همراه بیمار

همراه بیمار

از 1203 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت همراه بیمار در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت همراه بیمار

توافقی

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت6,200,000 تومان

آنچه درباره همراه بیمار خواهید خواند

 • همراه بیمار در بیمارستان
 • چرا از هوم سرویز برای دریافت خدمات همراه بیمار در بیمارستان کمک بگیریم؟
 • وظایف همراه مریض در بیمارستان چیست؟
 • استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل چه مزایایی دارد؟
 • همراه بیمار در بیمارستان خصوصی
 • همراه بیمار در منزل
 • همراه بیمار در بیمارستان باید چه ویژگی هایی دارا باشند؟
 • قیمت همراه بیمار در بیمارستان به چه مواردی وابسته است؟
 • ساعات کاری همراه بیمار بر هزینه بیمار در بیمارستان خصوصی تاثیر دارد
 • همراه بیمار در بیمارستان را از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید

همراه بیمار در بیمارستان

افرادی که در بیمارستان بستری می شوند برای دریافت مراقبت های بهتر نیاز به همراه بیمار در بیمارستان دارند. به این ترتیب کلیه امور مربوط به مراقبت و همراهی بیمار در طول پروسه درمان را می توان به همراه مریض در بیمارستان سپرد. زمانی که بیمار در بیمارستان باید بستری شود و قادر به انجام کارهای خود در انجام کارهای پذیرش، انجام آزمایشات و انتقال به سایر قسمت های بیمارستان برای انجام امور درمانی نباشد باید فردی به عنوان همراه بیمار مسئولیت انجام کارهای شخصی وی را بر عهده بگیرد. این فرد می تواند یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان او باشد. البته گاهی به علت مشغله اطرافیان و عدم توانایی از مراقبت بیمار در بیمارستان اطرافیان بیمار ترجیح می دهند به استخدام مراقب بیمار در بیمارستان بپردازند. در ادامه به شرح وظایف همراه بیمار در بیمارستان و عوامل موثر بر هزینه همراه بیمار در بیمارستان می پردازیم.

چرا از هوم سرویز برای دریافت خدمات همراه بیمار در بیمارستان کمک بگیریم؟

پرستاری بیمار شرایط خاصی دارد از این رو همواره باید از افرادی حرفه ای و آموزش دیده کمک گرفت تا بتوانند در ساعاتی که در کنار بیمار هستند بهترین خدمات را ارائه دهند. متخصصین هوم سرویز دارای ویژگی های خاص هستند که می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

· دریافت این خدمات پرستار بیمار در بیمارستان در کمترین زمان ممکن

در صورت نیاز به این خدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن در کنار بیمار حاضر می شوند.

· کمک گرفتن از نیروهای با سابقه بالا و تایید شده

همانطور که گفته شده همراه مریض در بیمارستان باید به شرایط نگهداری از بیمار آشنایی داشته باشد. از این رو در تمام ساعاتی که در کنار بیمار حضور دارد باید تمام نیازهای بیمار را به خوبی رفع نموده و دستورات کادر درمان را انجام دهد.

· کیفیت بالای خدمات همراه مریض در بیمارستان

در بسیاری از موارد که نیاز به استخدام مراقب بیمار در بیمارستان است. در این شرایط باید اقدامات خاصی را برای بیمار در شبانه روز انجام شود. از این رو تنها مراقبت از بیمار تنها شامل حضور در کنار بیمار نیست. بلکه غذا دادن بیمار، تغییر پوزیشن بیمار و کمک در انجام کارهای بیمار باید در همه ساعات شبانه روز انجام شود.

· مناسب ترین هزینه همراه بیمار در بیمارستان

قیمت همراه بیمار در بیمارستان مبلغ مشخصی است. که به همراه 24 ساعته در بیمارستان تعلق می گیرد. هزینه همراه بیمار در بیمارستان به طور معمول برای بیماران بد حال و یا بیمارانی که بیهوش هستند و از پس هیچ کدام از کارهایشان بر نمی آید بیشتر می شود.

