همراه بیمار

همراه بیمار

از 1203 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت همراه بیمار در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت همراه بیمار

توافقی

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,600,000 تومان

آنچه درباره همراه بیمار خواهید خواند

 • همراه بیمار در بیمارستان
 • چرا از هوم سرویز برای دریافت خدمات همراه بیمار در بیمارستان کمکبگیریم؟
 • وظایف همراه مریض در بیمارستان چیست؟
 • استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل چه مزایایی دارد؟
 • همراه بیمار در بیمارستان خصوصی
 • همراه بیمار در منزل
 • همراه بیمار در بیمارستان باید چه ویژگی هایی دارا باشند؟
 • قیمت همراه بیمار در بیمارستان به چه مواردی وابسته است؟
 • ساعات کاری همراه بیمار بر هزینه بیمار در بیمارستان خصوصی تاثیر دارد
 • همراه بیمار در بیمارستان را از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید

همراه بیمار در بیمارستان

افرادی که دربیمارستان بستری می شوند برای دریافت مراقبت های بهتر نیاز به همراه بیمار دربیمارستان دارند. به این ترتیب کلیه امور مربوط به مراقبت و همراهی بیمار درطول پروسه درمان را می توان به همراه مریض در بیمارستان سپرد.زمانی که بیمار در بیمارستان باید بستری شود و قادر به انجام کارهای خود در انجامکارهای پذیرش، انجام آزمایشات و انتقال به سایر قسمت های بیمارستان برای انجامامور درمانی نباشد باید فردی به عنوان همراه بیمار مسئولیت انجام کارهای شخصی ویرا بر عهده بگیرد. این فرد می تواند یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان او باشد.البته گاهی به علت مشغله اطرافیان و عدم توانایی از مراقبت بیمار دربیمارستان اطرافیان بیمار ترجیح می دهند به استخدام مراقب بیمار دربیمارستان بپردازند. در ادامه به شرح وظایف همراه بیمار دربیمارستان و عوامل موثر بر هزینه همراه بیمار در بیمارستانمی پردازیم.

چرا از هوم سرویز برای دریافت خدمات همراه بیمار در بیمارستان کمکبگیریم؟

پرستاری بیمار شرایطخاصی دارد از این رو همواره باید از افرادی حرفه ای و آموزش دیده کمک گرفت تابتوانند در ساعاتی که در کنار بیمار هستند بهترین خدمات را ارائه دهند. متخصصینهوم سرویز دارای ویژگی های خاص هستند که می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

· دریافت اینخدمات پرستار بیمار در بیمارستان در کمترین زمان ممکن

در صورت نیاز به اینخدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین ما با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن در کنار بیمار حاضر می شوند.

· کمک گرفتن ازنیروهای با سابقه بالا و تایید شده

همانطور که گفته شده همراهمریض در بیمارستان باید به شرایط نگهداری از بیمار آشنایی داشته باشد. از اینرو در تمام ساعاتی که در کنار بیمار حضور دارد باید تمام نیازهای بیمار را به خوبیرفع نموده و دستورات کادر درمان را انجام دهد.

· کیفیت بالایخدمات همراه مریض در بیمارستان

در بسیاری از مواردکه نیاز به استخدام مراقب بیمار در بیمارستان است. در این شرایط بایداقدامات خاصی را برای بیمار در شبانه روز انجام شود. از این رو تنها مراقبت ازبیمار تنها شامل حضور در کنار بیمار نیست. بلکه غذا دادن بیمار، تغییر پوزیشنبیمار و کمک در انجام کارهای بیمار باید در همه ساعات شبانه روز انجام شود.

· مناسب ترینهزینه همراه بیمار در بیمارستان

قیمت همراه بیمار دربیمارستان مبلغمشخصی است. که به همراه 24 ساعته در بیمارستان تعلق می گیرد. هزینههمراه بیمار در بیمارستان به طور معمول برای بیماران بد حال و یا بیمارانی کهبیهوش هستند و از پس هیچ کدام از کارهایشان بر نمی آید بیشتر می شود.

· استخدام همراهبیمار خانم یا آقا

همانطور که می دانیدبرای مراقبت بهتر از خانم ها باید همراه بیمار در بیمارستان باید خانمباشد. به این ترتیب سایر بیمارها و خود بیمار در شرایط بهتری مراقبت می شود. اینشرایط برای بیمار آقا توسط همراه آقا مرد ارائه می شود.

