کشیدن بخیه در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
زدن بخیه و کشیدن بخیه

کشیدن بخیه در منزل

از 1346 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کشیدن بخیه در منزل در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت بخیه در محل

400,000 الی 600,000 تومان

قیمت کشیدن بخیه در محل

200,000 الی 300,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت940,000 تومان

آنچه درباره کشیدن بخیه در منزل خواهید خواند

  • کشیدن بخیه در منزل
  • بخیه زدن در منزل توسط تیم پزشکی و پرستاری ماهر
  • انواع بخیه کدامند؟
  • انواع روش های بخیه زدن زخم در خانه
  • بهترین زمان کشیدن بخیه در منزل
  • نحوه کشیدن بخیه در منزل
  • هزینه بخیه و قیمت کشیدن بخیه در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات زدن و کشیدن بخیه در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کشیدن بخیه در منزل

بخیه زدن در منزل و کشیدن بخیه در منزل به علت خراش وبریدگی های سطحی یا عمیق پوست انجام می شود تا جلوی خونریزی و عفونت گرفته شود.همواره در بیمارستان ها و مراکز درمانی شاهد افرادی هستیم که سراسیمه با پارگی دراعضای مختلف بدن برای دریافت خدمات بخیه مراجعه می کنند. معطلی در محیط بیمارستانو همچنین ترس از محیط بیمارستان در کنار اتفاق پیش آمده، ممکن است شرایط را سخت ترکند. مخصوصا اگر برای کودکان یا افراد سالمند چنین اتفاقاتی بیوفتد. زدن بخیهدر منزل بهترین راهکار است. شما می توانید با کمک از تیم پزشکی و پرستاری هومسرویز از خدمات بخیه زدن در منزل بهره مند شوید و اصلا نگرانساعت نباشید. در هر ساعت از شبانه روز همیاران ما آماده ارائه خدمات بخیهزدن و همچنین کشیدن بخیه در منزل هستند. در ادامه به معرفیانواع بخیه و عوامل موثر بر هزینه کشیدن بخیه در منزل و قیمت خدمات بخیهدر منزل می پرداریم.

بخیه زدن در منزل توسط تیم پزشکی و پرستاری ماهر

بخیه زدن زخم و همچنین کشیدن بخیه درمنزل شاید از ابتدایی ترین اصول پزشکی باشد، اما هیچگاه نباید از اهمیتمهارت فرد در انجام آن غافل بود. هیچ گاه این اقدامات نباید توسط افراد غیر متخصصانجام شود زیرا که عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. وسایل بخیه و مراحل زدنبخیه در منزل باید به درستی و با مهارت انجام شود، تا جوش خوردن و بستهشدن زخم نیز به درستی و بدون ایجاد علائم عفونت سپری شود. مهارت فرد در انتخاب نوعبخیه و ظرافت در زدن بخیه در خانه موجب می شود که بعدها اثر کمتری از زخمباقی بماند و عوارضی مانند ایجاد گوشت اضافه را به دنبال نداشته باشد.

انواع بخیه کدامند؟

انواع بخیه بر اساسنوع نخ مورد استفاده در کل به دو دسته تقسیم می شوند.

بخیه جذبی

بخیه هایی که بعد ازمدتی جذب پوست می شوند و اغلب برای قسمت های داخلی بدن استفاده می شود بخیه قابلجذب نامیده می شوند. این نخ ها پس از نهایت 60 روز جذب خواهند شد و نیازی به کشیدنبخیه جذبی نیست.

بخیه غیر جذبی

نخ مورد استقاده دراین نوع بخیه کاملا بر عکس نوع جذبی آن است. این نوع بخیه ها به هیچ عنوان جذب نمیشوند و بعد از گذشت چند روز وابسته به محل زخم و نوع زخم باید کشیده شوند. این نوعنخ بخیه برای اعضای داخلی بدن استفاده نمی شود. بلکه برای بستن زخم های بیرونی ازبدن کاربرد دارد. این نوع بخیه به راحتی قابل مشاهده است و به همین علت کشیدنبخیه در خانه کار سختی نخواهد بود. در مواردی نیز بخیه زیرپوستی زده می شود که فقط دو سر زخم گره های بخیه قابل مشاهده هستند. که باکشیدن و قطع کردن یک طرف با کشیدن بخیه زیر پوستی کل بخیه جدا می شود. کشیدنبخیه زیر پوستی در منزل حتما باید توسط پزشک انجام شود.

انواع روش های بخیه زدن زخم در خانه

منگنه جراحی

بخیه زدن زخم یکی از راههای بستن جراحت است. مورد بعدی منگنه هایجراحی هستند. البته مهارت شخصی که منگنه های جراحی را می زند بسیار مهم است.زیرا در صورتی که از منگنه به درستی استفاده نشود و دو طرف پوست به درستی روی همقرار نگیرند پوست به طرز بدی جوش می خورد و اثرات دائمی و بسیار بدی از زخم باقیمی ماند. از مزایای منگنه نسبت به بخیه ساده سرعت بالا و کاهش احتمال عفونت را میتوان نام برد. به همین علت برای جراحت های پوست سر و جراحی های عمیق از این روشاستفاده می شود. کشیدن منگنه جراحی نیز توسط دستگاه مخصوص انجام می شود و دوطرف منگنه صاف می شود و از همان قسمتی که منگنه زده شده، یکی یکی باید جدا شوند.