· استخدام همراه بیمار خانم یا آقا

همانطور که می دانید برای مراقبت بهتر از خانم ها باید همراه بیمار در بیمارستان باید خانم باشد. به این ترتیب سایر بیمارها و خود بیمار در شرایط بهتری مراقبت می شود. این شرایط برای بیمار آقا توسط همراه آقا مرد ارائه می شود.

· اعزام نزدیک ترین نیروهای مراقب بیمار به بیمارستان

با اعزام نزدیک ترین نیروها در صورت نیاز شما به این خدمات در کمترین زمان ممکن متخصصین در بیمارستان حاضر خواهند شد.

وظایف همراه مریض در بیمارستان چیست؟

مهمترین وظیفه همراه مریض در بیمارستان فراهم کردن اسباب آسایش بیمار برای بهبودی هر چه سریعتر او است. به طور مثال غدا دادن به بیمار، دادن آبمیوه و مایعات تجویز شده به بیمار، تعویض لباس بیمار، عوض کردن روکش تخت خواب بیمار و غیره همه و همه از وظایف همراه مریض در بیمارستان است. این نوع مراقبت ها در بیمارانی که سطح هوشیاری پایین تری دارند قوت می گیرد. چون باید حتما در مدت زمان معین و تعیین شده به بیمار غذا و داروهای معین داده شود.

تعویض پوشک بیماران ناتوان و یا قرار دادن لگن برای بیماران از وظایف همراه بیمار می باشد. یکی دیگر از مهم ترین وظایف مراقب مریض در بیمارستان ارائه خدمات در شب است. مراقبت از بیماران به ویژه سالمندان در شب بسیار حیاتی است. تا در مواقع لزوم و تغییر در حالت بیمار بتوانند سریعا کادر پرستاری را خبر کنند.

اطلاع پرستاران بخش از حال بیمار و یادآوری پرستاران از وضعیت سرم و دریافت داروی بیمار از دیگر وظایف همراه بیمار در بیمارستان است.

همچنین برای بیمارانی که مدت زیادی در بستر هستند، باید توجه کاملی به حرکت و جابجایی بیمار روی تختخواب داشته باشند. این اقدامات جهت جلوگیری از زخم بستر ارائه می شود. باید هر روزه و به طور منظم بیمار را حرکت دهند تا در بدن بیمار زخم بستر به وجود نیاید.

مورد آخر اینکه مراقب بیمار علاوه بر مراقبت های فیزیکی باید بتواند حالت روحی بیمار را نیز تسلی ببخشد. در صورت بی قراری و نا آرامی بیمار ارتباط خوبی با او برقرار کند.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل چه مزایایی دارد؟

متاسفانه در ایران به علت کمبود کادر درمان و عدم امکان رسیدگی کامل به بیماران علی الخصوص در بیمارستان های دولتی، کادر درمانی تاکید می کنند برای رفاه حال بیمار از همراه بیمار در بیمارستان و منزل برای ارائه خدمات خصوصی به بیمار استفاده شود. البته در مواردی اعضای خانواده ترجیح می دهند که خودشان از عزیزان خود نگهداری کنند. اما در اکثر مواقع اعضای خانواده تجربه لازم برای مراقبت از مریض اورژانسی را ندارند. بدین ترتیب ممکن است بیمار را در معرض آسیب قرار دهند.

همچنین در صورتی که افراد مختلف برای پرستاری و مراقبت از بیمار در بیمارستان حضور پیدا کنند شاید نتوانند خدمات کاملی به بیمار ارائه دهند و تسلط کاملی به شرایط بیمار نداشته باشند.

به این ترتیب با استخدام همراه بیمار در بیمارستان دیگر نیاز نخواهد بود که وقت برای پرستاری بیمار در بیمارستان کنار بگذارید. به این ترتیب با کمک هوم سرویز برترین همراهان بیمار با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا در بیمارستان حاضر می شوند.

همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

حتی در بیمارستان های خصوصی با وجود ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر باز هم برای اطمینان خاطر بیشتر افراد ترجیح می دهند که از همراه مریض بیمارستان خصوصی استفاده کنند. این مراقبین می توانند در 3 شیفت خدمات ارائه دهند. همراه بیمار روزانه، همراه بیمار از شب تا صبح و همراه بیمار 24 ساعته. هر کدام از خانواده ها بر اساس نوع حجم کاری خود می توانند قسمتی از مراقبت بیماران را به این افراد بسپارند و مابقی زمان را خودشان را به نگهداری و مراقبت بیمار در بیمارستان بپردازند. همراه بیمار در بیمارستان خصوصی به فرد در انجام کارهای شخصی کمک کرده و در صورت هر گونه تغییر در حالت شخص، سریعا شرایط را به کادر درمان بیمارستان و اعضای خانواده وی اطلاع رسانی خواهند کرد. در هنگام استخدام همراه بیمار در بیمارستان خصوصی باید دقت کنید که فرد دانش و مهارت کافی در زمینه نگهداری از بیمار را دارا باشد و بتواند حال بیمار را به خوبی تحت کنترل بگیرد.

همراه بیمار در منزل

در کنار موضوع پیشین مسئله همراه بیمار در منزل نیز مطرح می شود. به این ترتیب که بعد از انتقال بیمار از بیمارستان به خانه نیز جهت انجام کارهای مربوط به بیمار و رسیدگی به وی باید از شخص ماهر کمک گرفته شود. البته این مورد زمانی که حال عمومی بیمار قابل کنترل باشد پیشنهاد می شود. همراه بیمار در منزل می تواند خدمات عمومی ارائه کند و وضعیت بیمار را کامل تحت کنترل داشته باشد. همچنین استخدام همراه مریض در منزل تا میزان قابل توجهی موجب صرفه جویی در هزینه ها نیز خواهد شد.

همراه بیمار در بیمارستان باید چه ویژگی هایی دارا باشند؟

به طور کل برای اینکه فردی را ماهر در این زمینه نامید باید ویژگی های خاصی داشته باشد.

 • همراه بیمار در بیمارستان باید آشنایی کلی با اصطلاحات پزشکی داشته باشد و بتواند از بیمارهای مختلف با سطح توانایی مختلف مراقبت کند.
 • بهتر است همراه بیمار با کمک های اولیه آشنایی داشته باشد و بتواند در صورت نیاز اقدامات اولیه را انجام دهد.
 • هماره بیمار در بیمارستان باید دلسوز، متعهد و البته مسئولیت پذیر باشد.
 • منظم بودن از ویژگی های مهم مراقب بیمار در بیمارستان است. زیرا در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی کادر درمان را با مشکل مواجه خواهد کرد.
 • همراه بیمار با توجه به تجربه و آموزش هایی که دیده اند نسبت به بیماری های شایع آگاهی کلی دارند. از این رو نحوه استفاده اکثر داروها و انواع واکنش های دارویی را می شناسند.
 • همچنین به نحوه برخورد صحیح با افراد جراحی شده و انواع پوزیشن های صحیح در مقابله با نحوه جراحت آشنایی دارند. همچنین این افراد در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادن واکنش های مناسب برای حفظ سلامت و آرامش بیمار هستند.
 • همراه بیمار در منزل و بیمارستان باید در زمان های اورژانسی بتواند بر خود مسلط باشد و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران را انجام دهد.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان به چه مواردی وابسته است؟

حقوق همراه بیمار در بیمارستان به موارد متعددی وابسته است. البته حقوق همراه بیمار در بیمارستان ها به صورت ثابت تعیین می شود. اما همواره مواردی هستند که این نرخ ها را تغییر می دهند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

ساعات کاری همراه بیمار بر هزینه بیمار در بیمارستان خصوصی تاثیر دارد

موثرترین عامل تاثیرگذار بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان ساعاتی است که همراه مریض در کنار او در بیمارستان حضور پیدا می کند. به طور مثال قیمت همراه بیمار شبانه روزی و همراه بیمار به صورت ساعتی تفاوت دارد به این ترتیب دستمزد همراه بیمار بر اساس شیفت های زیر تغییر می کند

 • همراه بیمار 24 ساعته (شبانه روزی)
 • همراه بیمار شیفت شب (12 ساعت)
 • همراه بیمار روزانه (8 ساعت)

· نوع خدمات مورد نیاز برای رسیدگی به بیمار بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان تاثیر دارد

عامل دیگر تغییر دهنده دستمزد همراه بیمار در بیمارستان، شرایط بیمار و نوع مراقبت مورد نیاز است. به طور مثال مراقبت های تخصصی تر نیاز به مراقب بیمار حرفه ای دارد. ولی مراقبت های عمومی که پیش تر توضیح داده شد توسط همراهان عادی نیز ارائه می شود. در صورت نیاز به خدمات تخصصی حقوق همراه بیمار در بیمارستان قطعا بیشتر می شود.