· اعزام نزدیکترین نیروهای مراقب بیمار به بیمارستان

با اعزام نزدیک تریننیروها در صورت نیاز شما به این خدمات در کمترین زمان ممکن متخصصین در بیمارستانحاضر خواهند شد.

وظایف همراه مریض در بیمارستان چیست؟

مهمترین وظیفه همراهمریض در بیمارستان فراهم کردن اسباب آسایش بیمار برای بهبودی هر چهسریعتر او است. به طور مثال غدا دادن به بیمار، دادن آبمیوه و مایعات تجویز شده بهبیمار، تعویض لباس بیمار، عوض کردن روکش تخت خواب بیمار و غیره همه وهمه از وظایف همراه مریض در بیمارستان است. این نوع مراقبت ها در بیمارانی که سطحهوشیاری پایین تری دارند قوت می گیرد. چون باید حتما در مدت زمان معین و تعیین شدهبه بیمار غذا و داروهای معین داده شود.

تعویض پوشک بیمارانناتوان و یا قرار دادن لگن برای بیماران از وظایف همراه بیمار می باشد. یکی دیگراز مهم ترین وظایف مراقب مریض در بیمارستان ارائه خدمات در شباست. مراقبت از بیماران به ویژه سالمندان در شب بسیار حیاتی است. تا در مواقع لزومو تغییر در حالت بیمار بتوانند سریعا کادر پرستاری را خبر کنند.

اطلاع پرستاران بخشاز حال بیمار و یادآوری پرستاران از وضعیت سرم و دریافت داروی بیمار از دیگر وظایفهمراه بیمار در بیمارستان است.

همچنین برای بیمارانیکه مدت زیادی در بستر هستند، باید توجه کاملی به حرکت و جابجایی بیمار روی تختخوابداشته باشند. این اقدامات جهت جلوگیری از زخم بستر ارائه می شود. باید هر روزه وبه طور منظم بیمار را حرکت دهند تا در بدن بیمار زخم بستر به وجود نیاید.

مورد آخر اینکه مراقببیمار علاوه بر مراقبت های فیزیکی باید بتواند حالت روحی بیمار را نیز تسلی ببخشد.در صورت بی قراری و نا آرامی بیمار ارتباط خوبی با او برقرار کند.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان و منزل چه مزایایی دارد؟

متاسفانه در ایران بهعلت کمبود کادر درمان و عدم امکان رسیدگی کامل به بیماران علی الخصوص در بیمارستانهای دولتی، کادر درمانی تاکید می کنند برای رفاه حال بیمار از همراه بیماردر بیمارستان و منزل برای ارائه خدمات خصوصی به بیمار استفاده شود. البتهدر مواردی اعضای خانواده ترجیح می دهند که خودشان از عزیزان خود نگهداری کنند. امادر اکثر مواقع اعضای خانواده تجربه لازم برای مراقبت از مریضاورژانسی را ندارند. بدین ترتیب ممکن است بیمار را در معرض آسیب قرار دهند.

همچنین در صورتی کهافراد مختلف برای پرستاری و مراقبت از بیمار در بیمارستان حضور پیدا کنندشاید نتوانند خدمات کاملی به بیمار ارائه دهند و تسلط کاملی به شرایط بیمار نداشتهباشند.

به این ترتیب با استخدامهمراه بیمار در بیمارستان دیگر نیاز نخواهد بود که وقت برای پرستاری بیمار دربیمارستان کنار بگذارید. به این ترتیب با کمک هوم سرویز برترین همراهان بیمار بامناسب ترین قیمت و کیفیت بالا در بیمارستان حاضر می شوند.

همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

حتی در بیمارستان هایخصوصی با وجود ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر باز هم برای اطمینان خاطر بیشتر افرادترجیح می دهند که از همراه مریض بیمارستان خصوصی استفاده کنند.این مراقبین می توانند در 3 شیفت خدمات ارائه دهند. همراه بیمار روزانه، همراهبیمار از شب تا صبح و همراه بیمار 24 ساعته. هر کدام ازخانواده ها بر اساس نوع حجم کاری خود می توانند قسمتی از مراقبت بیماران را به اینافراد بسپارند و مابقی زمان را خودشان را به نگهداری و مراقبت بیمار در بیمارستانبپردازند. همراه بیمار دربیمارستان خصوصی به فرد در انجام کارهای شخصی کمک کرده و در صورت هر گونهتغییر در حالت شخص، سریعا شرایط را به کادر درمان بیمارستان و اعضای خانواده ویاطلاع رسانی خواهند کرد. در هنگام استخدام همراه بیمار در بیمارستان خصوصیباید دقت کنید که فرد دانش و مهارت کافی در زمینه نگهداری از بیمار را دارا باشد وبتواند حال بیمار را به خوبی تحت کنترل بگیرد.

همراه بیمار در منزل

در کنار موضوع پیشینمسئله همراه بیمار در منزل نیز مطرح می شود. به این ترتیب که بعداز انتقال بیمار از بیمارستان به خانه نیز جهت انجام کارهای مربوط به بیمار ورسیدگی به وی باید از شخص ماهر کمک گرفته شود. البته این مورد زمانی که حال عمومیبیمار قابل کنترل باشد پیشنهاد می شود. همراه بیمار در منزل می تواندخدمات عمومی ارائه کند و وضعیت بیمار را کامل تحت کنترل داشته باشد. همچنیناستخدام همراه مریض در منزل تا میزان قابل توجهی موجب صرفه جویی در هزینه ها نیزخواهد شد.

همراه بیمار در بیمارستان باید چه ویژگی هایی دارا باشند؟

به طور کل برای اینکهفردی را ماهر در این زمینه نامید باید ویژگی های خاصی داشته باشد.

 • همراهبیمار در بیمارستان باید آشنایی کلی با اصطلاحات پزشکی داشته باشد و بتواند ازبیمارهای مختلف با سطح توانایی مختلف مراقبت کند.
 • بهتر استهمراه بیمار با کمک های اولیه آشنایی داشته باشد و بتواند در صورت نیاز اقداماتاولیه را انجام دهد.
 • همارهبیمار در بیمارستان باید دلسوز، متعهد و البته مسئولیت پذیر باشد.
 • منظم بودناز ویژگی های مهم مراقب بیمار در بیمارستان است. زیرا در صورت عدم رعایت مواردبهداشتی کادر درمان را با مشکل مواجه خواهد کرد.
 • همراهبیمار با توجه به تجربه و آموزش هایی که دیده اند نسبت به بیماری های شایع آگاهیکلی دارند. از این رو نحوه استفاده اکثر داروها و انواع واکنش های دارویی را میشناسند.
 • همچنین بهنحوه برخورد صحیح با افراد جراحی شده و انواع پوزیشن های صحیح در مقابله با نحوهجراحت آشنایی دارند. همچنین این افراد در موقعیت های مختلف قادر به نشان دادنواکنش های مناسب برای حفظ سلامت و آرامش بیمار هستند.
 • همراهبیمار در منزل و بیمارستان باید در زمان های اورژانسی بتواند بر خودمسلط باشد و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران راانجام دهد.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان به چه مواردی وابسته است؟

حقوق همراه بیمار دربیمارستان بهموارد متعددی وابسته است. البته حقوق همراه بیمار در بیمارستان ها به صورت ثابتتعیین می شود. اما همواره مواردی هستند که این نرخ ها را تغییر می دهند که درادامه بیشتر توضیح می دهیم.

ساعات کاری همراه بیمار بر هزینه بیمار در بیمارستان خصوصی تاثیر دارد

موثرترین عاملتاثیرگذار بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان ساعاتی است که همراهمریض در کنار او در بیمارستان حضور پیدا می کند. به طور مثال قیمت همراهبیمار شبانه روزی و همراه بیمار به صورت ساعتی تفاوت دارد به اینترتیب دستمزد همراه بیمار بر اساس شیفت های زیر تغییر می کند

 • همراهبیمار 24 ساعته (شبانه روزی)
 • همراهبیمار شیفت شب (12 ساعت)
 • همراهبیمار روزانه (8 ساعت)

· نوع خدمات موردنیاز برای رسیدگی به بیمار بر قیمت همراه بیمار در بیمارستان تاثیر دارد

عامل دیگر تغییردهنده دستمزد همراه بیمار در بیمارستان، شرایط بیمار و نوع مراقبت موردنیاز است. به طور مثال مراقبت های تخصصی تر نیاز به مراقب بیمار حرفه ای دارد. ولیمراقبت های عمومی که پیش تر توضیح داده شد توسط همراهان عادی نیز ارائه می شود. درصورت نیاز به خدمات تخصصی حقوق همراه بیمار در بیمارستان قطعا بیشتر میشود.

· فاصله بیمارستانتا محل زندگی همراه بر حقوق همراه بیمار در بیمارستان تاثیر دارد

در مواردی که بههمراه بیمار شیف شب یا همراه بیمار روزانه نیاز است. مبحث رفت و آمد نیز مطرح میشود. از این رو هزینه رفت و آمد همراه بر روی قیمت همراه بیمار در بیمارستانتاثیر خواهد گذاشت. اما در مواردی که با توجه به وخامت حال بیمار و وضعیت اطرافیاننیاز به همراه بیمار 24 ساعته است، طبیعتا هزینه رفت و آمد حذف خواهد شد.

همراه بیمار در بیمارستان را از متخصصین همراه هوم سرویز بخواهید

خدمات همراهمریض هوم سرویز از ابتدایی ترین خدمات کمک به بیمار مانند همراهی بیمار ازدرب منزل جهت مراجعه به مطب و بیمارستان، انجام آزمایشات لازم و دریافت نوبت برایویزیت دکتر و تهیه داروها شروع می شود. همچنین در نهایت در صورت نیاز به صورتهمراه بیمار در بیمارستان ارائه خدمات می کنند. در واقع هر نوع از خدماتی کهعزیزان سالمند یا کهنسال شما به تنهایی قادر به انجام آنها نیستند توسط تیم هومسرویز به راحتی انجام می شود. در صورت تمایل به دریافت خدمات همراه و مراقببیمار می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازمرا دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس همراه بیمار و همچنین ارایه خدمات همراه بیمار در بیمارستان دولتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در محل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , پرستاری از سالمند در منزل, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس همراه بیمار

همراه بیمار در بیمارستان دولتی

همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

استخدام همراه بیمار در منزل

استخدام همراه بیمار 24 ساعته و شبانه روزی

استخدام همراه بیمار شیفت شب 12 ساعته

استخدام بیمار روزانه 8 ساعته

نظرات کاربران

فوق العاده بود واقعا تشکر میکنم از تیم قویتون و پیگیری های عالی شما که تا اخر راه همراهمون بودید ممنونم

شرایط همراه مریض در بیمارستان خصوصی و دولتی

خدمات همراه بیمار جهت آرامش و اطمینان شما مشتریان عزیز طراحی شده است. در خدمات همراه بیمار بنا به درخواست شما همیار هوم سرویز در هنگام اعزام بیمار از درب منزل هنگام انجام آزمایشات، اخذ نوبت از مطب دکتر یا بیمارستان، هنگام ویزیت پزشک، تهیه دارو، اخذ جواب آزمایشات، همراهی بیمار در بیمارستان و ... در کنار بیمار شما بوده و از ایشان مراقبت می نمایند و در انتها بیمار را با شرح گزارش طی این پروسه، درب منزل تحویل خواهند داد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

این سرویس مختص بیماران میانسال و کهنسال می باشد.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم، بیمار را با هماهنگی فردی که سفارش را در سامانه هوم سرویز ثبت کرده است تحویل خواهند گرفت و پس از انجام امور مربوطه با هماهنگی ایشان در مکان مورد نظر تحویل خواهند داد.

کلیه هزینه های طی انجام این سرویس نظیر رفت و آمد، غذا و ... بیمار و همراه بیمار و همچنین هزینه های آزمایشگاهی و پزشکی بیمار بر عهده مشتری خواهد بود که شامل هزینه های اشاره شده در قیمت این سرویس نمی باشد.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات همراه بیمار به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 317,000 الی 850,000 تومان
physiotherapy
فیزیوتراپی در منزل
قیمت از 600,000 الی 2,400,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 350,000 الی 450,000 تومان
bandage
پانسمان در محل
قیمت از 350,000 الی 400,000 تومان