نوارهای چسبیبسته شونده پوست

نوار چسبی نیز امروزهبسیار طرفدار پیدا کرده است. این نوع بخیه چسبی درصد عفونت بسیار پایینی دارد. ازاین رو برای بخیه زخم های سطحی از این نوع بخیه چسبی استفاده می شود. برای این نوعبخیه چسبی نیازی به استفاده از داروهای بی حسی و بیهوشی نیست زیرا کاملا بدون دردهستند. البته در کنار این مزایا، بخیه چسبی ایراداتی نیز دارند. به طور مثال درمحل هایی که تعریق زیاد است استفاده از این نوع بخیه پیشنهاد نمی شود و همچنینقسمت هایی که احتمال رویش مو دارد نیز محل های مناسبی برای اجرای این روش نیستند.

بهترین زمان کشیدن بخیه در منزل

بخیه هایی که رویپوست زده می شوند بعد از آنکه اثر خود به طور کامل به جا گذاشتند، باید کشیدهشوند. البته زمان کشیدن بخیه در خانه به موارد زیادی بستگی دارد.محل زخم، میزان کشیدگی در محل مورد نظر، بررسی وضعیت زخم در صورت علائمعفونت همه تعیین کننده زمان کشیدن نخ بخیه در منزل است. کمترینزمان کشیدن بخیه بعد از 7 روز و بیشترین زمان نهایت 21 روز است.

زمان کشیدن بخیه درپوست شکم و سر که نقاط حساسی هستند 10 روز است. اندام هایی مانند قفسه سینه بایددر حدود 14 روز بخیه باقی بماند و اما اندام هایی که کشیدگی بیشتری دارند مانند کفپا باید در حدود 21 روز باقی بمانند تا پوست به طور کامل بسته شود.

نحوه کشیدن بخیه در منزل

پس از طی شدن مراحلبسته شدن زخم با فرارسیدن زمان کشیدن بخیه باید از یک متخصص در این زمینه کمک گرفتتا با رعایت تمام نکات بهداشتی، کشیدن بخیه در منزل را انجامدهد. ابتدا باید زخم کاملا ضدعفونی شود. محل زخم باید از هر گونه نشانه خون کاملاپاکسازی شود و سطح زخم کاملا تمیز باشد. سپس با استفاده از انبرهای استریل یک سمتبخیه را نگاه می دارند و قسمت گره بخیه را با استفاده از قیچی یا تیغ جراحی بریدهمی شود و به آرامی بخیه را جدا می کنند. پروسه کشیدن بخیه در منزل کاملابدون درد و خونریزی است. تنها ممکن است حالت کشیدگی احساس کنید. پس از کشیدن تمامبخیه ها محل دوباره استریل می شود و سپس روی زخم دوباره نوار چسبی زده می شود تازخم به طور کامل جوش بخورد.

هزینه بخیه و قیمت کشیدن بخیه در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه کشیدن بخیه درمنزل یا قیمتبخیه در منزل را نمی توان تعیین کرد. میزان جراحت و محل جراحت همهتعیین کننده هزینه بخیه در خانه و قیمت کشیدن بخیه درمنزل هستند. به طور کل نوع جراحت، میزان آسیب به بافتها، نوع بخیه مخفی و... همه از مواردی هستند که روی هزینه کشیدن بخیه در منزل تاثیر دارند. درمواردی نیز که نیاز به بخیه زدن در منزل است و میزان جراحت، نوع بخیه موردنیاز و نوع نخ مورد نیاز بر قیمت بخیه زدن در خانه تاثیر دارد که البتهپیشنهاد ما این است که در موارد شدید حتما به مراکز درمانی مراجعه کنید و در مواردسطحی با صلاح دید پزشک می توانید کلیه خدمات را به تیم پزشکی و پرستاری معتبر هومسرویز بسپارید.

خدمات زدن و کشیدن بخیه در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهدریافت خدمات بخیه و کشیدن بخیه در منزل می توانید با ثبت درخواست رایگاندر سامانه هوم سرویز از مجرب ترین کادر پرستاری و پزشکی در منزل بهره مند شوید.همیاران ما پس از ثبت درخواست با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را درارتباط با شرایط ارائه خدمات و قیمت بخیه و یا قیمت کشیدن بخیه در منزل دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کشیدن بخیه در منزل و همچنین ارایه خدمات کشیدن بخیه زخم در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل تزریق سرم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کشیدن بخیه در منزل

کشیدن بخیه زخم در منزل

زدن بخیه جذبی و غیر جذبی روی زخم های عمیق و سطحی

بخیه زنی پیوسته و ناپیوسته بر اساس نوع جراحت

انجام انواع بخیه های عمیق

انجام بخیه زیر پوستی

کشیدن بخیه و کلیه خدمات درمان زخم در خانه

نظرات کاربران

profile picture
بهار براتی

از اقای حاجی لو نهایت تشکر را دارم ایشون حتی به جزئیات هم خیلی توجه داشتند و تمامی لکه هارو هم تمیز کردند خیلی خوب بودند

profile picture
مهدی وفایی

واقعا هزینه ایی که گرفتند حلالشون باشه با جون و دل کار کردند تو این چند سال نیرو مثل ایشون ندیده بودم عالی بودند

profile picture
مسعود داوود بیگی
1 هفته پیش |همیار ارش برکند

دو نفری که تشریف اوردند، فوق العاه و درجه یک یودند رضایت صد در صدی داشتیم ازشون خیلی زیاد تشکر میکنم از این دو عزیز

profile picture
کیوان اسماعیلی

عالی بود واقعا عااالی، کار انجام شد و مشکلمون حل شد ممنون

شرایط خدمات بخیه زخم و کشیدن بخیه در منزل

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 600,000 الی 1,100,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان
سونداژ در منزل
سونداژ در منزل
قیمت از 350,000 الی 450,000 تومان