· فاصله بیمارستان تا محل زندگی همراه بر حقوق همراه بیمار در بیمارستان تاثیر دارد

در مواردی که به همراه بیمار شیف شب یا همراه بیمار روزانه نیاز است. مبحث رفت و آمد نیز مطرح می شود. از این رو هزینه رفت و آمد همراه بر روی قیمت همراه بیمار در بیمارستان تاثیر خواهد گذاشت. اما در مواردی که با توجه به وخامت حال بیمار و وضعیت اطرافیان نیاز به همراه بیمار 24 ساعته است، طبیعتا هزینه رفت و آمد حذف خواهد شد.

همراه بیمار در بیمارستان را از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید

خدمات همراه مریض هوم سرویز از ابتدایی ترین خدمات کمک به بیمار مانند همراهی بیمار از درب منزل جهت مراجعه به مطب و بیمارستان، انجام آزمایشات لازم و دریافت نوبت برای ویزیت دکتر و تهیه داروها شروع می شود. همچنین در نهایت در صورت نیاز به صورت همراه بیمار در بیمارستان ارائه خدمات می کنند. در واقع هر نوع از خدماتی که عزیزان سالمند یا کهنسال شما به تنهایی قادر به انجام آنها نیستند توسط تیم هوم سرویز به راحتی انجام می شود. در صورت تمایل به دریافت خدمات همراه و مراقب بیمار می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس همراه بیمار و همچنین ارایه خدمات همراه بیمار در بیمارستان دولتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در محل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , پرستاری از سالمند در منزل, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس همراه بیمار

همراه بیمار در بیمارستان دولتی

همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

استخدام همراه بیمار در منزل

استخدام همراه بیمار 24 ساعته و شبانه روزی

استخدام همراه بیمار شیفت شب 12 ساعته

استخدام بیمار روزانه 8 ساعته

نظرات کاربران

فوق العاده بود واقعا تشکر میکنم از تیم قویتون و پیگیری های عالی شما که تا اخر راه همراهمون بودید ممنونم

شرایط همراه مریض در بیمارستان خصوصی و دولتی

خدمات همراه بیمار جهت آرامش و اطمینان شما مشتریان عزیز طراحی شده است. در خدمات همراه بیمار بنا به درخواست شما همیار هوم سرویز در هنگام اعزام بیمار از درب منزل هنگام انجام آزمایشات، اخذ نوبت از مطب دکتر یا بیمارستان، هنگام ویزیت پزشک، تهیه دارو، اخذ جواب آزمایشات، همراهی بیمار در بیمارستان و ... در کنار بیمار شما بوده و از ایشان مراقبت می نمایند و در انتها بیمار را با شرح گزارش طی این پروسه، درب منزل تحویل خواهند داد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

این سرویس مختص بیماران میانسال و کهنسال می باشد.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم، بیمار را با هماهنگی فردی که سفارش را در سامانه هوم سرویز ثبت کرده است تحویل خواهند گرفت و پس از انجام امور مربوطه با هماهنگی ایشان در مکان مورد نظر تحویل خواهند داد.

کلیه هزینه های طی انجام این سرویس نظیر رفت و آمد، غذا و ... بیمار و همراه بیمار و همچنین هزینه های آزمایشگاهی و پزشکی بیمار بر عهده مشتری خواهد بود که شامل هزینه های اشاره شده در قیمت این سرویس نمی باشد.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات همراه بیمار به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان
physiotherapy
فیزیوتراپی در منزل
قیمت از 450,000 الی 1,650,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان
bandage
پانسمان در محل
قیمت از 370,000 الی 400,000 تومان