر گونه تغییر در حالت شخص، سریعا شرایط را به کادر درمان بیمارستان و اعضای خانواده وی اطلاع رسانی خواهند کرد. در هنگام استخدام همراه بیمار در بیمارستان باید دقت کنید که فرد دانش و مهارت کافی در زمینه نگهداری از بیمار را دارا باشد و بتواند حال بیمار را به خوبی تحت کنترل بگیرد.

همراه بیمار در منزل

در کنار موضوع پیشین مسئله همراه بیمار در منزل نیز مطرح می شود. به این ترتیب که بعد از انتقال بیمار از بیمارستان به خانه نیز جهت انجام کارهای مربوط به بیمار و رسیدگی به وی باید از شخص ماهر کمک گرفته شود. البته این مورد زمانی که حال عمومی بیمار قابل کنترل باشد پیشنهاد می شود. همراه بیمار در منزل می تواند خدمات عمومی ارائه کند و وضعیت بیمار را کامل تحت کنترل داشته باشد. همچنین استخدام همراه مریض در منزل تا میزان قابل توجهی موجب صرفه جویی در هزینه ها نیز خواهد شد.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان به چه مواردی وابسته است؟

حقوق همراه بیمار در بیمارستان به موارد متعددی وابسته است. البته حقوق همراه بیمار در بیمارستان ها به صورت ثابت تعیین می شود. اما همواره مواردی هستند که این نرخ ها را تغییر می دهند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

ساعات کاری همراه بیمار

موثرترین عامل تاثیرگذار بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان ساعاتی است که همراه مریض در کنار او در بیمارستان حضور پیدا می کند. به طور مثال قیمت همراه بیمار شبانه روزی و همراه بیمار به صورت ساعتی تفاوت دارد به این ترتیب دستمزد همراه بیمار بر اساس شیفت های زیر تغییر می کند

  1. همراه بیمار 24 ساعته (شبانه روزی)
  2. همراه بیمار شیفت شب (12 ساعت)
  3. همراه بیمار روزانه (8 ساعت)

نوع خدمات مورد نیاز برای رسیدگی به بیمار

عامل دیگر تغییر دهنده دستمزد همراه بیمار در بیمارستان، شرایط بیمار و نوع مراقبت مورد نیاز است. به طور مثال مراقبت های تخصصی تر نیاز به مراقب بیمار حرفه ای دارد. ولی مراقبت های عمومی که پیش تر توضیح داده شد توسط همراهان عادی نیز ارائه می شود. در صورت نیاز به خدمات تخصصی حقوق همراه بیمار در بیمارستان قطعا بیشتر می شود.

لزوم درخواست همراه بیمار در بیمارستان

با توجه به مشغله های زیاد افراد، شرایط کاری فشرده و همچنین شرایط کرونا بیشتر اطرافیان بیمار جهت نگهداری و مراقبت از بیمار در بیمارستان ها اقدام به استخدام همراه مریض در بیمارستان می کنند. همراه بیمار در منزل دارای مهارت و تجربه های بیشتری هستند. از این رو می توانند جایگزین اعضای خانواده در مراقبت از بیمار باشند. همراه بیمار با توجه به تجربه و آموزش هایی که دیده اند نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی دارند. از این رو نحوه استفاده اکثر داروها و انواع واکنش های دارویی را می شناسند. همچنین به نحوه برخورد صحیح با افراد جراحی شده و انواع پوزیشن های صحیح در مقابله با نحوه جراحت آشنایی دارند. همچنین این افراد در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب برای حفظ سلامت و آرامش بیمار هستند. همراه بیمار در منزل و بیمارستان باید در زمان های اورژانسی بتواند بر خود مسلط باشد و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران را انجام دهد.

همراه بیمار در بیمارستان را از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید

خدمات همراه مریض هوم سرویز از ابتدایی ترین خدمات کمک به بیمار مانند همراهی بیمار از درب منزل جهت مراجعه به مطب و بیمارستان، انجام آزمایشات لازم و دریافت نوبت برای ویزیت دکتر و تهیه داروها شروع می شود. همچنین در نهایت در صورت نیاز به صورت همراه بیمار در بیمارستان ارائه خدمات می کنند. در واقع هر نوع از خدماتی که عزیزان سالمند یا کهنسال شما به تنهایی قادر به انجام آنها نیستند توسط تیم هوم سرویز به راحتی انجام می شود. در صورت تمایل به دریافت خدمات همراه و مراقب بیمار می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره رایگلن و اعلام هزینه ها با شما تمای گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس همراه بیمار در بیمارستان و همچنین ارایه خدمات همراه بیمار در بیمارستان دولتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان دولتی

همراه بیمار در بیمارستان خصوصی و کلینیک ها

استخدام همراه بیمار در منزل

استخدام همراه بیمار 24 ساعته و شبانه روزی

استخدام همراه بیمار شیفت شب 12 ساعته

استخدام بیمار روزانه 8 ساعته

نظرات کاربران

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

شرایط ​استخدام همراه بیمار در بیمارستان

خدمات همراه بیمار جهت آرامش و اطمینان شما مشتریان عزیز طراحی شده است. در خدمات همراه بیمار بنا به درخواست شما همیار هوم سرویز در هنگام اعزام بیمار از درب منزل هنگام انجام آزمایشات، اخذ نوبت از مطب دکتر یا بیمارستان، هنگام ویزیت پزشک، تهیه دارو، اخذ جواب آزمایشات، همراهی بیمار در بیمارستان و ... در کنار بیمار شما بوده و از ایشان مراقبت می نمایند و در انتها بیمار را با شرح گزارش طی این پروسه، درب منزل تحویل خواهند داد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

این سرویس مختص بیماران میانسال و کهنسال می باشد.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم، بیمار را با هماهنگی فردی که سفارش را در سامانه هوم سرویز ثبت کرده است تحویل خواهند گرفت و پس از انجام امور مربوطه با هماهنگی ایشان در مکان مورد نظر تحویل خواهند داد.

کلیه هزینه های طی انجام این سرویس نظیر رفت و آمد، غذا و ... بیمار و همراه بیمار و همچنین هزینه های آزمایشگاهی و پزشکی بیمار بر عهده مشتری خواهد بود که شامل هزینه های اشاره شده در قیمت این سرویس نمی باشد.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات همراه بیمار به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,260 الی 269,800 تومان
فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 450,000 الی 3,000,000 تومان
آزمایش و نمونه گیری در محل
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 450,000 الی 3,000,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان

خدمات همراه بیمار در بیمارستان در این شهرها ارائه می شود: